Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Enduro Rogla 2015

Enduro - Sloenduro Tekma:Enduro Rogla 2015 Datum:01.08.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Stage 1A Stage 1B Stage 1C Stage 2A Stage 2B Stage 2C Čas vožnje Več
MLADINCI U19-M
1 . 98 Kvas Matic
AAA concept team
Moški SLO AAA concept team 00:02:24.43 00:02:30.32 00:02:23.33 00:02:43.13 00:02:40.84 00:02:41.79 -- >
Klub AAA concept team
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:24.43
Stage 1B: 00:02:30.32
Stage 1C: 00:02:23.33
Stage 2A: 00:02:43.13
Stage 2B: 00:02:40.84
Stage 2C: 00:02:41.79
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 9 Istenič Matjaž
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:28.20 00:02:26.27 00:02:25.81 00:02:39.82 00:02:44.47 00:02:43.13 -- >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:28.20
Stage 1B: 00:02:26.27
Stage 1C: 00:02:25.81
Stage 2A: 00:02:39.82
Stage 2B: 00:02:44.47
Stage 2C: 00:02:43.13
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 19 Trobec Maks
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:27.92 00:02:27.66 00:02:27.85 00:02:48.27 00:02:44.06 00:02:47.28 -- >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:27.92
Stage 1B: 00:02:27.66
Stage 1C: 00:02:27.85
Stage 2A: 00:02:48.27
Stage 2B: 00:02:44.06
Stage 2C: 00:02:47.28
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 14 Zupan Ciril
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:35.30 00:02:33.11 00:02:31.72 00:02:43.33 00:02:47.84 00:02:45.90 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:35.30
Stage 1B: 00:02:33.11
Stage 1C: 00:02:31.72
Stage 2A: 00:02:43.33
Stage 2B: 00:02:47.84
Stage 2C: 00:02:45.90
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 27 Šinigoj Tomaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 00:02:37.37 00:02:37.55 00:02:34.80 00:02:48.27 00:02:45.84 00:02:48.53 -- >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:37.37
Stage 1B: 00:02:37.55
Stage 1C: 00:02:34.80
Stage 2A: 00:02:48.27
Stage 2B: 00:02:45.84
Stage 2C: 00:02:48.53
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 4 Žvan Grega
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si 00:02:34.07 00:02:32.55 00:02:33.96 00:02:46.49 00:02:49.58 00:02:55.75 -- >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:34.07
Stage 1B: 00:02:32.55
Stage 1C: 00:02:33.96
Stage 2A: 00:02:46.49
Stage 2B: 00:02:49.58
Stage 2C: 00:02:55.75
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 24 Grnjak Matej
BLACK HOLE ENDURO TEAM
Moški SLO BLACK HOLE ENDURO TEAM 00:02:40.71 00:02:37.68 00:02:35.55 00:02:56.82 00:02:52.18 00:02:53.11 -- >
Klub BLACK HOLE ENDURO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:40.71
Stage 1B: 00:02:37.68
Stage 1C: 00:02:35.55
Stage 2A: 00:02:56.82
Stage 2B: 00:02:52.18
Stage 2C: 00:02:53.11
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 75 Žibert Sebastijan
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 00:02:40.15 00:02:39.96 00:02:38.93 00:03:05.39 00:03:00.17 00:03:07.77 -- >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:40.15
Stage 1B: 00:02:39.96
Stage 1C: 00:02:38.93
Stage 2A: 00:03:05.39
Stage 2B: 00:03:00.17
Stage 2C: 00:03:07.77
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 91 Galic Jan
BSX TEAM
Moški SLO BSX TEAM 00:02:43.46 00:02:44.26 00:02:41.84 00:03:10.13 00:03:11.87 00:03:16.47 -- >
Klub BSX TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:43.46
Stage 1B: 00:02:44.26
Stage 1C: 00:02:41.84
Stage 2A: 00:03:10.13
Stage 2B: 00:03:11.87
Stage 2C: 00:03:16.47
Čas vožnje: 00:00:00
10 . 52 Feresin Kristian
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 00:02:48.87 00:02:48.49 00:02:48.61 00:03:09.98 00:03:14.55 00:03:13.24 -- >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:48.87
Stage 1B: 00:02:48.49
Stage 1C: 00:02:48.61
Stage 2A: 00:03:09.98
Stage 2B: 00:03:14.55
Stage 2C: 00:03:13.24
Čas vožnje: 00:00:00
11 . 57 Cvirn Timotej
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 00:02:53.26 00:02:53.03 00:02:50.87 00:03:14.70 00:03:16.49 00:03:18.50 -- >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:53.26
Stage 1B: 00:02:53.03
Stage 1C: 00:02:50.87
Stage 2A: 00:03:14.70
Stage 2B: 00:03:16.49
Stage 2C: 00:03:18.50
Čas vožnje: 00:00:00
12 . 107 Jesenko Adrijan
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:51.29 00:02:50.98 00:02:49.79 00:03:28.94 00:03:10.39 00:03:22.11 -- >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:51.29
Stage 1B: 00:02:50.98
Stage 1C: 00:02:49.79
Stage 2A: 00:03:28.94
Stage 2B: 00:03:10.39
Stage 2C: 00:03:22.11
Čas vožnje: 00:00:00
13 . 40 Tušar Nik
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:59.77 00:02:59.14 00:03:13.20 00:03:23.90 00:03:24.98 00:03:38.39 -- >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:59.77
Stage 1B: 00:02:59.14
Stage 1C: 00:03:13.20
Stage 2A: 00:03:23.90
Stage 2B: 00:03:24.98
Stage 2C: 00:03:38.39
Čas vožnje: 00:00:00
14 . 87 Belaj Žan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 00:03:03.32 00:02:56.31 00:02:51.25 00:03:23.96 00:03:28.26 00:03:57.53 -- >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:03:03.32
Stage 1B: 00:02:56.31
Stage 1C: 00:02:51.25
Stage 2A: 00:03:23.96
Stage 2B: 00:03:28.26
Stage 2C: 00:03:57.53
Čas vožnje: 00:00:00
MASTER 1-M
1 . 110 Kordež Robert
BLACK HOLE ENDURO TEAM
Moški SLO BLACK HOLE ENDURO TEAM 00:02:23.02 00:02:21.78 00:02:21.32 00:02:40.29 00:02:38.24 00:02:34.52 -- >
Klub BLACK HOLE ENDURO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:23.02
Stage 1B: 00:02:21.78
Stage 1C: 00:02:21.32
Stage 2A: 00:02:40.29
Stage 2B: 00:02:38.24
Stage 2C: 00:02:34.52
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 30 Slapnik Iztok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:33.58 00:02:29.91 00:02:26.38 00:02:42.67 00:02:42.41 00:02:42.18 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:33.58
Stage 1B: 00:02:29.91
Stage 1C: 00:02:26.38
Stage 2A: 00:02:42.67
Stage 2B: 00:02:42.41
Stage 2C: 00:02:42.18
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 26 Bačnar Janko
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:29.97 00:02:27.32 00:02:26.92 00:02:46.73 00:02:45.01 00:02:42.21 -- >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:29.97
Stage 1B: 00:02:27.32
Stage 1C: 00:02:26.92
Stage 2A: 00:02:46.73
Stage 2B: 00:02:45.01
Stage 2C: 00:02:42.21
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 22 Albanese Manuel
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 00:02:31.58 00:02:31.51 00:02:31.11 00:02:50.25 00:02:47.64 00:02:45.87 -- >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:31.58
Stage 1B: 00:02:31.51
Stage 1C: 00:02:31.11
Stage 2A: 00:02:50.25
Stage 2B: 00:02:47.64
Stage 2C: 00:02:45.87
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 21 Praček Janez
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 00:02:33.51 00:02:33.69 00:02:31.39 00:02:50.40 00:02:49.11 00:02:55.17 -- >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:33.51
Stage 1B: 00:02:33.69
Stage 1C: 00:02:31.39
Stage 2A: 00:02:50.40
Stage 2B: 00:02:49.11
Stage 2C: 00:02:55.17
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 17 Spruk Miha
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:39.64 00:02:34.52 00:02:33.36 00:02:51.04 00:02:50.71 00:02:44.93 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:39.64
Stage 1B: 00:02:34.52
Stage 1C: 00:02:33.36
Stage 2A: 00:02:51.04
Stage 2B: 00:02:50.71
Stage 2C: 00:02:44.93
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 13 Nagode Grega
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 00:02:36.54 00:02:36.71 00:02:34.57 00:02:50.05 00:02:52.58 00:02:50.17 -- >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:36.54
Stage 1B: 00:02:36.71
Stage 1C: 00:02:34.57
Stage 2A: 00:02:50.05
Stage 2B: 00:02:52.58
Stage 2C: 00:02:50.17
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 37 Jager Marko
MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOVLJE SPECIALIZED 00:02:38.18 00:02:33.31 00:02:31.89 00:02:53.12 00:02:52.42 00:02:53.33 -- >
Klub MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:38.18
Stage 1B: 00:02:33.31
Stage 1C: 00:02:31.89
Stage 2A: 00:02:53.12
Stage 2B: 00:02:52.42
Stage 2C: 00:02:53.33
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 6 Tancik Jaka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:37.32 00:02:32.84 00:02:33.00 00:02:50.83 00:02:48.54 00:03:04.56 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:37.32
Stage 1B: 00:02:32.84
Stage 1C: 00:02:33.00
Stage 2A: 00:02:50.83
Stage 2B: 00:02:48.54
Stage 2C: 00:03:04.56
Čas vožnje: 00:00:00
10 . 12 Hočevar Boris
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 00:02:38.82 00:02:37.84 00:02:36.90 00:03:00.68 00:02:58.61 00:02:58.19 -- >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:38.82
Stage 1B: 00:02:37.84
Stage 1C: 00:02:36.90
Stage 2A: 00:03:00.68
Stage 2B: 00:02:58.61
Stage 2C: 00:02:58.19
Čas vožnje: 00:00:00
11 . 20 Perc Domen
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 00:02:43.89 00:02:40.18 00:02:39.90 00:02:58.26 00:03:00.14 00:03:01.18 -- >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:43.89
Stage 1B: 00:02:40.18
Stage 1C: 00:02:39.90
Stage 2A: 00:02:58.26
Stage 2B: 00:03:00.14
Stage 2C: 00:03:01.18
Čas vožnje: 00:00:00
12 . 73 Prešeren Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:02:49.70 00:02:43.47 00:02:40.87 00:02:58.64 00:02:57.07 00:02:59.02 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:49.70
Stage 1B: 00:02:43.47
Stage 1C: 00:02:40.87
Stage 2A: 00:02:58.64
Stage 2B: 00:02:57.07
Stage 2C: 00:02:59.02
Čas vožnje: 00:00:00
13 . 81 Maderbacher Andreas
Redneck Riders MTB-Verein
Moški AUT Redneck Riders MTB-Verein 00:02:47.35 00:02:41.88 00:02:43.84 00:03:06.75 00:03:03.59 00:03:00.55 -- >
Klub Redneck Riders MTB-Verein
Država AUT
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:47.35
Stage 1B: 00:02:41.88
Stage 1C: 00:02:43.84
Stage 2A: 00:03:06.75
Stage 2B: 00:03:03.59
Stage 2C: 00:03:00.55
Čas vožnje: 00:00:00
14 . 64 Kowatsch Christoph
Moški AUT 00:02:50.27 00:02:44.50 00:02:44.30 00:03:09.14 00:03:02.70 00:02:59.22 -- >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:50.27
Stage 1B: 00:02:44.50
Stage 1C: 00:02:44.30
Stage 2A: 00:03:09.14
Stage 2B: 00:03:02.70
Stage 2C: 00:02:59.22
Čas vožnje: 00:00:00
15 . 65 Maier Klaus
SV komptech
Moški AUT SV komptech 00:02:55.45 00:02:50.13 00:02:49.73 00:03:16.39 00:03:13.58 00:03:09.10 -- >
Klub SV komptech
Država AUT
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:55.45
Stage 1B: 00:02:50.13
Stage 1C: 00:02:49.73
Stage 2A: 00:03:16.39
Stage 2B: 00:03:13.58
Stage 2C: 00:03:09.10
Čas vožnje: 00:00:00
16 . 70 Tušar Matej
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si 00:02:52.98 00:02:50.94 00:02:48.22 00:03:23.72 00:03:12.51 00:03:12.56 -- >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:52.98
Stage 1B: 00:02:50.94
Stage 1C: 00:02:48.22
Stage 2A: 00:03:23.72
Stage 2B: 00:03:12.51
Stage 2C: 00:03:12.56
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 88 Berglez Peter
WOLF Racing Team
Moški SLO WOLF Racing Team 00:02:48.33 00:02:45.24 00:02:43.23 DNF >
Klub WOLF Racing Team
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:48.33
Stage 1B: 00:02:45.24
Stage 1C: 00:02:43.23
Stage 2A:
Stage 2B:
Stage 2C:
Čas vožnje: DNF
DNF 72 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:58.90 00:02:52.61 00:02:50.32 DNF >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:58.90
Stage 1B: 00:02:52.61
Stage 1C: 00:02:50.32
Stage 2A:
Stage 2B:
Stage 2C:
Čas vožnje: DNF
DNF 82 Podbrecnik Philipp
Bikeclub Giant Stattegg
Moški AUT Bikeclub Giant Stattegg 00:02:34.15 00:04:26.07 DNF >
Klub Bikeclub Giant Stattegg
Država AUT
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:34.15
Stage 1B: 00:04:26.07
Stage 1C:
Stage 2A:
Stage 2B:
Stage 2C:
Čas vožnje: DNF
MASTER 2-M
1 . 48 Strohmayer Michael
Redneck Riders MTB-Verein
Moški AUT Redneck Riders MTB-Verein 00:02:38.08 00:02:38.47 00:02:37.36 00:02:58.91 00:02:57.83 00:02:59.18 -- >
Klub Redneck Riders MTB-Verein
Država AUT
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:38.08
Stage 1B: 00:02:38.47
Stage 1C: 00:02:37.36
Stage 2A: 00:02:58.91
Stage 2B: 00:02:57.83
Stage 2C: 00:02:59.18
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 28 Golmajer Janez
MTB klub Kranj
Moški SLO MTB klub Kranj 00:02:43.79 00:02:39.36 00:02:39.51 00:03:04.89 00:03:05.73 00:03:07.51 -- >
Klub MTB klub Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:43.79
Stage 1B: 00:02:39.36
Stage 1C: 00:02:39.51
Stage 2A: 00:03:04.89
Stage 2B: 00:03:05.73
Stage 2C: 00:03:07.51
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 85 Sandrin Stefano
ASD 360 MTB
Moški ITA ASD 360 MTB 00:02:53.56 00:02:54.33 00:02:52.71 00:03:38.95 00:03:41.12 00:03:33.61 -- >
Klub ASD 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:53.56
Stage 1B: 00:02:54.33
Stage 1C: 00:02:52.71
Stage 2A: 00:03:38.95
Stage 2B: 00:03:41.12
Stage 2C: 00:03:33.61
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 49 Grassi Paolo
ASD 360 MTB
Moški ITA ASD 360 MTB 00:03:05.89 00:03:03.02 00:03:06.16 00:03:32.16 00:03:33.74 00:03:31.50 -- >
Klub ASD 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
Stage 1A: 00:03:05.89
Stage 1B: 00:03:03.02
Stage 1C: 00:03:06.16
Stage 2A: 00:03:32.16
Stage 2B: 00:03:33.74
Stage 2C: 00:03:31.50
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 74 Zver Marjan
RKD Zverinice
Moški SLO RKD Zverinice 00:03:02.33 00:02:55.77 00:02:55.32 00:05:52.49 DNF >
Klub RKD Zverinice
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:03:02.33
Stage 1B: 00:02:55.77
Stage 1C: 00:02:55.32
Stage 2A: 00:05:52.49
Stage 2B:
Stage 2C:
Čas vožnje: DNF
ŽENSKE-Ž
1 . 43 Tancik Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:45.53 00:02:40.94 00:02:41.62 00:03:06.02 00:03:03.66 00:03:01.64 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Stage 1A: 00:02:45.53
Stage 1B: 00:02:40.94
Stage 1C: 00:02:41.62
Stage 2A: 00:03:06.02
Stage 2B: 00:03:03.66
Stage 2C: 00:03:01.64
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 45 Thaler Michela
Ženski SLO 00:02:47.86 00:02:46.10 00:02:43.23 00:03:12.27 00:03:20.87 00:03:14.17 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Stage 1A: 00:02:47.86
Stage 1B: 00:02:46.10
Stage 1C: 00:02:43.23
Stage 2A: 00:03:12.27
Stage 2B: 00:03:20.87
Stage 2C: 00:03:14.17
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 41 Rejc Tina
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 00:02:54.49 00:02:48.52 00:02:49.45 00:03:23.58 00:03:16.36 00:03:18.59 -- >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
Stage 1A: 00:02:54.49
Stage 1B: 00:02:48.52
Stage 1C: 00:02:49.45
Stage 2A: 00:03:23.58
Stage 2B: 00:03:16.36
Stage 2C: 00:03:18.59
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 44 Ribič Jasmina
MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
Ženski SLO MTB TRBOVLJE SPECIALIZED 00:03:04.34 00:03:06.82 00:03:07.31 00:03:41.28 00:03:39.87 00:03:44.62 -- >
Klub MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Ženski
Stage 1A: 00:03:04.34
Stage 1B: 00:03:06.82
Stage 1C: 00:03:07.31
Stage 2A: 00:03:41.28
Stage 2B: 00:03:39.87
Stage 2C: 00:03:44.62
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 42 Jeanquartier Fleur
Velochicks.at
Ženski AUT Velochicks.at 00:03:21.36 00:03:22.52 00:03:16.52 00:03:53.11 00:03:50.11 00:03:48.31 -- >
Klub Velochicks.at
Država AUT
Spol: Ženski
Stage 1A: 00:03:21.36
Stage 1B: 00:03:22.52
Stage 1C: 00:03:16.52
Stage 2A: 00:03:53.11
Stage 2B: 00:03:50.11
Stage 2C: 00:03:48.31
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 109 Jeanquartier Claire
Ženski FRA 00:03:18.82 00:03:15.32 00:03:14.62 00:04:12.43 00:03:59.51 00:03:58.36 -- >
Klub
Država FRA
Spol: Ženski
Stage 1A: 00:03:18.82
Stage 1B: 00:03:15.32
Stage 1C: 00:03:14.62
Stage 2A: 00:04:12.43
Stage 2B: 00:03:59.51
Stage 2C: 00:03:58.36
Čas vožnje: 00:00:00
ČLANI-M
1 . 2 Mlinar Peter
KK Črn trn / Blackthorn GT
Moški SLO KK Črn trn / Blackthorn GT 00:02:22.38 00:02:17.34 00:02:15.33 00:02:27.32 00:02:24.34 00:02:22.79 -- >
Klub KK Črn trn / Blackthorn GT
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:22.38
Stage 1B: 00:02:17.34
Stage 1C: 00:02:15.33
Stage 2A: 00:02:27.32
Stage 2B: 00:02:24.34
Stage 2C: 00:02:22.79
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 105 Skant Gerd
RideTSG
Moški SLO RideTSG 00:02:27.05 00:02:21.49 00:02:21.39 00:02:33.16 00:02:33.96 00:02:30.36 -- >
Klub RideTSG
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:27.05
Stage 1B: 00:02:21.49
Stage 1C: 00:02:21.39
Stage 2A: 00:02:33.16
Stage 2B: 00:02:33.96
Stage 2C: 00:02:30.36
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 124 Virtič Aleš
Supertrail
Moški SLO Supertrail 00:02:22.63 00:02:21.70 00:02:20.88 00:02:38.64 00:02:37.50 00:02:37.87 -- >
Klub Supertrail
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:22.63
Stage 1B: 00:02:21.70
Stage 1C: 00:02:20.88
Stage 2A: 00:02:38.64
Stage 2B: 00:02:37.50
Stage 2C: 00:02:37.87
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 3 Štucin Jan
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:25.21 00:02:23.61 00:02:22.31 00:02:38.24 00:02:38.30 00:02:37.73 -- >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:25.21
Stage 1B: 00:02:23.61
Stage 1C: 00:02:22.31
Stage 2A: 00:02:38.24
Stage 2B: 00:02:38.30
Stage 2C: 00:02:37.73
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 5 HUTH Nejc
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:28.23 00:02:27.68 00:02:25.51 00:02:42.18 00:02:41.32 00:02:39.71 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:28.23
Stage 1B: 00:02:27.68
Stage 1C: 00:02:25.51
Stage 2A: 00:02:42.18
Stage 2B: 00:02:41.32
Stage 2C: 00:02:39.71
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 18 Braidot Stefano
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 00:02:31.19 00:02:28.89 00:02:29.41 00:02:45.36 00:02:43.45 00:02:45.20 -- >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:31.19
Stage 1B: 00:02:28.89
Stage 1C: 00:02:29.41
Stage 2A: 00:02:45.36
Stage 2B: 00:02:43.45
Stage 2C: 00:02:45.20
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 116 Cimperman Jan
MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOVLJE SPECIALIZED 00:02:30.30 00:02:30.06 00:02:25.67 00:02:49.74 00:02:46.16 00:02:42.99 -- >
Klub MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:30.30
Stage 1B: 00:02:30.06
Stage 1C: 00:02:25.67
Stage 2A: 00:02:49.74
Stage 2B: 00:02:46.16
Stage 2C: 00:02:42.99
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 8 Markuš Klemen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:29.96 00:02:30.95 00:02:28.88 00:02:44.94 00:02:45.88 00:02:45.15 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:29.96
Stage 1B: 00:02:30.95
Stage 1C: 00:02:28.88
Stage 2A: 00:02:44.94
Stage 2B: 00:02:45.88
Stage 2C: 00:02:45.15
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 29 Carlet Lorenzo
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 00:02:33.02 00:02:32.39 00:02:30.38 00:02:47.19 00:02:46.27 00:02:47.41 -- >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:33.02
Stage 1B: 00:02:32.39
Stage 1C: 00:02:30.38
Stage 2A: 00:02:47.19
Stage 2B: 00:02:46.27
Stage 2C: 00:02:47.41
Čas vožnje: 00:00:00
10 . 7 Černilogar Nejc
KK Črn trn
Moški SLO KK Črn trn 00:02:36.86 00:02:33.45 00:02:31.47 00:02:48.39 00:02:44.86 00:02:44.72 -- >
Klub KK Črn trn
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:36.86
Stage 1B: 00:02:33.45
Stage 1C: 00:02:31.47
Stage 2A: 00:02:48.39
Stage 2B: 00:02:44.86
Stage 2C: 00:02:44.72
Čas vožnje: 00:00:00
11 . 11 Krivonog Luka
BLACK HOLE ENDURO TEAM
Moški SLO BLACK HOLE ENDURO TEAM 00:02:34.77 00:02:32.86 00:02:32.70 00:02:50.12 00:02:46.85 00:02:46.24 -- >
Klub BLACK HOLE ENDURO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:34.77
Stage 1B: 00:02:32.86
Stage 1C: 00:02:32.70
Stage 2A: 00:02:50.12
Stage 2B: 00:02:46.85
Stage 2C: 00:02:46.24
Čas vožnje: 00:00:00
12 . 10 Kresnik Rok
BLACK HOLE ENDURO TEAM
Moški SLO BLACK HOLE ENDURO TEAM 00:02:34.5 00:02:31.3 00:02:38.5 00:02:55.1 00:02:54.3 00:03:00.4 -- >
Klub BLACK HOLE ENDURO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:34.5
Stage 1B: 00:02:31.3
Stage 1C: 00:02:38.5
Stage 2A: 00:02:55.1
Stage 2B: 00:02:54.3
Stage 2C: 00:03:00.4
Čas vožnje: 00:00:00
13 . 15 Markuš Rok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:39.36 00:02:38.73 00:02:36.15 00:02:53.08 00:02:54.14 00:02:54.20 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:39.36
Stage 1B: 00:02:38.73
Stage 1C: 00:02:36.15
Stage 2A: 00:02:53.08
Stage 2B: 00:02:54.14
Stage 2C: 00:02:54.20
Čas vožnje: 00:00:00
14 . 34 Bregar Rok
MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOVLJE SPECIALIZED 00:02:41.81 00:02:37.21 00:02:35.79 00:02:54.16 00:03:05.06 00:02:59.38 -- >
Klub MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:41.81
Stage 1B: 00:02:37.21
Stage 1C: 00:02:35.79
Stage 2A: 00:02:54.16
Stage 2B: 00:03:05.06
Stage 2C: 00:02:59.38
Čas vožnje: 00:00:00
15 . 67 Pakrac Vladimir
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 00:02:40.81 00:02:40.01 00:02:39.29 00:02:58.87 00:03:00.47 00:03:03.83 -- >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:40.81
Stage 1B: 00:02:40.01
Stage 1C: 00:02:39.29
Stage 2A: 00:02:58.87
Stage 2B: 00:03:00.47
Stage 2C: 00:03:03.83
Čas vožnje: 00:00:00
16 . 35 Vogrin Domen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:42.49 00:02:39.06 00:02:38.23 00:03:01.45 00:03:00.95 00:03:01.86 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:42.49
Stage 1B: 00:02:39.06
Stage 1C: 00:02:38.23
Stage 2A: 00:03:01.45
Stage 2B: 00:03:00.95
Stage 2C: 00:03:01.86
Čas vožnje: 00:00:00
17 . 118 GARRMUT Gašper
Moški SLO 00:02:57.09 00:02:53.94 00:02:55.88 00:03:31.86 00:03:26.99 00:03:29.46 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:57.09
Stage 1B: 00:02:53.94
Stage 1C: 00:02:55.88
Stage 2A: 00:03:31.86
Stage 2B: 00:03:26.99
Stage 2C: 00:03:29.46
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 117 Traven Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:03:14.02 00:02:48.00 00:02:47.06 00:03:15.43 DNF >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:03:14.02
Stage 1B: 00:02:48.00
Stage 1C: 00:02:47.06
Stage 2A: 00:03:15.43
Stage 2B:
Stage 2C:
Čas vožnje: DNF
HOBI (BREZ LICENCE)-M
1 . 1 Medvešček Kristijan
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:02:21.69 00:02:17.51 00:02:16.25 00:02:26.93 00:02:27.25 00:02:25.09 -- >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:21.69
Stage 1B: 00:02:17.51
Stage 1C: 00:02:16.25
Stage 2A: 00:02:26.93
Stage 2B: 00:02:27.25
Stage 2C: 00:02:25.09
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 16 Brulz Michael
Radlager Racing
Moški AUT Radlager Racing 00:02:32.49 00:02:28.38 00:02:28.47 00:02:48.09 00:02:48.89 00:02:47.41 -- >
Klub Radlager Racing
Država AUT
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:32.49
Stage 1B: 00:02:28.38
Stage 1C: 00:02:28.47
Stage 2A: 00:02:48.09
Stage 2B: 00:02:48.89
Stage 2C: 00:02:47.41
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 80 Kreisel Jakob
Moški AUT 00:02:33.77 00:02:32.05 00:02:30.14 00:02:45.74 00:02:45.19 00:02:47.54 -- >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:33.77
Stage 1B: 00:02:32.05
Stage 1C: 00:02:30.14
Stage 2A: 00:02:45.74
Stage 2B: 00:02:45.19
Stage 2C: 00:02:47.54
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 25 Dorrong Bernd
Lines
Moški AUT Lines 00:02:33.69 00:02:33.63 00:02:32.22 00:02:44.80 00:02:46.75 00:02:46.42 -- >
Klub Lines
Država AUT
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:33.69
Stage 1B: 00:02:33.63
Stage 1C: 00:02:32.22
Stage 2A: 00:02:44.80
Stage 2B: 00:02:46.75
Stage 2C: 00:02:46.42
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 83 Prohaska Oliver
Moški AUT 00:02:32.94 00:02:32.50 00:02:29.86 00:02:53.23 00:02:49.75 00:02:49.33 -- >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:32.94
Stage 1B: 00:02:32.50
Stage 1C: 00:02:29.86
Stage 2A: 00:02:53.23
Stage 2B: 00:02:49.75
Stage 2C: 00:02:49.33
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 78 Teskač Žan
Moški SLO 00:02:33.22 00:02:31.92 00:02:31.14 00:02:53.58 00:02:51.83 00:02:51.55 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:33.22
Stage 1B: 00:02:31.92
Stage 1C: 00:02:31.14
Stage 2A: 00:02:53.58
Stage 2B: 00:02:51.83
Stage 2C: 00:02:51.55
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 61 Lenart Tine
Moški SLO 00:02:36.86 00:02:33.95 00:02:35.45 00:02:50.14 00:02:47.76 00:02:50.12 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:36.86
Stage 1B: 00:02:33.95
Stage 1C: 00:02:35.45
Stage 2A: 00:02:50.14
Stage 2B: 00:02:47.76
Stage 2C: 00:02:50.12
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 103 Mlinar Reinhold
Moški SLO 00:02:34.46 00:02:34.45 00:02:34.73 00:02:58.38 00:02:52.88 00:02:53.04 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:34.46
Stage 1B: 00:02:34.45
Stage 1C: 00:02:34.73
Stage 2A: 00:02:58.38
Stage 2B: 00:02:52.88
Stage 2C: 00:02:53.04
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 55 Senica Miha
KD PedaLaško
Moški SLO KD PedaLaško 00:02:37.34 00:02:34.40 00:02:32.50 00:03:03.54 00:02:56.10 00:02:57.32 -- >
Klub KD PedaLaško
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:37.34
Stage 1B: 00:02:34.40
Stage 1C: 00:02:32.50
Stage 2A: 00:03:03.54
Stage 2B: 00:02:56.10
Stage 2C: 00:02:57.32
Čas vožnje: 00:00:00
10 . 102 Suppan Carl
Moški AUT 00:02:44.98 00:02:38.46 00:02:36.21 00:02:53.15 00:02:54.56 00:02:54.64 -- >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:44.98
Stage 1B: 00:02:38.46
Stage 1C: 00:02:36.21
Stage 2A: 00:02:53.15
Stage 2B: 00:02:54.56
Stage 2C: 00:02:54.64
Čas vožnje: 00:00:00
11 . 36 Rakuša Luka
Moški SLO 00:02:37.95 00:02:35.03 00:02:35.35 00:02:58.71 00:03:00.50 00:02:56.58 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:37.95
Stage 1B: 00:02:35.03
Stage 1C: 00:02:35.35
Stage 2A: 00:02:58.71
Stage 2B: 00:03:00.50
Stage 2C: 00:02:56.58
Čas vožnje: 00:00:00
12 . 69 Slatinšek Miloš
ŠTD Ojstra rida
Moški SLO ŠTD Ojstra rida 00:02:35.47 00:02:33.07 00:02:31.77 00:03:00.77 00:03:13.61 00:02:55.27 -- >
Klub ŠTD Ojstra rida
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:35.47
Stage 1B: 00:02:33.07
Stage 1C: 00:02:31.77
Stage 2A: 00:03:00.77
Stage 2B: 00:03:13.61
Stage 2C: 00:02:55.27
Čas vožnje: 00:00:00
13 . 46 Kogler Andrej
Moški SLO 00:02:43.42 00:02:39.07 00:02:36.21 00:02:55.68 00:02:56.78 00:03:00.62 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:43.42
Stage 1B: 00:02:39.07
Stage 1C: 00:02:36.21
Stage 2A: 00:02:55.68
Stage 2B: 00:02:56.78
Stage 2C: 00:03:00.62
Čas vožnje: 00:00:00
14 . 99 Lončar Matija
Moški SLO 00:02:39.14 00:02:34.85 00:02:37.29 00:02:59.50 00:02:59.11 00:03:02.30 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:39.14
Stage 1B: 00:02:34.85
Stage 1C: 00:02:37.29
Stage 2A: 00:02:59.50
Stage 2B: 00:02:59.11
Stage 2C: 00:03:02.30
Čas vožnje: 00:00:00
15 . 32 Mlakar Luka
Epic Outdoor Crew
Moški SLO Epic Outdoor Crew 00:02:44.78 00:02:43.35 00:02:39.67 00:02:56.08 00:02:55.38 00:02:55.75 -- >
Klub Epic Outdoor Crew
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:44.78
Stage 1B: 00:02:43.35
Stage 1C: 00:02:39.67
Stage 2A: 00:02:56.08
Stage 2B: 00:02:55.38
Stage 2C: 00:02:55.75
Čas vožnje: 00:00:00
16 . 33 Stadlberger Christian
Radlager Racing
Moški AUT Radlager Racing 00:02:42.75 00:02:40.98 00:02:41.90 00:02:56.43 00:02:57.34 00:02:57.28 -- >
Klub Radlager Racing
Država AUT
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:42.75
Stage 1B: 00:02:40.98
Stage 1C: 00:02:41.90
Stage 2A: 00:02:56.43
Stage 2B: 00:02:57.34
Stage 2C: 00:02:57.28
Čas vožnje: 00:00:00
17 . 31 Gavran Blaž
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 00:02:41.75 00:02:39.26 00:02:37.43 00:02:57.29 00:03:02.64 00:02:58.67 -- >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:41.75
Stage 1B: 00:02:39.26
Stage 1C: 00:02:37.43
Stage 2A: 00:02:57.29
Stage 2B: 00:03:02.64
Stage 2C: 00:02:58.67
Čas vožnje: 00:00:00
18 . 113 Zupančič Luka
Moški SLO 00:02:44.33 00:02:40.41 00:02:39.90 00:02:59.62 00:02:59.30 00:03:03.60 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:44.33
Stage 1B: 00:02:40.41
Stage 1C: 00:02:39.90
Stage 2A: 00:02:59.62
Stage 2B: 00:02:59.30
Stage 2C: 00:03:03.60
Čas vožnje: 00:00:00
19 . 62 Goličnik Igor
Moški SLO 00:02:44.54 00:02:42.45 00:02:37.66 00:03:05.95 00:02:59.87 00:02:58.20 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:44.54
Stage 1B: 00:02:42.45
Stage 1C: 00:02:37.66
Stage 2A: 00:03:05.95
Stage 2B: 00:02:59.87
Stage 2C: 00:02:58.20
Čas vožnje: 00:00:00
20 . 84 Zeidler Walter
Arnfels Eagles
Moški SLO Arnfels Eagles 00:02:44.07 00:02:40.22 00:02:41.44 00:03:05.92 00:03:01.31 00:02:59.69 -- >
Klub Arnfels Eagles
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:44.07
Stage 1B: 00:02:40.22
Stage 1C: 00:02:41.44
Stage 2A: 00:03:05.92
Stage 2B: 00:03:01.31
Stage 2C: 00:02:59.69
Čas vožnje: 00:00:00
21 . 68 Radoševič Nejc
Moški SLO 00:02:49.13 00:02:42.19 00:02:43.11 00:03:02.11 00:03:03.69 00:03:03.37 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:49.13
Stage 1B: 00:02:42.19
Stage 1C: 00:02:43.11
Stage 2A: 00:03:02.11
Stage 2B: 00:03:03.69
Stage 2C: 00:03:03.37
Čas vožnje: 00:00:00
22 . 114 KRALJ Nejc
Moški SLO 00:02:45.65 00:02:40.53 00:02:39.98 00:03:07.76 00:03:01.51 00:03:12.95 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:45.65
Stage 1B: 00:02:40.53
Stage 1C: 00:02:39.98
Stage 2A: 00:03:07.76
Stage 2B: 00:03:01.51
Stage 2C: 00:03:12.95
Čas vožnje: 00:00:00
23 . 96 Ključevšek Nejc
Moški SLO 00:02:46.89 00:02:44.35 00:02:40.30 00:03:01.98 00:03:06.26 00:03:09.27 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:46.89
Stage 1B: 00:02:44.35
Stage 1C: 00:02:40.30
Stage 2A: 00:03:01.98
Stage 2B: 00:03:06.26
Stage 2C: 00:03:09.27
Čas vožnje: 00:00:00
24 . 39 Walch Simon
Moški AUT 00:02:44.81 00:02:49.38 00:02:42.42 00:03:05.02 00:03:13.05 00:03:09.72 -- >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:44.81
Stage 1B: 00:02:49.38
Stage 1C: 00:02:42.42
Stage 2A: 00:03:05.02
Stage 2B: 00:03:13.05
Stage 2C: 00:03:09.72
Čas vožnje: 00:00:00
25 . 58 Čuden Luka
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 00:02:42.81 00:02:41.25 00:02:44.16 00:03:10.58 00:03:12.83 00:03:14.78 -- >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:42.81
Stage 1B: 00:02:41.25
Stage 1C: 00:02:44.16
Stage 2A: 00:03:10.58
Stage 2B: 00:03:12.83
Stage 2C: 00:03:14.78
Čas vožnje: 00:00:00
26 . 59 Dekleva Andrej
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF 00:02:49.20 00:02:48.23 00:02:47.32 00:03:12.39 00:03:06.91 00:03:07.61 -- >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:49.20
Stage 1B: 00:02:48.23
Stage 1C: 00:02:47.32
Stage 2A: 00:03:12.39
Stage 2B: 00:03:06.91
Stage 2C: 00:03:07.61
Čas vožnje: 00:00:00
27 . 122 HROVAT Klemen
Moški SLO 00:02:47.03 00:02:47.03 00:02:39.39 00:03:05.54 00:03:06.66 00:03:28.75 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:47.03
Stage 1B: 00:02:47.03
Stage 1C: 00:02:39.39
Stage 2A: 00:03:05.54
Stage 2B: 00:03:06.66
Stage 2C: 00:03:28.75
Čas vožnje: 00:00:00
28 . 111 Sevčnikar Primož
Moški SLO 00:02:47.44 00:02:43.75 00:02:45.26 00:03:08.56 00:03:13.16 00:03:18.36 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:47.44
Stage 1B: 00:02:43.75
Stage 1C: 00:02:45.26
Stage 2A: 00:03:08.56
Stage 2B: 00:03:13.16
Stage 2C: 00:03:18.36
Čas vožnje: 00:00:00
29 . 104 KRNEVŠEK Jaka
Moški SLO 00:02:49.81 00:02:48.91 00:02:51.14 00:03:09.36 00:03:11.53 00:03:14.46 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:49.81
Stage 1B: 00:02:48.91
Stage 1C: 00:02:51.14
Stage 2A: 00:03:09.36
Stage 2B: 00:03:11.53
Stage 2C: 00:03:14.46
Čas vožnje: 00:00:00
30 . 63 Jeršič Mark
Moški SLO 00:02:47.15 00:02:46.09 00:02:46.02 00:03:14.23 00:03:16.18 00:03:18.19 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:47.15
Stage 1B: 00:02:46.09
Stage 1C: 00:02:46.02
Stage 2A: 00:03:14.23
Stage 2B: 00:03:16.18
Stage 2C: 00:03:18.19
Čas vožnje: 00:00:00
31 . 101 Paradiž Benjamin
Moški SLO 00:02:59.46 00:02:51.25 00:02:47.75 00:03:11.43 00:03:08.86 00:03:10.99 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:59.46
Stage 1B: 00:02:51.25
Stage 1C: 00:02:47.75
Stage 2A: 00:03:11.43
Stage 2B: 00:03:08.86
Stage 2C: 00:03:10.99
Čas vožnje: 00:00:00
32 . 60 Golež Boštjan
PD Dramlje
Moški SLO PD Dramlje 00:02:56.31 00:02:51.10 00:02:48.92 00:03:12.96 00:03:10.88 00:03:22.68 -- >
Klub PD Dramlje
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:56.31
Stage 1B: 00:02:51.10
Stage 1C: 00:02:48.92
Stage 2A: 00:03:12.96
Stage 2B: 00:03:10.88
Stage 2C: 00:03:22.68
Čas vožnje: 00:00:00
33 . 97 Krnc Marko
Moški SLO 00:02:53.46 00:02:51.77 00:02:48.04 00:03:15.49 00:03:17.16 00:03:19.11 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:53.46
Stage 1B: 00:02:51.77
Stage 1C: 00:02:48.04
Stage 2A: 00:03:15.49
Stage 2B: 00:03:17.16
Stage 2C: 00:03:19.11
Čas vožnje: 00:00:00
34 . 66 Makselj Primož
Moški SLO 00:02:58.99 00:02:57.52 00:02:55.87 00:03:22.59 00:03:17.89 00:03:21.96 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:58.99
Stage 1B: 00:02:57.52
Stage 1C: 00:02:55.87
Stage 2A: 00:03:22.59
Stage 2B: 00:03:17.89
Stage 2C: 00:03:21.96
Čas vožnje: 00:00:00
35 . 71 Vidmar Lapanja Benjamin
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:54.46 00:02:53.56 00:02:48.91 00:03:27.24 00:03:26.67 00:03:30.13 -- >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:54.46
Stage 1B: 00:02:53.56
Stage 1C: 00:02:48.91
Stage 2A: 00:03:27.24
Stage 2B: 00:03:26.67
Stage 2C: 00:03:30.13
Čas vožnje: 00:00:00
36 . 120 Gorenc Klemen
Moški SLO 00:03:07.24 00:03:02.81 00:02:57.65 00:03:34.91 00:03:25.28 00:03:21.96 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:03:07.24
Stage 1B: 00:03:02.81
Stage 1C: 00:02:57.65
Stage 2A: 00:03:34.91
Stage 2B: 00:03:25.28
Stage 2C: 00:03:21.96
Čas vožnje: 00:00:00
37 . 123 SLAK Gašper
Moški SLO 00:03:09.62 00:03:00.58 00:02:51.95 00:03:30.54 00:03:22.48 00:03:43.48 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:03:09.62
Stage 1B: 00:03:00.58
Stage 1C: 00:02:51.95
Stage 2A: 00:03:30.54
Stage 2B: 00:03:22.48
Stage 2C: 00:03:43.48
Čas vožnje: 00:00:00
38 . 77 Tušar Neven
PEDAL RACING TEAM
Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:58.94 00:02:59.97 00:02:57.89 00:03:34.82 00:03:27.20 00:03:51.06 -- >
Klub PEDAL RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:58.94
Stage 1B: 00:02:59.97
Stage 1C: 00:02:57.89
Stage 2A: 00:03:34.82
Stage 2B: 00:03:27.20
Stage 2C: 00:03:51.06
Čas vožnje: 00:00:00
39 . 92 Gnezda Dejan
Moški SLO 00:03:13.95 00:03:04.83 00:03:00.34 00:03:32.77 00:03:33.78 00:03:30.51 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:03:13.95
Stage 1B: 00:03:04.83
Stage 1C: 00:03:00.34
Stage 2A: 00:03:32.77
Stage 2B: 00:03:33.78
Stage 2C: 00:03:30.51
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 38 Malus Domen
Moški SLO 00:02:43.93 00:02:43.99 00:02:42.61 00:03:06.40 DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:43.93
Stage 1B: 00:02:43.99
Stage 1C: 00:02:42.61
Stage 2A: 00:03:06.40
Stage 2B:
Stage 2C:
Čas vožnje: DNF
DNF 112 STOPINŠEK Marko
Moški SLO 00:02:42.07 00:02:37.09 00:02:40.71 00:07:03.14 00:03:17.17 DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:42.07
Stage 1B: 00:02:37.09
Stage 1C: 00:02:40.71
Stage 2A: 00:07:03.14
Stage 2B: 00:03:17.17
Stage 2C:
Čas vožnje: DNF
DNF 51 Cumbo Fabrizio
Moški SLO 00:02:56.74 00:02:58.16 00:02:58.34 00:03:24.93 DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:56.74
Stage 1B: 00:02:58.16
Stage 1C: 00:02:58.34
Stage 2A: 00:03:24.93
Stage 2B:
Stage 2C:
Čas vožnje: DNF
DNF 86 Santin Matteo
Moški SLO 00:02:47.06 00:02:43.82 00:02:39.46 00:03:22.58 DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:47.06
Stage 1B: 00:02:43.82
Stage 1C: 00:02:39.46
Stage 2A: 00:03:22.58
Stage 2B:
Stage 2C:
Čas vožnje: DNF
DNF 76 Zupan Matija
turni.si
Moški SLO turni.si 00:02:48.25 00:02:39.25 00:02:37.37 00:03:03.00 00:03:00.93 DNF >
Klub turni.si
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:02:48.25
Stage 1B: 00:02:39.25
Stage 1C: 00:02:37.37
Stage 2A: 00:03:03.00
Stage 2B: 00:03:00.93
Stage 2C:
Čas vožnje: DNF
DNF 100 Medved Luka
Moški SLO 00:03:14.02 00:03:16.84 00:03:06.38 00:03:57.36 00:03:31.48 DNF >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Stage 1A: 00:03:14.02
Stage 1B: 00:03:16.84
Stage 1C: 00:03:06.38
Stage 2A: 00:03:57.36
Stage 2B: 00:03:31.48
Stage 2C:
Čas vožnje: DNF

Komentarji

 

Mobile content