Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: CIKLOKROS V.N. CYCLING UNITED LJUBLJANA

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:CIKLOKROS V.N. CYCLING UNITED LJUBLJANA Datum:30.11.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Kolo
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 16 Mezgec Luka Moški SLO TEAM GIANT-SHIMANO 0:46:50.00 Ciklokros kolo
2 . 29 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:48:05.00 Ostali tipi koles
3 . 2 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI 0:50:07.00 Ciklokros kolo
4 . 20 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:50:34.00 Ostali tipi koles
5 . 27 Razingar Matej Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:51:24.00 Ostali tipi koles
6 . 24 Vasilenko Miha Moški SLO MTB klub Kranj 0:51:45.00 Ostali tipi koles
7 . 25 Pavlič Marko Moški SLO RADENSKA (RAR) 1Krog Ostali tipi koles
8 . 47 Thorsten Rasch Moški AUT Soine Bikes - Vertenbene 1Krog Ciklokros kolo
9 . 9 Bandel Mitja Moški SLO PICIBICI 1Krog Ciklokros kolo
10 . 22 Jeram Damjan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1Krog Ostali tipi koles
11 . 3 Vizjak Blaž Moški SLO PICIBICI 1Krog Ciklokros kolo
12 . 28 Logar Tadej Moški SLO KK SAVA KRANJ 1Krog Ostali tipi koles
13 . 103 Bitenc Jure Moški SLO KK SAVA KRANJ 1Krog Ostali tipi koles
14 . 4 Krebelj Matej Moški SLO PICIBICI 1Krog Ciklokros kolo
15 . 14 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE 1Krog Ciklokros kolo
16 . 6 Šajn Marko Moški SLO PICIBICI 1Krog Ciklokros kolo
17 . 21 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1Krog Ostali tipi koles
18 . 44 Kovač Mike Moški SLO Radenska AS 2 Kroga Ostali tipi koles
19 . 45 Jakovac Miha Moški SLO PICIBICI 2 Kroga Ciklokros kolo
20 . 7 Jakša Uroš Moški SLO PICIBICI 2 Kroga Ciklokros kolo
21 . 15 Blažina Andrej Moški SLO PICIBICI 2 Kroga Ciklokros kolo
22 . 10 Čeh Bor Moški SLO Retro Rats 2 Kroga Ciklokros kolo
23 . 18 Jan Igor Moški SLO TopFit Team 2 Kroga Ciklokros kolo
24 . 104 SUŠNIK Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 Kroga Ostali tipi koles
MLADINCI POD 19 LET-M
1 . 78 Zupan Ciril Moški SLO Energija Team 0:34:37.00 Ciklokros kolo
2 . 60 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:35:01.00 Ostali tipi koles
3 . 61 Čuk Žiga Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:35:25.00 Ostali tipi koles
4 . 71 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:36:19.00 Ostali tipi koles
5 . 101 Pogačar Tadej Moški SLO Radenska AS Ostali tipi koles
6 . 67 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:36:26.00 Ostali tipi koles
7 . 62 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:36:59.00 Ostali tipi koles
8 . 79 Debevec Blaž Moški SLO Radenska AS 0:37:51.00 Ostali tipi koles
9 . 63 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:38:14.00 Ostali tipi koles
10 . 65 Vrtačnik Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:38:39.00 Ostali tipi koles
11 . 70 Kičin Edin Moški SLO KK SAVA KRANJ 1 Krog Ostali tipi koles
12 . 75 Mlinar Žan Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ 1 Krog Ostali tipi koles
13 . 74 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ 1 Krog Ostali tipi koles
14 . 69 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ 1 Krog Ostali tipi koles
15 . 68 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ 2 Kroga Ostali tipi koles
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 51 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:34:53.00 Ostali tipi koles
2 . 77 Penko Karin Ženski SLO Radenska AS 0:41:36.00 Ciklokros kolo
3 . 52 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM Ostali tipi koles
4 . 58 Jesenko Erika Ženski SLO KK SAVA KRANJ Ostali tipi koles
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 32 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 0:48:22.00 Ciklokros kolo
2 . 31 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:50:06.00 Ciklokros kolo
3 . 40 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 1Krog Ciklokros kolo
4 . 37 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 1Krog Ciklokros kolo
5 . 33 Laharnar Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1Krog Ciklokros kolo
6 . 36 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1Krog Ostali tipi koles
7 . 35 Breznik Edvin Moški SLO Brez kluba 2 Kroga Ostali tipi koles
8 . 43 Štajer Andrej Moški SLO KK TROPOVCI 2 Kroga Ciklokros kolo
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 90 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:28:28.00 Ostali tipi koles
2 . 102 Zalar Gašper Moški SLO Radenska AS Ostali tipi koles
3 . 89 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM Ostali tipi koles
4 . 98 Rus Jure Moški SLO ORBEA 0:28:40.00 Ostali tipi koles
5 . 88 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:29:40.00 Ostali tipi koles
6 . 91 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:30:17.00 Ostali tipi koles
7 . 87 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:32:56.00 Ostali tipi koles
8 . 93 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ 1 Krog Ostali tipi koles
9 . 92 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1 Krog Ostali tipi koles
10 . 99 Čuk Tjaž Moški SLO Radenska AS 1 Krog Ostali tipi koles
11 . 96 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ 2 Kroga Ostali tipi koles
DEKLICE DO 15 LET-Ž
1 . 81 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:33:25.00 Ostali tipi koles
2 . 83 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1 Krog Ostali tipi koles
3 . 86 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ 1 Krog Ostali tipi koles
4 . 84 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ 1 Krog Ostali tipi koles
5 . 80 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ 1 Krog Ciklokros kolo
6 . 85 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ 1 Krog Ostali tipi koles
7 . 82 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 1 Krog Ostali tipi koles

Komentarji