Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: CIKLOKROS IDRIJA – LEDINE 2014/2015 - zimska liga

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:CIKLOKROS IDRIJA – LEDINE 2014/2015 - zimska liga Datum:20.12.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 11 Gollinger Karl-Heinz Moški AUT ASVÖ Radl-Eck Cycling AUT19830630
2 . 7 Bajt Dejan Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19871028
3 . 1 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI SLO19810228
4 . 10 Wagner Stefan Moški AUT ASVÖ Radl-Eck Cycling AUT19871221
5 . 9 Poljanec Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330
6 . 14 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
7 . 8 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19961116
8 . 13 Jeram Damjan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19780108
9 . 12 Štucin Alen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19880725
10 . 2 Krebelj Matej Moški SLO PICIBICI SLO19870518
11 . 3 Bandel Mitja Moški SLO PICIBICI SLO19850515
12 . 4 Šajn Marko Moški SLO PICIBICI SLO19900825
13 . 6 Jakša Uroš Moški SLO PICIBICI SLO19810106
14 . 54 Blažina Andrej Moški SLO PICIBICI SLO19871217
15 . 59 Čeh Bor Moški SLO Retro Rats 1984
16 . 5 Jakovac Miha Moški SLO PICIBICI SLO19830414
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 22 Krebs Peter Moški AUT ASVÖ Radl-Eck Cycling AUT19670731
2 . 17 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SLO19670428
3 . 57 Čadež Mitja Moški SLO ŠD SVETI URBAN 1970
4 . 18 Laharnar Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19710926
5 . 19 Horvat Alojz Moški SLO KK TROPOVCI SLO19650310
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 25 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR TOOLS TEAM SLO19880915
2 . 23 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19991208
3 . 24 Ivančič Tanja Ženski SLO PICIBICI
MLADINCI POD 19 LET-M
1 . 40 Liha Muhamed Moški BIH BK Bihać BIH19971205
2 . 37 Mahmic Nedzad Moški BIH URBAN X BIH19970928
3 . 31 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204
4 . 26 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913
5 . 34 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210
6 . 29 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915
7 . 35 Komel Patrik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1997
8 . 39 Habe Johan Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000629
9 . 28 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980813
10 . 33 Čuk Žiga Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971013
11 . 60 Pirih Aleš Moški SLO SAVA KRANJ SLO20000306
12 . 36 Mugerli Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO1998
13 . 58 Čadež David Moški SLO SAVA KRANJ 2000
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 50 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603
2 . 53 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040814
3 . 49 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050121
4 . 51 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040727
5 . 47 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209
6 . 56 Skok Aleš Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 2003
7 . 48 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050717
8 . 52 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040611
9 . 55 Čibej Jure Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 2004
DEKLICE DO 15 LET-Ž
1 . 44 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010703
2 . 43 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609
3 . 42 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA /
4 . 41 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829

Komentarji