Rezultati za: POKAL POLI 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL POLI 2015 Datum:12.04.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas Vou017enje u0160tevilo Krogov Zaostanek _empty_
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Hasemali Anja Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19880509 1:09:10.00 4 0:00:00.00
2 . 3 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 1:09:12.00 4 0:00:02.00
3 . 1 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK SLO19890507 1:09:25.00 4 0:00:15.00
ŽENSKE B-Ž
1 . 4 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 1:05:14.00 4 0:00:00.00
2 . 122 Bezjak Andreja Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19680803 0:59:18.00 3 -1
ŽENSKE C-Ž
1 . 5 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 0:56:18.00 3 0:00:00.00
AMATERJI -M
1 . 23 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19950920 1:17:30.00 6 0:00:00.00
2 . 22 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 1:17:30.00 6 0:00:00.00
3 . 15 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 1:17:30.00 6 0:00:00.00
4 . 9 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 1:17:38.00 6 0:00:08.00
5 . 26 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19900218 1:19:17.00 6 0:01:47.00
6 . 31 Mesarič Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO19890927 1:19:46.00 6 0:02:16.00
7 . 38 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI SLO19930518 1:19:46.00 6 0:02:16.00
8 . 16 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19870806 1:19:46.00 6 0:02:16.00
9 . 10 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 1:19:46.00 6 0:02:16.00
10 . 11 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19870730 1:21:15.00 6 0:03:45.00
11 . 37 Marolt Žiga Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19930719 1:21:48.00 6 0:04:18.00
12 . 40 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19900605 1:21:48.00 6 0:04:18.00
13 . 12 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 1:21:48.00 6 0:04:18.00
14 . 25 Krajnc Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19880316 1:21:48.00 6 0:04:18.00
15 . 24 Robič Gregor Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19900116 1:21:48.00 6 0:04:18.00
16 . 36 Petrič Aleš Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19911216 1:26:00.00 6 0:08:30.00
17 . 27 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina SLO19950714 1:26:00.00 6 0:08:30.00
18 . 21 Bučar Jernej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19960705 1:26:04.00 6 0:08:34.00
19 . 17 Robič Blaž Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19870503 1:15:05.00 5 -1
20 . 39 Osvald Florjan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19980702 1:17:38.00 5 -1
21 . 20 Rajtmajer Jan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19941219 1:30:00.00 5 -1
22 . 6 Šantl Gašper Moški SLO BREZ KLUBA 1:30:02.00 5 -1
DNF 123 Davor Gabor Moški SLO Brez kluba SLO19900511 DNS
DNF 35 Petrič Rok Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19880416 DNS
DNF 34 Pogačar Jani Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19880609 DNS
DNF 33 Ademović Tadej Moški SLO KK TBP LENART SLO19880505 DNS
DNF 32 Berlič Aleks Moški SLO KK TBP LENART SLO19900101 DNS
DNF 30 Kravos Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19880813 DNS
DNF 29 Sanković Alex Moški SLO KK PANTAL SLO19940914 DNS
DNF 28 Trenta Aljaž Moški SLO KK PANTAL SLO19890421 DNS
DNF 19 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic SLO19890720 DNS
DNF 18 Sernec Žiga Moški SLO BikeRepublic SLO19880611 DNS
DNF 13 Kuralt Marko Moški SLO KD ALPE SiS SLO19920825 DNS
DNF 8 Benger Janko Moški CRO BK KALORIJA CRO19920919 DNS
DNF 7 Sangulin Robert Moški CRO BK KALORIJA CRO19930929 DNS
DNF 14 Kuralt Mitja Moški SLO KD ALPE SiS SLO19901019 DNS
MASTER A-M
1 . 41 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 1:14:49.00 6 0:00:00.00
2 . 46 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 1:17:38.00 6 0:02:49.00
3 . 48 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic SLO19841117 1:17:57.00 6 0:03:08.00
4 . 45 Kulišić Tomislav Moški CRO ŠD BAM.BI A2U TEAM CRO19850113 1:19:46.00 6 0:04:57.00
5 . 43 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 1:21:48.00 6 0:06:59.00
6 . 44 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 1:21:48.00 6 0:06:59.00
7 . 42 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19820609 1:26:00.000 6 0:11:11.00
8 . 47 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SiS SLO19850615 1:26:11.00 6 0:11:22.00
9 . 50 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19850508 1:26:15.00 6 0:11:26.00
10 . 51 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203 1:17:38.00 5 -1
DNF 52 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 DNS
DNF 49 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic SLO19851009 DNS
MASTER B-M
1 . 55 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:17:30.00 6 0:00:00.00
2 . 56 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 1:19:17.00 6 0:01:47.00
3 . 58 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 1:19:46.00 6 0:02:16.00
4 . 120 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO1980 1:19:46.00 6 0:02:16.00
5 . 62 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19800926 1:19:46.00 6 0:02:16.00
6 . 59 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 1:19:46.00 6 0:02:16.00
7 . 53 Vantur Mihael Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19790718 1:21:13.00 6 0:03:43.00
8 . 63 Prevejšek Damjan Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19800502 1:21:48.00 6 0:04:18.00
9 . 57 Velički Trajče Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19800304 1:21:48.00 6 0:04:18.00
10 . 54 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19760512 1:23:37.00 6 0:06:07.00
DNF 61 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 DNS
DNF 60 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19761025 DNS
MASTER C-M
1 . 67 Kopše Igor Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19740813 1:17:30.00 6 0:00:00.00
2 . 68 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19741205 1:18:19.00 6 0:00:49.00
3 . 64 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915 1:19:33.00 6 0:02:03.00
4 . 121 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO 1:19:46.00 6 0:02:16.00
5 . 70 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 1:19:46.00 6 0:02:16.00
6 . 65 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19712708 1:25:59.00 6 0:08:29.00
7 . 71 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic SLO19730620 1:26:02.00 6 0:08:32.00
8 . 73 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19730309 1:26:04.00 6 0:08:34.00
9 . 74 Ekart Tomaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19720413 1:15:15.00 5 -1
10 . 75 Kriković Darko Moški CRO BK Puls Čakovec CRO19750526 1:17:32.00 5 -1
DNF 69 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna SLO19750501 DNS
DNF 66 Milun Toni Moški CRO BK KALORIJA CRO19740208 DNS
MASTER D-M
1 . 78 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 1:17:57.00 6 0:00:00.00
2 . 80 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 1:20:41.00 6 0:02:44.00
3 . 79 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 1:21:48.00 6 0:03:51.00
4 . 85 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M SLO19700113 1:21:48.00 6 0:03:51.00
5 . 83 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 1:21:48.00 6 0:03:51.00
6 . 82 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19701204 1:26:04.00 6 0:08:07.00
7 . 86 Vidović Robertino Moški CRO BK Puls Čakovec CRO19680818 1:15:37.00 5 -1
8 . 81 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19691128 1:16:43.00 5 -1
DNF 84 Škrget Lovrenc Moški SLO KK TBP LENART SLO19681230 DNS
DNF 77 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 SLO19700815 DNS
DNF 76 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM SLO19680713 DNS
MASTER E-M
1 . 89 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:56:15.00 4 0:00:00.00
2 . 87 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP SLO19640320 0:58:21.00 4 0:02:05.00
3 . 91 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 1:00:13.00 4 0:03:58.00
4 . 88 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK SLO19631102 1:02:52.00 4 0:06:37.00
5 . 94 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 1:04:39.00 4 0:08:23.00
6 . 93 Slana Darko Moški SLO KK TBP LENART SLO19640913 1:06:27.00 4 0:10:12.00
DNF 95 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19620702 DNS
DNF 92 Sulič Andrej Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19650507 DNS
DNF 90 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 DNS
MASTER F-M
1 . 99 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:56:15.00 4 0:00:00.00
2 . 98 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:58:23.00 4 0:02:08.00
3 . 96 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:58:24.00 4 0:02:08.00
4 . 97 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 1:00:31.00 4 0:04:16.00
5 . 102 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560612 1:01:11.00 4 0:04:56.00
6 . 101 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 1:02:43.00 4 0:06:28.00
7 . 100 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 1:06:17.00 4 0:10:02.00
8 . 103 Šek Darko Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19581219 1:09:29.00 4 0:13:14.00
DNF 104 Petovar Miran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19600829 DNS
MASTER G-M
1 . 109 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:58:20.00 4 0:00:00.00
2 . 108 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 0:58:21.00 4 0:00:00.00
3 . 105 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:58:25.00 4 0:00:04.00
4 . 107 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE SiS SLO19550614 0:58:28.00 4 0:00:08.00
5 . 110 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 1:02:41.00 4 0:04:21.00
6 . 106 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 1:02:49.00 4 0:04:29.00
MASTER H-M
1 . 112 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 1:01:45.00 4 0:03:24.00
2 . 114 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 1:02:49.00 4 0:04:29.00
3 . 113 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 1:02:50.00 4 0:04:30.00
4 . 111 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 1:11:50.00 4 0:13:29.00
MASTER I-M
1 . 116 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 1:06:11.00 4 0:07:51.00
2 . 117 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 1:06:18.00 4 0:07:58.00
3 . 115 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 1:04:28.00 3 -1
4 . 118 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19410420 0:56:53.00 2 -2
DNF 119 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 DNS
DEČKI C (U13)-M
1 . 18 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 0:15:28.00
2 . 56 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 0:15:47.00
3 . 1 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 0:15:48.00
4 . 14 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 0:15:49.00
5 . 15 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030
6 . 19 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511
7 . 4 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925
8 . 32 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803
9 . 6 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509
10 . 23 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 0:16:13.00
11 . 49 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718
12 . 30 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 0:16:34.00
13 . 13 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 0:16:35.00
14 . 36 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205
15 . 9 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425
16 . 37 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 0:16:39.00
17 . 25 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 0:16:49.00
18 . 27 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 0:17:08.00
19 . 34 Kejžar Jan Moški SLO KK GORJE SLO20040104 0:17:11.00
20 . 57 Stolic Mihajlo Moški SRB BK S Team SRB20042004
21 . 59 Nadoveza Igor Moški SRB BK S Team SRB20030603 0:17:13.00
22 . 58 Pavasovic Aleksandar Moški SRB BK S Team
23 . 51 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ
24 . 52 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ
25 . 45 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS
26 . 22 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL
27 . 5 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ
28 . 7 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ
29 . 8 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 0:17:16.00
30 . 48 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 0:17:38.00
31 . 43 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 0:17:56.00
32 . 44 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS
33 . 28 Blatnik Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL
34 . 2 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ
35 . 54 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA
36 . 41 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 0:18:38.00
37 . 60 Demonja David Moški SRB BK S Team
38 . 40 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 0:18:42.00
39 . 47 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 0:18:56.00
40 . 35 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 0:19:03.00
41 . 31 Avbar Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 0:19:07.00
42 . 10 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 0:19:13.00
43 . 21 Kavšček Sven Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213 0:20:03.00
44 . 17 Stanojevič Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040210 0:20:18.00
45 . 3 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 0:21:10.00
DNF 61 Keretić Karlo Moški CRO BD SLOGA CRO20040505 DNF
DNF 55 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 DNF
DNF 53 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 DNF
DNF 42 Modic Martin Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20041214 DNF
DNF 38 Potecin Tit Patrik Moški SLO RADENSKA AS SLO20030807 DNF
DNF 26 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 DNF
DNF 16 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 DNF
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 264 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 0:44:58.00
2 . 262 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501
3 . 272 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528
4 . 258 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 0:46:25.00
5 . 275 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 0:46:38.00
6 . 259 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 0:47:58.00
7 . 273 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 0:48:55.00
8 . 257 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 0:49:00.00
9 . 265 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 0:49:11.00
10 . 270 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614
11 . 274 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 0:49:30.00
12 . 278 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 0:52:38.00
13 . 256 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 0:53:24.00
14 . 266 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 0:53:30.00
15 . 279 Jakopović Jani Moški CRO BK Sveti Donat CRO20021026 0:57:24.00
16 . 271 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 0:57:30.00
17 . 276 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 0:58:05.00
18 . 269 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 0:58:51.00
19 . 277 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 1:03:55.00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 222 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 0:44:46.00
2 . 224 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 0:44:58.00
3 . 229 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225
4 . 228 Pajek Benjamin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010402
5 . 236 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007
6 . 232 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728
7 . 221 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501
8 . 217 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108
9 . 216 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226
10 . 225 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105
11 . 227 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20031225
12 . 226 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930
13 . 238 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215
14 . 223 Kovačič Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117
15 . 239 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821
16 . 220 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013
17 . 235 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228
18 . 250 Keretić Ivica Moški CRO BD SLOGA CRO20010215 0:47:58.00
19 . 237 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 0:49:11.00
20 . 234 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922
21 . 246 Šepat Antonio Moški CRO BK Sveti Donat CRO20011124 0:49:25.00
22 . 242 Peršak Vid Moški SLO BK Sveti Donat SLO20010105 0:49:30.00
23 . 218 Gaiser Alexander Moški SLO PERUTNINA PTUJ
24 . 249 Tomašić Dinko Moški CRO BD SLOGA CRO20010529 0:51:01.00
25 . 230 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE
26 . 219 Vovko Tadej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010112 0:55:50.00
27 . 241 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ
28 . 240 Brdnik Tim Moški SLO RADENSKA AS SLO20010206 0:58:05.00
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 180 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 1:33:57.00
2 . 146 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629
3 . 172 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 1:35:13.00
4 . 152 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990820
5 . 149 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620
6 . 144 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409
7 . 205 Joksimović Andrija Moški SRB BK „PARTIZAN“ BEOGRAD SRB19990628
8 . 166 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117
9 . 135 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912
10 . 160 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402
11 . 159 Potočki Viktor Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327
12 . 137 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320
13 . 201 Stojnic Veljko Moški SRB BK S Team SRB19990204
14 . 200 Veselinovic Dusan Moški SRB BK „PARTIZAN“ BEOGRAD SRB19990606
15 . 169 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113
16 . 150 Šmit Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990530
17 . 163 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404
18 . 132 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501
19 . 155 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620
20 . 191 Pavlic Tin Moški CRO BK Puls Čakovec CRO19990217
21 . 209 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
22 . 140 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL
23 . 133 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ
24 . 151 Medja Kristjan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED
25 . 187 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 1:35:40.00
26 . 181 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ
27 . 179 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ
28 . 204 Kostic David Moški SRB Serbian National team SRB20000608 1:35:48.00
29 . 174 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 1:37:26.00
30 . 197 Zadro Zvonimir Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO20000804 1:37:38.00
31 . 188 Hočevar Kristijan Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19990503 1:40:14.00
32 . 171 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 1:43:23.00
33 . 164 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS
34 . 194 Jakopović Sven Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990311 1:44:06.00
35 . 142 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 1:44:06.00
36 . 199 Jovičić Antonio Moški CRO BK Sokol Vinkovci
37 . 154 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE
38 . 131 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 1:45:07.00
39 . 134 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990701 1:46:02.00
40 . 165 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS
41 . 182 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA
42 . 148 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 1:46:48.00
43 . 202 Kulčar David Moški SRB BK Spartak SRB19990218 1:46:55.00
DNF 173 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 DNS
DNF 139 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 DNS
DNF 136 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225 DNS
DNF 206 Djuric Djordje Moški SRB Serbian National team SRB20000621 DNF
DNF 203 Kozoderović Aleksa Moški SRB BK S Team SRB20000229 DNF
DNF 198 Šotola Ivan Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO19990108 DNF
DNF 196 Dedić Lazar Moški SRB BK S Team SRB20000422 DNF
DNF 195 Gulaci Kristian Moški SRB BK S Team SRB20001225 DNF
DNF 193 Šepat Luka Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990913 DNF
DNF 190 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 DNF
DNF 189 Supi Rok Moški SLO KK TROPOVCI SLO20000721 DNF
DNF 186 Hameršak Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20000827 DNF
DNF 185 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 DNF
DNF 178 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607 DNF
DNF 177 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902 DNF
DNF 176 Mlinar Žan Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19991118 DNF
DNF 175 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000630 DNF
DNF 170 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 DNF
DNF 168 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 DNF
DNF 167 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 DNF
DNF 162 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613 DNF
DNF 158 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990909 DNF
DNF 157 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS SLO19990313 DNF
DNF 156 Stoklas Mai Moški SLO RADENSKA AS SLO20000421 DNF
DNF 153 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE SLO19990406 DNF
DNF 147 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 DNF
DNF 145 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 DNF
DNF 143 Koračin David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000803 DNF
DNF 141 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117 DNF
DNF 138 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 DNF
DNF 161 Legenštein Andraž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990527 DNF
DNF 192 Zorovic Roko Moški CRO BK Sveti Donat CRO19991005 DNF
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 5 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 1:33:57.00
2 . 21 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520
3 . 23 Sever Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO19970514
4 . 27 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 1:35:13.00
5 . 35 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005
6 . 31 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19970706
7 . 1 Škafar Matej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970408
8 . 25 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129
9 . 4 Kramberger Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980127
10 . 2 Roškar Tim Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626
11 . 30 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19980419
12 . 55 Fekete Andras Moški SRB BK Spartak HUN19980718
13 . 3 Rogina Nejc Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970205
14 . 8 Komel Patrik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
15 . 52 Čančar Damir Moški CRO BK Perfa CRO19980323
16 . 38 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220
17 . 51 Kvasina Filip Moški CRO BK Perfa CRO19981029
18 . 26 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 1:35:24.00
19 . 14 Majoli Fran Moški CRO KK ADRIA MOBIL CRO19980216
20 . 12 Muhič Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19971114 1:35:35.00
21 . 7 Mugerli Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 1:35:48.00
22 . 22 Štirn Andraž Moški SLO RADENSKA AS SLO19980406 1:37:26.00
23 . 17 Horvat Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19981006 1:41:19.00
24 . 28 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS
25 . 48 Vincelj Leonard Moški CRO BK Perfa CRO19980310 1:44:06.00
26 . 47 Lipovac Filip Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO19971011 1:45:40.00
27 . 36 Vrtačnik Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19970929 1:46:02.00
28 . 41 Ketiš Mitja Moški SLO KK TBP LENART
29 . 34 Kičin Edin Moški SLO KK SAVA KRANJ
DNF 50 Leš Mihael Moški CRO BK Perfa CRO19980527 DNF
DNF 43 Drvarič Patrik Moški SLO KK TROPOVCI SLO19970802 DNF
DNF 42 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART SLO19980828 DNF
DNF 39 Bregar Žan Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19980815 DNF
DNF 37 Košir Rok Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981103 DNF
DNF 33 Zupan Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981020 DNF
DNF 20 Marolt Tilen Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980304 DNF
DNF 19 Tomaš Rok Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980213 DNF
DNF 18 Čeh Godec Anže Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19971029 DNF
DNF 16 Konda Kristjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19981125 DNF
DNF 15 Ljubi Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980604 DNF
DNF 6 Čuk Žiga Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971013 DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 122 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 0:15:49.00
2 . 127 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 0:17:13.00
3 . 125 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219
4 . 124 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 0:17:38.00
5 . 123 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 0:18:30.00
6 . 121 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 0:19:11.00
7 . 128 Pavasovic Aleksandra Ženski SRB BK S Team SRB20041104
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 69 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 0:15:49.00
2 . 68 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803
3 . 67 Tominc Nika Ženski SLO MEBLOJOGI SLO20020414 0:16:48.00
4 . 70 Josic Nikolina Ženski SRB BK S Team SRB20020117 0:18:15.00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 285 Penko Karin Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 0:44:58.00
2 . 282 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19991208 0:46:25.00
3 . 287 Vilim Ivana Ženski SRB BK S Team SRB19991023 0:46:38.00
4 . 283 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921 0:57:05.00
5 . 286 Fajfar Manca Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000221 0:59:52.00
6 . 281 Štrancar Ema Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19990623
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 290 Jeretina Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19970523 1:40:17.00
2 . 291 Jankovic Milica Ženski SRB BK S Team SRB19981009 1:42:10.00
3 . 288 Weisseisen Eva Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980429 1:45:40.00
DNF 289 Majnik Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980705 DNF
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 296 Radotić Mia Ženski CRO BTC CITY LJUBLJANA CRO19841202 1:36:28.00
2 . 295 Rugelj Anja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19860625 1:42:10.00
3 . 297 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817 1:44:07.00
4 . 298 Šimenc Laura Ženski SLO NÖ Radunion Vitalogic SLO19900725 1:44:07.00
5 . 294 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19961204

Komentarji