Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 15. Miklavžev tek 2015

Tek Tekma:15. Miklavžev tek 2015 Datum:05.12.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub u010cas
M1 2007-2009-M
1 . 112 Hribar Patrik Moški SLO VISOKO SLO 00:08:42.44
2 . 280 PETEK Nejc Moški SLO ŠD ŠMARTNO SLO 00:08:43.31
3 . 461 Erjavšek Val Moški SLO U Filter SLO 00:09:00.55
4 . 26 BOŠTAJ Vid Moški SLO Šmartno v Tuhinju SLO 00:09:57.81
5 . 1 AHČIN Ažbe Moški SLO LOKE 7A SLO 00:10:00.43
6 . 6 AVŠIČ Tobija Moški SLO Rečica ob Paki SLO 00:10:04.14
7 . 297 Potokar Nik Moški SLO KGT PAPEŽ SLO 00:10:04.30
8 . 237 MALI Urban Moški SLO Poreber SLO 00:10:07.86
9 . 5 AVŠIČ Daniel Moški SLO Rečica ob Paki SLO 00:10:17.43
10 . 322 RUČMAN Marcel Moški SLO Mengeš SLO 00:10:17.84
11 . 312 REZONIČNIK Ožbej Moški SLO ŠD Atlet SLO 00:10:26.31
12 . 317 ROP Matevž Moški SLO ŠD Atlet SLO 00:10:26.49
13 . 299 POVŠE Matic Omahen Moški SLO AD Kamnik SLO 00:10:40.77
14 . 292 PODJED Žiga Moški SLO AD Kamnik SLO 00:10:46.23
15 . 383 ŠUŠTAR Jaka Moški SLO Domžale SLO 00:11:35.70
16 . 441 ŽEROVNIK Jaro Moški SLO ŠD Atlet SLO 00:11:41.42
17 . 373 ŠTIGLIC Jaka Moški SLO ŠD Atlet SLO 00:13:36.32
18 . 91 GOLOB Patrik Moški SLO ŠD Atlet SLO 00:16:07.06
19 . 208 KROPOVŠEK Lan Moški SLO ŠD Atlet SLO ::.
M2 2003-2007-M
1 . 293 Poljanšek Izak Moški SLO KGT Papež SLO 00:06:34.40
2 . 248 Močnik Martin Moški SLO AK Domžale SLO 00:06:38.85
3 . 300 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež SLO 00:06:56.47
4 . 184 KOPATIN Rok Moški SLO ŠD Nanos Podnanos SLO 00:07:05.05
5 . 416 Vovk Ambrož Moški SLO Calcit Bike Team SLO 00:07:06.38
6 . 183 FRANC Jan Kopatin Moški SLO ŠD Nanos Podnanos SLO 00:07:11.45
7 . 289 Podbregar Miha Moški SLO Kgt Papež SLO 00:07:12.51
8 . 245 Mišvelj Saš Moški SLO AD As SLO 00:07:14.52
9 . 97 Grčar Žan Moški SLO KGT Papež SLO 00:07:29.10
10 . 408 VIRIJANT Robi Moški SLO Laze v Tuhinju SLO 00:07:34.82
11 . 137 Jeras Jakob Moški SLO KGT PAPEŽ SLO 00:07:38.37
12 . 386 ŠUŠTAR Tilen Moški SLO Kisovec SLO 00:08:00.96
13 . 16 Belaj Nik Moški SLO LOKE SLO 00:08:06.16
14 . 143 JERIČ Luka Moški SLO Smartno SLO 00:08:14.47
15 . 431 ZDOVC Nejc Kralj Moški SLO LAZE V TUHINJU SLO 00:08:23.97
16 . 264 OSOLNIK Boštjan Moški SLO SLO 00:08:36.80
17 . 92 GORJAN Bor Moški SLO LAZE V TUHINJU SLO 00:08:39.73
18 . 364 ŠIMENC Martin Moški SLO Stebljevek SLO 00:08:40.53
19 . 10 BAJDE Samo Moški SLO Zgornji Tuhinj SLO 00:08:41.62
20 . 432 Zore Maks Moški SLO Laze v Tuhinju SLO 00:08:43.88
21 . 66 DROLEC Jan Moški SLO AD Kamnik SLO 00:09:01.67
22 . 301 PRESEČNIK Matic Moški SLO ŠD Atlet SLO 00:09:05.74
23 . 313 REZONIČNIK Urh Moški SLO ŠD Atlet SLO 00:09:24.66
24 . 278 PETEK Jošt Moški SLO ŠD Šmartno SLO 00:09:25.83
25 . 21 BERLEC Alen Moški SLO NK KAMNIK SLO 00:09:26.27
26 . 240 MAURIČ Matevž Moški SLO ŠD Atlet SLO 00:09:27.76
27 . 352 STELE Žanluka Kovič Moški SLO Kamnik SLO 00:09:32.34
28 . 132 Jeler Lan Moški SLO Visoko SLO 00:09:42.85
29 . 412 VODUŠEK Miha Moški SLO ŠD Atlet SLO 00:09:42.96
30 . 382 ŠUŠTAR Ažbe Moški SLO Kisovec SLO 00:09:52.84
31 . 44 BURKELJCA Jure Moški SLO Cirkuše v Tuhinju SLO 00:10:21.74
32 . 157 KADUNC Jan Moški SLO sidol 3 SLO 00:10:24.33
33 . 391 TEVŽ Aleksej Moški SLO ŠD Atlet SLO 00:11:31.70
34 . 134 Jeler Urban Moški SLO Visoko SLO ::.
M3 2000-2002-M
1 . 456 Mali Jakob Moški SLO AK Domžale SLO 00:05:46.57
2 . 401 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ SLO 00:06:19.43
3 . 290 Podbregar Rok Moški SLO Kgt Papež SLO 00:06:48.31
4 . 417 Vovk Peter Moški SLO Calcit Bike Team SLO 00:07:04.56
5 . 443 ŽIBERT Jure Moški SLO VELIKI RAKITOVEC 3 1223 BLAGOVICA SLO 00:07:11.94
6 . 82 GABRŠEK Tadej Moški SLO AK Domžale SLO 00:07:39.18
7 . 363 ŠIMENC Luka Moški SLO Stebljevek SLO 00:07:47.16
8 . 459 HRIBAR Grega Moški SLO Nik Vir SLO 00:07:55.30
9 . 200 Kranjec Žan Moški SLO KGT PAPEŽ SLO 00:08:04.97
10 . 71 ERMENC Matic Moški SLO ŠD Atlet SLO 00:08:07.75
11 . 148 JEROMEL Gal Moški SLO Kranj SLO 00:09:07.88
12 . 428 ZAKONŠEK Rene Moški SLO šd motnik SLO 00:09:18.28
13 . 465 ZADRAVEC Tin Moški SLO NK Britof SLO 00:09:22.71
14 . 433 ZORE Urban Moški SLO Laze v Tuhunju SLO ::.
M4 - 1996 DO 1999-M
1 . 27 Božič Aljaž Moški SLO KGT Papež SLO 00:24:04.17
2 . 452 Habjan Tine Moški SLO ŠD Dražgoše SLO 00:27:42.39
3 . 242 Mekiš Marino Moški SLO KGT PAPEŽ SLO 00:27:59.49
4 . 346 SPORIŠ Jan Moški SLO ŠD Homec SLO 00:29:20.63
5 . 375 ŠTIRN Jan Moški SLO Ljubljana SLO 00:32:17.25
6 . 147 Jerič Miha Moški SLO NK Mengo SLO 00:34:56.88
M5 - 1986 DO 1995-M
1 . 33 Bregar Gašper Moški SLO ŠKD TE-TOL SLO 00:22:21.84
2 . 434 Zupan Klemen Moški SLO Tržič SLO 00:23:10.57
3 . 389 Tavčar Luka Moški SLO Calcit bike team SLO 00:23:30.94
4 . 35 BREZNIK Miha Moški SLO AK Domžale SLO 00:24:45.10
5 . 447 Mlakar Gregor Moški SLO KGT Papež SLO 00:24:49.97
6 . 189 Korošec Rok Moški SLO ŠD Šmartno SLO 00:25:52.79
7 . 307 Razpotnik Simon Moški SLO KGT Papež SLO 00:26:33.84
8 . 394 TRČEK Tadej Moški SLO ŠD Bevke SLO 00:26:41.47
9 . 472 Valentinčič Nejc Moški SLO SLO 00:27:46.40
10 . 354 STRAŽAR Matjaž Moški SLO šd Šmartno SLO 00:29:40.27
11 . 327 SATLER Urban Moški SLO ŠD Šentvid SLO 00:29:45.97
12 . 2 AJLEC Miha Moški SLO ŠD Bevke SLO 00:29:49.65
13 . 369 ŠPELKO Aljaž Moški SLO LJ TEKAČI SLO 00:30:31.79
14 . 42 BURKELCA Darko Moški SLO Šd Šmartno SLO 00:31:11.42
15 . 30 BRANKOVIČ Matej Moški SLO cerklje SLO 00:31:27.12
16 . 338 SLAPNIK Andrej Moški SLO ŠD Tuhinj SLO 00:32:04.49
17 . 371 ŠTIBELJ Marko Moški SLO Trebija Gorenja Vas SLO 00:32:43.11
18 . 379 ŠTRIBL Tomi Moški SLO Slovenska Bistrica SLO 00:32:46.97
19 . 43 BURKELCA Marko Moški SLO Šd Šmartno SLO 00:32:53.87
20 . 121 HROVAT Miha Moški SLO Moravče SLO 00:33:57.36
21 . 7 BAJDE Klemen Moški SLO Menina SLO 00:34:07.48
22 . 172 KLEMENC Miro Moški SLO SD Smartno SLO 00:34:58.12
23 . 93 GOSTIŠA Jure Moški SLO Blatna Brezovica SLO 00:35:04.77
24 . 59 DOLAR Andraž Moški SLO Šmarca SLO 00:35:46.33
25 . 32 BRATOVŽ Matic Moški SLO MENGEŠ SLO 00:36:22.81
26 . 168 KLANČNIK Gregor Moški SLO Spodnje Duplje SLO 00:36:39.34
27 . 188 KOROŠEC Matej Moški SLO Hruševka SLO 00:37:13.93
28 . 310 Rems Mitja Moški SLO ŠD Šmartno SLO 00:37:34.88
29 . 336 Slana Ian Moški SLO Moravče SLO 00:48:42.47
30 . 249 MODRIJAN Ambrož Moški SLO Sidol SLO ::.
31 . 127 IVANIŠEVIČ Tim Moški SLO AK Jože Satler - Živa voda SLO ::.
M6 - 1976 DO 1985-M
1 . 330 Senica Vid Moški SLO KŠD PEČE SLO 00:23:48.85
2 . 260 Novak Simon Moški SLO Sportlin SLO 00:24:02.37
3 . 69 Erjavšek Boštjan Moški SLO Calcit Bike Team KGT Papež SLO 00:24:04.86
4 . 181 Koncilija Miha Moški SLO KD Rog SLO 00:24:18.35
5 . 413 Volkar Franci Moški SLO ŠKD Mekinje SLO 00:24:32.29
6 . 119 Hribovšek Boštjan Moški SLO Calcit bike team SLO 00:24:48.84
7 . 219 Lindič Andrej Moški SLO Postojna SLO 00:24:59.50
8 . 285 Pirc Tomaž Moški SLO Calcit bike team SLO 00:25:16.62
9 . 333 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE SLO 00:26:00.42
10 . 214 Lajevec Miha Moški SLO KŠD PEČE SLO 00:26:01.61
11 . 102 Hafner Boris Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA SLO 00:26:02.94
12 . 243 Miklič Gregor Moški SLO Calcit bike team SLO 00:26:38.28
13 . 154 Jusić Esmir Moški SLO Tekaška skupina Jesenice SLO 00:27:03.73
14 . 9 BAJDE Matej Moški SLO Vnanje Gorice SLO 00:27:06.97
15 . 40 BURJA Boštjan Moški SLO ŠKD Mekinje SLO 00:27:37.32
16 . 152 Jovičić Dejan Moški SLO KAMNIK SLO 00:27:59.71
17 . 195 Kovač Darko Moški SLO Škd Mekinje SLO 00:28:14.64
18 . 380 ŠTRITOF David Moški SLO Sidol SLO 00:28:24.10
19 . 73 ERŽEN Igor Moški SLO ŠD SKB SLO 00:28:26.27
20 . 471 Pugelj Andrej Moški SLO SLO 00:28:42.85
21 . 155 JUTERŠEK Miha Moški SLO Vrhpolje pri Kamniku SLO 00:28:53.95
22 . 233 Mali Klemen Moški SLO Poreber SLO 00:28:57.83
23 . 288 POBEŽIN Janez Moški SLO ŠD Naklo SLO 00:29:04.48
24 . 329 Senica Rudi Moški SLO KŠD PEČE SLO 00:29:40.86
25 . 366 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD Šmartno SLO 00:29:59.94
26 . 99 Gril Andrej Moški SLO Hitre želve Komenda SLO 00:30:07.10
27 . 176 KOBE Žiga Moški SLO AK Jože Satler - Živa voda SLO 00:30:15.58
28 . 85 Galin Rok Moški SLO Sidol SLO 00:30:38.57
29 . 358 SVETIC Franci Moški SLO VRHPOLJE SLO 00:30:41.24
30 . 275 PERTINAČ Bogdan Moški SLO ŠENTJUR SLO 00:30:46.77
31 . 110 Hribar Marko Moški SLO Varstvo Mavrica SLO 00:30:47.56
32 . 98 Gregorc Marko Moški SLO Kamnik SLO 00:30:51.53
33 . 81 FRLAN Rok Moški SLO ŠD POljane SLO 00:31:41.93
34 . 48 CEVEC Mirko Moški SLO Buč SLO 00:31:52.84
35 . 210 Kukolj Rok Moški SLO TD Vzpon SLO 00:32:14.81
36 . 400 URH Marjan Moški SLO Zalog SLO 00:32:14.22
37 . 291 Podjed Samo Moški SLO Kamnik SLO 00:32:26.60
38 . 315 Rifl Damijan Moški SLO Sela pri Kamniku SLO 00:32:57.56
39 . 150 JESENIČNIK Antonio Moški SLO Kamnik SLO 00:33:48.52
40 . 37 BUČAR Damjan Moški SLO Vir pri Nevljah Kamnik SLO 00:35:05.27
41 . 414 VOLKAR Zdravko Moški SLO šd šmartno SLO 00:35:11.07
42 . 225 Lukan Gorazd Moški SLO KD Mengeš SLO 00:35:27.77
43 . 215 LAKIĆ Uroš Moški SLO tekaška skupina Jesenice SLO 00:35:41.16
44 . 418 VRANIČ Jure Moški SLO Ojstriska vas SLO 00:36:04.57
45 . 325 RUS Simon Moški SLO lj-crnuce SLO 00:36:11.22
46 . 376 ŠTRAJHAR Aleš Moški SLO MARKOVO 4 SLO 00:36:11.30
47 . 142 JERIČ Janez Moški SLO Smartno SLO 00:36:31.19
48 . 115 HRIBAR Tomaž Moški SLO Pirševo SLO 00:37:19.88
49 . 302 PROKOP Maks Moški SLO Domžale SLO 00:37:26.74
50 . 468 OSOLNIK Boštjan Moški SLO poreber SLO 00:38:00.66
51 . 385 ŠUŠTAR Robi Moški SLO Kisovec SLO 00:38:34.56
52 . 60 Dolinšek David Moški SLO Okroglo SLO 00:39:05.26
53 . 170 KLEMEN Damjan Moški SLO ŠD Šmartno SLO 00:39:09.84
54 . 410 VODLAN Tomaž Moški SLO Mengeš SLO 00:39:10.63
55 . 446 ŽNIDAR Sebastjan Moški SLO LASENO SLO 00:39:59.14
56 . 397 Udovič Klemen Moški SLO Unec SLO 00:40:15.16
57 . 116 HRIBERNIK Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO SLO 00:41:09.48
58 . 62 DORNIK Blaž Moški SLO OKROG PRI MOTNIKU SLO 00:41:40.96
59 . 74 FERME Jure Moški SLO Limovce SLO 00:43:08.98
60 . 201 KRAŠOVEC Aljaž Moški SLO Lj tekači SLO 00:46:06.16
M7 - 1966 DO 1975-M
1 . 343 Soklič Tomaž Moški SLO Šenturški oktet SLO 00:23:54.15
2 . 129 Janjatovič Mirko Moški SLO kgt papež kamnik SLO 00:24:26.83
3 . 156 Juvan Miha Moški SLO TopAtlet SLO 00:24:48.13
4 . 4 Arbajter Iztok Moški SLO TTD SLO 00:24:49.72
5 . 265 OSOLNIK Damjan Moški SLO LUKOVICA SLO 00:26:02.89
6 . 281 Petek Tomo Moški SLO ŠD Šmartno SLO 00:26:46.74
7 . 87 GAZVODA Andrej Moški SLO AGP PRO SLO 00:26:54.56
8 . 141 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ SLO 00:26:57.26
9 . 254 Mujkić Sadik Moški SLO AK Radovljica SLO 00:29:33.82
10 . 133 Jeler Milan Moški SLO Trmasti SLO 00:29:57.39
11 . 54 Černe Andrej Moški SLO ŠRD Omega air SLO 00:30:24.55
12 . 224 Lopatič Marko Moški SLO ŠD Abanka SLO 00:30:27.19
13 . 331 SENIČAR Zdravko Moški SLO Dramlje SLO 00:31:05.10
14 . 403 UŠENIČNIK Gregor Moški SLO Craft SLO 00:31:36.22
15 . 252 MOHORIČ Primož Moški SLO AK Satler Kranj - Živa voda SLO 00:31:41.85
16 . 372 ŠTIFTAR Jurij Moški SLO Domžale SLO 00:31:50.33
17 . 429 ZAKONŠEK Tadej Moški SLO šd motnik SLO 00:31:52.16
18 . 95 Grčar Jože Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA SLO 00:32:02.23
19 . 89 GOLJA Gregor Moški SLO ŠKD TE-TOL SLO 00:32:02.88
20 . 53 Čemažar Janko Moški SLO ŠD Sveti Urban SLO 00:32:19.90
21 . 348 SPORIŠ Matjaž Moški SLO ŠD Homec SLO 00:32:33.21
22 . 353 Stopar Janez Moški SLO KD Mengeš SLO 00:32:39.21
23 . 68 DUGON Marko Moški SLO Šenčur SLO 00:33:01.23
24 . 396 TRPIN Matej Moški SLO LJUBLJANA SLO 00:33:09.51
25 . 160 KAJZER Janez Moški SLO Ljubljana SLO 00:33:30.24
26 . 326 Sakač Damjan Moški SLO ŠILT SLO 00:33:31.88
27 . 149 JEROMEL Sašo Moški SLO Kranj SLO 00:33:42.88
28 . 103 HOČEVAR Milan Moški SLO ŠD ŠMARTNO SLO 00:33:49.21
29 . 426 ZAJC Marko Moški SLO Moravče SLO 00:34:23.64
30 . 423 VRANKER Primoz Moški SLO Dmp celje SLO 00:34:23.90
31 . 362 ŠIMENC Janko Moški SLO Stebljevek SLO 00:34:53.32
32 . 65 DROLEC Aleš Moški SLO ŠD Šmartno SLO 00:35:51.81
33 . 415 VOŠNJAK Blaž Moški SLO ŠEMPETER SLO 00:36:02.27
34 . 279 PETEK Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO-TURBINSKI SLO 00:36:31.17
35 . 79 FODER Dejan Moški SLO Škofja Loka SLO 00:37:39.82
36 . 439 ŽEBRE Boštjan Moški SLO AK Jože Sater - Živa voda SLO 00:39:23.68
37 . 463 MOŽE Dušan Moški SLO SLO 00:40:10.18
38 . 370 Štalec Vladimir Moški SLO AK Železniki SLO 00:40:31.41
39 . 421 VRANKAR Robert Moški SLO VGVrankar SLO 00:40:38.69
40 . 55 ČINKU Mirč Moški SLO Škofja Loka SLO 00:40:44.38
41 . 187 Korošec Janez Moški SLO durasport pustolovec rajd SLO 00:45:21.43
M8 - 1956 DO 1965-M
1 . 213 Kveder Lado Moški SLO ŠKD Mekinje SLO 00:24:16.52
2 . 390 Teraž Franci Moški SLO KGT Papež SLO 00:26:22.98
3 . 84 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD Mekinje SLO 00:27:08.44
4 . 164 Kemperl Bojan Moški SLO KGT Papež SLO 00:27:25.59
5 . 151 Jesenko Andrej Moški SLO škofja loka SLO 00:27:39.77
6 . 399 URH IVAN Moški SLO KGT Papež SLO 00:27:49.42
7 . 349 SPORIŠ Miro Moški SLO Etiketa Žiri SLO 00:28:02.29
8 . 122 Hudmal Roman Moški SLO Hitre želve Komenda SLO 00:28:08.02
9 . 197 Kožuh Bojan Moški SLO Kgt Papež SLO 00:29:11.62
10 . 328 Savić Miro Moški SLO ACRONI-TEAM SLO 00:29:13.57
11 . 404 Valant Frenk Moški SLO Avtomehanika Valant SLO 00:29:17.62
12 . 20 Berčič Zoran Moški SLO Dorfarje SLO 00:29:18.69
13 . 130 Jelenc Janez Moški SLO ŠKOFJA LOKA SLO 00:29:26.26
14 . 38 BUČAR Jože Moški SLO Selišče 1.a SLO 00:29:40.46
15 . 365 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD Šmartno SLO 00:30:01.80
16 . 12 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE SLO 00:30:03.66
17 . 101 GRILJC Boštjan Moški SLO Duplica SLO 00:30:18.53
18 . 374 ŠTIRN Igor Moški SLO Ljubljana SLO 00:30:52.30
19 . 105 Hrastovec Matjaž Moški SLO Kamnik SLO 00:31:17.15
20 . 350 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA - MOSTA SLO 00:31:46.60
21 . 466 MARKUTA Janez Moški SLO ŠD Divji zajci SLO 00:32:08.14
22 . 356 SUHADOLC Miro Moški SLO BIZGEC SLO 00:32:41.83
23 . 324 RUS Matjaž Moški SLO Ljubljana - Hrušica SLO 00:32:55.73
24 . 332 Sikošek Edo Moški SLO Kamnik SLO 00:33:03.43
25 . 166 Kert Anton Moški SLO Kranj SLO 00:33:15.25
26 . 393 TOMAŽIČ Jožef Moški SLO LJUDSTVO TEKAČEV SLO 00:33:36.18
27 . 34 BREZNIK Andrej Moški SLO Dob SLO 00:33:50.34
28 . 77 FISTROVIČ Janez Moški SLO Domžale SLO 00:34:32.20
29 . 257 Nagode Mitja Moški SLO Kamnik SLO 00:35:03.36
30 . 174 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA SLO 00:35:08.68
31 . 411 VODNIK Franci Moški SLO TURBO M LJ. SLO 00:35:21.64
32 . 268 Pajk Milan Moški SLO ŠKD TE-TOL SLO 00:35:26.23
33 . 320 ROŽMAN Franc Moški SLO OKOSLAVCI SLO 00:35:39.62
34 . 296 POLJANŠEK Roman Moški SLO ŠD Tuhinj SLO 00:35:45.15
35 . 420 VRANKAR Lojze Moški SLO Kamnik SLO 00:35:47.35
36 . 458 OPETNIK Siegfrid Moški SLO Celovec SLO 00:35:52.66
37 . 165 Kepic Rajko Moški SLO Komenda SLO 00:35:55.41
38 . 457 MEDJA Janez Moški SLO Bohinjska Bistrica SLO 00:36:00.16
39 . 125 IVANČIČ Franc Moški SLO ŠD NANOS SLO 00:36:15.38
40 . 47 CEVC Luka Moški SLO Medno SLO 00:36:33.31
41 . 284 Pirc Franci Moški SLO Tekaški forum SLO 00:36:45.73
42 . 377 ŠTRAKL Milan Moški SLO Vinka Megle 5 SLO 00:36:48.48
43 . 206 Kreft Zdravko Moški SLO VRH SLO 00:37:41.70
44 . 318 ROZMAN Aleš Moški SLO DI Tržič SLO 00:37:50.24
45 . 460 PLANKL Jože Moški SLO K100 SLO 00:37:59.45
46 . 250 MODRIJAN Brane Moški SLO Sidol SLO 00:37:59.74
47 . 138 JERAS Lado Moški SLO ŠD Šmartno SLO 00:37:59.84
48 . 107 HRIBAR Andrej Moški SLO Urbani tekači SLO 00:38:36.11
49 . 212 Kušar Vinko Moški SLO Vir SLO 00:38:41.75
50 . 135 JERAJ Niko Moški SLO gibit SLO 00:39:08.79
51 . 262 OITZL Niko Moški SLO Rateče SLO 00:39:49.61
52 . 351 Stele Vladimir Moški SLO / SLO 00:39:58.59
53 . 177 KOCJAN Franci Moški SLO ŠD Dvig SLO 00:43:17.15
54 . 203 KRAŠOVEC Lado Moški SLO trzin SLO 00:47:59.22
55 . 186 KORELC Rajko Moški SLO ŠD Šentvid SLO ::.
M9 - 1955 IN STAREJšI-M
1 . 218 LEŠNIK Štefan Moški SLO Ljubljana SLO 00:29:39.47
2 . 173 Klemenc Tone Moški SLO KGT Papež SLO 00:29:44.39
3 . 193 KOTAR Bojan Moški SLO trbovlje SLO 00:30:30.08
4 . 321 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK Domžale SLO 00:31:20.30
5 . 232 MALI Karol Moški SLO Godič SLO 00:33:05.93
6 . 131 Jelenc Vid Moški SLO KD Mengeš SLO 00:34:33.48
7 . 220 LIPOVŠEK Brane Moški SLO Laze v Tuhinju SLO 00:34:53.33
8 . 467 REBOLJ Janez Moški SLO Gora pri Pečah SLO 00:35:16.86
9 . 24 Bojkov Bojan Moški SLO KAMNIK SLO 00:36:55.82
10 . 451 RAKUN Stanislav Moški SLO Ljubno ob Savinji SLO 00:37:38.86
11 . 424 VRHUNC Jože Moški SLO Lesce SLO 00:37:40.92
12 . 387 ŠVAB Vincenc Moški SLO ŠD Divji zajci SLO 00:37:49.90
13 . 298 POVŠE Brane Moški SLO DU Kamnik SLO 00:37:56.13
14 . 409 VIZJAK Milan Moški SLO Zali Log SLO 00:38:28.65
15 . 117 HRIBERNIK Miro Moški SLO Hitri Depuc SLO 00:38:45.22
16 . 83 GAJIĆ Mićo Moški SLO Škofja Loka SLO 00:38:58.61
17 . 104 Horvat Miha Moški SLO Sulci Kamnik SLO 00:40:37.12
18 . 120 HRIBOVŠEK Vladimir Moški SLO tek.si SLO 00:41:26.89
19 . 406 VESELIČ Zlatko Moški SLO DŠK POŠTAR PETROVČE SLO 00:43:26.74
20 . 192 KOŠIR Anton Moški SLO Tekaški forum SLO 00:46:53.73
MIKLAVžEV TEK - K100-M
1 . 334 SKOK Borut Moški SLO TK GORENJSKA SLO 00:33:47.64
2 . 236 MALI Primož Moški SLO ŠD Šmartno SLO 00:34:16.54
3 . 28 Božičnik Matej Moški SLO rožično 12 SLO 00:35:42.96
4 . 283 PETRIČ Jaka Moški SLO ŠD Tuhinj SLO 00:35:59.74
5 . 398 URBANC Franci Moški SLO ŠD Divji zajci SLO 00:36:25.31
6 . 229 MALI Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO V TUHINJU SLO 00:36:35.30
7 . 109 HRIBAR Janez Moški SLO ŠD TUHINJ SLO 00:39:51.17
8 . 419 VRANKAR Franci Moški SLO Gradbeništvo VGVrankar d.o.o SLO 00:41:58.24
9 . 239 Matoša Darko Moški SLO ŠKD TE-TOL SLO 00:43:55.55
10 . 57 DJURIČIČ Radko Moški SLO MOJSTRANA SLO 00:46:15.98
Z1 2007-2009-Ž
1 . 185 KOPATIN Sara Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos SLO 00:08:50.63
2 . 427 ZAKONŠEK Jerca Ženski SLO šd motnik SLO 00:10:39.89
3 . 56 DIMEC Eva Ženski SLO LAZE V TUHINJU SLO 00:10:46.25
4 . 422 VRANKAR Zala Ženski SLO Kamnik SLO 00:11:37.20
5 . 286 Plankar Ota Ženski SLO OŠ Šmartno v T uhinju SLO 00:11:41.77
6 . 17 BENDA Zoja Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:16:07.70
7 . 303 PURNAT Ema Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:18:18.40
Z2 2003-2007-Ž
1 . 436 ZUPANC Klara Korošec Ženski SLO ljubljana SLO 00:07:06.61
2 . 407 Viriant Maša Ženski SLO KGT Papež SLO 00:07:39.76
3 . 61 Dolinšek David Ženski SLO KGT Papež SLO 00:07:59.90
4 . 454 BOLTIN Jaša Ženski SLO Kamnik SLO 00:08:09.81
5 . 448 PoliČnik Lana Ženski SLO KGT Papež SLO 00:08:11.87
6 . 247 Močnik Eva Ženski SLO AK Domžale SLO 00:08:57.65
7 . 205 KRAŠOVIC Nika Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:08:59.38
8 . 199 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ SLO 00:09:00.74
9 . 402 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ SLO 00:09:01.54
10 . 11 BAJDE Tinkara Ženski SLO MALI HRIB SLO 00:09:08.10
11 . 444 ŽIBERT Klara Ženski SLO VELIKI RAKITOVEC 3 SLO 00:09:08.82
12 . 266 Osolnik Lejla Ženski SLO Kamnik SLO 00:09:23.27
13 . 223 Lopatič Lana Ženski SLO AK Domžale SLO 00:09:28.26
14 . 8 BAJDE Lucija Ženski SLO Zgornji Tuhinj SLO 00:09:46.77
15 . 190 KOŠAR Enja Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:09:59.27
16 . 204 KRAŠOVIC Lara Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:10:03.75
17 . 191 KOŠAR Romi Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:10:17.12
18 . 311 REPENŠEK Maša Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:10:18.90
19 . 144 JERIČ Manja Ženski SLO Smartno SLO 00:11:36.96
20 . 304 PURNAT Jasna Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:11:38.29
21 . 287 Plankar Ula Ženski SLO OŠ Šmartno v Tuhinju SLO 00:11:41.64
22 . 46 ALINA Živa Cajner Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:11:44.51
23 . 308 REMIC Naja Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:11:48.14
24 . 464 FRLAN Mina Ženski SLO ŠD POljane SLO 00:12:08.29
25 . 430 ZDOVC Hana Kralj Ženski SLO LAZE V TUHINJU SLO 00:12:12.49
26 . 45 BURKELJCA Maja Ženski SLO Cirkuše v Tuhinju SLO 00:12:25.55
27 . 305 PURNAT Vita Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:18:05.19
28 . 18 BENDA Živa Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:18:18.61
29 . 392 TOMANIČ Tamara Ženski SLO AD Kamnik SLO ::.
30 . 23 BLAŽIČ Julija Ženski SLO AD Kamnik SLO ::.
31 . 198 KRAJNC Aneja Ženski SLO ŠD Atlet SLO ::.
32 . 230 MALI Hana Ženski SLO ZNOJILE SLO ::.
Z3 2000-2002-Ž
1 . 455 Dobovšek Hana Ženski SLO KGT Papaež SLO 00:07:41.93
2 . 323 Ručman Špela Ženski SLO AK Domžale SLO 00:07:42.64
3 . 357 SUHOVERŠNIK Nuša Ženski SLO ŠD Atlet SLO 00:10:56.48
4 . 473 ZUPANC Veronika Korošec Ženski SLO SLO 00:10:56.49
5 . 294 POLJANŠEK Jona Ženski SLO AD Kamnik SLO ::.
Z4 - 1996 DO 1999-Ž
1 . 270 PAVLIČ Nina Hren Ženski SLO AK Domžale SLO 00:28:16.66
2 . 222 Lončarek Anja Ženski SLO Tabor SLO 00:33:04.95
3 . 140 Jeretina Katja Ženski SLO KD MENGEŠ SLO 00:33:17.17
4 . 449 KOKOT Sofia Ženski SLO AK Domžale SLO 00:33:17.62
5 . 470 Pevec Lucija Ženski SLO KGT PAPEŽ SLO 00:33:29.89
Z5 - 1986 DO 1995-Ž
1 . 169 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO ŠD Naklo SLO 00:26:16.42
2 . 31 Bratina Jana Ženski SLO ŠD Nanos - Ad-venture.si SLO 00:26:35.23
3 . 271 Peperko Maja Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza SLO 00:27:17.68
4 . 63 DRAKSLER Petra Ženski SLO Adacta plus d.o.o. SLO 00:29:41.52
5 . 274 Perše Tina Ženski SLO Calcit bike team SLO 00:30:54.38
6 . 52 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD Mekinje SLO 00:32:17.40
7 . 39 BUČAR Maja Ženski SLO Selišče 1.a SLO 00:32:58.45
8 . 255 MURN Anja Ženski SLO Otok športa Domžale SLO 00:34:06.17
9 . 209 KUHAR Mateja Ženski SLO RAVNE SLO 00:34:43.83
10 . 70 ERJAVŠEK Martina Ženski SLO Županje Njive SLO 00:35:23.44
11 . 273 PERČIČ Špela Ženski SLO Telovadnica Janja SLO 00:39:18.47
12 . 139 JERAS Petra Ženski SLO Telovadnica Janja SLO 00:39:18.56
13 . 108 Hribar Barbara Ženski SLO MALI HRIB SLO 00:40:09.72
14 . 360 ŠALEHAR Tina Ženski SLO Unec SLO 00:40:29.26
15 . 75 FERME Katarina Ženski SLO Limovce SLO 00:40:50.59
16 . 94 GRABNER Nika Ženski SLO Limovce SLO 00:42:14.57
17 . 179 KODRA Nataša Ženski SLO Telovadnica Janja SLO 00:45:03.32
18 . 359 ŠALEHAR Sara Ženski SLO Unec SLO 00:49:18.25
19 . 196 KOŽELJ Marina Ženski SLO Vodice SLO 00:51:09.77
Z6 - 1976 DO 1985-Ž
1 . 22 BERLEC Barbara Ženski SLO Dobeno SLO 00:30:43.43
Z6 - 1976 DO 1986-Ž
2 . 261 OBLAK Darja Ženski SLO VRHPOLJE SLO 00:31:20.58
Z6 - 1976 DO 1987-Ž
3 . 64 Drnovšek Monja Ženski SLO celje SLO 00:31:49.67
Z6 - 1976 DO 1988-Ž
4 . 88 Godec Andreja Ženski SLO Rossi Sport SLO 00:32:11.36
Z6 - 1976 DO 1989-Ž
5 . 269 Pavlič Mary Ženski SLO Komenda SLO 00:32:26.52
Z6 - 1976 DO 1990-Ž
6 . 469 BULC Metka Ženski SLO Razgiban.si SLO 00:32:34.47
Z6 - 1976 DO 1991-Ž
7 . 341 SMOLNIKAR Tjaša Husič Ženski SLO Telovadnica Janja SLO 00:33:00.72
Z6 - 1976 DO 1992-Ž
8 . 25 BORŠTNAR Nataša Ženski SLO Trimus SLO 00:33:50.60
Z6 - 1976 DO 1993-Ž
9 . 175 Knez Tadeja Ženski SLO Domžale SLO 00:34:11.56
Z6 - 1976 DO 1994-Ž
10 . 182 Koncilija Tanja Ženski SLO KD Rog SLO 00:34:29.65
Z6 - 1976 DO 1995-Ž
11 . 72 ERŽEN Anja Ženski SLO Skofja Loka SLO 00:34:58.81
Z6 - 1976 DO 1996-Ž
12 . 263 Oražem Nina Ženski SLO KGT PAPEŽ SLO 00:36:30.65
Z6 - 1976 DO 1997-Ž
13 . 231 MALI Karmen Ženski SLO ŠD Šmartno SLO 00:36:45.99
Z6 - 1976 DO 1998-Ž
14 . 246 MOČNIK Andreja Ženski SLO Vrzdenec SLO 00:38:10.42
Z6 - 1976 DO 1999-Ž
15 . 51 CVIRN Maja Činku Ženski SLO Škofja Loka SLO 00:38:39.71
Z6 - 1976 DO 2000-Ž
16 . 453 SLUGA Nina Ženski SLO Škofja Loka SLO 00:38:52.13
Z6 - 1976 DO 2001-Ž
17 . 49 CEVEC Melita Ahčin Ženski SLO Loke 7a SLO 00:39:01.93
Z6 - 1976 DO 2002-Ž
18 . 445 ŽNIDAR Nina Ženski SLO LASENO SLO 00:39:59.10
Z6 - 1976 DO 2003-Ž
19 . 171 KLEMEN Nina Blatnik Ženski SLO Rožično SLO 00:40:20.72
Z6 - 1976 DO 2004-Ž
20 . 234 MALI Nina Ženski SLO ŠD ŠMARTNO V TUHINJU SLO 00:43:34.17
Z6 - 1976 DO 2005-Ž
21 . 159 KADUNC Mateja Ženski SLO Stebljevek SLO 00:43:39.30
Z6 - 1976 DO 2006-Ž
22 . 309 REMS Anita Ženski SLO Šenčur SLO 00:44:45.87
Z6 - 1976 DO 2007-Ž
23 . 118 HRIBERNIK Urša Ženski SLO ŠD ŠMARTNO SLO 00:49:55.89
Z6 - 1976 DO 2008-Ž
24 . 78 FLERIN Linda Ženski SLO menges SLO ::.
Z6 - 1976 DO 2009-Ž
25 . 158 KADUNC Marjana Ženski SLO Telovadnica Janja SLO ::.
Z7 - 1966 DO 1975-Ž
1 . 395 Trobec Urša Ženski SLO KGT Papež SLO 00:30:44.55
2 . 238 MARKUN Barbara Ženski SLO Kranj SLO 00:31:44.98
3 . 3 aljančič nataša Ženski SLO Pustolovec rajd SLO 00:31:51.60
4 . 58 Dobrotinšek Anita Ženski SLO Celje SLO 00:31:59.99
5 . 14 BALOH Janja Ženski SLO Telovadnica Janja SLO 00:32:52.96
6 . 114 Hribar Tanja Ženski SLO Visoko SLO 00:34:08.47
7 . 161 Kajzer Maja Ženski SLO Ljubljana SLO 00:35:06.17
8 . 438 ŽBONTAR Draga Ženski SLO Tekaška skupina Jesenice SLO 00:35:13.68
9 . 80 FODER Maja Ženski SLO Škofja Loka SLO 00:36:37.72
10 . 67 DUGON Darja Ženski SLO Šenčur SLO 00:37:40.23
11 . 319 ROZMAN Romana Ženski SLO ŠD Lom SLO 00:38:18.13
12 . 202 KRAŠOVEC Bogdana Ženski SLO trzin SLO 00:38:42.17
13 . 342 SMREČNIK Darja Ženski SLO KvadraTEK SLO 00:39:01.28
14 . 442 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD Mekinje SLO 00:39:46.10
15 . 86 GALIN Tanja Ženski SLO ŠD TUHINJ SLO 00:39:51.14
16 . 347 SPORIŠ Marjeta Ženski SLO SportKa ŽIRI SLO 00:40:47.57
17 . 19 Berčič Silva Ženski SLO Dorfarje SLO 00:41:38.31
18 . 76 FISTROVIČ Andreja Ženski SLO Domžale SLO 00:41:51.27
19 . 437 Žabkar Nataša Ženski SLO Telovadnica Janja SLO 00:42:44.80
20 . 435 ZUPANC Urška Ženski SLO ljubljana SLO 00:45:21.39
21 . 217 LESKOVEC Tadeja Ženski SLO Telovadnica Janja SLO 00:46:00.92
22 . 335 Slana Erna Ženski SLO Moravče SLO 00:48:45.56
23 . 277 PETEK Andreja Ženski SLO Telovadnica Janja SLO 00:49:12.75
24 . 180 KOMATAR Andrejka Ženski SLO Bistričica SLO 00:50:28.41
25 . 384 ŠUŠTAR Pavla Ženski SLO Telovadnica Janja SLO 00:51:02.57
26 . 123 HUMAR Pavla Ženski SLO Vir SLO 00:52:17.29
27 . 450 KOLMAN Alenka Ženski SLO Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc SLO ::.
Z8 - 1956 DO 1965-M
5 . 167 Kikuchi Daiji Moški SLO Ljubljana SLO 00:34:42.68
Z8 - 1956 DO 1965-Ž
1 . 405 Vavpetič Darja Ženski SLO Mici je zakon SLO 00:33:18.65
2 . 244 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD Mekinje SLO 00:34:02.75
3 . 36 BUČAN Tatjana Ženski SLO LJUBLJANA SLO 00:34:03.81
4 . 178 KOCJAN Tina Ženski SLO ŠD Dvig SLO 00:34:19.49
6 . 282 Petraš Slavka Ženski SLO Ljubljana SLO 00:35:07.83
7 . 337 Slapar Slavka Ženski SLO KOMENDA SLO 00:35:08.19
8 . 381 ŠTUPAR Ema Ženski SLO Bizgeci SLO 00:35:43.49
9 . 276 PETAČ Jolanda Ženski SLO Kamnik SLO 00:36:01.57
10 . 368 ŠKRJANEC Tatjana Ženski SLO ŠD Elektro Ljubljaan SLO 00:36:20.56
11 . 253 MOSER Marija Ženski SLO Škofja Loka SLO 00:36:28.15
12 . 251 MOHORIČ Janja Ženski SLO AK Kranj SLO 00:38:35.73
13 . 211 Kušar Andreja Ženski SLO Vir SLO 00:38:41.93
14 . 425 VRHUNC Marjetka Ženski SLO Lesce SLO 00:39:23.21
15 . 126 IVANČIČ Vladimira Ženski SLO UNEC SLO 00:39:59.11
16 . 367 ŠKRBINC Štefka Ženski SLO Stebljevek SLO 00:40:11.63
17 . 361 ŠANTL Milena Ženski SLO Maribor SLO 00:40:18.22
18 . 136 JERAS Cirila Ženski SLO Kamnik SLO 00:40:40.31
19 . 124 HUSIČ Tatjana Ženski SLO TELOVADNICA JANJA SLO 00:41:36.78
20 . 162 KANIŽAR Meta Ženski SLO TELOVADNICA JANJA SLO 00:44:20.76
21 . 306 Ravnikar Jelka Ženski SLO TD GORA SLO 00:45:50.12
22 . 256 NAGLIČ Štefka Ženski SLO VOJNIK SLO 00:45:55.15
23 . 241 Meglič Jana Ženski SLO Tržič SLO 00:45:57.36
24 . 41 BURJA Nives Ženski SLO Mekinje SLO 00:46:39.42
25 . 339 SLAPNIK Polona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA SLO 00:46:53.10
26 . 272 PEPERKO Milena Ženski SLO LJUBEČNA SLO 00:47:54.46
27 . 378 ŠTRAKL Zdenka Ženski SLO Vinka Megle 5 SLO 00:48:15.64
28 . 259 NASTRAN Vida Ženski SLO Lj tekači SLO 00:48:20.62
29 . 295 POLJANŠEK Marija Ženski SLO Mali Hrib SLO 00:51:06.44
30 . 146 Jerič Maja Ženski SLO KD Mengeš SLO 00:52:43.88
Z9 - 1955-Ž
1 . 194 KOTAR Hedvika Ženski SLO trbovlje SLO 00:37:53.28
2 . 388 MIJA Marija Švara Ženski SLO LJUBLJANSKI TEKAČI SLO 00:47:09.34

Komentarji