Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: KROŽNA DIRKA LEDINE 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:KROŽNA DIRKA LEDINE 2015 Datum:23.05.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 53 Čadež David
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 01:26:20 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas vožnje: 01:26:20
Zaostanek: 0
2 . 52 Čemažar Nik
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 01:26:55 00:00:35 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990802
Čas vožnje: 01:26:55
Zaostanek: 00:00:35
3 . 21 Sagadin Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 01:26:59 00:00:39 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990501
Čas vožnje: 01:26:59
Zaostanek: 00:00:39
4 . 13 Šranc Peter
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 01:26:59 00:00:39 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Čas vožnje: 01:26:59
Zaostanek: 00:00:39
5 . 32 Ostervuh Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 01:27:05 00:00:45 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990402
Čas vožnje: 01:27:05
Zaostanek: 00:00:45
6 . 8 Jarc Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 01:27:14 00:00:54 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990409
Čas vožnje: 01:27:14
Zaostanek: 00:00:54
7 . 42 Debevec Blaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 01:28:35 00:02:15 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990215
Čas vožnje: 01:28:35
Zaostanek: 00:02:15
8 . 41 Finkšt Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 01:28:35 00:02:15 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990113
Čas vožnje: 01:28:35
Zaostanek: 00:02:15
9 . 44 Cizelj Pavel
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 01:28:35 00:02:15 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990115
Čas vožnje: 01:28:35
Zaostanek: 00:02:15
10 . 26 Hozjan Marko
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 01:28:35 00:02:15 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000320
Čas vožnje: 01:28:35
Zaostanek: 00:02:15
11 . 1 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 01:28:35 00:02:15 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
Čas vožnje: 01:28:35
Zaostanek: 00:02:15
12 . 22 Paj Jernej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 01:28:35 00:02:15 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990519
Čas vožnje: 01:28:35
Zaostanek: 00:02:15
13 . 19 Bavec Timotej
MEBLOJOGI
Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620 01:28:46 00:02:26 >
Klub MEBLOJOGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Čas vožnje: 01:28:46
Zaostanek: 00:02:26
14 . 14 Šmit Matic
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990530 01:29:04 00:02:44 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990530
Čas vožnje: 01:29:04
Zaostanek: 00:02:44
15 . 60 Jakopović Sven
BK Sveti Donat
Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990311 01:29:53 00:03:33 >
Klub BK Sveti Donat
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990311
Čas vožnje: 01:29:53
Zaostanek: 00:03:33
16 . 30 Šetina Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990909 01:30:00 00:03:40 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990909
Čas vožnje: 01:30:00
Zaostanek: 00:03:40
17 . 34 Križman Matjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613 01:30:51 00:04:31 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990613
Čas vožnje: 01:30:51
Zaostanek: 00:04:31
18 . 36 Kimovec Žan Mark
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 01:31:39 00:05:19 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000224
Čas vožnje: 01:31:39
Zaostanek: 00:05:19
19 . 12 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000826
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 43 Cunder Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000805
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 72 Zajc Hajdi
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19981215
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 75 Jeretina Katja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19970523 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19970523
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 74 Majnik Ana
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980705 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980705
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 73 Weisseisen Eva
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980429 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980429
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 66 Rugelj Anja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19860625 01:30:54 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19860625
Čas vožnje: 01:30:54
Zaostanek: 00:00:00
2 . 71 Svrakić Wanda
BK RIJEKA
Ženski CRO BK RIJEKA CRO -- -- >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content