Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Leše 2015

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Leše 2015 Datum:30.05.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje
OPEN - MOšKI-M
1 . 1 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 00:42:28
2 . 2 Budin Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 00:44:57
3 . 4 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJA TEAM.COM 00:46:44
4 . 3 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 00:43:34
5 . 6 Križan Borut Moški SLO ENERGIJA TEAM.COM 00:43:54
6 . 11 Grilc Rok Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:45:55
7 . 7 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:47:36
8 . 12 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:42:36
9 . 18 Kobold Marko Moški SLO KK RAVNE 00:42:46
10 . 8 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:45:24
11 . 13 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE 0.03125
12 . 10 Rauh Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:45:20
13 . 14 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE 00:49:08
OPEN - žENSKE-Ž
1 . 160 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:47:10
U17 MLADINCI-M
1 . 107 Govekar Matevž Moški SLO MBK sportR.si 00:44:52 SLO20000417
2 . 109 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:46:35 SLO20000915
3 . 115 Lozar Matjaž Moški SLO MBK sportR.si 00:46:48 SLO20000213
4 . 121 Fržop Roko Moški CRO MBK sportR.si 00:46:58 CRO20000703
5 . 105 Klemenčič Miha Moški SLO MBK sportR.si 00:47:13 SLO20001021
6 . 106 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:42:39 SLO19990417
7 . 108 Habe Johan Moški SLO MBK sportR.si 00:44:35 SLO20000629
8 . 110 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:45:46 SLO19990621
9 . 111 Bosman Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:46:30 SLO19990112
10 . 113 Skala Tilen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:47:05 SLO20000213
11 . 117 Brojan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:47:41 SLO20000206
12 . 114 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 00:42:55 SLO20000108
13 . 112 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:43:18 SLO20000301
14 . 116 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:43:29 SLO20001125
15 . 118 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:44:01 SLO20001021
16 . 119 Dražič Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:43:13 SLO20000909
17 . 122 Drešar Lovro Moški CRO BBK ŠIŠ MIŠ 00:46:26
MLADINKE-Ž
1 . 130 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:47:15 SLO20000612
2 . 135 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 00:42:32 AUT20000302
3 . 134 Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC 00:48:37 CRO19990107
4 . 131 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:44:06 SLO19990528
5 . 133 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:46:10 SLO19980711
U15 DEčKI-M
1 . 82 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 00:31:45 SLO20020331
2 . 99 Kocen Timotej Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 00:32:21 CRO20010925
3 . 80 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:32:41 SLO20020603
4 . 83 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:33:07 SLO20021209
5 . 100 Hunjak Stjepan Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 00:33:31 CRO20011118
6 . 90 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:34:06 SLO20020105
7 . 81 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:35:12 SLO20010227
8 . 84 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK sportR.si 00:35:57 SLO20021213
9 . 91 Svetličič Peter Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:36:59 SLO20021128
10 . 85 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:37:27 SLO20010221
11 . 87 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:37:58 SLO20021121
12 . 89 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:38:05 SLO20010606
13 . 98 Mali Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:31:48 SLO20011206
14 . 86 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:32:04 SLO20020117
15 . 276 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:33:00 SLO20010504
16 . 94 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 00:33:11 SLO20021212
17 . 101 Dražič Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:33:50 SLO20010927
18 . 93 Bizjak Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:34:50 SLO20011008
19 . 103 Jereb Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:37:18
20 . 95 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:37:32 SLO20020723
U15 DEKLICE-Ž
1 . 157 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠ MIŠ 00:39:11
2 . 156 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:39:28 SLO20020617
3 . 155 Filipović Jana Ženski CRO BGK TUŠKANAC 00:34:10 CRO20020324
4 . 154 Janežič Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:36:00 SLO20020204
U13 DEčKI-M
1 . 21 Rus Jure Moški SLO MBK sportR.si 00:22:33 SLO20040814
2 . 20 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:23:14 SLO20040727
3 . 25 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 00:23:15 SLO20031202
4 . 22 Smrdel Miha Moški SLO MBK sportR.si 00:23:29 SLO20040117
5 . 23 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:24:43 SLO20030219
6 . 38 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 00:26:23 CRO20041022
7 . 37 bošnjak fran Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 00:26:51 CRO20030912
8 . 26 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:26:53 SLO20031231
9 . 28 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:27:30 SLO20031208
10 . 304 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:27:57
11 . 30 Pleša Ambrož Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:29:21 SLO20030613
12 . 31 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:23:27 SLO20041102
13 . 29 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:25:44 SLO20040422
14 . 35 Udovič Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:26:17
U13 DEKLICE-Ž
1 . 42 Mlakar Daša Ženski SLO MBK sportR.si 00:28:26 SLO20040920
2 . 43 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:22:35 SLO20040221
3 . 44 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:23:11 SLO20040512
4 . 46 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:27:34 SLO20040817
5 . 47 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 00:28:07 CRO20030625
6 . 45 Škarja Eva Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:19:51 SLO20040702
U11 DEčKI-M
1 . 280 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:13:35 SLO20050121
2 . 281 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:14:45 SLO20050609
3 . 282 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:15:51 SLO20050720
4 . 283 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:15:54 SLO20060213
5 . 293 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:16:22 SLO20050717
6 . 284 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:16:28 SLO20051114
7 . 288 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:13:38 SLO20050727
8 . 289 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:13:39 SLO20050504
9 . 285 Terpin Tine Moški SLO MBK sportR.si 00:13:47 SLO20061027
10 . 292 Utranker Filip Moški SLO BikeRepublic 00:14:04
11 . 286 Bernik David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:14:06 SLO20060721
12 . 298 Drevenšek Matic Moški SLO KK RAVNE 00:14:39
13 . 302 Kordež Anže Moški SLO KK RAVNE 00:15:13
14 . 287 Grojzdek Enej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:15:35 SLO20060127
15 . 300 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 00:15:40
16 . 297 Zmagaj Nace Moški SLO KK RAVNE 00:16:21
17 . 299 Polanšek Tjaž Moški SLO KK RAVNE 00:16:43
18 . 303 Mlakar Vid Moški SLO KK RAVNE 00:18:56
19 . 301 Kramžar Andraž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:13:28 SLO20060124
20 . 291 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:13:52 SLO20060701
U11 DEKLICE-Ž
1 . 272 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:15:38 SLO20050609
2 . 273 Smrdel Tina Ženski SLO MBK sportR.si 00:13:54 SLO20050809
3 . 276 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:14:14 SLO20050303
4 . 274 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK sportR.si 0.01125 SLO20051020
5 . 278 ŠUMNIK LUCIJA Ženski SLO KK RAVNE 00:13:41
U9 DEčKI-M
1 . 241 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:09:42 SLO20070309
2 . 240 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:09:43 SLO20070612
3 . 251 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 00:10:51 SLO20070429
4 . 244 Rudolf Jernej Moški SLO MBK sportR.si 00:10:59 SLO20070126
5 . 243 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:11:00 SLO20070523
6 . 248 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:11:16 SLO20080323
7 . 246 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:12:11 SLO20080611
8 . 247 Kunc Ambrož Moški SLO MBK sportR.si 00:10:17 SLO20071228
9 . 250 Utranker Jaka Moški SLO BikeRepublic 00:10:39
10 . 249 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:11:37 SLO20080923
U9 DEKLICE-Ž
1 . 260 Janežič Meta Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:11:11 SLO20070301
2 . 264 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:12 SLO20070104
3 . 265 Mikuž Nika Ženski SLO MBK sportR.si 00:12:24 SLO20070228
4 . 261 Terpin Eva Ženski SLO MBK sportR.si 00:12:26 SLO20080710
5 . 266 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:12:27 SLO20080601
6 . 263 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:12:33 SLO20070809
7 . 270 Babnik Živa Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:13:21 SLO20080719
8 . 269 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:13:40 SLO20080915
9 . 267 Škarja Sabina Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:10:42 SLO20070625
10 . 268 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:11:50 SLO20080722
U7 DEčKI-M
1 . 221 Mlakar Jakob Moški SLO MBK sportR.si 00:06:26 SLO20090401
2 . 223 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:06:30 SLO20100118
3 . 220 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:06:32 SLO20090923
4 . 224 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:06:33 SLO20090331
5 . 226 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:06:54 SLO20090607
6 . 225 Kunc Lovro Moški SLO MBK sportR.si 00:07:05 SLO20090815
7 . 229 VINŠEK VAN Moški SLO KOLOVRAT 00:07:10
8 . 230 KRANJC TINE Moški SLO KOLOVRAT 00:08:07
U7 DEKLICE-Ž
1 . 228 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:07:33 SLO20100216

Komentarji