Gorsko kolesarstvo DH

Elite M

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.ŽABJEK JureUNIOR DEVINCI FACTORY RACINGSLO100200100200100200001002001200
2.PINTAR RudiSINTER BRAKES TEAMSLO6010060160369010020060120986
3.BERGINC LukaKK ČRN TRNSLO0080100601606016050160830
4.IVANČIČ MihaŠKTD AVčESLO752459080120501004072656
5.VIRTIČ AlešSU BIKESTORE CC TEAMSLO005012050800080100480
6.ROTNIK UrbanKK ČRN TRNSLO16364064292840803280445
7.KOKELJ MaticWOLF RTSLO000000801204590335
8.FERK TilenBATT TEAMSLO002028246445523658327
9.SCHERIAU MarcoA.S.D. 360 MTBITA0024580022902964287
10.LEBAN TilenDEŠ FLEŠSLO2230223215402044430259
11.TESKAČ ŽanŠD SUPERSNURFSLO00184840722401836256
12.BAŠIĆ IvanBK TNT PAZINCRO3258297214440000249
13.TUNIČ JureWOLF RTSLO0015440018722452225
14.ORAŽEM TomažŠPORTNO DRUšTVO BATTSLO0000204826642244224
15.RADOLOVIC NoaBK TNT PAZINCRO2972000029182648222
16.ŠTRANCAR JureKK ČRN TRNSLO14141620112616402032209
17.BAUER FelixDEU4516000000000205
18.PAYET RomainACPRFRA8012000000000200
19.HABJAN MaticŠPORTNO DRUšTVO BATTSLO00004552365800191
20.MARKIČ JanŠKTD AVčESLO00365222580000168
21.TOPOL BerislavKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO182810241236001622166
22.KVAS MaticDH VISIT POHORJESLO15323280000000159
23.TURK JanezKK ČRN TRNSLO112012261622133000150
24.CHIROSSEL AnthonyLACHTOUTEAM RACEFRA509000000000140
25.CINDRO JureRAJD LJUBLJANASLO000018032481424136
26.CIMPERMAN JanMTB TRBOVLJE/ HCISLO0000261000000126
27.KLINKON BoštjanŠKTD AVčESLO6120010321228712119
28.COLONNELLO AlessandroTRIVIUM FROGGY TEAMITA00133600001540104
28.MCCARROLL SeanRotorua MTB ClubAUT248000000000104
28.GUIBAL ThomasCLUB CYCLISTE UBAYEFRA406400000000104
31.ŠTRUCELJ JoštŠKD PANK KURASLO0026183220000096
32.LEMUT PrimožKK ČRN TRNSLO0000924102491490
33.ŽIBERT SebastijanRAJD LJUBLJANASLO0014400000112085
34.BARBALIĆ EdiBBK MIRAKULCRO818512009223683
35.SPERANDIO GianlucaCYCLELAB A.S.D.ITA0011300000102879
36.GAUTHIER LonckeFATAL BIKE ASFRA36400000000076
37.FRY KeeganCAN26480000000074
38.MALOVRH MihaWOLF RACING TEAMSLO008140011266873
38.MATIJAS LovelBK TNT ELITECRO1222000000132673
40.VICENZINO marcoSPS TEAM MAGLIA NERAITA000000143281670
41.POVŠNAR JanŠD SUPERSNURFSLO916001330000068
42.ARI Montanier20440000000064
43.TUCMAN MaksBK TNT PAZIN ELITECRO102442200000060
44.VUNJAK FilipBK OpuštenoCRO00000015360051
45.MARCIŇA PeterCUBE-CMSSVK13260000000039
46.KOHEK VALENTIN TancarRAJD LJUBLJANASLO0000008202434
47.GABRŠČEK DominikŠKTD AVčESLO00000000121830
48.HORVAT MihaDH VISIT POHORJE SLO0091600000025
49.ŠPANJOL LukaADRENALINA MTB TEAMCRO0071000000017
50.PASIC EdoKK JASTREBARSKO - WD40 BIKEBIH0000000051015
51.TANCAR VALENTIN KOHEKRAJD LJUBLJANASLO006800000014
52.KOVAČ VidKK ČRN TRNSLO00008000008

Veterani

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.JEREB GašperŠKTD AVčESLO501004080408030803060590
2.VOLF BostjanWOLF RTSLO005010050100501004080570
3.BAVDAŽ RobertDEŠ FLEŠSLO158000205020401535275
4.KODRIC GasperRAJD LJUBLJANASLO3060173017251530616246
5.BUKOVSKI MislavKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO40352050133500825226
6.NAPOTNIK UrbanKD LIGNITSLO000004040602550215
7.GARBELOTTO DanieleASD X TEAM PIERO BICYAITA0030600025502012197
8.VAUH MiranDRUSTVO GORSKIH KOLESARJEV POHORJESLO0000000050100150
9.PAVEC MarkoKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO2040132515200048145
10.MESEC RožleRAJD LJUBLJANASLO00003060001330133
11.HUMAR EmanuelŠKTD AVčESLO00002530001740112
12.KOŠIR DejanRAJD LJUBLJANASLO25000001325102093
13.PETROVIC DavidBK TNT PAZINCRO17500000000067
14.PALKA JanŠKD PANK KURSLO00254000000065
15.RUPAR MatjažRAJD LJUBLJANASLO00000017350052
16.PEVEC DragoŠKD PANK KURASLO00153500000050

Amaterji

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.VIDOVIČ AndreasDH VISIT POHORJESLO30100501000040804080520
2.KOKL MaticMTB KLUB KRANJSLO000030805010050100410
3.VLAIĆ MatkoKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO506020352560003060340
4.CANKAR AnžeMTB ŽELEZNIKISLO00406040500000190
5.ORNIK SandiŠKTD AVčESLO0801780000000177
6.VOHAR BlažŠKD PANK KURASLO0000501000000150
7.DOLENC KlemenWOLF RTSLO00254000002050135
8.JEREB NejcŠPORTNO DRUšTVO BATTSLO00153000002540110
9.VICENZINO marcoSPS TEAM MAGLIA NERAITA40500000000090
10.KATRINEC MarekCK AB SEREDSVK00305000000080
11.KURELOVIĆ AbelBK TNT PAZINCRO25400000000065
12.MARJANOVIĆ DomagojBBK MIRAKULCRO20350000000055

U15 M

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.MEDIĆ FraneBICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICACRO50100003010040804080520
2.JOKSIMOVIĆ TOMO TerpinSINTER BRAKES TEAMSLO25504080508030602560500
3.ROMBO MarkRAJD LJUBLJANASLO40803060406025503050465
4.CELESTINA ValKK ČRN TRNSLO0000005010050100300
5.KUHAR MajŠD SUPERSNURFSLO30605010000002035295
6.ŠPACAPAN NalKK ČRN TRNSLO0025500015351730172
7.KOREN AndražKK ČRN TRNSLO0020400017401320150
8.FENDRE JakobŠD SUPERSNURFSLO0000002030102585
9.KEREC MatejMTB KRANJSLO00000000154055

U17 M

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.KOKELJ NaceWOLF RACING TEAMSLO0050100501005010050100600
2.SVETEC ČrtomirŠD SUPERSNURFSLO30803080308040804080570
3.SIRK ŽanRAJD LJUBLJANASLO002035406030603060335
4.JEVŠENAK GAL KodričRAJD LJUBLJANASLO50100255000255000300
5.IPAVEC AljažŠKTD AVčESLO40601740250153000227
6.ŠTEKAR JanŠKTD AVčESLO001530205010201325183
7.KOREN MatejKK ČRN TRNSLO001300017252050125
8.SAVARIN AndrejRAJD LJUBLJANASLO00000020402530115
9.PITKA JAN JANEŽIČRAJD LJUBLJANASLO004060000000100
10.ZUPAN JanŠD SUPERSNURFSLO0000001335153598
11.GUTMAN JAŠA KasjakRAJD LJUBLJANASLO00000000174057
11.KOS ErazemŠD SUPERSNURFSLO00001740000057

U19 M

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.NIEMIZ MarkoSINTER BRAKES TEAMSLO40805010040305010050100640
2.GOMILŠČEK ŽakSINTER BRAKES TEAMSLO50100408050100002560505
3.PIRŠ ŽanSINTER BRAKES TEAMSLO30602550204040804080465
4.JUREČIČ GašperRAJD LJUBLJANASLO003060308030603025345
5.BELINGAR ČrtŠKTD AVčESLO204020401560001535245
6.KOVŠCA JakobRAJD LJUBLJANASLO173515250020402040212
7.ZALOKAR KristjanŠKD PANK KURASLO0010200025501016131
8.TADL BorRAJD LJUBLJANASLO00001750001330110
9.LIPAR MihaRAJD LJUBLJANASLO006120017358886
10.KISAK RobertKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO25500000000075
11.SMOLNIKAR JakobENERGIJATEAM.COMSLO00000000175067
12.UNETIČ TilenMTB TRBOVLJESLO00002535000060
13.KVATERNIK ValRAJD LJUBLJANASLO001330130000056
14.KRNJOVŠEK JakaŠPORTNO DRUšTVO BATTSLO00173500000052
15.ŠENICA MatejŠKD PANK KURASLO00816000042048
16.COLAUTTI FedericoTRIVIUM FROGGY TEAMITA0000000061218

Ženske

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.STIPANIČ NajaKK ČRN TRNSLO5010040800050804080520
2.PRIMOŽIČ KatarinaBATT TEAMSLO005010000010050100400

TOČKOVANJE
55. člen (točkovanje tekmovalcev) Za pripravo rezultatov je že takoj po zaključku tekme zadolžena ekipa za izvedbo tekmovanja za PS in DP v spustu. Za pripravo in vodenje točkovanja je zadolžena ekipa Prijavim.se. Če imata v končni razvrstitvi PS dva tekmovalca enako število točk, je višje uvrščen tisti z boljšo uvrstitvijo na finalni dirki. Če sta oba brez točk na finalni dirki, odloča boljši rezultat s predzadnje dirke in tako naprej. Točke prejmejo vsi tekmovalci z licencami KZS ne glede na državljanstvo. V kategoriji amaterji točke prejmejo tudi državljani Republike Slovenije brez licenc KZS – tudi z enodnevnimi licencami. Če je v pokalu 5 dirk, se nobena dirka ne odšteje pri točkovanju. Če je v pokalu 6 dirk ali več, se vsakemu tekmovalcu odšteje po ena najslabša uvrstitev v polfinalu in po ena najslabša uvrstitev v finalu. V skupnem točkovanju šteje 5 najboljših polfinalnih in finalnih uvrstitev.
V primeru da se izpelje samo en nastop, se podelijo točke za finale.

56. člen (točkovanje klubov) Točkovanje klubov: iz vsakega nastopa se upoštevajo točke najboljših dveh članov, ter najboljšega iz kategorij mladinci (U19), mlajši mladinci (U17), veterani in ženske iz vsakega kluba. Točke tekmovalcev iz posameznih kategorij vedno štejejo v ekipno razvrstitev ne glede na število nastopajočih v kategoriji. V klubskem točkovanju se klubske točke ne odštevajo.

Pravilnik (pravila točkovanja)