Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: TRSTENIK 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:TRSTENIK 2015 Datum:30.05.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje u0160tevilo krogov Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Elsner Tanja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19930116 1:01:56 11 0:00:00
2 . 4 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG SLO19890507 1:06:31 11 0:04:35
3 . 2 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19900212 1:05:40 10 --
ŽENSKE B-Ž
1 . 6 Dolinar Nina Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19790520 1:01:56 11 0:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 8 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608 1:02:14 10 0:00:00
2 . 9 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 1:02:14 10 0:00:00
3 . 10 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 1:02:14 10 0:00:00
AMATERJI -M
1 . 20 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 1:22:08 17 0:00:00
2 . 17 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 1:22:08 17 0:00:00
3 . 22 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19890712 1:22:10 17 0:00:02
4 . 13 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 1:23:25 17 0:01:17
5 . 14 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 1:23:25 17 0:01:17
6 . 12 Bonča Blaž Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19890706 1:23:25 17 0:01:17
7 . 11 Primožič Žiga Moški SLO Brez kluba SLO19890914 1:23:35 17 0:01:27
8 . 27 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925 1:24:02 17 0:01:54
9 . 23 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19900218 1:26:09 17 0:04:01
10 . 15 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19870730 1:26:21 17 0:04:13
11 . 21 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19950920 1:25:00 15 --
MASTER A-M
1 . 37 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic SLO19841117 1:23:25 17 0:00:00
2 . 32 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129 1:23:25 17 0:00:00
3 . 31 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 1:23:25 17 0:00:00
4 . 35 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 1:23:25 17 0:00:00
5 . 41 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 1:23:25 17 0:00:00
6 . 28 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 1:23:25 17 0:00:00
7 . 29 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19820609 1:23:21 16 --
8 . 36 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SiS SLO19850615 1:23:21 16 --
9 . 40 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19850428 1:23:21 16 --
10 . 33 Tajčman Simon Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19840106 1:26:13 16 --
11 . 30 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 1:25:41 13 --
DNF 99 SEBASTJAN Mahlič Moški SLO Brez kluba SLO19850403 12:00:00 1 --
DNF 39 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19850508 12:00:00 1 --
MASTER B-M
1 . 42 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:23:25 17 0:00:00
2 . 46 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19761025 1:23:25 17 0:00:00
3 . 43 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 1:23:25 17 0:00:00
4 . 45 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 1:23:30 17 0:00:05
5 . 44 Vrankar Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19771003 1:24:11 16 --
MASTER C-M
1 . 53 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 1:23:25 17 0:00:00
2 . 52 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE SLO19720716 1:23:25 17 0:00:00
3 . 98 Ožbolt Tomaž Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19730328 1:24:02 17 0:00:37
4 . 50 Podjed Marjan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19710525 1:23:30 16 --
5 . 48 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19710827 1:23:35 16 --
6 . 51 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19730309 1:25:12 16 --
MASTER D-M
1 . 62 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 1:23:25 17 0:00:00
2 . 56 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 1:23:25 17 0:00:00
3 . 58 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 1:23:33 17 0:00:08
4 . 54 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM SLO19680713 1:24:02 16 --
5 . 60 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690806 1:25:12 16 --
6 . 57 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 1:26:25 16 --
DNF 59 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19701204 12:00:00 1 --
MASTER E-M
1 . 66 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 1:01:56 12 0:00:00
2 . 67 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 1:01:56 12 0:00:00
3 . 64 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 1:02:06 12 0:00:10
4 . 68 Bogataj Igor Moški SLO RADENSKA AS SLO19630905 1:01:56 11 --
5 . 70 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG SLO19631102 1:01:56 11 --
6 . 65 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 1:01:56 11 --
7 . 69 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 1:04:06 11 --
MASTER F-M
1 . 71 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 1:01:56 12 0:00:00
2 . 77 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 1:01:56 12 0:00:00
3 . 73 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 1:04:14 12 0:02:18
4 . 75 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 1:04:14 12 0:02:18
5 . 72 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 1:04:14 12 0:02:18
6 . 74 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19560522 1:04:14 12 0:02:18
7 . 79 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 1:01:56 11 --
8 . 80 Šek Darko Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19581219 1:02:55 11 --
9 . 78 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 1:06:18 11 --
MASTER G-M
1 . 83 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 1:04:14 12 0:00:00
2 . 81 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 1:04:14 12 0:00:00
3 . 85 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 1:01:56 11 --
4 . 82 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 1:01:56 11 --
5 . 84 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19530804 1:02:06 11 --
MASTER H-M
1 . 88 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 1:01:56 11 0:00:00
2 . 91 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 1:01:56 11 0:00:00
3 . 90 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 1:01:56 11 0:00:00
4 . 87 Oblak Alojz Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19470621 1:01:56 11 0:00:00
5 . 86 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 1:04:14 10 --
MASTER I-M
1 . 93 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 1:02:06 11 0:00:00
2 . 97 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 1:06:24 11 0:04:18
3 . 94 Dežman Brane Moški SLO Brez kluba 1:05:40 9 --
4 . 92 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 1:02:18 8 --
DEČKI C (U13)-M
1 . 27 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 00:36:57 --
2 . 35 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 -- --
3 . 36 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 00:37:06 00:00:09
4 . 31 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 00:37:13 00:00:16
5 . 13 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 -- 00:00:16
6 . 41 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 -- 00:00:16
7 . 39 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 -- 00:00:16
8 . 47 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 -- 00:00:16
9 . 22 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 -- 00:00:16
10 . 46 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 -- 00:00:16
11 . 30 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 -- 00:00:16
12 . 7 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 -- 00:00:16
13 . 19 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 00:37:29 00:00:32
14 . 54 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 00:37:31 00:00:34
15 . 40 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 00:37:52 00:00:55
16 . 33 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 00:38:00 00:01:03
17 . 26 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 00:38:33 00:01:36
18 . 29 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 00:39:07 00:02:10
19 . 56 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 00:39:09 00:02:12
20 . 44 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 00:39:11 00:02:14
21 . 11 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 00:39:32 00:02:35
22 . 3 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 00:40:13 00:03:16
23 . 18 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 00:41:12 00:04:15
24 . 2 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 00:41:15 00:04:18
25 . 42 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 -- 00:04:18
26 . 43 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 00:41:18 00:04:21
27 . 50 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 00:42:01 00:05:04
28 . 24 Nose Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030504 00:42:06 00:05:09
29 . 4 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 00:42:30 00:05:33
30 . 5 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601 00:42:59 00:06:02
31 . 52 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 00:43:12 00:06:15
32 . 57 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 -- 00:06:15
33 . 37 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 00:43:43 00:06:46
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 74 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 00:53:05 --
2 . 91 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:53:27 00:00:22
3 . 78 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 00:53:57 00:00:52
4 . 84 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 00:54:29 00:01:24
5 . 85 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 00:55:55 00:02:50
6 . 92 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 -- 00:02:50
7 . 72 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 -- 00:02:50
8 . 83 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 -- 00:02:50
9 . 77 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 00:56:04 00:02:59
10 . 89 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 00:56:07 00:03:02
11 . 90 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 00:56:51 00:03:46
12 . 71 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 00:56:55 00:03:50
13 . 88 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 00:56:57 00:03:52
14 . 81 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 00:56:57 00:03:52
15 . 86 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 00:57:16 00:04:11
16 . 82 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 00:59:38 00:06:33
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 121 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 01:07:12 --
2 . 106 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 -- --
3 . 109 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 01:09:34 00:02:22
4 . 117 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 -- 00:02:22
5 . 103 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 -- 00:02:22
6 . 111 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 -- 00:02:22
7 . 124 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 -- 00:02:22
8 . 123 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 -- 00:02:22
9 . 114 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 -- 00:02:22
10 . 107 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 -- 00:02:22
11 . 120 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 -- 00:02:22
12 . 122 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 01:09:47 00:02:35
13 . 108 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 01:10:44 00:03:32
14 . 113 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 -- 00:03:32
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 63 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 00:38:39 --
2 . 67 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 00:40:39 00:02:00
3 . 66 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 00:41:12 00:02:33
4 . 61 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 -- 00:02:33
5 . 62 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 00:42:59 00:04:20
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 69 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 00:37:13 --
2 . 68 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 -- --
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 96 Šintić Tea Ženski CRO BK Zadar CRO20010306 00:56:19 --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 134 Penko Karin Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 01:09:34 --
2 . 131 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19991208 -- --
3 . 137 Perinović Maja Ženski CRO BK Zadar CRO19990924 -- --
4 . 136 Šintić Josipa Ženski CRO BK Zadar CRO19990630 01:12:24 00:02:50
5 . 133 Ustar Maša Pia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990901 -- --
6 . 138 Dokoza Nina Ženski CRO BK Zadar CRO20000403 -- --
7 . 139 Štrancar Ema Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19990623 -- 2 kroga
8 . 135 Fajfar Manca Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000221 -- 2 kroga

Komentarji