Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN OBČINE GORJE 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:VN OBČINE GORJE 2015 Datum:19.09.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
DEČKI C (U13)-M
1 . 48 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 00:16:20 --
2 . 18 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 -- --
3 . 56 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 00:16:31 00:00:11
4 . 15 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 -- --
5 . 49 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 00:16:38 00:00:18
6 . 66 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 -- --
7 . 20 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 -- --
8 . 44 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 00:16:42 00:00:22
9 . 22 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 -- --
10 . 53 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 00:16:50 00:00:30
11 . 58 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 -- --
12 . 5 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 -- --
13 . 60 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 -- --
14 . 50 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 00:16:57 00:00:37
15 . 7 Svetličič Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040413 -- --
16 . 64 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 00:17:01 00:00:41
17 . 23 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 00:17:16 00:00:56
18 . 2 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 00:17:20 00:01:00
19 . 40 Rinnofner Markus Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20030302 -- --
20 . 31 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 -- --
21 . 41 Rauszig Dominic Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20030725 -- --
22 . 43 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 -- --
23 . 42 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 -- --
24 . 67 Roblek Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030117 -- --
25 . 10 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 -- --
26 . 36 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 00:17:34 00:01:14
27 . 33 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 -- --
28 . 61 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 00:17:39 00:01:19
29 . 21 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 00:18:11 00:01:51
30 . 25 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 00:18:16 00:01:56
31 . 28 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 00:18:35 00:02:15
32 . 13 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 -- --
33 . 26 Jeromel Taj Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20031011 -- --
34 . 12 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 00:18:51 00:02:31
35 . 47 Tavčar Jaša Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105 -- --
36 . 6 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 00:19:08 00:02:48
37 . 29 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 -- --
38 . 1 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE SLO20041103 00:19:15 00:02:55
39 . 63 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 00:19:24 00:03:04
40 . 34 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 -- --
41 . 35 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 0.01375 00:03:28
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 94 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 00:26:43 --
2 . 93 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 -- --
3 . 85 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 -- --
4 . 70 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:27:29 00:00:46
5 . 73 Hollegger Thomas Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20020505 00:27:44 00:01:01
6 . 81 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 -- --
7 . 79 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 -- --
8 . 84 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 00:27:53 00:01:10
9 . 75 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 -- --
10 . 72 Lube Bernhard Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20020822 -- --
11 . 74 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 -- --
12 . 91 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 -- --
13 . 90 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 00:28:11 00:01:28
14 . 83 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 -- --
15 . 88 Ziherl Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 00:28:40 00:01:57
16 . 71 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 00:28:48 00:02:05
17 . 86 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 00:29:13 00:02:30
18 . 80 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 00:30:20 00:03:37
19 . 87 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 00:30:30 00:03:47
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 23 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 00:28:10 --
2 . 22 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 00:28:28 00:00:18
3 . 4 Pajek Benjamin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010402 00:28:50 00:00:40
4 . 13 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 -- --
5 . 27 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 -- --
6 . 1 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 00:29:24 00:01:14
7 . 3 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 -- --
8 . 24 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 -- --
9 . 10 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 -- --
10 . 15 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 -- --
11 . 26 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 00:29:44 00:01:34
12 . 12 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 00:29:55 00:01:45
13 . 7 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 00:30:55 00:02:45
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 56 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 00:54:32 --
2 . 70 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 -- --
3 . 42 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 -- --
4 . 86 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 00:55:38 00:01:06
5 . 90 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 00:55:57 00:01:25
6 . 79 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 -- --
7 . 29 ENRICO FRANCESCHINO Moški ITA ASD Bujese ITA19990225 -- --
8 . 57 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 -- --
9 . 99 GIOELE POLANO Moški ITA ASD Bujese ITA20000813 -- --
10 . 66 Friedrich Florian Moški AUT LRV Steiermark AUT19990516 -- --
11 . 64 Gratzer Alexander Moški AUT LRV Steiermark AUT20000228 -- --
12 . 38 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 -- --
13 . 47 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 00:56:01 00:01:29
14 . 55 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127 00:56:47 00:02:15
15 . 36 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 -- --
16 . 44 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 00:56:50 00:02:18
17 . 34 Medja Kristjan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990519 -- --
18 . 83 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404 -- --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 105 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 00:16:50 --
2 . 100 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 00:17:20 00:01:00
3 . 101 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 00:17:58 00:01:38
4 . 102 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 00:18:11 00:01:51
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 107 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 00:16:50 --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 110 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19991208 00:29:24 --
2 . 113 Penko Karin Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 -- --
3 . 112 Ustar Maša Pia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990901 -- 4 kroge
4 . 115 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000815 -- --
5 . 114 Fajfar Manca Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000221 -- --
6 . 111 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921 -- --
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 103 Jeretina Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19970523 -- --
2 . 104 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 -- --
3 . 101 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980320 -- --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 100 Šimenc Laura Ženski SLO NÖ Radunion Vitalogic SLO19900725 -- --
2 . 106 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817 -- --

Komentarji