Tek - gorski

Absolutno M

Češnjiški tek 2018 - DP gor-dol ABSOLUTNO VZPON NA GOLTE 2018 - DP gor - ABSOLUTNOGORSKI TEK NA GRINTOVEC 2018 - absolutno TEK NA ŠMARNO GORO 2018 - PSLO, SP - ABSOLUTNO
TekmovalecKlub 27.05. 15.07. 29.07. 06.10.Skupaj
1.BEČAN TimotejKGT PAPEŽ KAMNIKSLO757545100295
2.CVET MiranKGT PAPEŽ KAMNIKSLO6060075195
3.BREGAR GašperKGT PAPEŽ KAMNIKSLO4563560146
4.PLAZNIK MaticTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO27271345112
5.MIHELIČ LukaKGT PapežSLO03560095
6.REZAI BashirTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO222203579
7.KUHAR NejcKGT PAPEŽ KAMNIKSLO0075075
8.ŽITNIK UrbanSLO1818221371
9.ALIČ SimonŠD NANOS PODNANOSSLO05272759
10.ŽONTAR AlešŠD NANOS PODNANOSSLO0450045
11.VIVOD MilanŠD TEAM MOZIRJESLO11156941
12.KRAMARIČ LukaSLO3500035
13.BOŽIČ AljažKGT PAPEŽ KAMNIKSLO15110733
14.AMBROŽIČ BojanKGT PAPEŽ KAMNIKSLO0081826
15.STRNAD SimonŠD NANOS PODNANOSSLO01301124
16.BREGAR MetodKGT PAPEŽ KAMNIKSLO13901 23
17.RAKOVEC MarkAD OlimpikSLO0002222
18.PINTAR BoštjanSLO983020
19.KERSNIK MatevžAO RADOVLJICASLO0018018
20.SPANRING KlemenAD Slovenska Bistrica SLO0001515
20.DELAVEC Primož/SLO0015015
22.GLOBOČNIK DušanKGT PAPEŽ KAMNIKSLO0011011
23.POTOČNIK DomenKGT PAPEŽ KAMNIKSLO00909
24.GALIN BOJANŠKD MEKINJESLO62008
24.BAJDE Matej-SLO80008
25.RAK GašperSLO00088
27.LETOJNE MatejŠD Lepa NjicaSLO07007
27.KOŽAR UrošKINVITALSLO00707
28.KRNC MatjažTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO70007
30.SAKSIDA MarkoSLO33006
30.HREN TineTK Šm. NavezaSLO00066
32.MATIJA GregorKK BledSLO00055
32.FLORJANIČ MarkoŠD SUHADOLESLO00505
33.PETEK TomoŠD ŠMARTNOSLO50005
35.KRASOVEC DusanAK SEVNICASLO40004
35.JUVAN MihaŠD METEKSLO00044
36.LAJEVEC MihaKŠD PEčESLO00404
37.PRITRŽNIK RobertTSK LiMaSLO04004
39.LUZNAR AljažŠD Tabor ŽiriSLO00033
40.KVEDER LadoŠKD MEKINJESLO20002
40.SLAPAR BojanŠD ŠMARTNOSLO00202
41.TRPIN SindiAD OlimpikSLO00022
43.MARKUŠ KlemenSLO001 01
43.POTOČNIK UrošŠKD MEKINJESLO1 0001
44.KVEDER MihaAD ŠtajerskaSLO01 001

Absolutno Z

Češnjiški tek 2018 - DP gor-dol ABSOLUTNO VZPON NA GOLTE 2018 - DP gor - ABSOLUTNOGORSKI TEK NA GRINTOVEC 2018 - absolutno TEK NA ŠMARNO GORO 2018 - PSLO, SP - ABSOLUTNO
TekmovalecKlub 27.05. 15.07. 29.07. 06.10.Skupaj
1.KOZJEK TinaTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO6060060180
2.TRUNKELJ BarbaraSLO0060100160
2.KLINAR TinaSLO35454535160
4.KOLIGAR MojcaKlub gorskih tekačev Papež, Hoka one oneSLO075750150
5.GONZA ŠpelaSLO0007575
5.JELOVŠEK JasminaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO7500075
7.TRONTELJ MarijaTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO1815112771
8.ZUPAN ŠpelaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO152727069
9.VREČAR AnaTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO4500045
9.MALI NušaAK DomžaleSLO0004545
11.TROBEC UršaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO22022044
11.ŽLOGAR IvicaPRIPRAVE LJUBLJANASLO11922244
13.GODEC AndrejaAD ŠTAJERSKASLO0350035
13.KLANČNIK KARMEN PobežinTEAM LA SPORTIVA, ŠD NAKLOSLO0035035
15.MEŽA BožaTOP ATLETSLO51331334
16.FERLIN KatarinaTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO2700027
17.LOTRIČ ALEŠA DolinarSLO754925
17.MUNIH JasminaSLO0187025
19.DRNOVŠEK MonjaSLO0220022
20.ČELESNIK TamaraŠKD MEKINJESLO0061521
21.JELOVČAN Ana-SLO0018018
21.DOLINAR META AnaAD MASS LJSLO0001818
23.ŠVIGELJ MartaPGTSLO0015015
24.BOGATAJ HelenaSLO1300013
24.RACE PetraSLO0013013
26.MALI MajaSLO0001111
26.OBERČ NATALIJA GrmekSLO0110011
28.KOSEC NatašaSLO00909
28.TERAŽ AMADEJAKGT PAPEŽ KAMNIKSLO90009
30.LENARŠIČ Irena/SLO00088
30.KRAŠOVEC BogdanaSLO00808
31.VERBIČ UrškaU MoveSLO08008
32.KNEZ TadejaSLO80008
34.KUTNJAK TinaSLO00077
34.PRESEČNIK DarinkaSLO07007
36.HLASTEC MARTINA VodlanSLO60006
36.POVŠE ZlatkaSLO06006
38.MAROLT KatjaTSK JUB DOLSLO00505
39.PODVRŠNIK MartinaSLO04004
40.SORLI TinaPD PodbrdoSLO03003
41.GRM TanjaSLO02002
42.DEŽAN SabinaU MoveSLO01 001