Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Enduro Rogla 2015

Gorsko kolesarstvo - Enduro Tekma:Enduro Rogla 2015 Datum:01.08.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Stage 1A Stage 1B Stage 1C Stage 2A Stage 2B Stage 2C Čas vožnje
MLADINCI U19-M
1 . 98 Kvas Matic Moški SLO AAA concept team 00:02:24.43 00:02:30.32 00:02:23.33 00:02:43.13 00:02:40.84 00:02:41.79 --
2 . 9 Istenič Matjaž Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:28.20 00:02:26.27 00:02:25.81 00:02:39.82 00:02:44.47 00:02:43.13 --
3 . 19 Trobec Maks Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:27.92 00:02:27.66 00:02:27.85 00:02:48.27 00:02:44.06 00:02:47.28 --
4 . 14 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:35.30 00:02:33.11 00:02:31.72 00:02:43.33 00:02:47.84 00:02:45.90 --
5 . 27 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 00:02:37.37 00:02:37.55 00:02:34.80 00:02:48.27 00:02:45.84 00:02:48.53 --
6 . 4 Žvan Grega Moški SLO MBK sportR.si 00:02:34.07 00:02:32.55 00:02:33.96 00:02:46.49 00:02:49.58 00:02:55.75 --
7 . 24 Grnjak Matej Moški SLO BLACK HOLE ENDURO TEAM 00:02:40.71 00:02:37.68 00:02:35.55 00:02:56.82 00:02:52.18 00:02:53.11 --
8 . 75 Žibert Sebastijan Moški SLO Rajd Funsports 00:02:40.15 00:02:39.96 00:02:38.93 00:03:05.39 00:03:00.17 00:03:07.77 --
9 . 91 Galic Jan Moški SLO BSX TEAM 00:02:43.46 00:02:44.26 00:02:41.84 00:03:10.13 00:03:11.87 00:03:16.47 --
10 . 52 Feresin Kristian Moški ITA U.C. CAPRIVESI 00:02:48.87 00:02:48.49 00:02:48.61 00:03:09.98 00:03:14.55 00:03:13.24 --
11 . 57 Cvirn Timotej Moški SLO Rajd Funsports 00:02:53.26 00:02:53.03 00:02:50.87 00:03:14.70 00:03:16.49 00:03:18.50 --
12 . 107 Jesenko Adrijan Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:51.29 00:02:50.98 00:02:49.79 00:03:28.94 00:03:10.39 00:03:22.11 --
13 . 40 Tušar Nik Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:59.77 00:02:59.14 00:03:13.20 00:03:23.90 00:03:24.98 00:03:38.39 --
14 . 87 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 00:03:03.32 00:02:56.31 00:02:51.25 00:03:23.96 00:03:28.26 00:03:57.53 --
MASTER 1-M
1 . 110 Kordež Robert Moški SLO BLACK HOLE ENDURO TEAM 00:02:23.02 00:02:21.78 00:02:21.32 00:02:40.29 00:02:38.24 00:02:34.52 --
2 . 30 Slapnik Iztok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:33.58 00:02:29.91 00:02:26.38 00:02:42.67 00:02:42.41 00:02:42.18 --
3 . 26 Bačnar Janko Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:29.97 00:02:27.32 00:02:26.92 00:02:46.73 00:02:45.01 00:02:42.21 --
4 . 22 Albanese Manuel Moški ITA U.C. CAPRIVESI 00:02:31.58 00:02:31.51 00:02:31.11 00:02:50.25 00:02:47.64 00:02:45.87 --
5 . 21 Praček Janez Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 00:02:33.51 00:02:33.69 00:02:31.39 00:02:50.40 00:02:49.11 00:02:55.17 --
6 . 17 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:39.64 00:02:34.52 00:02:33.36 00:02:51.04 00:02:50.71 00:02:44.93 --
7 . 13 Nagode Grega Moški SLO Rajd Funsports 00:02:36.54 00:02:36.71 00:02:34.57 00:02:50.05 00:02:52.58 00:02:50.17 --
8 . 37 Jager Marko Moški SLO MTB TRBOVLJE SPECIALIZED 00:02:38.18 00:02:33.31 00:02:31.89 00:02:53.12 00:02:52.42 00:02:53.33 --
9 . 6 Tancik Jaka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:37.32 00:02:32.84 00:02:33.00 00:02:50.83 00:02:48.54 00:03:04.56 --
10 . 12 Hočevar Boris Moški SLO Rajd Funsports 00:02:38.82 00:02:37.84 00:02:36.90 00:03:00.68 00:02:58.61 00:02:58.19 --
11 . 20 Perc Domen Moški SLO Rajd Funsports 00:02:43.89 00:02:40.18 00:02:39.90 00:02:58.26 00:03:00.14 00:03:01.18 --
12 . 73 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:02:49.70 00:02:43.47 00:02:40.87 00:02:58.64 00:02:57.07 00:02:59.02 --
13 . 81 Maderbacher Andreas Moški AUT Redneck Riders MTB-Verein 00:02:47.35 00:02:41.88 00:02:43.84 00:03:06.75 00:03:03.59 00:03:00.55 --
14 . 64 Kowatsch Christoph Moški AUT 00:02:50.27 00:02:44.50 00:02:44.30 00:03:09.14 00:03:02.70 00:02:59.22 --
15 . 65 Maier Klaus Moški AUT SV komptech 00:02:55.45 00:02:50.13 00:02:49.73 00:03:16.39 00:03:13.58 00:03:09.10 --
16 . 70 Tušar Matej Moški SLO MBK sportR.si 00:02:52.98 00:02:50.94 00:02:48.22 00:03:23.72 00:03:12.51 00:03:12.56 --
DNF 88 Berglez Peter Moški SLO WOLF Racing Team 00:02:48.33 00:02:45.24 00:02:43.23 DNF
DNF 72 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:58.90 00:02:52.61 00:02:50.32 DNF
DNF 82 Podbrecnik Philipp Moški AUT Bikeclub Giant Stattegg 00:02:34.15 00:04:26.07 DNF
MASTER 2-M
1 . 48 Strohmayer Michael Moški AUT Redneck Riders MTB-Verein 00:02:38.08 00:02:38.47 00:02:37.36 00:02:58.91 00:02:57.83 00:02:59.18 --
2 . 28 Golmajer Janez Moški SLO MTB klub Kranj 00:02:43.79 00:02:39.36 00:02:39.51 00:03:04.89 00:03:05.73 00:03:07.51 --
3 . 85 Sandrin Stefano Moški ITA ASD 360 MTB 00:02:53.56 00:02:54.33 00:02:52.71 00:03:38.95 00:03:41.12 00:03:33.61 --
4 . 49 Grassi Paolo Moški ITA ASD 360 MTB 00:03:05.89 00:03:03.02 00:03:06.16 00:03:32.16 00:03:33.74 00:03:31.50 --
DNF 74 Zver Marjan Moški SLO RKD Zverinice 00:03:02.33 00:02:55.77 00:02:55.32 00:05:52.49 DNF
ŽENSKE-Ž
1 . 43 Tancik Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:45.53 00:02:40.94 00:02:41.62 00:03:06.02 00:03:03.66 00:03:01.64 --
2 . 45 Thaler Michela Ženski SLO 00:02:47.86 00:02:46.10 00:02:43.23 00:03:12.27 00:03:20.87 00:03:14.17 --
3 . 41 Rejc Tina Ženski SLO Brez kluba 00:02:54.49 00:02:48.52 00:02:49.45 00:03:23.58 00:03:16.36 00:03:18.59 --
4 . 44 Ribič Jasmina Ženski SLO MTB TRBOVLJE SPECIALIZED 00:03:04.34 00:03:06.82 00:03:07.31 00:03:41.28 00:03:39.87 00:03:44.62 --
5 . 42 Jeanquartier Fleur Ženski AUT Velochicks.at 00:03:21.36 00:03:22.52 00:03:16.52 00:03:53.11 00:03:50.11 00:03:48.31 --
6 . 109 Jeanquartier Claire Ženski FRA 00:03:18.82 00:03:15.32 00:03:14.62 00:04:12.43 00:03:59.51 00:03:58.36 --
ČLANI-M
1 . 2 Mlinar Peter Moški SLO KK Črn trn / Blackthorn GT 00:02:22.38 00:02:17.34 00:02:15.33 00:02:27.32 00:02:24.34 00:02:22.79 --
2 . 105 Skant Gerd Moški SLO RideTSG 00:02:27.05 00:02:21.49 00:02:21.39 00:02:33.16 00:02:33.96 00:02:30.36 --
3 . 124 Virtič Aleš Moški SLO Supertrail 00:02:22.63 00:02:21.70 00:02:20.88 00:02:38.64 00:02:37.50 00:02:37.87 --
4 . 3 Štucin Jan Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:25.21 00:02:23.61 00:02:22.31 00:02:38.24 00:02:38.30 00:02:37.73 --
5 . 5 Huth Nejc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:28.23 00:02:27.68 00:02:25.51 00:02:42.18 00:02:41.32 00:02:39.71 --
6 . 18 Braidot Stefano Moški ITA U.C. CAPRIVESI 00:02:31.19 00:02:28.89 00:02:29.41 00:02:45.36 00:02:43.45 00:02:45.20 --
7 . 116 Cimperman Jan Moški SLO MTB TRBOVLJE SPECIALIZED 00:02:30.30 00:02:30.06 00:02:25.67 00:02:49.74 00:02:46.16 00:02:42.99 --
8 . 8 Markuš Klemen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:29.96 00:02:30.95 00:02:28.88 00:02:44.94 00:02:45.88 00:02:45.15 --
9 . 29 Carlet Lorenzo Moški ITA U.C. CAPRIVESI 00:02:33.02 00:02:32.39 00:02:30.38 00:02:47.19 00:02:46.27 00:02:47.41 --
10 . 7 Černilogar Nejc Moški SLO KK Črn trn 00:02:36.86 00:02:33.45 00:02:31.47 00:02:48.39 00:02:44.86 00:02:44.72 --
11 . 11 Krivonog Luka Moški SLO BLACK HOLE ENDURO TEAM 00:02:34.77 00:02:32.86 00:02:32.70 00:02:50.12 00:02:46.85 00:02:46.24 --
12 . 10 Kresnik Rok Moški SLO BLACK HOLE ENDURO TEAM 00:02:34.5 00:02:31.3 00:02:38.5 00:02:55.1 00:02:54.3 00:03:00.4 --
13 . 15 Markuš Rok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:02:39.36 00:02:38.73 00:02:36.15 00:02:53.08 00:02:54.14 00:02:54.20 --
14 . 34 Bregar Rok Moški SLO MTB TRBOVLJE SPECIALIZED 00:02:41.81 00:02:37.21 00:02:35.79 00:02:54.16 00:03:05.06 00:02:59.38 --
15 . 67 Pakrac Vladimir Moški SLO Rajd Funsports 00:02:40.81 00:02:40.01 00:02:39.29 00:02:58.87 00:03:00.47 00:03:03.83 --
16 . 35 Vogrin Domen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:42.49 00:02:39.06 00:02:38.23 00:03:01.45 00:03:00.95 00:03:01.86 --
17 . 118 GARRMUT Gašper Moški SLO 00:02:57.09 00:02:53.94 00:02:55.88 00:03:31.86 00:03:26.99 00:03:29.46 --
DNF 117 Traven Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:03:14.02 00:02:48.00 00:02:47.06 00:03:15.43 DNF
HOBI (BREZ LICENCE)-M
1 . 1 Medvešček Kristijan Moški SLO Brez kluba 00:02:21.69 00:02:17.51 00:02:16.25 00:02:26.93 00:02:27.25 00:02:25.09 --
2 . 16 Brulz Michael Moški AUT Radlager Racing 00:02:32.49 00:02:28.38 00:02:28.47 00:02:48.09 00:02:48.89 00:02:47.41 --
3 . 80 Kreisel Jakob Moški AUT 00:02:33.77 00:02:32.05 00:02:30.14 00:02:45.74 00:02:45.19 00:02:47.54 --
4 . 25 Dorrong Bernd Moški AUT Lines 00:02:33.69 00:02:33.63 00:02:32.22 00:02:44.80 00:02:46.75 00:02:46.42 --
5 . 83 Prohaska Oliver Moški AUT 00:02:32.94 00:02:32.50 00:02:29.86 00:02:53.23 00:02:49.75 00:02:49.33 --
6 . 78 Teskač Žan Moški SLO 00:02:33.22 00:02:31.92 00:02:31.14 00:02:53.58 00:02:51.83 00:02:51.55 --
7 . 61 Lenart Tine Moški SLO 00:02:36.86 00:02:33.95 00:02:35.45 00:02:50.14 00:02:47.76 00:02:50.12 --
8 . 103 Mlinar Reinhold Moški SLO 00:02:34.46 00:02:34.45 00:02:34.73 00:02:58.38 00:02:52.88 00:02:53.04 --
9 . 55 Senica Miha Moški SLO KD PedaLaško 00:02:37.34 00:02:34.40 00:02:32.50 00:03:03.54 00:02:56.10 00:02:57.32 --
10 . 102 Suppan Carl Moški AUT 00:02:44.98 00:02:38.46 00:02:36.21 00:02:53.15 00:02:54.56 00:02:54.64 --
11 . 36 Rakuša Luka Moški SLO 00:02:37.95 00:02:35.03 00:02:35.35 00:02:58.71 00:03:00.50 00:02:56.58 --
12 . 69 Slatinšek Miloš Moški SLO ŠTD Ojstra rida 00:02:35.47 00:02:33.07 00:02:31.77 00:03:00.77 00:03:13.61 00:02:55.27 --
13 . 46 Kogler Andrej Moški SLO 00:02:43.42 00:02:39.07 00:02:36.21 00:02:55.68 00:02:56.78 00:03:00.62 --
14 . 99 Lončar Matija Moški SLO 00:02:39.14 00:02:34.85 00:02:37.29 00:02:59.50 00:02:59.11 00:03:02.30 --
15 . 32 Mlakar Luka Moški SLO Epic Outdoor Crew 00:02:44.78 00:02:43.35 00:02:39.67 00:02:56.08 00:02:55.38 00:02:55.75 --
16 . 33 Stadlberger Christian Moški AUT Radlager Racing 00:02:42.75 00:02:40.98 00:02:41.90 00:02:56.43 00:02:57.34 00:02:57.28 --
17 . 31 Gavran Blaž Moški SLO Rajd Funsports 00:02:41.75 00:02:39.26 00:02:37.43 00:02:57.29 00:03:02.64 00:02:58.67 --
18 . 113 Zupančič Luka Moški SLO 00:02:44.33 00:02:40.41 00:02:39.90 00:02:59.62 00:02:59.30 00:03:03.60 --
19 . 62 Goličnik Igor Moški SLO 00:02:44.54 00:02:42.45 00:02:37.66 00:03:05.95 00:02:59.87 00:02:58.20 --
20 . 84 Zeidler Walter Moški SLO Arnfels Eagles 00:02:44.07 00:02:40.22 00:02:41.44 00:03:05.92 00:03:01.31 00:02:59.69 --
21 . 68 Radoševič Nejc Moški SLO 00:02:49.13 00:02:42.19 00:02:43.11 00:03:02.11 00:03:03.69 00:03:03.37 --
22 . 114 KRALJ Nejc Moški SLO 00:02:45.65 00:02:40.53 00:02:39.98 00:03:07.76 00:03:01.51 00:03:12.95 --
23 . 96 Ključevšek Nejc Moški SLO 00:02:46.89 00:02:44.35 00:02:40.30 00:03:01.98 00:03:06.26 00:03:09.27 --
24 . 39 Walch Simon Moški AUT 00:02:44.81 00:02:49.38 00:02:42.42 00:03:05.02 00:03:13.05 00:03:09.72 --
25 . 58 Čuden Luka Moški SLO Rajd Funsports 00:02:42.81 00:02:41.25 00:02:44.16 00:03:10.58 00:03:12.83 00:03:14.78 --
26 . 59 Dekleva Andrej Moški SLO ŠD SUPERSNURF 00:02:49.20 00:02:48.23 00:02:47.32 00:03:12.39 00:03:06.91 00:03:07.61 --
27 . 122 HROVAT Klemen Moški SLO 00:02:47.03 00:02:47.03 00:02:39.39 00:03:05.54 00:03:06.66 00:03:28.75 --
28 . 111 Sevčnikar Primož Moški SLO 00:02:47.44 00:02:43.75 00:02:45.26 00:03:08.56 00:03:13.16 00:03:18.36 --
29 . 104 KRNEVŠEK Jaka Moški SLO 00:02:49.81 00:02:48.91 00:02:51.14 00:03:09.36 00:03:11.53 00:03:14.46 --
30 . 63 Jeršič Mark Moški SLO 00:02:47.15 00:02:46.09 00:02:46.02 00:03:14.23 00:03:16.18 00:03:18.19 --
31 . 101 Paradiž Benjamin Moški SLO 00:02:59.46 00:02:51.25 00:02:47.75 00:03:11.43 00:03:08.86 00:03:10.99 --
32 . 60 Golež Boštjan Moški SLO PD Dramlje 00:02:56.31 00:02:51.10 00:02:48.92 00:03:12.96 00:03:10.88 00:03:22.68 --
33 . 97 Krnc Marko Moški SLO 00:02:53.46 00:02:51.77 00:02:48.04 00:03:15.49 00:03:17.16 00:03:19.11 --
34 . 66 Makselj Primož Moški SLO 00:02:58.99 00:02:57.52 00:02:55.87 00:03:22.59 00:03:17.89 00:03:21.96 --
35 . 71 Vidmar Lapanja Benjamin Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:54.46 00:02:53.56 00:02:48.91 00:03:27.24 00:03:26.67 00:03:30.13 --
36 . 120 Gorenc Klemen Moški SLO 00:03:07.24 00:03:02.81 00:02:57.65 00:03:34.91 00:03:25.28 00:03:21.96 --
37 . 123 SLAK Gašper Moški SLO 00:03:09.62 00:03:00.58 00:02:51.95 00:03:30.54 00:03:22.48 00:03:43.48 --
38 . 77 Tušar Neven Moški SLO PEDAL RACING TEAM 00:02:58.94 00:02:59.97 00:02:57.89 00:03:34.82 00:03:27.20 00:03:51.06 --
39 . 92 Gnezda Dejan Moški SLO 00:03:13.95 00:03:04.83 00:03:00.34 00:03:32.77 00:03:33.78 00:03:30.51 --
DNF 38 Malus Domen Moški SLO 00:02:43.93 00:02:43.99 00:02:42.61 00:03:06.40 DNF
DNF 112 STOPINŠEK Marko Moški SLO 00:02:42.07 00:02:37.09 00:02:40.71 00:07:03.14 00:03:17.17 DNF
DNF 51 Cumbo Fabrizio Moški SLO 00:02:56.74 00:02:58.16 00:02:58.34 00:03:24.93 DNF
DNF 86 Santin Matteo Moški SLO 00:02:47.06 00:02:43.82 00:02:39.46 00:03:22.58 DNF
DNF 76 Zupan Matija Moški SLO turni.si 00:02:48.25 00:02:39.25 00:02:37.37 00:03:03.00 00:03:00.93 DNF
DNF 100 Medved Luka Moški SLO 00:03:14.02 00:03:16.84 00:03:06.38 00:03:57.36 00:03:31.48 DNF

Komentarji