Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL OBČINE STRAŽA 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL OBČINE STRAŽA 2015 Datum:13.09.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Več
DEČKI D (U13) -M
1 . 40 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 10:50:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040924
Čas vožnje: 10:50:00
2 . 27 Žnidar Žiga
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 10:50:00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040803
Čas vožnje: 10:50:00
3 . 24 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 10:50:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041223
Čas vožnje: 10:50:00
4 . 46 Svetličič Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040413 10:50:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040413
Čas vožnje: 10:50:00
5 . 44 Gojković Nicolas
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar CRO20040626 10:50:00 >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20040626
Čas vožnje: 10:50:00
6 . 21 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 10:50:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040124
Čas vožnje: 10:50:00
7 . 39 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 11:01:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040729
Čas vožnje: 11:01:00
8 . 38 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 11:01:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041030
Čas vožnje: 11:01:00
9 . 42 Kucelj Patrik
BK STUBAKI
Moški CRO BK STUBAKI CRO20040530 11:10:00 >
Klub BK STUBAKI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20040530
Čas vožnje: 11:10:00
10 . 34 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 11:10:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040922
Čas vožnje: 11:10:00
11 . 32 Križnar Žan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 11:18:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041020
Čas vožnje: 11:18:00
12 . 43 Dokoza Roko
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar CRO20040408 0.48125 >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20040408
Čas vožnje: 0.48125
13 . 31 Košir Vid
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 0.48125 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041023
Čas vožnje: 0.48125
14 . 28 Eržen Martin
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 11:49:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040404
Čas vožnje: 11:49:00
15 . 45 Kraljević Rio
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar CRO20040508 12:06:00 >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20040508
Čas vožnje: 12:06:00
16 . 35 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 12:12:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041215
Čas vožnje: 12:12:00
17 . 22 Kavšček Sven
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213 12:17:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041213
Čas vožnje: 12:17:00
18 . 36 Debevec Jakob
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 13:31:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040702
Čas vožnje: 13:31:00
DNF19 . 25 Kolar Matej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20041103 DNF >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041103
Čas vožnje: DNF
DEČKI E (U13) -M
1 . 5 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 06:18:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050511
Čas vožnje: 06:18:00
2 . 6 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 06:34:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
Čas vožnje: 06:34:00
3 . 10 Božnar Prosen Enej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 06:39:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050426
Čas vožnje: 06:39:00
4 . 11 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 06:39:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050306
Čas vožnje: 06:39:00
5 . 7 Flajs Maj
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 06:54:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050128
Čas vožnje: 06:54:00
6 . 8 Sušnik Nejc
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 07:05:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050519
Čas vožnje: 07:05:00
7 . 14 Josipović Gabrijel
BK STUBAKI
Moški CRO BK STUBAKI CRO20050204 07:12:00 >
Klub BK STUBAKI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20050204
Čas vožnje: 07:12:00
8 . 3 Judež Bine
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 07:20:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20061116
Čas vožnje: 07:20:00
9 . 15 Skušić Mislav
BK STUBAKI
Moški CRO BK STUBAKI CRO20050823 07:27:00 >
Klub BK STUBAKI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20050823
Čas vožnje: 07:27:00
10 . 1 Avbar Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 07:45:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050409
Čas vožnje: 07:45:00
11 . 12 ČUK Enej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 0.33125 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050901
Čas vožnje: 0.33125
12 . 13 Pavlina Rudolf
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO20050809 08:08:00 >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20050809
Čas vožnje: 08:08:00
13 . 4 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 08:30:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050729
Čas vožnje: 08:30:00
DEČKI C (U13)-M
1 . 60 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 17:05:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030304
Čas vožnje: 17:05:00
2 . 56 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 17:11:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030121
Čas vožnje: 17:11:00
3 . 77 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 17:11:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030224
Čas vožnje: 17:11:00
4 . 70 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 17:11:00 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031106
Čas vožnje: 17:11:00
5 . 69 Rojko Nik
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 17:11:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030107
Čas vožnje: 17:11:00
6 . 57 Misini Denis
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 17:19:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030702
Čas vožnje: 17:19:00
7 . 85 Krizmanic Bruno
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO20030921 17:19:00 >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20030921
Čas vožnje: 17:19:00
8 . 52 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 17:19:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030404
Čas vožnje: 17:19:00
9 . 71 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 17:19:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030425
Čas vožnje: 17:19:00
10 . 62 Turk Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 17:19:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031030
Čas vožnje: 17:19:00
11 . 59 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 17:19:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030614
Čas vožnje: 17:19:00
12 . 54 Hočevar Tin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 17:19:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031007
Čas vožnje: 17:19:00
13 . 82 Skukan Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 17:19:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030131
Čas vožnje: 17:19:00
14 . 83 Tomšič Dan Andrej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 17:22:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030205
Čas vožnje: 17:22:00
15 . 81 PAVRIČ MARK
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 17:26:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030212
Čas vožnje: 17:26:00
16 . 78 JOVAN TIM
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 17:26:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030711
Čas vožnje: 17:26:00
17 . 75 Poropat Žan Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 17:29:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030925
Čas vožnje: 17:29:00
18 . 73 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 0.73125 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030509
Čas vožnje: 0.73125
19 . 61 Tavčar Jaša
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105 18:30:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030105
Čas vožnje: 18:30:00
20 . 72 Jeromel Taj
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20031011 18:46:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031011
Čas vožnje: 18:46:00
21 . 79 Levstik Kristjan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 18:53:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030516
Čas vožnje: 18:53:00
22 . 65 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 18:53:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031231
Čas vožnje: 18:53:00
23 . 74 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 19:09:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030422
Čas vožnje: 19:09:00
24 . 66 Jenčič Lan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 19:29:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030718
Čas vožnje: 19:29:00
25 . 80 Oven Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 19:32:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031203
Čas vožnje: 19:32:00
26 . 84 Weisseisen Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030525
Čas vožnje: 00:00:00
27 . 67 Kovačev Mario
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030912
Čas vožnje: 00:00:00
28 . 76 Rutnik Andraž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030524
Čas vožnje: 00:00:00
DNF29 . 53 Hajsinger Janko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030626
Čas vožnje: DNF
DNF30 . 55 Jamnik Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030214
Čas vožnje: DNF
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 91 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 00:02:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020216
Čas vožnje: 00:02:00
2 . 92 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 00:02:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020501
Čas vožnje: 00:02:00
3 . 112 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:07:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020528
Čas vožnje: 00:07:00
4 . 99 Ornik Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 00:07:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020112
Čas vožnje: 00:07:00
5 . 114 Gojković Oliver
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar CRO 00:28:00 >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO
Čas vožnje: 00:28:00
6 . 102 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 00:32:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021024
Čas vožnje: 00:32:00
7 . 105 Bašelj Jaša
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 01:33:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020614
Čas vožnje: 01:33:00
8 . 111 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 01:33:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020608
Čas vožnje: 01:33:00
9 . 110 Praprotnik Čurič Vid
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 01:33:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020804
Čas vožnje: 01:33:00
10 . 94 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 01:33:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021213
Čas vožnje: 01:33:00
11 . 95 Durkov Gregor
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 01:33:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020320
Čas vožnje: 01:33:00
12 . 101 Rengeo Nikolaj
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 01:33:00 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021106
Čas vožnje: 01:33:00
13 . 100 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 01:33:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020926
Čas vožnje: 01:33:00
14 . 103 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020325
Čas vožnje: 00:00:00
15 . 106 DRAŠLER ANŽE
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020628
Čas vožnje: 00:00:00
16 . 96 Ziherl Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021224
Čas vožnje: 00:00:00
17 . 109 PAULIČ GAŠPER
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020927
Čas vožnje: 00:00:00
18 . 113 Lončar Luka
BK STUBAKI
Moški CRO BK STUBAKI CRO20020703 -- >
Klub BK STUBAKI
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20020703
Čas vožnje: 00:00:00
19 . 104 Vidovič Filip Teo
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021103
Čas vožnje: 00:00:00
20 . 93 Peterlin Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020126
Čas vožnje: 00:00:00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 122 Badovinac Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 02:35:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011105
Čas vožnje: 02:35:00
2 . 147 Zalar Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 02:35:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010728
Čas vožnje: 02:35:00
3 . 127 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 02:41:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010501
Čas vožnje: 02:41:00
4 . 123 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 02:47:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010404
Čas vožnje: 02:47:00
5 . 132 Šranc Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20011225 02:47:00 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011225
Čas vožnje: 02:47:00
6 . 144 Jeretina Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 02:47:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011007
Čas vožnje: 02:47:00
7 . 134 Žnidar Maj
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 02:47:00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010516
Čas vožnje: 02:47:00
8 . 133 Pajek Benjamin
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010402 02:47:00 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010402
Čas vožnje: 02:47:00
9 . 124 Kovačič Rok
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 02:47:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010117
Čas vožnje: 02:47:00
10 . 145 Kogovšek Kancijan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 02:47:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011228
Čas vožnje: 02:47:00
11 . 125 Murn Boštjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 02:47:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010115
Čas vožnje: 02:47:00
12 . 142 Čemažar Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 02:47:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010215
Čas vožnje: 02:47:00
13 . 148 Jurišević Carlo
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka CRO20011014 02:47:00 >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20011014
Čas vožnje: 02:47:00
14 . 143 Čuk Tjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 02:47:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010426
Čas vožnje: 02:47:00
15 . 121 Ašič Simon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 02:47:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010930
Čas vožnje: 02:47:00
16 . 135 Divjak Aljaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 04:10:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010801
Čas vožnje: 04:10:00
17 . 139 Polanec Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 04:22:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010226
Čas vožnje: 04:22:00
18 . 141 Čadež Matevž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 04:24:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010821
Čas vožnje: 04:24:00
19 . 136 Peršak Vid
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010105
Čas vožnje: 00:00:00
20 . 137 Gaiser Alexander
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011202
Čas vožnje: 00:00:00
21 . 131 Slapničar Vid
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20010811 -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010811
Čas vožnje: 00:00:00
DNF22 . 140 Brdnik Tim
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010206 DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010206
Čas vožnje: DNS
DNF23 . 138 Ljubec Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 DNF >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011108
Čas vožnje: DNF
DNF24 . 146 Križman Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 DNF >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010922
Čas vožnje: DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 156 Šmit Maruša
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 10:50:00 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030517
Čas vožnje: 10:50:00
2 . 157 Prevc Eva
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 11:16:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030829
Čas vožnje: 11:16:00
3 . 158 Kalan Neja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 0.48125 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040921
Čas vožnje: 0.48125
4 . 159 Hamler Tajda
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 11:56:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje: 11:56:00
DNF5 . 161 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 DNF >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030815
Čas vožnje: DNF
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 165 Ahačič Ana
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 17:11:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20021025
Čas vožnje: 17:11:00
2 . 166 Sušnik Tjaša
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 17:19:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20020803
Čas vožnje: 17:19:00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 170 Šintić Tea
BK Zadar
Ženski CRO BK Zadar CRO20010305 -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20010305
Čas vožnje: 00:00:00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 184 Penko Karin
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 02:47:00 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990803
Čas vožnje: 02:47:00
2 . 183 Ustar Maša Pia
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990901 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990901
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 189 Perinović Maja
BK Zadar
Ženski CRO BK Zadar CRO19990924 -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO19990924
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 190 Dokoza Nina
BK Zadar
Ženski CRO BK Zadar CRO -- >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 192 Posavec Mateja
BK Sveta Nedelja
Ženski CRO BK Sveta Nedelja CRO20001107 -- >
Klub BK Sveta Nedelja
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20001107
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 187 Debenec Sara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000228
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 181 Štrancar Ema
MEBLOJOGI
Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19990623 -- >
Klub MEBLOJOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990623
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 182 Komar Liza
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921 DNS >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990921
Čas vožnje: DNS

Komentarji

 

Mobile content