Tek - gorski

Absolutno M

Tek na Čaven 2019 - super pokalTek na Ratitovec 2019 - super pokalPodbrdo GM4o 2019 - super pokal20. gorski tek na Grintovec 2019 – absolutnoKOTREDEŽ TRAIL 2019 - absolutno40. tek na Šmarno goro 2019 - absolutno
TekmovalecKlub 28.04. 02.06. 15.06. 28.07. 15.09. 12.10.Skupaj
1.BEČAN TimotejKGT PapežSLO75100060075410
2.CVET MiranKGT PAPEŽSLO0750010060310
3.BREGAR GašperKGT PapežSLO35600457535295
4.TRATNIK MarkoŠD Nanos PodnanosSLO001000045205
5.ALIČ SimonŠD NANOS PODNANOSSLO6027035022171
6.PLAZNIK MaticTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO850186027153
7.KRAMARIČ LukaB3 servis - Adidas terrexSLO04501 4518131
8.STRNAD Simonšd nanosSLO1 114503511116
9.POTOČNIK DomenKGT PAPEŽSLO0226000082
10.DEBELJAK AlešŠD Ljubljanske mlekarneSLO007500076
11.KOVAČIČ LukaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO000750075
12.BLATNIK NejcKGT PapežSLO13132700053
13.BRATINA RokUNIONE SPORTIVA ALDO PALUZZASLO450000045
13.GLOBOČNIK DušanKGT PapežSLO15150150045
15.JERALA BorutLet\'s danceSLO0022015242
16.ŽITNIK UrbanKGT PapežSLO760011535
16.ZUPANČIČ MarjanKlub Gorski Tekačev PapežSLO003500035
16.VOGRIN DavidKD SLOGA 1902 IDRIJASLO188090035
16.PORENTA PrimožAD OlimpikSLO035000035
20.PINTAR BoštjanBrez klubaSLO431809034
21.RAK GašperTK Šm.NavezaSLO000001533
22.ŠTENKLER DenisTK Šmarnogorska navezaSLO020001330
23.BREGAR MetodKGT PapežSLO200018429
23.DOLANC NejcSLO000022329
25.ŠPANRING KlemenAD Slovenska BistricaSLO270000027
25.MIKLOSA MatjazKGT PAPEžSLO000270027
25.VIVOD MilanTEAM MozirjeSLO11000131 27
25.DRNOVŠEK DomenŠD KotredežSLO000027027
29.NOVAK SimonKGT PAPEŽ KAMNIKSLO000220022
29.ULBL DenisTk.šmarnogorska navezaSLO220000022
31.URŠIČ NejcKGT PapežSLO00000920
32.LAPAJNE JoštKGT PAPEŽSLO018000018
33.ZAVODNIK BorisSLO00000817
34.MERHAR ROBERTak VertikalaSLO001500015
34.KENDA TomažAD OLIMPIKSLO60900015
34.KOLAR AljažTSK LIMASLO09060015
34.LUZNAR AljažŠD Tabor ŽiriSLO00000715
38.MLAKAR BorutSLO001300013
38.TAVČAR LukaCALCIT BIKE TEAMSLO000130013
38.MILINKOVIC LukaBoh.BistricaSLO00000613
41.KOŽAR UrošKinVital RA Salomon/SuuntoSLO001100011
41.JANŽEKOVIČ StankoAD ŽELEZNIKISLO000110011
43.HABJAN TineKGT PapežSLO9000009
43.FILIPIČ ElisEndorfinSLO5400009
45.SAMIDE JanFIZIOTERAPIJA RUDOLFOVOSLO0008008
45.PROT MARKOPlezalni Klub MartinčekSLO0080008
45.PUŠ SebastjanAK KrkaSLO0000808
48.PERKO TomažSLO0000707
48.HREN Tinetk smarnogorska navezaSLO0700007
48.PAVŠIČ DAVIDSLO0070007
48.FLORJANIČ MarkoŠD SUHADOLESLO0007007
52.GALIN BojanŠKD MEKINJESLO0000606
52.KNAFELJ SAMOSalomonSLO0060006
54.PERŠE GAŠPERGRS TolminSLO0050005
54.SMODIČ AlešKD HrastnikSLO0000505
54.LETOJNE MatejŠD TEAM MOZIRJESLO0005005
57.VINDIŠ RobertSLO0040004
57.ŽONTAR AlešŠD Nanos PodnanosSLO0004004
57.DRAKSLER vikiSLO0000404
60.TUREL GiorgioSLO3000003
60.ŠEBENIK MarjanSLO0030003
60.DELAVEC Primož/SLO0003003
60.ZUPANC IgorKD HrastnikSLO0000303
64.MARKUŠ KlemenSLO0002002
64.LIKAR TomasKolesarski Klub Zagorska DolinaSLO0000202
64.KRALJ UROŠAD BledSLO0020002
67.BOGATAJ MarkBAGHEERA SLOVENIJA, SportKa ŽiriSLO001 0001
67.ŽLOGAR JureTEK.SISLO01 00001
67.KOLENC SamoŠd KotredežSLO00001 01

Absolutno Z

Tek na Čaven 2019 - super pokalTek na Ratitovec 2019 - super pokalPodbrdo GM4o 2019 - super pokal20. gorski tek na Grintovec 2019 – absolutnoKOTREDEŽ TRAIL 2019 - absolutno40. tek na Šmarno goro 2019 - absolutno
TekmovalecKlub 28.04. 02.06. 15.06. 28.07. 15.09. 12.10.Skupaj
1.TRUNKELJ BarbaraSalomonSLO07575457575445
2.KLINAR TinaKGT PapežSLO45270604545282
3.KOLIGAR MojcaKGT Papež/UTVV Race TeamSLO7510007500250
4.DRAŠLER VarinejaTK Šmarnogorska navezaSLO03500060170
5.GONZA ŠpelaAD ŠTAJERSKASLO60000035140
6.MALI NušaAK DomžaleSLO350035027132
7.TUŠAR MihaelaŠD NANOS PODNANOSSLO2722452200116
8.TROBEC UršaKGT PAPEŽSLO01822152215110
9.KOZJEK TinaTK Šmarnogorska navezaSLO00006022109
10.ČUFER AnaKGT PapežSLO00001000100
10.TRATNIK PETRAŠD NANOS/PODNANOSSLO00100000100
12.KEGL VENCELJ KatjaKGT PapežSLO0060180078
13.ZUPANČIČ VALANT DominikaTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO0000351875
14.JERALA MarjetaLet\'s danceSLO181313515064
15.KOSOVELJ MATEJAAK GoricaSLO060000060
16.MAZI NikaAD MassSLO0009131350
17.LJUBI KlaraAtletski klub Krka Novo mestoSLO045000045
18.ŽLOGAR IvicaPulse PerformanceSLO1130611644
19.TRONTELJ MarijaTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO08080936
20.GODEC AndrejaAD ŠtajerskaSLO003500035
21.ŠVIGELJ MartaPrimorski gorski tekiSLO1311600030
22.KOMPAN Tanja/SLO000270027
22.DOLENC VESNA3K športSLO002700027
22.KNEZ MelaniAK SevnicaSLO000027027
25.JELOVŠEK JasminaKGT PapežSLO000001124
26.PLAHUTA MartaG-FITSLO05009423
27.TROBEC UrškaKGT PapežSLO220000022
28.DOLINŠEK MajaSLO015030018
28.BOGATAJ TajdaSportKa ŽiriSLO001800018
28.VETRIH RenataAD ŠtajerskaSLO000018018
31.PAVLOVIČ VesnaTK Šm.NavezaSLO00000817
32.KOSEC NatašaTK Šmarnogorska NavezaSLO150000015
32.CVETREŽNIK ŠpelaŠD Nanos PodnanosSLO001500015
32.BOHINC AnaKGT PapežSLO00000715
35.MODRIJAN ViktorijaSLO000130013
35.BAJC TeaTriatlon AjdovscinaSLO94000013
35.MEŽA BožaKGT PAPEŽSLO06007013
38.DROLE VIDAPD PodbrdoSLO09300012
39.ŠIPELJ ŠpelaSLO001100011
39.MOČNIK EvaSlo MaratonSLO00000511
39.JELOVČAN AnaSLO000110011
42.MIRJAM LEBAN BAJTSLO0090009
43.TRATNIK LUKAŠD NANOS/PODNANOSSLO0080008
43.DRAŠLER NatašaSLO8000008
43.BAŠ MatejaSLO0000808
46.KAVČIČ PetraFIT KLUB NMSLO0007007
46.CVIŠIČ DragicaLjubljanaSLO0000037
46.GLAVAN SimonaJoga sobaSLO7000007
46.MIHEVC JernejaKK ZavršnicaSLO0700007
46.MEDVED tinaŠD SENGSLO0070007
51.KOKOLE ROZALIJAŠD KotredežSLO0000606
52.KRŽIŠNIK KristinaSLO0050005
52.GOLOB Anja#teamraidlightsloSLO0050005
52.TOMINEC MasaLjubljanaSLO0000025
55.KRAŠOVEC BogdanaSLO0004004
56.ERŽEN MarijaSlap ob IdrijciSLO000001 3
57.GNEZDA ANITA RupnikSLO0020002
57.MLINAR NINAŠtepc trailSLO0200002
57.VRČKOVNIK MajaTEK.SISLO0002002
60.DROBNIČ SlavkaŠD Nanos PodnanosSLO01 00001
60.GOLIČIČ URŠATečemo z nasmehomSLO001 0001
60.GRM OlgaLESCESLO0001 001