Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Griči XC 2015

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:Griči XC 2015 Datum:06.04.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Število Krogov Zaostanek Najhitrejši krog
ELITE-M
1 . 9 Daniele Braidot Moški ITA Forestale cicli Olympia vittoria ITA19910529 1:20:44.00 7 0:00:00.00 0:11:01.00
2 . 10 Luca Braidot Moški ITA Forestale cicli Olympia vittoria ITA19910529 1:20:52.00 7 0:00:08.00 0:11:00.00
3 . 3 Budin Matjaž Moški SLO MBK sportR.si SLO19860222 1:25:34.00 7 0:04:50.00 0:11:35.00
4 . 2 Belak Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19841102 1:25:38.00 7 0:04:54.00 0:11:44.00
5 . 1 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19780217 1:26:27.00 7 0:05:43.00 0:11:57.00
6 . 8 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19920519 1:27:35.00 7 0:06:51.00 0:11:53.00
7 . 13 Ismayilov Agshin Moški AZE Azerbaijan national team AZE19871102 1:31:49.00 7 0:11:05.00 0:11:59.00
8 . 7 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL SLO19920113 1:32:21.00 7 0:11:37.00 0:12:10.00
9 . 4 Vodopivec Luka Moški SLO MBK sportR.si SLO19870307 1:21:45.00 6 -1 0:12:59.00
10 . 14 Baghirli Agshin Moški AZE Azerbaijan national team AZE19920418 1:24:55.00 6 -1 0:13:14.00
11 . 12 Mammadov Orkhan Moški AZE Azerbaijan national team AZE19880423 1:25:27.00 6 -1 0:13:21.00
12 . 5 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19781101 1:34:55.00 5 -2 0:17:04.00
DNF13 . 11 Moški ITA CORRATEC KEIT 1987-04-20 0:54:24.00 4 -3 0:12:56.00 DNF
U23-M
1 . 21 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19950903 1:22:01.00 7 0:00:00.00 0:11:02.00
4 . 22 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19940328 1:27:13.00 7 0:05:12.00 0:11:50.00
5 . 24 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960605 1:27:49.00 7 0:05:48.00 0:12:04.00
6 . 25 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE SLO19960309 1:28:52.00 7 0:06:51.00 0:11:49.00
7 . 23 Berger Matej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19960205 1:32:08.00 7 0:10:07.00 0:11:58.00
9 . 26 Lavrenčič Mihael Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE ITA-1994/12/20 1:24:33.00 6 -1 0:13:13.00
10 . 27 Griessner Markus Moški AUT ASVÖ ÖAMTC SC Herma AUT19941021 1:28:52.00 6 -1 0:13:30.00
11 . 28 Sultanov Murad Moški AZE Azerbaijan national team AZE19940408 1:41:12.00 6 -1 0:14:11.00
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 92 Žakelj Tanja Ženski SLO Rajd Trek / Unior Tools Team SLO19880915 0:52:53.00 4 0:00:00.00 0:13:07.00
2 . 91 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 0:54:32.00 4 0:01:39.00 0:13:33.00
3 . 94 Wieltschnig Julia Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor AUT19960101 0:53:43.00 3 -1 0:15:06.00
U19 MLADINCI-M
1 . 42 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 1:03:59.00 5 0:00:00.00 0:12:12.00
3 . 52 Costantino Cesca Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM ITA19980428 1:05:29.00 5 0:01:30.00 0:12:13.00
4 . 44 Zorko Marin Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO19970803 1:07:29.00 5 0:03:30.00 0:13:08.00
5 . 53 Matteo Vidoni Moški ITA Caprivesi ITA19980802 1:08:24.00 5 0:04:25.00 0:12:43.00
7 . 57 Žgalin Matej Moški CRO BK Dugo Selo CRO19980524 1:09:39.00 5 0:05:40.00 0:13:09.00
8 . 48 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981021 1:10:42.00 5 0:06:43.00 0:13:15.00
9 . 50 Komel Patrik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970102 1:12:20.00 5 0:08:21.00 0:13:10.00
10 . 41 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204 1:14:13.00 5 0:10:14.00 0:13:04.00
11 . 45 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980313 1:16:36.00 5 0:12:37.00 0:13:14.00
12 . 43 Svetek Domen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19971201 1:16:42.00 5 0:12:43.00 0:14:04.00
13 . 49 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980813 1:17:22.00 5 0:13:23.00 0:13:43.00
14 . 47 Košir Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980219 1:18:57.00 5 0:14:58.00 0:14:41.00
15 . 51 Rauh Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19980703 1:04:15.00 3 -2 0:16:22.00
DNF17 . 46 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981219 1:50:38.00 1 -4 1:50:38.00 DNF
AMATERKE-Ž
1 . 195 Strnad Andreja Ženski SLO SCOTT TEAM SLO19870403 1:09:59.00 3 0:00:00.00 0:22:48.00
AMATERJI-M
1 . 189 Andrea Bravin Moški ITA Caprivesi ITA19891229 0:48:46.00 4 0:00:00.00 0:12:03.00
2 . 16 Daniel Pozzecco Moški ITA 05M0761 A.S.D. Flamme Rouge ITA19900831 0:50:05.00 4 0:01:19.00 0:12:06.00
3 . 185 Mervig Danijel Moški ITA BREZ KLUBA ITA-19920324 0:50:15.00 4 0:01:29.00 0:12:03.00
4 . 178 Slabanja Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19911114 0:51:16.00 4 0:02:30.00 0:12:17.00
5 . 176 Čefuta Tomaž Moški SLO KK DJAK SLO19871016 0:51:28.00 4 0:02:42.00 0:12:21.00
6 . 171 Podgornik Tadej Moški SLO MBK sportR.si SLO19860525 0:52:52.00 4 0:04:06.00 0:12:36.00
7 . 187 Omar Piccolo Moški ITA GCD Pedale Manzanese 0:53:56.00 4 0:05:10.00 0:13:14.00
8 . 172 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19810427 0:54:11.00 4 0:05:25.00 0:13:08.00
9 . 174 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:54:49.00 4 0:06:03.00 0:12:58.00
10 . 186 Kemperle Mitja Moški ITA BREZ KLUBA ITA19870711 0:55:19.00 4 0:06:33.00 0:13:13.00
11 . 175 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE SLO19900528 0:55:21.00 4 0:06:35.00 0:13:04.00
12 . 188 Davide Celeghin Moški ITA A.S.D.Team Velociraptors 0:55:54.00 4 0:07:08.00 0:12:31.00
13 . 181 Pečnik Matej Moški SLO KK RAVNE SLO19760416 0:56:11.00 4 0:07:25.00 0:13:43.00
14 . 173 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760226 0:56:21.00 4 0:07:35.00 0:13:33.00
15 . 190 Carlet Lorenzo Moški ITA Caprivesi ITA19900620 0:57:10.00 4 0:08:24.00 0:13:44.00
16 . 177 Gergolet Gregor Moški SLO KK DJAK SLO19920629 0:57:43.00 4 0:08:57.00 0:13:41.00
17 . 184 Torroni Andrea Moški ITA BREZ KLUBA ITA19921202 0:58:54.00 4 0:10:08.00 0:14:34.00
18 . 179 Zajc Robert Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1:02:47.00 4 0:14:01.00 0:14:07.00
19 . 180 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19860724 1:02:48.00 4 0:14:02.00 0:15:26.00
VETERANI 1-M
1 . 111 Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19761203 0:49:31.00 4 0:00:00.00 0:12:08.00
2 . 129 Andrejc Sebastjan Moški SLO KK RAVNE SLO19760504 0:49:33.00 4 0:00:02.00 0:12:14.00
3 . 113 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19820317 0:50:36.00 4 0:01:05.00 0:12:07.00
4 . 112 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19780404 0:51:12.00 4 0:01:41.00 0:12:26.00
5 . 114 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19801126 0:51:21.00 4 0:01:50.00 0:12:19.00
6 . 126 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 0:51:31.00 4 0:02:00.00 0:12:27.00
7 . 119 Utranker Damjan Moški SLO BREZ KLUBA SLO19760707 0:52:12.00 4 0:02:41.00 0:12:29.00
8 . 130 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 0:52:49.00 4 0:03:18.00 0:12:56.00
9 . 125 Jurak Primož Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19800117 0:53:46.00 4 0:04:15.00 0:13:02.00
10 . 116 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:53:48.00 4 0:04:17.00 0:13:11.00
11 . 120 Jeram Damjan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19780108 0:54:17.00 4 0:04:46.00 0:13:27.00
12 . 124 Konič Sebastjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19770416 0:54:41.00 4 0:05:10.00 0:13:21.00
13 . 115 Kučan Tomaž Moški SLO Rajd Funsports SLO19801205 0:55:22.00 4 0:05:51.00 0:13:39.00
14 . 121 Tancik Jaka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19820924 0:55:30.00 4 0:05:59.00 0:13:35.00
15 . 349 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 0:55:46.00 4 0:06:15.00 0:13:48.00
16 . 127 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19850722 0:56:17.00 4 0:06:46.00 0:13:32.00
17 . 128 Grilc Rok Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19821002 0:56:36.00 4 0:07:05.00 0:13:57.00
18 . 118 Tušar Matej Moški SLO MBK sportR.si SLO19820728 0:57:32.00 4 0:08:01.00 0:14:08.00
19 . 348 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 0:57:38.00 4 0:08:07.00 0:14:19.00
20 . 182 Jazbec Matic Moški SLO BikeRepublic SLO19850302 0:57:52.00 4 0:08:21.00 0:14:15.00
21 . 123 Bitenc Janez Moški SLO BREZ KLUBA SLO19831129 0:59:08.00 4 0:09:37.00 0:14:37.00
22 . 122 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM SLO19810730 1:01:45.00 4 0:12:14.00 0:15:01.00
DNF23 . 117 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE SLO19760529 0:17:29.00 1 -3 0:17:29.00 DNF
VETERANI 2-M
1 . 151 Blaznik Robert Moški SLO MBK sportR.si SLO19750305 0:51:19.00 4 0:00:00.00 0:12:33.00
2 . 147 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19730327 0:52:54.00 4 0:01:35.00 0:13:03.00
3 . 141 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM SLO19690906 0:53:09.00 4 0:01:50.00 0:13:14.00
4 . 150 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19751206 0:53:16.00 4 0:01:57.00 0:13:09.00
5 . 143 Nemeček Dejan Moški SLO UNI Team SLO19710605 0:55:35.00 4 0:04:16.00 0:13:39.00
6 . 142 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19731206 0:55:42.00 4 0:04:23.00 0:13:31.00
7 . 153 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19690128 0:56:07.00 4 0:04:48.00 0:13:47.00
8 . 156 Mauricio Cesca Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM ITA-1972/05/17 0:56:34.00 4 0:05:15.00 0:13:57.00
9 . 146 Sušnik Andrej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19710827 1:00:36.00 4 0:09:17.00 0:14:42.00
10 . 154 Christian Bressan Moški ITA A.S.D. Pedale Ronchese 1:02:31.00 4 0:11:12.00 0:15:20.00
11 . 155 Lorenzo Cozzutto Moški ITA ASD BANDIZIOL CYCLING TEAM 1:05:02.00 4 0:13:43.00 0:15:42.00
12 . 145 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19700506 0:48:14.00 3 -1 0:15:12.00
13 . 144 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE SLO19660706 0:50:30.00 3 -1 0:16:24.00
14 . 148 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19670505 0:51:03.00 3 -1 0:16:40.00
15 . 149 Svetek Robert Franc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19690221 0:52:00.00 3 -1 0:16:23.00
VETERANI 3-M
1 . 165 Vesel Peter Moški SLO UNI Team SLO19651208 0:52:47.00 4 0:00:00.00 0:13:08.00
2 . 169 Mauro Braidot Moški ITA Caprivesi ITA19600506 0:54:24.00 4 0:01:37.00 0:13:26.00
3 . 161 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 0:55:13.00 4 0:02:26.00 0:13:31.00
4 . 167 Giancarlo Milocco Moški ITA Ki co sys team 0:57:03.00 4 0:04:16.00 0:14:08.00
5 . 163 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19611212 0:59:15.00 4 0:06:28.00 0:14:40.00
6 . 164 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOVLJE SPECIALIZED SLO19621215 1:03:31.00 4 0:10:44.00 0:15:38.00
7 . 350 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:49:35.00 3 -1 0:16:22.00
8 . 168 Luciano Marescutti Moški ITA DELIZIA BIKE TEAM - CASARSA 0:52:57.00 3 -1 0:17:31.00
9 . 162 Rauter Mirko Moški SLO GANESHA TEAM SLO19610213 0:54:41.00 3 -1 0:17:26.00
U17 MLADINCI-M
1 . 68 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 0:53:19.00 4 0:00:00.00 0:12:47.00
3 . 73 Klemenčič Miha Moški SLO MBK sportR.si SLO20001021 0:55:16.00 4 0:01:57.00 0:13:05.00
4 . 63 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990417 0:55:23.00 4 0:02:04.00 0:13:28.00
5 . 75 Govekar Matevž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000417 0:56:47.00 4 0:03:28.00 0:13:31.00
6 . 77 Thomas Marchi Moški ITA Caprivesi ITA20000703 0:57:00.00 4 0:03:41.00 0:13:02.00
7 . 74 Habe Johan Moški SLO MBK sportR.si SLO20000629 0:57:23.00 4 0:04:04.00 0:13:07.00
9 . 61 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990621 0:58:54.00 4 0:05:35.00 0:14:15.00
10 . 62 Bosman Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19990112 0:59:20.00 4 0:06:01.00 0:14:16.00
13 . 66 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000301 1:02:37.00 4 0:09:18.00 0:14:26.00
14 . 64 Novosad Emil Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO20001204 1:03:55.00 4 0:10:36.00 0:14:51.00
15 . 65 Skala Tilen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000213 1:04:24.00 4 0:11:05.00 0:14:38.00
16 . 67 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001021 1:09:48.00 4 0:16:29.00 0:16:20.00
17 . 69 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20001125 0:59:12.00 3 -1 0:18:32.00
18 . 71 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE SLO20000108 1:14:34.00 3 -1 0:14:11.00
19 . 72 Lozar Matjaž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000213 0:53:25.00 2 -2 0:13:06.00
MLADINKE-Ž
1 . 107 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19991208 0:59:39.00 4 0:00:00.00 0:14:45.00
2 . 106 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor AUT20000302 1:00:05.00 4 0:00:26.00 0:14:41.00
3 . 103 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000612 1:01:51.00 4 0:02:12.00 0:14:37.00
4 . 105 Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO19990107 0:51:45.00 3 -1 0:16:51.00
5 . 101 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990528 0:51:48.00 3 -1 0:16:49.00
6 . 104 Lahajnar Klara Ženski SLO MBK sportR.si SLO20000628 0:57:44.00 3 -1 0:18:10.00
8 . 102 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19990603 1:09:46.00 3 -1 0:22:07.00
U15 DEčKI-M
1 . 299 Kocen Timotej Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20010925 0:20:33.00 4 0:00:00.00 0:04:46.00
2 . 281 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010227 0:21:43.00 4 0:01:10.00 0:05:07.00
3 . 296 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 0:21:46.00 4 0:01:13.00 0:05:13.00
4 . 290 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 0:21:57.00 4 0:01:24.00 0:05:12.00
5 . 289 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 0:22:13.00 4 0:01:40.00 0:05:17.00
6 . 283 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010221 0:22:23.00 4 0:01:50.00 0:05:18.00
7 . 298 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK sportR.si SLO20021213 0:23:04.00 4 0:02:31.00 0:05:20.00
8 . 284 Rupnik Robi Moški SLO MBK sportR.si SLO20010120 0:23:56.00 4 0:03:23.00 0:05:22.00
9 . 294 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020117 0:24:06.00 4 0:03:33.00 0:05:40.00
10 . 291 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 0:24:33.00 4 0:04:00.00 0:05:47.00
11 . 288 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021121 0:25:14.00 4 0:04:41.00 0:06:11.00
12 . 295 Bizjak Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20011008 0:26:15.00 4 0:05:42.00 0:06:13.00
13 . 297 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE SLO20021212 0:27:14.00 4 0:06:41.00 0:06:28.00
14 . 293 Dražič Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20010927 0:21:31.00 3 -1 0:06:57.00
15 . 286 Mohorič Janez Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20011016 0:22:29.00 3 -1 0:06:42.00
16 . 303 Deni Mihelj Moški SLO Brez kluba 0:23:58.00 3 -1 0:07:41.00
17 . 302 Blaž Petarin Moški SLO Brez kluba 0:24:02.00 3 -1 0:07:40.00
U15 DEKLICE-Ž
1 . 341 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010703 0:25:51.00 4 0:00:00.00 0:06:08.00
2 . 342 Filipović Jana Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO20020324 0:22:50.00 3 -1 0:07:15.00
U13 DEčKI-M
1 . 269 Rus Jure Moški SLO MBK sportR.si SLO20040814 0:17:11.00 3 0:00:00.00 0:05:35.00
2 . 268 Smrdel Miha Moški SLO MBK sportR.si SLO20040117 0:17:16.00 3 0:00:05.00 0:05:42.00
3 . 259 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040727 0:18:03.00 3 0:00:52.00 0:05:41.00
4 . 257 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE SLO20031202 0:18:24.00 3 0:01:13.00 0:06:05.00
5 . 251 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 0:18:34.00 3 0:01:23.00 0:06:01.00
6 . 270 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20041022 0:18:45.00 3 0:01:34.00 0:06:02.00
7 . 255 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20030624 0:19:55.00 3 0:02:44.00 0:06:27.00
8 . 253 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 0:19:57.00 3 0:02:46.00 0:06:34.00
9 . 263 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 0:19:59.00 3 0:02:48.00 0:06:29.00
10 . 261 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040611 0:20:42.00 3 0:03:31.00 0:06:43.00
11 . 271 Fabiano Cesca Moški ITA ACIDO LATTICO TEAM ITA-2003/06/22 0:20:58.00 3 0:03:47.00 0:06:42.00
12 . 254 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 0:21:04.00 3 0:03:53.00 0:06:43.00
13 . 252 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20030711 0:21:30.00 3 0:04:19.00 0:06:48.00
14 . 266 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20041102 0:21:33.00 3 0:04:22.00 0:06:39.00
15 . 258 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20031208 0:22:51.00 3 0:05:40.00 0:06:49.00
16 . 260 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040422 0:23:49.00 3 0:06:38.00 0:07:50.00
17 . 256 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030724 0:23:54.00 3 0:06:43.00 0:07:34.00
18 . 267 Pleša Ambrož Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20030613 0:23:58.00 3 0:06:47.00 0:07:18.00
19 . 265 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20040912 0:24:03.00 3 0:06:52.00 0:07:46.00
20 . 264 Čibej Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040603 0:19:50.00 2 -1 0:09:35.00
U13 DEKLICE-Ž
1 . 335 Mlakar Daša Ženski SLO MBK sportR.si SLO20040920 0:20:25.00 3 0:00:00.00 0:06:20.00
2 . 333 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 0:20:55.00 3 0:00:30.00 0:06:33.00
3 . 334 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 0:22:32.00 3 0:02:07.00 0:06:42.00
4 . 336 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20030625 0:24:15.00 3 0:03:50.00 0:07:50.00
5 . 332 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040817 0:17:22.00 2 -1 0:08:11.00
6 . 331 Škarja Eva Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040702 0:18:26.00 2 -1 0:09:00.00
U11 DEčKI-M
1 . 240 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050121 0:16:40.00 3 0:00:00.00 0:05:08.00
2 . 231 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 0:18:17.00 3 0:01:37.00 0:05:52.00
3 . 234 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20050720 0:19:14.00 3 0:02:34.00 0:06:08.00
4 . 241 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20060213 0:19:36.00 3 0:02:56.00 0:06:16.00
5 . 246 Terpin Tine Moški SLO MBK sportR.si SLO20061027 0:20:11.00 3 0:03:31.00 0:06:26.00
6 . 237 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050402 0:21:15.00 3 0:04:35.00 0:06:24.00
7 . 233 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114 0:21:30.00 3 0:04:50.00 0:06:39.00
8 . 242 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 0:21:38.00 3 0:04:58.00 0:06:56.00
9 . 235 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050727 0:21:45.00 3 0:05:05.00 0:06:29.00
10 . 236 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050504 0:22:48.00 3 0:06:08.00 0:06:55.00
11 . 244 Gnezda Žan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20060623 0:24:01.00 3 0:07:21.00 0:07:24.00
12 . 245 Bernik David Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20060721 0:25:21.00 3 0:08:41.00 0:07:41.00
13 . 239 Grojzdek Enej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060127 0:26:37.00 3 0:09:57.00 0:07:35.00
14 . 345 Utranker Filip Moški SLO MTB REPUBLIC 0:18:11.00 2 -1 0:07:39.00
15 . 243 Bizjak Bit Moški SLO DEŠ FLEŠ 0:20:10.00 2 -1 0:08:31.00
16 . 247 Pižent Rupnik Bojan Moški SLO MBK sportR.si SLO20050326 0:21:06.00 2 -1 0:09:41.00
17 . 238 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060701 0:24:48.00 1 -2 0:24:48.00
DNF18 . 346 Žan Sirk Moški SLO Brez kluba 0:07:51.00 1 -2 0:07:51.00 DNF
U11 DEKLICE-Ž
1 . 324 Smrdel Tina Ženski SLO MBK sportR.si SLO20050809 0:20:05.00 3 0:00:00.00 0:06:13.00
2 . 321 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 0:21:36.00 3 0:01:31.00 0:06:56.00
3 . 323 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK sportR.si SLO20051020 0:23:02.00 3 0:02:57.00 0:07:04.00
4 . 322 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303 0:16:51.00 2 -1 0:08:15.00
U9 DEčKI-M
1 . 211 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070309 0:06:16.00 6 0:00:00.00 0:00:59.00
2 . 213 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070616 0:06:17.00 6 0:00:01.00 0:00:55.00
3 . 212 Brecelj Job Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070318 0:06:42.00 6 0:00:26.00 0:01:01.00
4 . 219 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20070523 0:06:44.00 6 0:00:28.00 0:01:04.00
5 . 216 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080323 0:06:57.00 6 0:00:41.00 0:01:05.00
6 . 220 Rudolf Jernej Moški SLO MBK sportR.si SLO20070126 0:07:05.00 6 0:00:49.00 0:01:02.00
7 . 214 Rupnik Maks Moški SLO MBK sportR.si SLO20070318 0:07:09.00 6 0:00:53.00 0:01:07.00
8 . 221 Kunc Ambrož Moški SLO MBK sportR.si SLO20071228 0:06:32.00 5 -1 0:01:14.00
9 . 218 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080611 0:07:02.00 5 -1 0:01:05.00
10 . 344 Utranker Jaka Moški SLO MTB REPUBLIC 0:07:04.00 5 -1 0:01:21.00
11 . 217 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080923 0:07:18.00 5 -1 0:01:24.00
12 . 222 Jazbar Maxim Moški SLO KK Črn trn SLO20071004 0:07:22.00 5 -1 0:01:17.00
13 . 215 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20081121 0:08:03.00 5 -1 0:01:23.00
U9 DEKLICE-Ž
1 . 315 Janežič Meta Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070301 0:05:48.00 5 0:00:00.00 0:01:03.00
2 . 312 Mikuž Nika Ženski SLO MBK sportR.si SLO20070228 0:05:54.00 5 0:00:06.00 0:01:07.00
3 . 313 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 0:05:56.00 5 0:00:08.00 0:01:08.00
4 . 320 Terpin Eva Ženski SLO MBK sportR.si SLO20080710 0:06:00.00 5 0:00:12.00 0:01:04.00
5 . 311 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104 0:06:03.00 5 0:00:15.00 0:01:11.00
6 . 318 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080915 0:06:10.00 5 0:00:22.00 0:01:10.00
7 . 316 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080601 0:06:29.00 5 0:00:41.00 0:01:16.00
8 . 319 Babnik Živa Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080719 0:06:33.00 5 0:00:45.00 0:01:14.00
9 . 317 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080722 0:07:00.00 5 0:01:12.00 0:01:19.00
10 . 314 Škarja Sabina Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070625 0:07:04.00 5 0:01:16.00 0:01:18.00
U7 DEčKI-M
1 . 201 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20090923 0:05:16.00 4 0:00:00.00 0:01:16.00
2 . 202 Mlakar Jakob Moški SLO MBK sportR.si SLO20090401 0:05:27.00 4 0:00:11.00 0:01:14.00
3 . 205 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:05:30.00 4 0:00:14.00 0:01:13.00
4 . 207 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA - 0:05:32.00 4 0:00:16.00 0:01:20.00
5 . 206 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20090607 0:06:03.00 4 0:00:47.00 0:01:28.00
6 . 203 Škarja Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20100704 0:06:39.00 4 0:01:23.00 0:01:29.00
7 . 208 Rupnik Rene Moški SLO MBK sportR.si SLO20100527 0:05:17.00 3 -1 0:01:41.00
8 . 204 Kunc Lovro Moški SLO MBK sportR.si SLO20090815 0:06:53.00 1 -3 0:06:53.00
U7 DEKLICE-Ž
1 . 343 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:05:21.00 3 0:00:00.00 0:01:41.00
2 . 347 Gnezda Ajda Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:06:27.00 3 0:01:06.00 0:01:56.00

Komentarji