CICIBANI

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.MANDIČ MajTK UTRIpSLO10110100000103
1.MEŽNAR ŽANTK Trisport ExotermSLO11001100000103
3.RIHAR ValTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO180111000084
4.JURČIČ AnejŠPORTNO DRUŠTVO POSAVJESLO100008000081
5.SMOLE MartinTK Trisport ExotermSLO165101000068
6.HUDOVORNIK DomenTK Trisport ExotermSLO100006500066
7.LOVRENČIČ MarkoTK Novo mestoSLO1011100004
7.SELIŠKAR RokTK Novo mestoSLO1011100004
8.SELIŠKAR LovroTK Novo mestoSLO1011100004
10.KRIŽAN BorTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO1001100003
11.NAVODNIK GregaTK VelenjeSLO1000100002
12.DOLINAR UrbanTK LjubljanaSLO0010100002
12.ŠEPEC JakaTK Novo mestoSLO1010000002
13.LULIK NaiTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO1001000002
14.TURŠIČ LukaTK UTRIpSLO1001000002
15.VIDMAR MaksTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO1010000002
16.ŠTEBE LiamTK UTRIpSLO1000100002
17.ZUPAN ČANČ LukaTK NOVO MESTOSLO1010000002
19.URŠIČ Rok TK Trisport ExotermSLO0010000001
19.ROK UršičTK Trisport ExotermSLO0000100001
20.MLAKAR JakaTK UTRIpSLO1000000001
21.BRECELJ BrinTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO0010000001
22.REBERNIK JakaTK Novo mestoSLO1000000001
23.REBERNIK MihaTK Novo mestoSLO1000000001

CICIBANKE

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.HRIBAR AnjaTK Trisport ExotermSLO11001100000103
2.SIMIČAK LARATK Trisport ExotermSLO180001000082
3.KRIŽAN ElaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO1001100003
4.LULIK MeiTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO0011000002
4.KROMAR UršaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO0011000002
5.KERŠEVAN SaraTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO1010000002
6.MARTINŠEK EnjaTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO1010000002
8.MIHELIČ MašaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO0001000001
8.JOKIČ ATALIJA TijaTK Trisport ExotermSLO0010000001

MLAJŠI DEČKI

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.DENŠA TianTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO80001501000000330
2.ŠPORN MarkTK Trisport ExotermSLO2510032602065000302
3.PAVLIN MarcelTK UTRIpSLO00100120800000300
4.ŠPOLJAR MarkoTK Novo mestoSLO6505097.5320000244.5
5.ILAR LunTK Trisport ExotermSLO1000000100000200
6.HUDOVORNIK ErikTK Trisport ExotermSLO400650080000185
7.STRNIŠA LovroTK Novo mestoSLO5004004050000180
8.DEŽMAN LukaTK Trisport ExotermSLO00075650000140
9.BREGAR JakobTriatlonski klub LjubljanaSLO08025000000105
10.ZUPANČIČ IzakTK Trisport ExotermSLO4658010000087
11.PLEŠE ŽanTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO1500300000081
12.DEŽMAN LukaTK Trisport ExotermSLO008000000080
12.LOVRENČIČ JurijTK Novo mestoSLO1064825000080
14.ČERNELIČ MaticTK Trisport ExotermSLO800050000058
15.VIDMAR AdamTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO3202000000052
16.MEDVEDEC MATIJA ŠtefanTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO20237.50000041.5
17.KORITNIK AleksanderTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO140000000041
18.MEDVEDEC MATIJA ŠtefanTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO000004000040
19.PREZELJ JakaTK Trisport ExotermSLO00022.58000030.5
20.JURMAN SamoTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO200000000020
21.GAŠPERIČ JakobTK UTRIpSLO100006000016
22.KRAPEŽ LovroTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO001500000015
22.KOVAČIČ JURIJ GalTK NOVO MESTOSLO000015000015
23.MLAKAR NaceTK UTRIpSLO150000000015
25.MARTINŠEK TianTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO001000000010
26.KOVAČIČ GAL JurijTK Novo mestoSLO6000000006
27.ČAMPA MatevžTK Novo mestoSLO1000400005
28.ZAMIDA MarkTK Novo mestoSLO0040000004
29.BARTELJ MihaTK Novo mestoSLO1000200003
30.PRIMOSICH MichaelŠD 3ŠPORTSLO1000000001

MLAJŠE DEKLICE

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.KOVAČ KimTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO6501001200100000385
2.KRIŽAN MiaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO80001501000000330
3.KOČAR Bela Lina TK UTRIPSLO3208097.500000209.5
4.VALIČ IsaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO500650065000180
5.PERC ŽivaTK VelenjeSLO10000000000100
6.KOČAR LINA BelaTK UTRIPSLO000008000080
7.PRELOŽNIK AnaTK VelenjeSLO400000000040

STAREJŠI DEČKI

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.ALENABI NikTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO8080100150100100000610
2.BOJANC DomenTK Trisport ExotermSLO100100801208080000560
3.MEŽNAR MaticTK Trisport ExotermSLO65656597.500000292.5
4.RAKAR LenartTK Trisport ExotermSLO5050504800000198
5.VIMOS NEVAN KocbekTriatlonski klub LjubljanaSLO0203275650000192
6.MEDVED JureTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO203225153250000174
7.DEŽMAN ANŽETK Trisport ExotermSLO40102037.5400000147.5
8.BERLEC AljažTK Trisport ExotermSLO3201022.5500000114.5
9.BELAJ NikTK Trisport ExotermSLO04006000000100
9.PILIH ArneTK Trisport ExotermSLO1515403000000100
11.KOVAČ PijTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO40151206500096
12.RIFEL NejcTK Trisport ExotermSLO1084625000053
13.ŽAGAR JurijTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO82581.50000042.5
14.KOCBEK NEVAN VIMOSTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO250000000025
15.ŽAGAR TajTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO24690000021
16.ŽAGAR MaticTK Inles Riko RibnicaSLO6621.50000015.5
17.VIDMAR ValTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO0203000005
18.MAJDIČ LukaTK Trisport ExotermSLO1111.5000004.5

STAREJŠE DEKLICE

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.MIHEVC LaraTK LogatecSLO10010001501000000450
2.ŠKRJANC VitaTK Trisport ExotermSLO8080100120500000430
3.STRES TinkaraTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO6508097.580100000422.5
4.PANČUR ZarjaTK Trisport ExotermSLO5005075400000215
5.ANDREJIČ VanesaTK UTRIpSLO0040482580000193
6.KRŽIŠNIK NikaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO3206560320000189
7.ŠPORN PijaTK Trisport ExotermSLO2050015065000150
8.HAJDINJAK NANA AnaTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO2565037.5200000147.5
9.NAVODNIK SaraTK VelenjeSLO40000650000105
10.KOTNIK ZojaTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO1003237.50000079.5
11.BREGAR ŽivaTriatlonski klub LjubljanaSLO0402500000065
12.POROVNE LANATK Trisport ExotermSLO802022.510000060.5
13.BERNOT EmaTK Trisport ExotermSLO1500015000030

KADETI

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.MAMIČ JakobTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO100100100150100100000650
2.TOMŠIČ StašTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO508032758080000397
3.PODGORŠEK ŽigaTK UTRIpSLO80320120400000272
4.MARADIN JanTK Trisport ExotermSLO3265806500000233
5.PREGELJ MarkŠD 3ŠPORTSLO0406560650000230
6.MOČNIK JakobŠDPSLO650097.500000162.5
7.JURČEK JureTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO005022.52065000157.5
8.ZALAR PatrikTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO4050037.500000127.5
9.PAVLIN ALJOŠA DavidTK UTRIpSLO00401232000084
10.ČOP AljažTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO0025065000081
11.RIHAR MaiTriatlonski klub LjubljanaSLO020201525000080
12.DENŠA UlTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO25003015000070
13.PODGORŠEK NEJCTK UTRIpSLO0004810000058
14.KARBIČ EnejTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO800004000048
15.VERBIČ ČrtTK UTRIpSLO2001008000038
16.RUTAR JonTK Trisport ExotermSLO0151530000033
17.HRIBAR MaticTK Trisport ExotermSLO61081.50000025.5
18.KOVIC JanušTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO025000000025
19.ČERNELIČ MaksTK Trisport ExotermSLO150004000019
20.VESELINOVIČ GalTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO100000000010
21.MLAKAR MaksTK NOVO MESTOSLO0009000009

KADETINJE

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.BARTOL MonikaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO1001001001501000000550
2.MARADIN MancaTK Trisport ExotermSLO508050120800000380
3.PILIH VitaTK Trisport ExotermSLO406565606580000375
4.ŠPORN KimTK Trisport ExotermSLO0504097.54065000292.5
5.KOVAČ LiaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO200324832100000232
6.TURŠIČ NežaTK UTRIpSLO650803000000175
7.OVČAR LaraTK VelenjeSLO250075500000150
8.KRAJNC DaŠaTriatlon klub KrškoSLO800000000080
9.VODOPIJA VITAŠD 3ŠPORTSLO0402500000065
10.MANDIČ TaraTK UTRIpSLO150037.50000052.5
11.KOSEC EVA FeltrinŠK TRIATLON LAJFSLO320000000032

MLAJŠI MLADINCI

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.ŠKRJANC JanTK Trisport ExotermSLO100001501000000350
2.MEDVED JakobŠportno društvo Tek je lekSLO0010097.50100000297.5
3.MAVRIC FILIP MrakTriatlonski klub LjubljanaSLO0806548500000243
4.BERLEC ŽigaTK Trisport ExotermSLO008060800000220
5.MOČNIK MaticŠDPSLO800012000000200
6.ŠKUFCA MORITZ EliasTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00075650000140
7.GAŠPARIČ NandeTriatlonski klub LjubljanaSLO0100037.500000137.5
8.PERC JanTK VelenjeSLO6500300000095
9.MRAK FILIP MavricTriatlonski klub LjubljanaSLO000008000080

MLAJŠE MLADINKE

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.POGAČAR NežaTK UTRIpSLO100001501000000350

STAREJŠI MLADINCI

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.ŠKUFCA MaksTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO80100100120800000480
2.DEČMAN MatejTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO65808097.5650000387.5
3.OBREZA DomenTK Trisport ExotermSLO100001501000000350

STAREJŠE MLADINKE

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.AHAČIČ AjdaTK Trisport ExotermSLO6510007510080000420
2.MARIČ AljaTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO00097.50100000197.5
3.PEVEC HanahTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO100006000000160
4.VRTAČIČ TjašaTK Trisport ExotermSLO00015000000150
5.HOČEVAR KatjaTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO00012000000120
6.PLUŠKO LanaTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO800000000080

ČLANI 1

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.BOJANC KlemenTK Trisport ExotermSLO0650120100100000385
2.MEDEN MatijaTK 3KMSLO0100015000000250
3.LIPOVŠEK JanTK Trisport ExotermSLO0328037.5500000199.5
4.KOTNIK GregorTK Trisport ExotermSLO6520650400000190
4.SUHADOLNIK LukaTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO000308080000190
6.KLENOVŠEK UrhTriatlonski klub LjubljanaSLO080097.500000177.5
7.PETELINŠEK AmadejTRIATLON KLUB 3KMSLO500060050000160
8.PODBEVŠEK ŽigaTK Trisport ExotermSLO050100000000150
9.KOŽELJ SimonTK Trisport ExotermSLO00006565000130
10.GERIČ JakaTK Trisport ExotermSLO80250000000105
11.OBREZA LeonTK Trisport ExotermSLO10000000000100
12.ROZMAN MarkoTK Novo mestoSLO40150004000095
13.MANDIČ MarkTK UTRIPSLO000750000075
14.ŠOLAR PeterŠD TURBO MSLO3204000000072
15.BONÉ MarkoTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO005000000050
16.PLANKO MatevžTK Trisport ExotermSLO000480000048
17.MOHORIČ JanTriatlonski klub LjubljanaSLO0100003200042
18.KRAŠEK MartinBTC CITY LJUBLJANASLO040000000040
19.PRELEC MarkoTK LogatecSLO250000000025

ČLANICE 1

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.MANDL NinaMultisport KrškoSLO1001000150100100000550
2.BEDENE PiaTK Novo mestoSLO808010012000000380
3.NAKRST AnaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO065000000065

ČLANI 2

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.POVŠE VasjaŠRK CELJESLO0007510080000255
2.MAJDIČ JureTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO0010015000000250
3.HAFNER UrošTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO4050005050000190
4.ABRAHAMSBERG MatejTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO010080000000180
5.KORELC MatejŠD AKSONSLO10003237.500000169.5
6.DOLINAR GregaTK Inles Riko RibnicaSLO006500100000165
7.LEPOJIČ SašoTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO650100065000140
8.CEBIN BojanTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00012000000120
8.HRIBAR DomenTK Trisport ExotermSLO00400800000120
10.LULIK DimitrijTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO8001522.500000117.5
11.ŠILC FranceTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO0050480000098
12.FLUHER BorisTK LogatecSLO00097.50000097.5
13.TERČELJ ROKŠD 3ŠPORTSLO080000000080
14.ŠKULJ MihaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO0650150000080
15.SLAPŠAK LUKA PelliccioniŠD AKSONSLO000065000065
16.PARADIŽ MatejŠD 3ŠPORTSLO000600000060
17.LOGAR PrimožTK 3KMSLO500800000058
18.ČREŠNAR RokTK Novo mestoSLO320090000041
19.MEŽNARČIČ AndrejTRENERT ŠDSLO040000000040
19.ANDOLŠEK AndražTriatlonski klub LjubljanaSLO000004000040
21.ŠEKORANJA JanezŠD AKSONSLO000300000030
22.STRANJAK RobertTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO002500000025
23.JAMNIK Ivan3K ŠportSLO002000000020
24.LOVŠIN MarkoTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO000120000012
25.PRESTOR AlešTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO0060000006

ČLANICE 2

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.SELIŠKAR AnaTK Novo mestoSLO80001501000000330
2.PODRECCA TeaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00801200100000300
3.ŽNIDAR TjašaTK Trisport ExotermSLO650100000000165
4.MARJETIČ AlenkaTK Novo mestoSLO50000800000130
5.KOVAČ AnjaTriatlonski klub LjubljanaSLO01000000000100
5.DOLINAR SIMONA MajdičTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO10000000000100
7.VESEL EvaTriatlonski klub LjubljanaSLO000008000080
8.VREČKO AlenkaTK Trisport ExotermSLO006500000065
9.VOVKO Barbara3K ŠportSLO005000000050

VETERANI 1

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.PANČUR MihaTK Trisport ExotermSLO08050080100000310
2.RADIVOJEVIĆ AleksanderTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO0010015000000250
3.MEDVEDEC UrošTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO006597.5080000242.5
4.HARNOLD PeterŠD 3ŠPORTSLO1001000000000200
5.VIDMAR DenisTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO650257500000165
6.POHLEN BoštjanTK Trisport ExotermSLO050320065000147
7.MIHELIČ DejanTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00012000000120
8.MORI MitjaTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO00001000000100
9.NIKOLIČ peterŠD TURBO MSLO800000000080
9.POLJANŠEK Borut3K ŠportSLO008000000080
11.PACAK LUKASŠD TURBO MSLO065000000065
11.TORKAR GregorTK UTRIPSLO000065000065
13.PLEŠE GoranTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO000600000060
14.STROPNIK KlemenŠRK CELJESLO000005000050
14.JEREB RobertTK NOVO MESTOSLO500000000050
16.BOGATAJ Aleš3K ŠportSLO004000000040

VETERANKE 1

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.MAČEK MatejaTRIATLON KLUB 3KMSLO801001001500100000530
2.PERC JanaTK VelenjeSLO1000012000000220
3.BERTONCELJ HelenaTK Trisport ExotermSLO658065000000210
4.ANTONIČ UrškaTRIATLON KLUB 3KMSLO5003200000082
5.JEREB JANJA Bogataj3K ŠportSLO008000000080
6.BOLE MATEJA Breznik3K ŠportSLO005000000050
7.RIŽNAR BarbaraTK 3KMSLO004000000040

VETERANI 2

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.GOSTINČAR RobertTRIATLON KLUB 3KMSLO80040608080000340
2.MAČEK UrošTRIATLON KLUB 3KMSLO10010080000000280
2.PILIH TomažTK Trisport ExotermSLO08000100100000280
4.ŠTABUC RomanŠK TRIATLON LAJFSLO65652537.5650000257.5
5.RIZMAL JurijTriatlon klub KrškoSLO0010097.500000197.5
6.KIT MitjaTK 3KMSLO00015000000150
7.KRAJNC BoštjanTRIATLON KLUB 3KMSLO250005065000140
8.ZAVRŠNIK RokTriatlonski klub LjubljanaSLO040004050000130
9.KROMAR DamijanTK Inles Riko RibnicaSLO00012000000120
10.FLAJS Rok3K ŠportSLO50500000000100
11.MANDIČ PeroTK UTRIPSLO000750000075
12.LIČEN IgorŠD 3ŠPORTSLO006500000065
13.MALOVIČ ZoranTK Maraton PtujSLO4002000000060
14.BERLISK GregorTK Trisport ExotermSLO005000000050
15.ARBAJTER IztokTK Trisport ExotermSLO000480000048
16.TRPIN MATEJTK Trisport ExotermSLO3201000000042
17.PODBEVŠEK SebastjanTK Trisport ExotermSLO003200000032
18.KOVAČIČ IztokTK Novo mestoSLO200000000020
19.DOBIDA FrančišekTK Trisport ExotermSLO001500000015

VETERANKE 2

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.GRADIŠAR AndrejaTK Trisport ExotermSLO0100000100000200
2.VRABL MojcaTRIATLON KLUB 3KMSLO000010080000180
3.LUKAČ IrenaTRENERT ŠDSLO00100000000100

VETERANI 3

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.ADAMIČ MarkoTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO100010097.500000297.5
2.MEDEN SašoTK 3KMSLO0100015000000250
3.MOHORIČ MatjažTriatlonski klub LjubljanaSLO050000100000150
4.PEZDIR RomanTRENERT ŠDSLO00657500000140
5.POZVEK JožeTK LogatecSLO06506000000125
6.KOMPAN ZLATKOTK Trisport ExotermSLO00012000000120
7.BAKIJA Andrej3K ŠportSLO000008000080
7.ROMŠAK MatijaTK Trisport ExotermSLO080000000080
8.SAGADIN MiranTRIATLON KLUB 3KMSLO800000000080
9.DROBEŽ AndrejTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO008000000080
11.KRAMARIČ MiroTK Novo mestoSLO650000000065
12.MANDELJ Matjaž3K ŠportSLO005000000050

VETERANKE 3

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.ŠULIGOJ HelenaTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO00100000000100

VETERANI 4

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.PETRIČ SlavkoŠD POSAVJESLO65808015010080000555
2.KREGAR MiroTK Trisport ExotermSLO100100100000000300
3.MARTIČ ZvezdanTK Trisport ExotermSLO50065080100000295
4.RAJH MarkoTK 3KMSLO00012000000120
5.MRAMOR MARJANŠD Turbo MSLO00097.50000097.5
6.KOMEL BranimirTK Maraton PtujSLO800000000080
7.KNAP BojanTK Trisport ExotermSLO000750000075

VETERANKE 4

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.ŠTRUKELJ LjubaTRIATLON KLUB 3KMSLO00000100000100

VETERANI 5

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.AĆIMOVIĆ RadovanTK Maraton PtujSLO100808000100000360
2.ERHOVNIC TomažŠD TURBO MSLO8065097.5065000307.5
3.ŽAGAR ToniTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00012010080000300
4.TROJAR BojanTK LogatecSLO0100015000000250
5.ČERNEKA ZvoneŠD 3ŠPORTSLO65065000000130
6.DEBENEC BojanTriatlonski klub Telemach LjubljanaSLO00100000000100

VETERANKE 5

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.ŠTRUKELJ LjubaTRIATLON KLUB 3KMSLO100100001000000300

VETERANI 6

17. Ptujski triatlon 2018Triatlon Ankaran 2018Triatlon za pokal Istre 2018Triatlon Kočevje 2018AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018Triatlon za pokal mesta Celje 20184. Triatlon Ljubljana 2018TRIGLAV TRIATLON BLED 2018TRIATLON DOOPLEK 2018
TekmovalecKlub 06.05. 26.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 16.09.Skupaj
1.KABAJ MilanTRIATLON KLUB 3KMSLO1001000120080000400
2.ROGAN FrancTK VelenjeSLO00015000000150
3.TRKMAN AndrejTriatlonski klub LjubljanaSLO00000100000100
3.REŠČIČ IGORŠD 3ŠPORTSLO00100000000100