Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 17. gorski tek na Grintovec 2015

Tek - gorski Tekma:17. gorski tek na Grintovec 2015 Datum:26.07.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
PSGT - Z1 MLAJšE DEKLICE (U12)-Ž
1 . 347 Viriant Maša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:57 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:57
Zaostanek: 0:00:00
2 . 377 Rotar Loti
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:02:58 0:00:01 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:58
Zaostanek: 0:00:01
3 . 373 Slapšak Ajda
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 0:03:05 0:00:08 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:05
Zaostanek: 0:00:08
4 . 382 Pačnik Eva
Atletski klub Radovljica
Ženski SLO Atletski klub Radovljica 0:03:09 0:00:12 >
Klub Atletski klub Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:09
Zaostanek: 0:00:12
5 . 366 Medja Lucija
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica 0:03:22 0:00:25 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:22
Zaostanek: 0:00:25
6 . 350 PoliČnik Lana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:24 0:00:27 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:24
Zaostanek: 0:00:27
7 . 375 Ručigaj Maša
TSK Ihan
Ženski SLO TSK Ihan 0:03:26 0:00:29 >
Klub TSK Ihan
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:26
Zaostanek: 0:00:29
8 . 369 Dolinšek David
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:29 0:00:32 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:29
Zaostanek: 0:00:32
9 . 372 Slapšak Živa
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 0:03:36 0:00:39 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:36
Zaostanek: 0:00:39
10 . 380 KAROLINA ZBIČAJNIK
Ženski SLO 0:03:42 0:00:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:42
Zaostanek: 0:00:45
11 . 345 Zlatnar Klara
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:46 0:00:49 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:46
Zaostanek: 0:00:49
12 . 355 Nograšek Anja
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:50 0:00:53 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:50
Zaostanek: 0:00:53
13 . 378 Rotar Nina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:03:56 0:00:59 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:56
Zaostanek: 0:00:59
14 . 348 Škrtič Iza
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:05:02 0:02:05 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:05:02
Zaostanek: 0:02:05
PSGT - Z2 DEKLICE (U14)-Ž
1 . 363 Haler Lea
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 0:09:49 0:00:00 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:09:49
Zaostanek: 0:00:00
2 . 360 Per Maja
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 0:09:53 0:00:04 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:09:53
Zaostanek: 0:00:04
3 . 344 Dobovšek Hana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:29 0:00:40 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:10:29
Zaostanek: 0:00:40
4 . 358 Ručman Špela
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 0:11:23 0:01:34 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:11:23
Zaostanek: 0:01:34
5 . 357 Močnik Eva
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 0:11:38 0:01:49 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:11:38
Zaostanek: 0:01:49
6 . 346 Uršič Tjaša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:11:39 0:01:50 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:11:39
Zaostanek: 0:01:50
7 . 367 NEŽA HABJAN
ŠD Dražgoše
Ženski SLO ŠD Dražgoše 0:13:35 0:03:46 >
Klub ŠD Dražgoše
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:13:35
Zaostanek: 0:03:46
PSGT - Z3 STAREJšE DEKLICE (U16)-Ž
1 . 370 Žgajnar Tanja
Tekaško društvo Bovec
Ženski SLO Tekaško društvo Bovec 0:19:31 0:00:00 >
Klub Tekaško društvo Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:19:31
Zaostanek: 0:00:00
PSGT - Z4 MLADINKE (U20)-Ž
1 . 303 Bedene Pia
DTP Trebnje
Ženski SLO DTP Trebnje 1:01:23 0:00:00 >
Klub DTP Trebnje
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:23
Zaostanek: 0:00:00
2 . 301 Čufer Ana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:01:46 0:00:23 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:46
Zaostanek: 0:00:23
3 . 300 Podobnik Katja
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:11:42 0:10:19 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:11:42
Zaostanek: 0:10:19
4 . 304 Orehek Karmen
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:14:59 0:13:36 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:14:59
Zaostanek: 0:13:36
PSGT - Z5 čLANICE-Ž
1 . 77 Klančnik Pobežin Karmen
ŠD Naklo
Ženski SLO ŠD Naklo 1:42:36 0:00:00 >
Klub ŠD Naklo
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:42:36
Zaostanek: 0:00:00
2 . 95 Jurišić Veronika
AK SLJEME ZAGREB
Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 1:43:14 0:00:38 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 1:43:14
Zaostanek: 0:00:38
3 . 134 Bratina Jana
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:47:29 0:04:53 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:47:29
Zaostanek: 0:04:53
4 . 74 Peperko Maja
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:50:43 0:08:07 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:50:43
Zaostanek: 0:08:07
5 . 105 Marukić Maja
AK SLJEME ZAGREB
Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 1:51:59 0:09:23 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 1:51:59
Zaostanek: 0:09:23
6 . 29 Dolinšek Maja
Ženski SLO 2:24:44 0:42:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:24:44
Zaostanek: 0:42:08
PSGT - Z6 MLAJšE VETERANKE-M
6 . 65 Kozak Sabine
Kelag Energy Running Team
Moški AUT Kelag Energy Running Team 2:04:49 0:21:41 >
Klub Kelag Energy Running Team
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 2:04:49
Zaostanek: 0:21:41
PSGT - Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 13 Merényi Tímea
Salomon Hungary
Ženski HUN Salomon Hungary 1:43:08 0:00:00 >
Klub Salomon Hungary
Država HUN
Spol: Ženski
Čas: 1:43:08
Zaostanek: 0:00:00
2 . 194 Miklavčič Petra
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:48:57 0:05:49 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:48:57
Zaostanek: 0:05:49
3 . 76 Tušar Mihaela
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:49:11 0:06:03 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:49:11
Zaostanek: 0:06:03
4 . 149 Trobec Urša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:53:29 0:10:21 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:53:29
Zaostanek: 0:10:21
5 . 18 Malovrh Špela
Never Give Up
Ženski SLO Never Give Up 2:04:04 0:20:56 >
Klub Never Give Up
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:04:04
Zaostanek: 0:20:56
PSGT - Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 21 Šorli Marta
PGT
Ženski SLO PGT 2:10:06 0:00:00 >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:10:06
Zaostanek: 0:00:00
2 . 45 Meža Boža
Durasport Velenjski tekači
Ženski SLO Durasport Velenjski tekači 2:14:09 0:04:03 >
Klub Durasport Velenjski tekači
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:14:09
Zaostanek: 0:04:03
3 . 48 Konečnik Katarina
Ženski SLO 2:15:15 0:05:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:15:15
Zaostanek: 0:05:09
4 . 171 Vavpetič Darja
Mici je zakon
Ženski SLO Mici je zakon 2:24:07 0:14:01 >
Klub Mici je zakon
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:24:07
Zaostanek: 0:14:01
5 . 144 Šoba Tadeja
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 2:32:43 0:22:37 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:32:43
Zaostanek: 0:22:37
6 . 83 Bajc Tea
ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Ženski SLO ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 2:36:31 0:26:25 >
Klub ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:36:31
Zaostanek: 0:26:25
PSGT - M1 MLAJšI DEčKI (U12)-M
1 . 351 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:51 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:51
Zaostanek: 0:00:00
2 . 342 Križnar Maj
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:55 0:00:04 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:55
Zaostanek: 0:00:04
3 . 374 Bajc Tomi
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 0:02:56 0:00:05 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:56
Zaostanek: 0:00:05
4 . 361 PAVEL TROJER
SK Ihan
Moški SLO SK Ihan 0:03:04 0:00:13 >
Klub SK Ihan
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:04
Zaostanek: 0:00:13
5 . 343 Grčar Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:03:10 0:00:19 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:10
Zaostanek: 0:00:19
6 . 383 Rakušček Bine
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:03:13 0:00:22 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:13
Zaostanek: 0:00:22
7 . 341 Jeras Jakob
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:03:15 0:00:24 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:15
Zaostanek: 0:00:24
8 . 381 ČRTOMIR ZBIČAJNIK
Moški SLO 0:03:49 0:00:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:49
Zaostanek: 0:00:58
9 . 379 Rotar Grega
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:04:13 0:01:22 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:04:13
Zaostanek: 0:01:22
10 . 352 Potokar Nik
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:04:35 0:01:44 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:04:35
Zaostanek: 0:01:44
PSGT - M2 DEčKI (U14)-M
1 . 371 Gaberšček Tobi
Tekaško društvo Bovec
Moški SLO Tekaško društvo Bovec 0:08:33 0:00:00 >
Klub Tekaško društvo Bovec
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:33
Zaostanek: 0:00:00
2 . 362 DREJC TROJER
SK Ihan
Moški SLO SK Ihan 0:08:59 0:00:26 >
Klub SK Ihan
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:59
Zaostanek: 0:00:26
3 . 356 Močnik Martin
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:09:23 0:00:50 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:09:23
Zaostanek: 0:00:50
4 . 354 Podbregar Miha
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:09:39 0:01:06 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:09:39
Zaostanek: 0:01:06
5 . 368 Luznar Aljaž
ŠD MLADI VRH
Moški SLO ŠD MLADI VRH 0:09:50 0:01:17 >
Klub ŠD MLADI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:09:50
Zaostanek: 0:01:17
6 . 353 Podbregar Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:09:58 0:01:25 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:09:58
Zaostanek: 0:01:25
7 . 385 Gorenc Tim
Moški SLO 0:10:04 0:01:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:10:04
Zaostanek: 0:01:31
8 . 384 Poženel Natan Maj
AD Posočje
Moški SLO AD Posočje 0:11:01 0:02:28 >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:11:01
Zaostanek: 0:02:28
PSGT - M3 STAREJšI DEčKI (U16)-M
1 . 359 Mali Jakob
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:14:05 0:00:00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:14:05
Zaostanek: 0:00:00
2 . 349 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:14:58 0:00:53 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:14:58
Zaostanek: 0:00:53
3 . 365 Habjan Tine
ŠD Dražgoše
Moški SLO ŠD Dražgoše 0:15:30 0:01:25 >
Klub ŠD Dražgoše
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:30
Zaostanek: 0:01:25
4 . 376 Oražem Miha
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:15:57 0:01:52 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:57
Zaostanek: 0:01:52
5 . 364 Kurnik Mitja
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 0:16:09 0:02:04 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:09
Zaostanek: 0:02:04
6 . 312 Kramarič Rok
B3Servis
Moški SLO B3Servis 0:16:30 0:02:25 >
Klub B3Servis
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:30
Zaostanek: 0:02:25
7 . 340 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:17:12 0:03:07 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:12
Zaostanek: 0:03:07
PSGT - M4 MLADINCI (U20)-M
1 . 302 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:53:55 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:53:55
Zaostanek: 0:00:00
2 . 308 Trontelj Žiga
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:55:38 0:01:43 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:55:38
Zaostanek: 0:01:43
3 . 306 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:58:38 0:04:43 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:38
Zaostanek: 0:04:43
4 . 73 Bečan Timotej
Moški SLO 0:59:15 0:05:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:59:15
Zaostanek: 0:05:20
5 . 305 Popelar Maj
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 1:02:53 0:08:58 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:53
Zaostanek: 0:08:58
6 . 307 Trontelj Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:04:28 0:10:33 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:04:28
Zaostanek: 0:10:33
7 . 310 Mekiš Marino
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:05:16 0:11:21 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:05:16
Zaostanek: 0:11:21
8 . 311 Mihelič Aljaž
HARE KRIšNA
Moški SLO HARE KRIšNA 1:07:09 0:13:14 >
Klub HARE KRIšNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:07:09
Zaostanek: 0:13:14
9 . 309 Sladič Matej
Moški SLO 1:15:36 0:21:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:15:36
Zaostanek: 0:21:41
PSGT - M5 čLANI-M
1 . 1 Kuhar Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:19:57 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:19:57
Zaostanek: 0:00:00
2 . 3 Wangari Francis Muigai
Run2gether
Moški KEN Run2gether 1:20:37 0:00:40 >
Klub Run2gether
Država KEN
Spol: Moški
Čas: 1:20:37
Zaostanek: 0:00:40
3 . 4 Schneider David
Team Inov-8
Moški CHE Team Inov-8 1:21:46 0:01:49 >
Klub Team Inov-8
Država CHE
Spol: Moški
Čas: 1:21:46
Zaostanek: 0:01:49
4 . 62 Bratina Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:24:51 0:04:54 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:24:51
Zaostanek: 0:04:54
5 . 2 Njoroge Francis Maina
Run2gether
Moški KEN Run2gether 1:25:39 0:05:42 >
Klub Run2gether
Država KEN
Spol: Moški
Čas: 1:25:39
Zaostanek: 0:05:42
6 . 197 Novak Simon
Sportlin
Moški SLO Sportlin 1:25:45 0:05:48 >
Klub Sportlin
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:25:45
Zaostanek: 0:05:48
7 . 156 Lapajne Jošt
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:27:22 0:07:25 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:27:22
Zaostanek: 0:07:25
8 . 5 Alraun Fabian
Brez kluba
Moški DEU Brez kluba 1:27:27 0:07:30 >
Klub Brez kluba
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 1:27:27
Zaostanek: 0:07:30
9 . 68 Kovačič Luka
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1:27:33 0:07:36 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:27:33
Zaostanek: 0:07:36
10 . 140 Lamovec Peter
ŠD TABOR ŽIRI, SALOMON
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI, SALOMON 1:28:08 0:08:11 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI, SALOMON
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:28:08
Zaostanek: 0:08:11
11 . 6 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:28:15 0:08:18 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:28:15
Zaostanek: 0:08:18
12 . 17 Conroy Ian
Horwich RMI Harriers AC
Moški IRL Horwich RMI Harriers AC 1:29:04 0:09:07 >
Klub Horwich RMI Harriers AC
Država IRL
Spol: Moški
Čas: 1:29:04
Zaostanek: 0:09:07
13 . 9 Szabó Sandor
Sashegyi Gepárdok
Moški HUN Sashegyi Gepárdok 1:29:27 0:09:30 >
Klub Sashegyi Gepárdok
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 1:29:27
Zaostanek: 0:09:30
14 . 12 Vicente Laurent
Brez kluba
Moški FRA Brez kluba 1:29:42 0:09:45 >
Klub Brez kluba
Država FRA
Spol: Moški
Čas: 1:29:42
Zaostanek: 0:09:45
15 . 11 Iida Yujiro
JAPAN
Moški JPN JAPAN 1:30:00 0:10:03 >
Klub JAPAN
Država JPN
Spol: Moški
Čas: 1:30:00
Zaostanek: 0:10:03
16 . 110 Tockner Andreas
Kelag Energy Running Team
Moški AUT Kelag Energy Running Team 1:30:08 0:10:11 >
Klub Kelag Energy Running Team
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1:30:08
Zaostanek: 0:10:11
17 . 138 Hrastovec Ivan
Moški SLO 1:30:37 0:10:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:30:37
Zaostanek: 0:10:40
18 . 111 Gaertner Lukas
Hurtigflink LTC
Moški AUT Hurtigflink LTC 1:30:45 0:10:48 >
Klub Hurtigflink LTC
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1:30:45
Zaostanek: 0:10:48
19 . 22 Rubic Daniel
New balance
Moški CZE New balance 1:31:05 0:11:08 >
Klub New balance
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 1:31:05
Zaostanek: 0:11:08
20 . 10 Raïssac Quentin
Brez kluba
Moški FRA Brez kluba 1:32:18 0:12:21 >
Klub Brez kluba
Država FRA
Spol: Moški
Čas: 1:32:18
Zaostanek: 0:12:21
21 . 169 Koželj Martin
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:32:35 0:12:38 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:32:35
Zaostanek: 0:12:38
22 . 216 Sterni Riccardo
TEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT
Moški ITA TEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT 1:32:56 0:12:59 >
Klub TEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1:32:56
Zaostanek: 0:12:59
23 . 160 Senica Vid
KŠD Peče
Moški SLO KŠD Peče 1:33:29 0:13:32 >
Klub KŠD Peče
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33:29
Zaostanek: 0:13:32
24 . 51 Delavec Primož
Moški SLO 1:33:53 0:13:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33:53
Zaostanek: 0:13:56
25 . 152 Rogelj David
TTSO Jezersko
Moški SLO TTSO Jezersko 1:34:35 0:14:38 >
Klub TTSO Jezersko
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:34:35
Zaostanek: 0:14:38
26 . 215 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:35:37 0:15:40 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:35:37
Zaostanek: 0:15:40
27 . 15 Joly Jente
Brez kluba
Moški BEL Brez kluba 1:36:03 0:16:06 >
Klub Brez kluba
Država BEL
Spol: Moški
Čas: 1:36:03
Zaostanek: 0:16:06
28 . 14 MIYACHI Fujio
BUFF
Moški JPN BUFF 1:36:42 0:16:45 >
Klub BUFF
Država JPN
Spol: Moški
Čas: 1:36:42
Zaostanek: 0:16:45
29 . 115 Erjavšek Boštjan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:36:48 0:16:51 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36:48
Zaostanek: 0:16:51
30 . 8 Mlakar Gregor
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:36:48 0:16:51 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36:48
Zaostanek: 0:16:51
31 . 157 Žitnik Urban
Moški SLO 1:36:54 0:16:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36:54
Zaostanek: 0:16:57
32 . 42 BOJAN AMBROŽIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:39:16 0:19:19 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39:16
Zaostanek: 0:19:19
33 . 133 Žontar Aleš
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:39:25 0:19:28 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39:25
Zaostanek: 0:19:28
34 . 214 Kramarič Luka
B3Servis
Moški SLO B3Servis 1:40:16 0:20:19 >
Klub B3Servis
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40:16
Zaostanek: 0:20:19
35 . 180 Blatnik Nejc
Moški SLO 1:40:18 0:20:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40:18
Zaostanek: 0:20:21
36 . 175 Žlogar Jure
TEK.SI
Moški SLO TEK.SI 1:40:43 0:20:46 >
Klub TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40:43
Zaostanek: 0:20:46
37 . 167 Miklič Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:40:47 0:20:50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:40:47
Zaostanek: 0:20:50
38 . 35 Grm Dejan
ŠD Socka
Moški SLO ŠD Socka 1:41:00 0:21:03 >
Klub ŠD Socka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:00
Zaostanek: 0:21:03
39 . 60 Ulbl Denis
TD Vzpon
Moški SLO TD Vzpon 1:41:18 0:21:21 >
Klub TD Vzpon
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:18
Zaostanek: 0:21:21
40 . 70 Kranjc Aleksander
Moški SLO 1:41:23 0:21:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:23
Zaostanek: 0:21:26
41 . 170 Vešligaj Jure
AO Rašica
Moški SLO AO Rašica 1:41:31 0:21:34 >
Klub AO Rašica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:31
Zaostanek: 0:21:34
42 . 16 Mooney Killian
Horwich RMI Harriers AC
Moški IRL Horwich RMI Harriers AC 1:42:03 0:22:06 >
Klub Horwich RMI Harriers AC
Država IRL
Spol: Moški
Čas: 1:42:03
Zaostanek: 0:22:06
43 . 120 TOMISLAV ŠKRLEC
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1:42:13 0:22:16 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1:42:13
Zaostanek: 0:22:16
44 . 161 Lajevec Miha
KŠD Peče
Moški SLO KŠD Peče 1:44:21 0:24:24 >
Klub KŠD Peče
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:44:21
Zaostanek: 0:24:24
45 . 204 Kolar Aljaž
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA 1:45:30 0:25:33 >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:30
Zaostanek: 0:25:33
46 . 143 Grmšek Jure
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:46:28 0:26:31 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:28
Zaostanek: 0:26:31
47 . 113 Arh Ervin
Moški SLO 1:47:20 0:27:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:20
Zaostanek: 0:27:23
48 . 26 Holcman Mulčenje Mihael
Moški SLO 1:49:20 0:29:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:20
Zaostanek: 0:29:23
49 . 196 Hafner Boris
HITRE ŽELVE KOMENDA
Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1:49:34 0:29:37 >
Klub HITRE ŽELVE KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:34
Zaostanek: 0:29:37
50 . 176 Kumer Peter
Moški SLO 1:49:50 0:29:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:50
Zaostanek: 0:29:53
51 . 104 Horvat Nikola
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1:50:03 0:30:06 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1:50:03
Zaostanek: 0:30:06
52 . 192 Slatnar Andrej
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:52:07 0:32:10 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:07
Zaostanek: 0:32:10
53 . 69 Jusić Esmir
Tekaška skupina Jesenice
Moški SLO Tekaška skupina Jesenice 1:52:37 0:32:40 >
Klub Tekaška skupina Jesenice
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:37
Zaostanek: 0:32:40
54 . 107 Kosirnik Janez
Moški SLO 1:52:42 0:32:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:42
Zaostanek: 0:32:45
55 . 199 Štabuc Niko
PK STENA
Moški SLO PK STENA 1:53:31 0:33:34 >
Klub PK STENA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:53:31
Zaostanek: 0:33:34
56 . 195 Mali Klemen
Poreber
Moški SLO Poreber 1:54:22 0:34:25 >
Klub Poreber
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:22
Zaostanek: 0:34:25
57 . 202 Razpotnik Simon
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:54:42 0:34:45 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:42
Zaostanek: 0:34:45
58 . 33 Perko Marko
BE ULTRA VARN
Moški SLO BE ULTRA VARN 1:54:49 0:34:52 >
Klub BE ULTRA VARN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:49
Zaostanek: 0:34:52
59 . 147 MILAN DOLENEC
Moški SLO 1:55:17 0:35:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55:17
Zaostanek: 0:35:20
60 . 56 Kožuh Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:55:28 0:35:31 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55:28
Zaostanek: 0:35:31
61 . 183 Huber Lukas
LC Diabü Eschenburg
Moški DEU LC Diabü Eschenburg 1:55:35 0:35:38 >
Klub LC Diabü Eschenburg
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 1:55:35
Zaostanek: 0:35:38
62 . 32 Vidali Miha
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 1:55:58 0:36:01 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55:58
Zaostanek: 0:36:01
63 . 72 Zupanec Anže
Moški SLO 1:56:15 0:36:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:15
Zaostanek: 0:36:18
64 . 154 Maraž žiga
Moški SLO 1:56:32 0:36:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:32
Zaostanek: 0:36:35
65 . 137 Lešnjak Blaž
Moški SLO 1:56:35 0:36:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:35
Zaostanek: 0:36:38
66 . 173 Stare Miro
P&E
Moški SLO P&E 1:56:55 0:36:58 >
Klub P&E
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:55
Zaostanek: 0:36:58
67 . 159 Gombač Žiga X
Ultrablues
Moški SLO Ultrablues 1:57:44 0:37:47 >
Klub Ultrablues
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:44
Zaostanek: 0:37:47
68 . 112 Pfeifer Peter
Moški SLO 1:57:53 0:37:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:53
Zaostanek: 0:37:56
69 . 85 Prelogar Rok
ŠD DOBRE POLJE
Moški SLO ŠD DOBRE POLJE 1:58:23 0:38:26 >
Klub ŠD DOBRE POLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:23
Zaostanek: 0:38:26
70 . 146 Novak Jure
Moški SLO 1:58:33 0:38:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:33
Zaostanek: 0:38:36
71 . 106 Galkowski Domagoj
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1:58:48 0:38:51 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1:58:48
Zaostanek: 0:38:51
72 . 207 Kapušin Jani
Bar Liber
Moški SLO Bar Liber 1:59:07 0:39:10 >
Klub Bar Liber
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:07
Zaostanek: 0:39:10
73 . 118 Renko Andraž
Mladinski Center Zagorje ob Savi
Moški SLO Mladinski Center Zagorje ob Savi 1:59:25 0:39:28 >
Klub Mladinski Center Zagorje ob Savi
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:25
Zaostanek: 0:39:28
74 . 181 Banovič Tadej
Moški SLO 2:00:02 0:40:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:02
Zaostanek: 0:40:05
75 . 128 Omejc Iztok
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 2:00:19 0:40:22 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:19
Zaostanek: 0:40:22
76 . 162 Senica Rudi
KŠD Peče
Moški SLO KŠD Peče 2:02:41 0:42:44 >
Klub KŠD Peče
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:41
Zaostanek: 0:42:44
77 . 20 Jarc Bernard
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 2:04:18 0:44:21 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:18
Zaostanek: 0:44:21
78 . 210 Tekavec Gorazd
Belčji vrh
Moški SLO Belčji vrh 2:05:03 0:45:06 >
Klub Belčji vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:03
Zaostanek: 0:45:06
79 . 206 Drevenšek Rojc Blaž
Moški SLO 2:05:12 0:45:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:12
Zaostanek: 0:45:15
80 . 40 Arnuš Matej
Moški SLO 2:06:19 0:46:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:06:19
Zaostanek: 0:46:22
81 . 158 Galič David
Moški SLO 2:07:29 0:47:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:07:29
Zaostanek: 0:47:32
82 . 212 Ruspic Marin
Brez kluba
Moški CRO Brez kluba 2:08:30 0:48:33 >
Klub Brez kluba
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2:08:30
Zaostanek: 0:48:33
83 . 209 Pugelj Andrej
Šd Dobrepolje
Moški SLO Šd Dobrepolje 2:09:56 0:49:59 >
Klub Šd Dobrepolje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:09:56
Zaostanek: 0:49:59
84 . 148 Novak Jaka
Moški SLO 2:10:53 0:50:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10:53
Zaostanek: 0:50:56
85 . 190 MATEJ ŠINK
Moški SLO 2:11:21 0:51:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:11:21
Zaostanek: 0:51:24
86 . 80 SREČKO FERČIČ
TAO
Moški SLO TAO 2:13:50 0:53:53 >
Klub TAO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:13:50
Zaostanek: 0:53:53
87 . 100 Cankar Janez
Plezalno društvo Cempin
Moški SLO Plezalno društvo Cempin 2:15:16 0:55:19 >
Klub Plezalno društvo Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:15:16
Zaostanek: 0:55:19
88 . 67 Tomašković Domagoj
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2:19:06 0:59:09 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2:19:06
Zaostanek: 0:59:09
89 . 75 Udrih Matic
ŠRK Celje
Moški SLO ŠRK Celje 2:19:28 0:59:31 >
Klub ŠRK Celje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:19:28
Zaostanek: 0:59:31
90 . 101 Primorac Vedran
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2:19:50 0:59:53 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2:19:50
Zaostanek: 0:59:53
91 . 82 SILVO POŽUN
Moški SLO 2:31:29 1:11:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:31:29
Zaostanek: 1:11:32
PSGT - M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 31 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:26:04 0:00:00 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:26:04
Zaostanek: 0:00:00
2 . 155 Pintar Boštjan
STŠ Kranj
Moški SLO STŠ Kranj 1:34:03 0:07:59 >
Klub STŠ Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:34:03
Zaostanek: 0:07:59
3 . 59 Strnad Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:34:16 0:08:12 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:34:16
Zaostanek: 0:08:12
4 . 86 Močnik Metod
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 1:35:56 0:09:52 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:35:56
Zaostanek: 0:09:52
5 . 145 Kukovič Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:36:57 0:10:53 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36:57
Zaostanek: 0:10:53
6 . 7 Bregar Metod
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:37:01 0:10:57 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:37:01
Zaostanek: 0:10:57
7 . 126 Janjatovič Mirko
KGT PAPEŽ KMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KMNIK 1:39:06 0:13:02 >
Klub KGT PAPEŽ KMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39:06
Zaostanek: 0:13:02
8 . 139 Tassani-prell Stephan
SC Ainring / Salomon Germany
Moški DEU SC Ainring / Salomon Germany 1:39:37 0:13:33 >
Klub SC Ainring / Salomon Germany
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 1:39:37
Zaostanek: 0:13:33
9 . 184 Vivod Milan
Moški SLO 1:41:20 0:15:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:20
Zaostanek: 0:15:16
10 . 187 Šifrar Primož
Moški SLO 1:42:27 0:16:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:42:27
Zaostanek: 0:16:23
11 . 41 Pospisil Vitek
Zdravotnik Praha
Moški CZE Zdravotnik Praha 1:43:01 0:16:57 >
Klub Zdravotnik Praha
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 1:43:01
Zaostanek: 0:16:57
12 . 211 Mihelič Blaž
HARE KRIšNA
Moški SLO HARE KRIšNA 1:43:45 0:17:41 >
Klub HARE KRIšNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43:45
Zaostanek: 0:17:41
13 . 39 Mlakar Borut
ŠD šentviška gora
Moški SLO ŠD šentviška gora 1:44:20 0:18:16 >
Klub ŠD šentviška gora
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:44:20
Zaostanek: 0:18:16
14 . 84 Kutin Andrej
š.d.boka-tkk
Moški SLO š.d.boka-tkk 1:44:47 0:18:43 >
Klub š.d.boka-tkk
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:44:47
Zaostanek: 0:18:43
15 . 78 Kuhar Goran
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 1:45:34 0:19:30 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:34
Zaostanek: 0:19:30
16 . 130 Erlah Jurij
Moški SLO 1:46:04 0:20:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:04
Zaostanek: 0:20:00
17 . 135 ROBERT PRITRŽNIK
Moški SLO 1:46:05 0:20:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:05
Zaostanek: 0:20:01
18 . 93 Juvan Miha
Zg.Kašelj
Moški SLO Zg.Kašelj 1:47:10 0:21:06 >
Klub Zg.Kašelj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:10
Zaostanek: 0:21:06
19 . 117 Podbrežnik Iztok
ŠD RADUHA LUČE
Moški SLO ŠD RADUHA LUČE 1:47:14 0:21:10 >
Klub ŠD RADUHA LUČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:14
Zaostanek: 0:21:10
20 . 165 Trojer Andrej
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:47:24 0:21:20 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:24
Zaostanek: 0:21:20
21 . 185 Štiglic Boštjan
Moški SLO 1:48:13 0:22:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48:13
Zaostanek: 0:22:09
22 . 153 Kramer Andrej
TS Gorenje
Moški SLO TS Gorenje 1:49:13 0:23:09 >
Klub TS Gorenje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:13
Zaostanek: 0:23:09
23 . 141 Tanner Olaf
SC Ainring
Moški DEU SC Ainring 1:49:37 0:23:33 >
Klub SC Ainring
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 1:49:37
Zaostanek: 0:23:33
24 . 52 Lešnik Renato
TŠD Gams
Moški SLO TŠD Gams 1:49:58 0:23:54 >
Klub TŠD Gams
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:58
Zaostanek: 0:23:54
25 . 188 Košir Jože
Plezalno društvo Cempin
Moški SLO Plezalno društvo Cempin 1:50:27 0:24:23 >
Klub Plezalno društvo Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:50:27
Zaostanek: 0:24:23
26 . 30 Šebenik Marjan
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 1:51:33 0:25:29 >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:51:33
Zaostanek: 0:25:29
27 . 92 Kereži Robert
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 1:52:29 0:26:25 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:29
Zaostanek: 0:26:25
28 . 198 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1:53:39 0:27:35 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:53:39
Zaostanek: 0:27:35
29 . 166 Fortuna Jože
Moški SLO 1:54:19 0:28:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:19
Zaostanek: 0:28:15
30 . 102 Šivak Kristijan
AK Sljeme U.P.R.I. Gelender
Moški CRO AK Sljeme U.P.R.I. Gelender 1:56:03 0:29:59 >
Klub AK Sljeme U.P.R.I. Gelender
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1:56:03
Zaostanek: 0:29:59
31 . 123 VANE KRALJ
Moški SLO 1:56:52 0:30:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:52
Zaostanek: 0:30:48
32 . 88 Strupi Tomaž
GRS Kranj
Moški SLO GRS Kranj 1:57:42 0:31:38 >
Klub GRS Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:42
Zaostanek: 0:31:38
33 . 125 FRANC JENSTERLE
Moški SLO 1:58:06 0:32:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:06
Zaostanek: 0:32:02
34 . 142 Černe Andrej
ŠRD OMEGA AIR
Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 1:58:15 0:32:11 >
Klub ŠRD OMEGA AIR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:15
Zaostanek: 0:32:11
35 . 108 NIKO PUSTOVRH
Knaufinsulation
Moški SLO Knaufinsulation 1:58:17 0:32:13 >
Klub Knaufinsulation
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:17
Zaostanek: 0:32:13
36 . 103 Pacak Goran
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1:58:40 0:32:36 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1:58:40
Zaostanek: 0:32:36
37 . 121 Bavec Zdravko
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 2:00:18 0:34:14 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:18
Zaostanek: 0:34:14
38 . 129 Zupančič Luis
Tržiške strele
Moški SLO Tržiške strele 2:00:29 0:34:25 >
Klub Tržiške strele
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:29
Zaostanek: 0:34:25
39 . 150 Rupar Robert
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:02:01 0:35:57 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:01
Zaostanek: 0:35:57
40 . 28 Kalsek Igor
PDK Zagorje
Moški SLO PDK Zagorje 2:02:23 0:36:19 >
Klub PDK Zagorje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:23
Zaostanek: 0:36:19
41 . 58 Bizjak Bostjan
Moški SLO 2:02:30 0:36:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:30
Zaostanek: 0:36:26
42 . 38 Maršanić Miroslav
Moški CRO 2:02:43 0:36:39 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2:02:43
Zaostanek: 0:36:39
43 . 27 Kržič Slavko
PD Cerknica
Moški SLO PD Cerknica 2:02:51 0:36:47 >
Klub PD Cerknica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:51
Zaostanek: 0:36:47
44 . 54 Šporar Primož
Moški SLO 2:04:55 0:38:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:55
Zaostanek: 0:38:51
45 . 87 Velikanje Janez
GRS Kranj
Moški SLO GRS Kranj 2:05:36 0:39:32 >
Klub GRS Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:36
Zaostanek: 0:39:32
46 . 66 Čufer Damijan
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA 2:07:14 0:41:10 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:07:14
Zaostanek: 0:41:10
47 . 91 Lindič Mih
Moški SLO 2:08:26 0:42:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:08:26
Zaostanek: 0:42:22
48 . 19 Pujol Ferrer Jeroni
EVASION RUNNING VILANOVA
Moški ESP EVASION RUNNING VILANOVA 2:10:16 0:44:12 >
Klub EVASION RUNNING VILANOVA
Država ESP
Spol: Moški
Čas: 2:10:16
Zaostanek: 0:44:12
49 . 57 Mandić Igor
SK Brdo
Moški SLO SK Brdo 2:11:26 0:45:22 >
Klub SK Brdo
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:11:26
Zaostanek: 0:45:22
50 . 98 Čemažar Janko
ŠD TEAM URBAN
Moški SLO ŠD TEAM URBAN 2:12:23 0:46:19 >
Klub ŠD TEAM URBAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:12:23
Zaostanek: 0:46:19
51 . 168 Železnik Franci
ŠD ČEŠNJICE
Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 2:15:52 0:49:48 >
Klub ŠD ČEŠNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:15:52
Zaostanek: 0:49:48
52 . 49 Hlade Branko
Moški SLO 2:16:54 0:50:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:16:54
Zaostanek: 0:50:50
53 . 174 Comelli Fabio
A.S.D.EVINRUDE
Moški ITA A.S.D.EVINRUDE 2:17:46 0:51:42 >
Klub A.S.D.EVINRUDE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 2:17:46
Zaostanek: 0:51:42
54 . 47 Likar Damjan
Moški SLO 2:26:20 1:00:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:26:20
Zaostanek: 1:00:16
55 . 136 Šilar Mitja
Moški SLO 2:27:56 1:01:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:27:56
Zaostanek: 1:01:52
56 . 178 Malovič Zoran
TK Maraton Ptuj
Moški SLO TK Maraton Ptuj 2:40:44 1:14:40 >
Klub TK Maraton Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:40:44
Zaostanek: 1:14:40
PSGT - M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 119 Teraž Franci
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:41:28 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:28
Zaostanek: 0:00:00
2 . 114 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:42:57 0:01:29 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:42:57
Zaostanek: 0:01:29
3 . 177 Šalamun Igor
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:46:45 0:05:17 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:45
Zaostanek: 0:05:17
4 . 63 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:46:54 0:05:26 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:54
Zaostanek: 0:05:26
5 . 34 Podlogar Dušan
GRS Radovljica
Moški SLO GRS Radovljica 1:47:47 0:06:19 >
Klub GRS Radovljica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:47
Zaostanek: 0:06:19
6 . 55 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:48:43 0:07:15 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48:43
Zaostanek: 0:07:15
7 . 81 Čufer Mirko
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA 1:51:38 0:10:10 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:51:38
Zaostanek: 0:10:10
8 . 109 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:51:41 0:10:13 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:51:41
Zaostanek: 0:10:13
9 . 182 Huber Florian
LC Diabü Eschenburg
Moški DEU LC Diabü Eschenburg 1:53:19 0:11:51 >
Klub LC Diabü Eschenburg
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 1:53:19
Zaostanek: 0:11:51
10 . 127 gerjo ghjo
Acroni tean
Moški SLO Acroni tean 1:56:05 0:14:37 >
Klub Acroni tean
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:05
Zaostanek: 0:14:37
11 . 89 Jesenko Andrej
Moški SLO 1:56:18 0:14:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:18
Zaostanek: 0:14:50
12 . 186 Tepina Marijan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:56:51 0:15:23 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:51
Zaostanek: 0:15:23
13 . 191 Štefe Janez
Moški SLO 1:57:46 0:16:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:46
Zaostanek: 0:16:18
14 . 90 Štular Miran
GRS Kranj
Moški SLO GRS Kranj 1:58:47 0:17:19 >
Klub GRS Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:47
Zaostanek: 0:17:19
15 . 132 Bartelj Dušan
ŠD Partizan Dolsko
Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 1:59:02 0:17:34 >
Klub ŠD Partizan Dolsko
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:02
Zaostanek: 0:17:34
16 . 217 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 1:59:11 0:17:43 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:11
Zaostanek: 0:17:43
17 . 71 Zupanec Janez
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 2:00:17 0:18:49 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:17
Zaostanek: 0:18:49
18 . 43 Maraž Klavdij
DLT Filipides
Moški SLO DLT Filipides 2:01:45 0:20:17 >
Klub DLT Filipides
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:01:45
Zaostanek: 0:20:17
19 . 99 Homec Stane
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 2:04:06 0:22:38 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:06
Zaostanek: 0:22:38
20 . 218 Drole Boris
PD Kranj
Moški SLO PD Kranj 2:04:09 0:22:41 >
Klub PD Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:09
Zaostanek: 0:22:41
21 . 23 MARKO GOSTEČNIK
Mali maraton Mozirja
Moški SLO Mali maraton Mozirja 2:04:25 0:22:57 >
Klub Mali maraton Mozirja
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:25
Zaostanek: 0:22:57
22 . 208 Zrimšek Robert
TSK LOGATEC
Moški SLO TSK LOGATEC 2:04:30 0:23:02 >
Klub TSK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:30
Zaostanek: 0:23:02
23 . 205 Fidersek Janko
sd trsca
Moški SLO sd trsca 2:04:41 0:23:13 >
Klub sd trsca
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:41
Zaostanek: 0:23:13
24 . 193 Slatnar Vladislav
SKD MEKINJE
Moški SLO SKD MEKINJE 2:06:09 0:24:41 >
Klub SKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:06:09
Zaostanek: 0:24:41
25 . 96 Vrtačnik Jože
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:08:10 0:26:42 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:08:10
Zaostanek: 0:26:42
26 . 201 Macuh Peter
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2:08:28 0:27:00 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:08:28
Zaostanek: 0:27:00
27 . 61 STOJAN KODELE
Moški SLO 2:08:56 0:27:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:08:56
Zaostanek: 0:27:28
28 . 37 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2:11:46 0:30:18 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:11:46
Zaostanek: 0:30:18
29 . 189 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 2:12:26 0:30:58 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:12:26
Zaostanek: 0:30:58
30 . 79 Žagar Marko
Moški SLO 2:13:24 0:31:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:13:24
Zaostanek: 0:31:56
31 . 25 Sršen Rajko
KOMENDA-MOSTA
Moški SLO KOMENDA-MOSTA 2:15:43 0:34:15 >
Klub KOMENDA-MOSTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:15:43
Zaostanek: 0:34:15
32 . 53 Derganc Anton
R.D.Revoz N.M.
Moški SLO R.D.Revoz N.M. 2:17:27 0:35:59 >
Klub R.D.Revoz N.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:17:27
Zaostanek: 0:35:59
33 . 164 Alič Anton
ŠD MARMOR HOTAVLJE
Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 2:18:07 0:36:39 >
Klub ŠD MARMOR HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:18:07
Zaostanek: 0:36:39
34 . 46 Javornik Stanko
DuraSport Velenje
Moški SLO DuraSport Velenje 2:19:45 0:38:17 >
Klub DuraSport Velenje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:19:45
Zaostanek: 0:38:17
35 . 203 Krofl Drago
TK Triglav Kranj
Moški SLO TK Triglav Kranj 2:20:13 0:38:45 >
Klub TK Triglav Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:20:13
Zaostanek: 0:38:45
36 . 64 Kos Marko
Kresnice
Moški SLO Kresnice 2:21:12 0:39:44 >
Klub Kresnice
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:21:12
Zaostanek: 0:39:44
37 . 50 Pirc Franci
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:23:10 0:41:42 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:23:10
Zaostanek: 0:41:42
38 . 97 Kogovšek Stane
Artstone
Moški SLO Artstone 2:23:43 0:42:15 >
Klub Artstone
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:23:43
Zaostanek: 0:42:15
39 . 116 Pajk Milan
ŠKD ENERGETIKA TE-TOL
Moški SLO ŠKD ENERGETIKA TE-TOL 2:27:22 0:45:54 >
Klub ŠKD ENERGETIKA TE-TOL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:27:22
Zaostanek: 0:45:54
40 . 124 Jerman Riko
Torpedo
Moški SLO Torpedo 2:29:50 0:48:22 >
Klub Torpedo
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:29:50
Zaostanek: 0:48:22
41 . 131 Erlah Pavel
Tržiške strele
Moški SLO Tržiške strele 2:30:16 0:48:48 >
Klub Tržiške strele
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:30:16
Zaostanek: 0:48:48
42 . 172 Comelli Luciano
ASD Evinrude
Moški ITA ASD Evinrude 2:32:01 0:50:33 >
Klub ASD Evinrude
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 2:32:01
Zaostanek: 0:50:33
43 . 44 Meza Stane
Durasport Velenjski tekači
Moški SLO Durasport Velenjski tekači 2:35:12 0:53:44 >
Klub Durasport Velenjski tekači
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:35:12
Zaostanek: 0:53:44
44 . 151 Kikuchi Daiji
Japanese
Moški JPN Japanese 2:36:53 0:55:25 >
Klub Japanese
Država JPN
Spol: Moški
Čas: 2:36:53
Zaostanek: 0:55:25

Komentarji

 

Mobile content