Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 47. VN KRANJA - MEMORIAL FILIPA MAJCNA 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:47. VN KRANJA - MEMORIAL FILIPA MAJCNA 2015 Datum:02.08.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ELITE-M
1 . 62 PETER KUSZTOR Moški HUN Team Amplatz BMC HUN19841227 Team Amplatz BMC 02:32:25 --
2 . 49 MARCHI DE Mattia Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19910603 A.S.D Cycling Team Friuli '' - '' --
3 . 93 MATIJA KVASINA Moški CRO Felbermayr Simplon Wels CRO19811204 Felbermayr Simplon Wels '' - '' --
4 . 1 Katrašnik Gašper Moški SLO Sava Kranj SLO19950620 Sava Kranj '' - '' --
5 . 95 STEPHAN RABITSCH Moški AUT Felbermayr Simplon Wels AUT19910628 Felbermayr Simplon Wels '' - '' --
6 . 59 Bajc Andi Moški SLO Team Amplatz BMC SLO19881114 Team Amplatz BMC '' - '' --
7 . 61 MAREK CANECKY Moški SVK Team Amplatz BMC SVK19880617 Team Amplatz BMC '' - '' --
8 . 46 SIMONE VIERO Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19930426 A.S.D Cycling Team Friuli '' - '' --
9 . 44 RICCARDO BOLZAN Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19900503 A.S.D Cycling Team Friuli '' - '' --
10 . 9 Jenko Robi Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19900415 Radenska Ljubljana '' - '' --
11 . 24 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19961116 Adria Mobil '' - '' --
12 . 82 SAMIR JABRAYILOV Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19940907 Synergy Baku Cycling Project '' - '' --
13 . 39 HANS-JÖRG LEOPOLD Moški AUT WSA Greenlife AUT19830425 WSA Greenlife '' - '' --
14 . 42 MICHAEL TAFERNER Moški AUT WSA Greenlife AUT19930617 WSA Greenlife '' - '' --
15 . 23 Rumac Josip Moški CRO Adria Mobil CRO19941026 Adria Mobil '' - '' --
16 . 73 GIANNI STERPIN Moški ITA Marchiol - San Michele Vetri ITA19961106 Marchiol - San Michele Vetri '' - '' --
17 . 4 Grošelj Žiga Moški SLO Sava Kranj SLO19930831 Sava Kranj 02:32:45 00:00:20
18 . 41 LUKAS SCHLEMMER Moški AUT WSA Greenlife AUT19950305 WSA Greenlife '' - '' 00:00:20
19 . 56 Repse Uros Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO19930805 Meridiana Kamen Team '' - '' 00:00:20
20 . 94 Marin Matej Moški SLO Felbermayr Simplon Wels SLO19800702 Felbermayr Simplon Wels '' - '' 00:00:20
21 . 80 ELGUN ALIZADA Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19960420 Synergy Baku Cycling Project '' - '' 00:00:20
22 . 27 Fajt Kristjan Moški SLO Adria Mobil SLO19820507 Adria Mobil '' - '' 00:00:20
23 . 15 Ručigaj Žiga Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19951110 Radenska Ljubljana '' - '' 00:00:20
24 . 22 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 Adria Mobil '' - '' 00:00:20
25 . 54 EMANUEL KIŠERLOVSKI Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19840803 Meridiana Kamen Team '' - '' 00:00:20
26 . 53 FELIX BARKER Moški A.S.D Cycling Team Friuli GBR19940707 A.S.D Cycling Team Friuli '' - '' 00:00:20
27 . 81 ENVER ASANOV Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19941025 Synergy Baku Cycling Project '' - '' 00:00:20
28 . 17 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960725 Radenska Ljubljana '' - '' 00:00:20
29 . 3 Razingar Matej Moški SLO Sava Kranj SLO19940827 Sava Kranj '' - '' 00:00:20
30 . 55 MATEO FRANKOVIĆ Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19840805 Meridiana Kamen Team '' - '' 00:00:20
31 . 2 Logar Tadej Moški SLO Sava Kranj SLO19940117 Sava Kranj '' - '' 00:00:20
32 . 32 Pajek Luka Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19960717 KK Grega Bole Bled '' - '' 00:00:20
33 . 90 Golčer Jure Moški SLO Felbermayr Simplon Wels SLO19771207 Felbermayr Simplon Wels '' - '' 00:00:20
34 . 84 DEJAN MARIC Moški SRB Metalac Quick Kraljevo SRB19910921 Metalac Quick Kraljevo '' - '' 00:00:20
35 . 76 ANDREA LOMI Moški ITA Marchiol - San Michele Vetri ITA19961007 Marchiol - San Michele Vetri '' - '' 00:00:20
36 . 21 Novak Domen Moški SLO Adria Mobil SLO19950712 Adria Mobil '' - '' 00:00:20
37 . 25 Roglič Primož Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 Adria Mobil '' - '' 00:00:20
38 . 66 THOMAS UMHALLER Moški AUT Team Amplatz BMC AUT19950706 Team Amplatz BMC '' - '' 00:00:20
39 . 38 MARKUS KOPFAUF Moški AUT WSA Greenlife AUT19960709 WSA Greenlife '' - '' 00:00:20
40 . 10 Pavlič Marko Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19930209 Radenska Ljubljana '' - '' 00:00:20
41 . 96 MARTIN SCHÖFFMANN Moški AUT Felbermayr Simplon Wels AUT19870331 Felbermayr Simplon Wels '' - '' 00:00:20
42 . 92 MATTHIAS KRIZEK Moški AUT Felbermayr Simplon Wels AUT19880929 Felbermayr Simplon Wels '' - '' 00:00:20
43 . 50 ROBERTO GIACOBAZZI Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19910313 A.S.D Cycling Team Friuli '' - '' 00:00:20
44 . 78 SIMONE ZAMBON Moški ITA Marchiol - San Michele Vetri ITA19950911 Marchiol - San Michele Vetri 02:32:57 00:00:32
45 . 77 LUCA TOMASIN Moški ITA Marchiol - San Michele Vetri ITA19960505 Marchiol - San Michele Vetri '' - '' 00:00:32
46 . 5 Grošelj Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960405 Sava Kranj '' - '' 00:00:32
47 . 91 LUKAS GRÜNWALDER Moški AUT Felbermayr Simplon Wels AUT19900802 Felbermayr Simplon Wels '' - '' 00:00:32
48 . 45 MARCO BORGO Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19960403 A.S.D Cycling Team Friuli 02:33:19 00:00:54
49 . 29 Rogina Radoslav Moški CRO Adria Mobil CRO19790303 Adria Mobil '' - '' 00:00:54
50 . 60 Bajt Dejan Moški SLO Team Amplatz BMC SLO19871028 Team Amplatz BMC '' - '' 00:00:54
51 . 63 MAXIMILIAN KUEN Moški AUT Team Amplatz BMC AUT19920526 Team Amplatz BMC 02:33:28 00:01:03
52 . 6 Poljanec Miha Moški SLO Sava Kranj SLO19950330 Sava Kranj 02:33:42 00:01:17
53 . 47 MATTEO FABBRO Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19950410 A.S.D Cycling Team Friuli '' - '' 00:01:17
54 . 65 Tratnik Jan Moški SLO Team Amplatz BMC SLO19900223 Team Amplatz BMC 02:34:10 00:01:45
55 . 74 FABIO BARONTI Moški ITA Marchiol - San Michele Vetri ITA19950723 Marchiol - San Michele Vetri '' - '' 00:01:45
56 . 28 Kump Marko Moški SLO Adria Mobil SLO19880909 Adria Mobil 02:34:17 00:01:52
57 . 97 PATRICK DOLLESCHALL Moški AUT ARBÖ Knittelfeld AUT19930625 ARBÖ Knittelfeld 02:34:37 00:02:12
58 . 79 ISMAIL ILIASOV Moški Synergy Baku Cycling Project AZE19940802 Synergy Baku Cycling Project '' - '' 00:02:12
DNF59 . 7 Čotar Luka Moški SLO Sava Kranj SLO19960421 Sava Kranj -- DNF
DNF60 . 8 Svab Jernej Moški SLO Sava Kranj SLO19950826 Sava Kranj -- DNF
DNF61 . 11 Korošec Rok Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19931124 Radenska Ljubljana -- DNF
DNF62 . 12 Stepišnik Jure Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960924 Radenska Ljubljana -- DNF
DNF63 . 13 Krajnc Gregor Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19950903 Radenska Ljubljana -- DNF
DNF64 . 14 Miškulin Jure Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19941105 Radenska Ljubljana -- DNF
DNF65 . 18 Šafarič Kolar Matic Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19950728 Radenska Ljubljana -- DNF
DNF66 . 19 Jerkič Žan Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960925 Radenska Ljubljana -- DNF
DNF67 . 26 Štimulak Klemen Moški SLO Adria Mobil SLO19900720 Adria Mobil -- DNF
DNF68 . 31 Šmid Jakob Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19960221 KK Grega Bole Bled -- DNF
DNF69 . 33 Kranjc Martin Moški SLO KK Grega Bole Bled SLO19961121 KK Grega Bole Bled -- DNF
DNF70 . 34 FELIX DYCZEK Moški AUT WSA Greenlife AUT19960516 WSA Greenlife -- DNF
DNF71 . 35 FLORIAN GAUGL Moški AUT WSA Greenlife AUT19910108 WSA Greenlife -- DNF
DNF72 . 36 MARKUS GÖTZ Moški AUT WSA Greenlife AUT19850113 WSA Greenlife -- DNF
DNF73 . 37 BERNHARD KROGER Moški AUT WSA Greenlife AUT19940226 WSA Greenlife -- DNF
DNF74 . 40 ROBIN RATKIC Moški AUT WSA Greenlife AUT19950905 WSA Greenlife -- DNF
DNF75 . 43 STEFAN TAFERNER Moški AUT WSA Greenlife AUT19960302 WSA Greenlife -- DNF
DNF76 . 48 DANIEL FAVARO Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19961104 A.S.D Cycling Team Friuli -- DNF
DNF77 . 51 ALEX BUTTAZZONI Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19850311 A.S.D Cycling Team Friuli -- DNF
DNF78 . 52 ANDREA BRAVIN Moški ITA A.S.D Cycling Team Friuli ITA19951010 A.S.D Cycling Team Friuli -- DNF
DNF79 . 64 GERD FIDLER Moški AUT Team Amplatz BMC AUT19960913 Team Amplatz BMC -- DNF
DNF80 . 75 STEFANO GANDIN Moški ITA Marchiol - San Michele Vetri ITA19960328 Marchiol - San Michele Vetri -- DNF
DNF81 . 83 NIKOLA KOZOMARA Moški SRB Metalac Quick Kraljevo SRB19911216 Metalac Quick Kraljevo -- DNF
DNF82 . 86 Ramšak Borut Moški SLO Metalac Quick Kraljevo SLO19861015 Metalac Quick Kraljevo -- DNF
DNF83 . 89 DANIEL BIEDERMANN Moški AUT Felbermayr Simplon Wels AUT19930324 Felbermayr Simplon Wels -- DNF
DNF84 . 98 Kurnik Michael Moški AUT ARBÖ RLM Omya Villach AUT19950125 ARBÖ RLM Omya Villach -- DNF
DNF85 . 99 Prepadnik Franjo Moški SLO BK Rijeka Sprint SLO19780201 BK Rijeka Sprint -- DNF

Komentarji