Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: PO ULICAH KRANJA 2015 - OCK

Cestno kolesarstvo Tekma:PO ULICAH KRANJA 2015 - OCK Datum:02.08.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
DEČKI C (U13)-M
1 . 53 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 00:11:27 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030404
Čas vožnje: 00:11:27
Zaostanek: 00:00:00
2 . 41 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 00:11:35 00:00:08 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030304
Čas vožnje: 00:11:35
Zaostanek: 00:00:08
3 . 11 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 00:11:38 00:00:11 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031106
Čas vožnje: 00:11:38
Zaostanek: 00:00:11
4 . 59 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 '' - '' 00:00:11 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:11
6 . 12 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 '' - '' 00:00:11 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030224
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:11
7 . 42 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 '' - '' 00:00:11 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050511
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:11
8 . 43 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 '' - '' 00:00:11 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030614
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:11
9 . 49 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 00:11:47 00:00:20 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030121
Čas vožnje: 00:11:47
Zaostanek: 00:00:20
10 . 20 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 '' - '' 00:00:20 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030425
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:20
12 . 33 Žnidar Žiga
KK Bled
Moški SLO KK Bled SLO20040803 00:11:55 00:00:28 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040803
Čas vožnje: 00:11:55
Zaostanek: 00:00:28
13 . 51 Hočevar Tin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 '' - '' 00:00:28 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031007
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:28
14 . 38 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 '' - '' 00:00:28 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041223
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:28
17 . 8 Rojko Nik
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart SLO20030107 00:12:04 00:00:37 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030107
Čas vožnje: 00:12:04
Zaostanek: 00:00:37
18 . 17 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 '' - '' 00:00:37 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030509
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:37
19 . 3 Jenčič Lan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20030718 '' - '' 00:00:37 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030718
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:37
20 . 62 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 '' - '' 00:00:37 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040924
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:37
21 . 57 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 '' - '' 00:00:37 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040124
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:37
22 . 26 PAVRIČ MARK
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20030212 '' - '' 00:00:37 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030212
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:37
23 . 39 Tavčar Jaša
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105 00:12:13 00:00:46 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030105
Čas vožnje: 00:12:13
Zaostanek: 00:00:46
25 . 16 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 00:12:17 00:00:50 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030422
Čas vožnje: 00:12:17
Zaostanek: 00:00:50
26 . 65 Križnar Žan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20041020 '' - '' 00:00:50 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041020
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
27 . 19 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 '' - '' 00:00:50 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040922
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
28 . 52 Hajsinger Janko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 '' - '' 00:00:50 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030626
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
29 . 24 Tomšič Dan Andrej
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20030205 '' - '' 00:00:50 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030205
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
30 . 28 Levstik Kristjan
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20030516 '' - '' 00:00:50 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030516
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
32 . 6 Eržen Martin
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20040404 '' - '' 00:00:50 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040404
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:50
33 . 2 Košir Vid
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20041023 00:12:29 00:01:02 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041023
Čas vožnje: 00:12:29
Zaostanek: 00:01:02
34 . 64 DOKOZA Roko
BK ZADAR
Moški CRO BK ZADAR CRO20040408 '' - '' 00:01:02 >
Klub BK ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20040408
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:01:02
35 . 27 Oven Martin
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20031203 0.00875 00:01:09 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031203
Čas vožnje: 0.00875
Zaostanek: 00:01:09
36 . 4 Florjanič Jaka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20040601 00:12:49 00:01:22 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040601
Čas vožnje: 00:12:49
Zaostanek: 00:01:22
37 . 5 Flajs Maj
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20050128 '' - '' 00:01:22 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050128
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:01:22
38 . 7 Božnar Prosen Enej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20050426 00:12:59 00:01:32 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050426
Čas vožnje: 00:12:59
Zaostanek: 00:01:32
39 . 13 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 00:13:03 00:01:36 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041215
Čas vožnje: 00:13:03
Zaostanek: 00:01:36
40 . 29 JOVAN TIM
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20030711 00:13:07 00:01:40 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030711
Čas vožnje: 00:13:07
Zaostanek: 00:01:40
42 . 23 Weisseisen Jan
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20030525 00:13:19 00:01:52 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030525
Čas vožnje: 00:13:19
Zaostanek: 00:01:52
43 . 61 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 00:13:47 00:02:20 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje: 00:13:47
Zaostanek: 00:02:20
44 . 18 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 00:14:06 00:02:39 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050306
Čas vožnje: 00:14:06
Zaostanek: 00:02:39
45 . 35 Kolar Matej
KK Bled
Moški SLO KK Bled SLO20041103 00:14:11 00:02:44 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041103
Čas vožnje: 00:14:11
Zaostanek: 00:02:44
46 . 1 Sušnik Nejc
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20050519 '' - '' 00:02:44 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050519
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:02:44
47 . 37 Turk Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 00:14:23 00:02:56 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040611
Čas vožnje: 00:14:23
Zaostanek: 00:02:56
48 . 14 Rutnik Andraž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 00:15:16 00:03:49 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030524
Čas vožnje: 00:15:16
Zaostanek: 00:03:49
49 . 44 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 00:15:18 00:03:51 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050729
Čas vožnje: 00:15:18
Zaostanek: 00:03:51
50 . 30 ČUK Enej
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20050901 00:16:34 00:05:07 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050901
Čas vožnje: 00:16:34
Zaostanek: 00:05:07
DNF 31 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 -- DNF >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040729
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 63 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 -- DNS >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030219
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNS
DNF 60 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 -- DNS >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031231
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNS
DNF 36 Turk Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 -- DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031030
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNS
DNF 25 Skukan Gašper
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20030131 -- DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030131
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 82 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:26:38 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020528
Čas vožnje: 00:26:38
Zaostanek: 00:00:00
2 . 87 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 00:26:49 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020216
Čas vožnje: 00:26:49
Zaostanek: 00:00:00
3 . 89 Miholjević Fran
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka CRO20020802 00:26:55 -- >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20020802
Čas vožnje: 00:26:55
Zaostanek: 00:00:00
4 . 69 Ornik Tomaž
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart SLO20020112 00:27:28 -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020112
Čas vožnje: 00:27:28
Zaostanek: 00:00:00
5 . 84 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 '' - '' -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021213
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
6 . 86 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 00:28:31 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020501
Čas vožnje: 00:28:31
Zaostanek: 00:00:00
7 . 68 Strmšek Miha
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart SLO20020926 '' - '' -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020926
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
8 . 67 Durkov Gregor
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20020320 00:28:52 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020320
Čas vožnje: 00:28:52
Zaostanek: 00:00:00
9 . 76 Praprotnik Čurič Vid
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20020804 '' - '' -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020804
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
10 . 83 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 '' - '' -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020608
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
11 . 72 Rengeo Nikolaj
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 00:29:50 -- >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021106
Čas vožnje: 00:29:50
Zaostanek: 00:00:00
12 . 66 Ziherl Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20021224 '' - '' -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021224
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
13 . 88 Jakopović Jani
BK SVETI DONAT
Moški CRO BK SVETI DONAT CRO20021026 00:31:18 -- >
Klub BK SVETI DONAT
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20021026
Čas vožnje: 00:31:18
Zaostanek: 00:00:00
14 . 74 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 00:31:20 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020325
Čas vožnje: 00:31:20
Zaostanek: 00:00:00
15 . 73 Vidovič Filip Teo
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 00:34:00 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021103
Čas vožnje: 00:34:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 71 Cebek Rok
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart SLO20020423 00:35:55 -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020423
Čas vožnje: 00:35:55
Zaostanek: 00:00:00
DNF 78 Kranjec Žagar Matic
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20020603 DNS -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020603
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 81 Bašelj Jaša
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20020614 DNS -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020614
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 85 Peterlin Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 DNF -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020126
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 79 Groznik Svit
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20020201 DNF -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020201
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 75 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 DNF -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021024
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 80 DRAŠLER ANŽE
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20020628 DNS -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020628
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 77 PAULIČ GAŠPER
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20020927 DNF -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020927
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 113 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 00:26:36 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010404
Čas vožnje: 00:26:36
Zaostanek: 00:00:00
2 . 94 Jeretina Marko
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20011007 00:26:38 00:00:02 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011007
Čas vožnje: 00:26:38
Zaostanek: 00:00:02
3 . 117 Jurišević Carlo
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka CRO20011014 '' - '' 00:00:02 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20011014
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:02
4 . 106 Šranc Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20011225 '' - '' 00:00:02 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011225
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:02
5 . 111 Murn Boštjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 '' - '' 00:00:02 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010115
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:02
6 . 105 Pajek Benjamin
KK Bled
Moški SLO KK Bled SLO20010402 '' - '' 00:00:02 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010402
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:02
7 . 91 Zalar Gašper
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20010728 '' - '' 00:00:02 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010728
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:02
8 . 104 Žnidar Maj
KK Bled
Moški SLO KK Bled SLO20010516 '' - '' 00:00:02 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010516
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:02
9 . 96 Čemažar Jaka
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20010215 '' - '' 00:00:02 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010215
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:02
10 . 115 Ašič Simon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 00:27:21 00:00:45 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010930
Čas vožnje: 00:27:21
Zaostanek: 00:00:45
11 . 116 Šepat Antonio
BK SVETI DONAT
Moški CRO BK SVETI DONAT CRO20011124 00:27:36 00:01:00 >
Klub BK SVETI DONAT
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20011124
Čas vožnje: 00:27:36
Zaostanek: 00:01:00
12 . 114 Badovinac Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 00:27:58 00:01:22 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011105
Čas vožnje: 00:27:58
Zaostanek: 00:01:22
13 . 110 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 '' - '' 00:01:22 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010501
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:01:22
14 . 103 Divjak Aljaž
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart SLO20010801 00:28:07 00:01:31 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010801
Čas vožnje: 00:28:07
Zaostanek: 00:01:31
15 . 112 Kovačič Rok
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 '' - '' 00:01:31 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010117
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:01:31
16 . 93 Kogovšek Kancijan
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20011228 '' - '' 00:01:31 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011228
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:01:31
17 . 95 Čuk Tjaž
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20010426 '' - '' 00:01:31 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010426
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:01:31
18 . 108 Vovko Tadej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010112 00:29:27 00:02:51 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010112
Čas vožnje: 00:29:27
Zaostanek: 00:02:51
19 . 109 Turk Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 00:30:41 00:04:05 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011013
Čas vožnje: 00:30:41
Zaostanek: 00:04:05
20 . 92 Križman Marko
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20010922 00:31:06 00:04:30 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010922
Čas vožnje: 00:31:06
Zaostanek: 00:04:30
DNF 90 ŽELEZNIK ŽIGA
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20010301 -- DNF >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010301
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 100 Ljubec Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 -- DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011108
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 101 Gaiser Alexander
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 -- DNS >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011202
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNS
DNF 98 Brdnik Tim
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20010206 -- DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010206
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNS
DNF 97 Čadež Matevž
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20010821 -- DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010821
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNS
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 23 Ostervuh Jan
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO19990402 00:44:14 -- >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990402
Čas vožnje: 00:44:14
Zaostanek: 00:00:00
2 . 51 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 00:44:19 00:00:05 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000925
Čas vožnje: 00:44:19
Zaostanek: 00:00:05
3 . 55 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 '' - '' 00:00:05 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:05
4 . 19 Cizelj Pavel
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO19990115 00:44:31 00:00:17 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990115
Čas vožnje: 00:44:31
Zaostanek: 00:00:17
5 . 20 Debevec Blaž
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO19990215 '' - '' 00:00:17 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990215
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:17
6 . 28 Jančar Žiga
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20000117 '' - '' 00:00:17 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000117
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:17
7 . 17 Malovič Nace
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 '' - '' 00:00:17 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:17
8 . 18 Finkšt Matic
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO19990113 '' - '' 00:00:17 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990113
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:17
9 . 61 Šepat Luka
BK SVETI DONAT
Moški CRO BK SVETI DONAT CRO19990913 '' - '' 00:00:17 >
Klub BK SVETI DONAT
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990913
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:17
10 . 54 Omrzel Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 00:44:35 00:00:21 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001231
Čas vožnje: 00:44:35
Zaostanek: 00:00:21
11 . 70 Kavšek Luka
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19991026 '' - '' 00:00:21 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19991026
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
12 . 56 Fržop Roko
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG CRO20000703 '' - '' 00:00:21 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20000703
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
13 . 64 Šotola Ivan
BK SOKOL VINKOVCI
Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI CRO19990108 '' - '' 00:00:21 >
Klub BK SOKOL VINKOVCI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990108
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
14 . 15 Paj Jernej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 '' - '' 00:00:21 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990519
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
15 . 48 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 00:44:43 00:00:29 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000629
Čas vožnje: 00:44:43
Zaostanek: 00:00:29
16 . 62 Zorovic Roko
BK SVETI DONAT
Moški CRO BK SVETI DONAT CRO19991005 00:44:52 00:00:38 >
Klub BK SVETI DONAT
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19991005
Čas vožnje: 00:44:52
Zaostanek: 00:00:38
17 . 63 IAN DRAŠKOVIĆ
BK Sveta Nedelja
Moški CRO BK Sveta Nedelja CRO20000825 00:45:12 00:00:58 >
Klub BK Sveta Nedelja
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20000825
Čas vožnje: 00:45:12
Zaostanek: 00:00:58
18 . 24 Kogovšek Krištof
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO19990404 00:45:50 00:01:36 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990404
Čas vožnje: 00:45:50
Zaostanek: 00:01:36
19 . 50 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 '' - '' 00:01:36 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000826
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:01:36
20 . 7 Čadež David
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20000912 '' - '' 00:01:36 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:01:36
21 . 27 Šetina Matic
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO19990909 '' - '' 00:01:36 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990909
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:01:36
22 . 58 Knežević Karlo
BK ZADAR
Moški CRO BK ZADAR CRO20000227 00:45:29 00:01:15 >
Klub BK ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20000227
Čas vožnje: 00:45:29
Zaostanek: 00:01:15
23 . 69 Podlesnik Anže
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19990904 '' - '' 00:01:15 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990904
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:01:15
24 . 39 Šmit Matic
KK Bled
Moški SLO KK Bled SLO19990530 '' - '' 00:01:15 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990530
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:01:15
25 . 2 Pirih Aleš
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20000306 00:46:21 00:02:07 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000306
Čas vožnje: 00:46:21
Zaostanek: 00:02:07
26 . 60 Jakopović Sven
BK SVETI DONAT
Moški CRO BK SVETI DONAT CRO19990311 00:46:29 00:02:15 >
Klub BK SVETI DONAT
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990311
Čas vožnje: 00:46:29
Zaostanek: 00:02:15
27 . 29 Kimovec Žan Mark
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20000224 00:46:32 00:02:18 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000224
Čas vožnje: 00:46:32
Zaostanek: 00:02:18
28 . 65 Zadro Zvonimir
BK SOKOL VINKOVCI
Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI CRO20000804 '' - '' 00:02:18 >
Klub BK SOKOL VINKOVCI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20000804
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:02:18
29 . 32 Cunder Martin
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20000805 00:46:39 00:02:25 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000805
Čas vožnje: 00:46:39
Zaostanek: 00:02:25
30 . 47 Kostanjšek Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 00:46:51 00:02:37 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000429
Čas vožnje: 00:46:51
Zaostanek: 00:02:37
31 . 26 Križman Matjaž
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO19990613 00:47:00 00:02:46 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990613
Čas vožnje: 00:47:00
Zaostanek: 00:02:46
32 . 40 Šranc Peter
KK Bled
Moški SLO KK Bled SLO19990620 00:47:32 00:03:18 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990620
Čas vožnje: 00:47:32
Zaostanek: 00:03:18
33 . 6 Kušar Jan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20000902 00:47:38 00:03:24 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000902
Čas vožnje: 00:47:38
Zaostanek: 00:03:24
34 . 49 Koračin David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000803 '' - '' 00:03:24 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000803
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:03:24
35 . 34 Rengeo Aleksander
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 '' - '' 00:03:24 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001213
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:03:24
36 . 31 Jovan Jan
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20000804 00:47:46 00:03:32 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000804
Čas vožnje: 00:47:46
Zaostanek: 00:03:32
37 . 11 Slekovec Žiga
KK TBP Lenart
Moški SLO KK TBP Lenart SLO20000202 '' - '' 00:03:32 >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000202
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:03:32
38 . 66 MARIN JOTANOVIĆ
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka CRO20000427 '' - '' 00:03:32 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20000427
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:03:32
39 . 44 Slapničar Bor
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO19990605 '' - '' 00:03:32 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990605
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:03:32
40 . 46 Novak Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117 '' - '' 00:03:32 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19991117
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:03:32
41 . 22 Starčič Dino
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO19990313 00:49:21 00:05:07 >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990313
Čas vožnje: 00:49:21
Zaostanek: 00:05:07
42 . 52 Bogataj Patrik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 '' - '' 00:05:07 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001023
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:05:07
DNF 5 Oman Urban
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20000630 -- DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000630
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 8 Svetličič Andraž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20000719 -- DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000719
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 25 Legenštein Andraž
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO19990527 -- DNF >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990527
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 33 Groznik Urh
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20000902 -- DNF >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000902
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 37 NICOLA JOLIDON
Team Doltcini
Moški Team Doltcini SUI20000520 -- DNF >
Klub Team Doltcini
Država
Spol: Moški
Licenca: SUI20000520
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 38 Medja Kristjan
KK Bled
Moški SLO KK Bled SLO19990519 -- DNF >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990519
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 42 Kosovel David
KK Bled
Moški SLO KK Bled SLO19990820 -- DNF >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990820
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 43 Topolovec Matija
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO19990406 -- DNF >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990406
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 57 Grgić Ivan
BK ZADAR
Moški CRO BK ZADAR CRO19990830 -- DNF >
Klub BK ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990830
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 1 Eržen Luka
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO19990127 -- DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990127
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 3 Švab Tilen
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20000328 -- DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000328
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 4 Kalamar Žan
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ SLO20000607 -- DNF >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000607
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 35 Skuk Luka
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20000328 -- DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000328
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNS
DNF 30 Stoklas Mai
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20000421 -- DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000421
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNS
DNF 59 Srbić Toni
BK ZADAR
Moški CRO BK ZADAR CRO20000531 -- DNF >
Klub BK ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20000531
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNF
DNF 53 Cvelbar Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 -- DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001118
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNS
DNF 36 Jagodic Filip
Rog AS
Moški SLO Rog AS SLO20000920 -- DNS >
Klub Rog AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000920
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNS
DNF 45 Poberžnik Juš
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 -- DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990702
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 267 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 00:11:55 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030815
Čas vožnje: 00:11:55
Zaostanek: 00:00:00
2 . 283 Prevc Eva
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ SLO20030829 '' - '' -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030829
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
3 . 264 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 00:12:13 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040221
Čas vožnje: 00:12:13
Zaostanek: 00:00:00
4 . 284 Kalan Neja
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ SLO20040921 00:12:17 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040921
Čas vožnje: 00:12:17
Zaostanek: 00:00:00
5 . 262 Hamler Tajda
KK TBP Lenart
Ženski SLO KK TBP Lenart SLO20031219 00:13:12 -- >
Klub KK TBP Lenart
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje: 00:13:12
Zaostanek: 00:00:00
DNF 263 Šmit Maruša
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 DNF -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030517
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 265 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 DNF -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040512
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DNF 266 Kranjec Žagar Hana
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 DNF -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050609
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 269 Ahačič Ana
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ SLO20021025 00:11:38 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20021025
Čas vožnje: 00:11:38
Zaostanek: 00:00:00
2 . 268 Sušnik Tjaša
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ SLO20020803 00:11:52 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20020803
Čas vožnje: 00:11:52
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 285 Šintić Tea
BK ZADAR
Ženski CRO BK ZADAR CRO20010306 00:31:47 -- >
Klub BK ZADAR
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20010306
Čas vožnje: 00:31:47
Zaostanek: 00:00:00
2 . 272 Puvača Irina
BK Rijeka
Ženski CRO BK Rijeka CRO20010714 00:32:30 -- >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20010714
Čas vožnje: 00:32:30
Zaostanek: 00:00:00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 286 Posavec Mateja
BK Rijeka
Ženski CRO BK Rijeka CRO20001107 00:28:07 -- >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20001107
Čas vožnje: 00:28:07
Zaostanek: 00:00:00
2 . 280 Šintić Josipa
BK ZADAR
Ženski CRO BK ZADAR CRO19990630 00:28:31 -- >
Klub BK ZADAR
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO19990630
Čas vožnje: 00:28:31
Zaostanek: 00:00:00
3 . 281 Dokoza Nina
BK ZADAR
Ženski CRO BK ZADAR CRO20000403 00:29:07 -- >
Klub BK ZADAR
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20000403
Čas vožnje: 00:29:07
Zaostanek: 00:00:00
4 . 278 Dovjak Katja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000815 00:30:56 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000815
Čas vožnje: 00:30:56
Zaostanek: 00:00:00
5 . 279 Debenec Sara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 00:31:06 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000228
Čas vožnje: 00:31:06
Zaostanek: 00:00:00
6 . 277 Fajfar Manca
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000221 00:31:36 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000221
Čas vožnje: 00:31:36
Zaostanek: 00:00:00
7 . 275 Komar Liza
KK KRANJ
Ženski SLO KK KRANJ SLO19990921 00:31:41 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990921
Čas vožnje: 00:31:41
Zaostanek: 00:00:00
DNF 276 Kostanjšek Nika
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 DNS -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000429
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 282 Čargonja Dorotea
BK Rijeka
Ženski CRO BK Rijeka CRO20000818 DNF -- >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20000818
Čas vožnje: DNF
Zaostanek: 00:00:00
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 252 Jeretina Katja
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19970523 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19970523
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 250 Zajc Hajdi
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19981215
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 251 Weisseisen Eva
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980429 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980429
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 253 Berlan Ula
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980505
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 254 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 00:45:29 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19941014
Čas vožnje: 00:45:29
Zaostanek: 00:00:00
2 . 259 Ferenčić Antonela
Meridiana Kamen Team
Ženski CRO Meridiana Kamen Team CRO19940423 '' - '' -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO19940423
Čas vožnje: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
3 . 258 Novak Alenka
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817 00:46:39 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19770817
Čas vožnje: 00:46:39
Zaostanek: 00:00:00
4 . 255 Žnidaršič Anita
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19960301 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19960301
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 270 Vilar Tesa
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19950903 -- -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19950903
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content