Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: OKOLI GRMA 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:OKOLI GRMA 2015 Datum:29.08.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
DEČKI D (U13) -M
1 . 39 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 05:47:00
2 . 21 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 05:47:00
3 . 38 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 05:47:00
4 . 27 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 05:54:00
5 . 37 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 06:00:00
6 . 26 Robič Nal Jure Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 06:12:00
7 . 30 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 06:12:00
8 . 41 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 06:15:00
9 . 29 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601 06:15:00
10 . 25 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE SLO20041103 06:35:00
11 . 22 Kavšček Sven Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213 06:40:00
12 . 40 Kalan Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040718 06:48:00
13 . 28 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 06:48:00
14 . 24 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 07:01:00
15 . 34 Debevec Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 07:04:00
DEČKI E (U13) -M
1 . 5 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 03:41:00
2 . 10 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050409 03:57:00
3 . 7 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 04:05:00
4 . 3 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 04:19:00
5 . 8 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 04:19:00
6 . 11 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 04:19:00
7 . 9 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 04:19:00
8 . 1 Avbar Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 04:19:00
9 . 6 Uvodič Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO 20051022 04:41:00
10 . 4 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 04:56:00
11 . 2 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 05:04:00
ELITE-M
1 . 3 Kump Marko Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19880909 --
2 . 8 Rumac Josip Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) CRO19941026 --
3 . 10 Jenko Robi Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19900415 --
4 . 26 PATRICK BOSMAN Moški AUT Tirol cycling team AUT19940116 --
5 . 23 Poljanec Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 --
6 . 22 Grošelj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 --
7 . 1 Roglič Primož Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19891029 --
8 . 76 MATTEO FABBRO Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19950410 --
9 . 36 AANDREAS GRAF Moški AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM AUT19850807 --
10 . 33 DAVID WÖHRER Moški AUT Tirol cycling team AUT19900214 --
11 . 2 Fajt Kristjan Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19820705 --
12 . 7 Rogina Radoslav Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 --
13 . 35 CLEMENS FANKHAUSER Moški AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM AUT19850902 --
14 . 78 Marin Matej Moški SLO TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS SLO19800702 --
15 . 79 LUKAS GRÜNWALDER Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19900802 --
16 . 24 Grošelj Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960405 --
17 . 20 Logar Tadej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117 --
18 . 19 Razingar Matej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940827 --
19 . 38 ALEXANDER MEIER Moški DEU HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM GER19920128 --
20 . 39 ANDREAS HOFER Moški AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM AUT19910208 --
21 . 34 JOSEF BENETSEDER Moški AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM AUT19830210 --
22 . 30 MARIO STOCK Moški AUT Tirol cycling team AUT19950917 --
23 . 21 Svab Jernej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO11950826 --
24 . 32 MARTIN WEISS Moški AUT Tirol cycling team AUT19910415 --
25 . 80 JOHANNES SCHINNAGEL Moški DEU TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS GER19960529 --
DNF 92 ATKINS TOBY Moški BRITISCH CYCLING GBR19940304 DNF
DNF 91 SANDOVAL MARTINS URI Moški AMORE VITA MEX19900807 DNF
DNF 90 PAOLO LUNARDON Moški ITA AMORE VITA ITA 19920117 DNF
DNF 89 RINO ZAMPILLI Moški ITA AMORE VITA ITA19840307 DNF
DNF 88 EUGENIO BANI Moški ITA AMORE VITA ITA 19910113 DNF
DNF 87 ALEKSA CRČEVIĆ Moški BIH BK SUMMIT BIH 19950214 DNF
DNF 84 SEBASTIAN STAMEGNA Moški ITA GM CYCLING TEAM ITA19890624 DNF
DNF 77 DANIEL BIEDERMANN Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19930324 DNF
DNF 70 ANDREA BRAVIN Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19951010 DNF
DNF 68 Gunjevic Bojan Moški CRO BK Ciklus CRO19871211 DNF
DNF 63 ALI JAWAD Hassan Moški BAHRAIN BRN19871103 DNF
DNF 62 TAHA ADNAN Sayed Moški BAHRAIN BRN19861231 DNF
DNF 61 SAYED ALAWI Ahmed Moški BAHRAIN BRN19871230 DNF
DNF 60 ISA ISMAIL Ayoob Moški BAHRAIN BRN19930314 DNF
DNF 58 HUSSAIN ALBASRI Ahmed Moški BAHRAIN BRN19860113 DNF
DNF 59 MANSOOR MANSOOR Mohd Moški BAHRAIN BRN19870917 DNF
DNF 40 DOMINIK HRINKOW Moški AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM AUT19880804 DNF
DNF 37 BALDUF Sebastian Moški DEU HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM GER19890222 DNF
DNF 29 MARIO SCHOIBL Moški AUT Tirol cycling team AUT19900625 DNF
DNF 28 FLORIAN SCHIPFLINGER Moški AUT Tirol cycling team AUT19950304 DNF
DNF 27 STEPHAN PRAXMARER Moški AUT Tirol cycling team AUT19890301 DNF
DNF 25 Čotar Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960421 DNF
DNF 16 Jerkič Žan Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960925 DNF
DNF 15 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960725 DNF
DNF 14 Stepišnik Jure Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19960924 DNF
DNF 13 Šafarič Kolar Matic Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19950728 DNF
DNF 11 Miškulin Jure Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19941105 DNF
DNF 9 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19961116 DNF
DNF 4 Štimulak Klemen Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19900720 DNF
DEČKI C (U13)-M
1 . 59 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 17:05:00
2 . 63 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 17:10:00
3 . 69 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 17:18:00
4 . 58 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 17:25:00
5 . 54 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 17:38:00
6 . 56 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 17:38:00
7 . 131 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 17:38:00
8 . 76 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 17:38:00
9 . 64 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 17:38:00
10 . 52 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 17:38:00
11 . 51 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 17:42:00
12 . 60 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 17:50:00
13 . 55 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 17:50:00
14 . 88 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 17:50:00
15 . 130 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 17:50:00
16 . 70 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 0.75625
17 . 65 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 18:15:00
18 . 68 Jeromel Taj Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20031011 18:17:00
19 . 72 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 18:20:00
20 . 77 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 18:26:00
21 . 67 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 0.78125
22 . 89 Tavčar Jaša Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105 0.78125
23 . 66 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 19:05:00
24 . 73 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 19:25:00
25 . 74 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 19:25:00
DNF 129 Nose Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030504 DNF
DNF 78 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 DNS
DNF 62 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 DNF
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 92 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 23:36:00
2 . 90 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 23:46:00
3 . 111 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:10:00
4 . 98 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 00:10:00
5 . 107 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 1.03125
6 . 110 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 01:25:00
7 . 94 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 01:25:00
8 . 101 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 01:55:00
9 . 102 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 --
10 . 104 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 --
11 . 100 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 --
12 . 108 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 --
DNF 115 Ziherl Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 DNF
DNF 109 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 DNS
DNF 106 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 DNF
DNF 105 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 DNF
DNF 97 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 DNF
DNF 96 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 DNF
DNF 95 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 DNF
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 126 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 01:48:00
2 . 123 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 01:48:00
3 . 121 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 02:14:00
4 . 125 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 02:23:00
5 . 143 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 02:38:00
6 . 130 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 02:38:00
7 . 122 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 02:38:00
8 . 142 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 02:38:00
9 . 148 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 02:38:00
10 . 138 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 02:38:00
11 . 144 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 02:42:00
12 . 141 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 02:45:00
13 . 124 Kovačič Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 03:38:00
DNF 150 KASTELIC Jani Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010410 DNS
DNF 149 ŽELEZNIK ŽIGA Moški SLO RADENSKA AS SLO20010301 DNF
DNF 145 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 DNF
DNF 140 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 DNF
DNF 139 Brdnik Tim Moški SLO RADENSKA AS SLO20010206 DNS
DNF 137 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 DNS
DNF 136 Gaiser Alexander Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 DNF
DNF 135 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 DNF
DNF 134 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 DNF
DNF 132 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 DNF
DNF 131 Pajek Benjamin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010402 DNF
DNF 129 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO20010811 DNF
DNF 128 Vovko Tadej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010112 DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 46 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 10:00:00
2 . 47 Potočki Viktor Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327 10:24:00
3 . 137 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 10:38:00
4 . 32 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 10:38:00
5 . 34 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 10:38:00
6 . 10 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 10:38:00
7 . 1 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 10:38:00
8 . 6 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 10:38:00
9 . 4 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 11:11:00
10 . 39 Kugonič Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19990218 11:11:00
11 . 16 Medja Kristjan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990519 11:11:00
12 . 37 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 11:11:00
13 . 139 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127 11:11:00
14 . 40 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 11:20:00
15 . 2 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 11:20:00
16 . 19 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 11:20:00
17 . 54 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19990904 11:38:00
18 . 12 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 11:38:00
DNF 27 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 --
DNF 28 Ljubec Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000225 --
DNF 29 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 --
DNF 30 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990701 --
DNF 31 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 --
DNF 33 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 --
DNF 35 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 --
DNF 36 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 --
DNF 38 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO20000902 --
DNF 41 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 --
DNF 42 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 --
DNF 43 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404 --
DNF 44 Fržop Roko Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO20000703 --
DNF 45 Legenštein Andraž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990527 --
DNF 48 Skuk Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20000328 --
DNF 50 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS SLO19990313 --
DNF 52 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990909 --
DNF 53 Kavšek Luka Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19991026 --
DNF 136 Svetličič Andraž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000719 --
DNF 138 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 --
DNF 140 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 --
DNF 141 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607 --
DNF 142 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902 --
DNF 3 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 --
DNF 5 Cvelbar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001118 --
DNF 7 Koračin David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000803 --
DNF 8 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 --
DNF 9 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117 --
DNF 11 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 --
DNF 13 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE SLO19990605 --
DNF 14 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE SLO19990406 --
DNF 15 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990820 --
DNF 17 Zorovic Roko Moški CRO BK Sveti Donat CRO19991005 --
DNF 18 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 --
DNF 20 Šotola Ivan Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO1990108 --
DNF 21 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 --
DNF 22 Zadro Zvonimir Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO20000804 --
DNF 23 Hočevar Kristjan Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19990503 --
DNF 24 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 --
DNF 26 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620 --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 74 Majoli Fran Moški CRO KK ADRIA MOBIL CRO19980216 --
2 . 79 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 --
3 . 100 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 --
4 . 90 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 --
5 . 73 Mesojedec Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970315 --
6 . 84 ROŠKAR TIM Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 --
7 . 82 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 --
8 . 72 Muhič Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19971114 --
9 . 95 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 --
10 . 103 Liha Muhamed Moški BIH BK Bihać BIH19971205 --
11 . 80 Đermanović Goran Moški BIH BK SUMMIT Banja Luka BIH19980306 --
12 . 78 Komel Patrik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970102 --
13 . 83 Škafar Matej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970408 --
DNF 87 Sever Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO19970514 --
DNF 88 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129 --
DNF 89 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 --
DNF 91 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS SLO19980526 --
DNF 92 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19980419 --
DNF 94 Andrejaš Žan Moški SLO RADENSKA AS SLO19970107 --
DNF 96 Bregar Žan Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19980815 --
DNF 98 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART SLO19980828 --
DNF 101 Drvarič Patrik Moški SLO KK TROPOVCI SLO19970802 --
DNF 110 Lipovac Filip Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO 19971011 --
DNF 104 Vincelj Leonard Moški CRO BK Perfa CRO19980310 --
DNF 143 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005 --
DNF 106 Čančar Damir Moški CRO BK Perfa CRO19980323 --
DNF 107 SAAD ALSAADI Talal Moški BAHRAIN BRN19981119 --
DNF 108 NASSER AL-DOSERI Jamal Moški BAHRAIN BRN19980216 --
DNF 109 Gvozdanović Filip Moški CRO BK SVETA NEDELJA CRO19980508 --
DNF 75 Konda Kristjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19981125 --
DNF 76 Horvat Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19981006 --
DNF 70 Zupančič Mitja Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980701 --
DNF 77 Mugerli Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 82 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 17:42:00
2 . 79 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 17:50:00
3 . 80 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 18:01:00
4 . 81 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 18:04:00
5 . 84 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 18:26:00
6 . 85 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 18:52:00
7 . 83 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 19:27:00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 86 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 17:38:00
2 . 87 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 17:42:00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 155 Penko Karin Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 02:42:00
2 . 133 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI SLO 19991208 02:42:00
3 . 157 Ustar Maša Pia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990901 KROG -2
4 . 159 Posavec Mateja Ženski CRO BK SVETA NEDELJA CRO20001107 KROG -2
5 . 134 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 KROG -3
DNF 158 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921 DNF
DNF 154 Fajfar Manca Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000221 DNF
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 123 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 11:38:00
2 . 120 Jeretina Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19970523 12:10:00
3 . 121 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 12:15:00
DNF 124 Fras Špela Ženski SLO KK TBP LENART SLO19980405 DNF
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 132 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817 11:11:00
2 . 135 Vilar Tesa Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19950903 11:11:00

Komentarji