Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: GP Izola 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:GP Izola 2015 Datum:01.03.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 71 Gregor MUHLLBERGER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels AUT19940404 3:54:51.00 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940404
Čas vožnje: 3:54:51.00
Zaostanek:
2 . 11 Roglič Primož
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 '' - '' 0:00:00.00 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19891029
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:00:00.00
3 . 59 Paolo CIAVATTA
D'Amico Bottecchia
Moški ITA D'Amico Bottecchia ITA19841106 3:56:01.00 0:01:10.00 >
Klub D'Amico Bottecchia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19841106
Čas vožnje: 3:56:01.00
Zaostanek: 0:01:10.00
4 . 9 Kump Marko
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19880909 3:56:05.00 0:01:14.00 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880909
Čas vožnje: 3:56:05.00
Zaostanek: 0:01:14.00
5 . 121 Maksym AVERIN
Synergy Baku Cycling Project
Moški AZE Synergy Baku Cycling Project AZE19851128 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država AZE
Spol: Moški
Licenca: AZE19851128
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
6 . 154 Fabio CHINELLO
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19890202 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19890202
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
7 . 65 Daniel BIEDERMANN
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels AUT19930324 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930324
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
8 . 25 Katrašnik Gašper
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950620 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950620
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
9 . 186 Sergei NIKOLAEV
Itera - Katusha
Moški Itera - Katusha RUS19880205 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Itera - Katusha
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19880205
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
10 . 67 Felix GROSSCHARTNER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels AUT19931223 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19931223
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
11 . 73 Filippo FORTIN
GM Cycling Team
Moški ITA GM Cycling Team ITA19890201 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub GM Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19890201
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
12 . 131 Ilešič Aldo Ino
Team Voralberg
Moški SLO Team Voralberg SLO19840901 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Voralberg
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840901
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
13 . 46 Mattia De MARCHI
A.S.D. Cycling Team Friuli
Moški ITA A.S.D. Cycling Team Friuli ITA19910603 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub A.S.D. Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910603
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
14 . 6 Matteo SPREAFICO
Team Idea 2010 ASD
Moški ITA Team Idea 2010 ASD ITA19930215 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Idea 2010 ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19930215
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
15 . 33 Mohoric Matej
CANNONDALE TEAM
Moški SLO CANNONDALE TEAM SLO19941019 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub CANNONDALE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19941019
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
16 . 113 Aleksandr KOMIN
Russian National Team
Moški Russian National Team RUS19950412 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Russian National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19950412
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
17 . 116 Mamyr STASH
Russian National Team
Moški Russian National Team RUS19930504 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Russian National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19930504
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
18 . 53 Peter KUSZTOR
Amplatz-BMC
Moški HUN Amplatz-BMC HUN19841227 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Amplatz-BMC
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19841227
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
19 . 143 Martin WEISS
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19910415 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910415
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
20 . 166 Jiri POLNICKY
Whirlpool - Author
Moški CZE Whirlpool - Author CZE19891216 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Whirlpool - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19891216
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
21 . 68 Matthias KRIZEK
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels AUT19880929 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19880929
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
22 . 60 Silvio GIORNI
D'Amico Bottecchia
Moški ITA D'Amico Bottecchia ITA19920219 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub D'Amico Bottecchia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19920219
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
23 . 140 Mario SCHOIBL
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19900625 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900625
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
24 . 17 Korošec Rok
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931124 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19931124
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
25 . 133 Patrick JÄGER
Team Voralberg
Moški AUT Team Voralberg AUT19940203 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Voralberg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940203
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
26 . 106 Nicola GAFFURINI
MG. Kvis - Vega
Moški ITA MG. Kvis - Vega ITA19891215 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub MG. Kvis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19891215
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
27 . 83 Clemens FANKHAUSER
Hrinkow Advarcis Cycling Team
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling Team AUT19850902 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19850902
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
28 . 136 Nicolas WINTER
Team Voralberg
Moški Team Voralberg SUI19890215 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Voralberg
Država
Spol: Moški
Licenca: SUI19890215
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
29 . 153 Davide BALLERINI
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19940921 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19940921
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
30 . 127 Ioannis TAMOURIDIS
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project GRE19800603 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
Licenca: GRE19800603
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
31 . 85 Dominik HRINKOV
Hrinkow Advarcis Cycling Team
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling Team AUT19880804 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19880804
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
32 . 24 Jenko Robi
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19900415 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900415
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
33 . 141 Sebastian SCHÖNBERGER
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19940514 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940514
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
34 . 52 Marek CANECKY
Amplatz-BMC
Moški SVK Amplatz-BMC SVK19880617 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Amplatz-BMC
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: SVK19880617
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
35 . 20 Penko Izidor
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960725 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960725
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
36 . 49 Tratnik Jan
Amplatz-BMC
Moški SLO Amplatz-BMC SLO19900223 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Amplatz-BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900223
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
37 . 26 Razingar Matej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940827 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940827
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
38 . 97 Emanuel KIŠERLOVSKI
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19840803 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19840803
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
39 . 19 Otoničar Martin
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19940508 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940508
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
40 . 27 Logar Tadej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940117
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
41 . 189 Dimitrii SAMKOKHVALOV
Itera - Katusha
Moški Itera - Katusha RUS19861118 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Itera - Katusha
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19861118
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
42 . 7 Marco TIZZA
Team Idea 2010 ASD
Moški ITA Team Idea 2010 ASD ITA19920206 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Idea 2010 ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19920206
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
43 . 110 Antonio SANTORO
MG. Kvis - Vega
Moški ITA MG. Kvis - Vega ITA19890913 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub MG. Kvis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19890913
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
44 . 50 Bajc Andi
TEAM AMPLATZ - BMC
Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub TEAM AMPLATZ - BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881114
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
45 . 66 Michael GOGL
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels AUT19931104 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19931104
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
46 . 86 Alexander MEIER
Hrinkow Advarcis Cycling Team
Moški DEU Hrinkow Advarcis Cycling Team GER19920128 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling Team
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19920128
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
47 . 188 Anton SAMKOKHVALOV
Itera - Katusha
Moški Itera - Katusha RUS19861118 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Itera - Katusha
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19861118
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
48 . 63 Antonino PARRINELLO
D'Amico Bottecchia
Moški ITA D'Amico Bottecchia ITA19881002 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub D'Amico Bottecchia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19881002
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
49 . 69 Stefan RABITSCH
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels AUT19910628 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910628
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
50 . 43 Simone VIERO
A.S.D. Cycling Team Friuli
Moški ITA A.S.D. Cycling Team Friuli ITA19930426 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub A.S.D. Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19930426
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
51 . 51 Bajt Dejan
Amplatz-BMC
Moški SLO Amplatz-BMC SLO19871028 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Amplatz-BMC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19871028
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
52 . 176 Michael TAFERNER
WSA - Greenlife
Moški AUT WSA - Greenlife AUT19930617 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub WSA - Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930617
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
53 . 114 Sergei FIRSANOV
Russian National Team
Moški Russian National Team RUS19820703 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Russian National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19820703
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
54 . 58 Adriano BROGI
D'Amico Bottecchia
Moški ITA D'Amico Bottecchia ITA19910720 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub D'Amico Bottecchia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910720
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
55 . 162 Tomas BUCHACEK
Whirlpool - Author
Moški CZE Whirlpool - Author CZE19780307 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Whirlpool - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19780307
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
56 . 4 Alessandro PETTITI
Team Idea 2010 ASD
Moški ITA Team Idea 2010 ASD ITA19900401 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Idea 2010 ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19900401
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
57 . 191 Evgenii KRIVOSHEEV
Itera - Katusha
Moški Itera - Katusha RUS19881122 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Itera - Katusha
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19881122
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
58 . 147 Tomáš KOUDELA
SKC Tufo Prostejov
Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19920401 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub SKC Tufo Prostejov
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19920401
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
59 . 10 FAJT Kristijan
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil SLO19820507 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820507
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
60 . 169 Florian BISSINGER
WSA - Greenlife
Moški DEU WSA - Greenlife GER19880130 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub WSA - Greenlife
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19880130
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
61 . 172 Markus GÖTZ
WSA - Greenlife
Moški AUT WSA - Greenlife AUT19850113 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub WSA - Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19850113
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
62 . 163 Martin HUNAL
Whirlpool - Author
Moški CZE Whirlpool - Author CZE19890908 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Whirlpool - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19890908
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
63 . 134 Christoph SPRINGER
Team Voralberg
Moški DEU Team Voralberg GER19851030 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Voralberg
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19851030
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
64 . 115 Alexander FOLIFOROV
Russian National Team
Moški Russian National Team RUS19920308 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Russian National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19920308
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
65 . 130 Victor DE LA
Team Voralberg
Moški ESP Team Voralberg ESP19860622 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Voralberg
Država ESP
Spol: Moški
Licenca: ESP19860622
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
66 . 171 Florian GAUGL
WSA - Greenlife
Moški AUT WSA - Greenlife AUT19910108 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub WSA - Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910108
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
67 . 132 Clément KORETZKY
Team Voralberg
Moški FRA Team Voralberg FRA19901030 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Voralberg
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: FRA19901030
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
68 . 135 Daniel PAULUS
Team Voralberg
Moški AUT Team Voralberg AUT19930310 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Team Voralberg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930310
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
69 . 160 Marco TECCHIO
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19940831 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19940831
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
70 . 144 David WÖHRER
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19900214 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900214
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
71 . 105 Marco Gian DI
MG. Kvis - Vega
Moški ITA MG. Kvis - Vega ITA19890802 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub MG. Kvis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19890802
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
72 . 117 Alexander RYBAKOV
Russian National Team
Moški Russian National Team RUS19880517 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Russian National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19880517
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
73 . 190 Matvey MAMYKIN
Itera - Katusha
Moški Itera - Katusha RUS19941031 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub Itera - Katusha
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19941031
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
74 . 29 Grošelj Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 '' - '' 0:01:14.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930831
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:14.00
75 . 47 Roberto GIACOBAZZI
A.S.D. Cycling Team Friuli
Moški ITA A.S.D. Cycling Team Friuli ITA19910313 3:56:21.00 0:01:30.00 >
Klub A.S.D. Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910313
Čas vožnje: 3:56:21.00
Zaostanek: 0:01:30.00
76 . 72 Marin Matej
TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Moški SLO TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS SLO19800702 '' - '' 0:01:30.00 >
Klub TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800702
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:30.00
77 . 45 Andrea CAROLO
A.S.D. Cycling Team Friuli
Moški ITA A.S.D. Cycling Team Friuli ITA19940311 '' - '' 0:01:30.00 >
Klub A.S.D. Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19940311
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:30.00
78 . 107 Michele GAZZARRA
MG. Kvis - Vega
Moški ITA MG. Kvis - Vega ITA19900927 3:56:28.00 0:01:37.00 >
Klub MG. Kvis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19900927
Čas vožnje: 3:56:28.00
Zaostanek: 0:01:37.00
79 . 18 Pavlič Marko
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930209 '' - '' 0:01:37.00 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930209
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:37.00
80 . 12 Štimulak Klemen
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19900720 3:56:34.00 0:01:43.00 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900720
Čas vožnje: 3:56:34.00
Zaostanek: 0:01:43.00
81 . 15 Rogina Radoslav
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 3:56:36.00 0:01:45.00 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19790303
Čas vožnje: 3:56:36.00
Zaostanek: 0:01:45.00
82 . 124 Markus EIBEGGER
Synergy Baku Cycling Project
Moški AUT Synergy Baku Cycling Project AUT19841016 '' - '' 0:01:45.00 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19841016
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:45.00
83 . 70 Matija KVASINA
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški CRO Team Felbermayr Simplon Wels CRO19811204 '' - '' 0:01:45.00 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19811204
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:45.00
84 . 100 Simone CAMPAGNARO
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team ITA19860531 '' - '' 0:01:45.00 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19860531
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:45.00
85 . 103 Repse Uros
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930805 3:56:49.00 0:01:58.00 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930805
Čas vožnje: 3:56:49.00
Zaostanek: 0:01:58.00
86 . 22 Šafarič Kolar Matic
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19950728 '' - '' 0:01:58.00 >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950728
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:58.00
87 . 156 Rino GASPARRINI
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19920408 '' - '' 0:01:58.00 >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19920408
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:58.00
88 . 77 Jordan PARRA
GM Cycling Team
Moški COL GM Cycling Team COL19940404 '' - '' 0:01:58.00 >
Klub GM Cycling Team
Država COL
Spol: Moški
Licenca: COL19940404
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:01:58.00
89 . 123 Dennis Van WINDEN
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project NED19871202 3:57:18.00 0:02:27.00 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
Licenca: NED19871202
Čas vožnje: 3:57:18.00
Zaostanek: 0:02:27.00
90 . 99 Bruno MALTAR
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19941006 '' - '' 0:02:27.00 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19941006
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:02:27.00
91 . 159 Lorenzo ROTA
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19950523 3:57:31.00 0:02:40.00 >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19950523
Čas vožnje: 3:57:31.00
Zaostanek: 0:02:40.00
92 . 137 Patrick BÖSMAN
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19940116 '' - '' 0:02:40.00 >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940116
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:02:40.00
93 . 142 Alexander WACHTER
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19950121 '' - '' 0:02:40.00 >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950121
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:02:40.00
94 . 37 Pajek Luka
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19960717 3:58:38.00 0:03:47.00 >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960717
Čas vožnje: 3:58:38.00
Zaostanek: 0:03:47.00
95 . 155 Mattia FRAPPORTI
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19940702 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19940702
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
96 . 34 Veber Matic
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961122
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
97 . 3 Matteo MALUCELLI
Team Idea 2010 ASD
Moški ITA Team Idea 2010 ASD ITA19931020 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub Team Idea 2010 ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19931020
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
98 . 30 Poljanec Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950330
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
99 . 84 Andreas HOFER
Hrinkow Advarcis Cycling Team
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling Team AUT19910208 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910208
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
100 . 175 Jan SOKOL
WSA - Greenlife
Moški AUT WSA - Greenlife AUT19900926 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub WSA - Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900926
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
101 . 161 Tomas KALOJIROS
Whirlpool - Author
Moški CZE Whirlpool - Author CZE19940803 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub Whirlpool - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19940803
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
102 . 174 Hans-JÖrg LEOPOLD
WSA - Greenlife
Moški AUT WSA - Greenlife AUT19830425 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub WSA - Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19830425
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
103 . 104 Enea CAMBIANICA
Meridiana Kamen Team
Moški Meridiana Kamen Team SUI19891121 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država
Spol: Moški
Licenca: SUI19891121
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
104 . 56 Andreas UMHALLER
Amplatz-BMC
Moški AUT Amplatz-BMC AUT19920220 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub Amplatz-BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19920220
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
105 . 139 Benjamin BRKIC
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19961002 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19961002
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
106 . 185 Igor FROLOV
Itera - Katusha
Moški Itera - Katusha RUS19900123 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub Itera - Katusha
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19900123
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
107 . 31 Grošelj Matic
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960405 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960405
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
108 . 187 Maxim POKIDOV
Itera - Katusha
Moški Itera - Katusha RUS19890711 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub Itera - Katusha
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19890711
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
109 . 55 Dennis PAULUS
Amplatz-BMC
Moški AUT Amplatz-BMC AUT19940922 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub Amplatz-BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940922
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
110 . 54 Maximilian KUEN
Amplatz-BMC
Moški AUT Amplatz-BMC AUT19920526 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub Amplatz-BMC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19920526
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
111 . 152 ŠIPOŠ Marek
SKC Tufo Prostejov
Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19960127 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub SKC Tufo Prostejov
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19960127
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
112 . 145 Adam KOŽUŠNÍK
SKC Tufo Prostejov
Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19930218 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub SKC Tufo Prostejov
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19930218
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
113 . 14 Novak Domen
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950712 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950712
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
114 . 129 Nicolas BALDO
Team Voralberg
Moški FRA Team Voralberg FRA19840610 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub Team Voralberg
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: FRA19840610
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
115 . 57 Giorgio BOCCHIOLA
D'Amico Bottecchia
Moški ITA D'Amico Bottecchia ITA19890122 '' - '' 0:03:47.00 >
Klub D'Amico Bottecchia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19890122
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 0:03:47.00
116 . 122 Enver ASANOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški AZE Synergy Baku Cycling Project AZE19941025 3:59:12.00 0:04:21.00 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država AZE
Spol: Moški
Licenca: AZE19941025
Čas vožnje: 3:59:12.00
Zaostanek: 0:04:21.00
117 . 32 Čotar Luka
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19960421 3:59:59.00 0:05:08.00 >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960421
Čas vožnje: 3:59:59.00
Zaostanek: 0:05:08.00
DNF118 . 1 Maurizio DAMIANO
Team Idea 2010 ASD
Moški ITA Team Idea 2010 ASD ITA19920317 DNF >
Klub Team Idea 2010 ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19920317
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF119 . 13 Per David
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 DNF >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950213
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF120 . 16 Bozic Jon
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19961116 DNF >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961116
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF121 . 21 Ručigaj Žiga
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19951110 DNF >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951110
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF122 . 23 Krajnc Gregor
RADENSKA (RAR)
Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19950903 DNF >
Klub RADENSKA (RAR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950903
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF123 . 38 NOVAK Simon
Slovenia National Team
Moški SLO Slovenia National Team SLO19840127 DNF >
Klub Slovenia National Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840127
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF124 . 41 Riccardo BOLZAN
A.S.D. Cycling Team Friuli
Moški ITA A.S.D. Cycling Team Friuli ITA19900503 DNF >
Klub A.S.D. Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19900503
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF125 . 42 Marco BORGO
A.S.D. Cycling Team Friuli
Moški ITA A.S.D. Cycling Team Friuli ITA19960403 DNF >
Klub A.S.D. Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19960403
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF126 . 44 Matteo FABBRO
A.S.D. Cycling Team Friuli
Moški ITA A.S.D. Cycling Team Friuli ITA19950410 DNF >
Klub A.S.D. Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19950410
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF127 . 48 Daniel FAVARO
A.S.D. Cycling Team Friuli
Moški ITA A.S.D. Cycling Team Friuli ITA19961104 DNF >
Klub A.S.D. Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19961104
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF128 . 61 Davide LEONE
D'Amico Bottecchia
Moški ITA D'Amico Bottecchia ITA19961008 DNF >
Klub D'Amico Bottecchia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19961008
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF129 . 74 Marco D URBANO
GM Cycling Team
Moški ITA GM Cycling Team ITA19970815 DNF >
Klub GM Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19970815
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF130 . 75 Sebastian STAMEGNA
GM Cycling Team
Moški ITA GM Cycling Team ITA19890624 DNF >
Klub GM Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19890624
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF131 . 76 Andrey SAZANOV
GM Cycling Team
Moški GM Cycling Team RUS19940125 DNF >
Klub GM Cycling Team
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19940125
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF132 . 78 Daniele CAVASIN
GM Cycling Team
Moški ITA GM Cycling Team ITA19881117 DNF >
Klub GM Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19881117
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF133 . 81 Sebastian BALDAUF
Hrinkow Advarcis Cycling Team
Moški DEU Hrinkow Advarcis Cycling Team GER19920128 DNF >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling Team
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19920128
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF134 . 82 Josef BENETSEDER
Hrinkow Advarcis Cycling Team
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling Team AUT19830210 DNF >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19830210
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF135 . 89 Leon BERGER
LKT Team Branderburg
Moški DEU LKT Team Branderburg GER19950523 DNF >
Klub LKT Team Branderburg
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19950523
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF136 . 90 Louis ROHDE
LKT Team Branderburg
Moški DEU LKT Team Branderburg GER19961002 DNF >
Klub LKT Team Branderburg
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19961002
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF137 . 91 Franz SCHIEWER
LKT Team Branderburg
Moški DEU LKT Team Branderburg GER19901115 DNF >
Klub LKT Team Branderburg
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19901115
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF138 . 92 Robert KESSLER
LKT Team Branderburg
Moški DEU LKT Team Branderburg GER19951030 DNF >
Klub LKT Team Branderburg
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19951030
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF139 . 93 Christian KOCH
LKT Team Branderburg
Moški DEU LKT Team Branderburg GER19961029 DNF >
Klub LKT Team Branderburg
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19961029
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF140 . 95 Carl SOBALLA
LKT Team Branderburg
Moški DEU LKT Team Branderburg GER19940919 DNF >
Klub LKT Team Branderburg
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19940919
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF141 . 96 Willi WILLWOHL
LKT Team Branderburg
Moški DEU LKT Team Branderburg GER19940831 DNF >
Klub LKT Team Branderburg
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19940831
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF142 . 98 Mateo FRANKOVIĆ
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19940805 DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19940805
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF143 . 102 Endi ŠIROL
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19920620 DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19920620
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF144 . 108 Moreno GIANPAOLO
MG. Kvis - Vega
Moški ITA MG. Kvis - Vega ITA19910825 DNF >
Klub MG. Kvis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910825
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF145 . 109 Luca MUFFOLINI
MG. Kvis - Vega
Moški ITA MG. Kvis - Vega ITA19920617 DNF >
Klub MG. Kvis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19920617
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF146 . 111 Emiliano FAIETA
MG. Kvis - Vega
Moški ITA MG. Kvis - Vega ITA19930818 DNF >
Klub MG. Kvis - Vega
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19930818
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF147 . 125 Elgun ALIZADA
Synergy Baku Cycling Project
Moški AZE Synergy Baku Cycling Project AZE19960420 DNF >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država AZE
Spol: Moški
Licenca: AZE19960420
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF148 . 126 Ismail ILIASOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški AZE Synergy Baku Cycling Project AZE19940802 DNF >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država AZE
Spol: Moški
Licenca: AZE19940802
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF149 . 128 Samir JABRAYILOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški AZE Synergy Baku Cycling Project AZE19940907 DNF >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država AZE
Spol: Moški
Licenca: AZE19940907
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF150 . 138 Lukas PÖSTLBERGER
Tirol cycling team
Moški AUT Tirol cycling team AUT19920110 DNF >
Klub Tirol cycling team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19920110
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF151 . 146 Ludek LICHNOVSKÝ
SKC Tufo Prostejov
Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19950209 DNF >
Klub SKC Tufo Prostejov
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19950209
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF152 . 148 Radovan DOLEZEL
SKC Tufo Prostejov
Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19940222 DNF >
Klub SKC Tufo Prostejov
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19940222
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF153 . 149 Wojciech PSZCZOLARSKI
SKC Tufo Prostejov
Moški POL SKC Tufo Prostejov POL19910426 DNF >
Klub SKC Tufo Prostejov
Država POL
Spol: Moški
Licenca: POL19910426
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF154 . 150 Matej ZAHALKA
SKC Tufo Prostejov
Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19931204 DNF >
Klub SKC Tufo Prostejov
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19931204
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF155 . 151 Jakub FILIP
SKC Tufo Prostejov
Moški CZE SKC Tufo Prostejov CZE19920731 DNF >
Klub SKC Tufo Prostejov
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19920731
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF156 . 157 Giovanni PEDRETTI
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19960509 DNF >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19960509
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF157 . 158 Davide PLEBANI
Unieuro Wilier
Moški ITA Unieuro Wilier ITA19960724 DNF >
Klub Unieuro Wilier
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19960724
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF158 . 164 Josef HOSEK
Whirlpool - Author
Moški CZE Whirlpool - Author CZE19911223 DNF >
Klub Whirlpool - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19911223
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF159 . 165 Alois KANKOVSKY
Whirlpool - Author
Moški CZE Whirlpool - Author CZE19830719 DNF >
Klub Whirlpool - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19830719
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF160 . 167 David DVORSKY
Whirlpool - Author
Moški CZE Whirlpool - Author CZE19920611 DNF >
Klub Whirlpool - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19920611
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF161 . 168 Pavel CAMRDA
Whirlpool - Author
Moški CZE Whirlpool - Author CZE19960924 DNF >
Klub Whirlpool - Author
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: CZE19960924
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF162 . 170 Alexander BRUS
WSA - Greenlife
Moški AUT WSA - Greenlife AUT19940811 DNF >
Klub WSA - Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19940811
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF163 . 173 Daniel AUER
WSA - Greenlife
Moški AUT WSA - Greenlife AUT19941026 DNF >
Klub WSA - Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19941026
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF164 . 177 Christian HAAS
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19900620 DNF >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900620
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF165 . 178 Marc OBKIRCHER
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19910623 DNF >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19910623
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF166 . 179 Lukas PÖSSL
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19901205 DNF >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19901205
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF167 . 180 Michael SPRENGER
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19950517 DNF >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950517
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF168 . 181 Johannes WINDISCHBAUER
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19951206 DNF >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19951206
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF169 . 28 Zubanovič Tim
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960605 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960605
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF170 . 35 Šmid Jakob
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960221 DNF >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960221
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF171 . 36 Kranjc Martin
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19961121 DNF >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961121
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF172 . 62 Iltjan NIKA
D'Amico Bottecchia
Moški ALB D'Amico Bottecchia ALB19950323 DNF >
Klub D'Amico Bottecchia
Država ALB
Spol: Moški
Licenca: ALB19950323
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF173 . 64 Nicola POLETTI
D'Amico Bottecchia
Moški ITA D'Amico Bottecchia ITA19940801 DNF >
Klub D'Amico Bottecchia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19940801
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF174 . 87 Andreas MULLER
Hrinkow Advarcis Cycling Team
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling Team AUT19791125 DNF >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19791125
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF175 . 88 Andreas GRAF
Hrinkow Advarcis Cycling Team
Moški AUT Hrinkow Advarcis Cycling Team AUT19850807 DNF >
Klub Hrinkow Advarcis Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19850807
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF176 . 101 Juraj UGRINIĆ
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19901012 DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19901012
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF177 . 118 Aydar ZAKARIN
Russian National Team
Moški Russian National Team RUS19940419 DNF >
Klub Russian National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: RUS19940419
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF
DNF178 . 182 Daniel KNAPP
Union Raiffeisen Radteam Tirol
Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19961021 DNF >
Klub Union Raiffeisen Radteam Tirol
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19961021
Čas vožnje:
Zaostanek: DNF

 

Opombe:

Km: 160,3
Time limit: 4:13:38
Km/h: 40,953

Komentarji

 

Mobile content