2. kolesarski vzpon za pokal Tanje Žakelj

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:2. kolesarski vzpon za pokal Tanje Žakelj Datum:04.10.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Zaostanek
ČLANI A 1993 - 1984 4,1KM -M
1 . 25 Štucin Alen Moški SLO 0:23:59.00 0:00:00.00
2 . 3 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX 0:25:56.00 0:01:57.00
3 . 38 Pahor Patrik Moški SLO 0:32:14.00 0:08:15.00
4 . 49 ERIK POLJANEC Moški SLO 0:32:33.00 0:08:34.00
5 . 14 MIRAN ŠMID Moški SLO 0:33:38.00 0:09:39.00
6 . 64 DOMEN SELJAK Moški SLO 0:34:43.00 0:10:44.00
7 . 26 Jurca Rok Moški SLO 0:38:15.00 0:14:16.00
8 . 32 URBAN KOGOVŠEK Moški SLO 0:38:53.00 0:14:54.00
9 . 27 Jakopič Miha Moški SLO 0:44:13.00 0:20:14.00
10 . 50 ALJOŠA ERJAVEC Moški SLO 0:44:28.00 0:20:29.00
11 . 87 ŽAN MORE Moški SLO 0:48:51.00 0:24:52.00
ČLANI B 1983 - 1974 4,1KM -M
1 . 69 Rudolf Borut Moški SLO ORBEA GEAX 0:21:12.00 0:00:00.00
2 . 92 Dogša Iztok Moški SLO 0:23:39.00 0:02:27.00
3 . 18 Blaznik Robert Moški SLO ORBEA GEAX 0:24:25.00 0:03:13.00
4 . 71 Verčič Uroš Moški SLO 0:26:04.00 0:04:53.00
5 . 54 ALEŠ GROŠELJ Moški SLO 0:26:42.00 0:05:30.00
6 . 56 Poljanec Dejan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:28:34.00 0:07:23.00
7 . 24 Rupnik Damjan Moški SLO 0:30:23.00 0:09:11.00
8 . 58 Cankar Janez Moški SLO 0:32:45.00 0:11:33.00
9 . 61 SIMON BRENCE Moški SLO 0:33:13.00 0:12:02.00
10 . 36 MATEJ PAVŠIČ Moški SLO 0:34:13.00 0:13:01.00
11 . 81 ANDREJ GLADEK Moški SLO 0:35:11.00 0:14:00.00
12 . 8 VALTER RUPNIK Moški SLO 0:36:06.00 0:14:55.00
13 . 86 Bačnar Janko Moški SLO 0:36:32.00 0:15:21.00
14 . 17 MIHA ERJAVEC Moški SLO 0:37:10.00 0:15:58.00
15 . 39 JURE FILIPIČ Moški SLO 0:38:56.00 0:17:45.00
16 . 29 BORUT OBID Moški SLO 0:42:12.00 0:21:00.00
17 . 41 GREGOR KLEMENČIČ Moški SLO 0:44:20.00 0:23:09.00
18 . 51 SAŠO LIČER Moški SLO 0:44:54.00 0:23:43.00
19 . 70 BOŠTJAN OBID Moški SLO 0:46:56.00 0:25:45.00
20 . 10 BORUT ŠORLI Moški SLO 0:48:30.00 0:27:19.00
MLADINCI 1994 IN MLAJšI 4,1KM -M
1 . 35 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:22:01.00 0:00:00.00
2 . 48 Poljanec Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:23:44.00 0:01:43.00
3 . 89 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:23:54.00 0:01:53.00
4 . 60 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:26:28.00 0:04:27.00
5 . 66 Tratnik Bajc Miha Moški SLO 0:27:08.00 0:05:07.00
6 . 5 Berginc Kevin Moški SLO 0:27:28.00 0:05:27.00
7 . 30 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:28:47.00 0:06:45.00
8 . 15 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:29:17.00 0:07:16.00
9 . 20 ŽAN ERŽEN Moški SLO 0:32:53.00 0:10:52.00
10 . 44 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX 0:33:32.00 0:11:31.00
11 . 67 MATEJ LAHARNAR Moški SLO 0:33:54.00 0:11:53.00
12 . 53 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:33:54.00 0:11:53.00
13 . 57 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 0:34:38.00 0:12:37.00
14 . 33 MATEVŽ MOROZ Moški SLO 0:35:08.00 0:13:07.00
15 . 45 Gantar Gašper Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:35:32.00 0:13:30.00
16 . 82 Svetličič Peter Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:37:08.00 0:15:07.00
17 . 46 ŽAN GANTAR Moški SLO 0:37:31.00 0:15:30.00
18 . 72 BORUT ERŽEN Moški SLO 0:39:25.00 0:17:24.00
19 . 21 JANEZ SELJAK Moški SLO 0:40:10.00 0:18:09.00
20 . 13 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:40:44.00 0:18:42.00
21 . 79 Terpin Tine Moški SLO ORBEA GEAX 0:41:30.00 0:19:29.00
22 . 22 LOVRO KOŠIR Moški SLO 0:48:32.00 0:26:31.00
VETERAN B 1963 - 1954 4,1KM -M
1 . 85 IVAN ŽAKELJ Moški SLO 0:25:50.00 0:00:00.00
2 . 90 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 0:28:03.00 0:02:13.00
3 . 55 ZORAN HOMEC Moški SLO 0:30:56.00 0:05:06.00
4 . 68 RAJKO BAJT Moški SLO 0:36:03.00 0:10:13.00
5 . 11 VINKO REJC Moški SLO 0:42:49.00 0:16:59.00
6 . 83 LEON SVETLIČIČ Moški SLO 0:46:55.00 0:21:05.00
7 . 4 RENATO VELIKANJE Moški SLO 1:01:22.00 0:35:32.00
VETERANI A 1973 - 1964 4,1KM -M
1 . 19 Brelih Boštjan Moški SLO 0:22:37.00 0:00:00.00
2 . 59 ROBERT KRIŽNAR Moški SLO 0:28:00.00 0:05:24.00
3 . 42 DANILO ČESNIK Moški SLO 0:29:52.00 0:07:15.00
4 . 40 EGON MUROVEC Moški SLO 0:30:30.00 0:07:53.00
5 . 1 Hvala Oskar Moški SLO 0:31:48.00 0:09:12.00
6 . 52 IGOR GROŠELJ Moški SLO 0:32:29.00 0:09:52.00
7 . 78 DAVID TERPIN Moški SLO 0:32:35.00 0:09:59.00
8 . 12 EDI ERJAVEC Moški SLO 0:33:55.00 0:11:18.00
9 . 77 DAMIJAN POLJANEC Moški SLO 0:34:41.00 0:12:04.00
10 . 31 DARKO GNEZDA Moški SLO 0:35:04.00 0:12:28.00
11 . 7 SREČKO ŠKVARČA Moški SLO 0:35:13.00 0:12:37.00
12 . 76 UROŠ LANGENVALTER Moški SLO 0:35:34.00 0:12:57.00
13 . 37 Gnezda Uroš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:35:58.00 0:13:22.00
14 . 74 TONE TAVČAR Moški SLO 0:36:24.00 0:13:47.00
15 . 63 MIHA TREVEN Moški SLO 0:37:07.00 0:14:30.00
16 . 43 ALEKSANDER RUS Moški SLO 0:42:56.00 0:20:19.00
17 . 65 IVO KOBLAR Moški SLO 0:44:43.00 0:22:06.00
18 . 16 SKOK VALENTIN Moški SLO 0:51:07.00 0:28:30.00
VETERANI C 1953 IN STAREJšI 4,1KM -M
1 . 80 JOŽE ROGELJ Moški SLO 0:29:15.00 0:00:00.00
2 . 47 LOJZE OBLAK Moški SLO 0:32:04.00 0:02:49.00
3 . 6 JOŽEF RUPNIK Moški SLO 1:01:15.00 0:32:00.00
ŽENSKE A 1994 IN MLAJšE 4,1KM -Ž
1 . 23 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:48:47.00 0:00:00.00
ŽENSKE B 1993 1974 4,1KM -Ž
1 . 28 Žakelj Tanja Ženski SLO 0:24:05.00 0:00:00.00
2 . 91 Škrajnar Špela Ženski SLO 0:28:41.00 0:04:35.00
3 . 34 MARTINA KRAJNC Ženski SLO 0:40:22.00 0:16:17.00
4 . 9 GORDANA PAGON Ženski SLO 0:41:39.00 0:17:34.00
5 . 88 IRMA SELJAK Ženski SLO 0:53:08.00 0:29:03.00
ŽENSKE C 1973 IN STAREJšE 4,1KM -Ž
1 . 75 Žakelj Rada Ženski SLO 0:31:20.00 0:00:00.00
2 . 62 MANICA GOVEKAR Ženski SLO 0:45:33.00 0:14:12.00
3 . 84 MARJETA ŽAKELJ Ženski SLO 0:49:10.00 0:17:50.00
4 . 73 MIRJAM TAVČAR Ženski SLO 0:52:31.00 0:21:10.00

Komentarji