Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 4. VN OBČINE MENGEŠ 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:4. VN OBČINE MENGEŠ 2015 Datum:04.10.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Točke
DEČKI C (U13)-M
1 . 29 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 13
2 . 70 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 10
3 . 39 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 7
4 . 67 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 2
5 . 51 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 1
6 . 11 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224
7 . 19 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425
8 . 22 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803
9 . 41 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007
10 . 3 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711
11 . 76 Krizmanic Bruno Moški CRO BK Perfa CRO20030921
12 . 31 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614
13 . 16 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509
14 . 60 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718
15 . 4 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516
16 . 66 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030
17 . 9 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205
18 . 72 Kucelj Patrik Moški CRO BK STUBAKI CRO20040530
19 . 46 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124
20 . 43 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404
21 . 49 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523
22 . 65 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729
23 . 58 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023
24 . 30 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511
25 . 27 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223
26 . 56 Roblek Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030117
27 . 50 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219
28 . 14 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925
29 . 57 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020
30 . 18 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922
31 . 64 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426
32 . 13 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215
33 . 10 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525
34 . 62 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128
35 . 54 Svetličič Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040413
36 . 17 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306
37 . 26 Tavčar Jaša Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105
38 . 5 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203
39 . 15 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422
40 . 55 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 93 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 20
2 . 98 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 14
3 . 94 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 8
4 . 101 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 7
5 . 90 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 3
6 . 88 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 2
7 . 106 GojkoviĆ Oliver Moški CRO BK Zadar CRO20021103 1
8 . 80 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804
9 . 85 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614
10 . 81 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927
11 . 97 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320
12 . 99 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608
13 . 104 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106
14 . 100 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 134 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 24
2 . 113 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 15
3 . 123 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 9
4 . 130 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 8
5 . 136 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 3
6 . 115 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 2
7 . 121 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 2
8 . 122 Pajek Benjamin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010402 2
9 . 135 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 1
10 . 114 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426
12 . 110 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728
14 . 118 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226
15 . 120 Gaiser Alexander Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202
16 . 138 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801
17 . 112 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228
18 . 116 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821
19 . 125 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO20010811
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 189 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 26
2 . 158 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 19
3 . 172 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 14
4 . 181 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 6
5 . 176 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 5
6 . 154 Potočki Viktor Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327 5
7 . 140 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 4
8 . 170 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 3
9 . 178 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 3
10 . 142 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 2
11 . 188 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127 1
12 . 166 Medja Kristjan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990519
13 . 190 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912
14 . 180 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826
15 . 149 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404
16 . 143 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113
17 . 184 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306
18 . 156 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS SLO19990313
19 . 150 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613
20 . 155 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990909
21 . 200 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620
22 . 162 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912
23 . 146 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117
24 . 148 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224
25 . 147 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804
26 . 151 Kugonič Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19990218
27 . 153 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 14 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 36
2 . 13 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 27
3 . 47 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 19
4 . 17 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 17
5 . 18 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19970706 15
6 . 41 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208 11
7 . 12 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 10
8 . 43 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 7
9 . 35 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 7
10 . 23 ROŠKAR TIM Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 6
11 . 27 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 5
12 . 53 Jabuka David Moški SLO BK Zadar CRO19970218 2
13 . 32 Majoli Fran Moški SLO KK ADRIA MOBIL CRO19980216 2
14 . 50 Kvasina Filip Moški SLO BK Perfa CRO19981029 1
15 . 19 Sever Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO19970514 --
16 . 52 VukiĆ Roko Moški CRO BK Zadar CRO19970926 --
17 . 38 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 --
18 . 28 Zupančič Mitja Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980701 --
19 . 16 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19980419 --
20 . 39 Zupan Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981020 --
21 . 11 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129 --
22 . 15 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS SLO19980526 --
23 . 20 Andrejaš Žan Moški SLO RADENSKA AS SLO19970107 --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 124 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517
2 . 121 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815
3 . 127 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219
4 . 125 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829
5 . 126 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921
6 . 122 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221
7 . 123 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 129 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 00:15:33
2 . 128 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 00:15:37
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 78 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 00:15:35
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 2 Penko Karin Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803
2 . 8 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19991208
3 . 1 Ustar Maša Pia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990901
4 . 6 Šintić Josipa Ženski CRO BK Zadar CRO19990630
5 . 5 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 110 Jeretina Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19970523 --
2 . 113 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 --
3 . 111 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980320 --
4 . 112 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 117 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817 --
2 . 116 Rugelj Anja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19860625 --

Komentarji