Tek - gorski

Absolutno M

Češnjiški tek 2018 - DP gor-dol ABSOLUTNO VZPON NA GOLTE 2018 - DP gor - ABSOLUTNOGORSKI TEK NA GRINTOVEC 2018 - absolutno TEK NA ŠMARNO GORO 2018 - PSLO, SP - ABSOLUTNO
TekmovalecKlub 27.05. 15.07. 29.07. 06.10.Skupaj
1.BEČAN TimotejKGT PAPEŽ KAMNIKSLO7575450195
2.CVET MiranKGT PAPEŽ KAMNIKSLO606000120
3.MIHELIČ LukaKGT PapežSLO03560095
4.BREGAR GašperKGT PAPEŽ KAMNIKSLO45635086
5.KUHAR NejcKGT PAPEŽ KAMNIKSLO0075075
6.PLAZNIK MaticTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO272713067
7.ŽITNIK UrbanSLO181822058
8.ŽONTAR AlešŠD NANOS PODNANOSSLO0450045
9.REZAI BashirTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO22220044
10.KRAMARIČ LukaSLO3500035
11.ALIČ SimonŠD NANOS PODNANOSSLO0527032
11.VIVOD MilanŠD TEAM MOZIRJESLO11156032
13.BOŽIČ AljažKGT PAPEŽ KAMNIKSLO15110026
14.BREGAR MetodKGT PAPEŽ KAMNIKSLO1390022
15.PINTAR BoštjanSLO983020
16.KERSNIK MatevžAO RADOVLJICASLO0018018
17.DELAVEC Primož/SLO0015015
18.STRNAD SimonŠD NANOS PODNANOSSLO0130013
19.GLOBOČNIK DušanKGT PAPEŽ KAMNIKSLO0011011
20.POTOČNIK DomenKGT PAPEŽ KAMNIKSLO00909
21.AMBROŽIČ BojanKGT PAPEŽ KAMNIKSLO00808
21.GALIN BOJANŠKD MEKINJESLO62008
22.BAJDE Matej-SLO80008
24.KOŽAR UrošKINVITALSLO00707
24.LETOJNE MatejŠD Lepa NjicaSLO07007
25.KRNC MatjažTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO70007
27.SAKSIDA MarkoSLO33006
28.FLORJANIČ MarkoŠD SUHADOLESLO00505
28.PETEK TomoŠD ŠMARTNOSLO50005
30.KRASOVEC DusanAK SEVNICASLO40004
30.PRITRŽNIK RobertTSK LiMaSLO04004
31.LAJEVEC MihaKŠD PEčESLO00404
33.SLAPAR BojanŠD ŠMARTNOSLO00202
33.KVEDER LadoŠKD MEKINJESLO20002
35.POTOČNIK UrošŠKD MEKINJESLO1 0001
35.MARKUŠ KlemenSLO001 01
36.KVEDER MihaAD ŠtajerskaSLO01 001

Absolutno Z

Češnjiški tek 2018 - DP gor-dol ABSOLUTNO VZPON NA GOLTE 2018 - DP gor - ABSOLUTNOGORSKI TEK NA GRINTOVEC 2018 - absolutno TEK NA ŠMARNO GORO 2018 - PSLO, SP - ABSOLUTNO
TekmovalecKlub 27.05. 15.07. 29.07. 06.10.Skupaj
1.KOLIGAR MojcaKlub gorskih tekačev Papež, Hoka one oneSLO075750150
2.KLINAR TinaSLO3545450125
3.KOZJEK TinaTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO606000120
4.JELOVŠEK JasminaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO7500075
5.ZUPAN ŠpelaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO152727069
6.TRUNKELJ BarbaraSLO0060060
7.VREČAR AnaTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO4500045
8.TROBEC UršaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO22022044
8.TRONTELJ MarijaTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO181511044
10.KLANČNIK KARMEN PobežinTEAM LA SPORTIVA, ŠD NAKLOSLO0035035
10.GODEC AndrejaAD ŠTAJERSKASLO0350035
12.FERLIN KatarinaTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO2700027
13.MUNIH JasminaSLO0187025
14.DRNOVŠEK MonjaSLO0220022
14.ŽLOGAR IvicaPRIPRAVE LJUBLJANASLO1192022
16.MEŽA BožaTOP ATLETSLO5133021
17.JELOVČAN Ana-SLO0018018
18.LOTRIČ ALEŠA DolinarSLO754016
19.ŠVIGELJ MartaPrimorski gorski tekiSLO0015015
20.BOGATAJ HelenaSLO1300013
20.RACE PetraSLO0013013
22.OBERČ NATALIJA GrmekSLO0110011
23.TERAŽ AMADEJAKGT PAPEŽ KAMNIKSLO90009
23.KOSEC NatašaSLO00909
25.VERBIČ UrškaU MoveSLO08008
25.KRAŠOVEC BogdanaSLO00808
26.KNEZ TadejaSLO80008
28.PRESEČNIK DarinkaSLO07007
29.POVŠE ZlatkaSLO06006
29.ČELESNIK TamaraŠKD MEKINJESLO00606
30.HLASTEC MARTINA VodlanSLO60006
32.MAROLT KatjaTSK JUB DOLSLO00505
33.PODVRŠNIK MartinaSLO04004
34.SORLI TinaPD PodbrdoSLO03003
35.GRM TanjaSLO02002
36.DEŽAN SabinaU MoveSLO01 001