Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 9. VN OBČINE KOMENDA 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:9. VN OBČINE KOMENDA 2015 Datum:16.05.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Število krogov Zaostanek
OBčINSKO PRVENSTVO-M
1 . 146 JURIJ Kern Moški SLO ŠD BEXEL KOMENDA 0:40:28 8 0:00:00
2 . 145 FRANCI Groznik Moški SLO ŠD BAM.BI 0:42:29 8 0:02:01
3 . 149 EDO Podgoršek Moški SLO Brez kluba 0:44:21 8 0:03:53
ŽENSKE A-Ž
1 . 4 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19820704 0:40:26 8 0:00:00
2 . 1 Elsner Tanja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19930116 0:40:26 8 0:00:00
3 . 144 TANJA Koncilija Ženski SLO RADENSKA AS SLO19842804 0:43:20 8 0:02:54
4 . 3 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19900212 0:44:26 8 0:04:00
5 . 5 Hasemali Anja Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19880509 0:41:34 7 --
6 . 6 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 0:41:35 7 --
7 . 2 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK SLO19890507 0:41:37 7 --
ŽENSKE B-Ž
1 . 7 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 0:40:28 8 0:00:00
2 . 8 Petrič Anita Ženski SLO KK MASTER TEAM 0:46:07 7 --
3 . 148 MOJCA Kovač Ženski SLO WOODEN BIKE 4MK 0:42:17 6 --
ŽENSKE C-Ž
1 . 9 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608 0:44:21 8 0:00:00
2 . 10 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 0:44:22 8 0:00:02
3 . 11 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:41:44 7 --
AMATERJI -M
1 . 20 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 0:59:35 13 0:00:00
2 . 32 Kravos Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19880813 1:00:29 13 0:00:54
3 . 25 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 1:00:30 13 0:00:54
4 . 26 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19950920 1:00:30 13 0:00:55
5 . 24 Pajek Rok Moški SLO BikeRepublic 1:00:30 13 0:00:55
6 . 15 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 1:00:32 13 0:00:57
7 . 29 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19900218 1:00:33 13 0:00:57
8 . 16 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 1:00:33 13 0:00:58
9 . 14 Štucin Alen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19880725 1:00:33 13 0:00:58
10 . 150 GABRIEL Ossyra Moški DEU Brez kluba GER19930617 1:00:34 13 0:00:58
11 . 19 Kuralt Mitja Moški SLO KD ALPE SiS SLO19901019 1:00:34 13 0:00:59
12 . 156 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19890712 1:00:35 13 0:01:00
13 . 12 Primožič Žiga Moški SLO BREZ KLUBA 1:00:35 13 0:01:00
14 . 13 Oblak Blaž Moški SLO BREZ KLUBA 1:00:36 13 0:01:01
15 . 38 Maretič Žiga Moški SLO ŠD Koloka 1:00:36 13 0:01:01
16 . 22 Sernec Žiga Moški SLO BikeRepublic SLO19880611 1:00:37 13 0:01:01
17 . 17 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19870730 1:00:37 13 0:01:02
18 . 23 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic SLO19890720 1:00:38 13 0:01:03
19 . 30 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina SLO19950714 1:02:22 13 0:02:47
20 . 34 Ademović Tadej Moški SLO KK TBP LENART SLO19880505 1:04:19 13 0:04:44
21 . 18 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 1:04:28 13 0:04:53
22 . 31 Sanković Alex Moški SLO KK PANTAL SLO19940914 0:26:32 5 --
DNF 21 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19870806 DNS 1 --
DNF 27 Robič Gregor Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19900116 DNS 1 --
DNF 37 Fujs Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900121 DNS 1 --
DNF 35 Pogačar Jani Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19880609 DNS 1 --
MASTER A-M
1 . 50 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic SLO19841117 0:59:34 13 0:00:00
2 . 44 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129 1:00:29 13 0:00:55
3 . 48 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 1:00:30 13 0:00:56
4 . 54 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 1:00:31 13 0:00:57
5 . 55 Potočnik Lovrenc Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19840311 1:00:32 13 0:00:58
6 . 39 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 1:00:33 13 0:00:59
7 . 43 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 1:00:33 13 0:00:59
8 . 46 Kulišić Tomislav Moški CRO ŠD BAM.BI A2U TEAM CRO19850113 1:00:35 13 0:01:01
9 . 49 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SiS SLO19850615 1:00:35 13 0:01:01
10 . 47 Hrkalovič Miroslav Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19820824 1:00:35 13 0:01:01
11 . 56 Kimovec Matej Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19840823 1:00:36 13 0:01:02
12 . 52 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19850508 1:02:28 13 0:02:54
13 . 51 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19830108 1:04:19 13 0:04:46
14 . 153 Pangeršič Andrej Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA SLO 19830716 1:04:20 13 0:04:46
15 . 151 Novak Bine Moški SLO BREZ KLUBA 1:05:29 13 0:05:55
16 . 45 Tajčman Simon Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19840106 1:02:30 12 --
17 . 42 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 0:33:00 7 --
18 . 154 DAMJAN Brence Moški SLO Brez kluba 0:23:36 5 --
DNF 41 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 DNS 1 --
DNF 53 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19850428 DNS 1 --
MASTER B-M
1 . 60 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:00:28 13 0:00:00
2 . 66 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19761025 1:00:31 13 0:00:03
3 . 68 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 1:00:32 13 0:00:04
4 . 62 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 1:00:33 13 0:00:05
5 . 65 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 1:00:34 13 0:00:06
6 . 59 Vantur Mihael Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19790718 1:00:59 13 0:00:31
7 . 64 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 1:02:24 13 0:01:55
8 . 58 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 1:04:19 13 0:03:51
9 . 63 Vrankar Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19771003 1:04:22 13 0:03:53
10 . 152 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19771223 1:04:25 13 0:03:57
11 . 69 Kaučič Primož Moški SLO TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI 0:20:07 3 --
DNF 71 Razpotnik Gregor Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA DNS 1 --
DNF 67 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19781211 DNS 1 --
DNF 70 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19800926 DNS 1 --
DNF 57 Bratuš Dean Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 DNS 1 --
MASTER C-M
1 . 80 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 0:59:35 13 0:00:00
2 . 75 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 1:00:34 13 0:00:59
3 . 74 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna SLO19750501 1:00:36 13 0:01:01
4 . 73 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19710827 1:02:19 13 0:02:44
5 . 147 Kovač Marjan Moški SLO 4MK SLO19710211 1:02:20 13 0:02:45
6 . 76 Podjed Marjan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19710525 1:04:20 13 0:04:45
7 . 77 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19730309 1:04:21 13 0:04:46
8 . 79 Omahen Blaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO1975 1:04:22 13 0:04:48
9 . 78 Nanut Darijo Moški SLO KK PANTAL SLO19740212 1:02:30 12 --
10 . 158 MATEJ Pirc Moški SLO Brez kluba 1:05:35 11 --
11 . 72 Potočnik Primož Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA 0:14:39 3 --
MASTER D-M
1 . 84 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 0:59:40 13 0:00:00
2 . 93 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 1:00:31 13 0:00:51
3 . 94 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 1:00:33 13 0:00:53
4 . 87 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 1:00:35 13 0:00:54
5 . 160 Oven Uroš Moški SLO RADENSKA AS SLO19700729 1:02:22 13 0:02:42
6 . 82 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM SLO19680713 1:04:20 13 0:04:40
7 . 95 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 1:05:30 13 0:05:50
8 . 81 Dimec Mišo Moški SLO KD HRASTNIK SLO19700622 1:05:31 13 0:05:51
9 . 85 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 1:05:36 13 0:05:56
10 . 88 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19701204 1:00:44 12 --
11 . 96 Potočnik Tone Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA 1:05:23 12 --
DNF 83 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 SLO19700815 DNS 1 --
DNF 91 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690806 DNS 1 --
DNF 92 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 DNS 1 --
MASTER E-M
1 . 100 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 0:40:00 8 0:00:00
2 . 97 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:40:25 8 0:00:25
3 . 157 Skukan Ivo Moški SLO RADENSKA AS 0:40:26 8 0:00:26
4 . 101 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:40:26 8 0:00:26
5 . 104 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19620702 0:40:27 8 0:00:27
6 . 103 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 0:40:28 8 0:00:28
7 . 99 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620112 0:40:28 8 0:00:29
8 . 98 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 0:40:36 8 0:00:36
9 . 102 Bogataj Igor Moški SLO RADENSKA AS SLO19630905 0:42:33 8 0:02:34
MASTER F-M
1 . 106 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 0:39:56 8 0:00:00
2 . 113 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:40:28 8 0:00:32
3 . 107 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:40:29 8 0:00:33
4 . 108 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:40:30 8 0:00:34
5 . 111 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:40:50 8 0:00:54
6 . 115 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 0:43:21 8 0:03:25
7 . 114 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 0:45:53 8 0:05:57
8 . 110 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:41:40 7 --
DNF 155 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19560522 0:25:51 5 --
DNF 105 Juvan Miran Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19590808 DNS 1 --
DNF 112 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19590302 DNS 1 --
DNF 116 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560612 DNS 1 --
DNF 117 Šek Darko Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19581219 DNS 1 --
MASTER G-M
1 . 123 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:40:25 8 0:00:00
2 . 120 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 0:40:25 8 0:00:01
3 . 119 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 0:40:27 8 0:00:02
4 . 118 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:40:30 8 0:00:05
5 . 125 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 0:40:30 8 0:00:05
6 . 121 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19530804 0:44:20 8 0:03:56
7 . 122 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:41:42 7 --
MASTER H-M
1 . 131 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:40:28 8 0:00:00
2 . 136 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 0:40:31 8 0:00:03
3 . 135 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 0:43:17 8 0:02:49
4 . 128 Oblak Alojz Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19470621 0:43:20 8 0:02:52
5 . 129 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 0:43:21 8 0:02:53
6 . 126 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna SLO19480309 0:44:19 8 0:03:51
7 . 134 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 0:44:23 8 0:03:56
8 . 127 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 0:40:18 7 --
9 . 130 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:41:38 7 --
MASTER I-M
1 . 138 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 0:43:19 8 0:00:00
2 . 142 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:44:05 8 0:00:46
3 . 143 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 0:44:20 8 0:01:01
4 . 140 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 0:44:28 8 0:01:10
5 . 137 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 0:41:25 6 --
DNF 141 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19410420 DNS 1 --
DEČKI C (U13)-M
1 . 8 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 0:23:12 4 0:00:00
2 . 16 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 0:23:19 4 0:00:06
3 . 29 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 0:23:19 4 0:00:07
4 . 68 Menegaldo Matteo Moški ITA G.c. Bannia ITA20030204 0:23:19 4 0:00:07
5 . 41 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 0:23:20 4 0:00:07
6 . 10 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 0:23:20 4 0:00:08
7 . 5 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 0:23:20 4 0:00:08
8 . 27 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 0:23:20 4 0:00:08
9 . 40 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 0:23:20 4 0:00:08
10 . 25 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 0:23:21 4 0:00:08
11 . 4 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 0:23:21 4 0:00:09
12 . 34 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 0:23:22 4 0:00:10
13 . 67 Olivo Bryan Moški ITA G.c. Bannia ITA20030104 0:23:24 4 0:00:11
14 . 60 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 0:23:24 4 0:00:12
15 . 37 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 0:23:26 4 0:00:14
16 . 55 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 0:23:31 4 0:00:19
17 . 32 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 0:23:34 4 0:00:22
18 . 49 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 0:23:36 4 0:00:24
19 . 47 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 0:23:38 4 0:00:26
20 . 44 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 0:23:39 4 0:00:27
21 . 1 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 0:23:42 4 0:00:30
22 . 3 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 0:23:59 4 0:00:47
23 . 13 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 0:24:04 4 0:00:52
24 . 2 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 0:24:06 4 0:00:54
25 . 20 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 0:24:07 4 0:00:54
26 . 57 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 0:24:11 4 0:00:59
27 . 61 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 0:24:12 4 0:00:59
28 . 64 Kucelj Patrik Moški CRO BK STUBAKI CRO20040530 0:24:13 4 0:01:01
29 . 54 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 0:24:14 4 0:01:02
30 . 53 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 0:24:15 4 0:01:02
31 . 18 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 0:24:17 4 0:01:05
32 . 28 Robič Nal Jure Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 0:24:19 4 0:01:06
33 . 66 Pauletto Michael Moški ITA G.c. Bannia ITA20040620 0:24:26 4 0:01:13
34 . 39 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 0:24:29 4 0:01:17
35 . 30 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 0:24:37 4 0:01:25
36 . 35 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 0:24:42 4 0:01:30
37 . 15 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 0:24:45 4 0:01:32
38 . 43 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 0:24:54 4 0:01:41
39 . 36 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 0:25:07 4 0:01:55
40 . 69 Ceolin Riccardo Moški ITA G.c. Bannia ITA20040401 0:25:29 4 0:02:17
41 . 59 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 0:25:32 4 0:02:20
42 . 48 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030228 0:25:44 4 0:02:32
43 . 56 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601 0:26:29 4 0:03:17
44 . 58 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 0:26:35 4 0:03:23
45 . 31 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 0:26:43 4 0:03:31
46 . 65 Grden Antonio Moški CRO BK STUBAKI CRO20040613 0:26:46 4 0:03:34
47 . 45 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 0:26:48 4 0:03:35
48 . 19 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 0:26:48 4 0:03:36
49 . 51 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 0:27:44 4 0:04:32
50 . 7 Stanojevič Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040210 0:27:51 4 0:04:38
51 . 33 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 0:20:55 3 --
52 . 21 Bojanc Klemen Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030412 0:23:16 3 --
53 . 24 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 0:24:19 3 --
54 . 11 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 0:01:28 1 --
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 205 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 0:38:17 7 0:00:00
2 . 203 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 0:38:18 7 0:00:01
3 . 216 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 0:38:18 7 0:00:01
4 . 211 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 0:38:20 7 0:00:02
5 . 208 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 0:38:21 7 0:00:04
6 . 217 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 0:38:24 7 0:00:06
7 . 209 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 0:38:27 7 0:00:10
8 . 207 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 0:38:29 7 0:00:12
9 . 219 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 0:38:42 7 0:00:25
10 . 214 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 0:40:40 7 0:02:22
11 . 201 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 0:40:50 7 0:02:33
12 . 213 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 0:40:52 7 0:02:35
13 . 218 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 0:40:54 7 0:02:36
14 . 210 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 0:40:55 7 0:02:38
15 . 212 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 0:41:04 7 0:02:47
16 . 215 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 0:42:28 7 0:04:11
17 . 222 Lončar Luka Moški CRO BK STUBAKI CRO20020703 0:42:35 7 0:04:17
18 . 223 Jakopović Jani Moški CRO BK Sveti Donat CRO20021026 0:42:37 7 0:04:20
19 . 206 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 0:43:00 7 0:04:42
20 . 221 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 0:41:25 6 --
DNF 202 Peterlin Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 0:14:33 2 --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 178 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 0:37:43 7 0:00:00
2 . 174 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 0:37:43 7 0:00:00
3 . 176 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 0:38:13 7 0:00:30
4 . 181 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 0:38:14 7 0:00:31
5 . 175 Kovačič Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 0:38:14 7 0:00:31
6 . 198 Jurišević Carlo Moški CRO BK RIJEKA CRO20011014 0:38:16 7 0:00:34
7 . 177 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 0:38:17 7 0:00:34
8 . 191 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 0:38:17 7 0:00:34
9 . 183 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 0:38:17 7 0:00:35
10 . 187 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 0:38:18 7 0:00:35
11 . 180 Pajek Benjamin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010402 0:38:18 7 0:00:36
12 . 193 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 0:38:19 7 0:00:36
13 . 184 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 0:38:19 7 0:00:36
14 . 179 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 0:38:19 7 0:00:37
15 . 190 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 0:38:20 7 0:00:38
16 . 182 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO20010811 0:38:20 7 0:00:38
17 . 192 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 0:38:21 7 0:00:38
18 . 172 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 0:38:21 7 0:00:39
19 . 197 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 0:38:22 7 0:00:39
20 . 200 Šepat Antonio Moški CRO BK Sveti Donat CRO20011124 0:38:23 7 0:00:40
21 . 173 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 0:38:24 7 0:00:42
22 . 194 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 0:38:26 7 0:00:43
23 . 189 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 0:40:33 7 0:02:51
24 . 196 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 0:40:49 7 0:03:06
25 . 185 Gaiser Alexander Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 0:40:58 7 0:03:15
26 . 186 ŽELEZNIK ŽIGA Moški SLO RADENSKA AS SLO20010301 0:42:26 7 0:04:43
DNF 195 Brdnik Tim Moški SLO RADENSKA AS SLO20010206 0:26:09 4 --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 53 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 1:07:59 14 0:00:00
2 . 9 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 1:07:59 14 0:00:00
3 . 32 Potočki Viktor Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327 1:08:56 14 0:00:58
4 . 14 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 1:08:57 14 0:00:58
5 . 17 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990820 1:08:58 14 0:00:59
6 . 22 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 1:08:58 14 0:01:00
7 . 52 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127 1:08:59 14 0:01:00
8 . 39 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 1:08:59 14 0:01:00
9 . 5 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 1:09:00 14 0:01:01
10 . 1 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 1:09:00 14 0:01:01
11 . 45 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 1:09:00 14 0:01:01
12 . 13 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 1:09:01 14 0:01:02
13 . 44 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 1:09:01 14 0:01:02
14 . 43 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 1:09:01 14 0:01:03
15 . 25 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 1:09:02 14 0:01:03
16 . 42 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 1:09:02 14 0:01:03
18 . 67 Šepat Luka Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990913 1:09:03 14 0:01:05
19 . 31 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990909 1:09:04 14 0:01:06
20 . 15 Šmit Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990530 1:09:05 14 0:01:06
21 . 27 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 1:09:05 14 0:01:06
22 . 29 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS SLO19990313 1:09:06 14 0:01:07
23 . 68 Jakopović Sven Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990311 1:09:07 14 0:01:08
24 . 11 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 1:09:10 14 0:01:11
25 . 19 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE SLO19990605 1:09:10 14 0:01:12
26 . 35 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613 1:09:12 14 0:01:13
27 . 54 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 1:09:17 14 0:01:18
28 . 16 Medja Kristjan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990519 1:09:18 14 0:01:19
29 . 23 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 1:09:46 14 0:01:48
30 . 55 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19990904 1:11:41 14 0:03:42
31 . 24 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990701 1:12:14 14 0:04:15
32 . 37 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 1:12:15 14 0:04:16
33 . 21 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 1:12:20 14 0:04:21
34 . 18 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE SLO19990406 1:12:27 14 0:04:29
35 . 3 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 1:12:29 14 0:04:30
36 . 40 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 1:12:29 14 0:04:30
37 . 30 Skuk Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20000328 1:12:30 14 0:04:31
38 . 60 Hameršak Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20000827 1:12:32 14 0:04:33
39 . 6 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117 1:12:32 14 0:04:34
40 . 61 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 1:12:33 14 0:04:34
41 . 58 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 1:12:41 14 0:04:42
42 . 4 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 1:08:55 13 --
43 . 26 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225 1:09:14 13 --
44 . 46 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 1:09:15 13 --
45 . 65 Bizjak Andrej Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19990810 1:09:26 13 --
46 . 66 Zorovic Roko Moški CRO BK Sveti Donat CRO19991005 1:09:36 13 --
47 . 51 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607 1:11:41 13 --
48 . 34 Legenštein Andraž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990527 1:11:41 13 --
49 . 28 Stoklas Mai Moški SLO RADENSKA AS SLO20000421 1:11:52 13 --
50 . 48 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000630 1:08:26 11 --
51 . 50 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902 0:44:17 8 --
52 . 10 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 0:28:24 5 --
53 . 41 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 0:15:26 3 --
54 . 20 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620 0:10:25 2 --
55 . 2 Govekar Matevž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000417 0:10:28 2 --
DNF 47 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 DNS 1 --
DNF 49 Mlinar Žan Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19991118 DNS 1 --
DNF 56 Kavšek Luka Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19991026 DNS 1 --
DNF 57 Špandl Žak Moški SLO KK TBP LENART SLO20000214 DNS 1 --
DNF 62 Hočevar Kristjan Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19990503 DNS 1 --
DNF 63 Matek Lovro Moški CRO BK RIJEKA CRO20001101 DNS 1 --
DNF 64 Stranić Luka Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO20000517 DNS 1 --
DNF 69 Badel Dorian Moški CRO BK Sveti Donat CRO20001124 DNS 1 --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 73 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 0:23:21 4 0:00:00
2 . 78 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 0:23:23 4 0:00:02
3 . 77 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 0:23:37 4 0:00:16
4 . 74 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 0:24:13 4 0:00:51
5 . 75 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 0:24:14 4 0:00:53
6 . 76 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 0:24:21 4 0:01:00
7 . 72 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 0:24:42 4 0:01:20
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 71 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 0:23:21 4 0:00:00
2 . 70 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 0:23:22 4 0:00:01
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 224 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 0:41:06 7 0:00:00
2 . 225 Bizjak Matea Ženski CRO Meridiana Kamen Team CRO20010105 0:39:55 6 --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 230 Penko Karin Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 0:38:18 7 0:00:00
2 . 227 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19991208 0:38:19 7 0:00:01
3 . 229 Ustar Maša Pia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990901 0:38:29 7 0:00:11
4 . 231 Fajfar Manca Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000221 0:40:59 7 0:02:41
5 . 228 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921 0:42:36 7 0:04:18
6 . 226 Štrancar Ema Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19990623 0:42:55 7 0:04:37
7 . 232 Kostanjšek Nika Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000 0:42:36 6 --
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 74 Jeretina Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19970523 1:12:30 14 0:00:00
2 . 70 Skaza Eva Ženski SLO KK TBP LENART SLO19970531 1:09:30 13 --
3 . 73 Majnik Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980705 1:12:40 13 --
4 . 72 Weisseisen Eva Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980429 1:08:05 12 --
DNF 71 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 DNS 1 --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 80 Kern Špela Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19900224 1:09:02 14 0:00:00
2 . 75 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 1:09:03 14 0:00:01
3 . 78 Pintar Urša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19851003 1:09:04 14 0:00:02
4 . 79 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817 1:09:05 14 0:00:03
5 . 77 Rugelj Anja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19860625 1:09:08 14 0:00:05
6 . 82 Ferenčić Antonela Ženski CRO Meridiana Kamen Team CRO19940423 1:09:35 13 --
7 . 81 Svrakić Wanda Ženski CRO BK RIJEKA CRO19830201 1:09:38 13 --
8 . 83 Šimenc Laura Ženski SLO NÖ Radunion Vitalogic SLO19900725 0:15:23 3 --
DNF 76 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19961204 DNS 1 --
DNF 84 Vilar Tesa Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19950903 DNS 1 --
DNF 85 Radotić Mia Ženski CRO BTC CITY LJUBLJANA CRO19841202 DNS 1 --

Komentarji