CICIBANI

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.RIHAR ValTriatlonski klub LjubljanaSLO111110117
2.MEŽNAR ŽANTK Trisport ExotermSLO111100116
3.LOVRENČIČ MarkoTK NOVO MESTOSLO101110015
3.SELIŠKAR RokTK NOVO MESTOSLO101110015
4.SELIŠKAR LovroTK NOVO MESTOSLO101110015
5.MANDIČ MajTK UTRIPSLO101101015
7.VIDMAR MaksTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO101000114
7.KRIŽAN BorTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO100110014
8.SMOLE MartinTK Trisport ExotermSLO111010004
9.HUDOVORNIK DomenTK Trisport ExotermSLO100001114
11.JURČIČ AnejŠPORTNO DRUŠTVO POSAVJESLO100001103
11.NAVODNIK GregaTK VelenjeSLO100010103
12.DOLINAR UrbanTK LjubljanaSLO001010103
14.MLAKAR JakaTK UTRIPSLO100000012
15.TURŠIČ LukaTK UTRIPSLO100100002
15.ZUPAN ČANČ LukaTK NOVO MESTOSLO101000002
16.LULIK NaiTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO100100002
17.ŠEPEC JakaTK NOVO MESTOSLO101000002
18.ŠTEBE LiamTK UTRIPSLO100010002
20.MORI MaksTriatlonski klub LjubljanaSLO000000101
20.OGRIN JušTK UTRIPSLO000000011
21.ROK UršičTK Trisport ExotermSLO000010001
22.URŠIČ RokTK Trisport ExotermSLO001000001
23.REBERNIK JakaTK NOVO MESTOSLO100000001
24.REBERNIK MihaTK NOVO MESTOSLO100000001
25.BRECELJ BrinTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO001000001

CICIBANKE

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.HRIBAR AnjaTK Trisport ExotermSLO111100015
2.SIMIČAK LARATK Trisport ExotermSLO110010014
2.KRIŽAN ElaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO100110014
4.MARTINŠEK EnjaTriatlonski klub LjubljanaSLO101000103
5.LULIK MeiTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO001100002
5.KERŠEVAN SaraTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO101000002
6.KROMAR UršaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO001100002
8.MIHELIČ MašaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO000100001
8.JOKIČ ATALIJA TijaTK Trisport ExotermSLO001000001

MLAJŠI DEČKI

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.ŠPORN MarkTK Trisport ExotermSLO111111017
2.DEŽMAN LukaTK Trisport ExotermSLO111110016
3.HUDOVORNIK ErikTK Trisport ExotermSLO101001115
3.MEDVEDEC MATIJA ŠtefanTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO101101015
4.LOVRENČIČ JurijTK NOVO MESTOSLO101110015
5.DENŠA TianTriatlonski klub LjubljanaSLO100110115
7.ZUPANČIČ IzakTK Trisport ExotermSLO111010004
7.ŠPOLJAR MarkoTK NOVO MESTOSLO101110004
8.STRNIŠA LovroTK NOVO MESTOSLO101011004
10.PLEŠE ŽanTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO110100003
10.ILAR LunTK Trisport ExotermSLO100001013
11.PAVLIN MarcelTK UTRIPSLO001110003
12.PREZELJ JakaTK Trisport ExotermSLO000110013
13.VIDMAR AdamTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO101000013
14.BREGAR JakobTriatlonski klub LjubljanaSLO011000103
16.KORITNIK AleksanderTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO110000002
16.MARTINŠEK TianTriatlonski klub LjubljanaSLO001000102
17.ČAMPA MatevžTK NOVO MESTOSLO100010002
18.BARTELJ MihaTK NOVO MESTOSLO100010002
19.MLAKAR NaceTK UTRIPSLO100000012
20.GAŠPERIČ JakobTK UTRIPSLO100010002
21.ČERNELIČ MaticTK Trisport ExotermSLO100010002
22.JURMAN SamoTriatlonski klub LjubljanaSLO100000102
23.KOVAČIČ JURIJ GalTK NOVO MESTOSLO100010002
25.VERBIČ MihaTriatlonski klub LjubljanaSLO000000101
25.KRAPEŽ LovroTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO001000001
26.PRIMOSICH MichaelŠD 3ŠPORTSLO100000001
27.ZAMIDA MarkTK NOVO MESTOSLO001000001

MLAJŠE DEKLICE

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.KOVAČ KimTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO101101116
2.KOČAR Bela LinaTK UTRIPSLO101101105
3.KRIŽAN MiaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO100110014
4.VALIČ IsaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO101001003
5.PERC ŽivaTK VelenjeSLO100000012
6.PRELOŽNIK AnaTK VelenjeSLO100000001

STAREJŠI DEČKI

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.ALENABI NikTriatlonski klub LjubljanaSLO8080100150100100100100810
2.BOJANC DomenTK Trisport ExotermSLO1001008012080808080720
3.MEŽNAR MaticTK Trisport ExotermSLO65656597.5006565422.5
4.VIMOS NEVAN KocbekTriatlonski klub LjubljanaSLO02032756505040282
5.RAKAR LenartTK Trisport ExotermSLO505050480000198
6.MEDVED JureTriatlonski klub LjubljanaSLO203225153250015189
7.KOVAČ PijTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO4015120654032168
8.BELAJ NikTK Trisport ExotermSLO04006000050150
9.DEŽMAN ANŽETK Trisport ExotermSLO40102037.540000147.5
10.PILIH ArneTK Trisport ExotermSLO1515403000320132
11.BERLEC AljažTK Trisport ExotermSLO3201022.550000114.5
12.RIFEL NejcTK Trisport ExotermSLO1084625002578
13.ŽAGAR JurijTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO82581.5000042.5
14.KOCBEK NEVAN VIMOSTriatlonski klub LjubljanaSLO25000000025
15.MAJDIČ LukaTK Trisport ExotermSLO1111.50002024.5
16.ŽAGAR TajTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO2469000021
17.ŽAGAR MaticTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO6621.5000015.5
18.VIDMAR ValTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO020300005

STAREJŠE DEKLICE

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.MIHEVC LaraTK LogatecSLO10010001501000100100650
2.ŠKRJANC VitaTK Trisport ExotermSLO80801001205008080590
3.STRES TinkaraTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO6508097.580100500472.5
4.PANČUR ZarjaTK Trisport ExotermSLO5005075400065280
5.KRŽIŠNIK NikaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO32065603204050279
6.HAJDINJAK NANA AnaTriatlonski klub LjubljanaSLO2565037.52003232211.5
7.ANDREJIČ VanesaTK UTRIPSLO004048258000193
8.ŠPORN PijaTK Trisport ExotermSLO2050015065025175
9.NAVODNIK SaraTK VelenjeSLO40000650650170
10.BERNOT EmaTK Trisport ExotermSLO15000150254095
11.BREGAR ŽivaTriatlonski klub LjubljanaSLO0402500020085
12.KOTNIK ZojaTriatlonski klub LjubljanaSLO1003237.5000079.5
13.POROVNE LANATK Trisport ExotermSLO802022.51000060.5

KADETI

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.MAMIČ JakobTriatlonski klub LjubljanaSLO1001001001501001001000750
2.TOMŠIČ StašTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO508032758080080477
3.PODGORŠEK ŽigaTK UTRIPSLO80320120400065337
4.PREGELJ MarkŠD 3ŠPORTSLO04065606506540335
5.MARADIN JanTK Trisport ExotermSLO32658065000100333
6.JURČEK JureTriatlonski klub LjubljanaSLO005022.520654032229.5
7.ZALAR PatrikTriatlonski klub LjubljanaSLO4050037.500800207.5
8.MOČNIK JakobŠDPSLO650097.50000162.5
9.RIHAR MaiTriatlonski klub LjubljanaSLO02020152505010140
10.ČOP AljažTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00250650328121
11.DENŠA UlTriatlonski klub LjubljanaSLO2500301502025115
12.PODGORŠEK NEJCTK UTRIPSLO00048100050108
13.PAVLIN ALJOŠA DavidTK UTRIPSLO00401232001599
14.KARBIČ EnejTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO80000408056
15.KOVIC JanušTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO025000002045
16.VESELINOVIČ GalTriatlonski klub LjubljanaSLO100000025439
17.VERBIČ ČrtTK UTRIPSLO200100800038
18.RUTAR JonTK Trisport ExotermSLO015153000033
19.HRIBAR MaticTK Trisport ExotermSLO61081.5000025.5
20.MLAKAR MaksTK NOVO MESTOSLO0009008623
21.ČERNELIČ MaksTK Trisport ExotermSLO15000400221
22.GOLI NejcTriatlonski klub LjubljanaSLO00000015015

KADETINJE

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.PILIH VitaTK Trisport ExotermSLO40656560658010080555
2.BARTOL MonikaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO100100100150100000550
3.MARADIN MancaTK Trisport ExotermSLO508050120800050430
4.KOVAČ LiaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO2003248321008065377
5.ŠPORN KimTK Trisport ExotermSLO0504097.5406500292.5
6.TURŠIČ NežaTK UTRIPSLO6508030000100275
7.OVČAR LaraTK VelenjeSLO250075500650215
8.KRAJNC DaŠaTriatlon klub KrškoSLO80000000080
9.VODOPIJA VITAŠD 3ŠPORTSLO040250000065
10.MANDIČ TaraTK UTRIPSLO150037.5000052.5
11.ŠKUFCA KLARISA AnaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00000004040
12.KOSEC EVA FeltrinŠK TRIATLON LAJFSLO32000000032

MLAJŠI MLADINCI

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.MEDVED JakobTriatlonski klub LjubljanaSLO0010097.5010080100477.5
2.MAVRIC FILIP MrakTriatlonski klub LjubljanaSLO08065485005065358
3.ŠKRJANC JanTK Trisport ExotermSLO10000150100000350
4.ŠKUFCA MORITZ EliasTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO000756506580285
5.BERLEC ŽigaTK Trisport ExotermSLO008060800400260
6.GAŠPARIČ NandeTriatlonski klub LjubljanaSLO0100037.5001000237.5
7.MOČNIK MaticŠDPSLO80001200000200
8.PERC JanTK VelenjeSLO650030000095
9.ČUBRILO NikTriatlonski klub LjubljanaSLO000000325082
10.MRAK FILIP MavricTriatlonski klub LjubljanaSLO00000800080

MLAJŠE MLADINKE

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.POGAČAR NežaTK UTRIPSLO10000150100000350

STAREJŠI MLADINCI

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.ŠKUFCA MaksTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO8010010012080080120680
2.OBREZA DomenTK Trisport ExotermSLO100001501000100150600
3.DEČMAN MatejTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO65808097.565000387.5

STAREJŠE MLADINKE

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.AHAČIČ AjdaTK Trisport ExotermSLO651000751008000420
2.HOČEVAR KatjaTriatlonski klub LjubljanaSLO0001200080150350
3.PLUŠKO LanaTriatlonski klub LjubljanaSLO800000065120265
4.VRTAČIČ TjašaTK Trisport ExotermSLO000150001000250
5.PEVEC HanahTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO100006000500210
6.MARIČ AljaTriatlonski klub LjubljanaSLO00097.5010000197.5
7.STOPAR SaraTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO000000097.597.5

ČLANI 1

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.BOJANC KlemenTK Trisport ExotermSLO06501201001001000485
2.LIPOVŠEK JanTK Trisport ExotermSLO0328037.550040120359.5
3.PODBEVŠEK ŽigaTK Trisport ExotermSLO05010000050150350
4.KLENOVŠEK UrhTriatlonski klub LjubljanaSLO080097.500800257.5
5.MEDEN MatijaTK 3KMSLO010001500000250
6.ROZMAN MarkoTK NOVO MESTOSLO4015000403297.5224.5
7.KOTNIK GregorTK Trisport ExotermSLO652065040000190
8.SUHADOLNIK LukaTriatlonski klub LjubljanaSLO00030808000190
9.PETELINŠEK AmadejTRIATLON KLUB 3KMSLO50006005000160
10.KOŽELJ SimonTK Trisport ExotermSLO0000656500130
11.GERIČ JakaTK Trisport ExotermSLO8025000000105
12.OBREZA LeonTK Trisport ExotermSLO1000000000100
13.BONÉ MarkoTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO005000025075
14.MANDIČ MarkTK UTRIPSLO00075000075
14.DOLENC Aleš3K ŠportSLO00000007575
16.ŠOLAR PeterŠD TURBO MSLO320400000072
17.KOJC NikŠK TRIATLON LAJFSLO00000065065
18.PLANKO MatevžTK Trisport ExotermSLO00048000048
19.MOHORIČ JanTriatlonski klub LjubljanaSLO010000320042
20.KRAŠEK MartinTK LjubljanaSLO04000000040
21.PRELEC MarkoTK LogatecSLO25000000025

ČLANICE 1

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.MANDL NinaMultisport KrškoSLO1001000150100100100150800
2.BEDENE PiaTK NOVO MESTOSLO808010012000800460
3.KOZJEK KARIN AnaTriatlonski klub LjubljanaSLO00000065065
3.NAKRST AnaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO06500000065
5.ŠUMAH AnaTK 3KMSLO00000050050

ČLANI 2

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.MAJDIČ JureTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO001001500080150480
2.DOLINAR GregaTK Inles Riko RibnicaSLO00650010065120350
3.KORELC MatejŠD AKSONSLO10003237.5005060279.5
4.POVŠE VasjaŠRK CELJESLO000751008000255
5.CEBIN BojanTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00012000097.5217.5
6.HAFNER UrošTriatlonski klub LjubljanaSLO405000505000190
7.ABRAHAMSBERG MatejTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO01008000000180
8.LEPOJIČ SašoTriatlonski klub LjubljanaSLO650100065320172
9.HRIBAR DomenTK Trisport ExotermSLO0040080000120
10.LULIK DimitrijTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO8001522.50000117.5
11.KOVAČIČ JaroslavŠDPSLO0000001000100
12.ŠILC FranceTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO005048000098
13.FLUHER BorisTK LogatecSLO00097.5000097.5
14.TERČELJ ROKŠD 3ŠPORTSLO08000000080
15.ŠKULJ MihaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO065015000080
16.KLANČNIK JanezTK OLIMPIJASLO00000007575
17.STRANJAK RobertTriatlonski klub LjubljanaSLO002500004873
18.SLAPŠAK LUKA PelliccioniŠD AKSONSLO00006500065
19.PARADIŽ MatejŠD 3ŠPORTSLO00060000060
20.LOGAR PrimožTK 3KMSLO50080000058
21.ANDOLŠEK AndražTriatlonski klub LjubljanaSLO000004015055
22.MEŽNARČIČ AndrejTRENERT ŠDSLO040000010050
23.ČREŠNAR RokTK NOVO MESTOSLO32009000041
24.PAVLOVČIČ Urban3K ŠportSLO00000040040
25.PLEVNIK DavidŠRK CELJESLO000000037.537.5
26.ŠEKORANJA JanezŠD AKSONSLO00030000030
27.MARTINČIČ Darjan3K ŠportSLO00000025025
28.GREGEC Nenad3K ŠportSLO00000020020
28.JAMNIK Ivan3K ŠportSLO00200000020
30.LOVŠIN MarkoTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00012000012
31.JUVAN Tine3K ŠportSLO000000808
32.PRESTOR AlešTriatlonski klub LjubljanaSLO006000006

ČLANICE 2

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.SELIŠKAR AnaTK NOVO MESTOSLO8000150100080120530
2.DOLINAR SIMONA MajdičTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO10000000100150350
3.PODRECCA TeaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO0080120010000300
4.ŽNIDAR TjašaTK Trisport ExotermSLO650100000097.5262.5
5.VESEL EvaTriatlonski klub LjubljanaSLO0000080650145
6.MARJETIČ AlenkaTK NOVO MESTOSLO5000080000130
7.KOVAČ AnjaTriatlonski klub LjubljanaSLO0100000000100
8.VREČKO AlenkaTK Trisport ExotermSLO00650000065
9.VOVKO Barbara3K ŠportSLO00500000050

VETERANI 1

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.PANČUR MihaTK Trisport ExotermSLO0805008010050120480
2.MEDVEDEC UrošTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO006597.50804097.5380
3.RADIVOJEVIĆ AleksanderTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO0010015000650315
4.POHLEN BoštjanTK Trisport ExotermSLO0503200652560232
5.MAJDIČ TomažTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00000080150230
6.VIDMAR DenisTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO650257500048213
7.MORI MitjaTriatlonski klub LjubljanaSLO000010001000200
7.HARNOLD PeterŠD 3ŠPORTSLO100100000000200
9.MIHELIČ DejanTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO0001200000120
10.NIKOLIČ peterŠD TURBO MSLO80000000080
10.POLJANŠEK Borut3K ŠportSLO00800000080
12.TORKAR GregorTK UTRIPSLO00006500065
12.PACAK LUKASŠD TURBO MSLO06500000065
14.JEREB RobertTK NOVO MESTOSLO500000010060
14.PLEŠE GoranTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00060000060
16.STROPNIK KlemenŠRK CELJESLO00000500050
17.BOGATAJ Aleš3K ŠportSLO00400000040
18.POVHE TadejTK LjubljanaSLO00000032032
19.TAŠLER MitjaTK VelenjeSLO00000020020
20.JEGRIŠNIK UrošTK VelenjeSLO00000015015

VETERANKE 1

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.MAČEK MatejaTRIATLON KLUB 3KMSLO8010010015001001000630
2.BERTONCELJ HelenaTK GorenjskaSLO6580650000150360
3.PERC JanaTK VelenjeSLO100001200000220
4.BOLE MATEJA Breznik3K ŠportSLO0050000800130
5.ANTONIČ UrškaTRIATLON KLUB 3KMSLO500320000082
6.JEREB JANJA Bogataj3K ŠportSLO00800000080
7.RIŽNAR BarbaraTK 3KMSLO00400000040

VETERANI 2

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.PILIH TomažTK Trisport ExotermSLO080001001001000380
2.GOSTINČAR RobertTRIATLON KLUB 3KMSLO8004060808000340
3.MAČEK UrošTRIATLON KLUB 3KMSLO1001008000000280
4.KRAJNC BoštjanTRIATLON KLUB 3KMSLO2500050650120260
5.ŠTABUC RomanŠK TRIATLON LAJFSLO65652537.565000257.5
6.RIZMAL JurijTriatlon klub KrškoSLO0010097.50000197.5
7.KIT MitjaTK 3KMSLO0001500000150
7.MRAVLJE RokTK GorenjskaSLO0000000150150
9.ZAVRŠNIK RokTriatlonski klub LjubljanaSLO04000405000130
10.KROMAR DamijanTK Inles Riko RibnicaSLO0001200000120
11.TRPIN MATEJTK Trisport ExotermSLO32010000650107
12.FLAJS Rok3K ŠportSLO5050000000100
13.PODGORNIK Bojan3K ŠportSLO00000080080
14.MANDIČ PeroTK UTRIPSLO00075000075
15.LIČEN IgorŠD 3ŠPORTSLO00650000065
16.MALOVIČ ZoranTK Maraton PtujSLO400200000060
17.BERLISK GregorTK Trisport ExotermSLO00500000050
17.KRAJNC IgorTriatlonski klub LjubljanaSLO00000050050
19.ARBAJTER IztokTK Trisport ExotermSLO00048000048
20.PODBEVŠEK SebastjanTK Trisport ExotermSLO00320000032
21.KOVAČIČ IztokTK NOVO MESTOSLO20000000020
22.DOBIDA FrančišekTK Trisport ExotermSLO00150000015

VETERANKE 2

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.GRADIŠAR AndrejaTK Trisport ExotermSLO01000001001000300
2.VRABL MojcaTRIATLON KLUB 3KMSLO00001008000180
3.LUKAČ IrenaTRENERT ŠDSLO0010000000100

VETERANI 3

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.ADAMIČ MarkoTriatlonski klub LjubljanaSLO100010097.500100120517.5
2.KOMPAN ZLATKOTK Trisport ExotermSLO000120000150270
3.MEDEN SašoTK 3KMSLO010001500000250
4.MOHORIČ MatjažTriatlonski klub LjubljanaSLO05000010000150
5.PEZDIR RomanTRENERT ŠDSLO0065750000140
6.POZVEK JožeTK LogatecSLO0650600000125
7.BAKIJA Andrej3K ŠportSLO00000800080
7.KINK Lovro3K ŠportSLO00000080080
8.SAGADIN MiranTRIATLON KLUB 3KMSLO80000000080
9.ROMŠAK MatijaTK Trisport ExotermSLO08000000080
10.DROBEŽ AndrejTriatlonski klub LjubljanaSLO00800000080
12.KRAMARIČ MiroTK NOVO MESTOSLO65000000065
13.MANDELJ Matjaž3K ŠportSLO00500000050

VETERANKE 3

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.ŠULIGOJ HelenaTriatlonski klub LjubljanaSLO0010000000100

VETERANI 4

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.PETRIČ SlavkoŠD POSAVJESLO6580801501008000555
2.KREGAR MiroTK Trisport ExotermSLO100100100000100150550
3.MARTIČ ZvezdanTK Trisport ExotermSLO5006508010000295
4.RAJH MarkoTK 3KMSLO0001200000120
4.JEREB Samo3K ŠportSLO0000000120120
6.KNAP BojanTK Trisport ExotermSLO0007500400115
7.MRAMOR MARJANŠD Turbo MSLO00097.5000097.5
7.HREN MarkoTK Trisport ExotermSLO000000097.597.5
9.KOGOJ IGOR3K ŠportSLO00000080080
9.KOMEL BranimirTK Maraton PtujSLO80000000080
11.KOKALJ AndrejTriatlonski klub LjubljanaSLO00000065065
12.OLAJ Dušan3K ŠportSLO00000050050

VETERANKE 4

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.ROTOVNIK NADA KozjekTriatlonski klub LjubljanaSLO0000001000100

VETERANI 5

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.TROJAR BojanTK LogatecSLO0100015000100150500
2.AĆIMOVIĆ RadovanTK Maraton PtujSLO100808000100800440
3.ŽAGAR ToniTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00012010080650365
4.ERHOVNIC TomažŠD TURBO MSLO8065097.506500307.5
5.ČERNEKA ZvoneŠD 3ŠPORTSLO6506500000130
6.DEBENEC BojanTriatlonski klub LjubljanaSLO0010000000100

VETERANKE 5

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.ŠTRUKELJ LjubaTRIATLON KLUB 3KMSLO1001000010010000400

VETERANI 6

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09.Skupaj
1.KABAJ MilanTRIATLON KLUB 3KMSLO100100012008000400
2.ROGAN FrancTK VelenjeSLO0001500000150
3.REŠČIČ IGORŠD 3ŠPORTSLO0010000000100
3.TRKMAN AndrejTriatlonski klub LjubljanaSLO0000010000100