Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP V VOŽNJI NA ČAS OTOČEC 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:DP V VOŽNJI NA ČAS OTOČEC 2015 Datum:12.09.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
DEČKI C (U13)-M
1 . 69 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 6:33.35 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030304
Čas vožnje: 6:33.35
Zaostanek: 00:00:00
2 . 63 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 6:51.55 04:48:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030121
Čas vožnje: 6:51.55
Zaostanek: 04:48:00
3 . 52 Rojko Nik
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 7:02.72 08:52:48 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030107
Čas vožnje: 7:02.72
Zaostanek: 08:52:48
4 . 68 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 7:04.82 11:16:48 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030224
Čas vožnje: 7:04.82
Zaostanek: 11:16:48
5 . 67 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 7:07.76 09:50:24 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031106
Čas vožnje: 7:07.76
Zaostanek: 09:50:24
6 . 46 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 7:17.39 00:57:36 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030614
Čas vožnje: 7:17.39
Zaostanek: 00:57:36
7 . 66 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 7:19.26 21:50:24 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050511
Čas vožnje: 7:19.26
Zaostanek: 21:50:24
8 . 48 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 7:20.59 05:45:36 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040729
Čas vožnje: 7:20.59
Zaostanek: 05:45:36
9 . 50 Misini Denis
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 7:20.76 09:50:24 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030702
Čas vožnje: 7:20.76
Zaostanek: 09:50:24
10 . 62 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 7:21.63 06:43:12 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030404
Čas vožnje: 7:21.63
Zaostanek: 06:43:12
11 . 65 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 7:25.67 07:40:48 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040924
Čas vožnje: 7:25.67
Zaostanek: 07:40:48
12 . 59 Poropat Žan Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 7:31.67 07:40:48 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030925
Čas vožnje: 7:31.67
Zaostanek: 07:40:48
13 . 51 Hočevar Tin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 7:32.68 07:55:12 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031007
Čas vožnje: 7:32.68
Zaostanek: 07:55:12
14 . 56 Majnik Andrej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 7:35.94 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030509
Čas vožnje: 7:35.94
Zaostanek: 00:00:00
15 . 49 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 7:39.18 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040124
Čas vožnje: 7:39.18
Zaostanek: 00:00:00
16 . 39 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 7:40.09 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041223
Čas vožnje: 7:40.09
Zaostanek: 00:00:00
17 . 61 Skukan Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 7:40.23 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030131
Čas vožnje: 7:40.23
Zaostanek: 00:00:00
18 . 53 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 7:41.54 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030425
Čas vožnje: 7:41.54
Zaostanek: 00:00:00
19 . 37 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 7:44.20 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041030
Čas vožnje: 7:44.20
Zaostanek: 00:00:00
20 . 54 Tomšič Dan Andrej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 7:44.48 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030205
Čas vožnje: 7:44.48
Zaostanek: 00:00:00
21 . 64 Turk Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 7:44.53 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031030
Čas vožnje: 7:44.53
Zaostanek: 00:00:00
22 . 57 Jenčič Lan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 7:45.94 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030718
Čas vožnje: 7:45.94
Zaostanek: 00:00:00
23 . 36 Robič NAL JURE
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 7:46.93 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041102
Čas vožnje: 7:46.93
Zaostanek: 00:00:00
24 . 55 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 7:49.26 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje: 7:49.26
Zaostanek: 00:00:00
25 . 60 Žnidar Žiga
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 7:50.74 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040803
Čas vožnje: 7:50.74
Zaostanek: 00:00:00
26 . 26 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 7:53.68 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050306
Čas vožnje: 7:53.68
Zaostanek: 00:00:00
27 . 42 PAVRIČ MARK
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 8:01.19 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030212
Čas vožnje: 8:01.19
Zaostanek: 00:00:00
28 . 43 JOVAN TIM
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 8:01.21 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030711
Čas vožnje: 8:01.21
Zaostanek: 00:00:00
29 . 40 Božnar Prosen Enej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 8:01.32 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050426
Čas vožnje: 8:01.32
Zaostanek: 00:00:00
30 . 45 Levstik Kristjan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 8:02.34 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030516
Čas vožnje: 8:02.34
Zaostanek: 00:00:00
31 . 14 Križnar Žan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 8:02.91 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041020
Čas vožnje: 8:02.91
Zaostanek: 00:00:00
32 . 58 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 8:03.41 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
Čas vožnje: 8:03.41
Zaostanek: 00:00:00
33 . 33 Košir Vid
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 8:04.62 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041023
Čas vožnje: 8:04.62
Zaostanek: 00:00:00
34 . 32 Eržen Martin
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 8:05.81 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040404
Čas vožnje: 8:05.81
Zaostanek: 00:00:00
35 . 29 Jeromel Taj
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20031011 8:08.57 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031011
Čas vožnje: 8:08.57
Zaostanek: 00:00:00
36 . 24 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 8:08.64 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040922
Čas vožnje: 8:08.64
Zaostanek: 00:00:00
37 . 22 Oven Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 8:10.93 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031203
Čas vožnje: 8:10.93
Zaostanek: 00:00:00
38 . 28 Tavčar Jaša
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105 8:11.38 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030105
Čas vožnje: 8:11.38
Zaostanek: 00:00:00
39 . 41 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 8:14.02 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030422
Čas vožnje: 8:14.02
Zaostanek: 00:00:00
40 . 17 Flajs Maj
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 8:19.57 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050128
Čas vožnje: 8:19.57
Zaostanek: 00:00:00
41 . 7 Judež Bine
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 8:21.49 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20061116
Čas vožnje: 8:21.49
Zaostanek: 00:00:00
42 . 31 ČUK Enej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 8:22.99 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050901
Čas vožnje: 8:22.99
Zaostanek: 00:00:00
43 . 25 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 8:25.61 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041215
Čas vožnje: 8:25.61
Zaostanek: 00:00:00
44 . 34 Weisseisen Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 8:25.86 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030525
Čas vožnje: 8:25.86
Zaostanek: 00:00:00
45 . 10 Kolar Matej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20041103 8:26.91 -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041103
Čas vožnje: 8:26.91
Zaostanek: 00:00:00
46 . 21 Rutnik Andraž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 8:27.10 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030524
Čas vožnje: 8:27.10
Zaostanek: 00:00:00
47 . 47 Jamnik Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 8:33.65 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030214
Čas vožnje: 8:33.65
Zaostanek: 00:00:00
48 . 9 Avbar Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 8:43.61 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050409
Čas vožnje: 8:43.61
Zaostanek: 00:00:00
49 . 8 Turk Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 8:59.41 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040611
Čas vožnje: 8:59.41
Zaostanek: 00:00:00
50 . 19 Peterlin Luka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 9:08.60 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050729
Čas vožnje: 9:08.60
Zaostanek: 00:00:00
DNF 11 Hanžel Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 DNS -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040115
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 12 Poljanec Jon
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 DNS -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040926
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 13 Debevec Jakob
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 DNS -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040702
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 16 Florjanič Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040601 DNS -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040601
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 18 Kukovec Jan
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20030426 DNS -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030426
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 20 Kavšček Sven
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041213 DNS -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041213
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 23 Kovačev Mario
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 DNS -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030912
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 30 Bevc Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 DNS -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070430
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 35 Kalan Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040718 DNS -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040718
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 38 Hajsinger Janko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 DNS -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030626
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 27 Nose Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030504 DNS -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030504
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 44 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 DNS -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031231
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 90 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 6:19.20 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020501
Čas vožnje: 6:19.20
Zaostanek: 00:00:00
2 . 88 Ornik Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 6:31.08 21:07:12 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020112
Čas vožnje: 6:31.08
Zaostanek: 21:07:12
3 . 89 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 6:32.52 07:40:48 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020528
Čas vožnje: 6:32.52
Zaostanek: 07:40:48
4 . 91 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 6:34.46 06:14:24 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020216
Čas vožnje: 6:34.46
Zaostanek: 06:14:24
5 . 87 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 6:53.29 02:09:36 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021024
Čas vožnje: 6:53.29
Zaostanek: 02:09:36
6 . 80 Bašelj Jaša
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 7:04.55 08:24:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020614
Čas vožnje: 7:04.55
Zaostanek: 08:24:00
7 . 78 Rengeo Nikolaj
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 7:05.09 21:21:36 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021106
Čas vožnje: 7:05.09
Zaostanek: 21:21:36
8 . 77 Durkov Gregor
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 7:06.69 11:45:36 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020320
Čas vožnje: 7:06.69
Zaostanek: 11:45:36
9 . 76 DRAŠLER ANŽE
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 7:09.25 01:12:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020628
Čas vožnje: 7:09.25
Zaostanek: 01:12:00
10 . 79 PAULIČ GAŠPER
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 7:12.00 19:12:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020927
Čas vožnje: 7:12.00
Zaostanek: 19:12:00
11 . 83 Praprotnik Čurič Vid
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 7:14.88 16:19:12 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020804
Čas vožnje: 7:14.88
Zaostanek: 16:19:12
12 . 82 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 7:17.36 03:50:24 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020325
Čas vožnje: 7:17.36
Zaostanek: 03:50:24
13 . 81 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 7:18.08 21:07:12 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020926
Čas vožnje: 7:18.08
Zaostanek: 21:07:12
14 . 85 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 7:20.22 -- >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020608
Čas vožnje: 7:20.22
Zaostanek: 00:00:00
15 . 84 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 7:25.84 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021213
Čas vožnje: 7:25.84
Zaostanek: 00:00:00
16 . 71 Cebek Rok
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 7:26.32 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020423
Čas vožnje: 7:26.32
Zaostanek: 00:00:00
17 . 121 Kovač Štefan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020615 7:31.95 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020615
Čas vožnje: 7:31.95
Zaostanek: 00:00:00
18 . 73 Ziherl Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 7:37.93 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021224
Čas vožnje: 7:37.93
Zaostanek: 00:00:00
19 . 74 Vidovič Filip Teo
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 7:57.50 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021103
Čas vožnje: 7:57.50
Zaostanek: 00:00:00
20 . 70 Peterlin Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 8:45.58 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020126
Čas vožnje: 8:45.58
Zaostanek: 00:00:00
DNF 72 Mokič Tino
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 DNS -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020607
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 75 Groznik Svit
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020201 DNS -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020201
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 86 Kranjec Žagar Matic
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 DNS -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020603
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 116 Pajek Benjamin
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010402 -- -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010402
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 117 Murn Boštjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 -- 21:50:24 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010115
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 21:50:24
3 . 114 Ašič Simon
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 -- 08:24:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010930
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 08:24:00
4 . 111 Kovačič Rok
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 -- 02:38:24 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010117
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 02:38:24
5 . 119 Jeretina Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 -- 06:00:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011007
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 06:00:00
6 . 120 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 -- 07:55:12 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010404
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 07:55:12
7 . 115 Ravbar Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 -- 00:14:24 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010501
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:14:24
8 . 113 Zalar Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 -- 07:40:48 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010728
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 07:40:48
9 . 118 Šranc Andrej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20011225 -- 14:38:24 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011225
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 14:38:24
10 . 112 Žnidar Maj
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 -- 10:19:12 >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010516
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 10:19:12
11 . 108 Čemažar Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010215
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 105 Divjak Aljaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 -- -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010801
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 110 Badovinac Urban
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011105
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 98 Gaiser Alexander
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011202
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 107 Kogovšek Kancijan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011228
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 109 Polanec Gašper
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010226
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 104 Čuk Tjaž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010426
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 103 Čadež Matevž
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010821
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
19 . 106 Ljubec Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 -- -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011108
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
20 . 96 Vovko Tadej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010112 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010112
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 102 Slapničar Vid
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20010811 -- -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010811
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 100 Peršak Vid
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 -- -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010105
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
23 . 95 Poljšak Benjamin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010330 -- -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010330
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
24 . 101 Križman Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 -- -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010922
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 99 Turk Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 DNS -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011013
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DNF 97 Brdnik Tim
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010206 DNS -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010206
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 6 Šmit Maruša
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 7:19.88 -- >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030517
Čas vožnje: 7:19.88
Zaostanek: 00:00:00
2 . 4 Prevc Eva
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 7:27.76 21:07:12 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030829
Čas vožnje: 7:27.76
Zaostanek: 21:07:12
3 . 3 Hamler Tajda
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 7:40.89 00:14:24 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje: 7:40.89
Zaostanek: 00:14:24
4 . 2 Kalan Neja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 7:57.86 23:31:12 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040921
Čas vožnje: 7:57.86
Zaostanek: 23:31:12
5 . 5 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 8:01.06 04:19:12 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030815
Čas vožnje: 8:01.06
Zaostanek: 04:19:12
DNF 1 Kranjec Žagar Hana
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 DNS -- >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050609
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 94 Ahačič Ana
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 7:16.93 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20021025
Čas vožnje: 7:16.93
Zaostanek: 00:00:00
2 . 92 Tominc Nika
MEBLOJOGI
Ženski SLO MEBLOJOGI SLO20020414 7:27.68 18:00:00 >
Klub MEBLOJOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20020414
Čas vožnje: 7:27.68
Zaostanek: 18:00:00
3 . 93 Sušnik Tjaša
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 7:41.55 14:52:48 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20020803
Čas vožnje: 7:41.55
Zaostanek: 14:52:48
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 122 Štrancar Ema
MEBLOJOGI
Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19990623 -- -- >
Klub MEBLOJOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990623
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 123 Posavec Mateja
BK Sveta Nedelja
Ženski CRO BK Sveta Nedelja CRO20001107 DNS -- >
Klub BK Sveta Nedelja
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20001107
Čas vožnje: DNS
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content