Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: CESTNO DP GABRJE 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:CESTNO DP GABRJE 2015 Datum:07.06.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Število krogov Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Gulič Teja Ženski SLO TUŠMOBIL SLO19821124 0:52:33 6 0:00:00
2 . 3 Elsner Tanja Ženski SLO TUŠMOBIL SLO19930116 0:54:16 6 0:01:43
3 . 1 Bedene Pia Ženski SLO 0:54:17 6 0:01:44
4 . 7 Petovar Barbara Ženski SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19910728 0:54:57 4 --
5 . 5 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19820704 0:05:00 1 --
ŽENSKE B-Ž
1 . 8 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 0:56:38 6 0:00:00
2 . 9 Dolinar Nina Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19790520 0:58:43 3 --
ŽENSKE C-Ž
1 . 13 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 1:02:11 6 0:00:00
2 . 12 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 0:53:34 5 --
3 . 14 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:54:21 5 --
4 . 10 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19581026 1:01:40 3 --
AMATERJI -M
1 . 36 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925 2:04:07 15 0:00:00
2 . 26 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 2:05:45 15 0:01:39
3 . 23 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 2:05:48 15 0:01:41
4 . 148 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI 2:10:57 15 0:06:50
5 . 28 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19890712 2:10:57 15 0:06:50
6 . 29 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19900218 2:11:24 15 0:07:18
7 . 17 Pečar Matic Moški SLO BICIKEL.COM SLO19910615 2:10:57 15 0:06:50
8 . 19 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 2:12:05 15 0:07:59
9 . 15 Štucin Alen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19880725 2:06:24 14 --
10 . 20 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 2:07:47 14 --
11 . 27 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19950920 2:09:02 14 --
12 . 25 Pajek Rok Moški SLO BikeRepublic 2:09:15 14 --
13 . 30 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina SLO19950714 2:10:57 14 --
14 . 22 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 2:06:49 13 --
15 . 34 Ademović Tadej Moški SLO KK TBP LENART SLO19880505 2:06:49 13 --
DNF 31 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina SLO19881016 2:03:21 14 --
DNF 24 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic SLO19890720 1:43:08 12 --
DNF 16 Rogina Domen Moški SLO GANESHA TEAM SLO19910503 1:58:04 12 --
DNF 33 Modic Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO19870319- 1:40:50 11 --
DNF 37 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19900605 2:11:21 10 --
DNF 32 Sanković Alex Moški SLO KK PANTAL SLO19940914 1:12:29 5 --
DNF 18 Bonča Blaž Moški SLO TUŠMOBIL SLO19890706 0:48:37 6 --
MASTER A-M
1 . 40 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 2:04:46 15 0:00:00
2 . 47 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic SLO19841117 2:05:45 15 0:00:59
3 . 55 Kimovec Matej Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19840823 2:06:03 15 0:01:17
4 . 45 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 2:08:39 15 0:03:52
5 . 52 Koncilija Miha Moški SLO RADENSKA AS SLO19810404 2:09:23 15 0:04:37
6 . 38 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 2:10:57 15 0:06:11
7 . 48 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic SLO19851009 2:10:57 15 0:06:11
8 . 43 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129 2:10:57 15 0:06:11
9 . 42 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 2:09:18 14 --
10 . 46 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SiS SLO19850615 2:09:27 14 --
11 . 44 Tajčman Simon Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19840106 2:09:46 14 --
12 . 50 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19850508 2:05:24 13 --
13 . 49 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19830108 2:08:23 13 --
DNF 41 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 2:07:14 3 --
DNF 39 Poljanec Dejan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19830223 0:44:32 4 --
DNF 51 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 1:06:22 8 --
MASTER B-M
1 . 68 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19761025 2:09:58 15 0:00:00
2 . 60 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 2:09:58 15 0:00:00
3 . 63 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 2:10:08 15 0:00:10
4 . 61 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19760201 2:11:59 15 0:02:01
5 . 56 Bratuš Dean Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 2:12:21 15 0:02:22
6 . 59 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠMOBIL SLO19760512 2:14:13 15 0:04:15
7 . 64 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19800127 2:06:37 14 --
8 . 69 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 2:08:36 14 --
9 . 66 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 2:10:53 14 --
10 . 62 Bastl Simon Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19780401 2:14:11 13 --
DNF 65 Kitek Sašo Moški SLO BikeRepublic SLO19790220 1:33:40 11 --
DNF 58 Vantur Mihael Moški SLO TUŠMOBIL SLO19790718 1:25:55 9 --
DNF 147 Baša Damjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:12:49 8 --
DNF 57 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 0:54:28 6 --
DNF 70 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19800926 2:09:04 2 --
MASTER C-M
1 . 72 Kopše Igor Moški SLO TUŠMOBIL SLO19740813 2:06:18 15 0:00:00
2 . 79 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE SLO19720716 2:09:53 15 0:03:35
3 . 73 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19741205 2:09:58 15 0:03:40
4 . 75 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915 2:11:37 15 0:05:19
5 . 71 Rajter Fredo Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19721108 2:13:30 15 0:07:12
6 . 82 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 2:15:19 15 0:09:01
7 . 77 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic SLO19730620 2:10:33 14 --
8 . 80 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730407 2:15:10 14 --
9 . 81 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730603 2:15:33 13 --
10 . 76 Čanželj Andrej Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19730409 2:15:34 13 --
11 . 74 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 2:17:21 12 --
MASTER D-M
1 . 87 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 2:10:19 15 0:00:00
2 . 93 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 2:12:05 15 0:01:46
3 . 90 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 2:13:25 15 0:03:06
4 . 89 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 2:13:34 15 0:03:15
5 . 92 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 2:07:08 13 --
6 . 88 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 2:10:28 13 --
DNF 83 Bedene Bogomil Moški SLO BREZ KLUBA 1:35:08 9 --
DNF 91 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670118 1:25:34 9 --
MASTER E-M
1 . 101 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19630708 0:49:39 6 0:00:00
2 . 98 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 0:49:49 6 0:00:10
3 . 100 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:51:03 6 0:01:23
4 . 96 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:51:37 6 0:01:58
5 . 97 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620112 0:54:23 6 0:04:44
6 . 149 Skukan Ivo Moški SLO RADENSKA AS 0:54:31 6 0:04:52
7 . 99 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640406 0:56:40 6 0:07:01
8 . 102 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 0:56:44 6 0:07:05
9 . 146 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 0:56:58 6 0:07:19
10 . 95 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19650430 0:33:09 4 --
MASTER F-M
1 . 103 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠMOBIL SLO19601125 0:51:15 6 0:00:00
2 . 112 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:51:17 6 0:00:02
3 . 104 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:52:19 6 0:01:04
4 . 117 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19601004 0:53:06 6 0:01:51
5 . 106 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:53:19 6 0:02:04
6 . 109 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:54:32 6 0:03:17
7 . 114 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 0:56:42 6 0:05:27
8 . 107 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19560522 0:56:47 6 0:05:33
9 . 105 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19590920 0:57:06 6 0:05:51
10 . 113 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 1:00:37 6 0:09:23
11 . 116 Petovar Miran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19600829 1:02:07 6 0:10:52
12 . 111 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19590302 0:47:47 5 --
13 . 115 Šek Darko Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19581219 0:51:30 5 --
14 . 108 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:58:54 5 --
MASTER G-M
1 . 122 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:52:54 6 0:00:00
2 . 120 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 0:52:57 6 0:00:03
3 . 118 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:54:40 6 0:01:46
4 . 123 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 0:59:40 6 0:06:46
5 . 78 Golob Lovro Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19740421 1:01:10 6 0:08:16
6 . 121 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:51:41 5 --
MASTER H-M
1 . 131 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 0:56:41 6 0:00:00
2 . 128 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:56:44 6 0:00:04
3 . 125 Oblak Alojz Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19470621 0:56:46 6 0:00:06
4 . 126 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 0:58:12 6 0:01:31
5 . 130 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 0:59:45 6 0:03:04
6 . 135 Stojanović Mile Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19500306 1:01:09 6 0:04:28
7 . 129 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 0:51:39 5 --
8 . 124 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 0:51:42 5 --
9 . 127 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:53:46 5 --
MASTER I-M
1 . 133 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 0:58:19 6 0:00:00
2 . 134 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:50:21 5 --
3 . 132 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 0:55:36 5 --
DEČKI C (U13)-M
1 . 64 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 00:29:24 --
2 . 32 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 00:29:31 --
3 . 9 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 00:29:42 --
4 . 11 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 00:29:48 --
5 . 4 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 00:30:30 --
6 . 55 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 0.02125 --
7 . 1 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 0.02125 --
8 . 6 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 0.02125 --
9 . 35 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 0.02125 --
10 . 43 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 00:30:39 --
11 . 15 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 00:30:39 --
12 . 5 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 00:30:58 --
13 . 23 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 00:31:38 --
14 . 3 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 00:31:38 --
15 . 29 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 00:32:05 --
16 . 62 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 00:32:21 --
17 . 40 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 00:32:38 --
18 . 60 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 00:33:05 --
19 . 37 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 00:33:07 --
20 . 14 Nose Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030504 00:33:07 --
21 . 36 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 00:33:12 --
22 . 20 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 00:33:12 --
23 . 2 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 00:33:28 --
24 . 47 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 00:33:37 --
25 . 33 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 00:34:19 --
26 . 61 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 00:34:35 --
27 . 49 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 00:35:15 --
28 . 30 Robič Nal Jure Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 00:35:24 --
29 . 54 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 00:35:29 --
30 . 38 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 00:35:29 --
31 . 59 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 00:35:29 --
32 . 39 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 00:36:27 --
33 . 42 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 00:37:39 --
34 . 53 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 00:38:19 --
35 . 16 Kavšček Sven Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213 00:38:19 --
36 . 58 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 00:39:05 --
37 . 8 Stanojevič Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040210 00:39:33 --
38 . 34 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 00:40:05 --
39 . 52 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 00:40:05 --
40 . 13 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 00:41:25 --
41 . 48 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 00:42:18 --
42 . 24 Bojanc Klemen Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030412 00:43:07 --
43 . 63 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 -1 krog --
44 . 26 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 -1 krog --
DNF 19 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 -- --
DNF 7 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 -- --
DNF 12 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030414 -- --
DNF 18 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 -- --
DNF 21 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 -- --
DNF 27 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 -- --
DNF 51 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 -- --
DNF 28 Avbar Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 -- --
DNF 44 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 -- --
DNF 41 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 -- --
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 134 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 00:38:33 --
2 . 132 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 00:38:48 --
3 . 149 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 00:38:48 --
4 . 146 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:38:59 --
5 . 140 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 00:39:47 --
6 . 137 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 00:40:19 --
7 . 148 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 00:40:30 --
8 . 130 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 00:40:37 --
9 . 141 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 00:41:41 --
10 . 147 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 00:41:45 --
11 . 136 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 00:41:52 --
12 . 138 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 00:41:52 --
13 . 143 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 00:42:51 --
14 . 152 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 00:42:51 --
15 . 139 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 00:45:01 --
16 . 142 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 00:45:16 --
17 . 135 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 00:46:20 --
18 . 145 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 00:47:28 --
19 . 151 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 -- --
DNF 131 Peterlin Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 -- --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 165 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 00:46:49 --
2 . 178 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 00:47:02 --
3 . 169 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 00:47:02 --
4 . 171 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 00:47:02 --
5 . 162 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 00:47:02 --
6 . 163 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 00:47:21 --
7 . 180 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 00:47:39 --
8 . 168 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 00:48:05 --
9 . 175 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 00:48:08 --
10 . 167 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 00:48:12 --
11 . 164 Kovačič Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 00:51:11 --
12 . 166 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 00:51:11 --
13 . 177 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 00:51:15 --
14 . 172 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 00:51:47 --
15 . 184 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 00:51:53 --
16 . 176 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 00:52:03 --
17 . 179 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 00:52:03 --
18 . 181 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 0.03625 --
19 . 183 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 00:53:55 --
20 . 173 Gaiser Alexander Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 00:54:00 --
21 . 170 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO20010811 00:57:20 --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 82 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 00:30:39 --
2 . 86 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 00:33:07 --
3 . 80 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 00:33:12 --
4 . 87 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 00:34:04 --
5 . 85 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 00:35:15 --
6 . 84 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 00:35:53 --
7 . 83 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 00:37:10 --
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 90 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 0.02125 --
2 . 89 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 00:31:17 --
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 155 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 00:48:52 --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 190 Penko Karin Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 00:47:02 --
2 . 187 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19991208 00:47:02 --
3 . 189 Ustar Maša Pia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990901 00:53:38 --
4 . 193 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 00:57:20 --
5 . 191 Fajfar Manca Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000221 00:59:20 --
6 . 192 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000815 -1 KROG --
DNF 186 Štrancar Ema Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19990623 DNF --

Komentarji