Prijave in naročila (0)
×

Točkovanje

Statistika

Moški

1 2 3 4 5 6 Skupaj
UvrstitevTekmovalecKlub28.03.27.04.26.07.10.10.18.10.05.12.
1BREGAR GašperKGT PAPEŽ3140230040134
2SITAR DenisŠKD MEKINJE15200254012112
3STRNAD SimonŠD NANOS PODNANOS252617310099
4ERJAVŠEK BoštjanKGT PAPEŽ262513002488
5SENICA VidKŠD Peče03520002883
6VOLKAR FranciŠKD MEKINJE92102602177
7ZUPAN Klemen0003503570
8MOČNIK MetodRadomlje19014035068
9ALIČ SimonŠD NANOS PODNANOS3502800063
10JUVAN MihaBrez kluba20002401963
11BREGAR MetodKGT PAPEŽ2328900060
12ŽITNIK Urban/02411230058
13NOVAK SimonSportlin0031002556
14MLAKAR GregorKGT Papež02212001650
15HAFNER BorisKlub Komenda1819000946
15TAVČAR LukaCALCIT BIKE TEAM0015003146
17KRAMARIČ LukaB3Servis005400045
18HRIBAR MarkoBrez kluba570821041
18ŽELEZNIK Franci/0601223041
20ZARNIK SebastjanKGT PAPEŽ400000040
20KUHAR NejcKGT PAPEŽ004000040
22ARBAJTER IztokTorkova tekaška druženja2200001739
23BRATINA RokKGT PAPEŽ003500035
24PETEK TomoŠD ŠMARTNO000028533
25LUŠINA AndrejAD Železniki000031031
25KASTELIC Peter/031000031
27JANJATOVIČ MirkoKGT PAPEŽ KMNIK008002230
28REZAI BashirTK ŠMARNOGORSKA NAVEZA280000028
29MAROLT JožeTAJMA - IBIS AG.SI000280028
29KOVAČ DarkoŠKD MEKINJE1315000028
31BAJDE Matej000026127
31JERETINA PrimožKD Mengeš000024327
33LAPAJNE JoštKGT PAPEŽ002600026
33SOKLIČ TomažŠenturški oktet000002626
35ŠUBIC ŽigaPiktorama000025025
35LAJEVEC MihaKŠD Peče0140001125
35KOVAČIČ LukaKGT PAPEŽ KAMNIK002500025
38DOVNIK MiranBrez kluba240000024
38LAMOVEC PeterŠD TABOR ŽIRI, SALOMON002400024
40KONCILIJA MihaKD Rog000002323
40PLANKO MatevžTK Trisport023000023
42PEČEK BORISTEKAŠKI FORUM000220022
43ZAKONŠEK TadejŠD Motnik000022022
43HRASTOVEC Ivan002200022
45KOŽELJ MartinŠD BAM.BI002100021
45ŠUMLAJ Aljoša000210021
45BERTONCELJ UrošBrez kluba210000021
48BREZNIK MihaAK DOMŽALE000002020
48KADUNC Vojko000020020
48VIVOD Milan000200020
48MALI KlemenBrez kluba119000020
52POTOČNIK JanezAGP PRO000190019
53STOPAR JanezKD Mengeš000019019
53DELAVEC Primož001900019
53GRIL AndrejBrez kluba712000019
56SUŠNIK GREGA000180018
57HRIBOVŠEK BoštjanCalcit bike team000001818
57PINTAR BoštjanSTŠ Kranj001800018
57DOLINŠEK David000018018
57HRIBAR DomenTK Trisport018000018
61ČEBAŠEK Klemen000017017
61OSOLNIK DejanBrez kluba170000017
61LETNAR GREGA000170017
61LOGAR Tomaž/017000017
65GARTNER MIRKOSMUČIŠČE RUDNO000160016
66ROGELJ DavidTTSO Jezersko001600016
66VRANKAR FranciVGVrankar d.o.o.000016016
66KOŽELJ SimonBrez kluba160000016
66SLATNAR AndrejŠKD MEKINJE016000016
70VIVOD Jernej000150015
70PETEK Matic000015015
70LINDIČ AndrejPostojna000001515
73RAZPOTNIK SimonKGT PAPEŽ140000014
74PIRC TomažCalcit bike team000001414
74GREGORC Marko000140014
76KOROŠEC RokŠD Šmartno000001313
76ZBIČAJNIK SEBASTIJAN000130013
76VOLK JanezCALCIT BIKE TEAM013000013
79SPRUK MarkoKGT PAPEŽ120000012
80LETNAR Gregor/011000011
80KRUŠIČ MATEVŽTRISPORT KAMNIK000110011
82OSOLNIK DamjanLUKOVICA000001010
82CIMERMAN StaneKD MENGEŠ100000010
82KUKOVIČ JureCALCIT BIKE TEAM001000010
82JERAN MaticGiBit010000010
82PRIMOŽIĆ MatejRadox šola teka Modrih novic000100010
87KOBE ŽIGA0009009
87MIKLIČ GregorCALCIT BIKE TEAM0020079
89RAZPOTNIK SimonKGT PAPEŽ0000088
89ŠPEGELJ PeterŠD Socka8000008
89PETEK Miran/0800008
92ČUJO DAMIRRadox šola teka Modrih novic0007007
92BOJAN AMBROŽIČKGT PAPEŽ0070007
94ŽONTAR AlešŠD NANOS PODNANOS0060006
94OSOLNIK SimonNočna izmena6000006
94LEVINGER Matic0006006
94TRČEK TadejŠD Bevke0000066
98REJC RokRadox šola teka Modrih novic0005005
98ŠTRITOF David/0500005
100BLATNIK Nejc0040004
101GAZVODA AndrejAGP PRO0000044
101BIČANIČ Drago/0400004
101SERKO MatevžBrez kluba4000004
101ŠKRBINC SašoŠD ŠMARTNO0004004
105LAKNER DarkoUrbani tekači0300003
105SCHNABL LUKACOCA COLA0003003
105ŽLOGAR JureTEK.SI0030003
105GOLIČ DanijelBrez kluba3000003
109PODJED MatijaBrez kluba2000002
110MOHORIČ PRIMOŽ0002002
110RIFL DamijanBrez kluba0200002
110JUSIĆ EsmirTekaška skupina Jesenice0000022
113GRM DejanŠD Socka0010001
113BOŽIČEK DRAGO0001001
113ROVANŠEK GregorBrez kluba1000001
113BABNIK MarkŠKD MEKINJE0100001


Sistem točkovanja in vrednotenja rezultatov tekaškega  pokala Občine Kamnik za leto 2022

Sistem točkovanja in vrednotenja rezultatov je določen po posebnem ključu, za točkovanje v vseh kategorijah velja enoten ključ.

Za končno skupno razvrstitev v pokalu mora imeti tekmovalec uvrstitve vsaj na treh tekmah. V primeru več uvrstitev s točkami se šteje najboljših pet uvrstitev.
V primeru enakega števila točk v končnem seštevku  je višje uvrščen tisti tekmovalec, ki ima več boljših uvrstitev.

Pravilnik (pravila točkovanja)