Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Ledine DP v vzponu 2015

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Ledine DP v vzponu 2015 Datum:03.10.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ELITE-M
1 . 27 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19841105 00:23:20 --
2 . 26 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19920519 00:23:36 00:00:16
3 . 57 Bajt Dejan Moški SLO AMPLATZ-BMC SLO19871028 00:24:48 00:01:28
4 . 28 Rauter Samo Moški SLO GANESHA TEAM SLO19820314 00:27:51 00:04:31
5 . 29 Vodopivec Luka Moški SLO MBK sportR.si SLO19870307 00:28:41 00:05:21
6 . 30 Budin Matjaž Moški SLO MBK sportR.si SLO19860222 00:46:14 00:22:54
U23-M
1 . 24 Grošelj Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960405 00:23:26 --
2 . 22 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960605 00:23:43 00:00:17
3 . 25 Grošelj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 00:24:00 00:00:34
4 . 23 Štucin Jan Moški SLO Pedal racing team SLO19960312 00:28:01 00:04:35
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 33 Žakelj Tanja Ženski SLO Rajd Trek / Unior Tools Team SLO19880915 00:27:15 --
2 . 32 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 00:32:54 00:05:39
U19 MLADINCI-M
1 . 18 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 00:25:41 --
2 . 16 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980313 00:27:07 00:01:26
3 . 17 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204 00:28:52 00:03:11
4 . 19 Govekar Blaž Moški SLO MBK sportR.si SLO19980528 00:30:21 00:04:40
AMATERKE-Ž
1 . 60 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM SLO19780327 00:30:14 --
2 . 51 Strnad Andreja Ženski SLO SCOTT TEAM SLO19870403 00:42:47 00:12:33
AMATERJI-M
1 . 58 Čefuta Tomaž Moški SLO KK DJAK SLO19871016 00:24:12 --
2 . 34 Štucin Alen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19880725 00:24:32 00:00:20
3 . 35 Podgornik Tadej Moški SLO MBK sportR.si SLO19860525 00:29:49 00:05:37
VETERANI 1-M
1 . 37 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19801126 00:24:41 --
2 . 59 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM SLO19790605 00:25:04 00:00:23
3 . 38 Verbič Matjaž Moški SLO MBK sportR.si SLO19850518 00:26:18 00:01:37
4 . 40 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM SLO19810730 00:31:43 00:07:02
5 . 39 Pahor Patrik Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19850403 00:38:03 00:13:22
VETERANI 2-M
1 . 61 Jauk Marjan Moški SLO GANESHA TEAM SLO19690515 00:22:51 --
2 . 43 Brelih Branko Moški SLO MBK sportR.si SLO19671124 00:24:16 00:01:25
3 . 44 Blaznik Robert Moški SLO MBK sportR.si SLO19750305 00:25:50 00:02:59
VETERANI 3-M
1 . 46 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 00:28:47 --
2 . 48 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 00:29:15 00:00:28
3 . 49 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 00:32:40 00:03:53
HOBI - MOšKI-M
1 . 54 Hirci Uroš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:36:30 --
U17 MLADINCI-M
1 . 12 Lozar Matjaž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000213 00:26:04 --
2 . 10 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 00:26:36 00:00:32
3 . 13 Klemenčič Miha Moški SLO MBK sportR.si SLO20001021 00:28:29 00:02:25
4 . 11 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20001125 00:29:12 00:03:08
5 . 14 Habe Johan Moški SLO MBK sportR.si SLO20000629 00:31:26 00:05:22
6 . 15 Govekar Matevž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000417 00:46:14 00:20:10
MLADINKE-Ž
1 . 21 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19991208 00:29:44 --
2 . 20 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000612 00:36:02 00:06:18

Komentarji