Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: PO ULICAH KRANJA 2015 - OCK

Cestno kolesarstvo Tekma:PO ULICAH KRANJA 2015 - OCK Datum:02.08.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
DEČKI C (U13)-M
1 . 53 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 00:11:27 --
2 . 41 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 00:11:35 00:00:08
3 . 11 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 00:11:38 00:00:11
4 . 59 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 '' - '' 00:00:11
6 . 12 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 '' - '' 00:00:11
7 . 42 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 '' - '' 00:00:11
8 . 43 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 '' - '' 00:00:11
9 . 49 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 00:11:47 00:00:20
10 . 20 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 '' - '' 00:00:20
12 . 33 Žnidar Žiga Moški SLO KK Bled SLO20040803 00:11:55 00:00:28
13 . 51 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 '' - '' 00:00:28
14 . 38 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 '' - '' 00:00:28
17 . 8 Rojko Nik Moški SLO KK TBP Lenart SLO20030107 00:12:04 00:00:37
18 . 17 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 '' - '' 00:00:37
19 . 3 Jenčič Lan Moški SLO KK KRANJ SLO20030718 '' - '' 00:00:37
20 . 62 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 '' - '' 00:00:37
21 . 57 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 '' - '' 00:00:37
22 . 26 PAVRIČ MARK Moški SLO Rog AS SLO20030212 '' - '' 00:00:37
23 . 39 Tavčar Jaša Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105 00:12:13 00:00:46
25 . 16 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 00:12:17 00:00:50
26 . 65 Križnar Žan Moški SLO KK KRANJ SLO20041020 '' - '' 00:00:50
27 . 19 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 '' - '' 00:00:50
28 . 52 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 '' - '' 00:00:50
29 . 24 Tomšič Dan Andrej Moški SLO Rog AS SLO20030205 '' - '' 00:00:50
30 . 28 Levstik Kristjan Moški SLO Rog AS SLO20030516 '' - '' 00:00:50
32 . 6 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ SLO20040404 '' - '' 00:00:50
33 . 2 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ SLO20041023 00:12:29 00:01:02
34 . 64 DOKOZA Roko Moški CRO BK ZADAR CRO20040408 '' - '' 00:01:02
35 . 27 Oven Martin Moški SLO Rog AS SLO20031203 0.00875 00:01:09
36 . 4 Florjanič Jaka Moški SLO KK KRANJ SLO20040601 00:12:49 00:01:22
37 . 5 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ SLO20050128 '' - '' 00:01:22
38 . 7 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ SLO20050426 00:12:59 00:01:32
39 . 13 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 00:13:03 00:01:36
40 . 29 JOVAN TIM Moški SLO Rog AS SLO20030711 00:13:07 00:01:40
42 . 23 Weisseisen Jan Moški SLO Rog AS SLO20030525 00:13:19 00:01:52
43 . 61 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 00:13:47 00:02:20
44 . 18 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 00:14:06 00:02:39
45 . 35 Kolar Matej Moški SLO KK Bled SLO20041103 00:14:11 00:02:44
46 . 1 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ SLO20050519 '' - '' 00:02:44
47 . 37 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 00:14:23 00:02:56
48 . 14 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 00:15:16 00:03:49
49 . 44 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 00:15:18 00:03:51
50 . 30 Čuk Enej Moški SLO Rog AS SLO20050901 00:16:34 00:05:07
DNF 31 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 -- DNF
DNF 63 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 -- DNS
DNF 60 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 -- DNS
DNF 36 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 -- DNS
DNF 25 Skukan Gašper Moški SLO Rog AS SLO20030131 -- DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 82 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:26:38 --
2 . 87 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 00:26:49 --
3 . 89 Miholjević Fran Moški CRO BK Rijeka CRO20020802 00:26:55 --
4 . 69 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP Lenart SLO20020112 00:27:28 --
5 . 84 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 '' - '' --
6 . 86 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 00:28:31 --
7 . 68 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP Lenart SLO20020926 '' - '' --
8 . 67 Durkov Gregor Moški SLO KK KRANJ SLO20020320 00:28:52 --
9 . 76 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO Rog AS SLO20020804 '' - '' --
10 . 83 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 '' - '' --
11 . 72 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 00:29:50 --
12 . 66 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ SLO20021224 '' - '' --
13 . 88 Jakopović Jani Moški CRO BK SVETI DONAT CRO20021026 00:31:18 --
14 . 74 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 00:31:20 --
15 . 73 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 00:34:00 --
16 . 71 Cebek Rok Moški SLO KK TBP Lenart SLO20020423 00:35:55 --
DNF 78 Kranjec Žagar Matic Moški SLO Rog AS SLO20020603 DNS --
DNF 81 Bašelj Jaša Moški SLO Rog AS SLO20020614 DNS --
DNF 85 Peterlin Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 DNF --
DNF 79 Groznik Svit Moški SLO Rog AS SLO20020201 DNF --
DNF 75 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 DNF --
DNF 80 DRAŠLER ANŽE Moški SLO Rog AS SLO20020628 DNS --
DNF 77 PAULIČ GAŠPER Moški SLO Rog AS SLO20020927 DNF --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 113 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 00:26:36 --
2 . 94 Jeretina Marko Moški SLO Rog AS SLO20011007 00:26:38 00:00:02
3 . 117 Jurišević Carlo Moški CRO BK Rijeka CRO20011014 '' - '' 00:00:02
4 . 106 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 '' - '' 00:00:02
5 . 111 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 '' - '' 00:00:02
6 . 105 Pajek Benjamin Moški SLO KK Bled SLO20010402 '' - '' 00:00:02
7 . 91 Zalar Gašper Moški SLO Rog AS SLO20010728 '' - '' 00:00:02
8 . 104 Žnidar Maj Moški SLO KK Bled SLO20010516 '' - '' 00:00:02
9 . 96 Čemažar Jaka Moški SLO Rog AS SLO20010215 '' - '' 00:00:02
10 . 115 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 00:27:21 00:00:45
11 . 116 Šepat Antonio Moški CRO BK SVETI DONAT CRO20011124 00:27:36 00:01:00
12 . 114 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 00:27:58 00:01:22
13 . 110 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 '' - '' 00:01:22
14 . 103 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP Lenart SLO20010801 00:28:07 00:01:31
15 . 112 Kovačič Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 '' - '' 00:01:31
16 . 93 Kogovšek Kancijan Moški SLO Rog AS SLO20011228 '' - '' 00:01:31
17 . 95 Čuk Tjaž Moški SLO Rog AS SLO20010426 '' - '' 00:01:31
18 . 108 Vovko Tadej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010112 00:29:27 00:02:51
19 . 109 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 00:30:41 00:04:05
20 . 92 Križman Marko Moški SLO Rog AS SLO20010922 00:31:06 00:04:30
DNF 90 ŽELEZNIK ŽIGA Moški SLO Rog AS SLO20010301 -- DNF
DNF 100 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 -- DNF
DNF 101 Gaiser Alexander Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 -- DNS
DNF 98 Brdnik Tim Moški SLO Rog AS SLO20010206 -- DNS
DNF 97 Čadež Matevž Moški SLO Rog AS SLO20010821 -- DNS
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 23 Ostervuh Jan Moški SLO Rog AS SLO19990402 00:44:14 --
2 . 51 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 00:44:19 00:00:05
3 . 55 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 '' - '' 00:00:05
4 . 19 Cizelj Pavel Moški SLO Rog AS SLO19990115 00:44:31 00:00:17
5 . 20 Debevec Blaž Moški SLO Rog AS SLO19990215 '' - '' 00:00:17
6 . 28 Jančar Žiga Moški SLO Rog AS SLO20000117 '' - '' 00:00:17
7 . 17 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 '' - '' 00:00:17
8 . 18 Finkšt Matic Moški SLO Rog AS SLO19990113 '' - '' 00:00:17
9 . 61 Šepat Luka Moški CRO BK SVETI DONAT CRO19990913 '' - '' 00:00:17
10 . 54 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 00:44:35 00:00:21
11 . 70 Kavšek Luka Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19991026 '' - '' 00:00:21
12 . 56 Fržop Roko Moški CRO BBK ORLOV KRUG CRO20000703 '' - '' 00:00:21
13 . 64 Šotola Ivan Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI CRO19990108 '' - '' 00:00:21
14 . 15 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 '' - '' 00:00:21
15 . 48 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 00:44:43 00:00:29
16 . 62 Zorovic Roko Moški CRO BK SVETI DONAT CRO19991005 00:44:52 00:00:38
17 . 63 IAN DRAŠKOVIĆ Moški CRO BK Sveta Nedelja CRO20000825 00:45:12 00:00:58
18 . 24 Kogovšek Krištof Moški SLO Rog AS SLO19990404 00:45:50 00:01:36
19 . 50 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 '' - '' 00:01:36
20 . 7 Čadež David Moški SLO KK KRANJ SLO20000912 '' - '' 00:01:36
21 . 27 Šetina Matic Moški SLO Rog AS SLO19990909 '' - '' 00:01:36
22 . 58 Knežević Karlo Moški CRO BK ZADAR CRO20000227 00:45:29 00:01:15
23 . 69 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19990904 '' - '' 00:01:15
24 . 39 Šmit Matic Moški SLO KK Bled SLO19990530 '' - '' 00:01:15
25 . 2 Pirih Aleš Moški SLO KK KRANJ SLO20000306 00:46:21 00:02:07
26 . 60 Jakopović Sven Moški CRO BK SVETI DONAT CRO19990311 00:46:29 00:02:15
27 . 29 Kimovec Žan Mark Moški SLO Rog AS SLO20000224 00:46:32 00:02:18
28 . 65 Zadro Zvonimir Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI CRO20000804 '' - '' 00:02:18
29 . 32 Cunder Martin Moški SLO Rog AS SLO20000805 00:46:39 00:02:25
30 . 47 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 00:46:51 00:02:37
31 . 26 Križman Matjaž Moški SLO Rog AS SLO19990613 00:47:00 00:02:46
32 . 40 Šranc Peter Moški SLO KK Bled SLO19990620 00:47:32 00:03:18
33 . 6 Kušar Jan Moški SLO KK KRANJ SLO20000902 00:47:38 00:03:24
34 . 49 Koračin David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000803 '' - '' 00:03:24
35 . 34 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 '' - '' 00:03:24
36 . 31 Jovan Jan Moški SLO Rog AS SLO20000804 00:47:46 00:03:32
37 . 11 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP Lenart SLO20000202 '' - '' 00:03:32
38 . 66 MARIN JOTANOVIĆ Moški CRO BK Rijeka CRO20000427 '' - '' 00:03:32
39 . 44 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE SLO19990605 '' - '' 00:03:32
40 . 46 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117 '' - '' 00:03:32
41 . 22 Starčič Dino Moški SLO Rog AS SLO19990313 00:49:21 00:05:07
42 . 52 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 '' - '' 00:05:07
DNF 5 Oman Urban Moški SLO KK KRANJ SLO20000630 -- DNF
DNF 8 Svetličič Andraž Moški SLO KK KRANJ SLO20000719 -- DNF
DNF 25 Legenštein Andraž Moški SLO Rog AS SLO19990527 -- DNF
DNF 33 Groznik Urh Moški SLO Rog AS SLO20000902 -- DNF
DNF 37 NICOLA JOLIDON Moški Team Doltcini SUI20000520 -- DNF
DNF 38 Medja Kristjan Moški SLO KK Bled SLO19990519 -- DNF
DNF 42 Kosovel David Moški SLO KK Bled SLO19990820 -- DNF
DNF 43 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE SLO19990406 -- DNF
DNF 57 Grgić Ivan Moški CRO BK ZADAR CRO19990830 -- DNF
DNF 1 Eržen Luka Moški SLO KK KRANJ SLO19990127 -- DNF
DNF 3 Švab Tilen Moški SLO KK KRANJ SLO20000328 -- DNF
DNF 4 Kalamar Žan Moški SLO KK KRANJ SLO20000607 -- DNF
DNF 35 Skuk Luka Moški SLO Rog AS SLO20000328 -- DNS
DNF 30 Stoklas Mai Moški SLO Rog AS SLO20000421 -- DNS
DNF 59 Srbić Toni Moški CRO BK ZADAR CRO20000531 -- DNF
DNF 53 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 -- DNS
DNF 36 Jagodic Filip Moški SLO Rog AS SLO20000920 -- DNS
DNF 45 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 -- DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 267 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 00:11:55 --
2 . 283 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ SLO20030829 '' - '' --
3 . 264 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 00:12:13 --
4 . 284 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ SLO20040921 00:12:17 --
5 . 262 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP Lenart SLO20031219 00:13:12 --
DNF 263 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 DNF --
DNF 265 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 DNF --
DNF 266 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 DNF --
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 269 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ SLO20021025 00:11:38 --
2 . 268 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ SLO20020803 00:11:52 --
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 285 Šintić Tea Ženski CRO BK ZADAR CRO20010306 00:31:47 --
2 . 272 Puvača Irina Ženski CRO BK Rijeka CRO20010714 00:32:30 --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 286 Posavec Mateja Ženski CRO BK Rijeka CRO20001107 00:28:07 --
2 . 280 Šintić Josipa Ženski CRO BK ZADAR CRO19990630 00:28:31 --
3 . 281 Dokoza Nina Ženski CRO BK ZADAR CRO20000403 00:29:07 --
4 . 278 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000815 00:30:56 --
5 . 279 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 00:31:06 --
6 . 277 Fajfar Manca Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000221 00:31:36 --
7 . 275 Komar Liza Ženski SLO KK KRANJ SLO19990921 00:31:41 --
DNF 276 Kostanjšek Nika Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 DNS --
DNF 282 Čargonja Dorotea Ženski CRO BK Rijeka CRO20000818 DNF --
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 252 Jeretina Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19970523 -- --
2 . 250 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 -- --
3 . 251 Weisseisen Eva Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980429 -- --
4 . 253 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 -- --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 254 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 00:45:29 --
2 . 259 Ferenčić Antonela Ženski CRO Meridiana Kamen Team CRO19940423 '' - '' --
3 . 258 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817 00:46:39 --
4 . 255 Žnidaršič Anita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19960301 -- --
5 . 270 Vilar Tesa Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19950903 -- --

Komentarji