Triatlon

STAREJŠI DEČKI

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.PETERKA JanŠD 3ŠPORTSLO100015001001000450
2.MEDVED JureTK LjubljanaSLO65807512080800360
3.BELAJ NikTK Trisport EksotermSLO001201500650335
4.DEŽMAN AnžeTK Trisport ExotermSLO2565097.532400234.5
5.DENŠA TianTK LjubljanaSLO15097.5665500227.5
6.PILIH ArneTK Trisport ExotermSLO800307540150225
7.ŽAGAR JurijTK Inles Riko RibnicaSLO321004800250205
8.KOVAČ PijIZVIR VIPAVASLO50206022.550320192
9.RIFEL NejcTK Trisport ExotermSLO10501248040120
10.ŽAGAR TajTK Inles Riko RibnicaSLO204037.500200117.5
11.PAVLIN MarcelTK UTRIPSLO4001560000115
12.MAJDIČ LukaTK Trisport ExotermSLO225630258088
13.KARBIČ KariTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO6022.537.5100076
14.ŽAGAR MaticTK Inles Riko RibnicaSLO43290010055
15.LOVRENČIČ JurijTK NOVO MESTOSLO8009150032
16.BOBNAR NELTK NOVO MESTOSLO00015100025
16.VIDMAR AdamTK Eklimas AjdovščinaSLO0031246025
18.PRIMOSICH JacopoŠD 3ŠPORTSLO0151.5000016.5
19.KOVAČIČ JURIJ GalTK NOVO MESTOSLO10008009
20.JURMAN SamoTK LJUBLJANASLO00006006
21.STRNIŠA LovroTK NOVO MESTOSLO00000202

STAREJŠE DEKLICE

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.KOVIC UrskaGO TRI TEAM ASDSLO1008001501001000450
1.PANČUR ZarjaTK Trisport ExotermSLO8010015012080800450
3.KOTNIK ZojaTK LjubljanaSLO65012097.565650347.5
4.TOTTER NadjaTK Trisport ExotermSLO406575480400228
5.BREGAR ŽivaTK LjubljanaSLO0007550500175
6.ŠPORN PijaTK Trisport ExotermSLO32097.537.5000167
7.PERC ŽivaTK VelenjeSLO500060000110
8.VALIČ IsaTK Eklimas AjdovščinaSLO006004000100
9.KOČAR LINA BelaTK UTRIPSLO25003000055

KADETI

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.TOMŠIČ StašTK Inles Riko RibnicaSLO100100150150100650500
2.DENŠA UlTK LjubljanaSLO8080120120801000420
3.BOJANC DomenTK Trisport ExotermSLO50097.597.532800325
4.ALENABI NikTK LjubljanaSLO3265757565500280
5.KOVIC JanušTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO404006040400180
6.MEŽNAR MaticTK Trisport ExotermSLO150484825320153
7.KOCBEK VIMOS NevanTK LjubljanaSLO20037.5050250132.5
8.RIHAR MaiTK LjubljanaSLO655000000115
9.PAVLIN DAVID AljošaTK UTRIPSLO25060600091
10.RAKAR LenartTK Trisport ExotermSLO803037.5010085.5
11.DOLGAN TjažTK LjubljanaSLO03222.522.500077
11.ČERNELIČ MaksTK Trisport EksotermSLO0012301520077
13.ČOP AljažTK Inles Riko RibnicaSLO0251502015075
14.VIDMAR ValTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO1020015108055
15.HRIBAR MaticTK Trisport ExotermSLO6153900033
16.BERLEC AljažTK Trisport EksotermSLO0091200021
17.ŠPAN ŽAN GaribaldiTK LjubljanaSLO006080014
18.ŠPILAR MATEVŽTK NOVO MESTOSLO00036009

KADETINJE

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.MIHEVC LaraTK LogatecSLO1001001501501001000500
2.ŠKRJANC VitaTK TRISPORT KAMNIKSLO080012080800360
3.STRES TinkaraTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO40651207565650325
4.MARADIN MancaTK Trisport ExotermSLO32507522.5000179.5
5.ŠPORN KimTK Trisport ExotermSLO25097.548000170.5
6.NAVODNIK SaraTK VelenjeSLO650097.5000162.5
7.KOVAČ LiaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO15406037.50200157.5
8.KRŽIŠNIK NikaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO20048040400148
9.TURŠIČ NežaTK UTRIPSLO800660000146
10.HAJDINJAK NANA AnaTK LjubljanaSLO0022.503232086.5
11.MAMIČ PaulinaTK LjubljanaSLO0037.530015082.5
12.MIKUŽ MarušaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO10015152525080
13.ŠKUFCA KLARISA AnaTK INLES RIKO RIBNICASLO0000050050
13.FELTRIN EVA KOSECŠK TRIATLON LAJFSLO5000000050
14.ZUPANČIČ ZalaTK LJUBLJANASLO0000500050
16.KRALJ GERBEC MašaTK LjubljanaSLO00120208040
17.HREN HanaTK LjubljanaSLO0030000030
18.ŠEPEC OLGA PiaTK NOVO MESTOSLO009006015
19.ALYMOVA NadezdaTK LjubljanaSLO0000010010

MLAJŠI MLADINCI

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.MEDVED JakobTK LjubljanaSLO80100150010000430
2.GAŠPARIČ NandeTK LjubljanaSLO100012008000300
3.MARADIN JanTK Trisport ExotermSLO258097.50000202.5
4.MAMIČ JakobTK LjubljanaSLO6507505000190
5.PODGORŠEK ŽigaTK UTRIPSLO4004806500153
6.ZALAR PatrikTK LjubljanaSLO206537.502500147.5
7.JURČEK JureTK LJUBLJANASLO0000321000132
8.MOČNIK JakobŠDPSLO500600000110
9.PODGORŠEK NEJCTK UTRIPSLO320150400087
10.VERBIČ ČrtTK UTRIPSLO100300200060
11.MARENČE JanTK NOVO MESTOSLO6022.50150043.5
12.HERODEŽ VidŠK TRIATLON LAJFSLO1500000015
13.VESELINOVIČ GalTK LJUBLJANASLO0000100010
14.BERKENJAČEVIĆ MarkoTK VelenjeSLO80000008

MLAJŠE MLADINKE

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.PILIH VitaTK Trisport EksotermSLO0097.515010000347.5
2.PERKO LizaTK LjubljanaSLO801001200000300
3.BARTOL MonikaTK Inles Riko RibnicaSLO10001500000250
4.OVČAR LaraTK VelenjeSLO000120000120
5.KRAJNC DaŠaTriatlon klub KrškoSLO6500000065

STAREJŠI MLADINCI

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.ŠKUFCA MaksTK Inles Riko RibnicaSLO40012001000150410
2.DEČMAN MatejTK Inles Riko RibnicaSLO5010015008000380
3.ČUBRILO NikTK LjubljanaSLO0097.506500162.5
4.MOČNIK MaticŠDPSLO800750000155
5.ŠKRJANC JanTK Trisport ExotermSLO100000000100
6.VIDENŠEK DavidŠK TRIATLON LAJFSLO6500000065
7.MAVRIC FILIP MrakTK LJUBLJANASLO0000500050

STAREJŠE MLADINKE

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.POGAČAR NežaTK UTRIPSLO1000150010000350
1.RUS RahelaTK LjubljanaSLO001200800150350
3.AHAČIČ AjdaTK Trisport ExotermSLO8000000080

ČLANI 1

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.BOJANC KlemenŠK TRIATLON LAJFSLO0012001000120340
2.MANDIČ MarkTK UTRIPSLO808060065097.5322.5
3.PLANKO MatevžTK Trisport EksotermSLO00150000150300
4.OBREZA DomenTK Trisport ExotermSLO501007500060285
5.KLENOVŠEK UrhTK LjubljanaSLO0097.508000177.5
6.PETELINŠEK AmadejTRIATLON KLUB 3KMSLO4000050075165
7.LIPOVŠEK JanTK Trisport ExotermSLO253237.5015030124.5
8.PODBEVŠEK ŽigaTK TRISPORT KAMNIKSLO065480000113
9.KRIŽAN PeterTK LjubljanaSLO0022.5040048110.5
10.DORNIK DomenŠK TRIATLON LAJFSLO100000000100
11.LAVRIČ MihaTK Inles Riko RibnicaSLO05090320091
12.GERIČ JakaTK Trisport ExotermSLO322530000087
13.BAU MartinŠK TRIATLON LAJFSLO6500000065
14.ROZMAN MarkoTK LjubljanaSLO2000010022.552.5
15.LAVRIČ RokTK Inles Riko RibnicaSLO0400060046
16.VILFAN LukaTK LJUBLJANASLO00008037.545.5
17.KOTNIK GregorTK Trisport EksotermSLO00120001527
17.HÖFFERLE JakobTK NOVO MESTOSLO15000001227
19.MAV PrimožTK UTRIPSLO0000250025
20.BONE MarkoTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO0000200020
21.OBREZA LeonTK Trisport EksotermSLO0015000015
22.VIDNAR RokKK TROPOVCISLO00000099
23.JELOVČAN NejcTK UTRIPSLO00004004

ČLANICE 1

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.PETERKA MonikaŠD 3ŠPORTSLO80097.501000150427.5
2.KLEMENC MarušaTK UTRIPSLO1001001500000350
3.HOČEVAR KatjaTK LjubljanaSLO001200800120320
4.ŠUMAH AnaTRIATLON KLUB 3KMSLO6580000097.5242.5
5.LAVRIČ LaraTK Inles Riko RibnicaSLO065005000115
6.NOGRAŠEK NežaTK Trisport EksotermSLO006004000100
7.MANDL NinaMultisport klub KrškoSLO0075000075
8.JAKŠA Jana3K ŠPORTSLO0000650065

ČLANI 2

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.DOLINAR GregaTK INLES RIKO RIBNICASLO00001000150250
2.GORINŠEK JureTRIATLON KLUB 3KMSLO1000000097.5197.5
3.MAJDIČ JureTK Inles Riko RibnicaSLO001500000150
4.ZUPANC AntonTurbo MSLO000000120120
4.MARTINČIČ Darjan3K ŠportSLO001200000120
6.STEFANINI MatteoRari Nantes TriesteSLO010000000100
7.DOLGAN BoštjanTK LjubljanaSLO0097.5000097.5
8.SODIN RadoŠRK CELJESLO8000000080
8.ŠTRUS LukaTK LjubljanaSLO0000800080
10.SENEKOVIČ NikoTRIATLON KLUB 3KMSLO6500000065
10.LEPOJIČ SašoTK LJUBLJANASLO0000650065
12.DOLENC Aleš3K ŠPORTSLO0000500050
13.BRATUN TomažSLO0000400040
14.KOŠMRLJ AndražTK Inles Riko RibnicaSLO0000320032
15.JAKOPINN DejanŠD TURBO MSLO0000250025
16.ZEMLJARIČ Gregor3K ŠPORTSLO0000200020
17.LEBEN JureTK LJUBLJANASLO0000150015

ČLANICE 2

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.SELIŠKAR AnaTK NOVO MESTOSLO10001200800120420
2.MAJDIČ DOLINAR SimonaTK INLES RIKO RIBNICASLO0015001000150400
3.PODRECCA TeaTK Inles Riko RibnicaSLO80100600000240
4.RUGELJ AnjaŠD AksonSLO00000097.597.5
4.ŽNIDAR TjašaTK Trisport EksotermSLO0097.5000097.5
6.VOVKO Barbara3K ŠportSLO0000007575
6.TORKAR SašaTK UtripSLO0075000075

VETERANI 1

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.POHLEN BoštjanTK TRISPORT KAMNIKSLO08075032075262
2.KORELC MatejŠD AKSONSLO0000800150230
3.MAJDIČ TomažTK Inles Riko RibnicaSLO001500000150
4.PANČUR MihaTK Trisport EksotermSLO0097.504000137.5
5.ČESNIK Damir3K ŠPORTSLO0500025048123
6.TORKAR GregorTK UtripSLO001200000120
6.STRANJAK RobertTK LjubljanaSLO000000120120
8.VIDMAR DenisTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO0650020030115
9.HARNOLD PeterŠD 3ŠPORTSLO000010000100
9.GOLIČ MatjažTRIATLON KLUB 3KMSLO100000000100
10.BABICI AndreaŠD 3SportSLO010000000100
12.PARAVAN DejanTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO00000097.597.5
13.LUČOVNIK MihaTK LJUBLJANASLO0000650065
14.PLEVNIK DavidŠRK CELJESLO0000006060
15.MERHAR MatjažTRIATLON KLUB KRšKOSLO0000500050
16.JOHNSTON JohnTK 3KMSLO00000037.537.5
17.PETEK MaticTK TRISPORT EKSOTERMSLO00000022.522.5
18.JEREB RobertTK NOVO MESTOSLO0000150015

VETERANKE 1

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.MAČEK MatejaTriatlon klub 3KMSLO0015001000150400
2.VIDMAR MIKUŽ AlenkaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO0000800120200
3.PERC JanaTK VelenjeSLO001200000120
4.NOVAK ŠpelaTK LJUBLJANASLO0000650065

VETERANI 2

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.MORI MitjaTK LjubljanaSLO00150010000250
2.RIZMAL JurijTK KrškoSLO0075000150225
3.RADIVOJEVIĆ AleksanderTK Inles Riko RibnicaSLO0097.5000120217.5
4.KROMAR DamijanTK Inles Riko RibnicaSLO0012008000200
5.MRAVLJE RokTK GorenjskaSLO80030020060190
6.BREGAR GorazdTK LJUBLJANASLO000050097.5147.5
7.MAJCEN BorisŠRK CeljeSLO08037.502500142.5
8.KRAJNC BoštjanTK 3KMSLO6500015037.5117.5
9.PRIMOSICH DavideŠD 3SportSLO010000000100
9.MILASINOVIČ DraganŠK TRIATLON LAJFSLO100000000100
11.PODGORNIK Bojan3K ŠportSLO0022.50007597.5
12.FLAJS Rok3K ŠportSLO00480320080
13.ARBAJTER IztokTK Trisport KamnikSLO0000650065
14.KOBILICA AlenDruštvo Vidim ciljSLO0060000060
15.VRHOVŠEK BraneTRIATLON KLUB KRšKOSLO0000004848
16.KOVAČ KlemenTK LJUBLJANASLO0000400040
17.PENNA LucaŠD 3ŠportSLO0015000015
18.TRPIN MatejTK TRISPORT EXOTERMSLO0000100010

VETERANKE 2

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.KOMPARA KarmenTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO100000800150330
2.MEDVED BarbaraTK LjubljanaSLO001500000150
3.ZEČEVIČ GREGORIČ JanikaTRENERT ŠDSLO080005000130
4.KOČEVAR BRIGITA HelgaOlimpija triatlon klubSLO010000000100
4.GRADIŠAR AndrejaTK TRISPORT EXOTERMSLO000010000100
6.KOCIĆ Aleksandra3K ŠPORTSLO0000650065

VETERANI 3

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.KOMPAN ZLATKOTK Trisport EksotermSLO0015001000150400
2.EGART JanezTK Trisport ExotermSLO1001007505000325
3.CENTA AlbinTK Inles Riko RibnicaSLO0012006500185
4.ALYMOV Vladimir3K ŠportSLO000000120120
5.ADAMIČ MarkoTRENERT ŠDSLO0097.5000097.5
5.POZVEK JožeTK LOGATECSLO00000097.597.5
7.JAKLIČ BoštjanTK LJUBLJANASLO0000800080
7.MALOVIČ ZoranTK Maraton PtujSLO8000000080
9.KINK Lovro3K ŠPORTSLO0000400040
10.PRAH AndrejTK NOVO MESTOSLO0000320032
11.JOSIPOVIĆ MatkoTK LJUBLJANASLO0000250025

VETERANKE 3

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.MARKOVIČ BLANKA KocenTK LogatecSLO01001500000250
2.STRNAD PolonaOlimpija triatlon klubSLO000010000100

VETERANI 4

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.MRAMOR MARJANŠD Turbo MSLO00120080060260
2.MARTIČ ZvezdanTK TRISPORT KAMNIKSLO08075010000255
3.PETRIČ SlavkoŠDPSLO0015000075225
4.KNAP BojanTK Trisport ExotermSLO100097.50000197.5
5.JEREB SamoTK 3K ŠportSLO000000150150
6.ROMŠAK MatijaTK TRISPORT EKSOTERMSLO000000120120
7.KREGAR MiroTK TRISPORT KAMNIKSLO010000000100
8.DOLENC Aleš3K ŠPORTSLO0000004898
9.HREN MarkoTK TRISPORT EKSOTERMSLO00000097.597.5
10.OCVIRK MOJMIRTK LogatecSLO0650000065
10.MOHORIČ MatjažTK LJUBLJANASLO0000650065

VETERANI 5

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.TROJAR BojanTK LogatecSLO01001500800120450
2.AĆIMOVIĆ RadovanTK Maraton PtujSLO100097.5065097.5360
3.DEBENEC BojanTKL LJUBLJANASLO00001000150250
3.ŽAGAR ToniTK Inles Riko RibnicaSLO08012005000250
5.ČERNEKA ZvoneŠD 3ŠPORTSLO8000000080
6.ERHOVNIC TomažŠD TURBO MSLO0000400040
7.KOKALJ AndrejTK LJUBLJANASLO0000320032
8.KRAVOS RobertoŠD 3ŠPORTSLO0000250025

VETERANI 6

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.ROGAN FrancTK VelenjeSLO010015008000330
2.KERMELJ StanislavTK LjubljanaSLO0800000150230
3.TRKMAN AndrejTK LjubljanaSLO00120010000220

VETERANI 7

18. Ptujski triatlon 2019Triatlon Ankaran 2019DP Triatlon za pokal Istre 20193. triatlon mesta Ajdovščina 20195. Triatlon Ljubljana 2019DP Triglav triatlon Bled 2019DP Triglav triatlon Bled 2019 -DP
TekmovalecKlub 12.05. 25.05. 01.06. 15.06. 01.09. 07.09. 07.09.Skupaj
1.POŽAR JanezTK LjubljanaSLO01000000150250