Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: DH Buzet - HRV (9-10.5.2015)

Gorsko kolesarstvo DH Tekma:DH Buzet - HRV (9-10.5.2015) Datum:09.05.2015 polfinale
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Prehod Čas vožnje Zaostanek Hitrost
ELITE-M
1 . 6 Žabjek Jure Moški UNIOR TOOLS TEAM SLO19951011 49.383 2:23.807 -- 42.56
2 . 4 Pandur Žiga Moški UNIOR TOOLS TEAM SLO19910117 50.423 2:27.080 06:33:07 41.61
3 . 54 MASTER Wyn Moški Team Bulls DH NZL19870418 51.660 2:29.132 07:48:00 41.04
4 . 1 GRUBER Manuel Moški Radon Magura Factory AUT19921127 52.321 2:29.690 21:11:31 40.88
5 . 5 WEBER Lutz Moški Swiss Downhill Syndicate SUI19921204 51.863 2:30.228 10:06:14 40.74
6 . 3 LUKASIK Slawomir Moški NS bikes FroPro POL19930501 52.587 2:30.414 14:34:05 40.69
7 . 8 Tetzlaff Boris Moški Sports Nut DH TEAM AUT19900121 52.218 2:31.639 19:58:05 40.36
8 . 2 Trummer David Moški Ghost RRP AUT19940601 52.393 2:32.389 13:58:05 40.16
9 . 45 Kovač Vid Moški KK Črn Trn SLO19930724 52.441 2:33.804 23:55:41 39.79
10 . 93 Morris Oliver Moški BW Cycling / Plush GBR19841201 54.124 2:35.036 05:29:46 39.47
11 . 137 RACAUD Felix Moški us.cagnes FRA19950111 54.736 2:35.196 09:20:10 39.43
12 . 21 BARANEK Rastislav Moški Lapierre-CMS SVK19950414 53.793 2:35.274 11:12:29 39.41
13 . 20 Cimperman Jan Moški MTB Trbovlje Specialized SLO19941222 54.649 2:35.391 14:00:58 39.38
14 . 120 JOUET-PASTRÉ Martin Moški VTT 4X DE COMBES FRA19950521 53.039 2:35.587 18:43:12 39.33
15 . 19 Ivančič Miha Moški ŠKTD Avče SLO19960324 53.447 2:35.707 21:36:00 39.30
16 . 43 TINNER Pascal Moški Swiss Downhill Syndicate SUI19910108 54.017 2:36.009 04:50:53 39.23
17 . 13 CZERMAK Wojciech Moški Born2Bike POL19950302 54.173 2:36.157 08:24:00 39.19
18 . 148 ZELLNER Siegfried Moški Mauna Loa DH Pro Racing GER19950304 54.541 2:36.381 13:46:34 39.14
19 . 26 BALBIERER Rick Moški Next Racing Generation GER19880620 54.955 2:36.958 03:37:26 38.99
20 . 27 RACAUD Arthur Moški us.cagnes FRA19920903 54.948 2:37.242 10:26:24 38.92
21 . 53 IRMISCH Erik Moški RSG 52 Stollberg GER19880913 54.678 2:37.834 00:38:53 38.77
22 . 16 Virtič Aleš Moški SUPERTRAIL79 SLO19920112 55.087 2:38.100 07:01:55 38.71
23 . 34 Cokan Jernej Moški MTB Trbovlje Specialized SLO19910617 55.109 2:38.555 17:57:07 38.60
24 . 10 BEGGIN Alan Moški 360degrees ITA19850324 55.903 2:39.105 07:09:07 38.46
25 . 11 Topol Berislav Moški BBK Šišmiš CRO19910428 56.920 2:39.987 04:19:12 38.25
26 . 36 Habjan Matic Moški Energijateam.com SLO19950306 54.950 2:40.184 09:02:53 38.21
27 . 28 MEZZETTA Stefano Moški 360degrees ITA19940128 56.168 2:40.363 13:20:38 38.16
28 . 47 Leban Tilen Moški KK Črn Trn SLO19950217 55.256 2:40.470 15:54:43 38.14
29 . 95 KELLY Andrew Moški Propain UK/DECADE GBR19920228 55.395 2:41.552 17:52:48 37.88
30 . 31 TONDIN Dennis Moški mangusta bike tem ITA19880714 57.863 2:42.440 15:11:31 37.68
31 . 15 Tessari Santo Moški BK Stina CRO19900325 57.495 2:42.930 02:57:07 37.56
32 . 23 PLANITZER Markus Moški Bikeclub Giant Stattegg AUT19900521 56.910 2:43.009 04:50:53 37.54
33 . 9 ŠIŠOVIĆ Marko Moški BK TNT CRO19920127 57.943 2:43.550 17:49:55 37.42
34 . 42 Milic Patrick Moški Pedroni Cycles Racing ITA19950708 57.267 2:43.763 22:56:38 37.37
35 . 145 Wieland Erich Moški AUT19891215 57.943 2:43.819 00:17:17 37.36
36 . 80 Jereb Gašper Moški ŠKTD Avče SLO19860301 57.696 2:44.413 14:32:38 37.22
37 . 92 VICKERS Michael Moški Steve Peat Syndicate Global GBR19851103 58.302 2:44.740 22:23:31 37.15
38 . 56 Oražem Tomaž Moški Energijateam.com SLO19930528 57.563 2:45.040 05:35:31 37.08
39 . 86 Fock Maks Moški Wolf Racing Team SLO19961012 56.676 2:45.169 08:41:17 37.05
40 . 61 Ferk Tilen Moški Energijateam.com SLO19930616 57.950 2:45.193 09:15:50 37.05
41 . 85 Holcl Blaž Moški Wolf Racing Team SLO19920107 57.318 2:45.276 11:15:22 37.03
42 . 79 Humar Emanuel Moški ŠKTD Avče SLO19871203 56.375 2:45.367 13:26:24 37.01
43 . 18 Vreček Kristjan Moški ŠD SUPERSNURF SLO19901024 56.911 2:45.547 17:45:36 36.97
44 . 30 Klačinski Nikola Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19910817 59.846 2:46.097 06:57:36 36.84
45 . 14 Holjevac Antonio Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19960209 58.420 2:46.454 15:31:41 36.77
46 . 83 MARCINA Peter Moški Lapierre-CMS SVK19930501 58.640 2:46.531 17:22:34 36.75
47 . 44 TINNER Dominic Moški Swiss Downhill Syndicate SUI19940116 59.899 2:47.036 05:29:46 36.64
48 . 62 Zlatnar Luka Moški Energijateam.com SLO19930222 59.157 2:47.157 08:24:00 36.61
49 . 63 Perše Jan Moški Energijateam.com SLO19930409 59.510 2:47.289 11:34:05 36.58
50 . 24 Liović Frano Moški BK Stina CRO19871209 59.563 2:47.463 15:44:38 36.54
51 . 108 Cindro Jure Moški RAJD FUNSPORTS SLO19891217 59.060 2:47.852 01:04:48 36.46
52 . 142 Vidovič Andreas Moški GANESHA TEAM SLO19931105 59.086 2:49.188 09:08:38 36.17
53 . 87 Tunič Jure Moški Wolf Racing Team SLO19960304 59.591 2:50.129 07:43:41 35.97
54 . 65 Ostermann Philipp Moški Redneck Riders / SU AUT19900924 1:00.927 2:50.364 13:22:05 35.92
55 . 94 Jonathan FOSTER- Moški Propain UK GBR19880423 1:00.047 2:50.571 18:20:10 35.88
56 . 107 Cehner Florch Moški SUPERTRAIL79 SLO19960111 59.368 2:50.758 22:49:26 35.84
57 . 115 Gregorič Niki Moški DEŠ FLEŠ SLO19960330 1:01.173 2:51.050 05:49:55 35.78
58 . 69 HILLMANN Markus Moški Rad-Art Ilmenau GER19893007 1:03.792 2:51.406 14:22:34 35.70
59 . 84 Košnjek Nejc Moški WOLF RT SLO19950224 1:00.589 2:51.973 03:59:02 35.59
60 . 22 MEDICI Simone Moški Pedroni Cycles Racing ITA19950705 54.979 2:52.128 07:42:14 35.55
61 . 57 Golmajer Klemen Moški MTB Železniki SLO19950204 1:00.947 2:52.279 11:19:41 35.52
62 . 25 Cestnik Jan Moški MTB Trbovlje Specialized SLO19860330 57.477 2:52.605 19:09:07 35.46
63 . 91 Smrkolj Martin Moški MTB Trbovlje Specialized SLO19900525 1:01.694 2:53.066 06:12:58 35.36
64 . 139 Steiner Markus Moški Redneck Riders AUT19911006 1:03.104 2:54.734 22:14:53 35.02
65 . 118 Harrich Maxi Moški ESR Downhill Team AUT19960403 1:02.369 2:54.945 03:18:43 34.98
66 . 7 Vauh Miran Moški KK Črn trn / Blackthorn GT SLO19821104 49.671 2:55.188 09:08:38 34.93
67 . 88 Krček Nevio Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19921023 1:04.072 2:56.093 06:51:50 34.75
68 . 143 Vögele André Moški Low-Down Division Austria AUT19950310 1:02.102 2:57.181 08:58:34 34.54
69 . 144 WIDMANN Georg Moški A.B.C. Bike Club Egna - ITA19880509 1:01.408 2:57.570 18:18:43 34.46
70 . 106 Božič Jure Moški RAJD FUNSPORTS SLO19870810 1:02.830 2:58.534 17:26:53 34.28
71 . 51 Strohmayer Stefan Moški Banana Crew / Redneck AUT19950424 1:02.536 2:58.859 01:14:53 34.22
72 . 102 BAUMGARTNER Felix Moški RC-Eals gravity GER19940628 1:05.047 2:59.171 08:44:10 34.16
73 . 127 Leikauf Robert Moški Redneck Riders AUT19880122 1:04.746 3:00.228 10:06:14 33.96
74 . 96 Lotric Dejan Moški MTB Železniki SLO19860303 1:03.441 3:00.317 12:14:24 33.94
75 . 48 BUKOVSKI Mislav Moški BBK Šišmiš CRO19870420 1:04.263 3:00.358 13:13:26 33.93
76 . 72 Vrdoljak Hrvoje Moški BK Dugo Selo CRO19940620 1:02.614 3:00.766 23:00:58 33.86
77 . 133 Pasic Edo Moški UG Bukva BIH19951025 1:05.476 3:01.886 01:53:46 33.65
78 . 138 Solomun Nikola Moški BK Kastel BIH19941116 1:07.331 3:02.216 09:48:58 33.59
79 . 71 RUECKNAGEL Thilo Moški Backnail-Racing GER19870622 1:03.243 3:02.233 10:13:26 33.58
80 . 59 Linarić Roko Moški BK Stina CRO19961220 1:08.183 3:03.394 14:05:17 33.37
81 . 49 Tucman Maks Moški BBK Šišmiš CRO 1:06.811 3:03.754 22:43:41 33.30
82 . 64 Horvat Luka Moški KK Postojna SLO19930818 1:04.463 3:03.784 23:26:53 33.30
83 . 126 Legner Tomi Moški SUPERTRAIL79 SLO19880406 1:07.052 3:05.023 05:11:02 33.08
84 . 116 Guttmann David Moški ESR Downhill Team AUT19920917 1:09.575 3:05.563 18:08:38 32.98
85 . 70 ULLRICH David Moški RSV Rederberch /Rad-Art GER 1:04.508 3:05.733 22:13:26 32.95
86 . 100 Barbalić Edi Moški BK Veli Vrh CRO19900805 1:07.365 3:08.319 12:17:17 32.50
87 . 141 TAUCER Alan Moški 360mtb ITA19860719 1:06.879 3:08.524 17:12:29 32.46
88 . 60 Meden Manuel Moški BK Axa CRO19940805 1:01.125 3:09.709 21:38:53 32.26
89 . 74 RUSAC Dominik Moški BK TNT CRO19950209 1:06.102 3:11.985 04:16:19 31.88
90 . 103 Bergamasco Luca Moški Pedroni Cycles Racing ITA19941020 55.631 3:16.278 11:18:14 31.18
91 . 39 Sobo Matija Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19920601 1:13.923 3:18.141 08:00:58 30.89
92 . 109 Andrea DE Moški Acido lattico team ITA19910304 1:09.389 3:19.466 15:48:58 30.68
93 . 75 Jakovčić Marin Moški BK TNT CRO19911029 1:07.981 3:19.609 19:14:53 30.66
94 . 117 Guttmann Paul Moški ESR Downhill Team AUT19961126 1:16.054 3:24.999 1:01.192 29.85
95 . 76 ŠIROL Luka Moški BK TNT CRO19930601 1:17.589 3:25.152 1:01.345 29.83
96 . 134 Jakob PEER Moški svr Radstudio Innsbruck AUT19960416 1:11.574 3:27.530 1:03.723 29.49
97 . 78 MERKLIN Toni Moški BK TNT CRO19931017 1:03.106 3:37.398 1:13.591 28.15
98 . 149 MAVRETIČ Miha Moški Wolf Racing Team SLO19960822 4:15.398 7:33.988 5:10.181 13.48
VETERANI-M
1 . 187 STENCEL Rostislav Moški Elitebikes one energy CZE19800829 56.295 2:40.687 -- 38.09
2 . 185 Klemenčič Gašper Moški Pedal Racing Team SLO19850228 59.195 2:45.984 07:07:41 36.87
3 . 182 MATTIVI Luca Moški 3 stars 953051T 1:02.689 2:58.790 02:28:19 34.23
4 . 183 Habjan Vid Moški SPANK Racing Team SLO19810207 1:04.216 2:59.077 09:21:36 34.18
5 . 195 Kalabota Dejan Moški Energijateam.com SLO19841120 1:02.943 2:59.735 01:09:07 34.05
6 . 184 Klemenčič Matija Moški Pedal Racing Team SLO19851110 1:03.040 2:59.758 01:42:14 34.04
7 . 188 Ružička Nino Moški BBK ZLATNI MEDVJED CRO19741221 1:03.586 2:59.838 03:37:26 34.03
8 . 190 HOHNJEC Mario Moški BK Opušteno CRO19840924 1:03.058 3:00.247 13:26:24 33.95
9 . 181 Gyulai Csaba Moški Top Cycles SE HUN19840724 1:03.752 3:00.807 02:52:48 33.85
10 . 186 WIRNSBERGER Rene Moški BikeStore.cc AUT19840423 1:04.193 3:01.522 20:02:24 33.71
11 . 192 Bačnar Janko Moški Pedal racing team SLO19830607 1:02.076 3:01.653 23:11:02 33.69
12 . 189 Kuk Klemen Moški ŠKTD Avče SLO19840220 1:09.986 3:04.345 15:47:31 33.20
13 . 191 FISCHER Gerald Moški Bike Infection AUT19820505 1:07.945 3:10.215 12:40:19 32.17
14 . 180 Lončar Tomislav Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19841102 1:07.933 3:15.655 23:13:55 31.28
15 . 197 MENALO Marko Moški BK Veli Vrh CRO19800323 1:08.881 3:15.748 01:27:50 31.26
16 . 196 LEOPOLD Tomislav Moški BBK ŠIŠMIŠ CRO19800621 1:19.851 3:27.999 07:29:17 29.42
17 . 193 BURIAN Stefano LISSOI Moški 360degrees ITA19760311 1:31.511 4:04.451 1:23.764 25.04
AMATERJI-M
1 . 258 Napotnik Urban Moški KD Lignit SLO19891022 58.804 2:47.461 -- 36.54
2 . 230 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD Avče SLO19900209 1:00.941 2:52.091 15:07:12 35.56
3 . 227 Smole Jernej Moški Individual Jednodnevna 1:00.540 2:53.167 16:56:38 35.34
4 . 231 Ornik Sandi Moški ŠKTD Avče SLO19900929 1:01.876 2:53.871 09:50:24 35.20
5 . 232 Carl Matic Moški MBK sportR.si SLO19930425 1:00.830 2:54.353 21:24:29 35.10
6 . 252 Legiša Tomaž Moški ASD 360 MTB ITA19880630 1:02.217 2:55.590 03:05:46 34.85
7 . 224 Moravec Črt Moški Pedal Racing Team SLO19901010 1:01.540 2:57.685 05:22:34 34.44
8 . 246 Marko ILIĆ Moški Individual Jednodnevna 1:04.020 2:57.927 11:11:02 34.40
9 . 245 GRILEC Borna Moški Individual Jednodnevna 1:04.633 2:58.946 11:38:24 34.20
10 . 220 Hukman Franjo Moški Klub Koturaša Jastrebarsko CRO19870801 1:03.368 2:59.580 02:51:22 34.08
11 . 250 Korez Žan Moški Energijateam.com SLO19951212 1:04.299 2:59.921 11:02:24 34.01
12 . 253 LISEC Josip Moški BBK Šišmiš CRO19891119 1:04.391 3:01.010 13:10:34 33.81
13 . 242 DE Christian MARCO Moški Individual Jednodnevna 1:04.452 3:01.810 08:22:34 33.66
14 . 229 Jedrejčić Robert Moški BK TNT CRO19861104 1:05.042 3:02.604 03:25:55 33.52
15 . 233 Mišel BURŠIĆ Moški Individual Jednodnevna 1:05.382 3:03.602 03:23:02 33.33
16 . 262 PECORARI Marin Moški BK Veli Vrh CRO19830503 1:06.061 3:04.480 00:27:22 33.17
17 . 268 SMOLIĆ Sandi Moški Individual Jednodnevna 1:07.820 3:05.630 04:03:22 32.97
18 . 223 PAVEC Marko Moški Individual Jednodnevna 1:10.770 3:08.147 16:27:50 32.53
19 . 243 Garbelotto Daniele Moški Individual Jednodnevna 1:07.811 3:08.847 09:15:50 32.41
20 . 261 PAVLIĆ Filip Moški Individual Jednodnevna 1:09.279 3:12.913 10:50:53 31.72
21 . 226 Zupanek Tibor Moški Energijateam.com SLO19860706 1:03.865 3:13.531 01:40:48 31.62
22 . 266 Santarossa Maurizio Moški Individual Jednodnevna 1:08.441 3:15.775 07:32:10 31.26
23 . 238 COSIBEGOVIC Dino Moški Individual Jednodnevna 1:11.594 3:15.867 09:44:38 31.24
24 . 251 Kovačić Roko Moški Individual Jednodnevna 1:14.070 3:16.319 20:35:31 31.17
25 . 241 ĆEPIĆ Zvonimir Moški Individual Jednodnevna 1:09.217 3:17.165 16:53:46 31.04
26 . 270 VILOTIJEVIĆ Alex Moški Individual Jednodnevna 1:13.209 3:19.405 22:39:22 30.69
27 . 225 Horvat Miha Moški Individual Jednodnevna 1:09.646 3:21.553 02:12:29 30.36
28 . 264 RADIC Anton Moški Individual Jednodnevna 1:12.087 3:23.884 10:09:07 30.02
29 . 269 Tami Vincenzo Moški Individual Jednodnevna 1:13.270 3:26.728 06:24:29 29.60
30 . 255 Matijas Lovel Moški Individual Jednodnevna 1:18.258 3:28.878 10:00:29 29.30
31 . 263 PIGNAT Andrea Moški Individual Jednodnevna 1:10.467 3:30.208 17:55:41 29.11
32 . 260 PAVIĆ Marin Moški Individual Jednodnevna 1:16.178 3:32.875 09:56:10 28.75
33 . 267 SAVIN Ivo Moški Individual Jednodnevna 1:19.020 3:35.288 19:50:53 28.43
34 . 237 BRKIĆ Sven Moški Individual Jednodnevna 1:24.949 3:36.418 22:58:05 28.28
35 . 234 BERTOLO Gianpiero Moški Individual Jednodnevna 1:15.461 3:40.501 00:57:36 27.75
36 . 240 ČOK Emanuel Moški Individual Jednodnevna 1:23.207 3:46.255 19:03:22 27.05
37 . 259 PAVAT Patrik Moški Individual Jednodnevna 1:22.658 3:49.043 1:01.582 26.72
38 . 247 JOZIĆ Marko Moški Individual Jednodnevna 1:26.002 3:51.434 1:03.973 26.44
39 . 248 Kavčič Tilen Moški Individual Jednodnevna 1:19.364 3:55.974 1:08.513 25.94
40 . 228 Petrovic David Moški BK Axa CRO19780530 1:35.064 4:38.423 1:50.962 21.98
41 . 254 LONCARIC Kristijan Moški BBK Šišmiš CRO19910715 1:47.375 4:55.408 2:07.947 20.72
42 . 249 Kobal Martin Moški Individual Jednodnevna 1:03.670 5:06.601 2:19.140 19.96
43 . 222 Močinić Alan Moški Individual Jednodnevna 1:38.711 5:06.817 2:19.356 19.95
44 . 271 MARJANOVIĆ Hrvoje Moški Individual Jednodnevna 2:15.242 5:12.408 2:24.947 19.59
45 . 239 COSSU Andrea Moški Individual Jednodnevna 1:39.587 5:42.058 2:54.597 17.89
U15-M
1 . 153 Niemiz Marko Moški ŠKTD Avče SLO20020103 1:05.137 3:02.864 08:58:34 33.47
2 . 174 Rihtar Šalehar Vidian Moški RAJD FUNSPORTS SLO20020828 1:14.692 3:29.638 03:33:07 29.19
3 . 155 Unetič Tilen Moški MTB Trbovlje Specialized SLO20011004 1:20.159 3:33.801 07:27:50 28.62
4 . 152 Gomilšček Žak Moški ŠKTD Avče SLO20011222 1:21.949 3:40.175 16:26:24 27.80
5 . 167 Kulenović Loris Moški RAJD FUNSPORTS SLO20011118 1:43.600 4:47.111 1:55.621 21.32
6 . 151 Gracin Tin Moški BK Axa CRO20010928 1:42.360 4:55.764 2:04.274 20.69
U17-M
1 . 157 Avbelj Nejc Moški ŠD SUPERSNURF SLO19990616 1:00.675 2:51.490 -- 35.69
2 . 156 Pintar Rudi Moški MTB Železniki SLO19990321 1:04.637 2:55.422 22:22:05 34.89
3 . 164 Kokelj Matic Moški RAJD FUNSPORTS SLO20000317 1:02.406 2:55.508 00:25:55 34.87
4 . 169 Markič Jakob Moški ŠD SUPERSNURF SLO19990417 1:07.738 3:06.104 14:44:10 32.88
5 . 98 Alatič Kris Moški SUPERTRAIL79 SLO19990921 1:05.570 3:07.349 13:00:29 32.67
6 . 158 Baliž Nejc Moški RAJD FUNSPORTS SLO20001016 1:07.672 3:09.108 14:49:55 32.36
7 . 154 Hvala Matic Moški ŠKTD Avče SLO19990611 1:08.619 3:09.155 15:57:36 32.35
8 . 160 Cotič Tim Moški ŠD SUPERSNURF SLO20000709 1:08.679 3:11.526 00:51:50 31.95
9 . 178 Ferfoglia Tommaso Moški ŠKTD Avče ITA20001018 1:09.558 3:14.034 13:03:22 31.54
10 . 150 Bašić Ivan Moški BK Axa CRO19990320 1:12.450 3:20.193 16:52:19 30.57
11 . 162 Gašperšič Luka Moški RAJD FUNSPORTS SLO20001017 1:16.516 3:36.434 22:39:22 28.28
12 . 173 Sedeljšak Matej Moški SUPERTRAIL79 SLO19990920 1:25.051 3:39.670 04:19:12 27.86
13 . 172 Rijavec Ambrož Moški ŠKTD Avče SLO19991106 1:22.499 3:50.057 13:36:29 26.60
14 . 166 Kranjc Gašper Moški RAJD FUNSPORTS SLO19990930 1:25.573 3:51.268 18:40:19 26.46
15 . 163 Holobar Anže Moški KK Črn Trn SLO20001009 1:33.003 4:21.708 1:30.218 23.38
16 . 165 Kos Erazem Moški ŠD SUPERSNURF SLO19990529 2:55.884 5:47.379 2:55.889 17.62
DNF 175 ZUGEC Karlo Moški BBK sismis CRO19990404 -- --
U19-M
1 . 132 Otoničar Nal Moški UNIOR TOOLS TEAM SLO19970626 53.510 2:32.218 09:51:50 40.20
2 . 46 Berginc Luka Moški KK Črn Trn SLO19970717 55.839 2:39.768 23:03:50 38.30
3 . 38 BICHLER Hannes Moški Junior mondraker Team AUT19970727 56.967 2:46.186 09:05:46 36.83
4 . 68 Kvas Matic Moški SPANK Racing Team SLO19980815 57.512 2:46.637 19:55:12 36.73
5 . 58 Šimunac Luka Moški BK Stina CRO19970407 59.120 2:48.591 18:48:58 36.30
6 . 136 PRIMOŽIĆ Matteo Moški BK Axa CRO19970409 1:00.646 2:50.073 06:23:02 35.98
7 . 131 Mlakar Aljoša Moški RAJD FUNSPORTS SLO19970303 1:01.593 2:52.645 20:06:43 35.45
8 . 119 HREŠĆ Sven Moški BK Mura Avantura CRO19970516 1:01.926 2:54.386 13:53:46 35.09
9 . 37 Ulrich Fabian Moški Junior mondraker Team AUT19971120 1:02.596 2:55.438 15:08:38 34.88
10 . 81 Markič Jan Moški ŠKTD Avče SLO19970327 59.271 2:55.444 15:17:17 34.88
11 . 35 Ruszkowski Jan Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19970410 1:02.776 2:57.644 20:05:17 34.45
12 . 122 Kemperl Gabrijel Moški ŠD SUPERSNURF SLO19970516 1:03.818 2:59.009 04:50:53 34.19
13 . 73 Floričić- Deni Moški BK TNT CRO19971124 1:02.408 2:59.617 19:26:24 34.07
14 . 97 Cankar Anže Moški MTB Železniki SLO19970523 1:02.877 3:01.228 10:06:14 33.77
15 . 89 Holobar Jaka Moški MTB Trbovlje Specialized SLO19980318 1:06.223 3:02.572 18:21:36 33.52
16 . 90 Gorič Rok Moški MTB Trbovlje Specialized SLO19980911 1:07.422 3:06.605 19:09:07 32.80
17 . 123 Kokelj Nino Moški GANESHA TEAM SLO19981027 1:07.093 3:08.161 08:29:46 32.52
18 . 40 GRGIĆ Sebastijan Moški BK Axa CRO19980704 1:07.897 3:10.488 16:20:38 32.13
19 . 82 Skrt Filip Moški ŠKTD AVČE SLO19980525 1:10.182 3:15.520 17:06:43 31.30
20 . 66 Antić Borna Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19971128 1:11.538 3:16.445 15:18:43 31.15
21 . 50 DEKOVIĆ Lovro Moški BBK Šišmiš CRO19981020 1:09.083 3:16.633 19:49:26 31.12
22 . 67 Levstek Jan Moški Energijateam.com SLO19971217 1:09.578 3:17.021 05:08:10 31.06
23 . 104 BILANDZIC Marin Moški RC Downriders Linz CRO19970730 1:23.082 3:28.358 1:04.551 29.37
24 . 101 Barić Vedran Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19980416 1:17.265 3:29.603 1:05.796 29.20
25 . 77 JURMAN Martin Moški BK TNT CRO19980418 1:19.111 3:29.807 1:06.000 29.17
26 . 52 GRGIĆ Zvonimir Moški BBK Šišmiš CRO19971201 1:18.641 3:37.815 1:14.008 28.10
27 . 128 LOLIĆ Borna Moški BK Veli Vrh CRO19971122 1:07.619 3:44.489 1:20.682 27.26
28 . 113 Galic Jan Moški BSX Team SLO19980131 1:45.801 4:00.547 1:36.740 25.44
29 . 130 Milnović Mateo Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19970225 2:46.095 5:39.826 3:16.019 18.01
30 . 55 Alič Jurij Moški PEDAL RACING TEAM SLO19980226 1:09.333 -- 9:51.233 8.33
žENSKE-Ž
1 . 201 BARTOVA Jana Ženski Ghost RRP CZE19900217 1:00.774 2:54.863 -- 35.00
2 . 205 Hrastnik Monika Ženski KK Črn trn SLO19940607 1:04.805 3:00.616 18:04:19 33.88
3 . 211 WIDMANN Veronika Ženski Bike Club Egna Neumarkt ITA19930308 1:05.037 3:00.860 23:55:41 33.84
4 . 209 Horvat Špela Ženski UNI Team SLO19930319 1:04.945 3:04.181 07:37:55 33.23
5 . 202 RUECKNAGEL Harriet Ženski Rad-Art/ backnail-racing GER19881011 1:05.686 3:05.160 07:07:41 33.05
6 . 204 SKRZYPNIK Sonia Ženski POL19930817 1:08.226 3:10.468 14:31:12 32.13
7 . 207 Horvat Eva Ženski A-TEAM SLO19930513 1:12.201 3:15.003 03:21:36 31.38
8 . 210 PASTERER Karin Ženski YT Industries AUT19910913 1:12.357 3:21.190 07:50:53 30.42
9 . 203 Družeta Dubravka Ženski BK TNT CRO19830519 1:13.657 3:22.434 13:42:14 30.23
10 . 212 KLOS Katharina Ženski Team Bikedevilz GER19840905 1:16.357 3:32.039 04:13:26 28.86
11 . 206 TANNER Julia Ženski A.B.C. Bike Club Egna - ITA19930817 1:18.788 3:41.377 12:20:10 27.64
12 . 213 Kupec Rebeka Ženski MTB Trbovlje Specialized SLO19910701 1:28.830 4:07.272 1:12.409 24.75
13 . 215 BILANDŽIĆ Ivona Ženski RC Downriders Linz CRO19990730 1:41.519 4:28.247 1:33.384 22.81
14 . 214 Žordani Tjaša Ženski SUPERTRAIL79 SLO19990815 1:49.753 4:41.759 1:46.896 21.72
Gorsko kolesarstvo DH Tekma:DH Buzet - HRV (9-10.5.2015) Datum:13.05.2015 finale
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Prehod Čas vožnje Zaostanek Hitrost
ELITE-M
1 . 6 Žabjek Jure Moški UNIOR TOOLS TEAM SLO19951011 49.562 2:22.891 -- 42.83
2 . 4 Pandur Žiga Moški UNIOR TOOLS TEAM SLO19910117 50.289 2:25.893 00:02:53 41.95
3 . 7 Vauh Miran Moški KK Črn trn / Blackthorn GT SLO19821104 50.357 2:26.990 02:22:34 41.64
4 . 3 SLAWOMIR LUKASIK Moški NS bikes FroPro POL19930501 51.606 2:27.236 08:16:48 41.56
5 . 1 MANUEL GRUBER Moški Radon Magura Factory AUT19921127 52.012 2:27.572 16:20:38 41.47
6 . 54 WYN MASTER Moški Team Bulls DH NZL19870418 50.890 2:28.177 06:51:50 41.30
7 . 2 Trummer David Moški Ghost RRP AUT19940601 50.881 2:29.094 04:52:19 41.05
8 . 21 RASTISLAV BARANEK Moški Lapierre-CMS SVK19950414 51.888 2:29.823 22:22:05 40.85
9 . 8 Tetzlaff Boris Moški Sports Nut DH TEAM AUT19900121 52.071 2:30.887 23:54:14 40.56
10 . 19 Ivančič Miha Moški ŠKTD Avče SLO19960324 52.824 2:31.032 03:23:02 40.52
11 . 13 WOJCIECH CZERMAK Moški Born2Bike POL19950302 53.521 2:31.640 17:58:34 40.36
12 . 20 Cimperman Jan Moški MTB Trbovlje Specialized SLO19941222 53.604 2:32.539 15:33:07 40.12
13 . 26 RICK BALBIERER Moški Next Racing Generation GER19880620 54.355 2:32.552 15:51:50 40.12
14 . 16 Virtič Aleš Moški SUPERTRAIL79 SLO19920112 52.492 2:32.798 21:46:05 40.05
15 . 43 PASCAL TINNER Moški Swiss Downhill Syndicate SUI19910108 52.713 2:33.554 15:54:43 39.86
16 . 93 OLIVER MORRIS Moški BW Cycling / Plush GBR19841201 53.056 2:33.581 16:33:36 39.85
17 . 120 MARTIN JOUET-PASTRÉ Moški VTT 4X DE COMBES FRA19950521 52.002 2:34.031 03:21:36 39.73
18 . 10 ALAN BEGGIN Moški 360degrees ITA19850324 54.337 2:34.358 11:12:29 39.65
19 . 5 LUTZ WEBER Moški Swiss Downhill Syndicate SUI19921204 50.451 2:34.419 12:40:19 39.63
20 . 53 ERIK IRMISCH Moški RSG 52 Stollberg GER19880913 53.796 2:34.602 17:03:50 39.58
21 . 22 SIMONE MEDICI Moški Pedroni Cycles Racing Team ITA19950705 53.394 2:34.698 19:22:05 39.56
22 . 148 SIEGFRIED ZELLNER Moški Mauna Loa DH Pro Racing Team GER19950304 53.693 2:34.724 19:59:31 39.55
23 . 45 Kovač Vid Moški KK Črn Trn SLO19930724 53.779 2:34.725 20:00:58 39.55
24 . 36 Habjan Matic Moški Energijateam.com SLO19950306 53.565 2:34.934 01:01:55 39.50
25 . 28 STEFANO MEZZETTA Moški 360degrees ITA19940128 54.309 2:35.193 07:14:53 39.43
26 . 47 Leban Tilen Moški KK Črn Trn SLO19950217 54.256 2:35.842 22:49:26 39.27
27 . 11 Topol Berislav Moški BBK Šišmiš CRO19910428 54.758 2:36.296 09:43:12 39.16
28 . 95 ANDREW KELLY Moški Propain UK/DECADE GBR19920228 54.272 2:36.960 01:39:22 38.99
29 . 31 DENNIS TONDIN Moški mangusta bike tem ITA19880714 55.848 2:37.982 02:11:02 38.74
30 . 18 Vreček Kristjan Moški ŠD SUPERSNURF SLO19901024 55.197 2:38.067 04:13:26 38.72
31 . 69 MARKUS HILLMANN Moški Rad-Art Ilmenau GER19893007 56.822 2:38.980 02:08:10 38.50
32 . 62 Zlatnar Luka Moški Energijateam.com SLO19930222 55.910 2:39.110 05:15:22 38.46
33 . 25 Cestnik Jan Moški MTB Trbovlje Specialized SLO19860330 56.595 2:39.178 06:53:17 38.45
34 . 137 FELIX RACAUD Moški us.cagnes FRA19950111 53.875 2:39.219 07:52:19 38.44
35 . 15 Tessari Santo Moški BK Stina CRO19900325 56.474 2:39.908 00:24:29 38.27
36 . 103 Bergamasco Luca Moški Pedroni Cycles Racing Team ITA19941020 56.005 2:40.211 07:40:48 38.20
37 . 85 Holcl Blaž Moški Wolf Racing Team SLO19920107 55.878 2:40.669 18:40:19 38.09
38 . 145 Wieland Erich Moški AUT19891215 56.145 2:41.180 06:56:10 37.97
39 . 80 Jereb Gašper Moški ŠKTD Avče SLO19860301 56.003 2:41.945 01:17:46 37.79
40 . 34 Cokan Jernej Moški MTB Trbovlje Specialized SLO19910617 1:02.240 2:41.968 01:50:53 37.78
41 . 87 Tunič Jure Moški Wolf Racing Team SLO19960304 57.016 2:42.071 04:19:12 37.76
42 . 9 MARKO ŠIŠOVIĆ Moški BK TNT CRO19920127 57.440 2:42.235 08:15:22 37.72
43 . 61 Ferk Tilen Moški Energijateam.com SLO19930616 57.079 2:42.317 10:13:26 37.70
44 . 63 Perše Jan Moški Energijateam.com SLO19930409 57.590 2:42.728 20:05:17 37.61
45 . 108 Cindro Jure Moški RAJD FUNSPORTS SLO19891217 58.306 2:43.116 05:24:00 37.52
46 . 79 Humar Emanuel Moški ŠKTD Avče SLO19871203 56.148 2:44.050 03:48:58 37.30
47 . 92 MICHAEL VICKERS Moški Steve Peat Syndicate Global GBR19851103 57.117 2:44.175 06:48:58 37.28
48 . 142 Vidovič Andreas Moški GANESHA TEAM SLO19931105 58.040 2:44.181 06:57:36 37.28
49 . 14 Holjevac Antonio Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19960209 58.704 2:44.641 18:00:00 37.17
50 . 30 Klačinski Nikola Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19910817 59.225 2:44.723 19:58:05 37.15
51 . 83 PETER MARCINA Moški Lapierre-CMS SVK19930501 57.875 2:45.374 11:35:31 37.01
52 . 56 Oražem Tomaž Moški Energijateam.com SLO19930528 57.869 2:45.489 14:21:07 36.98
53 . 44 DOMINIC TINNER Moški Swiss Downhill Syndicate SUI19940116 58.456 2:45.586 16:40:48 36.96
54 . 84 Košnjek Nejc Moški WOLF RT SLO19950224 58.037 2:46.377 11:39:50 36.78
55 . 107 Cehner Florch Moški SUPERTRAIL79 SLO19960111 59.173 2:46.535 15:27:22 36.75
56 . 24 Liović Frano Moški BK Stina CRO19871209 59.196 2:47.093 04:50:53 36.63
57 . 88 Krček Nevio Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19921023 59.705 2:47.512 14:54:14 36.53
58 . 86 Fock Maks Moški Wolf Racing Team SLO19961012 1:01.312 2:47.599 16:59:31 36.52
59 . 42 Milic Patrick Moški Pedroni Cycles Racing Team ITA19950708 56.446 2:47.888 23:55:41 36.45
60 . 57 Golmajer Klemen Moški MTB Železniki SLO19950204 1:01.632 2:48.244 08:28:19 36.38
61 . 94 JONATHAN FOSTER-SMITH Moški Propain UK GBR19880423 59.121 2:48.503 14:41:17 36.32
62 . 65 Ostermann Philipp Moški Redneck Riders / SU bikestore.cc AUT19900924 1:00.241 2:48.912 00:30:14 36.23
63 . 118 Harrich Maxi Moški ESR Downhill Team AUT19960403 59.259 2:49.108 05:12:29 36.19
64 . 116 Guttmann David Moški ESR Downhill Team AUT19920917 1:02.183 2:52.794 21:40:19 35.42
65 . 106 Božič Jure Moški RAJD FUNSPORTS SLO19870810 1:02.207 2:53.103 05:05:17 35.35
66 . 60 Meden Manuel Moški BK Axa CRO19940805 1:01.070 2:53.511 14:52:48 35.27
67 . 78 TONI MERKLIN Moški BK TNT CRO19931017 1:01.346 2:54.145 06:05:46 35.14
68 . 51 Strohmayer Stefan Moški Banana Crew / Redneck Riders AUT19950424 1:01.447 2:54.444 13:16:19 35.08
69 . 126 Legner Tomi Moški SUPERTRAIL79 SLO19880406 1:02.350 2:55.181 06:57:36 34.94
70 . 138 Solomun Nikola Moški BK Kastel BIH19941116 1:03.753 2:55.961 01:40:48 34.78
71 . 102 FELIX BAUMGARTNER Moški RC-Eals gravity GER19940628 1:05.232 2:56.960 01:39:22 34.58
72 . 139 Steiner Markus Moški Redneck Riders AUT19911006 1:05.650 2:57.578 16:29:17 34.46
73 . 127 Leikauf Robert Moški Redneck Riders AUT19880122 1:04.901 2:58.002 02:39:50 34.38
74 . 144 GEORG WIDMANN Moški A.B.C. Bike Club Egna - Neumarkt ITA19880509 1:00.342 2:58.399 12:11:31 34.30
75 . 117 Guttmann Paul Moški ESR Downhill Team AUT19961126 1:04.385 2:59.985 02:15:22 34.00
76 . 49 Tucman Maks Moški BBK Šišmiš CRO19960104 1:05.363 3:00.754 20:42:43 33.86
77 . 115 Gregorič Niki Moški DEŠ FLEŠ SLO19960330 1:00.092 3:00.787 21:30:14 33.85
78 . 71 THILO RUECKNAGEL Moški Backnail-Racing GER19870622 1:04.768 3:01.705 19:32:10 33.68
79 . 70 DAVID ULLRICH Moški RSV Rederberch /Rad-Art GER19890302 1:04.807 3:02.882 23:47:02 33.46
80 . 59 Linarić Roko Moški BK Stina CRO19961220 1:08.477 3:03.481 14:09:36 33.35
81 . 133 Pasic Edo Moški UG Bukva BIH19951025 1:08.720 3:04.059 04:01:55 33.25
82 . 72 Vrdoljak Hrvoje Moški BK Dugo Selo CRO19940620 1:09.842 3:06.301 09:50:24 32.85
83 . 74 DOMINIK RUSAC Moški BK TNT CRO19950209 1:06.172 3:06.410 12:27:22 32.83
84 . 75 Jakovčić Marin Moški BK TNT CRO19911029 1:07.240 3:06.522 15:08:38 32.81
85 . 76 LUKA ŠIROL Moški BK TNT CRO19930601 1:08.358 3:08.307 09:59:02 32.50
86 . 64 Horvat Luka Moški KK Postojna SLO19930818 1:03.258 3:08.808 22:00:29 32.41
87 . 39 Sobo Matija Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19920601 1:10.060 3:09.230 08:08:10 32.34
88 . 134 PEER Jakob Moški svr Radstudio Innsbruck AUT19960416 1:07.237 3:10.031 03:21:36 32.20
89 . 100 Barbalić Edi Moški BK Veli Vrh CRO19900805 1:08.904 3:10.916 00:36:00 32.06
90 . 141 ALAN TAUCER Moški 360mtb ITA19860719 1:08.721 3:11.389 11:57:07 31.98
91 . 109 BIASIO DE Andrea Moški Acido lattico team ITA19910304 1:09.292 3:15.746 20:31:12 31.26
92 . 149 MIHA MAVRETIČ Moški Wolf Racing Team SLO19960822 1:16.688 3:51.374 1:28.483 26.45
93 . 48 MISLAV BUKOVSKI Moški BBK Šišmiš CRO19870420 3:09.272 5:00.107 2:37.216 20.39
94 . 27 ARTHUR RACAUD Moški us.cagnes FRA19920903 52.052 5:50.764 3:27.873 17.45
95 . 143 Vögele André Moški Low-Down Division Austria AUT19950310 4:12.346 6:13.091 3:50.200 16.40
DNF 23 MARKUS PLANITZER Moški Bikeclub Giant Stattegg AUT19900521 -- --
DNF 91 Smrkolj Martin Moški MTB Trbovlje Specialized SLO19900525 -- --
DNF 96 Lotric Dejan Moški MTB Železniki SLO19860303 -- --
VETERANI-M
1 . 187 ROSTISLAV STENCEL Moški Elitebikes one energy CZE19800829 56.274 2:40.541 -- 38.12
2 . 185 Klemenčič Gašper Moški Pedal Racing Team SLO19850228 59.085 2:46.794 06:04:19 36.69
3 . 188 Ružička Nino Moški BBK ZLATNI MEDVJED RONIN CRO19741221 1:00.549 3:14.912 08:54:14 31.40
4 . 189 Kuk Klemen Moški ŠKTD Avče SLO19840220 1:00.972 2:53.197 15:44:38 35.34
5 . 182 LUCA MATTIVI Moški 3 stars 953051T 1:02.284 2:55.260 17:15:22 34.92
6 . 192 Bačnar Janko Moški Pedal racing team SLO19830607 1:03.173 2:59.172 15:08:38 34.16
7 . 181 Gyulai Csaba Moški Top Cycles SE HUN19840724 1:03.225 2:56.576 00:50:24 34.66
8 . 186 WIRNSBERGER Rene Moški BikeStore.cc AUT19840423 1:03.252 2:59.486 22:40:48 34.10
9 . 195 Kalabota Dejan Moški Energijateam.com SLO19841120 1:03.313 2:55.106 13:33:36 34.95
10 . 190 MARIO HOHNJEC Moški BK Opušteno CRO19840924 1:03.789 3:09.230 16:32:10 32.34
11 . 180 Lončar Tomislav Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19841102 1:05.773 3:16.184 15:25:55 31.20
12 . 191 GERALD FISCHER Moški Bike Infection AUT19820505 1:06.657 5:57.814 3:17.273 17.10
13 . 184 Klemenčič Matija Moški Pedal Racing Team SLO19851110 1:06.900 3:03.608 01:36:29 33.33
14 . 197 MARKO MENALO Moški BK Veli Vrh CRO19800323 1:11.545 3:33.116 13:48:00 28.72
15 . 193 LISSOI BURIAN Stefano Moški 360degrees ITA19760311 1:24.710 3:50.230 1:09.689 26.58
DNF 196 TOMISLAV LEOPOLD Moški BBK ŠIŠMIŠ CRO19800621 -- --
DNF 183 Habjan Vid Moški SPANK Racing Team SLO19810207 -- --
AMATERJI-M
1 . 258 Napotnik Urban Moški KD Lignit SLO19891022 58.128 2:46.654 -- 36.72
2 . 231 Ornik Sandi Moški ŠKTD Avče SLO19900929 58.663 2:47.272 14:49:55 36.59
3 . 230 Klinkon Boštjan Moški ŠKTD Avče SLO19900209 58.318 2:48.273 14:51:22 36.37
4 . 224 Moravec Črt Moški Pedal Racing Team SLO19901010 59.726 2:51.517 20:42:43 35.68
5 . 227 Smole Jernej Moški Individual Jednodnevna 1:00.472 2:51.881 05:26:53 35.61
6 . 246 ILIĆ Marko Moški Individual Jednodnevna 1:02.834 2:54.320 15:59:02 35.11
7 . 252 Legiša Tomaž Moški ASD 360 MTB ITA19880630 1:01.063 2:54.872 05:13:55 35.00
8 . 220 Hukman Franjo Moški Klub Koturaša Jastrebarsko CRO19870801 1:02.572 2:56.499 20:16:48 34.67
9 . 249 Kobal Martin Moški Individual Jednodnevna 1:01.275 2:56.585 22:20:38 34.66
10 . 245 BORNA GRILEC Moški Individual Jednodnevna 1:03.166 2:56.964 07:26:24 34.58
11 . 242 MARCO DE ZOMPIT Moški Individual Jednodnevna 1:02.385 2:57.886 05:34:05 34.40
12 . 250 Korez Žan Moški Energijateam.com SLO19951212 1:03.876 2:58.910 06:08:38 34.21
13 . 233 MIŠEL BURŠIĆ Moški Individual Jednodnevna 1:03.349 2:59.456 19:14:53 34.10
14 . 226 Zupanek Tibor Moški Energijateam.com SLO19860706 1:02.481 2:59.861 04:58:05 34.03
15 . 232 Carl Matic Moški MBK sportR.si SLO19930425 1:01.933 2:59.943 06:56:10 34.01
16 . 236 DENIS BRKIC Moški Individual Jednodnevna 1:03.368 3:00.497 20:13:55 33.91
17 . 229 Jedrejčić Robert Moški BK TNT CRO19861104 1:04.694 3:01.766 02:41:17 33.67
18 . 262 MARIN PECORARI Moški BK Veli Vrh CRO19830503 1:05.091 3:02.459 19:19:12 33.54
19 . 223 MARKO PAVEC Moški Individual Jednodnevna 1:06.490 3:05.557 21:40:19 32.98
20 . 238 DINO COSIBEGOVIC Moški Individual Jednodnevna 1:06.503 3:10.359 16:55:12 32.15
21 . 241 ZVONIMIR ĆEPIĆ Moški Individual Jednodnevna 1:07.132 3:10.471 19:36:29 32.13
22 . 270 ALEX VILOTIJEVIĆ Moški Individual Jednodnevna 1:09.672 3:10.596 22:36:29 32.11
23 . 269 Tami Vincenzo Moški Individual Jednodnevna 1:08.407 3:11.800 03:30:14 31.91
24 . 263 ANDREA PIGNAT Moški Individual Jednodnevna 1:05.095 3:12.200 13:06:14 31.84
25 . 255 Matijas Lovel Moški Individual Jednodnevna 1:07.657 3:14.262 14:35:31 31.50
26 . 253 JOSIP LISEC Moški BBK Šišmiš CRO19891119 1:02.723 3:14.666 00:17:17 31.44
27 . 266 Santarossa Maurizio Moški Individual Jednodnevna 1:08.625 3:15.501 20:19:41 31.30
28 . 251 Kovačić Roko Moški Individual Jednodnevna 1:09.508 3:18.259 14:31:12 30.87
29 . 260 MARIN PAVIĆ Moški Individual Jednodnevna 1:11.699 3:18.449 19:04:48 30.84
30 . 261 FILIP PAVLIĆ Moški Individual Jednodnevna 1:10.076 3:20.183 12:41:46 30.57
31 . 264 ANTON RADIC Moški Individual Jednodnevna 1:08.126 3:20.590 22:27:50 30.51
32 . 234 GIANPIERO BERTOLO Moški Individual Jednodnevna 1:13.312 3:27.761 02:34:05 29.46
33 . 243 Garbelotto Daniele Moški Individual Jednodnevna 1:04.188 3:29.130 11:25:26 29.26
34 . 247 MARKO JOZIĆ Moški Individual Jednodnevna 1:22.089 3:33.322 16:01:55 28.69
35 . 240 EMANUEL ČOK Moški Individual Jednodnevna 1:17.741 3:36.002 08:21:07 28.33
36 . 235 MARKO BERTOŠA Moški Individual Jednodnevna 1:18.432 3:38.767 02:42:43 27.97
37 . 228 Petrovic David Moški BK Axa CRO19780530 1:17.028 3:45.137 11:35:31 27.18
38 . 248 Kavčič Tilen Moški Individual Jednodnevna 1:21.776 3:47.725 1:01.071 26.87
39 . 259 PATRIK PAVAT Moški Individual Jednodnevna 1:24.045 3:54.045 1:07.391 26.15
40 . 254 KRISTIJAN LONCARIC Moški BBK Šišmiš CRO19910715 1:33.597 4:04.528 1:17.874 25.03
41 . 267 IVO SAVIN Moški Individual Jednodnevna 1:13.657 4:06.161 1:19.507 24.86
42 . 239 ANDREA COSSU Moški Individual Jednodnevna 1:34.618 4:20.051 1:33.397 23.53
43 . 222 Močinić Alan Moški Individual Jednodnevna 1:57.392 5:15.043 2:28.389 19.42
DNF 268 SANDI SMOLIĆ Moški Individual Jednodnevna -- --
DNF 237 SVEN BRKIĆ Moški Individual Jednodnevna -- --
DNF 225 Horvat Miha Moški Individual Jednodnevna -- --
U15-M
1 . 153 Niemiz Marko Moški ŠKTD Avče SLO20020103 1:03.382 2:58.670 06:31:41 34.25
2 . 152 Gomilšček Žak Moški ŠKTD Avče SLO20011222 1:16.561 3:23.845 10:43:41 30.02
3 . 174 Rihtar Šalehar Vidian Moški RAJD FUNSPORTS SLO20020828 1:13.152 3:24.885 11:41:17 29.87
4 . 155 Unetič Tilen Moški MTB Trbovlje Specialized SLO20011004 1:19.760 3:32.894 11:54:14 28.75
5 . 151 Gracin Tin Moški BK Axa CRO20010928 1:36.201 4:26.542 1:50.144 22.96
6 . 167 Kulenović Loris Moški RAJD FUNSPORTS SLO20011118 1:34.247 4:27.234 1:50.836 22.90
U17-M
1 . 157 Avbelj Nejc Moški ŠD SUPERSNURF SLO19990616 59.525 2:48.776 09:04:19 36.26
2 . 156 Pintar Rudi Moški MTB Železniki SLO19990321 1:00.847 2:50.369 23:18:14 35.92
3 . 164 Kokelj Matic Moški RAJD FUNSPORTS SLO20000317 1:01.919 2:54.004 14:32:38 35.17
4 . 169 Markič Jakob Moški ŠD SUPERSNURF SLO19990417 1:03.743 3:00.581 04:23:31 33.89
5 . 160 Cotič Tim Moški ŠD SUPERSNURF SLO20000709 1:07.104 3:04.913 12:21:36 33.10
6 . 158 Baliž Nejc Moški RAJD FUNSPORTS SLO20001016 1:06.519 3:07.614 05:11:02 32.62
7 . 172 Rijavec Ambrož Moški ŠKTD Avče SLO19991106 1:07.696 3:08.364 23:11:02 32.49
8 . 150 Bašić Ivan Moški BK Axa CRO19990320 1:06.605 3:10.021 14:57:07 32.21
9 . 162 Gašperšič Luka Moški RAJD FUNSPORTS SLO20001017 1:13.776 3:25.603 04:55:12 29.77
10 . 178 Ferfoglia Tommaso Moški ŠKTD Avče ITA20001018 1:24.284 3:27.835 10:29:17 29.45
11 . 98 Alatič Kris Moški SUPERTRAIL79 SLO19990921 1:14.410 3:28.056 15:47:31 29.42
12 . 173 Sedeljšak Matej Moški SUPERTRAIL79 SLO19990920 1:23.884 3:36.840 1:00.442 28.22
13 . 163 Holobar Anže Moški KK Črn Trn SLO20001009 1:20.563 3:49.481 1:13.083 26.67
14 . 165 Kos Erazem Moški ŠD SUPERSNURF SLO19990529 1:23.965 3:51.372 1:14.974 26.45
15 . 166 Kranjc Gašper Moški RAJD FUNSPORTS SLO19990930 1:56.907 4:21.460 1:45.062 23.41
16 . 154 Hvala Matic Moški ŠKTD Avče SLO19990611 -- --
17 . 175 KARLO ZUGEC Moški BBK sismis CRO19990404 -- --
U19-M
1 . 46 Berginc Luka Moški KK Črn Trn SLO19970717 54.936 2:36.398 -- 39.13
2 . 38 HANNES BICHLER Moški Junior mondraker Team AUT19970727 57.663 2:45.369 23:18:14 37.01
3 . 58 Šimunac Luka Moški BK Stina CRO19970407 58.651 2:45.512 02:44:10 36.98
4 . 68 Kvas Matic Moški SPANK Racing Team SLO19980815 57.812 2:45.537 03:20:10 36.97
5 . 37 Ulrich Fabian Moški Junior mondraker Team AUT19971120 1:00.012 2:47.298 21:36:00 36.58
6 . 136 MATTEO PRIMOŽIĆ Moški BK Axa CRO19970409 59.778 2:48.189 18:59:02 36.39
7 . 131 Mlakar Aljoša Moški RAJD FUNSPORTS SLO19970303 1:00.266 2:49.591 04:37:55 36.09
8 . 81 Markič Jan Moški ŠKTD Avče SLO19970327 1:00.015 2:51.673 06:36:00 35.65
9 . 73 Floričić- Deni Moški BK TNT CRO19971124 1:00.202 2:52.347 22:46:34 35.51
10 . 35 Ruszkowski Jan Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19970410 1:01.252 2:54.488 02:09:36 35.07
11 . 119 SVEN HREŠĆ Moški BK Mura Avantura CRO19970516 1:03.150 2:57.312 21:56:10 34.52
12 . 55 Alič Jurij Moški PEDAL RACING TEAM SLO19980226 1:04.306 2:59.204 19:20:38 34.15
13 . 97 Cankar Anže Moški MTB Železniki SLO19970523 1:03.435 3:00.002 14:29:46 34.00
14 . 132 Otoničar Nal Moški UNIOR TOOLS TEAM SLO19970626 1:01.200 3:00.624 05:25:26 33.88
15 . 123 Kokelj Nino Moški GANESHA TEAM SLO19981027 1:04.870 3:01.147 17:58:34 33.78
16 . 40 SEBASTIJAN GRGIĆ Moški BK Axa CRO19980704 1:04.811 3:04.022 14:58:34 33.26
17 . 90 Gorič Rok Moški MTB Trbovlje Specialized SLO19980911 1:06.806 3:06.182 18:48:58 32.87
18 . 89 Holobar Jaka Moški MTB Trbovlje Specialized SLO19980318 1:10.237 3:07.037 15:20:10 32.72
19 . 128 BORNA LOLIĆ Moški BK Veli Vrh CRO19971122 1:09.391 3:12.816 10:01:55 31.74
20 . 66 Antić Borna Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19971128 1:11.597 3:14.817 10:03:22 31.41
21 . 67 Levstek Jan Moški Energijateam.com SLO19971217 1:13.071 3:17.611 05:06:43 30.97
22 . 82 Skrt Filip Moški ŠKTD AVČE SLO19980525 1:11.285 3:21.452 01:17:46 30.38
23 . 113 Galic Jan Moški BSX Team SLO19980131 1:17.744 3:21.663 06:21:36 30.35
24 . 130 Milnović Mateo Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19970225 1:17.807 3:22.707 07:24:58 30.19
25 . 50 LOVRO DEKOVIĆ Moški BBK Šišmiš CRO19981020 1:13.813 3:29.079 16:20:38 29.27
26 . 52 ZVONIMIR GRGIĆ Moški BBK Šišmiš CRO19971201 1:17.579 3:32.923 12:36:00 28.74
27 . 122 Kemperl Gabrijel Moški ŠD SUPERSNURF SLO19970516 1:14.850 3:57.634 1:21.236 25.75
28 . 101 Barić Vedran Moški Klub koturaša Jastrebarsko CRO19980416 1:19.122 4:55.910 2:19.512 20.68
DNF 77 MARTIN JURMAN Moški BK TNT CRO19980418 -- --
DNF 104 MARIN BILANDZIC Moški RC Downriders Linz CRO19970730 -- --
žENSKE-Ž
1 . 201 JANA BARTOVA Ženski Ghost RRP CZE19900217 59.643 2:50.277 -- 35.94
2 . 211 VERONIKA WIDMANN Ženski Bike Club Egna Neumarkt ITA19930308 1:01.972 2:57.342 01:33:36 34.51
3 . 205 Hrastnik Monika Ženski KK Črn trn SLO19940607 1:04.200 2:58.458 04:20:38 34.29
4 . 209 Horvat Špela Ženski UNI Team SLO19930319 1:04.665 3:02.709 10:22:05 33.50
5 . 204 SONIA SKRZYPNIK Ženski POL19930817 1:05.139 3:03.510 05:35:31 33.35
6 . 202 HARRIET RUECKNAGEL Ženski Rad-Art/ backnail-racing GER19881011 1:06.271 3:06.755 11:28:19 32.77
7 . 210 KARIN PASTERER Ženski YT Industries AUT19910913 1:08.509 3:10.296 00:27:22 32.16
8 . 207 Horvat Eva Ženski A-TEAM SLO19930513 1:09.180 3:17.679 09:38:53 30.96
9 . 212 KATHARINA KLOS Ženski Team Bikedevilz GER19840905 1:12.668 3:20.764 11:41:17 30.48
10 . 203 Družeta Dubravka Ženski BK TNT CRO19830519 1:13.086 3:21.069 19:00:29 30.44
11 . 206 JULIA TANNER Ženski A.B.C. Bike Club Egna - Neumarkt ITA19930817 1:17.518 3:31.853 13:49:26 28.89
12 . 213 Kupec Rebeka Ženski MTB Trbovlje Specialized SLO19910701 1:26.086 3:57.195 1:06.918 25.80
13 . 214 Žordani Tjaša Ženski SUPERTRAIL79 SLO19990815 1:26.604 4:05.785 1:15.508 24.90
14 . 215 IVONA BILANDŽIĆ Ženski RC Downriders Linz CRO19990730 1:36.526 4:13.736 1:23.459 24.12

Komentarji

 

Mobile content