Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 27. mekinjski kros 2015

Tek Tekma:27. mekinjski kros 2015 Datum:27.04.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
D1 500M-Ž
1 . 433 ŠPUR Manca Ženski SLO / 00:02:12
2 . 437 MARTINČIČ Klara Ženski SLO / 00:02:15
3 . 402 PLANKNAR Ota Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:02:21
4 . 403 OMERZO Zala Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:29
5 . 401 Babnik Samanta Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:32
6 . 444 EMA Leila Poženel Ženski SLO AD Posočje 00:03:06
7 . 447 ZUPAN Maša Ženski SLO / 00:03:09
8 . 405 GOLOB Eva Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:03:14
9 . 406 GOLOB Ana Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:03:31
10 . 407 GOLOB Tjaša Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:03:37
11 . 404 SITAR Lana Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:03:46
12 . 442 HRIBAR Julija Ženski SLO / 00:03:52
13 . 452 ŽELEZNIK Sara Ženski SLO / 00:04:04
14 . 432 KLEMENC Klara Ženski SLO / 00:04:32
15 . 448 ZUPAN Ajda Ženski SLO / 00:04:46
16 . 409 MEZEK Patricija Ženski SLO / 00:04:48
17 . 451 PUNGERTAR Eva Ženski SLO / 00:04:54
18 . 408 GOLOB Sanja Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:07:25
D2 500M-Ž
1 . 453 PUNCER Lana Ženski SLO AK Velenje 00:02:04
2 . 415 BUTALIČ Špela Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:06
3 . 412 Dolinšek David Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:08
4 . 411 Zlatnar Klara Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:10
5 . 413 Plankar Ula Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:02:12
6 . 450 ORAŽEM Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:14
7 . 416 TEREZA Maruša Šerkezi Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:16
8 . 414 PERKO Živa Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:19
9 . 410 Osolnik Lejla Ženski SLO / 00:02:28
10 . 456 MALI Jera Ženski SLO / 00:02:31
11 . 431 MAVEC Eva Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:35
12 . 436 KOTNIK Vita Ženski SLO / 00:02:37
13 . 449 PODBEVŠEK Ana Ženski SLO / 00:02:39
14 . 446 PAVLINIČ Eli Ženski SLO / 00:02:43
D3 500M-Ž
1 . 417 Viriant Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:01:47
2 . 430 MAVEC Pia Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:01:49
3 . 419 PoliČnik Lana Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:01:55
4 . 420 Nograšek Anja Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:01:59
5 . 435 LANIŠEK Ana Ženski SLO / 00:02:04
6 . 423 PERKO Hana Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:06
7 . 441 Šinkovec Eva Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:10
8 . 439 ŠKRJANC Vita Ženski SLO TK Trisport 00:02:12
9 . 418 Potokar Lara Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:18
10 . 440 Škrtič Iza Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:21
11 . 421 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:23
12 . 424 LIVIA Lana Zver Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:44
13 . 445 TRUNK Iza Ženski SLO / 00:02:51
14 . 438 URŠIČ Nika Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:55
D4 1000M-Ž
1 . 443 ČIROVIĆ Tjaša Ženski SLO AD Kamnik 00:03:48
2 . 428 Dobovšek Hana Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:04:03
3 . 427 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:04:15
4 . 454 BORŠTNAR Maja Ženski SLO / 00:04:17
5 . 429 ŠERKEZI Medeja Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:19
D5 2000M-Ž
1 . 165 PERKO Gaja Ženski SLO TK Trisport 00:07:04
2 . 168 BERNOT Urška Ženski SLO TK Trisport 00:07:26
3 . 169 SPRUK Nejka Ženski SLO TK Trisport 00:08:15
F1 500M-M
1 . 301 PESTOTNIK Alen Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:01:58
2 . 302 ROZMAN David Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:02
3 . 347 HANČIČ Anej Moški SLO / 00:02:05
4 . 305 ŽAGAR Lin Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:08
5 . 364 PREGL Leon Moški SLO / 00:02:11
6 . 372 PETEK Matija Moški SLO / 00:02:18
7 . 350 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport 00:02:20
8 . 336 Nograšek Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:23
9 . 306 OSOLNIK Luka Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:28
10 . 338 CANKAR Nik Moški SLO / 00:02:30
11 . 334 Kališnik Nace Moški SLO / 00:02:33
12 . 342 LANIŠEK Luka Moški SLO / 00:02:37
13 . 363 PREGL Beno Moški SLO / 00:02:40
14 . 308 GOLOB Matevž Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:41
15 . 304 MATJAŽ Joža Šerkezi Moški SLO VVZ Sneguljčica 00:02:43
16 . 352 SLANOVEC Matej Moški SLO / 00:02:45
17 . 307 GOLOB Jošt Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:48
18 . 337 CANKAR Tian Moški SLO / 00:03:09
19 . 356 PAVLINIČ Lenart Moški SLO / 00:03:12
20 . 335 Erjavšek Naj Moški SLO / 00:03:14
21 . 340 KLEMENC Urban Moški SLO Vrtec 00:03:17
22 . 361 URŠIČ Tadej Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:37
23 . 373 BIČANIČ Matevž Moški SLO / 00:04:06
24 . 367 KALIŠNIK Cene Moški SLO / 00:04:28
25 . 362 ŽELE Žiga Moški SLO / 00:06:03
26 . 366 PUNGERTAR Anže Moški SLO / 00:09:42
27 . 365 KROPIVŠEK Urban Moški SLO / 00:10:13
28 . 344 KOVAČ Žiga Moški SLO / 00:11:16
F2 500M-M
1 . 349 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport 00:01:47
2 . 354 Česen Nal Moški SLO / 00:01:58
3 . 311 Jeras Jakob Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:00
4 . 353 STRNAD Brin Moški SLO / 00:02:02
5 . 318 Žagar Luka Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:04
6 . 319 OSOLNIK Blaž Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:07
7 . 316 ŠINKO Anže Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:13
8 . 360 HANČIČ Aljaž Moški SLO / 00:02:24
9 . 309 Kališnik Nejc Moški SLO / 00:02:26
10 . 351 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport 00:02:28
11 . 345 MARTINČIČ Jošt Moški SLO / 00:02:30
12 . 310 Potokar Nik Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:33
13 . 314 Bičanič Tilen Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:35
14 . 370 PUNCER Val Moški SLO AK Velenje 00:02:39
15 . 313 Bičanič Domen Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:41
16 . 333 Mali Pisek Urša Moški SLO / 00:02:43
17 . 357 CAFUTA Nik Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:45
18 . 317 OMERZO Aljaž Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:47
19 . 312 Erjavšek Val Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:50
F3 500M-M
1 . 321 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ 00:01:39
2 . 346 Križnar Maj Moški SLO KGT PAPEŽ 00:01:42
3 . 320 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:01:44
4 . 323 SUŠNIK Žiga Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:01:57
5 . 341 PAVLINIČ Gal Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:02
6 . 368 NOVAK Tilen Moški SLO / 00:02:08
7 . 326 KERN Domen Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:13
8 . 339 GAMS Žan Moški SLO / 00:02:26
9 . 371 PETEK Matevž Moški SLO / 00:02:32
10 . 324 MATOH Feliks Brelih Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:35
11 . 369 NOVAK Maj Moški SLO / 00:02:37
12 . 325 Pristovnik Luka Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:39
13 . 327 Golob Lovro Moški SLO ŠKD Mekinje 00:02:42
14 . 355 BOJANC Domen Moški SLO TK Trisport 00:02:52
F4 1000M-M
1 . 330 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:26
2 . 359 PODBEVŠEK Jakob Moški SLO / 00:03:31
3 . 348 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:38
4 . 331 Podbregar Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:45
5 . 328 Poženel Natan Maj Moški SLO / 00:04:06
6 . 329 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:04:12
7 . 343 KOTNIK Anže Moški SLO / 00:04:21
F5 2000M-M
1 . 162 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:06:04
2 . 166 ŠKRJANC Jan Moški SLO TK Trisport 00:06:05
3 . 161 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:23
4 . 170 Oražem Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:26
5 . 171 PLANKO Lovro Moški SLO / 00:06:34
6 . 167 STREHAR Matej Moški SLO / 00:07:38
7 . 163 Kranjec Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:07:45
F6 5KM-M
1 . 181 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 00:21:28
2 . 183 STREHAR Jurij Moški SLO / 00:22:57
3 . 180 Mekiš Marino Moški SLO KGT PAPEŽ 00:23:17
M1 10KM-M
1 . 3 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ 00:36:33
2 . 2 Žitnik Urban Moški SLO / 00:40:52
3 . 43 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport 00:41:28
4 . 53 Mlakar Gregor Moški SLO KGT Papež 00:41:33
5 . 40 LOGAR Tomaž Moški SLO / 00:44:54
6 . 49 LETNAR Gregor Moški SLO / 00:46:54
7 . 31 BABNIK Mark Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:01:51
M2 10KM-M
1 . 52 Senica Vid Moški SLO KŠD Peče 00:38:25
2 . 8 Kastelic Peter Moški SLO / 00:39:23
3 . 11 Erjavšek Boštjan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:40:51
4 . 12 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:57
5 . 14 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:57
6 . 15 Hafner Boris Moški SLO Klub Komenda 00:44:24
7 . 45 HRIBAR Domen Moški SLO TK Trisport 00:44:39
8 . 13 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:45:28
9 . 7 Kovač Darko Moški SLO / 00:46:18
10 . 51 Lajevec Miha Moški SLO KŠD Peče 00:46:25
11 . 10 Gril Andrej Moški SLO / 00:46:41
12 . 44 JERAN Matic Moški SLO GiBit 00:47:50
13 . 6 Mali Klemen Moški SLO Brez kluba 00:47:54
14 . 9 Hribar Marko Moški SLO / 00:50:57
15 . 42 ŠTRITOF David Moški SLO / 00:51:09
16 . 4 Rifl Damijan Moški SLO / 00:57:10
17 . 5 Thaler Matjaž Moški SLO / 01:04:09
M3 10KM-M
1 . 21 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ 00:39:54
2 . 22 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:40:36
3 . 20 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:46:30
4 . 17 Petek Miran Moški SLO / 00:48:12
5 . 16 Železnik Franci Moški SLO / 00:51:05
6 . 18 Bičanič Drago Moški SLO / 00:54:25
7 . 39 Lakner Darko Moški SLO Urbani tekači 00:56:43
OM - OPEN (MOšKI)-M
1 . 201 ŽEPIČ Damjan Moški SLO KD Pointer 00:18:54
2 . 211 SEDELJŠAK Janko Moški SLO SKVVP 00:20:18
3 . 221 ŽUPEC Jure Moški SLO / 00:20:19
4 . 214 Novak Jure Moški SLO / 00:20:21
5 . 209 ZORČ Peter Moški SLO / 00:21:56
6 . 204 ŽNIDARŠIČ Jernej Moški SLO / 00:22:41
7 . 218 MRZIĆ Alen Moški SLO / 00:23:07
8 . 213 BOGOVIČ Bojan Moški SLO SKVVP 00:24:09
9 . 243 Uršič Milan Moški SLO / 00:24:17
10 . 210 GRILC Tomaž Moški SLO / 00:27:46
11 . 219 DUMKA Bogdan Moški SLO / 00:28:43
OŽ - OPEN (žENSKE)-Ž
1 . 225 SCHUMET Nuša Ženski SLO SKVVP 00:20:54
2 . 226 Godec Andreja Ženski SLO Rossi sport 00:23:32
3 . 222 KRAJNC Katja Ženski SLO SKVVP 00:24:33
4 . 235 ZUPANIČ Elizabeta Ženski SLO SKVVP 00:24:48
5 . 232 VISCONTI Ursula Ženski SLO LHSA 00:24:49
6 . 231 VOH Mojca Ženski SLO ŠKD Celeia 00:26:11
7 . 227 POGAČNIK Renata Ženski SLO SKVVP 00:27:40
8 . 229 BIZILJ Ines Ženski SLO SKVVP 00:28:48
PM - POLAR (MOšKI)-M
1 . 236 Schumet Edvard Moški SLO SKVVP 00:11:54
2 . 237 Zupanič Patrik Moški SLO SKVVP 00:12:02
3 . 239 Toff Turšič David Moški SLO SKVVP 00:22:03
4 . 240 ZOBAVNIK Aleš Moški SLO / 00:23:16
PŽ - POLAR (žENSKE)-Ž
1 . 242 MARTINOVIČ Teja Ženski SLO / 00:16:25
2 . 241 SIMENČIČ Suzi Ženski SLO KD Maribor 00:20:35
STAREJšI VETERANI MV 10KM-M
1 . 50 LEŠNIK Štefan Moški SLO / 00:48:21
2 . 24 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 00:48:53
3 . 25 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 00:52:54
4 . 26 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:56:23
5 . 23 Bojkov Bojan Moški SLO / 00:57:32
6 . 46 POVŠE Brane Moški SLO Upokojenci Kamnik 01:02:02
7 . 48 Horvat Miha Moški SLO Sulci Kamnik 01:05:36
VETERANI MMV 10KM-M
1 . 1 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:57
2 . 36 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:43:45
3 . 30 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:46:35
4 . 28 Hudmal Roman Moški SLO / 00:47:40
5 . 29 Hrastovec Matjaž Moški SLO / 00:50:24
6 . 41 Slatnar Vladislav Moški SLO / 00:51:21
7 . 32 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:52:23
8 . 33 Zajc Miran Moški SLO TF DOMŽALE 00:52:34
9 . 34 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 00:53:09
10 . 47 Bašič Jasmin Moški SLO ŠD Helios 00:53:14
11 . 38 BREZNIK Andrej Moški SLO / 00:55:46
12 . 37 Knavs Anton Moški SLO / 00:59:47
13 . 35 Kušar Vinko Moški SLO GSŠRM 01:04:09
Ž1 5KM-M
7 . 108 SMOLNIKAR Manca Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:29:15
Ž1 5KM-Ž
1 . 106 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO ŠD NAKLO 00:21:22
2 . 104 Kosmatin Katja Ženski SLO AK DOMŽALE 00:21:33
3 . 102 Adrović Mateja Ženski SLO / 00:21:47
4 . 105 Peperko Maja Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:10
5 . 103 Orehek Karmen Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:24:26
6 . 107 Uršič Liza Marija Ženski SLO GSŠRM 00:27:12
Ž2 5KM-Ž
1 . 109 Knez Tadeja Ženski SLO / 00:26:37
2 . 122 BORŠTNAR Nataša Ženski SLO / 00:27:43
3 . 121 Oražem Nina Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:27:47
Ž3 5KM-Ž
1 . 114 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:27:58
2 . 111 Goričan Marija Ženski SLO / 00:34:50
3 . 112 Kožuh Tatjana Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:36:25
ŽV 5KM-Ž
1 . 115 Vavpetič Darja Ženski SLO Mici je zakon 00:26:04
2 . 116 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:26:05
3 . 120 PETAČ Jolanda Ženski SLO / 00:28:42
4 . 119 VERTNIK Ivanka Ženski SLO / 00:28:47
5 . 117 Slapar Slavka Ženski SLO KOMENDA-MOSTA 00:29:20
6 . 118 Kušar Andreja Ženski SLO GSŠRM 00:30:41
7 . 123 Kastelic Zvonka Ženski SLO / 00:30:43

Komentarji