Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP V VOŽNJI NA ČAS MARATON FRANJA BTC CITY

Cestno kolesarstvo Tekma:DP V VOŽNJI NA ČAS MARATON FRANJA BTC CITY Datum:12.06.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Vmesni u010das u010cas vou017enje Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 143 Gulič Teja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 0:14:22.7 0:30:50.1 SLO19821124
2 . 137 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:14:30.2 0:31:34.5 SLO19820704
3 . 141 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:15:42.3 0:34:11.6 SLO19900212
4 . 139 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:16:18.5 0:35:23.7 SLO19840410
5 . 140 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 0:16:35.7 0:35:56.5 SLO19890507
ŽENSKE B-Ž
1 . 134 Dolinar Nina Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:14:59.3 0:32:01.4 SLO19790520
2 . 135 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 0:15:20.3 0:33:49.9 SLO19791031
3 . 133 Bezjak Andreja Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 0:16:26.7 0:36:19.4 SLO19680803
ŽENSKE C-Ž
1 . 128 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:15:58.2 0:34:43.3 SLO19640304
2 . 126 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:16:02.8 0:35:06.5 SLO19530608
3 . 129 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM 0:16:04.8 0:35:17.6 SLO19640328
4 . 125 Trojar Andreja Ženski SLO ŠD TURBO M 0:16:12.4 0:36:03.1 SLO19610921
5 . 123 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 0:16:30.3 0:36:29.0 SLO19600514
6 . 122 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:21:36.2 0:48:26.3 SLO19581026
AMATERJI -M
1 . 327 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 0:13:12.4 0:27:39.9 SLO19880430
2 . 322 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI 0:13:24.3 0:27:47.3 SLO19890712
3 . 320 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:14:03.1 0:28:50.9 SLO19900218
4 . 319 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS 0:14:01.9 0:29:21.8 SLO19910816
5 . 324 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI 0:14:17.7 0:29:22.3 SLO19930518
6 . 321 Pinter Uroš Moški SLO BikeRepublic 0:14:20.0 0:29:57.9 SLO19890720
7 . 317 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS 0:14:33.8 0:30:24.1 SLO19870730
8 . 323 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina 0:14:44.2 0:30:25.6 SLO19950714
MASTER A-M
1 . 306 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:12:57.5 0:26:45.7 SLO19831114
2 . 303 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL 0:13:45.3 0:28:30.9 SLO19830618
3 . 302 Kulišić Tomislav Moški CRO ŠD BAM.BI 0:14:04.3 0:29:03.4 CRO19850113
4 . 299 Kimovec Matej Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA 0:14:16.4 0:29:16.6 SLO19840823
5 . 305 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic 0:29:22.5 SLO19841117
6 . 301 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI 0:14:17.6 0:29:25.5 SLO19810228
7 . 295 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:14:11.6 0:29:48.3 SLO19841214
8 . 300 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 0:14:13.8 0:29:50.6 SLO19850129
9 . 294 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:14:22.9 0:29:52.8 SLO19820609
10 . 290 Potočnik Lovrenc Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA 0:14:20.3 0:30:01.4 SLO19840311
11 . 297 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:14:38.2 0:30:21.0 SLO19830318
12 . 296 Omulec Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:15:09.1 0:30:52.3 SLO19821119
13 . 293 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 0:14:51.2 0:30:58.7 SLO19830108
14 . 292 Jakovac Miha Moški SLO PICIBICI 0:15:37.2 0:32:47.3 SLO19830414
15 . 291 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:15:55.1 0:33:29.5 SLO19831203
MASTER B-M
1 . 279 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 0:13:09.4 0:27:26.8 SLO19761110
2 . 268 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:13:22.5 0:28:02.5 SLO19760802
3 . 269 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:13:32.5 0:28:04.2 SLO19760512
4 . 277 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 0:13:32.7 0:28:04.6 SLO19800127
5 . 273 Vantur Mihael Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:13:38.1 0:28:34.9 SLO19790718
6 . 275 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 0:13:53.7 0:28:56.2 SLO19761119
7 . 272 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 0:14:17.6 0:30:12.7 SLO19770208
8 . 267 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:14:46.0 0:31:27.7 SLO19800926
MASTER C-M
1 . 252 Tekavec Gregor Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:12:36.2 0:26:10.2 SLO19740910
2 . 254 Kopše Igor Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:12:29.4 0:26:11.8 SLO19740813
3 . 250 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:12:45.8 0:26:41.0 SLO19741205
4 . 253 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:13:04.5 0:27:27.4 SLO19730206
5 . 251 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 0:13:21.5 0:27:39.0 SLO19750517
6 . 249 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 0:13:09.9 0:27:53.3 SLO19750501
7 . 239 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:13:26.3 0:28:22.3 SLO19710915
8 . 244 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:13:49.8 0:29:22.5 SLO19710827
9 . 246 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic 0:13:55.0 0:29:29.7 SLO19730620
10 . 245 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 0:14:47.5 0:30:52.1 SLO19740927
11 . 241 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:14:45.7 0:31:36.4 SLO19730603
12 . 242 Nadvešnik Kristjan Moški SLO KD MENGEŠ 0:16:11.5 0:33:30.2 SLO19730720
13 . 243 Šooš Robert Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:18:37.8 0:41:29.2 SLO19720528
MASTER D-M
1 . 230 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS 0:13:12.3 0:28:03.0 SLO19670428
2 . 229 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:13:18.9 0:28:25.3 SLO19660129
3 . 218 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 0:13:15.2 0:28:29.7 SLO19700815
4 . 228 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:14:10.3 0:30:14.3 SLO19660606
5 . 225 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:14:25.6 0:30:16.7 SLO19680208
6 . 224 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 0:14:19.4 0:30:28.9 SLO19690704
7 . 226 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 0:14:21.9 0:30:35.7 SLO19660530
MASTER E-M
1 . 205 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 0:13:23.3 0:28:39.7 SLO19620908
2 . 204 SuliČ Andrej Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:13:40.7 0:29:11.0 SLO19650507
3 . 203 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:14:03.6 0:30:10.7 SLO19610608
4 . 202 Pezdir Roman Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:14:11.5 0:30:19.9 SLO19650827
5 . 199 Brvar Jože Moški SLO ŠD TURBO M 0:14:35.7 0:31:11.4 SLO19630604
6 . 200 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:14:37.5 0:31:28.3 SLO19640821
7 . 195 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 0:14:39.0 0:31:34.7 SLO19631102
8 . 198 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 0:15:08.0 0:31:52.1 SLO19620213
9 . 197 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 0:14:47.8 0:32:06.7 SLO19640925
10 . 196 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI 0:14:54.3 0:32:32.0 SLO19620112
MASTER F-M
1 . 189 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 0:13:31.1 0:28:29.5 SLO19581024
2 . 188 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:13:56.5 0:29:07.6 SLO19590302
3 . 187 Juvan Miran Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:14:13.9 0:30:38.1 SLO19590808
4 . 184 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:14:10.3 0:30:46.0 SLO19570501
5 . 174 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 0:14:24.4 0:30:52.1 SLO19601125
6 . 186 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:14:15.0 0:31:15.8 SLO19590313
7 . 183 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:14:52.2 0:31:43.2 SLO19571120
8 . 181 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 0:14:38.8 0:31:59.7 SLO19570402
9 . 176 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:14:51.7 0:32:07.7 SLO19601004
10 . 180 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 0:15:12.4 0:32:24.1 SLO19560417
11 . 175 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 0:14:43.5 0:32:28.1 SLO19601109
12 . 178 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 0:15:48.9 0:34:17.0 SLO19560618
13 . 177 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:16:46.6 0:37:01.0 SLO19561215
MASTER G-M
1 . 169 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:14:11.0 0:30:43.9 SLO19540626
2 . 168 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 0:14:19.2 0:31:15.2 SLO19511103
MASTER H-M
1 . 162 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 0:14:01.5 0:30:16.0 SLO19470823
2 . 161 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:14:37.7 0:31:59.6 SLO19481206
3 . 159 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 0:14:56.0 0:32:28.2 SLO19480309
4 . 158 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:15:24.7 0:32:33.6 SLO19471107
5 . 153 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:15:13.2 0:33:15.8 SLO19490131
6 . 157 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:15:27.3 0:34:14.5 SLO19501109
MASTER I-M
1 . 151 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 0:14:36.2 0:31:24.2 SLO19450917
2 . 152 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M 0:14:52.4 0:32:25.4 SLO19430309
3 . 150 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:15:29.1 0:33:41.2 SLO19400317
4 . 149 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:15:14.4 0:33:47.7 SLO19430801
5 . 146 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:17:37.0 0:38:36.7 SLO19410420
ELITE-M
1 . 349 Tratnik Jan Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC 0:25:15.4 0:52:14.2 SLO19900223
2 . 344 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 0:26:10.3 0:53:19.6 SLO19961116
3 . 352 Štimulak Klemen Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 0:26:00.7 0:53:22.1 SLO19900720
4 . 353 Gazvoda Gregor Moški SLO Team Gebruder Weiss - Oberndorfer 0:26:05.7 0:53:33.8 SLO19811015
5 . 341 Otoničar Martin Moški SLO RADENSKA (RAR) 0:26:23.7 0:53:48.0 SLO19940508
6 . 343 Korošec Rok Moški SLO RADENSKA (RAR) 0:26:23.7 0:54:19.7 SLO19931124
7 . 346 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 0:26:15.9 0:54:22.7 SLO19950213
8 . 331 Pavlič Marko Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 0:26:32.8 0:54:24.3 SLO19930209
9 . 329 Grošelj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:27:21.6 0:55:40.6 SLO19930831
10 . 342 Logar Tadej Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:27:29.7 0:55:51.4 SLO19940117
11 . 339 Jerkič Žan Moški SLO RADENSKA (RAR) 0:28:03.4 0:56:10.2 SLO19960925
12 . 348 Jenko Robi Moški SLO RADENSKA (RAR) 0:27:30.6 0:56:36.9 SLO19900415
13 . 347 Bajt Dejan Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC 0:27:39.0 0:56:51.5 SLO19871028
14 . 345 Ručigaj Žiga Moški SLO RADENSKA (RAR) 0:27:21.7 0:56:59.4 SLO19951110
15 . 335 Šafarič Kolar Matic Moški SLO RADENSKA (RAR) 0:28:00.7 0:57:06.8 SLO19950728
16 . 338 Pajek Luka Moški SLO KK Grega Bole Bled 0:28:04.6 0:57:11.4 SLO19960717
17 . 340 Veber Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:28:17.5 0:58:49.5 SLO19961122
18 . 334 Razingar Matej Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:29:05.3 0:59:29.1 SLO19940827
19 . 336 Zubanovič Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:30:27.9 1:02:28.6 SLO19960605
DNF 328 Miškulin Jure Moški SLO RADENSKA (RAR) DNS SLO19941105
DNF 332 Berger Matej Moški SLO RADENSKA (RAR) DNS SLO19960205
DNF 351 Polanc Jan Moški SLO LAMPRE - MERIDA DNS SLO19920506
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 80 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:13:17.0 0:29:29.7 SLO19990802
2 . 82 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:13:29.7 0:30:25.3 SLO19990409
3 . 79 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS 0:13:41.4 0:30:52.6 SLO19990115
4 . 83 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:13:40.9 0:30:58.1 SLO19990501
5 . 55 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:14:08.6 0:31:04.6 SLO20001231
6 . 57 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:14:08.2 0:31:36.0 SLO20000629
7 . 53 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:14:22.6 0:31:47.1 SLO19991117
8 . 77 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS 0:14:09.9 0:31:54.7 SLO19990113
9 . 81 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS 0:14:04.3 0:31:59.9 SLO19990402
10 . 72 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI 0:14:32.8 0:32:07.2 SLO19990620
11 . 69 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS 0:14:29.7 0:32:09.7 SLO19990909
12 . 60 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS 0:14:15.6 0:32:17.3 SLO19990215
13 . 49 Skok Anže Moški SLO TANIN SEVNICA 0:14:24.6 0:32:22.3 SLO20000915
14 . 71 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS 0:14:35.6 0:32:35.1 SLO19990613
15 . 75 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA 0:14:27.6 0:32:42.8 SLO19990904
16 . 62 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS 0:14:27.1 0:32:55.5 SLO20000117
17 . 51 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:14:03.5 0:33:12.7 SLO20000912
18 . 76 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:14:59.1 0:33:18.4 SLO19990519
19 . 68 Medja Kristjan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:14:50.6 0:33:32.5 SLO19990519
20 . 52 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS 0:15:01.7 0:33:33.1 SLO20000805
21 . 70 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:14:44.6 0:33:42.5 SLO19990620
22 . 54 Kugonič Žiga Moški SLO RADENSKA AS 0:15:07.1 0:33:44.7 SLO
23 . 66 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS 0:15:11.8 0:33:56.9 SLO19990313
24 . 67 Šmit Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:14:59.0 0:34:13.2 SLO19990530
25 . 65 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE 0:15:11.0 0:34:28.5 SLO19990406
26 . 50 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS 0:15:29.8 0:34:37.8 SLO20000920
27 . 58 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS 0:15:22.4 0:34:41.6 SLO20000804
28 . 73 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE 0:15:35.0 0:34:54.5 SLO19990605
29 . 74 Tominc Martin Moški SLO MEBLOJOGI 0:15:39.1 0:35:33.7 SLO19990704
30 . 56 Legenštein Andraž Moški SLO RADENSKA AS 0:16:58.5 0:36:00.6 SLO19990527
31 . 64 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS 0:15:42.1 0:36:04.0 SLO20000902
32 . 78 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:15:38.8 0:36:07.1 SLO19990820
33 . 61 Kavšek Luka Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:16:38.8 0:38:17.1 SLO19991026
DNF 59 Hočevar Kristjan Moški SLO KK TEMPO SIGAS DNS SLO19990503
DNF 63 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI DNS SLO20001213
DNF 48 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ DNS SLO19990127
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 109 Andrejaš Žan Moški SLO RADENSKA AS 0:12:59.9 0:27:48.1 SLO19970107
2 . 105 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:12:55.8 0:27:53.9 SLO19981208
3 . 108 Zupančič Mitja Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:13:01.1 0:28:02.4 SLO19980701
4 . 106 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS 0:12:55.1 0:28:03.5 SLO19980921
5 . 107 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS 0:12:55.4 0:28:04.8 SLO19980626
6 . 103 Horvat Žiga Moški SLO RADENSKA AS 0:13:03.3 0:28:07.2 SLO19980913
7 . 100 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:13:12.8 0:28:28.1 SLO19980520
8 . 110 Per Gorazd Moški SLO KK ADRIA MOBIL 0:13:12.5 0:28:58.8 SLO19970305
9 . 102 ROŠKAR TIM Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:13:22.9 0:29:11.7 SLO19980626
10 . 96 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:13:15.3 0:29:12.0 SLO19981005
11 . 99 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS 0:13:19.0 0:29:34.6 SLO19980930
12 . 94 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS 0:13:32.7 0:29:37.5 SLO19981129
13 . 84 Komel Patrik Moški SLO TANIN SEVNICA 0:13:52.4 0:29:53.3 SLO19970102
14 . 89 Zupan Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ 0:13:39.3 0:29:55.6 SLO19981020
15 . 86 Sever Matevž Moški SLO RADENSKA AS 0:13:36.3 0:30:05.2 SLO19970514
16 . 101 Barat Jure Moški SLO KK TROPOVCI 0:13:50.2 0:30:10.6 SLO19970515
17 . 104 Škafar Matej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:14:08.1 0:30:33.5 SLO19970408
18 . 88 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA AS 0:13:20.9 0:30:34.3 SLO19970706
19 . 93 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART 0:14:15.5 0:30:36.3 SLO19980828
20 . 97 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:13:43.3 0:30:41.9 SLO19971210
21 . 87 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA 0:13:43.3 0:30:42.6 SLO19981220
22 . 95 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:14:07.9 0:30:54.7 SLO19980127
23 . 90 Štirn Andraž Moški SLO RADENSKA AS 0:13:49.0 0:31:12.9 SLO19980406
24 . 85 Drvarič Patrik Moški SLO KK TROPOVCI 0:14:18.0 0:31:21.1 SLO19970802
25 . 92 Bregar Žan Moški SLO TANIN SEVNICA 0:13:58.3 0:31:23.6 SLO19980815
26 . 98 Čuk Žiga Moški SLO TANIN SEVNICA 0:14:22.2 0:32:03.0 SLO19971013
27 . 91 Ketiš Mitja Moški SLO KK TBP LENART 0:34:11.5 SLO19980111
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 41 Penko Karin Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:00:17.7 0:18:14.1 SLO19990803
2 . 40 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI 0:00:18.0 0:18:21.4 SLO19991208
3 . 44 Ustar Maša Pia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:00:19.5 0:19:56.5 SLO19990901
4 . 39 Štrancar Ema Ženski SLO MEBLOJOGI 0:00:20.4 0:21:13.9 SLO19990623
5 . 34 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:00:31.4 0:21:20.1 SLO
6 . 38 Fajfar Manca Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:00:18.6 0:21:39.1 SLO20000221
7 . 36 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ 0:00:20.4 0:21:49.9 SLO19990921
8 . 37 Mesar Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:00:20.0 0:22:07.4 SLO19991106
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 47 Jeretina Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:00:18.7 0:17:42.9 SLO19970523
2 . 46 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:00:18.8 0:19:21.9 SLO19981215
3 . 45 Majnik Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:00:18.8 0:19:52.4 SLO19980705
4 . 43 Weisseisen Eva Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:00:20.3 0:20:04.6 SLO19980429
5 . 42 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:00:18.5 0:21:30.8 SLO19990901
6 . 35 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:00:20.1 0:21:59.1 SLO
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 27 Batagelj Polona Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:13:30.5 0:29:53.1 SLO19890607
2 . 30 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:13:44.1 0:30:02.1 SLO19770817
3 . 28 Pintar Urša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:14:14.8 0:30:36.9 SLO19851003
4 . 23 Šimenc Laura Ženski SLO NÖ Radunion Vitalogic 0:14:26.2 0:31:35.0 SLO19900725
5 . 29 Rugelj Anja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:14:31.1 0:32:41.2 SLO19860625
6 . 31 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:15:15.4 0:34:10.8 SLO20150126
7 . 32 Vilar Tesa Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:16:11.2 0:36:51.9 SLO19950903
8 . 33 Žnidaršič Anita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 0:16:42.9 0:38:23.8 SLO19960301

Komentarji