Gorsko kolesarstvo DH

Elite M

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Finale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Generalno...
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09. 15.09.Skupaj
1.ŽABJEK JureUNIOR DEVINCI FACTORY RACINGSLO1002001002001002000000000900
2.PINTAR RudiSINTER BRAKES TEAMSLO601006016036900000000506
3.BERGINC LukaKK ČRN TRNSLO0080100601600000000400
4.IVANČIČ MihaŠKTD AVčESLO7524590801200000000394
5.VIRTIČ AlešSU BIKESTORE CC TEAMSLO005012050800000000300
6.BAŠIĆ IvanBK TNT PAZINCRO3258297214440000000249
7.ROTNIK UrbanKK ČRN TRNSLO1636406429280000000213
8.BAUER FelixDEU4516000000000000205
9.PAYET RomainACPRFRA8012000000000000200
10.TESKAČ ŽanŠD SUPERSNURFSLO00184840720000000178
11.MARKIČ JanŠKTD AVčESLO00365222580000000168
12.LEBAN TilenDEŠ FLEŠSLO2230223215400000000161
13.KVAS MaticDH VISIT POHORJESLO15323280000000000159
14.CHIROSSEL AnthonyLACHTOUTEAM RACEFRA509000000000000140
15.FERK TilenBATT TEAMSLO00202824640000000136
16.TOPOL BerislavKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO1828102412360000000128
17.CIMPERMAN JanMTB TRBOVLJE/ HCISLO0000261000000000126
18.TURK JanezKK ČRN TRNSLO1120122616220000000107
19.MCCARROLL SeanRotorua MTB ClubAUT248000000000000104
19.GUIBAL ThomasCLUB CYCLISTE UBAYEFRA406400000000000104
21.ŠTRANCAR JureKK ČRN TRNSLO1414162011260000000101
21.RADOLOVIC NoaBK TNT PAZINCRO297200000000000101
23.HABJAN MaticŠPORTNO DRUšTVO BATTSLO00004552000000097
24.ŠTRUCELJ JoštŠKD PANK KURASLO0026183220000000096
25.SCHERIAU MarcoA.S.D. 360 MTBITA00245800000000082
26.GAUTHIER LonckeFATAL BIKE ASFRA36400000000000076
27.FRY KeeganCAN26480000000000074
28.POVŠNAR JanŠD SUPERSNURFSLO916001330000000068
28.ORAŽEM TomažŠPORTNO DRUšTVO BATTSLO00002048000000068
30.ARI Montanier20440000000000064
31.KLINKON BoštjanŠKTD AVčESLO612001032000000060
31.TUCMAN MaksBK TNT PAZIN ELITECRO102442200000000060
33.TUNIČ JureWOLF RTSLO00154400000000059
34.ŽIBERT SebastijanRAJD LJUBLJANASLO00144000000000054
35.COLONNELLO AlessandroTRIVIUM FROGGY TEAMITA00133600000000049
36.BARBALIĆ EdiBBK MIRAKULCRO81851200000000043
37.SPERANDIO GianlucaCYCLELAB A.S.D.ITA00113000000000041
38.MARCIŇA PeterCUBE-CMSSVK13260000000000039
39.MATIJAS LovelBK TNT ELITECRO12220000000000034
40.LEMUT PrimožKK ČRN TRNSLO0000924000000033
41.HORVAT MihaDH VISIT POHORJE SLO0091600000000025
42.MALOVRH MihaWOLF RACING TEAMSLO0081400000000022
43.CINDRO JureRAJD LJUBLJANASLO0000180000000018
44.ŠPANJOL LukaADRENALINA MTB TEAMCRO0071000000000017
45.TANCAR VALENTIN KOHEKRAJD LJUBLJANASLO006800000000014
46.KOVAČ VidKK ČRN TRNSLO00008000000008

Veterani

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Finale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Generalno...
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09. 15.09.Skupaj
1.JEREB GašperŠKTD AVčESLO50100408040800000000390
2.VOLF BostjanWOLF RTSLO0050100501000000000300
3.BUKOVSKI MislavKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO4035205013350000000193
4.KODRIC GasperRAJD LJUBLJANASLO3060173017250000000179
5.BAVDAŽ RobertDEŠ FLEŠSLO15800020500000000165
6.PAVEC MarkoKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO2040132515200000000133
7.MESEC RožleRAJD LJUBLJANASLO00003060000000090
7.GARBELOTTO DanieleASD X TEAM PIERO BICYAITA00306000000000090
9.PETROVIC DavidBK TNT PAZINCRO17500000000000067
10.PALKA JanŠKD PANK KURSLO00254000000000065
11.HUMAR EmanuelŠKTD AVčESLO00002530000000055
12.PEVEC DragoŠKD PANK KURASLO00153500000000050
13.NAPOTNIK UrbanKD LIGNITSLO0000040000000040
14.KOŠIR DejanRAJD LJUBLJANASLO2500000000000025

Amaterji

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Finale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Generalno...
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09. 15.09.Skupaj
1.VIDOVIČ AndreasDH VISIT POHORJESLO3010050100000000000280
2.VLAIĆ MatkoKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO5060203525600000000250
3.CANKAR AnžeMTB ŽELEZNIKISLO00406040500000000190
4.ORNIK SandiŠKTD AVčESLO0801780000000000177
5.VOHAR BlažŠKD PANK KURASLO0000501000000000150
6.KOKL MaticMTB KLUB KRANJSLO000030800000000110
7.VICENZINO marcoSPS TEAM MAGLIA NERAITA40500000000000090
8.KATRINEC MarekCK AB SEREDSVK00305000000000080
9.DOLENC KlemenWOLF RTSLO00254000000000065
9.KURELOVIĆ AbelBK TNT PAZINCRO25400000000000065
11.MARJANOVIĆ DomagojBBK MIRAKULCRO20350000000000055
12.JEREB NejcŠPORTNO DRUšTVO BATTSLO00153000000000045

U15 M

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Finale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Generalno...
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09. 15.09.Skupaj
1.JOKSIMOVIĆ TOMO TerpinSINTER BRAKES TEAMSLO2550408050800000000325
2.ROMBO MarkRAJD LJUBLJANASLO4080306040600000000310
3.MEDIĆ FraneBICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICACRO5010000301000000000280
4.KUHAR MajŠD SUPERSNURFSLO306050100000000000240
5.ŠPACAPAN NalKK ČRN TRNSLO00255000000000075
6.KOREN AndražKK ČRN TRNSLO00204000000000060

U17 M

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Finale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Generalno...
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09. 15.09.Skupaj
1.SVETEC ČrtomirŠD SUPERSNURFSLO3080308030800000000330
2.KOKELJ NaceWOLF RACING TEAMSLO0050100501000000000300
3.JEVŠENAK GAL KodričRAJD LJUBLJANASLO501002550000000000225
4.IPAVEC AljažŠKTD AVčESLO406017402500000000182
5.SIRK ŽanRAJD LJUBLJANASLO00203540600000000155
6.ŠTEKAR JanŠKTD AVčESLO00153020500000000115
7.PITKA JAN JANEŽIČRAJD LJUBLJANASLO004060000000000100
8.KOS ErazemŠD SUPERSNURFSLO00001740000000057
9.KOREN MatejKK ČRN TRNSLO0013000000000013

U19 M

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Finale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Generalno...
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09. 15.09.Skupaj
1.GOMILŠČEK ŽakSINTER BRAKES TEAMSLO501004080501000000000420
2.NIEMIZ MarkoSINTER BRAKES TEAMSLO40805010040300000000340
3.PIRŠ ŽanSINTER BRAKES TEAMSLO3060255020400000000225
4.JUREČIČ GašperRAJD LJUBLJANASLO00306030800000000200
5.BELINGAR ČrtŠKTD AVčESLO2040204015600000000195
6.KOVŠCA JakobRAJD LJUBLJANASLO1735152500000000092
7.KISAK RobertKK JASTREBARSKO - WD40 BIKECRO25500000000000075
8.TADL BorRAJD LJUBLJANASLO00001750000000067
9.UNETIČ TilenMTB TRBOVLJESLO00002535000000060
10.KVATERNIK ValRAJD LJUBLJANASLO001330130000000056
11.KRNJOVŠEK JakaŠPORTNO DRUšTVO BATTSLO00173500000000052
12.ZALOKAR KristjanŠKD PANK KURASLO00102000000000030
13.ŠENICA MatejŠKD PANK KURASLO0081600000000024
14.LIPAR MihaRAJD LJUBLJANASLO0061200000000018

Ženske

Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Lošinj (UCI C1) - Finale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Maribor 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - polfinale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - finale...Unior Downhill Cup - DH Javor (DP) 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Finale...Unior Downhill Cup - DH Sorica 2019 - Generalno...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Polfinale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Finale...Unior Downhill Cup DH Cerkno 2019 - Generalno...
TekmovalecKlub 11.05. 12.05. 18.05. 19.05. 23.06. 23.06. 23.06. 25.08. 25.08. 25.08. 15.09. 15.09. 15.09.Skupaj
1.STIPANIČ NajaKK ČRN TRNSLO01004080000000000220
2.PRIMOŽIČ KatarinaBATT TEAMSLO0050100000000000150

TOČKOVANJE
55. člen (točkovanje tekmovalcev) Za pripravo rezultatov je že takoj po zaključku tekme zadolžena ekipa za izvedbo tekmovanja za PS in DP v spustu. Za pripravo in vodenje točkovanja je zadolžena ekipa Prijavim.se. Če imata v končni razvrstitvi PS dva tekmovalca enako število točk, je višje uvrščen tisti z boljšo uvrstitvijo na finalni dirki. Če sta oba brez točk na finalni dirki, odloča boljši rezultat s predzadnje dirke in tako naprej. Točke prejmejo vsi tekmovalci z licencami KZS ne glede na državljanstvo. V kategoriji amaterji točke prejmejo tudi državljani Republike Slovenije brez licenc KZS – tudi z enodnevnimi licencami. Če je v pokalu 5 dirk, se nobena dirka ne odšteje pri točkovanju. Če je v pokalu 6 dirk ali več, se vsakemu tekmovalcu odšteje po ena najslabša uvrstitev v polfinalu in po ena najslabša uvrstitev v finalu. V skupnem točkovanju šteje 5 najboljših polfinalnih in finalnih uvrstitev.
V primeru da se izpelje samo en nastop, se podelijo točke za finale.

56. člen (točkovanje klubov) Točkovanje klubov: iz vsakega nastopa se upoštevajo točke najboljših dveh članov, ter najboljšega iz kategorij mladinci (U19), mlajši mladinci (U17), veterani in ženske iz vsakega kluba. Točke tekmovalcev iz posameznih kategorij vedno štejejo v ekipno razvrstitev ne glede na število nastopajočih v kategoriji. V klubskem točkovanju se klubske točke ne odštevajo.

Pravilnik (pravila točkovanja)