Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 17. gorski tek na Grintovec 2015

Tek - gorski Tekma:17. gorski tek na Grintovec 2015 Datum:26.07.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
PSGT - Z1 MLAJšE DEKLICE (U12)-Ž
1 . 347 Viriant Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:57 0:00:00
2 . 377 Rotar Loti Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:02:58 0:00:01
3 . 373 Slapšak Ajda Ženski SLO AK SEVNICA 0:03:05 0:00:08
4 . 382 Pačnik Eva Ženski SLO Atletski klub Radovljica 0:03:09 0:00:12
5 . 366 Medja Lucija Ženski SLO AK Radovljica 0:03:22 0:00:25
6 . 350 PoliČnik Lana Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:24 0:00:27
7 . 375 Ručigaj Maša Ženski SLO TSK Ihan 0:03:26 0:00:29
8 . 369 Dolinšek David Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:29 0:00:32
9 . 372 Slapšak Ziva Ženski SLO AK SEVNICA 0:03:36 0:00:39
10 . 380 KAROLINA ZBIČAJNIK Ženski SLO 0:03:42 0:00:45
11 . 345 Zlatnar Klara Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:46 0:00:49
12 . 355 Nograšek Anja Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:50 0:00:53
13 . 378 Rotar Nina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:03:56 0:00:59
14 . 348 Škrtič Iza Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:05:02 0:02:05
PSGT - Z2 DEKLICE (U14)-Ž
1 . 363 Haler Lea Ženski SLO AK SEVNICA 0:09:49 0:00:00
2 . 360 Per Maja Ženski SLO AK DOMŽALE 0:09:53 0:00:04
3 . 344 Dobovšek Hana Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:29 0:00:40
4 . 358 Ručman Špela Ženski SLO AK DOMŽALE 0:11:23 0:01:34
5 . 357 Močnik Eva Ženski SLO AK DOMŽALE 0:11:38 0:01:49
6 . 346 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:11:39 0:01:50
7 . 367 NEŽA HABJAN Ženski SLO ŠD Dražgoše 0:13:35 0:03:46
PSGT - Z3 STAREJšE DEKLICE (U16)-Ž
1 . 370 Žgajnar Tanja Ženski SLO Tekaško društvo Bovec 0:19:31 0:00:00
PSGT - Z4 MLADINKE (U20)-Ž
1 . 303 Bedene Pia Ženski SLO DTP Trebnje 1:01:23 0:00:00
2 . 301 Čufer Ana Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:01:46 0:00:23
3 . 300 Podobnik Katja Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:11:42 0:10:19
4 . 304 Orehek Karmen Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:14:59 0:13:36
PSGT - Z5 čLANICE-Ž
1 . 77 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO ŠD Naklo 1:42:36 0:00:00
2 . 95 Jurišić Veronika Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 1:43:14 0:00:38
3 . 134 Bratina Jana Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:47:29 0:04:53
4 . 74 Peperko Maja Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:50:43 0:08:07
5 . 105 Marukić Maja Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 1:51:59 0:09:23
6 . 29 Dolinšek Maja Ženski SLO 2:24:44 0:42:08
PSGT - Z6 MLAJšE VETERANKE-M
6 . 65 Kozak Sabine Moški AUT Kelag Energy Running Team 2:04:49 0:21:41
PSGT - Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 13 Merényi Tímea Ženski HUN Salomon Hungary 1:43:08 0:00:00
2 . 194 Mikloša Petra Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:48:57 0:05:49
3 . 76 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:49:11 0:06:03
4 . 149 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:53:29 0:10:21
5 . 18 Malovrh Špela Ženski SLO Never Give Up 2:04:04 0:20:56
PSGT - Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 21 Šorli Marta Ženski SLO PGT 2:10:06 0:00:00
2 . 45 Meža Boža Ženski SLO Durasport Velenjski tekači 2:14:09 0:04:03
3 . 48 Konečnik Katarina Ženski SLO 2:15:15 0:05:09
4 . 171 Vavpetič Darja Ženski SLO Mici je zakon 2:24:07 0:14:01
5 . 144 Šoba Tadeja Ženski SLO ŠD TURBO M 2:32:43 0:22:37
6 . 83 Bajc Tea Ženski SLO ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 2:36:31 0:26:25
PSGT - M1 MLAJšI DEčKI (U12)-M
1 . 351 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:51 0:00:00
2 . 342 Križnar Maj Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:55 0:00:04
3 . 374 Bajc Tomi Moški SLO AK SEVNICA 0:02:56 0:00:05
4 . 361 PAVEL TROJER Moški SLO SK Ihan 0:03:04 0:00:13
5 . 343 Grčar Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 0:03:10 0:00:19
6 . 383 Rakušček Bine Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:03:13 0:00:22
7 . 341 Jeras Jakob Moški SLO KGT PAPEŽ 0:03:15 0:00:24
8 . 381 ČRTOMIR ZBIČAJNIK Moški SLO 0:03:49 0:00:58
9 . 379 Rotar Grega Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:04:13 0:01:22
10 . 352 Potokar Nik Moški SLO KGT PAPEŽ 0:04:35 0:01:44
PSGT - M2 DEčKI (U14)-M
1 . 371 Gaberšček Tobi Moški SLO Tekaško društvo Bovec 0:08:33 0:00:00
2 . 362 DREJC TROJER Moški SLO SK Ihan 0:08:59 0:00:26
3 . 356 Močnik Martin Moški SLO AK DOMŽALE 0:09:23 0:00:50
4 . 354 Podbregar Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 0:09:39 0:01:06
5 . 368 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD MLADI VRH 0:09:50 0:01:17
6 . 353 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 0:09:58 0:01:25
7 . 385 Gorenc Tim Moški SLO 0:10:04 0:01:31
8 . 384 Poženel Natan Maj Moški SLO AD Posočje 0:11:01 0:02:28
PSGT - M3 STAREJšI DEčKI (U16)-M
1 . 359 Mali Jakob Moški SLO AK DOMŽALE 0:14:05 0:00:00
2 . 349 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 0:14:58 0:00:53
3 . 365 Habjan Tine Moški SLO ŠD Dražgoše 0:15:30 0:01:25
4 . 376 Oražem Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 0:15:57 0:01:52
5 . 364 Kurnik Mitja Moški SLO AK SEVNICA 0:16:09 0:02:04
6 . 312 Kramarič Rok Moški SLO B3Servis 0:16:30 0:02:25
7 . 340 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 0:17:12 0:03:07
PSGT - M4 MLADINCI (U20)-M
1 . 302 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 0:53:55 0:00:00
2 . 308 Trontelj Žiga Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:55:38 0:01:43
3 . 306 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:58:38 0:04:43
4 . 73 Bečan Timotej Moški SLO 0:59:15 0:05:20
5 . 305 Popelar Maj Moški SLO AK SEVNICA 1:02:53 0:08:58
6 . 307 Trontelj Luka Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:04:28 0:10:33
7 . 310 Mekiš Marino Moški SLO KGT PAPEŽ 1:05:16 0:11:21
8 . 311 Mihelič Aljaž Moški SLO HARE KRIšNA 1:07:09 0:13:14
9 . 309 Sladič Matej Moški SLO 1:15:36 0:21:41
PSGT - M5 čLANI-M
1 . 1 Kuhar Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 1:19:57 0:00:00
2 . 3 Wangari Francis Muigai Moški KEN Run2gether 1:20:37 0:00:40
3 . 4 Schneider David Moški CHE Team Inov-8 1:21:46 0:01:49
4 . 62 Bratina Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 1:24:51 0:04:54
5 . 2 Njoroge Francis Maina Moški KEN Run2gether 1:25:39 0:05:42
6 . 197 Novak Simon Moški SLO Sportlin 1:25:45 0:05:48
7 . 156 Lapajne Jošt Moški SLO KGT PAPEŽ 1:27:22 0:07:25
8 . 5 Alraun Fabian Moški DEU Brez kluba 1:27:27 0:07:30
9 . 68 Kovačič Luka Moški SLO 1:27:33 0:07:36
10 . 140 Lamovec Peter Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI, SALOMON 1:28:08 0:08:11
11 . 6 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ 1:28:15 0:08:18
12 . 17 Conroy Ian Moški IRL Horwich RMI Harriers AC 1:29:04 0:09:07
13 . 9 Szabó Sandor Moški HUN Sashegyi Gepárdok 1:29:27 0:09:30
14 . 12 Vicente Laurent Moški FRA Brez kluba 1:29:42 0:09:45
15 . 11 Iida Yujiro Moški JPN JAPAN 1:30:00 0:10:03
16 . 110 Tockner Andreas Moški AUT Kelag Energy Running Team 1:30:08 0:10:11
17 . 138 Hrastovec Ivan Moški SLO 1:30:37 0:10:40
18 . 111 Gaertner Lukas Moški AUT Hurtigflink LTC 1:30:45 0:10:48
19 . 22 Rubic Daniel Moški CZE New balance 1:31:05 0:11:08
20 . 10 Raïssac Quentin Moški FRA Brez kluba 1:32:18 0:12:21
21 . 169 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI 1:32:35 0:12:38
22 . 216 Sterni Riccardo Moški ITA TEAM ALDO MORO PALUZZA DYNAFIT 1:32:56 0:12:59
23 . 160 Senica Vid Moški SLO KŠD Peče 1:33:29 0:13:32
24 . 51 Delavec Primož Moški SLO 1:33:53 0:13:56
25 . 152 Rogelj David Moški SLO TTSO Jezersko 1:34:35 0:14:38
26 . 215 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:35:37 0:15:40
27 . 15 Joly Jente Moški BEL Brez kluba 1:36:03 0:16:06
28 . 14 MIYACHI Fujio Moški JPN BUFF 1:36:42 0:16:45
29 . 115 Erjavšek Boštjan Moški SLO KGT PAPEŽ 1:36:48 0:16:51
30 . 8 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ 1:36:48 0:16:51
31 . 157 Žitnik Urban Moški SLO 1:36:54 0:16:57
32 . 42 BOJAN AMBROŽIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1:39:16 0:19:19
33 . 133 Žontar Aleš Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:39:25 0:19:28
34 . 214 Kramarič Luka Moški SLO B3Servis 1:40:16 0:20:19
35 . 180 Blatnik Nejc Moški SLO 1:40:18 0:20:21
36 . 175 Žlogar Jure Moški SLO TEK.SI 1:40:43 0:20:46
37 . 167 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:40:47 0:20:50
38 . 35 Grm Dejan Moški SLO ŠD Socka 1:41:00 0:21:03
39 . 60 Ulbl Denis Moški SLO TD Vzpon 1:41:18 0:21:21
40 . 70 Kranjc Aleksander Moški SLO 1:41:23 0:21:26
41 . 170 Vešligaj Jure Moški SLO AO Rašica 1:41:31 0:21:34
42 . 16 Mooney Killian Moški IRL Horwich RMI Harriers AC 1:42:03 0:22:06
43 . 120 TOMISLAV ŠKRLEC Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1:42:13 0:22:16
44 . 161 Lajevec Miha Moški SLO KŠD Peče 1:44:21 0:24:24
45 . 204 Kolar Aljaž Moški SLO 1:45:30 0:25:33
46 . 143 Grmšek Jure Moški SLO KGT PAPEŽ 1:46:28 0:26:31
47 . 113 Arh Ervin Moški SLO 1:47:20 0:27:23
48 . 26 Holcman Mulčenje Mihael Moški SLO 1:49:20 0:29:23
49 . 196 Hafner Boris Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1:49:34 0:29:37
50 . 176 Kumer Peter Moški SLO 1:49:50 0:29:53
51 . 104 Horvat Nikola Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1:50:03 0:30:06
52 . 192 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:52:07 0:32:10
53 . 69 Jusić Esmir Moški SLO Tekaška skupina Jesenice 1:52:37 0:32:40
54 . 107 Kosirnik Janez Moški SLO 1:52:42 0:32:45
55 . 199 Štabuc Niko Moški SLO PK STENA 1:53:31 0:33:34
56 . 195 Mali Klemen Moški SLO Poreber 1:54:22 0:34:25
57 . 202 Razpotnik Simon Moški SLO KGT PAPEŽ 1:54:42 0:34:45
58 . 33 Perko Marko Moški SLO BE ULTRA VARN 1:54:49 0:34:52
59 . 147 MILAN DOLENEC Moški SLO 1:55:17 0:35:20
60 . 56 Kožuh Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 1:55:28 0:35:31
61 . 183 Huber Lukas Moški DEU LC Diabü Eschenburg 1:55:35 0:35:38
62 . 32 Vidali Miha Moški SLO Tekaški forum 1:55:58 0:36:01
63 . 72 Zupanec Anže Moški SLO 1:56:15 0:36:18
64 . 154 Maraž žiga Moški SLO 1:56:32 0:36:35
65 . 137 Lešnjak Blaž Moški SLO 1:56:35 0:36:38
66 . 173 Stare Miro Moški SLO P&E 1:56:55 0:36:58
67 . 159 Gombač Žiga X Moški SLO Ultrablues 1:57:44 0:37:47
68 . 112 Pfeifer Peter Moški SLO 1:57:53 0:37:56
69 . 85 Prelogar Rok Moški SLO ŠD DOBRE POLJE 1:58:23 0:38:26
70 . 146 Novak Jure Moški SLO 1:58:33 0:38:36
71 . 106 Galkowski Domagoj Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1:58:48 0:38:51
72 . 207 Kapušin Jani Moški SLO Bar Liber 1:59:07 0:39:10
73 . 118 Renko Andraž Moški SLO Mladinski Center Zagorje ob Savi 1:59:25 0:39:28
74 . 181 Banovič Tadej Moški SLO 2:00:02 0:40:05
75 . 128 Omejc Iztok Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 2:00:19 0:40:22
76 . 162 Senica Rudi Moški SLO KŠD Peče 2:02:41 0:42:44
77 . 20 Jarc Bernard Moški SLO AK DOMŽALE 2:04:18 0:44:21
78 . 210 Tekavec Gorazd Moški SLO Belčji vrh 2:05:03 0:45:06
79 . 206 Drevenšek Rojc Blaž Moški SLO 2:05:12 0:45:15
80 . 40 Arnuš Matej Moški SLO 2:06:19 0:46:22
81 . 158 Galič David Moški SLO 2:07:29 0:47:32
82 . 212 Ruspic Marin Moški CRO Brez kluba 2:08:30 0:48:33
83 . 209 Pugelj Andrej Moški SLO Šd Dobrepolje 2:09:56 0:49:59
84 . 148 Novak Jaka Moški SLO 2:10:53 0:50:56
85 . 190 MATEJ ŠINK Moški SLO 2:11:21 0:51:24
86 . 80 SREČKO FERČIČ Moški SLO TAO 2:13:50 0:53:53
87 . 100 Cankar Janez Moški SLO Plezalno društvo Cempin 2:15:16 0:55:19
88 . 67 Tomašković Domagoj Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2:19:06 0:59:09
89 . 75 Udrih Matic Moški SLO ŠRK Celje 2:19:28 0:59:31
90 . 101 Primorac Vedran Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2:19:50 0:59:53
91 . 82 SILVO POŽUN Moški SLO 2:31:29 1:11:32
PSGT - M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 31 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:26:04 0:00:00
2 . 155 Pintar Boštjan Moški SLO STŠ Kranj 1:34:03 0:07:59
3 . 59 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:34:16 0:08:12
4 . 86 Močnik Metod Moški SLO AK DOMŽALE 1:35:56 0:09:52
5 . 145 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:36:57 0:10:53
6 . 7 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ 1:37:01 0:10:57
7 . 126 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT PAPEŽ KMNIK 1:39:06 0:13:02
8 . 139 Tassani-prell Stephan Moški DEU SC Ainring / Salomon Germany 1:39:37 0:13:33
9 . 184 Vivod Milan Moški SLO 1:41:20 0:15:16
10 . 187 Šifrar Primož Moški SLO 1:42:27 0:16:23
11 . 41 Pospisil Vitek Moški CZE Zdravotnik Praha 1:43:01 0:16:57
12 . 211 Mihelič Blaž Moški SLO HARE KRIšNA 1:43:45 0:17:41
13 . 39 Mlakar Borut Moški SLO ŠD šentviška gora 1:44:20 0:18:16
14 . 84 Kutin Andrej Moški SLO š.d.boka-tkk 1:44:47 0:18:43
15 . 78 Kuhar Goran Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 1:45:34 0:19:30
16 . 130 Erlah Jurij Moški SLO 1:46:04 0:20:00
17 . 135 ROBERT PRITRŽNIK Moški SLO 1:46:05 0:20:01
18 . 93 Juvan Miha Moški SLO Zg.Kašelj 1:47:10 0:21:06
19 . 117 Podbrežnik Iztok Moški SLO ŠD RADUHA LUČE 1:47:14 0:21:10
20 . 165 Trojer Andrej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:47:24 0:21:20
21 . 185 Štiglic Boštjan Moški SLO 1:48:13 0:22:09
22 . 153 Kramer Andrej Moški SLO TS Gorenje 1:49:13 0:23:09
23 . 141 Tanner Olaf Moški DEU SC Ainring 1:49:37 0:23:33
24 . 52 Lešnik Renato Moški SLO TŠD Gams 1:49:58 0:23:54
25 . 188 Košir Jože Moški SLO Plezalno društvo Cempin 1:50:27 0:24:23
26 . 30 šebenik Marjan Moški SLO ŠD GRMADA 1:51:33 0:25:29
27 . 92 Kereži Robert Moški SLO GANESHA TEAM 1:52:29 0:26:25
28 . 198 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1:53:39 0:27:35
29 . 166 Fortuna Jože Moški SLO 1:54:19 0:28:15
30 . 102 Šivak Kristijan Moški CRO AK Sljeme U.P.R.I. Gelender 1:56:03 0:29:59
31 . 123 VANE KRALJ Moški SLO 1:56:52 0:30:48
32 . 88 Strupi Tomaž Moški SLO GRS Kranj 1:57:42 0:31:38
33 . 125 FRANC JENSTERLE Moški SLO 1:58:06 0:32:02
34 . 142 Černe Andrej Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 1:58:15 0:32:11
35 . 108 NIKO PUSTOVRH Moški SLO Knaufinsulation 1:58:17 0:32:13
36 . 103 Pacak Goran Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1:58:40 0:32:36
37 . 121 Bavec Zdravko Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 2:00:18 0:34:14
38 . 129 Zupančič Luis Moški SLO Tržiške strele 2:00:29 0:34:25
39 . 150 Rupar Robert Moški SLO Tekaški forum 2:02:01 0:35:57
40 . 28 Kalsek Igor Moški SLO PDK Zagorje 2:02:23 0:36:19
41 . 58 Bizjak Bostjan Moški SLO 2:02:30 0:36:26
42 . 38 Maršanić Miroslav Moški CRO 2:02:43 0:36:39
43 . 27 Kržič Slavko Moški SLO PD Cerknica 2:02:51 0:36:47
44 . 54 Šporar Primož Moški SLO 2:04:55 0:38:51
45 . 87 Velikanje Janez Moški SLO GRS Kranj 2:05:36 0:39:32
46 . 66 Čufer Damijan Moški SLO TD BURJA VIPAVA 2:07:14 0:41:10
47 . 91 Lindič Mih Moški SLO 2:08:26 0:42:22
48 . 19 Pujol Ferrer Jeroni Moški ESP EVASION RUNNING VILANOVA 2:10:16 0:44:12
49 . 57 Mandić Igor Moški SLO SK Brdo 2:11:26 0:45:22
50 . 98 Čemažar Janko Moški SLO ŠD TEAM URBAN 2:12:23 0:46:19
51 . 168 Železnik Franci Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 2:15:52 0:49:48
52 . 49 Hlade Branko Moški SLO 2:16:54 0:50:50
53 . 174 Comelli Fabio Moški ITA A.S.D.EVINRUDE 2:17:46 0:51:42
54 . 47 Likar Damjan Moški SLO 2:26:20 1:00:16
55 . 136 Šilar Mitja Moški SLO 2:27:56 1:01:52
56 . 178 Malovič Zoran Moški SLO TK Maraton Ptuj 2:40:44 1:14:40
PSGT - M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 119 Teraž Franci Moški SLO KGT PAPEŽ 1:41:28 0:00:00
2 . 114 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 1:42:57 0:01:29
3 . 177 Šalamun Igor Moški SLO KGT PAPEŽ 1:46:45 0:05:17
4 . 63 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:46:54 0:05:26
5 . 34 Podlogar Dušan Moški SLO GRS Radovljica 1:47:47 0:06:19
6 . 55 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 1:48:43 0:07:15
7 . 81 Čufer Mirko Moški SLO TD BURJA VIPAVA 1:51:38 0:10:10
8 . 109 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:51:41 0:10:13
9 . 182 Huber Florian Moški DEU LC Diabü Eschenburg 1:53:19 0:11:51
10 . 127 Savić Miro Moški SLO Acroni tean 1:56:05 0:14:37
11 . 89 Jesenko Andrej Moški SLO 1:56:18 0:14:50
12 . 186 Tepina Marijan Moški SLO KGT PAPEŽ 1:56:51 0:15:23
13 . 191 Štefe Janez Moški SLO 1:57:46 0:16:18
14 . 90 Štular Miran Moški SLO GRS Kranj 1:58:47 0:17:19
15 . 132 Bartelj Dušan Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 1:59:02 0:17:34
16 . 217 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 1:59:11 0:17:43
17 . 71 Zupanec Janez Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 2:00:17 0:18:49
18 . 43 Maraž Klavdij Moški SLO DLT Filipides 2:01:45 0:20:17
19 . 99 Homec Stane Moški SLO ŠD POLJANE 2:04:06 0:22:38
20 . 218 Drole Boris Moški SLO PD Kranj 2:04:09 0:22:41
21 . 23 MARKO GOSTEČNIK Moški SLO Mali maraton Mozirja 2:04:25 0:22:57
22 . 208 Zrimšek Robert Moški SLO TSK LOGATEC 2:04:30 0:23:02
23 . 205 Fidersek Janko Moški SLO sd trsca 2:04:41 0:23:13
24 . 193 Slatnar Vladislav Moški SLO SKD MEKINJE 2:06:09 0:24:41
25 . 96 Vrtačnik Jože Moški SLO Tekaški forum 2:08:10 0:26:42
26 . 201 Macuh Peter Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2:08:28 0:27:00
27 . 61 STOJAN KODELE Moški SLO 2:08:56 0:27:28
28 . 37 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2:11:46 0:30:18
29 . 189 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 2:12:26 0:30:58
30 . 79 Žagar Marko Moški SLO 2:13:24 0:31:56
31 . 25 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 2:15:43 0:34:15
32 . 53 Derganc Anton Moški SLO R.D.Revoz N.M. 2:17:27 0:35:59
33 . 164 Alič Anton Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 2:18:07 0:36:39
34 . 46 Javornik Stanko Moški SLO DuraSport Velenje 2:19:45 0:38:17
35 . 203 Krofl Drago Moški SLO TK Triglav Kranj 2:20:13 0:38:45
36 . 64 Kos Marko Moški SLO Kresnice 2:21:12 0:39:44
37 . 50 Pirc Franci Moški SLO Tekaški forum 2:23:10 0:41:42
38 . 97 Kogovšek Stane Moški SLO Artstone 2:23:43 0:42:15
39 . 116 Pajk Milan Moški SLO ŠKD ENERGETIKA TE-TOL 2:27:22 0:45:54
40 . 124 Jerman Riko Moški SLO Torpedo 2:29:50 0:48:22
41 . 131 Erlah Pavel Moški SLO Tržiške strele 2:30:16 0:48:48
42 . 172 Comelli Luciano Moški ITA ASD Evinrude 2:32:01 0:50:33
43 . 44 Meza Stane Moški SLO Durasport Velenjski tekači 2:35:12 0:53:44
44 . 151 Kikuchi Daiji Moški JPN Japanese 2:36:53 0:55:25

Komentarji