Gorsko kolesarstvo DH

Elite M

Unior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - PolfinaleUnior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 1Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 2Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - GeneralnoUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - KvalifikacijeUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - Generalno
TekmovalecKlub 27.05. 27.05. 29.07. 29.07. 29.07. 15.09. 16.09. 16.09.Skupaj
1.BERGINC LukaKK ČRN TRNSLO1001608020008080628
2.VAUH MiranKK ČRN TRNSLO80200000601600500
3.IVANČIČ MihaŠKTD AVčESLO4012060120032640436
4.HABJAN MaticBATT TEAMSLO45904080029580342
5.ORAŽEM TomažBATT TEAMSLO321001030040900302
6.SEHNAL StanislavKELLYS FACTORY TEAMCZE000001002000300
7.PINTAR RudiSINTER BRAKES TEAMSLO2665090036720280
8.ŽABJEK JureUNIOR TOOLS TEAMSLO001001600000260
9.SCHERIAU MarcoA.S.D. 360 MTBITA3680327202640250
10.FERK TilenBATT TEAMSLO50581836022520236
11.BAŠIĆ IvanBK TNT PAZINCRO9362440024440177
12.LUKASIK Slawomir100 074 059POL00000451200165
13.VIDOVIČ AndreasSPANK RACING TEAMSLO1040932016480155
14.ROJČEK AdamCTM RACING TEAMSVK00000501000150
15.MIŠČIČ MatijaŠKTD AVČESLO22481428011220145
15.PRYIMACHEK IegorKA ENGINEERING00451000000145
17.ŠTRUCELJ JoštMTB TRBOVLJESLO002058014400132
17.CIMPERMAN JanMTB TRBOVLJESLO6072000000132
19.TESKAČ ŽanŠD SUPERSNURFSLO002648018360128
20.MARKIČ JanŠKTD AvčeSLO003644015320127
20.VREČEK KristjanŠD SUPERSNURFSLO15222520000127
21.TUNIČ JureWOLF RTSLO241029640000127
23.HERD Sam100 088 2790000040800120
24.TURK JanezKK ČRN TRNSLO18301224012200116
25.TOPOL BerislavKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO344132600160102
26.POVŠNAR JanŠD SUPERSNURFSLO15322120924094
27.GUIBAL ThomasCLUC CYCLISTE UBAYEFRA296400000093
28.COLONNELLO AlessandroTRIVIUM FROGGY TEAMITA0082202030080
29.TUCMAN MaksBK TNT PAZINCRO11241140718075
30.LEBAN TilenDEŠ FLEŠSLO00151801328074
31.RIJAVEC AmbrožŠKTD AVČESLO2026000612064
32.BUKOVSKI MislavKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO728000814057
33.VICENZINO marcoSPS TEAM MAGLIA NERAITA1420116000051
34.TOMAT TilenKD GROSUPLJESLO222000510039
35.ROTNIK UrbanKK Črn trnSLO001620000036
35.SPERANDIO GianlucaCYCLELAB A.S.DITA000001026036
37.PERŠE JanBATT TEAMSLO161600000032
38.KOHEK VALENTIN TancarRAJD LJUBLJANASLO131800000031
39.TRATNIK MIHA BajcMBK SPORTR.SISLO12048000024
40.BADIN MartinoU.C. CAPRIVESIITA00616000022
40. LEBEN LovrenčecRAJD LJUBLJANASLO81400000022
42.GUTNIK GregorRAJD LJUBLJANASLO41200000016
43.GABRŠČEK DominikŠKTD AvčeSLO00310000013
43.RIZNAR GregorRAJD LJUBLJANASLO5800000013
45.PAŠIĆ EdinBK TNT PazinCRO0074000011
46.HOLJEVAC AntonioKK JASTREBARSKO - WD40CRO000003609
47.MEGLIČ RokRAJD LJUBLJANASLO600000006
48.ZLATNAR LukaBATT TeamSLO005000005
49.TOPOLAND BerislavKK JASTREBARSKO - WD40SLO000004004
50.RUPAR MatjažRAJD LJUBLJANASLO000200002

Veterani

Unior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - PolfinaleUnior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 1Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 2Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - GeneralnoUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - KvalifikacijeUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - Generalno
TekmovalecKlub 27.05. 27.05. 29.07. 29.07. 29.07. 15.09. 16.09. 16.09.Skupaj
1.JEREB GašperŠKTD AVČESLO4010050100040800410
2.GARBELOTTO DanieleSPS TEAM MAGLIA NERAITA25604080030600295
3.PODBRECNIK PhilippGIANT STATTEGGAUT00000501000150
4.LEGIŠA TomažKK ČRN TRNITA205000025500145
5.VOLF BostjanWOLF RTSLO5080000000130
6.ŠPANJOL LukaBK VELI VRHCRO153525500000125
7.BOŽIČ JureRajd LjubljanaSLO003060000090
8.HUMAR EmanuelŠKTD AVčESLO304000000070
9.FINK MarkoŠKD PANK KURASLO173000000047
10.KOŠIR DejanRAJD LJUBLJANASLO00200000020

Amaterji

Unior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - PolfinaleUnior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 1Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 2Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - GeneralnoUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - KvalifikacijeUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - Generalno
TekmovalecKlub 27.05. 27.05. 29.07. 29.07. 29.07. 15.09. 16.09. 16.09.Skupaj
1.BAVDAŽ RobertDEŠ FLEŠSLO255050100040500315
2.ORNIK SandiŠKTD AVČESLO40603060030800300
2.KLINKON BoštjanŠKTD AVČESLO501004050020400300
4.VOHAR BlažŠKD PANK KURASLO20802580025600290
5.NAPOTNIK UrbanKD LIGNITSLO00000501000150
6.BARBALIĆ EdiCRO3002040000090
7.ŠTANGELJ JureŠKD PANK KURASLO1535335000088
8.PAVEC MarkoKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO1740158000080
9.ŠENICA MatejŠKD PANK KURASLO13301020000073
10.JEREB NejcBATT TEAMSLO000001735052
11.LEVSTEK JanBATT TEAMSLO001330000043
12.SKRT FilipŠKTD AvčeSLO001725000042
13.MARJANOVIĆ DomagojBK Veli VrhCRO00616000022
14.MARJANOVIĆ HrvojeBK Veli VrhCRO00812000020
15.ZALOKAR KristjanŠKD Pank KuraSLO004000004

U15 M

Unior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - PolfinaleUnior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 1Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 2Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - GeneralnoUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - KvalifikacijeUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - Generalno
TekmovalecKlub 27.05. 27.05. 29.07. 29.07. 29.07. 15.09. 16.09. 16.09.Skupaj
1.SVETEC ČrtomirŠD SUPERSNURFSLO401005060040800370
2.JOKSIMOVIĆ TERPIN TomoSINTER BRAKES TEAMSLO508025100025500330
3.KUHAR MajŠD SUPERSNURFSLO003080030600200
4.ROMBO MarkRAJD LJUBLJANASLO3060400020400190
5.KOLLE NikolasBIKECLUB GIANT STATTEGGAUT00000501000150

U17 M

Unior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - PolfinaleUnior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 1Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 2Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - GeneralnoUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - KvalifikacijeUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - Generalno
TekmovalecKlub 27.05. 27.05. 29.07. 29.07. 29.07. 15.09. 16.09. 16.09.Skupaj
1.NIEMIZ MarkoSINTER BRAKES TEAMSLO50100501000501000450
2.PIRŠ ŽanSINTER BRAKES TEAMSLO40604080040800340
3.KOKELJ NaceWOLF RACING TEAMSLO30801750020400237
4.RIHTAR VIDIAN ŠaleharWOLF RACING TEAMSLO254030600000155
5.JANEŽIČ JAN PitkaRAJD LJUBLJANASLO8251525017350125
6.KISAK RobertKK Jastrebarsko - WD40 BikeCRO00258030600123
6.BELINGAR ČrtŠKTD AvčeSLO001335025500123
8.SVETLIČIČ PeterMBK SPORTR.SISLO173520400000112
9.JEVŠENAK GalRAJD LJUBLJANASLO10200001330073
10.KOREN MatejKK ČRN TRNSLO1530620000071
11.KOS ErazemŠD SUPERSNURFSLO205000000070
12.ZUPAN JanŠD SUPERSNURFSLO6841201025065
13.IPAVEC AljažŠKTD AVČESLO4128160150055
14.OBID AlenRAJD LJUBLJANASLO001030000040
15.RIBIČ TevžRAJD LJUBLJANASLO131600000029
16.COLAUTTI FedericoASD TRIVIUM-FROGGY TEAMITA00000820028
17.PEHARDA AndrejBK TNT PAZINCRO360000009

U19 M

Unior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - PolfinaleUnior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 1Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 2Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - GeneralnoUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - KvalifikacijeUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - Generalno
TekmovalecKlub 27.05. 27.05. 29.07. 29.07. 29.07. 15.09. 16.09. 16.09.Skupaj
1.GOMILŠČEK ŽakRAJD LJUBLJANASLO501005000501000350
2.KOKELJ MaticWOLF RACING TEAMSLO40502100017500259
3.RADOLOVIC NoaBK TNT PAZINCRO308000040600210
4.ŽIBERT SebastijanRAJD LJUBLJANASLO25162550025400181
5.JUREČIČ GašperRAJD LJUBLJANASLO204040800000180
6.ŠTRANCAR JureKK ČRN TRNSLO132020600000113
7.FERENCZI MarcellHYPNO RACING TEAMHUN0000030800110
8.DOLENC KlemenWOLF Racing TeamSLO001735020350107
9.KOVŠCA JakobRAJD LJUBLJANASLO8251330000076
10.KUCHUK IvanKA ENGINEERINGUKR003040000070
10.SMOLNIKAR JakobENERGIJATEAM.COMSLO106000000070
12.KRNJOVŠEK JakaBATT TeamSLO0031601520054
13.GRACIN TinBK TNT PAZINCRO612680416052
13.GERBEC BlažŠKTD AVČESLO173500000052
15.LEMUT PrimožKK ČRN TRNSLO441525000048
16.KVATERNIK ValRAJD LJUBLJANASLO361020080047
17.UNETIČ TilenMTB TRBOVLJESLO153000000045
18.COTIČ TimKKJ WD40 GRAVITY TEAMSLO000001330043
19.MALOVRH MihaWOLF RACING TEAMSLO008120612038
20.TADL BorRAJD LJUBLJANASLO000001025035
21.BOSTJANCIC ARNE RAJD LJUBLJANASLO2846000020

Ženske

Unior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - PolfinaleUnior Downhill Pokal - Javornik DP 26-27.5.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 1Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - etapa 2Unior Downhill Pokal - Cerkno UCI C2 28-29.7.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - GeneralnoUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - KvalifikacijeUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - FinaleUnior Downhill Pokal - Maribor UCI C2 15-16.9.2018 Slovenian / Croatian DHI Cup - Generalno
TekmovalecKlub 27.05. 27.05. 29.07. 29.07. 29.07. 15.09. 16.09. 16.09.Skupaj
1.PRIMOŽIČ KatarinaBATT TEAMSLO406050100040800370
2.STIPANIČ NajaKK ČRN TRNSLO25504080030600285
3.HORVAT ŠpelaKK JASTREBARSKO - WD40 BIKESLO3080000501000260
4.HRASTNIK MonikaKK ČRN TRNSLO50100000000150