Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2015 Datum:01.08.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Točke
ELITE-M
1 . 22 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 =SUM(I67:I67)
2 . 24 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19961116 =SUM(I68:I68)
3 . 82 SAMIR JABRAYILOV Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19940907 =SUM(I69:I69)
4 . 21 Novak Domen Moški SLO Adria Mobil SLO19950712 =SUM(I70:I70)
5 . 1 Katrašnik Gašper Moški SLO Sava Kranj SLO19950620 =SUM(I71:I71)
6 . 61 MAREK CANECKY Moški SVK Team Amplatz BMC SVK19880617 =SUM(I72:I72)
7 . 9 Jenko Robi Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19900415 =SUM(I73:I73)
8 . 28 Kump Marko Moški SLO Adria Mobil SLO19880909 =SUM(I74:I74)
9 . 49 MATTIA DE Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19910603 =SUM(I75:I75)
10 . 15 Ručigaj Žiga Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19951110 =SUM(I76:I76)
11 . 42 MICHAEL TAFERNER Moški WSA Greenlife AUT19930617
12 . 4 Grošelj Žiga Moški SLO Sava Kranj SLO19930831
13 . 2 Logar Tadej Moški SLO Sava Kranj SLO19940117
14 . 5 Grošelj Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960405
15 . 17 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960725
16 . 10 Pavlič Marko Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930209
17 . 63 MAXIMILIAN KUEN Moški AUT Team Amplatz BMC AUT19920526
18 . 8 Svab Jernej Moški SLO Sava Kranj SLO19950826
19 . 97 PATRICK DOLLESCHALL Moški AUT ARBÖ Knittelfeld AUT19930625
20 . 36 MARKUS GÖTZ Moški AUT WSA Greenlife AUT19850113
21 . 11 Korošec Rok Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931124
DNF 3 Razingar Matej Moški SLO Sava Kranj SLO19940827
DNF 6 Poljanec Miha Moški SLO Sava Kranj SLO19950330
DNF 7 Čotar Luka Moški SLO Sava Kranj SLO19960421
DNF 12 Stepišnik Jure Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960924
DNF 13 Krajnc Gregor Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19950903
DNF 14 Miškulin Jure Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19941105
DNF 16 Otoničar Martin Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19940508
DNF 18 Šafarič Kolar Matic Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19950728
DNF 19 Jerkič Žan Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960925
DNF 20 Hiti Tadej Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931203
DNF 23 Rumac Josip Moški CRO Adria Mobil CRO19941026
DNF 25 Roglič Primož Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029
DNF 26 Štimulak Klemen Moški SLO Adria Mobil SLO19900720
DNF 27 Fajt Kristjan Moški SLO Adria Mobil SLO19820705
DNF 29 Rogina Radoslav Moški CRO Adria Mobil CRO19790303
DNF 30 Veber Matic Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19961122
DNF 31 Šmid Jakob Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19960221
DNF 32 Pajek Luka Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19960717
DNF 33 Kranjc Martin Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19961121
DNF 34 FELIX DYCZEK Moški AUT WSA Greenlife AUT19960516
DNF 35 FLORIAN GAUGL Moški AUT WSA Greenlife AUT19910108
DNF 37 BERNHARD KROGER Moški AUT WSA Greenlife AUT19940226
DNF 38 MARKUS KOPFAUF Moški AUT WSA Greenlife AUT19960709
DNF 39 HANS-JÖRG LEOPOLD Moški AUT WSA Greenlife AUT19830425
DNF 40 ROBIN RATKIC Moški AUT WSA Greenlife AUT19950905
DNF 41 LUKAS SCHLEMMER Moški AUT WSA Greenlife AUT19950305
DNF 43 STEFAN TAFERNER Moški AUT WSA Greenlife AUT19960302
DNF 44 RICCARDO BOLZAN Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19900503
DNF 45 MARCO BORGO Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19960403
DNF 46 SIMONE VIERO Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19930426
DNF 47 MATTEO FABBRO Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19950410
DNF 48 DANIEL FAVARDO Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19961104
DNF 50 ROBERTO GIACOBAZZI Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19910313
DNF 51 ALEX BUTTAZZONI Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19850311
DNF 52 ANDREA BRAVIN Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19951010
DNF 53 FELIX BARKER Moški A.S.D Cycling Team Friuli GBR19940112
DNF 54 EMANUEL KIŠERLOVSKI Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19840803
DNF 55 MATEO FRANKOVIĆ Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19840805
DNF 56 Repse Uros Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO19930805
DNF 57 FILIP ČENGIĆ Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19950118
DNF 58 BRUNO MALTAR Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19941006
DNF 59 Bajc Andi Moški SLO Team Amplatz BMC SLO19881114
DNF 60 Bajt Dejan Moški SLO Team Amplatz BMC SLO19871028
DNF 62 PETER KUSZTOR Moški HUN Team Amplatz BMC HUN19841227
DNF 64 DENNIS PAULUS Moški AUT Team Amplatz BMC AUT19940922
DNF 65 Tratnik Jan Moški SLO Team Amplatz BMC SLO19900223
DNF 66 ANDREAS UMHALLER Moški AUT Team Amplatz BMC AUT19920220
DNF 73 GIANNI STERPIN Moški ITA Marchiol - San Michele Vetri ITA19961106
DNF 74 FABIO BARONTI Moški ITA Marchiol - San Michele Vetri ITA19950723
DNF 75 STEFANO GANDIN Moški ITA Marchiol - San Michele Vetri ITA19960328
DNF 76 ANDREA LOMI Moški ITA Marchiol - San Michele Vetri ITA19961007
DNF 77 LUCA TOMASIN Moški ITA Marchiol - San Michele Vetri ITA19950505
DNF 78 SIMONE ZAMBON Moški ITA Marchiol - San Michele Vetri ITA19950911
DNF 79 ISMAIL ILIASOV Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19940802
DNF 80 ELGUN ALIZADA Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19960420
DNF 81 ENVER ASANOV Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19941025
DNF 83 NIKOLA KOZOMARA Moški Metalac Quick Kraljevo SRB19911216
DNF 84 DEJAN MARIC Moški Metalac Quick Kraljevo SRB19910921
DNF 85 ALEKSANDAR VASILJEVIC Moški Metalac Quick Kraljevo SRB19960610
DNF 86 Ramšak Borut Moški SLO Metalac Quick Kraljevo SLO19861015
DNF 87 GASPAR ROBNIK Moški SLO Metalac Quick Kraljevo SLO19870227
DNF 88 Gunjevic Bojan Moški CRO BK Ciklus CRO19871211
DNF 89 DANIEL BIEDERMANN Moški AUT Felbermayr Simplon Wels AUT19930324
DNF 90 Golčer Jure Moški SLO Felbermayr Simplon Wels SLO19771207
DNF 91 LUKAS GRÜNWALDER Moški AUT Felbermayr Simplon Wels AUT19900802
DNF 92 MATTHIAS KRIZEK Moški AUT Felbermayr Simplon Wels AUT19880929
DNF 93 MATIJA KVASINA Moški CRO Felbermayr Simplon Wels CRO19811204
DNF 94 Marin Matej Moški SLO Felbermayr Simplon Wels SLO19800702
DNF 95 STEPHAN RABITSCH Moški AUT Felbermayr Simplon Wels AUT19910628
DNF 96 MARTIN SCHÖFFMANN Moški AUT Felbermayr Simplon Wels AUT19870331
DNF 98 Kurnik Michael Moški AUT ARBÖ RLM Omya Villach AUT19950125
DNF 99 JONAS LÜDEMANN Moški DEU Sione- Bikes GER19920709
DNF YORDAN ANDREEV Moški Vassil Levski BUL19941102
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 42 Kosovel David Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19990820 =IF(SUM(I2:I2)>0,SUM(I2:I2),"")
2 . 40 Šranc Peter Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19990620 =IF(SUM(I3:I3)>0,SUM(I3:I3),"")
3 . 1 Eržen Luka Moški SLO KK Sava Kranj SLO19990127 =IF(SUM(I4:I4)>0,SUM(I4:I4),"")
4 . 55 Skok Anže Moški SLO Kd Sloga 1902 Idrija SLO20000915 =IF(SUM(I5:I5)>0,SUM(I5:I5),"")
5 . 54 Omrzel Aljaž Moški SLO KK Adria Mobil SLO20001231 =IF(SUM(I6:I6)>0,SUM(I6:I6),"")
6 . 23 Ostervuh Jan Moški SLO Radenska As SLO19990402 =IF(SUM(I7:I7)>0,SUM(I7:I7),"")
7 . 56 Fržop Roko Moški CRO BKK Orlov Krug CRO20000703 =IF(SUM(I8:I8)>0,SUM(I8:I8),"")
8 . 24 Kogovšek Krištof Moški SLO Radenska As SLO19990404 =IF(SUM(I9:I9)>0,SUM(I9:I9),"")
9 . 38 Medja Kristjan Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19990519 =IF(SUM(I10:I10)>0,SUM(I10:I10),"")
10 . 20 Debevec Blaž Moški SLO Radenska As SLO19990215
11 . 18 Finkšt Matic Moški SLO Radenska As SLO19990113
12 . 39 Šmit Matic Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19990530
13 . 7 Čadež David Moški SLO KK Sava Kranj SLO20000912
14 . 51 Rataj Žan Moški SLO KK Adria Mobil SLO20000925
15 . 2 Pirih Aleš Moški SLO KK Sava Kranj SLO20000306
16 . 28 Jančar Žiga Moški SLO Radenska As SLO20000117
17 . 19 Cizelj Pavel Moški SLO Radenska As SLO19990115
18 . 61 Šepat Luka Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990913
19 . 65 Zadro Zvonimir Moški CRO BK Sokol CRO20000804
20 . 62 Zorovic Roko Moški CRO BK Sveti Donat CRO19991005
21 . 57 GrgiĆ Ivan Moški CRO BK Zadar CRO19990830
22 . 64 Šotola Ivan Moški CRO BK Sokol CRO19990108
23 . 37 NICOLA JOLIDON Moški Team Doltcini SUI20000520
24 . 43 Topolovec Matija Moški SLO KK Gorje SLO19990406
25 . 47 Kostanjšek Jan Moški SLO KK Adria Mobil SLO20000429
26 . 46 Novak Žiga Moški SLO KK Adria Mobil SLO19991117
27 . 48 Colnar Martin Moški SLO KK Adria Mobil SLO20000629
DNF28 . 27 Šetina Matic Moški SLO Radenska As SLO19990909 DNF
DNF29 . 3 Švab Tilen Moški SLO KK Sava Kranj SLO20000328 DNF
DNF30 . 4 Kalamar Žan Moški SLO KK Sava Kranj SLO20000607 DNF
DNF31 . 5 Oman Urban Moški SLO KK Sava Kranj SLO20000630 DNF
DNF32 . 6 Kušar Jan Moški SLO KK Sava Kranj SLO20000902 DNF
DNF33 . 8 Svetličič Andraž Moški SLO KK Sava Kranj SLO20000719 DNF
DNF34 . 17 Malovič Nace Moški SLO Perutnina Ptuj SLO20000912 DNF
DNF35 . 21 Kugonič Žiga Moški SLO Radenska As SLO19990218 DNF
DNF36 . 22 Starčič Dino Moški SLO Radenska As SLO19990313 DNF
DNF37 . 25 Legenštein Andraž Moški SLO Radenska As SLO19990527 DNF
DNF38 . 26 Križman Matjaž Moški SLO Radenska As SLO19990613 DNF
DNF39 . 29 Kimovec Žan Mark Moški SLO Radenska As SLO20000224 DNF
DNF40 . 30 Stoklas Mai Moški SLO Radenska As SLO20000421 DNF
DNF41 . 31 Jovan Jan Moški SLO Radenska As SLO20000804 DNF
DNF42 . 32 Cunder Martin Moški SLO Radenska As SLO20000805 DNF
DNF43 . 33 Groznik Urh Moški SLO Radenska As SLO20000902 DNF
DNF44 . 34 Rengeo Aleksander Moški SLO KK Tropovci SLO20001213 DNF
DNF45 . 35 Skuk Luka Moški SLO Radenska As SLO20000328 DNF
DNF46 . 36 Jagodic Filip Moški SLO Radenska As SLO20000920 DNF
DNF47 . 44 Slapničar Bor Moški SLO KK Gorje SLO19990605 DNF
DNF48 . 45 Poberžnik Juš Moški SLO KK Adria Mobil SLO19990702 DNF
DNF49 . 49 Koračin David Moški SLO KK Adria Mobil SLO20000803 DNF
DNF50 . 50 Bahč Gregor Moški SLO KK Adria Mobil SLO20000826 DNF
DNF51 . 52 Bogataj Patrik Moški SLO KK Adria Mobil SLO20001023 DNF
DNF52 . 53 Cvelbar Žiga Moški SLO KK Adria Mobil SLO20001118 DNF
DNF53 . 58 Knežević Karlo Moški CRO BK Zadar CRO20000227 DNF
DNF54 . 59 SrbiĆ Toni Moški CRO BK Zadar CRO20000531 DNF
DNF55 . 60 Jakopović Sven Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990311 DNF
DNF56 . 63 IAN DRAŠKOVIĆ Moški CRO BK Sveta Nedelja CRO20000825 DNF
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 252 Jeretina Katja Ženski SLO Btc City Ljubljana SLO19970523 0.0167708333333
2 . 250 Zajc Hajdi Ženski SLO Btc City Ljubljana SLO19981215
3 . 251 Weisseisen Eva Ženski SLO Btc City Ljubljana SLO19980429
4 . 253 Berlan Ula Ženski SLO Btc City Ljubljana SLO19980505
ČLANICE (WE)-Ž
255 Žnidaršič Anita Ženski SLO Btc City Ljubljana SLO19960301
261 SUSANA JOLIDON Ženski Team Doltcini SUI19720630
1 . 254 Perše Tina Ženski SLO Calcit Bike Team SLO19941014 0.0167708333333
2 . 258 Novak Alenka Ženski SLO Btc City Ljubljana SLO19770817
3 . 259 Ferenčić Antonela Ženski CRO Meridiana Kamen Team CRO19940423

Komentarji