Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 2. vzpon na Sveto Goro

Cestno kolesarstvo Tekma:2. vzpon na Sveto Goro Datum:19.09.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ELEKTRIčNA KOLESA, ROčNA KOLESA - IZVEN KONKURENCE-M
1 . 106 IGOR KOSTA Moški SLO električno kolo 0:20:11 0:00:00
2 . 105 SAMO ABRAMIČ Moški SLO električno kolo 0:22:09 0:01:58
3 . 109 MARKO SEVER Moški SLO ročno kolo SLO19790604 0:48:53 0:28:42
MTB 1-M
1 . 10 Akhmatdyarov Serhiy Moški ITA Cicli Mian - Cormons 0:36:06 0:00:04
2 . 87 Pahor Patrik Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19850403 0:36:10 0:00:00
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Gulič Teja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19821124 0:26:48 0:00:00
2 . 2 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK SLO19890507 0:34:46 0:07:58
3 . 110 LUCIJA MIKLAVEC Ženski SLO 0:37:48 0:11:00
4 . 3 Bohinc Saša Ženski SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19840118 0:40:21 0:13:32
ŽENSKE B-Ž
1 . 101 KATARINA SAKSIDA Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:43:55 0:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 6 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 0:32:05 0:00:00
2 . 92 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 0:36:04 0:03:59
3 . 7 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:37:37 0:05:33
4 . 5 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 0:40:01 0:07:56
AMATERJI -M
1 . 11 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 0:21:38 0:00:00
2 . 9 Gani Davide Moški ITA 0:22:11 0:00:33
3 . 107 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19880813 0:22:17 0:00:39
4 . 12 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19870730 0:22:24 0:00:46
5 . 14 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 0:22:57 0:01:19
6 . 16 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910212 0:24:03 0:02:25
7 . 15 Furlan Jernej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19880214 0:24:27 0:02:48
8 . 8 Lavrenčič Mihael Moški ITA ITA-1994/12/20 0:24:46 0:03:08
9 . 17 Osvald Florjan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19980702 0:25:26 0:03:48
10 . 13 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 0:27:20 0:05:42
11 . 18 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M SLO19900207 0:27:38 0:06:00
12 . 116 DEJAN MAVRIČ Moški SLO ŠKTD Lom 0:29:23 0:07:45
13 . 103 MATEJ RIJAVEC Moški SLO KK DJAK 0:30:20 0:08:42
14 . 91 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M 00375 0:34:23 0:12:45
15 . 94 JAN KRAVANJA Moški SLO 0:36:45 0:15:07
MASTER A-M
1 . 21 Kralj Robert Moški SLO Team Korak Naprej SLO19840529 0:22:25 0:00:00
2 . 23 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 0:22:35 0:00:09
3 . 121 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 0:22:44 0:00:19
4 . 99 DAVID TRATNIK Moški SLO 0:22:46 0:00:21
5 . 28 Mlekuž Davor Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19820923 0:23:47 0:01:22
6 . 22 Hrkalovič Miroslav Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19820824 0:24:36 0:02:11
7 . 29 Pavšič Tilen Moški SLO ŠD TURBO M SLO19841216 0:25:27 0:03:01
8 . 27 Brovč Peter Moški SLO KK PANTAL SLO19830706 0:25:40 0:03:15
9 . 100 GULJA Simon Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19820214 0:26:41 0:04:15
10 . 25 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203 0:26:46 0:04:20
11 . 26 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19850428 0:27:29 0:05:03
12 . 20 Mikuš Tomaž Moški SLO 0:34:42 0:12:17
MASTER B-M
1 . 31 Bratuš Dean Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 0:21:57 0:00:00
2 . 33 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 0:22:03 0:00:06
3 . 35 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 0:23:32 0:01:34
4 . 30 Kutoša David Moški SLO / 0:25:42 0:03:44
5 . 93 BOŠTJAN TRBIŽAN Moški SLO 0:26:03 0:04:05
6 . 104 PERIC Marko Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:26:10 0:04:12
7 . 36 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19781211 0:26:34 0:04:37
8 . 37 Sever Igor Moški SLO KAMPLC RACING TEAM SLO19790824 0:26:35 0:04:38
9 . 34 Jerončič Bojan Moški SLO KK DJAK SLO19770904 0:26:48 0:04:50
10 . 118 BOŠTJAN FERJANČIČ Moški SLO 0:26:58 0:05:01
11 . 115 Širok Vanja Moški SLO KK PANTAL 0:27:08 0:05:11
12 . 90 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 0:28:33 0:06:35
13 . 32 Podpečan Tadej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19770706 0:30:35 0:08:37
14 . 113 MARTIN PODGORNIK Moški SLO 0:33:57 0:12:00
MASTER C-M
1 . 42 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 0:23:05 0:00:00
2 . 44 Konc Gorazd Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19740604 0:23:25 0:00:19
3 . 119 CRISTIAN POBERAI Moški ITA ITA19731003 0:23:55 0:00:50
4 . 102 Zotti Ivan Moški SLO 0:24:45 0:01:40
5 . 114 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM SLO19740806 0:25:02 0:01:57
6 . 108 Kovač Matjaž Moški SLO ŠD Triway 0:25:47 0:02:42
7 . 40 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE SiS SLO19751126 0:26:31 0:03:26
8 . 39 Oražem Aleš Moški SLO KD ALPE SiS SLO19730724 0:27:17 0:04:11
9 . 95 Kofol Bojan Moški SLO ŠKTD Lom 0:28:54 0:05:49
10 . 43 Nanut Darijo Moški SLO KK PANTAL SLO19740212 0:29:41 0:06:36
11 . 96 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna SLO19731021 0:31:37 0:08:31
MASTER D-M
1 . 52 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 0:23:49 0:00:00
2 . 86 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19700119 0:24:27 0:00:38
3 . 50 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 0:24:40 0:00:51
4 . 46 Pretnar Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19671219 0:24:57 0:01:08
5 . 49 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690806 0:25:13 0:01:24
6 . 47 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 0:25:23 0:01:34
7 . 48 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 0:25:43 0:01:54
8 . 97 SREČKO MAVRI Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:25:51 0:02:02
9 . 51 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 0:25:59 0:02:10
10 . 89 LORENZO COZZUTIO Moški ITA Asd Bandiziol Cycling team ITA19701016 0:30:16 0:06:27
11 . 53 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 0:30:51 0:07:02
12 . 45 Batistič Simon Moški SLO ŠD Elektro Primorska 0:33:07 0:09:18
MASTER E-M
1 . 60 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:24:32 0:00:00
2 . 55 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:26:27 0:01:55
3 . 58 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19610608 0:26:58 0:02:26
4 . 54 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19650430 0:27:15 0:02:43
5 . 59 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640821 0:27:29 0:02:58
6 . 62 OBID DARKO Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:27:59 0:03:27
7 . 57 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640406 0:28:38 0:04:07
8 . 111 ROBERTO COMAR Moški ITA Cenesin ITA19610624 0:29:32 0:05:01
9 . 98 SuliČ Andrej Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19650507 0:30:42 0:06:10
10 . 88 TOMAŽ VELUŠČEK Moški SLO 0:39:18 0:14:47
MASTER F-M
1 . 65 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 0:25:23 0:00:00
2 . 63 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19590304 0:27:28 0:02:05
3 . 64 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:27:36 0:02:13
4 . 69 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 0:28:11 0:02:48
5 . 67 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:29:13 0:03:50
6 . 68 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 0:33:40 0:08:17
7 . 85 FRANCI BORIŠEK Moški SLO SOLKAN 0:34:18 0:08:55
8 . 66 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:38:23 0:13:00
MASTER G-M
1 . 71 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE SiS SLO19550614 0:28:25 0:00:00
2 . 112 Samokec Miran Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:31:48 0:03:23
3 . 70 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 0:32:26 0:04:01
4 . 72 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:35:51 0:07:26
5 . 120 LEOPOLD GORJUP Moški SLO 0:36:59 0:08:34
MASTER H-M
1 . 74 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 0:29:25 0:00:00
2 . 77 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:30:18 0:00:53
3 . 117 IVAN TUMIOTTO Moški ITA Cividalesi ITA19470901 0:31:39 0:02:14
4 . 76 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19500403 0:32:46 0:03:21
5 . 78 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 0:34:55 0:05:30
6 . 73 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna SLO19480309 0:35:53 0:06:28
7 . 75 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:35:55 0:06:30
MASTER I-M
1 . 84 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 0:32:40 0:00:00
2 . 83 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:33:35 0:00:55
3 . 82 Zuccon Sergio Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:42:25 0:09:45

Komentarji