Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 9. VN OBČINE KOMENDA 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:9. VN OBČINE KOMENDA 2015 Datum:16.05.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Število krogov Zaostanek Več
OBčINSKO PRVENSTVO-M
1 . 146 JURIJ Kern
ŠD BEXEL KOMENDA
Moški SLO ŠD BEXEL KOMENDA 0:40:28 8 0:00:00 >
Klub ŠD BEXEL KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:40:28
Število krogov: 8
Zaostanek: 0:00:00
2 . 145 FRANCI Groznik
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:42:29 8 0:02:01 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:42:29
Število krogov: 8
Zaostanek: 0:02:01
3 . 149 EDO Podgoršek
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 0:44:21 8 0:03:53 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:44:21
Število krogov: 8
Zaostanek: 0:03:53
ŽENSKE A-Ž
1 . 4 Voglar Irena
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19820704 0:40:26 8 0:00:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19820704
u010cas vou017enje: 0:40:26
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:00
2 . 1 Elsner Tanja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19930116 0:40:26 8 0:00:00 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19930116
u010cas vou017enje: 0:40:26
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:00
3 . 144 TANJA Koncilija
RADENSKA AS
Ženski SLO RADENSKA AS SLO19842804 0:43:20 8 0:02:54 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19842804
u010cas vou017enje: 0:43:20
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:02:54
4 . 3 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19900212 0:44:26 8 0:04:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19900212
u010cas vou017enje: 0:44:26
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:04:00
5 . 5 Hasemali Anja
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19880509 0:41:34 7 -- >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19880509
u010cas vou017enje: 0:41:34
u0160tevilo krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
6 . 6 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 0:41:35 7 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19840410
u010cas vou017enje: 0:41:35
u0160tevilo krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
7 . 2 Jug Nina
KK DJAK
Ženski SLO KK DJAK SLO19890507 0:41:37 7 -- >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19890507
u010cas vou017enje: 0:41:37
u0160tevilo krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE B-Ž
1 . 7 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 0:40:28 8 0:00:00 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19791031
u010cas vou017enje: 0:40:28
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:00
2 . 8 Petrič Anita
KK MASTER TEAM
Ženski SLO KK MASTER TEAM 0:46:07 7 -- >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:46:07
u0160tevilo krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
3 . 148 MOJCA Kovač
WOODEN BIKE 4MK
Ženski SLO WOODEN BIKE 4MK 0:42:17 6 -- >
Klub WOODEN BIKE 4MK
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:42:17
u0160tevilo krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 9 Uršič Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608 0:44:21 8 0:00:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19530608
u010cas vou017enje: 0:44:21
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:00
2 . 10 Rakuš Jelka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 0:44:22 8 0:00:02 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19640304
u010cas vou017enje: 0:44:22
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:02
3 . 11 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:41:44 7 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19600514
u010cas vou017enje: 0:41:44
u0160tevilo krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
AMATERJI -M
1 . 20 Drinovec Matej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 0:59:35 13 0:00:00 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910816
u010cas vou017enje: 0:59:35
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:00
2 . 32 Kravos Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19880813 1:00:29 13 0:00:54 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880813
u010cas vou017enje: 1:00:29
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:54
3 . 25 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 1:00:30 13 0:00:54 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880430
u010cas vou017enje: 1:00:30
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:54
4 . 26 Polajnar Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19950920 1:00:30 13 0:00:55 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950920
u010cas vou017enje: 1:00:30
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:55
5 . 24 Pajek Rok
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 1:00:30 13 0:00:55 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 1:00:30
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:55
6 . 15 Brulc Srečko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 1:00:32 13 0:00:57 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870524
u010cas vou017enje: 1:00:32
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:57
7 . 29 Plaznik Matic
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19900218 1:00:33 13 0:00:57 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900218
u010cas vou017enje: 1:00:33
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:57
8 . 16 Plevel Robert
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 1:00:33 13 0:00:58 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881214
u010cas vou017enje: 1:00:33
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:58
9 . 14 Štucin Alen
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19880725 1:00:33 13 0:00:58 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880725
u010cas vou017enje: 1:00:33
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:58
10 . 150 GABRIEL Ossyra
Brez kluba
Moški DEU Brez kluba GER19930617 1:00:34 13 0:00:58 >
Klub Brez kluba
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: GER19930617
u010cas vou017enje: 1:00:34
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:58
11 . 19 Kuralt Mitja
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19901019 1:00:34 13 0:00:59 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19901019
u010cas vou017enje: 1:00:34
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:59
12 . 156 Koželj Martin
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19890712 1:00:35 13 0:01:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890712
u010cas vou017enje: 1:00:35
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:00
13 . 12 Primožič Žiga
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 1:00:35 13 0:01:00 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 1:00:35
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:00
14 . 13 Oblak Blaž
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 1:00:36 13 0:01:01 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 1:00:36
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:01
15 . 38 Maretič Žiga
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 1:00:36 13 0:01:01 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 1:00:36
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:01
16 . 22 Sernec Žiga
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19880611 1:00:37 13 0:01:01 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880611
u010cas vou017enje: 1:00:37
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:01
17 . 17 Marinko Matjaž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19870730 1:00:37 13 0:01:02 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870730
u010cas vou017enje: 1:00:37
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:02
18 . 23 Pinter Uroš
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19890720 1:00:38 13 0:01:03 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890720
u010cas vou017enje: 1:00:38
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:03
19 . 30 Zajc Matic
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina SLO19950714 1:02:22 13 0:02:47 >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950714
u010cas vou017enje: 1:02:22
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:02:47
20 . 34 ADEMOVIĆ Tadej
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO19880505 1:04:19 13 0:04:44 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880505
u010cas vou017enje: 1:04:19
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:04:44
21 . 18 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 1:04:28 13 0:04:53 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860218
u010cas vou017enje: 1:04:28
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:04:53
22 . 31 Sanković Alex
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19940914 0:26:32 5 -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940914
u010cas vou017enje: 0:26:32
u0160tevilo krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
DNF 21 Robič Matic
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19870806 DNS 1 -- >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870806
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 27 Robič Gregor
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19900116 DNS 1 -- >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900116
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 37 Fujs Matej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900121 DNS 1 -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900121
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 35 Pogačar Jani
KK TEMPO SIGAS
Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19880609 DNS 1 -- >
Klub KK TEMPO SIGAS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880609
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
MASTER A-M
1 . 50 Sikošek Gregor
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19841117 0:59:34 13 0:00:00 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841117
u010cas vou017enje: 0:59:34
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:00
2 . 44 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129 1:00:29 13 0:00:55 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820129
u010cas vou017enje: 1:00:29
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:55
3 . 48 Obid Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 1:00:30 13 0:00:56 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831129
u010cas vou017enje: 1:00:30
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:56
4 . 54 Stubelj Aleš
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 1:00:31 13 0:00:57 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830618
u010cas vou017enje: 1:00:31
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:57
5 . 55 Potočnik Lovrenc
KLUB VAŠKA RUNDA
Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19840311 1:00:32 13 0:00:58 >
Klub KLUB VAŠKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840311
u010cas vou017enje: 1:00:32
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:58
6 . 39 Modic Aleš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 1:00:33 13 0:00:59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19851006
u010cas vou017enje: 1:00:33
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:59
7 . 43 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 1:00:33 13 0:00:59 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841214
u010cas vou017enje: 1:00:33
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:59
8 . 46 Kulišić Tomislav
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški CRO ŠD BAM.BI A2U TEAM CRO19850113 1:00:35 13 0:01:01 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19850113
u010cas vou017enje: 1:00:35
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:01
9 . 49 Kramar Miha
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19850615 1:00:35 13 0:01:01 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850615
u010cas vou017enje: 1:00:35
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:01
10 . 47 Hrkalovič Miroslav
ŠD BAM.BI A2U TEAM
Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19820824 1:00:35 13 0:01:01 >
Klub ŠD BAM.BI A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820824
u010cas vou017enje: 1:00:35
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:01
11 . 56 Kimovec Matej
KLUB VAŠKA RUNDA
Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19840823 1:00:36 13 0:01:02 >
Klub KLUB VAŠKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840823
u010cas vou017enje: 1:00:36
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:02
12 . 52 Petovar Jernej
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19850508 1:02:28 13 0:02:54 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850508
u010cas vou017enje: 1:02:28
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:02:54
13 . 51 Porenta Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19830108 1:04:19 13 0:04:46 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830108
u010cas vou017enje: 1:04:19
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:04:46
14 . 153 Pangeršič Andrej
KK ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA SLO 19830716 1:04:20 13 0:04:46 >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO 19830716
u010cas vou017enje: 1:04:20
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:04:46
15 . 151 Novak Bine
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 1:05:29 13 0:05:55 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 1:05:29
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:05:55
16 . 45 Tajčman Simon
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19840106 1:02:30 12 -- >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840106
u010cas vou017enje: 1:02:30
u0160tevilo krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
17 . 42 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 0:33:00 7 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830318
u010cas vou017enje: 0:33:00
u0160tevilo krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
18 . 154 DAMJAN Brence
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 0:23:36 5 -- >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:23:36
u0160tevilo krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
DNF 41 Lovše Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 DNS 1 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831114
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 53 Černigoj Uroš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19850428 DNS 1 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850428
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
MASTER B-M
1 . 60 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:00:28 13 0:00:00 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760802
u010cas vou017enje: 1:00:28
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:00
2 . 66 Zupanič Janez
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19761025 1:00:31 13 0:00:03 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761025
u010cas vou017enje: 1:00:31
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:03
3 . 68 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 1:00:32 13 0:00:04 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760901
u010cas vou017enje: 1:00:32
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:04
4 . 62 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 1:00:33 13 0:00:05 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761119
u010cas vou017enje: 1:00:33
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:05
5 . 65 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 1:00:34 13 0:00:06 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800313
u010cas vou017enje: 1:00:34
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:06
6 . 59 Vantur Mihael
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19790718 1:00:59 13 0:00:31 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19790718
u010cas vou017enje: 1:00:59
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:31
7 . 64 Smolej Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 1:02:24 13 0:01:55 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19770208
u010cas vou017enje: 1:02:24
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:55
8 . 58 Verdel Rok
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 1:04:19 13 0:03:51 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19801005
u010cas vou017enje: 1:04:19
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:03:51
9 . 63 Vrankar Gregor
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19771003 1:04:22 13 0:03:53 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19771003
u010cas vou017enje: 1:04:22
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:03:53
10 . 152 Krumpestar Matej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19771223 1:04:25 13 0:03:57 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19771223
u010cas vou017enje: 1:04:25
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:03:57
11 . 69 Kaučič Primož
TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI
Moški SLO TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI 0:20:07 3 -- >
Klub TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:20:07
u0160tevilo krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
DNF 71 Razpotnik Gregor
KLUB VAŠKA RUNDA
Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA DNS 1 -- >
Klub KLUB VAŠKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 67 Žgavc Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19781211 DNS 1 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19781211
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 70 Salavec Goran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19800926 DNS 1 -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800926
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 57 Bratuš Dean
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 DNS 1 -- >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780923
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
MASTER C-M
1 . 80 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 0:59:35 13 0:00:00 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730206
u010cas vou017enje: 0:59:35
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:00
2 . 75 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 1:00:34 13 0:00:59 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19751204
u010cas vou017enje: 1:00:34
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:59
3 . 74 Oter Mitja
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19750501 1:00:36 13 0:01:01 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19750501
u010cas vou017enje: 1:00:36
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:01:01
4 . 73 Mahmutović Nermin
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19710827 1:02:19 13 0:02:44 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710827
u010cas vou017enje: 1:02:19
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:02:44
5 . 147 Kovač Marjan
4MK
Moški SLO 4MK SLO19710211 1:02:20 13 0:02:45 >
Klub 4MK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710211
u010cas vou017enje: 1:02:20
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:02:45
6 . 76 Podjed Marjan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19710525 1:04:20 13 0:04:45 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710525
u010cas vou017enje: 1:04:20
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:04:45
7 . 77 Jeraj Sebastijan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19730309 1:04:21 13 0:04:46 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730309
u010cas vou017enje: 1:04:21
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:04:46
8 . 79 Omahen Blaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO1975 1:04:22 13 0:04:48 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO1975
u010cas vou017enje: 1:04:22
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:04:48
9 . 78 Nanut Darijo
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19740212 1:02:30 12 -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740212
u010cas vou017enje: 1:02:30
u0160tevilo krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
10 . 158 MATEJ Pirc
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 1:05:35 11 -- >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 1:05:35
u0160tevilo krogov: 11
Zaostanek: 00:00:00
11 . 72 Potočnik Primož
KLUB VAŠKA RUNDA
Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA 0:14:39 3 -- >
Klub KLUB VAŠKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:14:39
u0160tevilo krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
MASTER D-M
1 . 84 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 0:59:40 13 0:00:00 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660228
u010cas vou017enje: 0:59:40
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:00
2 . 93 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 1:00:31 13 0:00:51 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660129
u010cas vou017enje: 1:00:31
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:51
3 . 94 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 1:00:33 13 0:00:53 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690616
u010cas vou017enje: 1:00:33
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:53
4 . 87 Kuret Iztok
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 1:00:35 13 0:00:54 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19670428
u010cas vou017enje: 1:00:35
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:00:54
5 . 160 Oven Uroš
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19700729 1:02:22 13 0:02:42 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700729
u010cas vou017enje: 1:02:22
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:02:42
6 . 82 Šeme Tomaž
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM SLO19680713 1:04:20 13 0:04:40 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19680713
u010cas vou017enje: 1:04:20
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:04:40
7 . 95 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 1:05:30 13 0:05:50 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19680208
u010cas vou017enje: 1:05:30
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:05:50
8 . 81 Dimec Mišo
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19700622 1:05:31 13 0:05:51 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700622
u010cas vou017enje: 1:05:31
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:05:51
9 . 85 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19660530 1:05:36 13 0:05:56 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660530
u010cas vou017enje: 1:05:36
u0160tevilo krogov: 13
Zaostanek: 0:05:56
10 . 88 Ukmar Aleš
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19701204 1:00:44 12 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19701204
u010cas vou017enje: 1:00:44
u0160tevilo krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
11 . 96 Potočnik Tone
KLUB VAŠKA RUNDA
Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA 1:05:23 12 -- >
Klub KLUB VAŠKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 1:05:23
u0160tevilo krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
DNF 83 Grilj Jernej
BK Opatija-2010
Moški SLO BK Opatija-2010 SLO19700815 DNS 1 -- >
Klub BK Opatija-2010
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700815
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 91 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690806 DNS 1 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690806
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 92 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 DNS 1 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660606
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
MASTER E-M
1 . 100 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 0:40:00 8 0:00:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19620908
u010cas vou017enje: 0:40:00
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:00
2 . 97 Žakelj Vladimir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:40:25 8 0:00:25 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650130
u010cas vou017enje: 0:40:25
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:25
3 . 157 Skukan Ivo
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 0:40:26 8 0:00:26 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas vou017enje: 0:40:26
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:26
4 . 101 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:40:26 8 0:00:26 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650712
u010cas vou017enje: 0:40:26
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:26
5 . 104 Petrič Slavko
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19620702 0:40:27 8 0:00:27 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19620702
u010cas vou017enje: 0:40:27
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:27
6 . 103 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 0:40:28 8 0:00:28 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640925
u010cas vou017enje: 0:40:28
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:28
7 . 99 Detiček Edvard
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620112 0:40:28 8 0:00:29 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19620112
u010cas vou017enje: 0:40:28
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:29
8 . 98 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 0:40:36 8 0:00:36 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19620213
u010cas vou017enje: 0:40:36
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:36
9 . 102 Bogataj Igor
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19630905 0:42:33 8 0:02:34 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19630905
u010cas vou017enje: 0:42:33
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:02:34
MASTER F-M
1 . 106 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 0:39:56 8 0:00:00 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19601125
u010cas vou017enje: 0:39:56
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:00
2 . 113 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:40:28 8 0:00:32 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19581024
u010cas vou017enje: 0:40:28
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:32
3 . 107 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:40:29 8 0:00:33 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19570501
u010cas vou017enje: 0:40:29
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:33
4 . 108 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:40:30 8 0:00:34 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19570402
u010cas vou017enje: 0:40:30
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:34
5 . 111 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:40:50 8 0:00:54 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590313
u010cas vou017enje: 0:40:50
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:54
6 . 115 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 0:43:21 8 0:03:25 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560618
u010cas vou017enje: 0:43:21
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:03:25
7 . 114 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 0:45:53 8 0:05:57 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560417
u010cas vou017enje: 0:45:53
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:05:57
8 . 110 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:41:40 7 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19561215
u010cas vou017enje: 0:41:40
u0160tevilo krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
DNF 155 Kozjek Anton
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19560522 0:25:51 5 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560522
u010cas vou017enje: 0:25:51
u0160tevilo krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
DNF 105 Juvan Miran
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19590808 DNS 1 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590808
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 112 Brecelj Miloš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19590302 DNS 1 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590302
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 116 Colnarič Slavko
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560612 DNS 1 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560612
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 117 Šek Darko
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19581219 DNS 1 -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19581219
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
MASTER G-M
1 . 123 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:40:25 8 0:00:00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19511103
u010cas vou017enje: 0:40:25
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:00
2 . 120 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 0:40:25 8 0:00:01 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19550221
u010cas vou017enje: 0:40:25
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:01
3 . 119 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 0:40:27 8 0:00:02 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19510520
u010cas vou017enje: 0:40:27
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:02
4 . 118 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:40:30 8 0:00:05 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540626
u010cas vou017enje: 0:40:30
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:05
5 . 125 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 0:40:30 8 0:00:05 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19550113
u010cas vou017enje: 0:40:30
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:05
6 . 121 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19530804 0:44:20 8 0:03:56 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19530804
u010cas vou017enje: 0:44:20
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:03:56
7 . 122 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:41:42 7 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540714
u010cas vou017enje: 0:41:42
u0160tevilo krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
MASTER H-M
1 . 131 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:40:28 8 0:00:00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19481206
u010cas vou017enje: 0:40:28
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:00
2 . 136 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 0:40:31 8 0:00:03 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19470823
u010cas vou017enje: 0:40:31
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:03
3 . 135 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 0:43:17 8 0:02:49 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19490131
u010cas vou017enje: 0:43:17
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:02:49
4 . 128 Oblak Alojz
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19470621 0:43:20 8 0:02:52 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19470621
u010cas vou017enje: 0:43:20
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:02:52
5 . 129 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 0:43:21 8 0:02:53 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19490923
u010cas vou017enje: 0:43:21
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:02:53
6 . 126 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19480309 0:44:19 8 0:03:51 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19480309
u010cas vou017enje: 0:44:19
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:03:51
7 . 134 Štrancar Jožef
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 0:44:23 8 0:03:56 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19470629
u010cas vou017enje: 0:44:23
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:03:56
8 . 127 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 0:40:18 7 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19501109
u010cas vou017enje: 0:40:18
u0160tevilo krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
9 . 130 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:41:38 7 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19471107
u010cas vou017enje: 0:41:38
u0160tevilo krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
MASTER I-M
1 . 138 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 0:43:19 8 0:00:00 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19450917
u010cas vou017enje: 0:43:19
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:00
2 . 142 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:44:05 8 0:00:46 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430801
u010cas vou017enje: 0:44:05
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:00:46
3 . 143 Kotnik Herbert
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 0:44:20 8 0:01:01 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430309
u010cas vou017enje: 0:44:20
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:01:01
4 . 140 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19380218 0:44:28 8 0:01:10 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19380218
u010cas vou017enje: 0:44:28
u0160tevilo krogov: 8
Zaostanek: 0:01:10
5 . 137 Učanjšek Edvard
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 0:41:25 6 -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19340512
u010cas vou017enje: 0:41:25
u0160tevilo krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
DNF 141 Danevčič Anton
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19410420 DNS 1 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19410420
u010cas vou017enje: DNS
u0160tevilo krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI C (U13)-M
1 . 8 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 0:23:12 4 0:00:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030304
Čas vožnje: 0:23:12
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:00
2 . 16 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 0:23:19 4 0:00:06 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030121
Čas vožnje: 0:23:19
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:06
3 . 29 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 0:23:19 4 0:00:07 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030224
Čas vožnje: 0:23:19
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:07
4 . 68 Menegaldo Matteo
G.c. Bannia
Moški ITA G.c. Bannia ITA20030204 0:23:19 4 0:00:07 >
Klub G.c. Bannia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA20030204
Čas vožnje: 0:23:19
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:07
5 . 41 Skukan Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 0:23:20 4 0:00:07 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030131
Čas vožnje: 0:23:20
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:07
6 . 10 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 0:23:20 4 0:00:08 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050511
Čas vožnje: 0:23:20
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:08
7 . 5 Turk Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 0:23:20 4 0:00:08 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031030
Čas vožnje: 0:23:20
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:08
8 . 27 Žnidar Žiga
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 0:23:20 4 0:00:08 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040803
Čas vožnje: 0:23:20
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:08
9 . 40 Tomšič Dan Andrej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 0:23:20 4 0:00:08 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030205
Čas vožnje: 0:23:20
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:08
10 . 25 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 0:23:21 4 0:00:08 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040124
Čas vožnje: 0:23:21
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:08
11 . 4 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 0:23:21 4 0:00:09 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040924
Čas vožnje: 0:23:21
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:09
12 . 34 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 0:23:22 4 0:00:10 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030509
Čas vožnje: 0:23:22
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:10
13 . 67 Olivo Bryan
G.c. Bannia
Moški ITA G.c. Bannia ITA20030104 0:23:24 4 0:00:11 >
Klub G.c. Bannia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA20030104
Čas vožnje: 0:23:24
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:11
14 . 60 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 0:23:24 4 0:00:12 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040729
Čas vožnje: 0:23:24
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:12
15 . 37 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 0:23:26 4 0:00:14 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030425
Čas vožnje: 0:23:26
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:14
16 . 55 Jenčič Lan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 0:23:31 4 0:00:19 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030718
Čas vožnje: 0:23:31
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:19
17 . 32 Poropat Žan Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 0:23:34 4 0:00:22 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030925
Čas vožnje: 0:23:34
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:22
18 . 49 JOVAN TIM
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 0:23:36 4 0:00:24 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030711
Čas vožnje: 0:23:36
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:24
19 . 47 Levstik Kristjan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 0:23:38 4 0:00:26 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030516
Čas vožnje: 0:23:38
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:26
20 . 44 PAVRIČ MARK
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 0:23:39 4 0:00:27 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030212
Čas vožnje: 0:23:39
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:27
21 . 1 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 0:23:42 4 0:00:30 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
Čas vožnje: 0:23:42
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:30
22 . 3 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 0:23:59 4 0:00:47 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje: 0:23:59
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:47
23 . 13 Misini Denis
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 0:24:04 4 0:00:52 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030702
Čas vožnje: 0:24:04
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:52
24 . 2 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 0:24:06 4 0:00:54 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031231
Čas vožnje: 0:24:06
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:54
25 . 20 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 0:24:07 4 0:00:54 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030404
Čas vožnje: 0:24:07
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:54
26 . 57 Flajs Maj
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 0:24:11 4 0:00:59 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050128
Čas vožnje: 0:24:11
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:59
27 . 61 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 0:24:12 4 0:00:59 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041030
Čas vožnje: 0:24:12
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:00:59
28 . 64 Kucelj Patrik
BK STUBAKI
Moški CRO BK STUBAKI CRO20040530 0:24:13 4 0:01:01 >
Klub BK STUBAKI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20040530
Čas vožnje: 0:24:13
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:01:01
29 . 54 Košir Vid
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 0:24:14 4 0:01:02 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041023
Čas vožnje: 0:24:14
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:01:02
30 . 53 Sušnik Nejc
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 0:24:15 4 0:01:02 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050519
Čas vožnje: 0:24:15
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:01:02
31 . 18 Hočevar Tin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 0:24:17 4 0:01:05 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031007
Čas vožnje: 0:24:17
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:01:05
32 . 28 Robič NAL JURE
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 0:24:19 4 0:01:06 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041102
Čas vožnje: 0:24:19
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:01:06
33 . 66 Pauletto Michael
G.c. Bannia
Moški ITA G.c. Bannia ITA20040620 0:24:26 4 0:01:13 >
Klub G.c. Bannia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA20040620
Čas vožnje: 0:24:26
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:01:13
34 . 39 Weisseisen Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 0:24:29 4 0:01:17 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030525
Čas vožnje: 0:24:29
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:01:17
35 . 30 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 0:24:37 4 0:01:25 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041215
Čas vožnje: 0:24:37
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:01:25
36 . 35 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 0:24:42 4 0:01:30 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050306
Čas vožnje: 0:24:42
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:01:30
37 . 15 Judež Bine
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 0:24:45 4 0:01:32 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20061116
Čas vožnje: 0:24:45
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:01:32
38 . 43 Poljanec Jon
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 0:24:54 4 0:01:41 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040926
Čas vožnje: 0:24:54
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:01:41
39 . 36 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 0:25:07 4 0:01:55 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040922
Čas vožnje: 0:25:07
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:01:55
40 . 69 Ceolin Riccardo
G.c. Bannia
Moški ITA G.c. Bannia ITA20040401 0:25:29 4 0:02:17 >
Klub G.c. Bannia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA20040401
Čas vožnje: 0:25:29
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:02:17
41 . 59 Božnar Prosen Enej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 0:25:32 4 0:02:20 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050426
Čas vožnje: 0:25:32
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:02:20
42 . 48 Kern Tadej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030228 0:25:44 4 0:02:32 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030228
Čas vožnje: 0:25:44
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:02:32
43 . 56 Florjanič Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601 0:26:29 4 0:03:17 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040601
Čas vožnje: 0:26:29
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:03:17
44 . 58 Eržen Martin
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 0:26:35 4 0:03:23 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040404
Čas vožnje: 0:26:35
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:03:23
45 . 31 Rutnik Andraž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 0:26:43 4 0:03:31 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030524
Čas vožnje: 0:26:43
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:03:31
46 . 65 Grden Antonio
BK STUBAKI
Moški CRO BK STUBAKI CRO20040613 0:26:46 4 0:03:34 >
Klub BK STUBAKI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20040613
Čas vožnje: 0:26:46
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:03:34
47 . 45 Oven Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 0:26:48 4 0:03:35 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031203
Čas vožnje: 0:26:48
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:03:35
48 . 19 Hajsinger Janko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 0:26:48 4 0:03:36 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030626
Čas vožnje: 0:26:48
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:03:36
49 . 51 ČUK Enej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 0:27:44 4 0:04:32 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050901
Čas vožnje: 0:27:44
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:04:32
50 . 7 Stanojevič Nik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040210 0:27:51 4 0:04:38 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040210
Čas vožnje: 0:27:51
Število krogov: 4
Zaostanek: 0:04:38
51 . 33 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 0:20:55 3 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030422
Čas vožnje: 0:20:55
Število krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
52 . 21 Bojanc Klemen
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030412 0:23:16 3 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030412
Čas vožnje: 0:23:16
Število krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
53 . 24 Bevc Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 0:24:19 3 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070430
Čas vožnje: 0:24:19
Število krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
54 . 11 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 0:01:28 1 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050729
Čas vožnje: 0:01:28
Število krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 205 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 0:38:17 7 0:00:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020216
Čas vožnje: 0:38:17
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:00
2 . 203 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 0:38:18 7 0:00:01 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020501
Čas vožnje: 0:38:18
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:01
3 . 216 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 0:38:18 7 0:00:01 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020528
Čas vožnje: 0:38:18
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:01
4 . 211 Kranjec Žagar Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 0:38:20 7 0:00:02 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020603
Čas vožnje: 0:38:20
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:02
5 . 208 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 0:38:21 7 0:00:04 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021024
Čas vožnje: 0:38:21
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:04
6 . 217 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 0:38:24 7 0:00:06 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020608
Čas vožnje: 0:38:24
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:06
7 . 209 Praprotnik Čurič Vid
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 0:38:27 7 0:00:10 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020804
Čas vožnje: 0:38:27
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:10
8 . 207 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 0:38:29 7 0:00:12 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020325
Čas vožnje: 0:38:29
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:12
9 . 219 Ornik Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 0:38:42 7 0:00:25 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020112
Čas vožnje: 0:38:42
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:25
10 . 214 Bašelj Jaša
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 0:40:40 7 0:02:22 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020614
Čas vožnje: 0:40:40
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:02:22
11 . 201 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 0:40:50 7 0:02:33 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021213
Čas vožnje: 0:40:50
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:02:33
12 . 213 DRAŠLER ANŽE
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 0:40:52 7 0:02:35 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020628
Čas vožnje: 0:40:52
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:02:35
13 . 218 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 0:40:54 7 0:02:36 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020926
Čas vožnje: 0:40:54
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:02:36
14 . 210 PAULIČ GAŠPER
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 0:40:55 7 0:02:38 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020927
Čas vožnje: 0:40:55
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:02:38
15 . 212 Groznik Svit
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 0:41:04 7 0:02:47 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020201
Čas vožnje: 0:41:04
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:02:47
16 . 215 Durkov Gregor
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 0:42:28 7 0:04:11 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020320
Čas vožnje: 0:42:28
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:04:11
17 . 222 Lončar Luka
BK STUBAKI
Moški CRO BK STUBAKI CRO20020703 0:42:35 7 0:04:17 >
Klub BK STUBAKI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20020703
Čas vožnje: 0:42:35
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:04:17
18 . 223 Jakopović Jani
BK Sveti Donat
Moški CRO BK Sveti Donat CRO20021026 0:42:37 7 0:04:20 >
Klub BK Sveti Donat
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20021026
Čas vožnje: 0:42:37
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:04:20
19 . 206 Vidovič Filip Teo
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 0:43:00 7 0:04:42 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021103
Čas vožnje: 0:43:00
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:04:42
20 . 221 Cebek Rok
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 0:41:25 6 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020423
Čas vožnje: 0:41:25
Število krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
DNF 202 Peterlin Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 0:14:33 2 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020126
Čas vožnje: 0:14:33
Število krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 178 Ašič Simon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 0:37:43 7 0:00:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010930
Čas vožnje: 0:37:43
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:00
2 . 174 Murn Boštjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 0:37:43 7 0:00:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010115
Čas vožnje: 0:37:43
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:00
3 . 176 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 0:38:13 7 0:00:30 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010404
Čas vožnje: 0:38:13
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:30
4 . 181 Šranc Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20011225 0:38:14 7 0:00:31 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011225
Čas vožnje: 0:38:14
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:31
5 . 175 Kovačič Rok
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 0:38:14 7 0:00:31 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010117
Čas vožnje: 0:38:14
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:31
6 . 198 Jurišević Carlo
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA CRO20011014 0:38:16 7 0:00:34 >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20011014
Čas vožnje: 0:38:16
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:34
7 . 177 Badovinac Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 0:38:17 7 0:00:34 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011105
Čas vožnje: 0:38:17
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:34
8 . 191 Jeretina Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 0:38:17 7 0:00:34 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011007
Čas vožnje: 0:38:17
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:34
9 . 183 Polanec Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 0:38:17 7 0:00:35 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010226
Čas vožnje: 0:38:17
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:35
10 . 187 Zalar Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 0:38:18 7 0:00:35 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010728
Čas vožnje: 0:38:18
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:35
11 . 180 Pajek Benjamin
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010402 0:38:18 7 0:00:36 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010402
Čas vožnje: 0:38:18
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:36
12 . 193 Čemažar Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 0:38:19 7 0:00:36 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010215
Čas vožnje: 0:38:19
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:36
13 . 184 Ljubec Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 0:38:19 7 0:00:36 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011108
Čas vožnje: 0:38:19
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:36
14 . 179 Žnidar Maj
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 0:38:19 7 0:00:37 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010516
Čas vožnje: 0:38:19
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:37
15 . 190 Kogovšek Kancijan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 0:38:20 7 0:00:38 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011228
Čas vožnje: 0:38:20
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:38
16 . 182 Slapničar Vid
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20010811 0:38:20 7 0:00:38 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010811
Čas vožnje: 0:38:20
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:38
17 . 192 Čuk Tjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 0:38:21 7 0:00:38 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010426
Čas vožnje: 0:38:21
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:38
18 . 172 Turk Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 0:38:21 7 0:00:39 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011013
Čas vožnje: 0:38:21
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:39
19 . 197 Divjak Aljaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 0:38:22 7 0:00:39 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010801
Čas vožnje: 0:38:22
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:39
20 . 200 Šepat Antonio
BK Sveti Donat
Moški CRO BK Sveti Donat CRO20011124 0:38:23 7 0:00:40 >
Klub BK Sveti Donat
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20011124
Čas vožnje: 0:38:23
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:40
21 . 173 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 0:38:24 7 0:00:42 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010501
Čas vožnje: 0:38:24
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:42
22 . 194 Čadež Matevž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 0:38:26 7 0:00:43 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010821
Čas vožnje: 0:38:26
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:00:43
23 . 189 Križman Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 0:40:33 7 0:02:51 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010922
Čas vožnje: 0:40:33
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:02:51
24 . 196 Peršak Vid
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 0:40:49 7 0:03:06 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010105
Čas vožnje: 0:40:49
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:03:06
25 . 185 Gaiser Alexander
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 0:40:58 7 0:03:15 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011202
Čas vožnje: 0:40:58
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:03:15
26 . 186 ŽELEZNIK ŽIGA
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010301 0:42:26 7 0:04:43 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010301
Čas vožnje: 0:42:26
Število krogov: 7
Zaostanek: 0:04:43
DNF 195 Brdnik Tim
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010206 0:26:09 4 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010206
Čas vožnje: 0:26:09
Število krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 53 Čemažar Nik
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 1:07:59 14 0:00:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990802
Čas vožnje: 1:07:59
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:00:00
2 . 9 Jarc Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 1:07:59 14 0:00:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990409
Čas vožnje: 1:07:59
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:00:00
3 . 32 Potočki Viktor
RADENSKA AS
Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327 1:08:56 14 0:00:58 >
Klub RADENSKA AS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990327
Čas vožnje: 1:08:56
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:00:58
4 . 14 Šranc Peter
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 1:08:57 14 0:00:58 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Čas vožnje: 1:08:57
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:00:58
5 . 17 Kosovel David
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990820 1:08:58 14 0:00:59 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990820
Čas vožnje: 1:08:58
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:00:59
6 . 22 Sagadin Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 1:08:58 14 0:01:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990501
Čas vožnje: 1:08:58
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:00
7 . 52 Eržen Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127 1:08:59 14 0:01:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990127
Čas vožnje: 1:08:59
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:00
8 . 39 Jančar Žiga
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 1:08:59 14 0:01:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000117
Čas vožnje: 1:08:59
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:00
9 . 5 Omrzel Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 1:09:00 14 0:01:01 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001231
Čas vožnje: 1:09:00
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:01
10 . 1 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 1:09:00 14 0:01:01 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
Čas vožnje: 1:09:00
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:01
11 . 45 Cizelj Pavel
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 1:09:00 14 0:01:01 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990115
Čas vožnje: 1:09:00
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:01
12 . 13 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 1:09:01 14 0:01:02 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000826
Čas vožnje: 1:09:01
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:02
13 . 44 Cunder Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 1:09:01 14 0:01:02 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000805
Čas vožnje: 1:09:01
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:02
14 . 43 Debevec Blaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 1:09:01 14 0:01:03 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990215
Čas vožnje: 1:09:01
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:03
15 . 25 Malovič Nace
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 1:09:02 14 0:01:03 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas vožnje: 1:09:02
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:03
16 . 42 Finkšt Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 1:09:02 14 0:01:03 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990113
Čas vožnje: 1:09:02
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:03
18 . 67 Šepat Luka
BK Sveti Donat
Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990913 1:09:03 14 0:01:05 >
Klub BK Sveti Donat
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990913
Čas vožnje: 1:09:03
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:05
19 . 31 Šetina Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990909 1:09:04 14 0:01:06 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990909
Čas vožnje: 1:09:04
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:06
20 . 15 Šmit Matic
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990530 1:09:05 14 0:01:06 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990530
Čas vožnje: 1:09:05
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:06
21 . 27 Hozjan Marko
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 1:09:05 14 0:01:06 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000320
Čas vožnje: 1:09:05
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:06
22 . 29 Starčič Dino
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990313 1:09:06 14 0:01:07 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990313
Čas vožnje: 1:09:06
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:07
23 . 68 Jakopović Sven
BK Sveti Donat
Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990311 1:09:07 14 0:01:08 >
Klub BK Sveti Donat
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990311
Čas vožnje: 1:09:07
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:08
24 . 11 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 1:09:10 14 0:01:11 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000629
Čas vožnje: 1:09:10
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:11
25 . 19 Slapničar Bor
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO19990605 1:09:10 14 0:01:12 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990605
Čas vožnje: 1:09:10
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:12
26 . 35 Križman Matjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613 1:09:12 14 0:01:13 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990613
Čas vožnje: 1:09:12
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:13
27 . 54 Čadež David
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 1:09:17 14 0:01:18 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas vožnje: 1:09:17
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:18
28 . 16 Medja Kristjan
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990519 1:09:18 14 0:01:19 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990519
Čas vožnje: 1:09:18
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:19
29 . 23 Paj Jernej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 1:09:46 14 0:01:48 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990519
Čas vožnje: 1:09:46
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:01:48
30 . 55 Podlesnik Anže
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19990904 1:11:41 14 0:03:42 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990904
Čas vožnje: 1:11:41
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:03:42
31 . 24 Medved Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990701 1:12:14 14 0:04:15 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990701
Čas vožnje: 1:12:14
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:04:15
32 . 37 Kimovec Žan Mark
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 1:12:15 14 0:04:16 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000224
Čas vožnje: 1:12:15
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:04:16
33 . 21 Žagar Tilen
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 1:12:20 14 0:04:21 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000310
Čas vožnje: 1:12:20
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:04:21
34 . 18 Topolovec Matija
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO19990406 1:12:27 14 0:04:29 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990406
Čas vožnje: 1:12:27
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:04:29
35 . 3 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 1:12:29 14 0:04:30 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000925
Čas vožnje: 1:12:29
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:04:30
36 . 40 Jagodic Filip
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 1:12:29 14 0:04:30 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000920
Čas vožnje: 1:12:29
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:04:30
37 . 30 Skuk Luka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000328 1:12:30 14 0:04:31 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000328
Čas vožnje: 1:12:30
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:04:31
38 . 60 Hameršak Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000827 1:12:32 14 0:04:33 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000827
Čas vožnje: 1:12:32
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:04:33
39 . 6 Novak Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117 1:12:32 14 0:04:34 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19991117
Čas vožnje: 1:12:32
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:04:34
40 . 61 Gungl Maj
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 1:12:33 14 0:04:34 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000221
Čas vožnje: 1:12:33
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:04:34
41 . 58 Slekovec Žiga
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 1:12:41 14 0:04:42 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000202
Čas vožnje: 1:12:41
Število krogov: 14
Zaostanek: 0:04:42
42 . 4 Poberžnik Juš
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 1:08:55 13 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990702
Čas vožnje: 1:08:55
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
43 . 26 Ljubec Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225 1:09:14 13 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000225
Čas vožnje: 1:09:14
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
44 . 46 Švab Tilen
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 1:09:15 13 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000328
Čas vožnje: 1:09:15
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
45 . 65 Bizjak Andrej
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19990810 1:09:26 13 -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990810
Čas vožnje: 1:09:26
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
46 . 66 Zorovic Roko
BK Sveti Donat
Moški CRO BK Sveti Donat CRO19991005 1:09:36 13 -- >
Klub BK Sveti Donat
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19991005
Čas vožnje: 1:09:36
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
47 . 51 Kalamar Žan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607 1:11:41 13 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000607
Čas vožnje: 1:11:41
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
48 . 34 Legenštein Andraž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990527 1:11:41 13 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990527
Čas vožnje: 1:11:41
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
49 . 28 Stoklas Mai
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000421 1:11:52 13 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000421
Čas vožnje: 1:11:52
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
50 . 48 Oman Urban
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000630 1:08:26 11 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000630
Čas vožnje: 1:08:26
Število krogov: 11
Zaostanek: 00:00:00
51 . 50 Kušar Jan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902 0:44:17 8 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000902
Čas vožnje: 0:44:17
Število krogov: 8
Zaostanek: 00:00:00
52 . 10 Cvelbar Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 0:28:24 5 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001118
Čas vožnje: 0:28:24
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
53 . 41 Groznik Urh
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 0:15:26 3 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000902
Čas vožnje: 0:15:26
Število krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
54 . 20 Bavec Timotej
MEBLOJOGI
Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620 0:10:25 2 -- >
Klub MEBLOJOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Čas vožnje: 0:10:25
Število krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
55 . 2 Govekar Matevž
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20000417 0:10:28 2 -- >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000417
Čas vožnje: 0:10:28
Število krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
DNF 47 Pirih Aleš
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 DNS 1 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000306
Čas vožnje: DNS
Število krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 49 Mlinar Žan Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19991118 DNS 1 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19991118
Čas vožnje: DNS
Število krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 56 Kavšek Luka
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19991026 DNS 1 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19991026
Čas vožnje: DNS
Število krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 57 Špandl Žak
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000214 DNS 1 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000214
Čas vožnje: DNS
Število krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 62 Hočevar Kristjan
KK TEMPO SIGAS
Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19990503 DNS 1 -- >
Klub KK TEMPO SIGAS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990503
Čas vožnje: DNS
Število krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 63 Matek Lovro
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA CRO20001101 DNS 1 -- >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20001101
Čas vožnje: DNS
Število krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 64 Stranić Luka
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO20000517 DNS 1 -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20000517
Čas vožnje: DNS
Število krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DNF 69 Badel Dorian
BK Sveti Donat
Moški CRO BK Sveti Donat CRO20001124 DNS 1 -- >
Klub BK Sveti Donat
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20001124
Čas vožnje: DNS
Število krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 73 Šmit Maruša
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 0:23:21 4 0:00:00 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030517
u010cas vou017enje: 0:23:21
u0160tevilo krogov: 4
Zaostanek: 0:00:00
2 . 78 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 0:23:23 4 0:00:02 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030815
u010cas vou017enje: 0:23:23
u0160tevilo krogov: 4
Zaostanek: 0:00:02
3 . 77 Kranjec Žagar Hana
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 0:23:37 4 0:00:16 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050609
u010cas vou017enje: 0:23:37
u0160tevilo krogov: 4
Zaostanek: 0:00:16
4 . 74 Prevc Eva
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 0:24:13 4 0:00:51 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030829
u010cas vou017enje: 0:24:13
u0160tevilo krogov: 4
Zaostanek: 0:00:51
5 . 75 Kalan Neja
KK SAVA KRANJ
Ženski