Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: DIRKA PO SLOVENIJI 2015 (18.-21.6.2015)

Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA PO SLOVENIJI 2015 (18.-21.6.2015) Datum:18.06.2015 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Code Čas vožnje Zaostanek
ELITE-M
1 . 78 ARTEM OVECHKIN Moški Rusvelo RUS19860711 RVL 10:22:00 --
2 . 14 SALVATORE PUCCIO Moški Team SKY ITA19890831 SKY 10:22:00 --
3 . 27 DIEGO ULISSI Moški Lampre - Merida ITA19890715 LAM 10:24:00 --
4 . 3 VLADIMIR ISAYCHEV Moški Team Katusha RUS19860421 KAT 10:26:00 --
5 . 4 ALEXANDER PORSEV Moški Team Katusha RUS19860221 KAT 10:27:00 --
6 . 44 DAVIDE APPOLLONIO Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19890602 AND 10:28:00 --
7 . 33 MARCO CANOLA Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19881226 UHC 10:28:00 --
8 . 141 Golčer Jure Moški Team Felbermayr Simplon Wels SLO19771207 RWS 10:29:00 --
9 . 2 SVEN BYSTR?M Erik Moški Team Katusha NOR19920121 KAT 10:29:00 --
10 . 92 MAURO FINETTO Moški SouthEast ITA19850510 STH 10:29:00 --
11 . 13 ANDREW FENN Moški Team SKY GBR19900701 SKY 10:31:00 --
12 . 12 NATHAN EARLE Moški Team SKY AUS19880604 SKY 10:31:00 --
13 . 107 HECKE VAN Preben Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19820709 TSV 10:33:00 --
14 . 26 MAXIMILIANO RICHEZE Ariel Moški Lampre - Merida ARG19830307 LAM 10:34:00 --
15 . 21 Polanc Jan Moški Lampre - Merida SLO19920506 LAM 10:34:00 --
16 . 163 Roglič Primož Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 ADR 10:35:00 --
17 . 112 Pavlič Marko Moški RADENSKA (RAR) SLO19930209 RAR 10:35:00 --
18 . 144 MATTHIAS KRIZEK Moški Team Felbermayr Simplon Wels AUT19880929 RWS 10:36:00 --
19 . 52 ALESSANDRO MALAGUTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19870922 NIP 10:36:00 --
20 . 51 GIACOMO BERLATO Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920205 NIP 10:37:00 --
21 . 74 ARTEM NYCH Moški Rusvelo RUS19950321 RVL 10:38:00 --
22 . 75 ALEXANDER SEROV Moški Rusvelo RUS19821112 RVL 10:38:00 --
23 . 104 PIETER JACOBS Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19860606 TSV 10:38:00 --
24 . 73 ARTUR ERSHOV Moški Rusvelo RUS19900307 RVL 10:38:00 --
25 . 41 FRANCO PELLIZOTTI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19780115 AND 0.44375 --
26 . 115 Otoničar Martin Moški RADENSKA (RAR) SLO19940508 RAR 0.44375 --
27 . 56 RICCARDO STACCHIOTTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19911108 NIP 10:40:00 --
28 . 167 Bozic Jon Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19961116 ADR 10:40:00 --
29 . 11 ITURALDE NIEVE Mikel Moški Team SKY ESP19840526 SKY 10:40:00 --
30 . 67 EDOARDO ZARDINI Moški Bardiani CSF ITA19891102 BAR 10:40:00 --
31 . 108 ARTHUR VANOVERBERGHE Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19900207 TSV 10:41:00 --
32 . 103 KETELE DE Kenny Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19850605 TSV 10:41:00 --
33 . 45 SIMONE STORTONI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850707 AND 10:41:00 --
34 . 1 MAXIM BELKOV Moški Team Katusha RUS19850109 KAT 10:42:00 --
35 . 91 ELIA FAVILLI Moški SouthEast ITA19890131 STH 10:42:00 --
36 . 25 MANUELE MORI Moški Lampre - Merida ITA19800809 LAM 10:43:00 --
37 . 48 GIANFRANCO ZILIOLI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19900305 AND 10:43:00 --
38 . 72 ALEXANDER FOLIFOROV Moški Rusvelo RUS19920308 RVL 10:43:00 --
39 . 47 ALESSIO TALIANI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19901011 AND 10:43:00 --
40 . 142 MATIJA KVASINA Moški Team Felbermayr Simplon Wels CRO19811204 RWS 10:43:00 --
41 . 15 ECHAIDE ZANDIO Xabier Moški Team SKY ESP19770317 SKY 10:43:00 --
42 . 46 FABIO TABORRE Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850605 AND 10:44:00 --
43 . 105 JARL SALOMEIN Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19890127 TSV 10:44:00 --
44 . 63 LUCA STERBINI Moški Bardiani CSF ITA19921112 BAR 10:44:00 --
45 . 97 GIORGIO CECCHINEL Moški SouthEast ITA19890624 STH 10:45:00 --
46 . 88 CHACON RAMIREZ Brayan Moški Colombia COL19921120 COL 10:45:00 --
47 . 96 ANDREA FEDI Moški SouthEast ITA19910529 STH 10:45:00 --
48 . 106 THOMAS SPRENGERS Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19900205 TSV 10:45:00 --
49 . 31 Brajkovic Jani Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team SLO19831218 UHC 10:45:00 --
50 . 6 EGOR SILIN Moški Team Katusha RUS19880625 KAT 10:46:00 --
51 . 34 ROBERT FÖRSTER Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team GER19780127 UHC 10:46:00 --
52 . 68 ALESSANDRO TONELLI Moški Bardiani CSF ITA19920529 BAR 10:46:00 --
53 . 93 FRANCESCO GAVAZZI Moški SouthEast ITA19840801 STH 10:46:00 --
54 . 86 AGUDELO TORRES Rodolfo Moški Colombia COL19870321 COL 10:48:00 --
55 . 76 SERGEY FIRSANOV Moški Rusvelo RUS19820703 RVL 10:48:00 --
56 . 24 ROBERTO FERRARI Moški Lampre - Merida ITA19830309 LAM 10:48:00 --
57 . 38 FEDERICO ZURLO Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19940225 UHC 10:48:00 --
58 . 166 Rogina Radoslav Moški ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 ADR 10:50:00 --
59 . 7 EDUARD VORGANOV Moški Team Katusha RUS19821207 KAT 10:51:00 --
60 . 83 CARLOS QUINTERO Julian Moški Colombia COL19860305 COL 10:51:00 --
61 . 28 ILIA KOSHEVOY Moški Lampre - Merida BLR19910320 LAM 10:52:00 --
62 . 16 CHRISTOPHER SUTTON Moški Team SKY AUS19840910 SKY 10:52:00 --
63 . 121 ENEA CAMBIANICA Moški Meridiana Kamen Team SUI19891121 MKT 10:52:00 --
64 . 53 ALESSANDRO BISOLTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19850307 NIP 10:52:00 --
65 . 164 Štimulak Klemen Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19900720 ADR 10:52:00 --
66 . 5 RUDIGER SELIG Moški Team Katusha GER19890219 KAT 10:53:00 --
67 . 55 IURI FILOSI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920117 NIP 10:53:00 --
68 . 84 BOTERO RAMIREZ Carlos Moški Colombia COL19941026 COL 10:53:00 --
69 . 77 ROMAN MAIKIN Moški Rusvelo RUS19900814 RVL 10:54:00 --
70 . 158 ANTONIO PARRINELLO Moški D'Amico Bottecchia ITA19881002 AZT 10:54:00 --
71 . 23 CHUN FENG Kai Moški Lampre - Merida TPE19881102 LAM 10:54:00 --
72 . 113 Korošec Rok Moški RADENSKA (RAR) SLO19931124 RAR 10:55:00 --
73 . 95 LUCA WACKERMANN Moški SouthEast ITA19920313 STH 10:55:00 --
74 . 123 CRISTIANO MONGUZZI Moški Meridiana Kamen Team ITA19850831 MKT 10:56:00 --
75 . 43 MARCO FRAPPORTI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850330 AND 0.45625 --
76 . 66 ANDREA PIECHELE Moški Bardiani CSF ITA19870629 BAR 0.45625 --
77 . 87 JUAN VALENCIA Pablo Moški Colombia COL19880502 COL 0.45625 --
78 . 162 Fajt Kristjan Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19820507 ADR 0.45625 --
79 . 165 Per David Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 ADR 10:58:00 --
80 . 102 MEIRHAEGHE VAN Jef Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19920121 TSV 10:58:00 --
81 . 98 RAFAEL ANDRIATO Moški SouthEast BRA19871020 STH 10:58:00 --
82 . 35 DAVIDE FRATTINI Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19780806 UHC 10:59:00 --
83 . 101 OTTO VERGAERDE Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19940715 TSV 10:59:00 --
84 . 71 ILDAR ARSLANOV Moški Rusvelo RUS19940406 RVL 11:00:00 --
85 . 111 Jenko Robi Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19900415 RAR 11:00:00 --
86 . 54 NEGRI DE Pier Moški Nippo - Vini Fantini ITA19860605 NIP 11:00:00 --
87 . 22 MATTIA CATTANEO Moški Lampre - Merida ITA19901025 LAM 11:00:00 --
88 . 94 SIMONE PONZI Moški SouthEast ITA19870117 STH 11:02:00 --
89 . 116 Miškulin Jure Moški RADENSKA (RAR) SLO19941105 RAR 11:02:00 --
90 . 81 ARDILA CANO Alex Moški Colombia COL19830313 COL 11:03:00 --
91 . 64 SIMONE STERBINI Moški Bardiani CSF ITA19931211 BAR 11:03:00 --
92 . 161 Kump Marko Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19880909 ADR 11:03:00 --
93 . 37 DANIELE RATTO Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19891005 UHC 11:04:00 --
94 . 36 CHRISTOPHER JONES Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team USA19790806 UHC 11:05:00 --
95 . 114 Ručigaj Žiga Moški RADENSKA (RAR) SLO19951110 RAR 11:05:00 --
96 . 57 LOPEZ CHAPARRO Didier Moški Nippo - Vini Fantini COL19870717 NIP 11:06:00 --
97 . 61 FRANCESCO BONGIORNO Manuel Moški Bardiani CSF ITA19900901 BAR 11:06:00 --
98 . 155 EDUARDO ESTRADA Moški D'Amico Bottecchia COL19950125 AZT 11:06:00 --
99 . 85 CARDENAS DIAZ Edward Moški Colombia COL19940819 COL 11:06:00 --
100 . 32 ALESSANDRO BAZZANA Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19840716 UHC 11:07:00 --
101 . 154 PAOLO CIAVATTA Moški D'Amico Bottecchia ITA19841106 AZT 11:08:00 --
102 . 143 Marin Matej Moški Team Felbermayr Simplon Wels SLO19800702 RWS 11:08:00 --
103 . 118 Jerkič Žan Moški RADENSKA (RAR) SLO19960925 RAR 11:08:00 --
104 . 135 Poljanec Miha Moški Slovenia National Team SLO19950330 SLO 11:08:00 --
105 . 168 Novak Domen Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950712 ADR 11:08:00 --
106 . 151 GIORGIO BOCCHIOLA Moški D'Amico Bottecchia ITA19890122 AZT 11:09:00 --
107 . 132 Katrašnik Gašper Moški Slovenia National Team SLO19950620 SLO 11:10:00 --
108 . 65 SIMONE ANDREETTA Moški Bardiani CSF ITA19930830 BAR 11:11:00 --
109 . 58 ANTONIO NIBALI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920923 NIP 11:11:00 --
110 . 156 SILVIO GIORNI Moški D'Amico Bottecchia ITA19920219 AZT 11:13:00 --
111 . 136 Grošelj Matic Moški Slovenia National Team SLO19960405 SLO 11:13:00 --
112 . 82 MORALES PEDRAZA Walter Moški Colombia COL19811127 COL 11:16:00 --
113 . 152 ADRIANO BROGI Moški D'Amico Bottecchia ITA19910722 AZT 11:19:00 --
114 . 131 Logar Tadej Moški Slovenia National Team SLO19940117 SLO 11:20:00 --
115 . 117 Krajnc Gregor Moški Radenska Ljubljana SLO19950903 RAR 11:21:00 --
116 . 134 Grošelj Žiga Moški Slovenia National Team SLO19930831 SLO 11:22:00 --
117 . 138 Pajek Luka Moški Slovenia National Team SLO19960717 SLO 11:23:00 --
118 . 125 Repse Uros Moški Meridiana Kamen Team SLO19930805 MKT 11:26:00 --
119 . 137 Veber Matic Moški Slovenia National Team SLO19961122 SLO 11:27:00 --
120 . 62 ANDREA MANFREDI Moški Bardiani CSF ITA19920210 BAR 11:31:00 --
121 . 42 OSCAR GATTO Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850101 AND 11:40:00 --
122 . 153 GABRIELE CAMPELLO Moški D'Amico Bottecchia ITA19941118 AZT 11:40:00 --
123 . 133 Razingar Matej Moški Slovenia National Team SLO19940827 SLO 11:42:00 --
124 . 124 MATEO FRANKOVIĆ Moški Meridiana Kamen Team CRO19940805 MKT 11:48:00 --
125 . 145 MARCEL HUBER Moški Team Felbermayr Simplon Wels AUT19960910 RWS 11:50:00 --
126 . 157 NICOLA POLETTI Moški D'Amico Bottecchia ITA19940801 AZT 12:01:00 --
127 . 126 ENDI ŠIROL Moški Meridiana Kamen Team CRO19920620 MKT 0.50625 --
128 . 122 FILIP ČENGIĆ Moški Meridiana Kamen Team CRO19950118 MKT 12:18:00 --
Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA PO SLOVENIJI 2015 (18.-21.6.2015) Datum:19.06.2015 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Code Čas vožnje Zaostanek
1 . 54 NEGRI DE Pier Moški Nippo - Vini Fantini ITA19860605 NIP 04:39:52 --
2 . 158 ANTONIO PARRINELLO Moški D'Amico Bottecchia ITA19881002 AZT '' - '' --
3 . 94 SIMONE PONZI Moški SouthEast ITA19870117 STH '' - '' --
4 . 25 MANUELE MORI Moški Lampre - Merida ITA19800809 LAM '' - '' --
5 . 14 SALVATORE PUCCIO Moški Team SKY ITA19890831 SKY '' - '' --
6 . 44 DAVIDE APPOLLONIO Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19890602 AND '' - '' --
7 . 166 Rogina Radoslav Moški Adria Mobil CRO19790303 ADR '' - '' --
8 . 106 THOMAS SPRENGERS Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19900205 TSV '' - '' --
9 . 92 MAURO FINETTO Moški SouthEast ITA19850510 STH '' - '' --
10 . 144 MATTHIAS KRIZEK Moški Team Felbermayr Simplon Wels AUT19880929 RWS '' - '' --
11 . 121 ENEA CAMBIANICA Moški Meridiana Kamen Team SUI19891121 MKT '' - '' --
12 . 67 EDOARDO ZARDINI Moški Bardiani CSF ITA19891102 BAR '' - '' --
13 . 2 SVEN BYSTR?M Erik Moški Team Katusha NOR19920121 KAT '' - '' --
14 . 68 ALESSANDRO TONELLI Moški Bardiani CSF ITA19920529 BAR '' - '' --
15 . 53 ALESSANDRO BISOLTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19850307 NIP '' - '' --
16 . 12 NATHAN EARLE Moški Team SKY AUS19880604 SKY '' - '' --
17 . 71 ILDAR ARSLANOV Moški Rusvelo RUS19940406 RVL '' - '' --
18 . 11 ITURALDE NIEVE Mikel Moški Team SKY ESP19840526 SKY '' - '' --
19 . 7 EDUARD VORGANOV Moški Team Katusha RUS19821207 KAT '' - '' --
20 . 107 HECKE VAN Preben Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19820709 TSV '' - '' --
21 . 31 Brajkovic Jani Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team SLO19831218 UHC '' - '' --
22 . 162 Fajt Kristjan Moški Adria Mobil SLO19820507 ADR '' - '' --
23 . 6 EGOR SILIN Moški Team Katusha RUS19880625 KAT '' - '' --
24 . 51 GIACOMO BERLATO Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920205 NIP '' - '' --
25 . 141 Golčer Jure Moški Team Felbermayr Simplon Wels SLO19771207 RWS '' - '' --
26 . 21 Polanc Jan Moški Lampre - Merida SLO19920506 LAM '' - '' --
27 . 27 DIEGO ULISSI Moški Lampre - Merida ITA19890715 LAM '' - '' --
28 . 142 MATIJA KVASINA Moški Team Felbermayr Simplon Wels CRO19811204 RWS '' - '' --
29 . 61 FRANCESCO BONGIORNO Manuel Moški Bardiani CSF ITA19900901 BAR '' - '' --
30 . 168 Novak Domen Moški Adria Mobil SLO19950712 ADR '' - '' --
31 . 163 Roglič Primož Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 ADR '' - '' --
32 . 83 CARLOS QUINTERO Julian Moški Colombia COL19860305 COL '' - '' --
33 . 112 Pavlič Marko Moški Radenska Ljubljana SLO19930209 RAR '' - '' --
34 . 41 FRANCO PELLIZOTTI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19780115 AND '' - '' --
35 . 91 ELIA FAVILLI Moški SouthEast ITA19890131 STH '' - '' --
36 . 78 ARTEM OVECHKIN Moški Rusvelo RUS19860711 RVL '' - '' --
37 . 76 SERGEY FIRSANOV Moški Rusvelo RUS19820703 RVL '' - '' --
38 . 48 GIANFRANCO ZILIOLI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19900305 AND '' - '' --
39 . 72 ALEXANDER FOLIFOROV Moški Rusvelo RUS19920308 RVL '' - '' --
40 . 93 FRANCESCO GAVAZZI Moški SouthEast ITA19840801 STH '' - '' --
41 . 74 ARTEM NYCH Moški Rusvelo RUS19950321 RVL '' - '' --
42 . 154 PAOLO CIAVATTA Moški D'Amico Bottecchia ITA19841106 AZT '' - '' --
43 . 81 ARDILA CANO Alex Moški Colombia COL19830313 COL '' - '' --
44 . 45 SIMONE STORTONI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850707 AND '' - '' --
45 . 47 ALESSIO TALIANI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19901011 AND '' - '' --
46 . 57 LOPEZ CHAPARRO Didier Moški Nippo - Vini Fantini COL19870717 NIP '' - '' --
47 . 55 IURI FILOSI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920117 NIP '' - '' --
48 . 36 CHRISTOPHER JONES Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team USA19790806 UHC '' - '' --
49 . 3 VLADIMIR ISAYCHEV Moški Team Katusha RUS19860421 KAT '' - '' --
50 . 46 FABIO TABORRE Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850605 AND '' - '' --
51 . 42 OSCAR GATTO Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850101 AND '' - '' --
52 . 97 GIORGIO CECCHINEL Moški SouthEast ITA19890624 STH '' - '' --
53 . 58 ANTONIO NIBALI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920923 NIP '' - '' --
54 . 134 Grošelj Žiga Moški Slovenia National Team SLO19930831 SLO 04:43:00 --
55 . 104 PIETER JACOBS Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19860606 TSV 04:44:14 --
56 . 33 MARCO CANOLA Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19881226 UHC '' - '' --
57 . 113 Korošec Rok Moški Radenska Ljubljana SLO19931124 RAR '' - '' --
58 . 16 CHRISTOPHER SUTTON Moški Team SKY AUS19840910 SKY '' - '' --
59 . 15 ECHAIDE ZANDIO Xabier Moški Team SKY ESP19770317 SKY '' - '' --
60 . 43 MARCO FRAPPORTI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850330 AND '' - '' --
61 . 38 FEDERICO ZURLO Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19940225 UHC '' - '' --
62 . 114 Ručigaj Žiga Moški Radenska Ljubljana SLO19951110 RAR '' - '' --
63 . 32 ALESSANDRO BAZZANA Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19840716 UHC '' - '' --
64 . 4 ALEXANDER PORSEV Moški Team Katusha RUS19860221 KAT '' - '' --
65 . 13 ANDREW FENN Moški Team SKY GBR19900701 SKY '' - '' --
66 . 85 CARDENAS DIAZ Edward Moški Colombia COL19940819 COL '' - '' --
67 . 95 LUCA WACKERMANN Moški SouthEast ITA19920313 STH '' - '' --
68 . 63 LUCA STERBINI Moški Bardiani CSF ITA19921112 BAR '' - '' --
69 . 62 ANDREA MANFREDI Moški Bardiani CSF ITA19920210 BAR '' - '' --
70 . 88 CHACON RAMIREZ Brayan Moški Colombia COL19921120 COL '' - '' --
71 . 1 MAXIM BELKOV Moški Team Katusha RUS19850109 KAT '' - '' --
72 . 87 JUAN VALENCIA Pablo Moški Colombia COL19880502 COL 04:49:19 --
73 . 133 Razingar Matej Moški Slovenia National Team SLO19940827 SLO '' - '' --
74 . 117 Krajnc Gregor Moški Radenska Ljubljana SLO19950903 RAR '' - '' --
75 . 137 Veber Matic Moški Slovenia National Team SLO19961122 SLO '' - '' --
76 . 136 Grošelj Matic Moški Slovenia National Team SLO19960405 SLO '' - '' --
77 . 152 ADRIANO BROGI Moški D'Amico Bottecchia ITA19910722 AZT '' - '' --
78 . 105 JARL SALOMEIN Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19890127 TSV '' - '' --
79 . 103 KETELE DE Kenny Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19850605 TSV '' - '' --
80 . 125 Repse Uros Moški Meridiana Kamen Team SLO19930805 MKT '' - '' --
81 . 155 EDUARDO ESTRADA Moški D'Amico Bottecchia COL19950125 AZT '' - '' --
82 . 98 RAFAEL ANDRIATO Moški SouthEast BRA19871020 STH '' - '' --
83 . 96 ANDREA FEDI Moški SouthEast ITA19910529 STH '' - '' --
84 . 131 Logar Tadej Moški Slovenia National Team SLO19940117 SLO '' - '' --
85 . 132 Katrašnik Gašper Moški Slovenia National Team SLO19950620 SLO '' - '' --
86 . 52 ALESSANDRO MALAGUTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19870922 NIP '' - '' --
87 . 82 MORALES PEDRAZA Walter Moški Colombia COL19811127 COL '' - '' --
88 . 84 BOTERO RAMIREZ Carlos Moški Colombia COL19941026 COL '' - '' --
89 . 123 CRISTIANO MONGUZZI Moški Meridiana Kamen Team ITA19850831 MKT '' - '' --
90 . 143 Marin Matej Moški Team Felbermayr Simplon Wels SLO19800702 RWS '' - '' --
91 . 161 Kump Marko Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19880909 ADR '' - '' --
92 . 108 ARTHUR VANOVERBERGHE Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19900207 TSV '' - '' --
93 . 77 ROMAN MAIKIN Moški Rusvelo RUS19900814 RVL '' - '' --
94 . 124 MATEO FRANKOVIĆ Moški Meridiana Kamen Team CRO19940805 MKT '' - '' --
95 . 102 MEIRHAEGHE VAN Jef Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19920121 TSV '' - '' --
96 . 35 DAVIDE FRATTINI Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19780806 UHC '' - '' --
97 . 101 OTTO VERGAERDE Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19940715 TSV '' - '' --
98 . 37 DANIELE RATTO Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19891005 UHC '' - '' --
99 . 26 MAXIMILIANO RICHEZE Ariel Moški Lampre - Merida ARG19830307 LAM '' - '' --
100 . 135 Poljanec Miha Moški Slovenia National Team SLO19950330 SLO 04:56:18 --
101 . 34 ROBERT FÖRSTER Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team GER19780127 UHC 04:57:48 --
102 . 5 RUDIGER SELIG Moški Team Katusha GER19890219 KAT '' - '' --
103 . 145 MARCEL HUBER Moški Team Felbermayr Simplon Wels AUT19960910 RWS '' - '' --
104 . 126 ENDI ŠIROL Moški Meridiana Kamen Team CRO19920620 MKT '' - '' --
105 . 66 ANDREA PIECHELE Moški Bardiani CSF ITA19870629 BAR '' - '' --
106 . 156 SILVIO GIORNI Moški D'Amico Bottecchia ITA19920219 AZT '' - '' --
107 . 56 RICCARDO STACCHIOTTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19911108 NIP '' - '' --
108 . 64 SIMONE STERBINI Moški Bardiani CSF ITA19931211 BAR '' - '' --
109 . 75 ALEXANDER SEROV Moški Rusvelo RUS19821112 RVL '' - '' --
110 . 111 Jenko Robi Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19900415 RAR '' - '' --
111 . 165 Per David Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 ADR '' - '' --
112 . 73 ARTUR ERSHOV Moški Rusvelo RUS19900307 RVL '' - '' --
113 . 118 Jerkič Žan Moški Radenska Ljubljana SLO19960925 RAR '' - '' --
114 . 138 Pajek Luka Moški Slovenia National Team SLO19960717 SLO '' - '' --
115 . 151 GIORGIO BOCCHIOLA Moški D'Amico Bottecchia ITA19890122 AZT '' - '' --
116 . 28 ILIA KOSHEVOY Moški Lampre - Merida BLR19910320 LAM '' - '' --
117 . 115 Otoničar Martin Moški Radenska Ljubljana SLO19940508 RAR '' - '' --
118 . 116 Miškulin Jure Moški Radenska Ljubljana SLO19941105 RAR '' - '' --
119 . 167 Bozic Jon Moški Adria Mobil SLO19961116 ADR '' - '' --
120 . 23 CHUN FENG Kai Moški Lampre - Merida TPE19881102 LAM '' - '' --
121 . 164 Štimulak Klemen Moški Adria Mobil SLO19900720 ADR '' - '' --
122 . 24 ROBERTO FERRARI Moški Lampre - Merida ITA19830309 LAM '' - '' --
123 . 22 MATTIA CATTANEO Moški Lampre - Merida ITA19901025 LAM '' - '' --
124 . 65 SIMONE ANDREETTA Moški Bardiani CSF ITA19930830 BAR '' - '' --
125 . 153 GABRIELE CAMPELLO Moški D'Amico Bottecchia ITA19941118 AZT 04:58:23 --
Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA PO SLOVENIJI 2015 (18.-21.6.2015) Datum:20.06.2015 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Code Čas vožnje Zaostanek
1 . 163 Roglič Primož Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 ADR 05:04:39 --
2 . 11 ITURALDE NIEVE Mikel Moški Team SKY ESP19840526 SKY '' - '' --
3 . 166 Rogina Radoslav Moški Adria Mobil CRO19790303 ADR '' - '' --
4 . 92 MAURO FINETTO Moški SouthEast ITA19850510 STH 05:04:53 --
5 . 141 Golčer Jure Moški Team Felbermayr Simplon Wels SLO19771207 RWS '' - '' --
6 . 27 DIEGO ULISSI Moški Lampre - Merida ITA19890715 LAM 05:05:04 --
7 . 61 FRANCESCO BONGIORNO Manuel Moški Bardiani CSF ITA19900901 BAR 05:05:16 --
8 . 6 EGOR SILIN Moški Team Katusha RUS19880625 KAT 05:05:24 --
9 . 72 ALEXANDER FOLIFOROV Moški Rusvelo RUS19920308 RVL '' - '' --
10 . 142 MATIJA KVASINA Moški Team Felbermayr Simplon Wels CRO19811204 RWS '' - '' --
11 . 21 Polanc Jan Moški Lampre - Merida SLO19920506 LAM '' - '' --
12 . 14 SALVATORE PUCCIO Moški Team SKY ITA19890831 SKY '' - '' --
13 . 45 SIMONE STORTONI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850707 AND '' - '' --
14 . 168 Novak Domen Moški Adria Mobil SLO19950712 ADR 05:05:46 --
15 . 47 ALESSIO TALIANI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19901011 AND 05:05:53 --
16 . 12 NATHAN EARLE Moški Team SKY AUS19880604 SKY 05:06:13 --
17 . 76 SERGEY FIRSANOV Moški Rusvelo RUS19820703 RVL 05:06:29 --
18 . 106 THOMAS SPRENGERS Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19900205 TSV 05:06:35 --
19 . 41 FRANCO PELLIZOTTI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19780115 AND 05:06:38 --
20 . 67 EDOARDO ZARDINI Moški Bardiani CSF ITA19891102 BAR '' - '' --
21 . 154 PAOLO CIAVATTA Moški D'Amico Bottecchia ITA19841106 AZT 05:06:55 --
22 . 53 ALESSANDRO BISOLTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19850307 NIP 05:07:00 --
23 . 83 CARLOS QUINTERO Julian Moški Colombia COL19860305 COL 05:09:32 --
24 . 94 SIMONE PONZI Moški SouthEast ITA19870117 STH 05:09:42 --
25 . 121 ENEA CAMBIANICA Moški Meridiana Kamen Team SUI19891121 MKT '' - '' --
26 . 107 HECKE VAN Preben Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19820709 TSV '' - '' --
27 . 74 ARTEM NYCH Moški Rusvelo RUS19950321 RVL 05:10:15 --
28 . 97 GIORGIO CECCHINEL Moški SouthEast ITA19890624 STH 05:11:25 --
29 . 162 Fajt Kristjan Moški Adria Mobil SLO19820507 ADR 05:11:51 --
30 . 71 ILDAR ARSLANOV Moški Rusvelo RUS19940406 RVL 05:12:25 --
31 . 81 ARDILA CANO Alex Moški Colombia COL19830313 COL 05:13:12 --
32 . 112 Pavlič Marko Moški Radenska Ljubljana SLO19930209 RAR 05:14:05 --
33 . 44 DAVIDE APPOLLONIO Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19890602 AND 05:17:44 --
34 . 25 MANUELE MORI Moški Lampre - Merida ITA19800809 LAM '' - '' --
35 . 93 FRANCESCO GAVAZZI Moški SouthEast ITA19840801 STH '' - '' --
36 . 91 ELIA FAVILLI Moški SouthEast ITA19890131 STH '' - '' --
37 . 57 LOPEZ CHAPARRO Didier Moški Nippo - Vini Fantini COL19870717 NIP '' - '' --
38 . 77 ROMAN MAIKIN Moški Rusvelo RUS19900814 RVL '' - '' --
39 . 43 MARCO FRAPPORTI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850330 AND 05:18:31 --
40 . 134 Grošelj Žiga Moški Slovenia National Team SLO19930831 SLO 05:19:00 --
41 . 51 GIACOMO BERLATO Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920205 NIP 05:19:32 --
42 . 46 FABIO TABORRE Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850605 AND 05:25:21 --
43 . 143 Marin Matej Moški Team Felbermayr Simplon Wels SLO19800702 RWS 05:25:46 --
44 . 104 PIETER JACOBS Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19860606 TSV '' - '' --
45 . 132 Katrašnik Gašper Moški Slovenia National Team SLO19950620 SLO '' - '' --
46 . 144 MATTHIAS KRIZEK Moški Team Felbermayr Simplon Wels AUT19880929 RWS '' - '' --
47 . 7 EDUARD VORGANOV Moški Team Katusha RUS19821207 KAT '' - '' --
48 . 165 Per David Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 ADR '' - '' --
49 . 48 GIANFRANCO ZILIOLI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19900305 AND '' - '' --
50 . 108 ARTHUR VANOVERBERGHE Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19900207 TSV '' - '' --
51 . 68 ALESSANDRO TONELLI Moški Bardiani CSF ITA19920529 BAR '' - '' --
52 . 55 IURI FILOSI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920117 NIP '' - '' --
53 . 2 SVEN BYSTR?M Erik Moški Team Katusha NOR19920121 KAT '' - '' --
54 . 78 ARTEM OVECHKIN Moški Rusvelo RUS19860711 RVL '' - '' --
55 . 31 Brajkovic Jani Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team SLO19831218 UHC '' - '' --
56 . 15 ECHAIDE ZANDIO Xabier Moški Team SKY ESP19770317 SKY '' - '' --
57 . 36 CHRISTOPHER JONES Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team USA19790806 UHC '' - '' --
58 . 35 DAVIDE FRATTINI Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19780806 UHC '' - '' --
59 . 52 ALESSANDRO MALAGUTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19870922 NIP 05:32:06 --
60 . 88 CHACON RAMIREZ Brayan Moški Colombia COL19921120 COL 05:32:08 --
61 . 161 Kump Marko Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19880909 ADR '' - '' --
62 . 98 RAFAEL ANDRIATO Moški SouthEast BRA19871020 STH 05:32:24 --
63 . 96 ANDREA FEDI Moški SouthEast ITA19910529 STH '' - '' --
64 . 105 JARL SALOMEIN Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19890127 TSV 05:33:48 --
65 . 103 KETELE DE Kenny Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19850605 TSV '' - '' --
66 . 124 MATEO FRANKOVIĆ Moški Meridiana Kamen Team CRO19940805 MKT '' - '' --
67 . 125 Repse Uros Moški Meridiana Kamen Team SLO19930805 MKT '' - '' --
68 . 3 VLADIMIR ISAYCHEV Moški Team Katusha RUS19860421 KAT '' - '' --
69 . 82 MORALES PEDRAZA Walter Moški Colombia COL19811127 COL '' - '' --
70 . 87 JUAN VALENCIA Pablo Moški Colombia COL19880502 COL '' - '' --
71 . 85 CARDENAS DIAZ Edward Moški Colombia COL19940819 COL '' - '' --
72 . 117 Krajnc Gregor Moški Radenska Ljubljana SLO19950903 RAR '' - '' --
73 . 137 Veber Matic Moški Slovenia National Team SLO19961122 SLO '' - '' --
74 . 22 MATTIA CATTANEO Moški Lampre - Merida ITA19901025 LAM '' - '' --
75 . 167 Bozic Jon Moški Adria Mobil SLO19961116 ADR '' - '' --
76 . 138 Pajek Luka Moški Slovenia National Team SLO19960717 SLO '' - '' --
77 . 152 ADRIANO BROGI Moški D'Amico Bottecchia ITA19910722 AZT '' - '' --
78 . 113 Korošec Rok Moški Radenska Ljubljana SLO19931124 RAR '' - '' --
79 . 101 OTTO VERGAERDE Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19940715 TSV '' - '' --
80 . 23 CHUN FENG Kai Moški Lampre - Merida TPE19881102 LAM '' - '' --
81 . 58 ANTONIO NIBALI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920923 NIP '' - '' --
82 . 84 BOTERO RAMIREZ Carlos Moški Colombia COL19941026 COL '' - '' --
83 . 34 ROBERT FÖRSTER Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team GER19780127 UHC '' - '' --
84 . 136 Grošelj Matic Moški Slovenia National Team SLO19960405 SLO '' - '' --
85 . 131 Logar Tadej Moški Slovenia National Team SLO19940117 SLO '' - '' --
86 . 155 EDUARDO ESTRADA Moški D'Amico Bottecchia COL19950125 AZT '' - '' --
87 . 133 Razingar Matej Moški Slovenia National Team SLO19940827 SLO '' - '' --
88 . 32 ALESSANDRO BAZZANA Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19840716 UHC '' - '' --
89 . 116 Miškulin Jure Moški Radenska Ljubljana SLO19941105 RAR '' - '' --
90 . 37 DANIELE RATTO Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19891005 UHC '' - '' --
91 . 54 NEGRI DE Pier Moški Nippo - Vini Fantini ITA19860605 NIP '' - '' --
92 . 164 Štimulak Klemen Moški Adria Mobil SLO19900720 ADR '' - '' --
93 . 158 ANTONIO PARRINELLO Moški D'Amico Bottecchia ITA19881002 AZT '' - '' --
94 . 115 Otoničar Martin Moški Radenska Ljubljana SLO19940508 RAR '' - '' --
95 . 1 MAXIM BELKOV Moški Team Katusha RUS19850109 KAT '' - '' --
96 . 16 CHRISTOPHER SUTTON Moški Team SKY AUS19840910 SKY '' - '' --
97 . 28 ILIA KOSHEVOY Moški Lampre - Merida BLR19910320 LAM '' - '' --
98 . 13 ANDREW FENN Moški Team SKY GBR19900701 SKY '' - '' --
99 . 56 RICCARDO STACCHIOTTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19911108 NIP '' - '' --
100 . 42 OSCAR GATTO Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850101 AND '' - '' --
101 . 38 FEDERICO ZURLO Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19940225 UHC '' - '' --
102 . 63 LUCA STERBINI Moški Bardiani CSF ITA19921112 BAR '' - '' --
103 . 151 GIORGIO BOCCHIOLA Moški D'Amico Bottecchia ITA19890122 AZT '' - '' --
104 . 66 ANDREA PIECHELE Moški Bardiani CSF ITA19870629 BAR '' - '' --
105 . 62 ANDREA MANFREDI Moški Bardiani CSF ITA19920210 BAR '' - '' --
106 . 114 Ručigaj Žiga Moški Radenska Ljubljana SLO19951110 RAR '' - '' --
107 . 33 MARCO CANOLA Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19881226 UHC '' - '' --
108 . 65 SIMONE ANDREETTA Moški Bardiani CSF ITA19930830 BAR '' - '' --
109 . 64 SIMONE STERBINI Moški Bardiani CSF ITA19931211 BAR '' - '' --
110 . 24 ROBERTO FERRARI Moški Lampre - Merida ITA19830309 LAM '' - '' --
111 . 26 MAXIMILIANO RICHEZE Ariel Moški Lampre - Merida ARG19830307 LAM '' - '' --
112 . 95 LUCA WACKERMANN Moški SouthEast ITA19920313 STH '' - '' --
113 . 102 MEIRHAEGHE VAN Jef Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19920121 TSV '' - '' --
114 . 135 Poljanec Miha Moški Slovenia National Team SLO19950330 SLO 05:34:21 --
115 . 145 MARCEL HUBER Moški Team Felbermayr Simplon Wels AUT19960910 RWS 05:34:37 --
116 . 111 Jenko Robi Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19900415 RAR '' - '' --
117 . 118 Jerkič Žan Moški Radenska Ljubljana SLO19960925 RAR '' - '' --
Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA PO SLOVENIJI 2015 (18.-21.6.2015) Datum:21.06.2015 etapa 4
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Code Čas vožnje Zaostanek
1 . 161 Kump Marko Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19880909 ADR 03:47:10 --
2 . 26 MAXIMILIANO RICHEZE Ariel Moški Lampre - Merida ARG19830307 LAM '' - '' --
3 . 16 CHRISTOPHER SUTTON Moški Team SKY AUS19840910 SKY '' - '' --
4 . 44 DAVIDE APPOLLONIO Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19890602 AND '' - '' --
5 . 105 JARL SALOMEIN Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19890127 TSV '' - '' --
6 . 66 ANDREA PIECHELE Moški Bardiani CSF ITA19870629 BAR '' - '' --
7 . 34 ROBERT FÖRSTER Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team GER19780127 UHC '' - '' --
8 . 98 RAFAEL ANDRIATO Moški SouthEast BRA19871020 STH '' - '' --
9 . 91 ELIA FAVILLI Moški SouthEast ITA19890131 STH '' - '' --
10 . 54 NEGRI DE Pier Moški Nippo - Vini Fantini ITA19860605 NIP '' - '' --
11 . 38 FEDERICO ZURLO Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19940225 UHC '' - '' --
12 . 2 SVEN BYSTR?M Erik Moški Team Katusha NOR19920121 KAT '' - '' --
13 . 158 ANTONIO PARRINELLO Moški D'Amico Bottecchia ITA19881002 AZT '' - '' --
14 . 115 Otoničar Martin Moški Radenska Ljubljana SLO19940508 RAR '' - '' --
15 . 11 ITURALDE NIEVE Mikel Moški Team SKY ESP19840526 SKY '' - '' --
16 . 24 ROBERTO FERRARI Moški Lampre - Merida ITA19830309 LAM '' - '' --
17 . 132 Katrašnik Gašper Moški Slovenia National Team SLO19950620 SLO '' - '' --
18 . 32 ALESSANDRO BAZZANA Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19840716 UHC '' - '' --
19 . 142 MATIJA KVASINA Moški Team Felbermayr Simplon Wels CRO19811204 RWS '' - '' --
20 . 116 Miškulin Jure Moški Radenska Ljubljana SLO19941105 RAR '' - '' --
21 . 102 MEIRHAEGHE VAN Jef Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19920121 TSV '' - '' --
22 . 7 EDUARD VORGANOV Moški Team Katusha RUS19821207 KAT '' - '' --
23 . 77 ROMAN MAIKIN Moški Rusvelo RUS19900814 RVL '' - '' --
24 . 14 SALVATORE PUCCIO Moški Team SKY ITA19890831 SKY '' - '' --
25 . 137 Veber Matic Moški Slovenia National Team SLO19961122 SLO '' - '' --
26 . 82 MORALES PEDRAZA Walter Moški Colombia COL19811127 COL '' - '' --
27 . 21 Polanc Jan Moški Lampre - Merida SLO19920506 LAM '' - '' --
28 . 141 Golčer Jure Moški Team Felbermayr Simplon Wels SLO19771207 RWS '' - '' --
29 . 92 MAURO FINETTO Moški SouthEast ITA19850510 STH '' - '' --
30 . 131 Logar Tadej Moški Slovenia National Team SLO19940117 SLO '' - '' --
31 . 134 Grošelj Žiga Moški Slovenia National Team SLO19930831 SLO '' - '' --
32 . 94 SIMONE PONZI Moški SouthEast ITA19870117 STH '' - '' --
33 . 43 MARCO FRAPPORTI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850330 AND '' - '' --
34 . 55 IURI FILOSI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920117 NIP '' - '' --
35 . 166 Rogina Radoslav Moški Adria Mobil CRO19790303 ADR '' - '' --
36 . 143 Marin Matej Moški Team Felbermayr Simplon Wels SLO19800702 RWS '' - '' --
37 . 133 Razingar Matej Moški Slovenia National Team SLO19940827 SLO '' - '' --
38 . 163 Roglič Primož Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 ADR '' - '' --
39 . 144 MATTHIAS KRIZEK Moški Team Felbermayr Simplon Wels AUT19880929 RWS '' - '' --
40 . 121 ENEA CAMBIANICA Moški Meridiana Kamen Team SUI19891121 MKT '' - '' --
41 . 6 EGOR SILIN Moški Team Katusha RUS19880625 KAT '' - '' --
42 . 3 VLADIMIR ISAYCHEV Moški Team Katusha RUS19860421 KAT '' - '' --
43 . 45 SIMONE STORTONI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850707 AND '' - '' --
44 . 76 SERGEY FIRSANOV Moški Rusvelo RUS19820703 RVL '' - '' --
45 . 31 Brajkovic Jani Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team SLO19831218 UHC '' - '' --
46 . 83 CARLOS QUINTERO Julian Moški Colombia COL19860305 COL '' - '' --
47 . 106 THOMAS SPRENGERS Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19900205 TSV '' - '' --
48 . 27 DIEGO ULISSI Moški Lampre - Merida ITA19890715 LAM '' - '' --
49 . 71 ILDAR ARSLANOV Moški Rusvelo RUS19940406 RVL '' - '' --
50 . 165 DAVID* PER Moški Adria Mobil SLO19950213 ADR '' - '' --
51 . 41 FRANCO PELLIZOTTI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19780115 AND '' - '' --
52 . 47 ALESSIO TALIANI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19901011 AND '' - '' --
53 . 67 EDOARDO ZARDINI Moški Bardiani CSF ITA19891102 BAR '' - '' --
54 . 135 Poljanec Miha Moški Slovenia National Team SLO19950330 SLO '' - '' --
55 . 61 FRANCESCO BONGIORNO Manuel Moški Bardiani CSF ITA19900901 BAR '' - '' --
56 . 46 FABIO TABORRE Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850605 AND '' - '' --
57 . 87 JUAN VALENCIA Pablo Moški Colombia COL19880502 COL '' - '' --
58 . 53 ALESSANDRO BISOLTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19850307 NIP '' - '' --
59 . 107 HECKE VAN Preben Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19820709 TSV '' - '' --
60 . 78 ARTEM OVECHKIN Moški Rusvelo RUS19860711 RVL '' - '' --
61 . 136 Grošelj Matic Moški Slovenia National Team SLO19960405 SLO '' - '' --
62 . 151 GIORGIO BOCCHIOLA Moški D'Amico Bottecchia ITA19890122 AZT '' - '' --
63 . 162 Fajt Kristjan Moški Adria Mobil SLO19820507 ADR '' - '' --
64 . 111 Jenko Robi Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19900415 RAR '' - '' --
65 . 74 ARTEM NYCH Moški Rusvelo RUS19950321 RVL '' - '' --
66 . 72 ALEXANDER FOLIFOROV Moški Rusvelo RUS19920308 RVL '' - '' --
67 . 12 NATHAN EARLE Moški Team SKY AUS19880604 SKY '' - '' --
68 . 154 PAOLO CIAVATTA Moški D'Amico Bottecchia ITA19841106 AZT '' - '' --
69 . 13 ANDREW FENN Moški Team SKY GBR19900701 SKY '' - '' --
70 . 85 CARDENAS DIAZ Edward Moški Colombia COL19940819 COL '' - '' --
71 . 57 LOPEZ CHAPARRO Didier Moški Nippo - Vini Fantini COL19870717 NIP '' - '' --
72 . 97 GIORGIO CECCHINEL Moški SouthEast ITA19890624 STH '' - '' --
73 . 68 ALESSANDRO TONELLI Moški Bardiani CSF ITA19920529 BAR '' - '' --
74 . 114 Ručigaj Žiga Moški Radenska Ljubljana SLO19951110 RAR '' - '' --
75 . 56 RICCARDO STACCHIOTTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19911108 NIP '' - '' --
76 . 112 Pavlič Marko Moški Radenska Ljubljana SLO19930209 RAR '' - '' --
77 . 52 ALESSANDRO MALAGUTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19870922 NIP '' - '' --
78 . 51 GIACOMO BERLATO Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920205 NIP '' - '' --
79 . 108 ARTHUR VANOVERBERGHE Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19900207 TSV '' - '' --
80 . 25 MANUELE MORI Moški Lampre - Merida ITA19800809 LAM '' - '' --
81 . 164 Štimulak Klemen Moški Adria Mobil SLO19900720 ADR '' - '' --
82 . 42 OSCAR GATTO Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850101 AND '' - '' --
83 . 84 BOTERO RAMIREZ Carlos Moški Colombia COL19941026 COL '' - '' --
84 . 168 Novak Domen Moški Adria Mobil SLO19950712 ADR '' - '' --
85 . 104 PIETER JACOBS Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19860606 TSV '' - '' --
86 . 125 Repse Uros Moški Meridiana Kamen Team SLO19930805 MKT '' - '' --
87 . 81 ARDILA CANO Alex Moški Colombia COL19830313 COL '' - '' --
88 . 152 ADRIANO BROGI Moški D'Amico Bottecchia ITA19910722 AZT '' - '' --
89 . 167 Bozic Jon Moški Adria Mobil SLO19961116 ADR '' - '' --
90 . 93 FRANCESCO GAVAZZI Moški SouthEast ITA19840801 STH '' - '' --
91 . 37 DANIELE RATTO Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19891005 UHC '' - '' --
92 . 35 DAVIDE FRATTINI Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19780806 UHC '' - '' --
93 . 48 GIANFRANCO ZILIOLI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19900305 AND '' - '' --
94 . 124 MATEO FRANKOVIĆ Moški Meridiana Kamen Team CRO19940805 MKT 03:47:37 --
95 . 33 MARCO CANOLA Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19881226 UHC 03:47:39 --
96 . 117 Krajnc Gregor Moški Radenska Ljubljana SLO19950903 RAR 03:47:51 --
97 . 1 MAXIM BELKOV Moški Team Katusha RUS19850109 KAT '' - '' --
98 . 36 CHRISTOPHER JONES Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team USA19790806 UHC '' - '' --
99 . 62 ANDREA MANFREDI Moški Bardiani CSF ITA19920210 BAR '' - '' --
100 . 88 CHACON RAMIREZ Brayan Moški Colombia COL19921120 COL '' - '' --
101 . 95 LUCA WACKERMANN Moški SouthEast ITA19920313 STH '' - '' --
102 . 15 ECHAIDE ZANDIO Xabier Moški Team SKY ESP19770317 SKY '' - '' --
103 . 58 ANTONIO NIBALI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920923 NIP '' - '' --
104 . 28 ILIA KOSHEVOY Moški Lampre - Merida BLR19910320 LAM '' - '' --
105 . 138 Pajek Luka Moški Slovenia National Team SLO19960717 SLO 03:47:54 --
106 . 64 SIMONE STERBINI Moški Bardiani CSF ITA19931211 BAR '' - '' --
107 . 63 LUCA STERBINI Moški Bardiani CSF ITA19921112 BAR '' - '' --
108 . 103 KETELE DE Kenny Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19850605 TSV '' - '' --
109 . 22 MATTIA CATTANEO Moški Lampre - Merida ITA19901025 LAM '' - '' --
110 . 96 ANDREA FEDI Moški SouthEast ITA19910529 STH '' - '' --
111 . 101 OTTO VERGAERDE Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19940715 TSV 03:48:07 --
112 . 118 Jerkič Žan Moški Radenska Ljubljana SLO19960925 RAR 03:48:24 --
113 . 65 SIMONE ANDREETTA Moški Bardiani CSF ITA19930830 BAR 03:48:29 --
DNF 113 Korošec Rok Moški Radenska Ljubljana SLO19931124 RAR -- DNF
DNF 145 MARCEL HUBER Moški Team Felbermayr Simplon Wels AUT19960910 RWS -- DNF
DNF 155 EDUARDO ESTRADA Moški D'Amico Bottecchia COL19950125 AZT -- DNF
DNF 23 CHUN FENG Kai Moški Lampre - Merida TPE19881102 LAM -- DNS
Cestno kolesarstvo Tekma:DIRKA PO SLOVENIJI 2015 (18.-21.6.2015) Datum:21.06.2015 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Code Čas vožnje Zaostanek
1 . 163 Roglič Primož Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 ADR 13:42:16 --
2 . 11 ITURALDE NIEVE Mikel Moški Team SKY ESP19840526 SKY 13:42:21 --
3 . 141 Golčer Jure Moški Team Felbermayr Simplon Wels SLO19771207 RWS 13:42:24 --
4 . 92 MAURO FINETTO Moški SouthEast ITA19850510 STH 13:42:24 --
5 . 27 DIEGO ULISSI Moški Lampre - Merida ITA19890715 LAM 13:42:30 --
6 . 166 Rogina Radoslav Moški Adria Mobil CRO19790303 ADR 13:42:31 --
7 . 14 SALVATORE PUCCIO Moški Team SKY ITA19890831 SKY 13:42:48 --
8 . 21 Polanc Jan Moški Lampre - Merida SLO19920506 LAM 13:43:00 --
9 . 45 SIMONE STORTONI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850707 AND 13:43:07 --
10 . 72 ALEXANDER FOLIFOROV Moški Rusvelo RUS19920308 RVL 13:43:09 --
11 . 142 MATIJA KVASINA Moški Team Felbermayr Simplon Wels CRO19811204 RWS 13:43:09 --
12 . 6 EGOR SILIN Moški Team Katusha RUS19880625 KAT 13:43:12 --
13 . 61 FRANCESCO BONGIORNO Manuel Moški Bardiani CSF ITA19900901 BAR 13:43:24 --
14 . 47 ALESSIO TALIANI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19901011 AND 13:43:38 --
15 . 12 NATHAN EARLE Moški Team SKY AUS19880604 SKY 13:43:46 --
16 . 168 Novak Domen Moški Adria Mobil SLO19950712 ADR 13:43:56 --
17 . 41 FRANCO PELLIZOTTI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19780115 AND 13:44:19 --
18 . 76 SERGEY FIRSANOV Moški Rusvelo RUS19820703 RVL 13:44:19 --
19 . 67 EDOARDO ZARDINI Moški Bardiani CSF ITA19891102 BAR 13:44:20 --
20 . 106 THOMAS SPRENGERS Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19900205 TSV 13:44:22 --
21 . 53 ALESSANDRO BISOLTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19850307 NIP 13:44:54 --
22 . 154 PAOLO CIAVATTA Moški D'Amico Bottecchia ITA19841106 AZT 13:45:05 --
23 . 107 HECKE VAN Preben Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19820709 TSV 13:47:17 --
24 . 83 CARLOS QUINTERO Julian Moški Colombia COL19860305 COL 13:47:25 --
25 . 121 ENEA CAMBIANICA Moški Meridiana Kamen Team SUI19891121 MKT 13:47:36 --
26 . 94 SIMONE PONZI Moški SouthEast ITA19870117 STH 13:47:46 --
27 . 74 ARTEM NYCH Moški Rusvelo RUS19950321 RVL 13:47:55 --
28 . 97 GIORGIO CECCHINEL Moški SouthEast ITA19890624 STH 13:49:12 --
29 . 162 Fajt Kristjan Moški Adria Mobil SLO19820507 ADR 13:49:50 --
30 . 71 ILDAR ARSLANOV Moški Rusvelo RUS19940406 RVL 13:50:27 --
31 . 81 ARDILA CANO Alex Moški Colombia COL19830313 COL 13:51:17 --
32 . 112 Pavlič Marko Moški Radenska Ljubljana SLO19930209 RAR 13:51:42 --
33 . 44 DAVIDE APPOLLONIO Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19890602 AND 13:55:14 --
34 . 91 ELIA FAVILLI Moški SouthEast ITA19890131 STH 13:55:28 --
35 . 25 MANUELE MORI Moški Lampre - Merida ITA19800809 LAM 13:55:29 --
36 . 93 FRANCESCO GAVAZZI Moški SouthEast ITA19840801 STH 13:55:32 --
37 . 57 LOPEZ CHAPARRO Didier Moški Nippo - Vini Fantini COL19870717 NIP 13:55:52 --
38 . 51 GIACOMO BERLATO Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920205 NIP 13:57:11 --
39 . 134 Grošelj Žiga Moški Slovenia National Team SLO19930831 SLO 14:00:32 --
40 . 43 MARCO FRAPPORTI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850330 AND 14:00:52 --
41 . 46 FABIO TABORRE Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850605 AND 14:03:07 --
42 . 78 ARTEM OVECHKIN Moški Rusvelo RUS19860711 RVL 14:03:10 --
43 . 2 SVEN BYSTR?M Erik Moški Team Katusha NOR19920121 KAT 14:03:17 --
44 . 144 MATTHIAS KRIZEK Moški Team Felbermayr Simplon Wels AUT19880929 RWS 14:03:24 --
45 . 48 GIANFRANCO ZILIOLI Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19900305 AND 14:03:31 --
46 . 31 Brajkovic Jani Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team SLO19831218 UHC 14:03:33 --
47 . 68 ALESSANDRO TONELLI Moški Bardiani CSF ITA19920529 BAR 14:03:34 --
48 . 7 EDUARD VORGANOV Moški Team Katusha RUS19821207 KAT 14:03:39 --
49 . 55 IURI FILOSI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920117 NIP 14:03:41 --
50 . 36 CHRISTOPHER JONES Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team USA19790806 UHC 14:04:34 --
51 . 77 ROMAN MAIKIN Moški Rusvelo RUS19900814 RVL 14:05:07 --
52 . 104 PIETER JACOBS Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19860606 TSV 0.58875 --
53 . 15 ECHAIDE ZANDIO Xabier Moški Team SKY ESP19770317 SKY 14:08:34 --
54 . 3 VLADIMIR ISAYCHEV Moški Team Katusha RUS19860421 KAT 14:11:16 --
55 . 158 ANTONIO PARRINELLO Moški D'Amico Bottecchia ITA19881002 AZT 14:11:44 --
56 . 54 NEGRI DE Pier Moški Nippo - Vini Fantini ITA19860605 NIP 14:11:50 --
57 . 42 OSCAR GATTO Moški Androni Giocattoli-Sidermec ITA19850101 AND 14:12:30 --
58 . 58 ANTONIO NIBALI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19920923 NIP 14:12:42 --
59 . 108 ARTHUR VANOVERBERGHE Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19900207 TSV 14:12:56 --
60 . 35 DAVIDE FRATTINI Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19780806 UHC 14:13:14 --
61 . 143 Marin Matej Moški Team Felbermayr Simplon Wels SLO19800702 RWS 14:13:23 --
62 . 132 Katrašnik Gašper Moški Slovenia National Team SLO19950620 SLO 14:13:25 --
63 . 88 CHACON RAMIREZ Brayan Moški Colombia COL19921120 COL 14:14:58 --
64 . 13 ANDREW FENN Moški Team SKY GBR19900701 SKY 14:15:43 --
65 . 38 FEDERICO ZURLO Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19940225 UHC 14:16:00 --
66 . 16 CHRISTOPHER SUTTON Moški Team SKY AUS19840910 SKY 14:16:04 --
67 . 33 MARCO CANOLA Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19881226 UHC 14:16:09 --
68 . 114 Ručigaj Žiga Moški Radenska Ljubljana SLO19951110 RAR 14:16:17 --
69 . 85 CARDENAS DIAZ Edward Moški Colombia COL19940819 COL 14:16:18 --
70 . 32 ALESSANDRO BAZZANA Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19840716 UHC 14:16:19 --
71 . 1 MAXIM BELKOV Moški Team Katusha RUS19850109 KAT 14:16:35 --
72 . 63 LUCA STERBINI Moški Bardiani CSF ITA19921112 BAR 14:16:40 --
73 . 95 LUCA WACKERMANN Moški SouthEast ITA19920313 STH 14:16:48 --
74 . 62 ANDREA MANFREDI Moški Bardiani CSF ITA19920210 BAR 14:17:24 --
75 . 52 ALESSANDRO MALAGUTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19870922 NIP 14:19:11 --
76 . 161 Kump Marko Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19880909 ADR 14:19:40 --
77 . 98 RAFAEL ANDRIATO Moški SouthEast BRA19871020 STH 14:19:51 --
78 . 96 ANDREA FEDI Moški SouthEast ITA19910529 STH 14:20:22 --
79 . 26 MAXIMILIANO RICHEZE Ariel Moški Lampre - Merida ARG19830307 LAM 14:20:51 --
80 . 105 JARL SALOMEIN Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19890127 TSV 14:21:01 --
81 . 84 BOTERO RAMIREZ Carlos Moški Colombia COL19941026 COL 14:21:10 --
82 . 87 JUAN VALENCIA Pablo Moški Colombia COL19880502 COL 14:21:14 --
83 . 102 MEIRHAEGHE VAN Jef Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19920121 TSV 14:21:15 --
84 . 37 DANIELE RATTO Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team ITA19891005 UHC 14:21:21 --
85 . 136 Grošelj Matic Moški Slovenia National Team SLO19960405 SLO 14:21:30 --
86 . 82 MORALES PEDRAZA Walter Moški Colombia COL19811127 COL 14:21:33 --
87 . 152 ADRIANO BROGI Moški D'Amico Bottecchia ITA19910722 AZT 14:21:36 --
88 . 131 Logar Tadej Moški Slovenia National Team SLO19940117 SLO 14:21:37 --
89 . 103 KETELE DE Kenny Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19850605 TSV 14:21:42 --
90 . 165 Per David Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 ADR 14:21:42 --
91 . 125 Repse Uros Moški Meridiana Kamen Team SLO19930805 MKT 14:21:43 --
92 . 137 Veber Matic Moški Slovenia National Team SLO19961122 SLO 14:21:44 --
93 . 133 Razingar Matej Moški Slovenia National Team SLO19940827 SLO 14:21:59 --
94 . 101 OTTO VERGAERDE Moški Topsport Vlaanderen-Baloise BEL19940715 TSV 14:22:13 --
95 . 117 Krajnc Gregor Moški Radenska Ljubljana SLO19950903 RAR 14:22:19 --
96 . 124 MATEO FRANKOVIĆ Moški Meridiana Kamen Team CRO19940805 MKT 14:22:32 --
97 . 135 Poljanec Miha Moški Slovenia National Team SLO19950330 SLO 14:28:57 --
98 . 115 Otoničar Martin Moški Radenska Ljubljana SLO19940508 RAR 14:29:25 --
99 . 56 RICCARDO STACCHIOTTI Moški Nippo - Vini Fantini ITA19911108 NIP 14:29:26 --
100 . 167 Bozic Jon Moški Adria Mobil SLO19961116 ADR 14:29:26 --
101 . 34 ROBERT FÖRSTER Moški UnitedHealthCare Professional Cycling Team GER19780127 UHC 14:29:32 --
102 . 24 ROBERTO FERRARI Moški Lampre - Merida ITA19830309 LAM 14:29:34 --
103 . 164 Štimulak Klemen Moški Adria Mobil SLO19900720 ADR 14:29:38 --
104 . 66 ANDREA PIECHELE Moški Bardiani CSF ITA19870629 BAR 14:29:43 --
105 . 116 Miškulin Jure Moški Radenska Ljubljana SLO19941105 RAR 14:29:48 --
106 . 151 GIORGIO BOCCHIOLA Moški D'Amico Bottecchia ITA19890122 AZT 14:29:55 --
107 . 28 ILIA KOSHEVOY Moški Lampre - Merida BLR19910320 LAM 14:30:19 --
108 . 22 MATTIA CATTANEO Moški Lampre - Merida ITA19901025 LAM 14:30:30 --
109 . 64 SIMONE STERBINI Moški Bardiani CSF ITA19931211 BAR 14:30:33 --
110 . 111 Jenko Robi Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19900415 RAR 14:30:35 --
111 . 138 Pajek Luka Moški Slovenia National Team SLO19960717 SLO 14:30:53 --
112 . 65 SIMONE ANDREETTA Moški Bardiani CSF ITA19930830 BAR 14:31:16 --
113 . 118 Jerkič Žan Moški Radenska Ljubljana SLO19960925 RAR 14:31:57 --

Komentarji

 

Mobile content