Tek - gorski

Absolutno M

Tek na Čaven 2019 - super pokalTek na Ratitovec 2019 - super pokalPodbrdo GM4o 2019 - super pokal20. gorski tek na Grintovec 2019 – absolutnoKOTREDEŽ TRAIL 2019 - absolutno40. tek na Šmarno goro 2019 - absolutno
TekmovalecKlub 28.04. 02.06. 15.06. 28.07. 15.09. 12.10.Skupaj
1.BEČAN TimotejKGT PapežSLO75100060075410
2.CVET MiranKGT PAPEŽSLO0750010060310
3.BREGAR GašperKGT PapežSLO35600457535295
4.TRATNIK MarkoŠD Nanos PodnanosSLO001000045205
5.ALIČ SimonŠD NANOS PODNANOSSLO6027035022171
6.PLAZNIK MaticTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO850186027153
7.KRAMARIČ LukaB3 servis - Adidas terrexSLO04501 4518131
8.STRNAD Simonšd nanosSLO1 114503511116
9.POTOČNIK DomenKGT PAPEŽSLO0226000082
10.DEBELJAK AlešŠD Ljubljanske mlekarneSLO007500076
11.KOVAČIČ LukaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO000750075
12.BLATNIK NejcKGT PapežSLO13132700053
13.GLOBOČNIK DušanKGT PapežSLO15150150045
13.BRATINA RokUNIONE SPORTIVA ALDO PALUZZASLO450000045
15.JERALA BorutLet\'s danceSLO0022015242
16.VOGRIN DavidKD SLOGA 1902 IDRIJASLO188090035
16.PORENTA PrimožAD OlimpikSLO035000035
17.ŽITNIK UrbanKGT PapežSLO760011535
18.ZUPANČIČ MarjanKlub Gorski Tekačev PapežSLO003500035
20.PINTAR BoštjanSLO431809034
21.RAK GašperTK Šm.NavezaSLO000001533
22.ŠTENKLER DenisTK Šmarnogorska navezaSLO020001330
23.DOLANC NejcSLO000022329
23.BREGAR MetodKGT PapežSLO200018429
25.MIKLOSA MatjazKGT PAPEžSLO000270027
25.DRNOVŠEK DomenŠD KotredežSLO000027027
26.VIVOD MilanTEAM MozirjeSLO11000131 27
27.SPANRING KlemenAD Slovenska BistricaSLO270000027
29.ULBL DenisTk.šmarnogorska navezaSLO220000022
29.NOVAK SimonKGT PAPEŽ KAMNIKSLO000220022
31.URŠIČ NejcKGT PapežSLO00000920
32.LAPAJNE JoštKGT PAPEŽSLO018000018
33.ZAVODNIK BorisSLO00000817
34.MERHAR ROBERTak VertikalaSLO001500015
34.LUZNAR AljažŠD Tabor ŽiriSLO00000715
35.KOLAR AljažTSK LiMa DynafitSLO09060015
36.KENDA TomažAD OLIMPIKSLO60900015
38.MILINKOVIC LukaBoh.BistricaSLO00000613
38.MLAKAR BorutSLO001300013
39.TAVČAR LukaCALCIT BIKE TEAMSLO000130013
41.JANŽEKOVIČ StankoAD ŽELEZNIKISLO000110011
41.KOŽAR UrošKinVital RA Salomon/SuuntoSLO001100011
43.HABJAN TineKGT PapežSLO9000009
43.FILIPIČ ElisEndorfinSLO5400009
45.PUŠ SebastjanAK KrkaSLO0000808
45.PROT MARKOPlezalni Klub MartinčekSLO0080008
46.SAMIDE JanFIZIOTERAPIJA RUDOLFOVOSLO0008008
48.HREN Tinetk smarnogorska navezaSLO0700007
48.PERKO TomažSLO0000707
49.PAVŠIČ DAVIDSLO0070007
50.FLORJANIČ MarkoŠD SUHADOLESLO0007007
52.KNAFELJ SAMOSalomonSLO0060006
52.GALIN BOJANŠKD MEKINJESLO0000606
54.SMODIČ AlešKD HrastnikSLO0000505
54.PERŠE GAŠPERGRS TolminSLO0050005
55.LETOJNE MatejŠD TEAM MOZIRJESLO0005005
57.ŽONTAR AlešŠD Nanos PodnanosSLO0004004
57.VINDIŠ RobertSLO0040004
58.DRAKSLER vikiSLO0000404
60.ZUPANC IgorKD HrastnikSLO0000303
60.DELAVEC Primož/SLO0003003
61.ŠEBENIK MarjanSLO0030003
62.TUREL GiorgioSLO3000003
64.MARKUŠ KlemenSLO0002002
64.LIKAR TomasKolesarski Klub Zagorska DolinaSLO0000202
65.KRALJ UROŠAD BledSLO0020002
67.BOGATAJ MarkBAGHEERA SLOVENIJA, SportKa ŽiriSLO001 0001
67.ŽLOGAR JureTEK.SISLO01 00001
68.KOLENC SamoŠd KotredežSLO00001 01

Absolutno Z

Tek na Čaven 2019 - super pokalTek na Ratitovec 2019 - super pokalPodbrdo GM4o 2019 - super pokal20. gorski tek na Grintovec 2019 – absolutnoKOTREDEŽ TRAIL 2019 - absolutno40. tek na Šmarno goro 2019 - absolutno
TekmovalecKlub 28.04. 02.06. 15.06. 28.07. 15.09. 12.10.Skupaj
1.TRUNKELJ BarbaraSalomonSLO07575457575445
2.KLINAR TinaKGT PapežSLO45270604545282
3.KOLIGAR MojcaKGT Papež/UTVV Race TeamSLO7510007500250
4.DRAŠLER VarinejaTK Šmarnogorska navezaSLO03500060170
5.GONZA ŠpelaAD ŠTAJERSKASLO60000035140
6.MALI NušaAK DomžaleSLO350035027132
6.TROBEC UršaKGT PAPEŽSLO221822152215132
8.TUŠAR MihaelaŠD NANOS PODNANOSSLO2722452200116
9.KOZJEK TinaTK Šmarnogorska navezaSLO00006022109
10.ČUFER AnaKGT PapežSLO00001000100
10.TRATNIK PETRAŠD NANOS/PODNANOSSLO00100000100
12.KEGL KATJA VenceljKGT PapežSLO0060180078
13.ZUPANČIČ DOMINIKA ValantTK Šmarnogorska navezaSLO0000351875
14.JERALA MarjetaLet\'s danceSLO181313515064
15.KOSOVELJ MATEJAAK GoricaSLO060000060
16.MAZI NikaAD MassSLO0009131350
17.LJUBI KlaraAtletski klub Krka Novo mestoSLO045000045
18.ŽLOGAR IvicaPulse PerformanceSLO1130611644
19.TRONTELJ MarijaTK Šmarnogorska navezaSLO08080936
20.GODEC AndrejaAD ŠtajerskaSLO003500035
21.ŠVIGELJ MartaPrimorski gorski tekiSLO1311600030
22.KOMPAN Tanja/SLO000270027
22.DOLENC VESNA3K športSLO002700027
23.KNEZ MelaniAK SevnicaSLO000027027
25.JELOVŠEK JasminaKGT PapežSLO000001124
26.PLAHUTA MartaG-FITSLO05009423
27.BOGATAJ TajdaSportKa ŽiriSLO001800018
27.VETRIH RenataAD ŠtajerskaSLO000018018
28.DOLINŠEK MajaSLO015030018
30.PAVLOVIČ VesnaTK Šm.NavezaSLO00000817
31.CVETREŽNIK ŠpelaŠD Nanos PodnanosSLO001500015
31.BOHINC AnaKGT PapežSLO00000715
32.KOSEC NatašaTK Šmarnogorska NavezaSLO150000015
34.MODRIJAN ViktorijaSLO000130013
34.MEŽA BožaKGT PAPEŽSLO06007013
35.BAJC TeaTriatlon AjdovscinaSLO94000013
37.DROLE VIDAPD PodbrdoSLO09300012
38.MOČNIK EvaSlo MaratonSLO00000511
38.JELOVČAN AnaSLO000110011
39.ŠIPELJ ŠpelaSLO001100011
41.MIRJAM LEBAN BAJTSLO0090009
42.TRATNIK LUKAŠD NANOS/PODNANOSSLO0080008
42.BAŠ MatejaSLO0000808
43.DRAŠLER NatašaSLO8000008
45.CVIŠIČ DragicaLjubljanaSLO0000037
45.MIHEVC JernejaKK ZavršnicaSLO0700007
46.MEDVED tinaŠD SENGSLO0070007
47.GLAVAN SimonaJoga sobaSLO7000007
48.KAVČIČ PetraFIT KLUB NMSLO0007007
50.KOKOLE ROZALIJAŠD KotredežSLO0000606
51.TOMINEC MasaLjubljanaSLO0000025
51.GOLOB Anja#teamraidlightsloSLO0050005
52.KRŽIŠNIK KristinaSLO0050005
54.KRAŠOVEC BogdanaSLO0004004
55.ERŽEN MarijaSlap ob IdrijciSLO000001 3
56.VRČKOVNIK MajaTEK.SISLO0002002
56.GNEZDA ANITA RupnikSLO0020002
57.MLINAR NINAŠtepc trailSLO0200002
59.DROBNIČ SlavkaŠD Nanos PodnanosSLO01 00001
59.GRM OlgaLESCESLO0001 001
60.GOLIČIČ URŠATečemo z nasmehomSLO001 0001