Gorsko kolesarstvo DH

Elite M

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.ŽABJEK JureUNIOR DEVINCI FACTORY RACINGSLO10020010020000000600
2.PINTAR RudiSINTER BRAKES TEAMSLO601006016000000380
3.BAUER FelixDEU451600000000205
4.PAYET RomainACPRFRA801200000000200
5.IVANČIČ MihaŠKTD AVčESLO752459000000194
6.BAŠIĆ IvanBK TNT PAZINCRO3258297200000191
7.BERGINC LukaKK ČRN TRNSLO008010000000180
8.VIRTIČ AlešSU BIKESTORE CC TEAMSLO005012000000170
9.KVAS MaticDH VISIT POHORJESLO1532328000000159
10.ROTNIK UrbanKK ČRN TRNSLO1636406400000156
11.CHIROSSEL AnthonyLACHTOUTEAM RACEFRA50900000000140
12.LEBAN TilenDEŠ FLEŠSLO2230223200000106
13.GUIBAL ThomasCLUB CYCLISTE UBAYEFRA40640000000104
13.MCCARROLL SeanRotorua MTB ClubAUT24800000000104
15.RADOLOVIC NoaBK TNT PAZINCRO29720000000101
16.MARKIČ JanŠKTD AVčESLO0036520000088
17.SCHERIAU MarcoA.S.D. 360 MTBITA0024580000082
18.TOPOL BerislavKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO182810240000080
19.GAUTHIER LonckeFATAL BIKE ASFRA3640000000076
20.FRY KeeganCAN2648000000074
21.TURK JanezKK ČRN TRNSLO112012260000069
22.TESKAČ ŽanŠD SUPERSNURFSLO0018480000066
23.ARI Montanier2044000000064
23.ŠTRANCAR JureKK ČRN TRNSLO141416200000064
25.TUCMAN MaksBK TNT PAZIN ELITECRO10244220000060
26.TUNIČ JureWOLF RTSLO0015440000059
27.ŽIBERT SebastijanRAJD LJUBLJANASLO0014400000054
28.COLONNELLO AlessandroTRIVIUM FROGGY TEAMITA0013360000049
29.FERK TilenBATT TEAMSLO0020280000048
30.ŠTRUCELJ JoštŠKD PANK KURASLO0026180000044
31.BARBALIĆ EdiBBK MIRAKULCRO8185120000043
32.SPERANDIO GianlucaCYCLELAB A.S.D.ITA0011300000041
33.MARCIŇA PeterCUBE-CMSSVK1326000000039
34.MATIJAS LovelBK TNT ELITECRO1222000000034
35.HORVAT MihaDH VISIT POHORJE SLO009160000025
35.POVŠNAR JanŠD SUPERSNURFSLO916000000025
37.MALOVRH MihaWOLF RACING TEAMSLO008140000022
38.KLINKON BoštjanŠKTD AVčESLO612000000018
39.ŠPANJOL LukaADRENALINA MTB TEAMCRO007100000017
40.TANCAR VALENTIN KOHEKRAJD LJUBLJANASLO00680000014

Veterani

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.JEREB GašperŠKTD AVčESLO50100408000000270
2.VOLF BostjanWOLF RTSLO005010000000150
3.BUKOVSKI MislavKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO4035205000000145
4.KODRIC GasperRAJD LJUBLJANASLO3060173000000137
5.PAVEC MarkoKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO204013250000098
6.BAVDAŽ RobertDEŠ FLEŠSLO1580000000095
7.GARBELOTTO DanieleASD X TEAM PIERO BICYAITA0030600000090
8.PETROVIC DavidBK TNT PAZINCRO1750000000067
9.PALKA JanŠKD PANK KURSLO0025400000065
10.PEVEC DragoŠKD PANK KURASLO0015350000050
11.KOŠIR DejanRAJD LJUBLJANASLO250000000025

Amaterji

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.VIDOVIČ AndreasDH VISIT POHORJESLO301005010000000280
2.ORNIK SandiŠKTD AVčESLO080178000000177
3.VLAIĆ MatkoKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO5060203500000165
4.CANKAR AnžeMTB ŽELEZNIKISLO00406000000100
5.VICENZINO marcoSPS TEAM MAGLIA NERAITA4050000000090
6.KATRINEC MarekCK AB SEREDSVK0030500000080
7.DOLENC KlemenWOLF RTSLO0025400000065
7.KURELOVIĆ AbelBK TNT PAZINCRO2540000000065
9.MARJANOVIĆ DomagojBBK MIRAKULCRO2035000000055
10.JEREB NejcŠPORTNO DRUšTVO BATTSLO0015300000045

U15 M

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.KUHAR MajŠD SUPERSNURFSLO30605010000000240
2.ROMBO MarkRAJD LJUBLJANASLO4080306000000210
3.MEDIĆ FraneBICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICACRO501000000000150
4.TERPIN TOMO JOKSIMOVIĆSINTER BRAKES TEAMSLO00408000000120
5.ŠPACAPAN NalKK ČRN TRNSLO0025500000075
5.JOKSIMOVIĆ TOMO TerpinSINTER BRAKES TEAMSLO2550000000075
7.KOREN AndražKK ČRN TRNSLO0020400000060

U17 M

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.SVETEC ČrtomirŠD SUPERSNURFSLO3080308000000220
2.IPAVEC AljažŠKTD AVčESLO4060174000000157
3.KOKELJ naceWOLF RACING TEAMSLO005010000000150
3.JEVŠENAK GAL KodričRAJD LJUBLJANASLO501000000000150
5.PITKA JAN JANEŽIČRAJD LJUBLJANASLO00406000000100
6.JEVŠENAK GalRAJD LJUBLJANASLO0025500000075
7.SIRK ŽanRAJD LJUBLJANASLO0020350000055
8.ŠTEKAR JanŠKTD AVčESLO0015300000045
9.KOREN MatejKK ČRN TRNSLO001300000013

U19 M

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.NIEMIZ MarkoSINTER BRAKES TEAMSLO40805010000000270
1.GOMILŠČEK ŽakSINTER BRAKES TEAMSLO50100408000000270
3.PIRŠ ŽanSINTER BRAKES TEAMSLO3060255000000165
4.BELINGAR ČrtŠKTD AVčESLO2040204000000120
5.KOVŠCA JakobRAJD LJUBLJANASLO173515250000092
6.JUREČIČ GašperRAJD LJUBLJANASLO0030600000090
7.KISAK RobertKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO2550000000075
8.KRNJOVŠEK JakaŠPORTNO DRUšTVO BATTSLO0017350000052
9.KVATERNIK ValRAJD LJUBLJANASLO0013300000043
10.ZALOKAR KristjanŠKD PANK KURASLO0010200000030
11.ŠENICA MatejŠKD PANK KURASLO008160000024
12.LIPAR MihaRAJD LJUBLJANASLO006120000018

Ženske

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - FinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - FinaleUnior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - FinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - PolfinaleUnior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09.Skupaj
1.STIPANIČ NajaKK ČRN TRNSLO0100408000000220
2.PRIMOŽIČ KatarinaBATT TEAMSLO005010000000150

TOČKOVANJE
55. člen (točkovanje tekmovalcev) Za pripravo rezultatov je že takoj po zaključku tekme zadolžena ekipa za izvedbo tekmovanja za PS in DP v spustu. Za pripravo in vodenje točkovanja je zadolžena ekipa Prijavim.se. Če imata v končni razvrstitvi PS dva tekmovalca enako število točk, je višje uvrščen tisti z boljšo uvrstitvijo na finalni dirki. Če sta oba brez točk na finalni dirki, odloča boljši rezultat s predzadnje dirke in tako naprej. Točke prejmejo vsi tekmovalci z licencami KZS ne glede na državljanstvo. V kategoriji amaterji točke prejmejo tudi državljani Republike Slovenije brez licenc KZS – tudi z enodnevnimi licencami. Če je v pokalu 5 dirk, se nobena dirka ne odšteje pri točkovanju. Če je v pokalu 6 dirk ali več, se vsakemu tekmovalcu odšteje po ena najslabša uvrstitev v polfinalu in po ena najslabša uvrstitev v finalu. V skupnem točkovanju šteje 5 najboljših polfinalnih in finalnih uvrstitev.
V primeru da se izpelje samo en nastop, se podelijo točke za finale.

56. člen (točkovanje klubov) Točkovanje klubov: iz vsakega nastopa se upoštevajo točke najboljših dveh članov, ter najboljšega iz kategorij mladinci (U19), mlajši mladinci (U17), veterani in ženske iz vsakega kluba. Točke tekmovalcev iz posameznih kategorij vedno štejejo v ekipno razvrstitev ne glede na število nastopajočih v kategoriji. V klubskem točkovanju se klubske točke ne odštevajo.

Pravilnik (pravila točkovanja)