Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL DRAGATUŠA 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL DRAGATUŠA 2015 Datum:04.05.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Več
DEČKI D (U13)-M
1 . 20 Žnidar Žiga
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 00:06:45 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040803
Čas Vožnje: 00:06:45
2 . 14 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040124
Čas Vožnje: 00:00:00
3 . 13 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040924
Čas Vožnje: 00:00:00
4 . 32 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 00:06:50 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040729
Čas Vožnje: 00:06:50
5 . 35 Gojković Nicolas
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar CRO02240626 00:06:52 >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO02240626
Čas Vožnje: 00:06:52
6 . 31 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 00:07:14 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041030
Čas Vožnje: 00:07:14
7 . 26 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040922
Čas Vožnje: 00:00:00
8 . 17 Turk Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 00:07:21 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040611
Čas Vožnje: 00:07:21
9 . 21 Eržen Martin
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 00:07:24 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040404
Čas Vožnje: 00:07:24
10 . 24 Košir Vid
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 00:07:31 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041023
Čas Vožnje: 00:07:31
DEČKI E (U13)-M
1 . 6 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 00:03:12 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050511
Čas Vožnje: 00:03:12
2 . 1 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 00:03:26 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
Čas Vožnje: 00:03:26
3 . 8 Flajs Maj
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 00:03:59 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050128
Čas Vožnje: 00:03:59
6 . 11 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 00:04:03 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050306
Čas Vožnje: 00:04:03
7 . 7 Božnar Prosen Enej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 00:04:08 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050426
Čas Vožnje: 00:04:08
8 . 12 ČUK Enej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 00:04:11 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050901
Čas Vožnje: 00:04:11
9 . 9 Sušnik Nejc
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 00:04:14 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050519
Čas Vožnje: 00:04:14
10 . 155 Uvodič Jan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051022 00:04:20 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20051022
Čas Vožnje: 00:04:20
11 . 3 Bevc Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 00:05:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070430
Čas Vožnje: 00:05:00
12 . 5 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 00:05:04 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050729
Čas Vožnje: 00:05:04
DNF 2 Avbar Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050409
Čas Vožnje: DNF
DEČKI E (U13)-Ž
4 . 40 KALAN Neja*
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 00:04:01 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040921
Čas Vožnje: 00:04:01
5 . 38 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 00:04:03 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040512
Čas Vožnje: 00:04:03
DEČKI C (U13)-M
1 . 129 Turk Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 00:24:22 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031030
u010cas Vou017enje: 00:24:22
2 . 128 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030304
u010cas Vou017enje: 00:00:00
3 . 132 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 00:24:43 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031106
u010cas Vou017enje: 00:24:43
4 . 138 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030224
u010cas Vou017enje: 00:00:00
5 . 127 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030121
u010cas Vou017enje: 00:00:00
6 . 126 Jamnik Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030214
u010cas Vou017enje: 00:00:00
7 . 136 Poropat Žan Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030925
u010cas Vou017enje: 00:00:00
8 . 145 Skukan Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030131
u010cas Vou017enje: 00:00:00
9 . 146 Tomšič Dan Andrej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030205
u010cas Vou017enje: 00:00:00
10 . 134 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 00:24:53 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030509
u010cas Vou017enje: 00:24:53
11 . 123 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030404
u010cas Vou017enje: 00:00:00
12 . 133 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 00:25:17 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030425
u010cas Vou017enje: 00:25:17
13 . 141 Levstik Kristjan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030516
u010cas Vou017enje: 00:00:00
14 . 139 JOVAN TIM
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030711
u010cas Vou017enje: 00:00:00
15 . 130 Jenčič Lan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030718
u010cas Vou017enje: 00:00:00
16 . 143 PAVRIČ MARK
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030212
u010cas Vou017enje: 00:00:00
17 . 125 Hočevar Tin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031007
u010cas Vou017enje: 00:00:00
18 . 148 Novak Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020103 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020103
u010cas Vou017enje: 00:00:00
19 . 147 Weisseisen Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030525
u010cas Vou017enje: 00:00:00
20 . 122 Blatnik Matevž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031022 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031022
u010cas Vou017enje: 00:00:00
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 96 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020216
u010cas Vou017enje: 00:00:00
2 . 117 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:34:05 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020528
u010cas Vou017enje: 00:34:05
3 . 98 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020501
u010cas Vou017enje: 00:00:00
4 . 119 Gojković Oliver
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar CRO20021103 00:34:13 >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20021103
u010cas Vou017enje: 00:34:13
5 . 107 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021024
u010cas Vou017enje: 00:00:00
6 . 116 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020608
u010cas Vou017enje: 00:00:00
7 . 110 Bašelj Jaša
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020614
u010cas Vou017enje: 00:00:00
8 . 105 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 00:34:53 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020926
u010cas Vou017enje: 00:34:53
9 . 108 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 00:35:25 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020325
u010cas Vou017enje: 00:35:25
10 . 100 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021213
u010cas Vou017enje: 00:00:00
11 . 106 Rengeo Nikolaj
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 -- >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021106
u010cas Vou017enje: 00:00:00
12 . 115 Praprotnik Čurič Vid
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020804
u010cas Vou017enje: 00:00:00
13 . 111 DRAŠLER ANŽE
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020628
u010cas Vou017enje: 00:00:00
14 . 118 Jakopović Jani
BK Sveti Donat
Moški CRO BK Sveti Donat CRO20021026 -- >
Klub BK Sveti Donat
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20021026
u010cas Vou017enje: 00:00:00
15 . 114 PAULIČ GAŠPER
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020927
u010cas Vou017enje: 00:00:00
16 . 101 Durkov Gregor
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020320
u010cas Vou017enje: 00:00:00
17 . 109 Vidovič Filip Teo
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021103
u010cas Vou017enje: 00:00:00
18 . 112 Groznik Svit
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020201
u010cas Vou017enje: 00:00:00
19 . 99 Peterlin Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020126
u010cas Vou017enje: 00:00:00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 69 Kovačič Rok
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 00:48:43 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010117
u010cas Vou017enje: 00:48:43
2 . 68 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010404
u010cas Vou017enje: 00:00:00
3 . 89 Kogovšek Kancijan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011228
u010cas Vou017enje: 00:00:00
4 . 71 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010501
u010cas Vou017enje: 00:00:00
5 . 88 Jeretina Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011007
u010cas Vou017enje: 00:00:00
6 . 75 Šranc Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20011225 -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011225
u010cas Vou017enje: 00:00:00
7 . 70 Murn Boštjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010115
u010cas Vou017enje: 00:00:00
8 . 83 Polanec Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010226
u010cas Vou017enje: 00:00:00
9 . 82 Ljubec Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011108
u010cas Vou017enje: 00:00:00
10 . 77 Žnidar Maj
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010516
u010cas Vou017enje: 00:00:00
11 . 76 Pajek Benjamin
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010402 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010402
u010cas Vou017enje: 00:00:00
12 . 86 Čemažar Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010215
u010cas Vou017enje: 00:00:00
13 . 92 Zalar Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010728
u010cas Vou017enje: 00:00:00
14 . 66 Ašič Simon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010930
u010cas Vou017enje: 00:00:00
15 . 67 Badovinac Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011105
u010cas Vou017enje: 00:00:00
16 . 94 Šepat Antonio
BK Sveti Donat
Moški CRO BK Sveti Donat CRO20011124 -- >
Klub BK Sveti Donat
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20011124
u010cas Vou017enje: 00:00:00
17 . 87 Čuk Tjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010426
u010cas Vou017enje: 00:00:00
18 . 74 Slapničar Vid
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20010811 -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010811
u010cas Vou017enje: 00:00:00
19 . 81 Gaiser Alexander
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011202
u010cas Vou017enje: 00:00:00
20 . 90 Križman Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010922
u010cas Vou017enje: 00:00:00
21 . 93 ŽELEZNIK ŽIGA
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010301 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010301
Čas Vožnje: 00:00:00
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 4 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 00:51:53 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000629
Čas Vožnje: 00:51:53
2 . 80 Čemažar Nik
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 00:52:20 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990802
Čas Vožnje: 00:52:20
3 . 32 Sagadin Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990501
Čas Vožnje: 00:00:00
4 . 18 Šranc Peter
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Čas Vožnje: 00:00:00
5 . 47 Potočki Viktor
RADENSKA AS
Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327 -- >
Klub RADENSKA AS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990327
Čas Vožnje: 00:00:00
6 . 27 Hozjan Marko
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000320
Čas Vožnje: 00:00:00
7 . 17 Šmit Matic
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990530 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990530
Čas Vožnje: 00:00:00
8 . 10 Omrzel Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001231
Čas Vožnje: 00:00:00
9 . 46 Ostervuh Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990402
Čas Vožnje: 00:00:00
10 . 15 Kosovel David
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990820 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990820
Čas Vožnje: 00:00:00
11 . 44 Križman Matjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990613
Čas Vožnje: 00:00:00
12 . 81 Čadež David
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas Vožnje: 00:00:00
13 . 1 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
Čas Vožnje: 00:00:00
14 . 40 Jančar Žiga
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000117
Čas Vožnje: 00:00:00
15 . 36 Debevec Blaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990215
Čas Vožnje: 00:00:00
16 . 12 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000925
Čas Vožnje: 00:00:00
17 . 26 Bavec Timotej
MEBLOJOGI
Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620 00:52:29 >
Klub MEBLOJOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Čas Vožnje: 00:52:29
18 . 83 Pirih Aleš
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000306
Čas Vožnje: 00:00:00
19 . 43 Kogovšek Krištof
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404 00:52:54 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990404
Čas Vožnje: 00:52:54
20 . 2 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 00:53:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000826
Čas Vožnje: 00:53:00
21 . 31 Paj Jernej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990519
Čas Vožnje: 00:00:00
22 . 56 Šepat Luka
BK Sveti Donat
Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990913 -- >
Klub BK Sveti Donat
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990913
Čas Vožnje: 00:00:00
23 . 16 Medja Kristjan
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990519 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990519
Čas Vožnje: 00:00:00
24 . 29 Malovič Nace
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas Vožnje: 00:00:00
25 . 33 Žagar Tilen
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000310
Čas Vožnje: 00:00:00
26 . 55 Jakopović Sven
BK Sveti Donat
Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990311 -- >
Klub BK Sveti Donat
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990311
Čas Vožnje: 00:00:00
27 . 41 Jovan Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000804
Čas Vožnje: 00:00:00
28 . 7 Koračin David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000803 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000803
Čas Vožnje: 00:00:00
29 . 3 Bogataj Patrik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001023
Čas Vožnje: 00:00:00
DNF 6 Jarc Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990409
Čas Vožnje: DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 39 Šmit Maruša
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 00:24:43 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030517
Čas Vožnje: 00:24:43
2 . 36 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030815
Čas Vožnje: 00:00:00
3 . 41 Prevc Eva
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030829
Čas Vožnje: 00:00:00
4 . 42 Hamler Tajda
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20031219
Čas Vožnje: 00:00:00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 43 Ahačič Ana
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 00:24:43 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20021025
Čas Vožnje: 00:24:43
2 . 44 Sušnik Tjaša
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 00:25:01 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20020803
Čas Vožnje: 00:25:01
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 45 Jenko Katja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010630
Čas Vožnje: 00:00:00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 47 Penko Karin
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990803
Čas Vožnje: 00:00:00
2 . 52 Šintić Josipa
BK Zadar
Ženski CRO BK Zadar CRO19990630 -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO19990630
Čas Vožnje: 00:00:00
3 . 51 Perinović Maja
BK Zadar
Ženski CRO BK Zadar CRO19990924 -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO19990924
Čas Vožnje: 00:00:00
4 . 50 Dokoza Nina
BK Zadar
Ženski CRO BK Zadar CRO20000403 -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20000403
Čas Vožnje: 00:00:00
5 . 48 Ustar Maša Pia
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990901 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990901
Čas Vožnje: 00:00:00
6 . 46 Fajfar Manca
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000221 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000221
Čas Vožnje: 00:00:00
DNF 49 Komar Liza
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990921
Čas Vožnje: DNF
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 61 Jeretina Katja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19970523 00:52:20 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19970523
Čas Vožnje: 00:52:20
2 . 64 Zajc Hajdi
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19981215
Čas Vožnje: 00:00:00
3 . 63 Weisseisen Eva
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980429 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980429
Čas Vožnje: 00:00:00
DNF 62 Majnik Ana
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980705 DNF >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980705
Čas Vožnje: DNF

Komentarji

 

Mobile content