Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: CESTNO DP GABRJE 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:CESTNO DP GABRJE 2015 Datum:07.06.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Število krogov Zaostanek Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Gulič Teja
TUŠMOBIL
Ženski SLO TUŠMOBIL SLO19821124 0:52:33 6 0:00:00 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19821124
Čas vožnje: 0:52:33
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:00
2 . 3 Elsner Tanja
TUŠMOBIL
Ženski SLO TUŠMOBIL SLO19930116 0:54:16 6 0:01:43 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19930116
Čas vožnje: 0:54:16
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:01:43
3 . 1 Bedene Pia
Ženski SLO 0:54:17 6 0:01:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 0:54:17
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:01:44
4 . 7 Petovar Barbara
TEAM TURBO TROPOVCI
Ženski SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19910728 0:54:57 4 -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19910728
Čas vožnje: 0:54:57
Število krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
5 . 5 Voglar Irena
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19820704 0:05:00 1 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19820704
Čas vožnje: 0:05:00
Število krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE B-Ž
1 . 8 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 0:56:38 6 0:00:00 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19791031
Čas vožnje: 0:56:38
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:00
2 . 9 Dolinar Nina
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19790520 0:58:43 3 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19790520
Čas vožnje: 0:58:43
Število krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 13 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 1:02:11 6 0:00:00 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19630428
Čas vožnje: 1:02:11
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:00
2 . 12 Rakuš Jelka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 0:53:34 5 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19640304
Čas vožnje: 0:53:34
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
3 . 14 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:54:21 5 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19600514
Čas vožnje: 0:54:21
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
4 . 10 Veršnik Zdenka
KD PAPEŽ PODGORJE
Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19581026 1:01:40 3 -- >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19581026
Čas vožnje: 1:01:40
Število krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
AMATERJI -M
1 . 36 Obal Primož
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925 2:04:07 15 0:00:00 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900925
Čas vožnje: 2:04:07
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:00:00
2 . 26 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 2:05:45 15 0:01:39 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880430
Čas vožnje: 2:05:45
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:01:39
3 . 23 Drinovec Matej
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 2:05:48 15 0:01:41 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910816
Čas vožnje: 2:05:48
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:01:41
4 . 148 Fister Dušan
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 2:10:57 15 0:06:50 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 2:10:57
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:06:50
5 . 28 Koželj Martin
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19890712 2:10:57 15 0:06:50 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890712
Čas vožnje: 2:10:57
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:06:50
6 . 29 Plaznik Matic
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19900218 2:11:24 15 0:07:18 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900218
Čas vožnje: 2:11:24
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:07:18
7 . 17 Pečar Matic
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM SLO19910615 2:10:57 15 0:06:50 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910615
Čas vožnje: 2:10:57
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:06:50
8 . 19 Brulc Srečko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 2:12:05 15 0:07:59 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870524
Čas vožnje: 2:12:05
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:07:59
9 . 15 Štucin Alen
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19880725 2:06:24 14 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880725
Čas vožnje: 2:06:24
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
10 . 20 Plevel Robert
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 2:07:47 14 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881214
Čas vožnje: 2:07:47
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
11 . 27 Polajnar Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19950920 2:09:02 14 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950920
Čas vožnje: 2:09:02
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
12 . 25 Pajek Rok
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 2:09:15 14 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 2:09:15
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
13 . 30 Zajc Matic
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina SLO19950714 2:10:57 14 -- >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950714
Čas vožnje: 2:10:57
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
14 . 22 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 2:06:49 13 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860218
Čas vožnje: 2:06:49
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
15 . 34 ADEMOVIĆ Tadej
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO19880505 2:06:49 13 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880505
Čas vožnje: 2:06:49
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
DNF 31 Brinc Uroš
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina SLO19881016 2:03:21 14 -- >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881016
Čas vožnje: 2:03:21
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
DNF 24 Pinter Uroš
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19890720 1:43:08 12 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890720
Čas vožnje: 1:43:08
Število krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
DNF 16 Rogina Domen
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM SLO19910503 1:58:04 12 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910503
Čas vožnje: 1:58:04
Število krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
DNF 33 Modic Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19870319- 1:40:50 11 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870319-
Čas vožnje: 1:40:50
Število krogov: 11
Zaostanek: 00:00:00
DNF 37 Bevc Gašper
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19900605 2:11:21 10 -- >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900605
Čas vožnje: 2:11:21
Število krogov: 10
Zaostanek: 00:00:00
DNF 32 Sanković Alex
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19940914 1:12:29 5 -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940914
Čas vožnje: 1:12:29
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
DNF 18 Bonča Blaž
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL SLO19890706 0:48:37 6 -- >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890706
Čas vožnje: 0:48:37
Število krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
MASTER A-M
1 . 40 Lovše Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 2:04:46 15 0:00:00 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831114
Čas vožnje: 2:04:46
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:00:00
2 . 47 Sikošek Gregor
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19841117 2:05:45 15 0:00:59 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841117
Čas vožnje: 2:05:45
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:00:59
3 . 55 Kimovec Matej
KLUB VAŠKA RUNDA
Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19840823 2:06:03 15 0:01:17 >
Klub KLUB VAŠKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840823
Čas vožnje: 2:06:03
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:01:17
4 . 45 Obid Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 2:08:39 15 0:03:52 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831129
Čas vožnje: 2:08:39
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:03:52
5 . 52 Koncilija Miha
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO19810404 2:09:23 15 0:04:37 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810404
Čas vožnje: 2:09:23
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:04:37
6 . 38 Modic Aleš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 2:10:57 15 0:06:11 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19851006
Čas vožnje: 2:10:57
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:06:11
7 . 48 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19851009 2:10:57 15 0:06:11 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19851009
Čas vožnje: 2:10:57
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:06:11
8 . 43 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129 2:10:57 15 0:06:11 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820129
Čas vožnje: 2:10:57
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:06:11
9 . 42 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 2:09:18 14 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841214
Čas vožnje: 2:09:18
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
10 . 46 Kramar Miha
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19850615 2:09:27 14 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850615
Čas vožnje: 2:09:27
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
11 . 44 Tajčman Simon
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19840106 2:09:46 14 -- >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840106
Čas vožnje: 2:09:46
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
12 . 50 Petovar Jernej
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19850508 2:05:24 13 -- >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850508
Čas vožnje: 2:05:24
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
13 . 49 Porenta Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19830108 2:08:23 13 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830108
Čas vožnje: 2:08:23
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
DNF 41 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 2:07:14 3 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830318
Čas vožnje: 2:07:14
Število krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
DNF 39 Poljanec Dejan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19830223 0:44:32 4 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830223
Čas vožnje: 0:44:32
Število krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
DNF 51 Stubelj Aleš
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 1:06:22 8 -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830618
Čas vožnje: 1:06:22
Število krogov: 8
Zaostanek: 00:00:00
MASTER B-M
1 . 68 Zupanič Janez
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19761025 2:09:58 15 0:00:00 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761025
Čas vožnje: 2:09:58
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:00:00
2 . 60 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 2:09:58 15 0:00:00 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760802
Čas vožnje: 2:09:58
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:00:00
3 . 63 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 2:10:08 15 0:00:10 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761119
Čas vožnje: 2:10:08
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:00:10
4 . 61 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19760201 2:11:59 15 0:02:01 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760201
Čas vožnje: 2:11:59
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:02:01
5 . 56 Bratuš Dean
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 2:12:21 15 0:02:22 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780923
Čas vožnje: 2:12:21
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:02:22
6 . 59 Mahorič Mitja
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL SLO19760512 2:14:13 15 0:04:15 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760512
Čas vožnje: 2:14:13
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:04:15
7 . 64 Ribič Zoran
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19800127 2:06:37 14 -- >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800127
Čas vožnje: 2:06:37
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
8 . 69 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 2:08:36 14 -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760901
Čas vožnje: 2:08:36
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
9 . 66 Smolej Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 2:10:53 14 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19770208
Čas vožnje: 2:10:53
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
10 . 62 Bastl Simon
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19780401 2:14:11 13 -- >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780401
Čas vožnje: 2:14:11
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
DNF 65 Kitek Sašo
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19790220 1:33:40 11 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19790220
Čas vožnje: 1:33:40
Število krogov: 11
Zaostanek: 00:00:00
DNF 58 Vantur Mihael
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL SLO19790718 1:25:55 9 -- >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19790718
Čas vožnje: 1:25:55
Število krogov: 9
Zaostanek: 00:00:00
DNF 147 Baša Damjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:12:49 8 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:12:49
Število krogov: 8
Zaostanek: 00:00:00
DNF 57 Verdel Rok
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 0:54:28 6 -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19801005
Čas vožnje: 0:54:28
Število krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
DNF 70 Salavec Goran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19800926 2:09:04 2 -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800926
Čas vožnje: 2:09:04
Število krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
MASTER C-M
1 . 72 Kopše Igor
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL SLO19740813 2:06:18 15 0:00:00 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740813
Čas vožnje: 2:06:18
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:00:00
2 . 79 Hren Aleš
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE SLO19720716 2:09:53 15 0:03:35 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720716
Čas vožnje: 2:09:53
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:03:35
3 . 73 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19741205 2:09:58 15 0:03:40 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19741205
Čas vožnje: 2:09:58
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:03:40
4 . 75 Poglavc Alojz
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915 2:11:37 15 0:05:19 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710915
Čas vožnje: 2:11:37
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:05:19
5 . 71 Rajter Fredo
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19721108 2:13:30 15 0:07:12 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19721108
Čas vožnje: 2:13:30
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:07:12
6 . 82 Hajdinjak Dušan
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 2:15:19 15 0:09:01 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730206
Čas vožnje: 2:15:19
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:09:01
7 . 77 Schell Andrej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19730620 2:10:33 14 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730620
Čas vožnje: 2:10:33
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
8 . 80 Temlin Matej
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730407 2:15:10 14 -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730407
Čas vožnje: 2:15:10
Število krogov: 14
Zaostanek: 00:00:00
9 . 81 Ketiš Dominik
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730603 2:15:33 13 -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730603
Čas vožnje: 2:15:33
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
10 . 76 Čanželj Andrej
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19730409 2:15:34 13 -- >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19730409
Čas vožnje: 2:15:34
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
11 . 74 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 2:17:21 12 -- >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19751204
Čas vožnje: 2:17:21
Število krogov: 12
Zaostanek: 00:00:00
MASTER D-M
1 . 87 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 2:10:19 15 0:00:00 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660228
Čas vožnje: 2:10:19
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:00:00
2 . 93 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 2:12:05 15 0:01:46 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660129
Čas vožnje: 2:12:05
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:01:46
3 . 90 Kuret Iztok
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 2:13:25 15 0:03:06 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19670428
Čas vožnje: 2:13:25
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:03:06
4 . 89 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 2:13:34 15 0:03:15 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700127
Čas vožnje: 2:13:34
Število krogov: 15
Zaostanek: 0:03:15
5 . 92 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 2:07:08 13 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660606
Čas vožnje: 2:07:08
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
6 . 88 Bajec Franc
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19660530 2:10:28 13 -- >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660530
Čas vožnje: 2:10:28
Število krogov: 13
Zaostanek: 00:00:00
DNF 83 Bedene Bogomil
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA 1:35:08 9 -- >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 1:35:08
Število krogov: 9
Zaostanek: 00:00:00
DNF 91 Grudnik Igor
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670118 1:25:34 9 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19670118
Čas vožnje: 1:25:34
Število krogov: 9
Zaostanek: 00:00:00
MASTER E-M
1 . 101 Bojanc Branko
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19630708 0:49:39 6 0:00:00 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19630708
Čas vožnje: 0:49:39
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:00
2 . 98 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 0:49:49 6 0:00:10 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19620908
Čas vožnje: 0:49:49
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:10
3 . 100 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:51:03 6 0:01:23 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650712
Čas vožnje: 0:51:03
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:01:23
4 . 96 Žakelj Vladimir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:51:37 6 0:01:58 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650130
Čas vožnje: 0:51:37
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:01:58
5 . 97 Detiček Edvard
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620112 0:54:23 6 0:04:44 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19620112
Čas vožnje: 0:54:23
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:04:44
6 . 149 Skukan Ivo
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS 0:54:31 6 0:04:52 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 0:54:31
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:04:52
7 . 99 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640406 0:56:40 6 0:07:01 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640406
Čas vožnje: 0:56:40
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:07:01
8 . 102 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 0:56:44 6 0:07:05 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640925
Čas vožnje: 0:56:44
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:07:05
9 . 146 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 0:56:58 6 0:07:19 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19620213
Čas vožnje: 0:56:58
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:07:19
10 . 95 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19650430 0:33:09 4 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650430
Čas vožnje: 0:33:09
Število krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
MASTER F-M
1 . 103 Žavbi Andrej
TUŠMOBIL
Moški SLO TUŠMOBIL SLO19601125 0:51:15 6 0:00:00 >
Klub TUŠMOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19601125
Čas vožnje: 0:51:15
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:00
2 . 112 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:51:17 6 0:00:02 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19581024
Čas vožnje: 0:51:17
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:02
3 . 104 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:52:19 6 0:01:04 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19570501
Čas vožnje: 0:52:19
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:01:04
4 . 117 Antolin Zoran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19601004 0:53:06 6 0:01:51 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19601004
Čas vožnje: 0:53:06
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:01:51
5 . 106 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:53:19 6 0:02:04 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19570402
Čas vožnje: 0:53:19
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:02:04
6 . 109 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:54:32 6 0:03:17 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590313
Čas vožnje: 0:54:32
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:03:17
7 . 114 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 0:56:42 6 0:05:27 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560618
Čas vožnje: 0:56:42
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:05:27
8 . 107 Kozjek Anton
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19560522 0:56:47 6 0:05:33 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560522
Čas vožnje: 0:56:47
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:05:33
9 . 105 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19590920 0:57:06 6 0:05:51 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590920
Čas vožnje: 0:57:06
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:05:51
10 . 113 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 1:00:37 6 0:09:23 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560417
Čas vožnje: 1:00:37
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:09:23
11 . 116 Petovar Miran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19600829 1:02:07 6 0:10:52 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19600829
Čas vožnje: 1:02:07
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:10:52
12 . 111 Brecelj Miloš
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19590302 0:47:47 5 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590302
Čas vožnje: 0:47:47
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
13 . 115 Šek Darko
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19581219 0:51:30 5 -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19581219
Čas vožnje: 0:51:30
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
14 . 108 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:58:54 5 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19561215
Čas vožnje: 0:58:54
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
MASTER G-M
1 . 122 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:52:54 6 0:00:00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19511103
Čas vožnje: 0:52:54
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:00
2 . 120 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 0:52:57 6 0:00:03 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19550221
Čas vožnje: 0:52:57
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:03
3 . 118 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:54:40 6 0:01:46 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540626
Čas vožnje: 0:54:40
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:01:46
4 . 123 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 0:59:40 6 0:06:46 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19550113
Čas vožnje: 0:59:40
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:06:46
5 . 78 Golob Lovro
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19740421 1:01:10 6 0:08:16 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740421
Čas vožnje: 1:01:10
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:08:16
6 . 121 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:51:41 5 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540714
Čas vožnje: 0:51:41
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
MASTER H-M
1 . 131 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 0:56:41 6 0:00:00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19470823
Čas vožnje: 0:56:41
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:00
2 . 128 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:56:44 6 0:00:04 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19481206
Čas vožnje: 0:56:44
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:04
3 . 125 Oblak Alojz
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19470621 0:56:46 6 0:00:06 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19470621
Čas vožnje: 0:56:46
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:06
4 . 126 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 0:58:12 6 0:01:31 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19490923
Čas vožnje: 0:58:12
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:01:31
5 . 130 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 0:59:45 6 0:03:04 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19490131
Čas vožnje: 0:59:45
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:03:04
6 . 135 Stojanović Mile
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19500306 1:01:09 6 0:04:28 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19500306
Čas vožnje: 1:01:09
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:04:28
7 . 129 Štrancar Jožef
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 0:51:39 5 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19470629
Čas vožnje: 0:51:39
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
8 . 124 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 0:51:42 5 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19501109
Čas vožnje: 0:51:42
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
9 . 127 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:53:46 5 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19471107
Čas vožnje: 0:53:46
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
MASTER I-M
1 . 133 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 0:58:19 6 0:00:00 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19450917
Čas vožnje: 0:58:19
Število krogov: 6
Zaostanek: 0:00:00
2 . 134 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:50:21 5 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430801
Čas vožnje: 0:50:21
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
3 . 132 Učanjšek Edvard
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 0:55:36 5 -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19340512
Čas vožnje: 0:55:36
Število krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI C (U13)-M
1 . 64 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 00:29:24 -- >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031106
u010cas vou017enje: 00:29:24
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
2 . 32 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 00:29:31 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030224
u010cas vou017enje: 00:29:31
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
3 . 9 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 00:29:42 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030304
u010cas vou017enje: 00:29:42
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
4 . 11 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 00:29:48 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050511
u010cas vou017enje: 00:29:48
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
5 . 4 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 00:30:30 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040924
u010cas vou017enje: 00:30:30
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
6 . 55 Jenčič Lan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 0.02125 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030718
u010cas vou017enje: 0.02125
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
7 . 1 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 0.02125 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
u010cas vou017enje: 0.02125
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
8 . 6 Turk Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 0.02125 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031030
u010cas vou017enje: 0.02125
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
9 . 35 Poropat Žan Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 0.02125 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030925
u010cas vou017enje: 0.02125
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
10 . 43 Tomšič Dan Andrej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 00:30:39 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030205
u010cas vou017enje: 00:30:39
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
11 . 15 Misini Denis
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 00:30:39 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030702
u010cas vou017enje: 00:30:39
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
12 . 5 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 00:30:58 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030219
u010cas vou017enje: 00:30:58
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
13 . 23 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 00:31:38 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030404
u010cas vou017enje: 00:31:38
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
14 . 3 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 00:31:38 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031219
u010cas vou017enje: 00:31:38
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
15 . 29 Žnidar Žiga
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 00:32:05 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040803
u010cas vou017enje: 00:32:05
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
16 . 62 Rojko Nik
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 00:32:21 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030107
u010cas vou017enje: 00:32:21
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
17 . 40 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 00:32:38 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030425
u010cas vou017enje: 00:32:38
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
18 . 60 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 00:33:05 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040729
u010cas vou017enje: 00:33:05
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
19 . 37 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 00:33:07 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030509
u010cas vou017enje: 00:33:07
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
20 . 14 Nose Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030504 00:33:07 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030504
u010cas vou017enje: 00:33:07
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
21 . 36 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 00:33:12 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030422
u010cas vou017enje: 00:33:12
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
22 . 20 Hočevar Tin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 00:33:12 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031007
u010cas vou017enje: 00:33:12
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
23 . 2 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 00:33:28 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031231
u010cas vou017enje: 00:33:28
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
24 . 47 PAVRIČ MARK
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 00:33:37 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030212
u010cas vou017enje: 00:33:37
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
25 . 33 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 00:34:19 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041215
u010cas vou017enje: 00:34:19
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
26 . 61 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 00:34:35 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041030
u010cas vou017enje: 00:34:35
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
27 . 49 Levstik Kristjan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 00:35:15 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030516
u010cas vou017enje: 00:35:15
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
28 . 30 Robič NAL JURE
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 00:35:24 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041102
u010cas vou017enje: 00:35:24
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
29 . 54 Košir Vid
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 00:35:29 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041023
u010cas vou017enje: 00:35:29
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
30 . 38 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 00:35:29 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050306
u010cas vou017enje: 00:35:29
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
31 . 59 Božnar Prosen Enej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 00:35:29 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050426
u010cas vou017enje: 00:35:29
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
32 . 39 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 00:36:27 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040922
u010cas vou017enje: 00:36:27
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
33 . 42 Weisseisen Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 00:37:39 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030525
u010cas vou017enje: 00:37:39
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
34 . 53 Sušnik Nejc
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 00:38:19 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050519
u010cas vou017enje: 00:38:19
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
35 . 16 Kavšček Sven
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213 00:38:19 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041213
u010cas vou017enje: 00:38:19
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
36 . 58 Eržen Martin
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 00:39:05 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040404
u010cas vou017enje: 00:39:05
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
37 . 8 Stanojevič Nik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040210 00:39:33 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040210
u010cas vou017enje: 00:39:33
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
38 . 34 Rutnik Andraž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 00:40:05 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030524
u010cas vou017enje: 00:40:05
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
39 . 52 ČUK Enej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 00:40:05 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050901
u010cas vou017enje: 00:40:05
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
40 . 13 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 00:41:25 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050729
u010cas vou017enje: 00:41:25
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
41 . 48 Oven Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 00:42:18 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031203
u010cas vou017enje: 00:42:18
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
42 . 24 Bojanc Klemen
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030412 00:43:07 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030412
u010cas vou017enje: 00:43:07
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
43 . 63 Kovačev Mario
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 -1 krog -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030912
u010cas vou017enje: -1 krog
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
44 . 26 Bevc Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 -1 krog -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070430
u010cas vou017enje: -1 krog
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DNF 19 Jamnik Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030214
u010cas vou017enje: 00:00:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DNF 7 Turk Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040611
u010cas vou017enje: 00:00:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DNF 12 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030414 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030414
u010cas vou017enje: 00:00:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DNF 18 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030121
u010cas vou017enje: 00:00:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DNF 21 Hajsinger Janko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030626
u010cas vou017enje: 00:00:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DNF 27 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040124
u010cas vou017enje: 00:00:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DNF 51 JOVAN TIM
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030711
u010cas vou017enje: 00:00:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DNF 28 Avbar Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050409
u010cas vou017enje: 00:00:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DNF 44 Skukan Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030131
u010cas vou017enje: 00:00:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DNF 41 Hanžel Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040115
u010cas vou017enje: 00:00:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 134 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 00:38:33 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020216
u010cas vou017enje: 00:38:33
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
2 . 132 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 00:38:48 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020501
u010cas vou017enje: 00:38:48
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
3 . 149 Ornik Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 00:38:48 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020112
u010cas vou017enje: 00:38:48
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
4 . 146 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:38:59 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020528
u010cas vou017enje: 00:38:59
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
5 . 140 Kranjec Žagar Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 00:39:47 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020603
u010cas vou017enje: 00:39:47
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
6 . 137 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 00:40:19 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021024
u010cas vou017enje: 00:40:19
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
7 . 148 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 00:40:30 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020926
u010cas vou017enje: 00:40:30
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
8 . 130 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 00:40:37 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021213
u010cas vou017enje: 00:40:37
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
9 . 141 Groznik Svit
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 00:41:41 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020201
u010cas vou017enje: 00:41:41
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
10 . 147 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 00:41:45 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020608
u010cas vou017enje: 00:41:45
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
11 . 136 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 00:41:52 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020325
u010cas vou017enje: 00:41:52
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
12 . 138 Praprotnik Čurič Vid
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 00:41:52 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020804
u010cas vou017enje: 00:41:52
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
13 . 143 Bašelj Jaša
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 00:42:51 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020614
u010cas vou017enje: 00:42:51
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
14 . 152 Rengeo Nikolaj
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 00:42:51 -- >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021106
u010cas vou017enje: 00:42:51
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
15 . 139 PAULIČ GAŠPER
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 00:45:01 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020927
u010cas vou017enje: 00:45:01
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
16 . 142 DRAŠLER ANŽE
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 00:45:16 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020628
u010cas vou017enje: 00:45:16
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
17 . 135 Vidovič Filip Teo
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 00:46:20 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021103
u010cas vou017enje: 00:46:20
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
18 . 145 Durkov Gregor
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 00:47:28 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020320
u010cas vou017enje: 00:47:28
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
19 . 151 Cebek Rok
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 -- -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020423
u010cas vou017enje: 00:00:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DNF 131 Peterlin Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020126
u010cas vou017enje: 00:00:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 165 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 00:46:49 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010404
u010cas vou017enje: 00:46:49
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
2 . 178 Jeretina Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 00:47:02 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011007
u010cas vou017enje: 00:47:02
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
3 . 169 Šranc Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20011225 00:47:02 -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011225
u010cas vou017enje: 00:47:02
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
4 . 171 Polanec Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 00:47:02 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010226
u010cas vou017enje: 00:47:02
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
5 . 162 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 00:47:02 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010501
u010cas vou017enje: 00:47:02
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
6 . 163 Murn Boštjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 00:47:21 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010115
u010cas vou017enje: 00:47:21
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
7 . 180 Čemažar Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 00:47:39 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010215
u010cas vou017enje: 00:47:39
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
8 . 168 Žnidar Maj
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 00:48:05 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010516
u010cas vou017enje: 00:48:05
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
9 . 175 Zalar Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 00:48:08 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010728
u010cas vou017enje: 00:48:08
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
10 . 167 Ašič Simon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 00:48:12 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010930
u010cas vou017enje: 00:48:12
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
11 . 164 Kovačič Rok
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 00:51:11 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010117
u010cas vou017enje: 00:51:11
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
12 . 166 Badovinac Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 00:51:11 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011105
u010cas vou017enje: 00:51:11
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
13 . 177 Kogovšek Kancijan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 00:51:15 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011228
u010cas vou017enje: 00:51:15
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
14 . 172 Ljubec Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 00:51:47 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011108
u010cas vou017enje: 00:51:47
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
15 . 184 Divjak Aljaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 00:51:53 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010801
u010cas vou017enje: 00:51:53
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
16 . 176 Križman Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 00:52:03 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010922
u010cas vou017enje: 00:52:03
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
17 . 179 Čuk Tjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 00:52:03 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010426
u010cas vou017enje: 00:52:03
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
18 . 181 Čadež Matevž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 0.03625 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010821
u010cas vou017enje: 0.03625
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
19 . 183 Peršak Vid
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 00:53:55 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010105
u010cas vou017enje: 00:53:55
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
20 . 173 Gaiser Alexander
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 00:54:00 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011202
u010cas vou017enje: 00:54:00
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
21 . 170 Slapničar Vid
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20010811 00:57:20 -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010811
u010cas vou017enje: 00:57:20
u0160tevilo krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 82 Šmit Maruša
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 00:30:39 -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030517
Čas vožnje: 00:30:39
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
2 . 86 Kranjec Žagar Hana
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 00:33:07 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050609
Čas vožnje: 00:33:07
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
3 . 80 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 00:33:12 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040221
Čas vožnje: 00:33:12
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
4 . 87 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 00:34:04 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030815
Čas vožnje: 00:34:04
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
5 . 85 Hamler Tajda
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 00:35:15 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje: 00:35:15
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
6 . 84 Kalan Neja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 00:35:53 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040921
Čas vožnje: 00:35:53
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
7 . 83 Prevc Eva
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 00:37:10 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030829
Čas vožnje: 00:37:10
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 90 Ahačič Ana
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 0.02125 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20021025
Čas vožnje: 0.02125
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
2 . 89 Sušnik Tjaša
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 00:31:17 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20020803
Čas vožnje: 00:31:17
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 155 Jenko Katja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 00:48:52 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010630
Čas vožnje: 00:48:52
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 190 Penko Karin
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 00:47:02 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990803
Čas vožnje: 00:47:02
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
2 . 187 Kerpan Katja
MEBLOJOGI
Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19991208 00:47:02 -- >
Klub MEBLOJOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19991208
Čas vožnje: 00:47:02
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
3 . 189 Ustar Maša Pia
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990901 00:53:38 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990901
Čas vožnje: 00:53:38
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
4 . 193 Debenec Sara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 00:57:20 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000228
Čas vožnje: 00:57:20
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
5 . 191 Fajfar Manca
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000221 00:59:20 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000221
Čas vožnje: 00:59:20
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
6 . 192 Dovjak Katja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000815 -1 KROG -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000815
Čas vožnje: -1 KROG
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00
DNF 186 Štrancar Ema
MEBLOJOGI
Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19990623 DNF -- >
Klub MEBLOJOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990623
Čas vožnje: DNF
Število krogov:
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content