03.12.2021.

SLO DH - Gorsko kolesarstvo DH 2021

Elite M

DH Kope 2021 - etapa 2...DH SORICA 2021 - etapa 1...DH SORICA 2021 - etapa 2...DH Kope 2021 - etapa 1...DH TRŠĆE 2021...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - Ge...DH KOČEVJE 2021 -odpovedano...DH KOPE 2021 #2 - etapa 1...DH KOPE 2021 #2 - etapa 2...DH KOPE 2021 #2 - Generalno...
TekmovalecKlub 05.09. 25.07. 25.07. 05.09. 26.09. 26.09. 26.09. 26.09. 10.10. 17.10. 17.10. 17.10.Skupaj
1.ŽABJEK JureUNIOR SINTERSLO01001600000001002000560
2.CIMPERMAN JanMTB TRBOVLJESLO48501001000000080900468
3.PIRŠ ŽanBIKEHANIC - 20 CHOCOLATESLO10060120400000045800445
4.RIHTAR VIDIAN ŠaleharŠD SUPERSNURFSLO16000600000036640320
5.JEŽ TimKAMPLC RACING TEAMSLO02664000000601600310
6.JAKUBOWSKI MaximilianBanshee Racing Brigade / BSC TiefenbronnDEU200008000000000280
6.BERGINC LukaKK ČRN TRNSLO080200000000000280
8.ROTNIK UrbanKK ČRN TRNSLO03680000000291200265
9.KOVŠCA JakobRAJD LJUBLJANASLO442436260000032440206
10.KRAŠOVEC TimWOLF RACING TEAMSLO8020523600000000188
11.JUREČIČ GašperRAJD LJUBLJANASLO0294000000040720181
12.MAUSER StefanSuspensionLabAUT120004500000000165
13.KVAS MaticDGK POHORJE MARIBORSLO643258000000000154
14.GOMILŠČEK ŽakUNIOR SINTERSLO000000000501000150
15.FREY MarcellFORWARD ATHLETIKDEU90005000000000140
16.LOVŠIN AndražRAJD LJUBLJANASLO0224800000020480138
17.NIEMIZ MarkoBIKEHANIC - 20 CHOCOLATESLO04590000000000135
18.KOVAČ VidKK ČRN TRNSLO04072000000000112
19.GREGORIČ NikiDEŠ FLEŠSLO0153200000024400111
20.ADLER TimRC KreuzerAUT7200240000000096
21.BAVDAŽ RokKK ČRN TRNSLO0000000002258080
22.VICENZINO marcoU.C. CAPRIVESIITA0000000002652078
22.FORSTIK MarkusRBBFAUT5800200000000078
24.ČERNEC MaticDH VISIT POHORJE SLO5200220000000074
25.IVARTNIK davidENERGIJATEAM.COMSLO0184400000000062
26.FOHRINGER ThomasLietz Sport RacingAUT3000290000000059
27.DAXER SebastianMTB SalzburgAUT4000150000000055
28.EGGER JeremiasUNION VR fahrradprofi.atAUT3600180000000054
29.MODRIJAN JanENERGIJATEAM.COMSLO3200160000000048
30.ČERNIGOJ AljažKAMPLC RACING TEAMSLO0163000000000046
31.TRATNIK MIHA BajcMBK ČRNI VRHSLO0142800000000042
32.SMOLNIKAR JakobENERGIJATEAM.COMSLO0122600000000038
33.KVATERNIK ValRAJD LJUBLJANASLO0132400000000037
34.LERCHBAUMER FlorianAUT000320000000032

Elite W

DH Kope 2021 - etapa 2...DH SORICA 2021 - etapa 1...DH SORICA 2021 - etapa 2...DH Kope 2021 - etapa 1...DH TRŠĆE 2021...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - Ge...DH KOČEVJE 2021 -odpovedano...DH KOPE 2021 #2 - etapa 1...DH KOPE 2021 #2 - etapa 2...DH KOPE 2021 #2 - Generalno...
TekmovalecKlub 05.09. 25.07. 25.07. 05.09. 26.09. 26.09. 26.09. 26.09. 10.10. 17.10. 17.10. 17.10.Skupaj
1.KOVAČ NinaRAJD LJUBLJANASLO60002500000401000225
2.BERNHARD PetraBC Stuahupfa LeibnitzAUT100005000000000150
3.SMRDEL TinaMBK ČRNI VRHSLO00000000050800130
4.RABEDER ElkeDirty Trail FriendsAUT80004000000000120
5.EPŠEK LANAKK RAVNESLO0000000003060090
6.SCHOLTES Fabienne5000300000000080
7.HAAS StephanieAUT4000200000000060
8.HOMAR TamaraENERGIJATEAM.COMSLO3500170000000052
9.BARSA LeaSportunion HinterbrühlAUT3000150000000045

Veterani

DH Kope 2021 - etapa 2...DH SORICA 2021 - etapa 1...DH SORICA 2021 - etapa 2...DH Kope 2021 - etapa 1...DH TRŠĆE 2021...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - Ge...DH KOČEVJE 2021 -odpovedano...DH KOPE 2021 #2 - etapa 1...DH KOPE 2021 #2 - etapa 2...DH KOPE 2021 #2 - Generalno...
TekmovalecKlub 05.09. 25.07. 25.07. 05.09. 26.09. 26.09. 26.09. 26.09. 10.10. 17.10. 17.10. 17.10.Skupaj
1.VOLF BostjanWOLF RTSLO10040804000000000260
2.NAPOTNIK UrbanKD LIGNITSLO60403000000401000234
3.SLAPNIK IztokGOLOVEC TRAILSSLO4000200000050800190
4.CINDRO JureRAJD LJUBLJANASLO0255000000030600165
5.VAUH MiranDH VISIT POHORJE SLO050100000000000150
6.NEUHART JoergWexl TrailsAUT80005000000000130
7.KLINKON BoštjanŠKTD AVčESLO0154000000025350115
8.HUTH NejcENERGIJATEAM.COMSLO0306000000000090
9.RUPAR MatjažRAJD LJUBLJANASLO201730150000000082
10.ORNIK SandiŠKTD AVčESLO08160000001740081
11.HOLC AndrejWOLF RACING TEAMSLO5000250000000075
12.LEGIŠA TomažU.C. CAPRIVESIITA0000000002050070
13.BOŽIČ JureKD RAJDSLO0203500000000055
14.ACHLEITNER JohannesLietz Sport RacingAUT3500170000000052
15.NARR RainerSport NarrAUT3000100000000040
16.PRAČEK JanezKAMPLC RACING TEAMSLO0132000000000033
16.RAUCHEGGER MATHIAS DILF - Racing TeamAUT250080000000033
18.ČERNILOGAR NejcMTB KLUB KRANJSLO062500000000031
19.GRILL ChristophDirty Trail FriendsAUT1600130000000029
20.MESEC RožleGOLOVEC TRAILSSLO0101200000000022
21.MEDIĆ DaliborBK CRIKVENICACRO120060000000018
22.POISEL AlexanderVelochicksAUT80040000000012

Amaterji

DH Kope 2021 - etapa 2...DH SORICA 2021 - etapa 1...DH SORICA 2021 - etapa 2...DH Kope 2021 - etapa 1...DH TRŠĆE 2021...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - Ge...DH KOČEVJE 2021 -odpovedano...DH KOPE 2021 #2 - etapa 1...DH KOPE 2021 #2 - etapa 2...DH KOPE 2021 #2 - Generalno...
TekmovalecKlub 05.09. 25.07. 25.07. 05.09. 26.09. 26.09. 26.09. 26.09. 10.10. 17.10. 17.10. 17.10.Skupaj
1.VIDOVIČ AndreasDH VISIT POHORJE SLO100501005000000501000450
2.ŠIKMAN NejcDH VISIT POHORJE SLO0408000000040800240
3.LIPOVŠEK VidKK ZAGORSKA DOLINASLO0256000000000085
4.JEZERŠEK GregaMTB ŽELEZNIKISLO0305000000000080

U15 M

DH Kope 2021 - etapa 2...DH SORICA 2021 - etapa 1...DH SORICA 2021 - etapa 2...DH Kope 2021 - etapa 1...DH TRŠĆE 2021...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - Ge...DH KOČEVJE 2021 -odpovedano...DH KOPE 2021 #2 - etapa 1...DH KOPE 2021 #2 - etapa 2...DH KOPE 2021 #2 - Generalno...
TekmovalecKlub 05.09. 25.07. 25.07. 05.09. 26.09. 26.09. 26.09. 26.09. 10.10. 17.10. 17.10. 17.10.Skupaj
1.KALINŠEK AžbeBIKEHANIC - 20 CHOCOLATESLO8050100250000040800375
2.ŽVEGLA MaxRAJD LJUBLJANASLO404060170000050400247
3.SCHMÖLZER JamieThe Trail MonkeysAUT100005000000000150
4.ŠTRUBELJ IzakRAJD LJUBLJANASLO16173060000020500139
5.KOJZEK LovroKK RAVNESLO2500130000030600128
6.CEH MihaSPANK RACING TEAM DGKPSLO000000000251000125
7.VODAN VincentRFV 1893 PRIENDEU03080000000000110
8.VOGL OliverDownhill Team Tirol AUT60004000000000100
9.FENDER MarcoBikeRepublicGravityTeamAUT5000300000000080
10.LORBER JakobKK ZAVRŠNICASLO0255000000000075
11.KOREN AndražKK ČRN TRNSLO0204000000000060
12.POLT Simon Lietz Sport Racing TeamAUT3500200000000055
13.CURK KevinKK ČRN TRNSLO0153500000000050
14.ŽIŽEK ŽigaSPANK RACING TEAM DGKPSLO0000000001530045
14.KLEINDIENST NikSPANK RACING TEAM DGKPSLO0000000001035045
14.SODER KilianBikeclub LeogangAUT3000150000000045
17.PODGORNIK SvenSPANK RACING TEAM DGKPSLO0000000001725042
18.PRAČEK JakobKAMPLC RACING TEAMSLO0132500000000038
19.BOŽIČNIK StašSPANK RACING TEAM DGKPSLO0000000001320033
20.ORTHACKER NEPOMUK Junior Cycling Team Graz ArböAUT2000100000000030
21.ZRAUNIG LEANDRO DiegoAUT120040000000016
21.FASL FelixAUT80080000000016

U17 M

DH Kope 2021 - etapa 2...DH SORICA 2021 - etapa 1...DH SORICA 2021 - etapa 2...DH Kope 2021 - etapa 1...DH TRŠĆE 2021...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - Ge...DH KOČEVJE 2021 -odpovedano...DH KOPE 2021 #2 - etapa 1...DH KOPE 2021 #2 - etapa 2...DH KOPE 2021 #2 - Generalno...
TekmovalecKlub 05.09. 25.07. 25.07. 05.09. 26.09. 26.09. 26.09. 26.09. 10.10. 17.10. 17.10. 17.10.Skupaj
1.KEREC MatejKK ZAVRŠNICASLO1250100150000020400237
2.CELESTINA ValBIKEHANIC – 20 CHOCOLATESLO60002500000401000225
3.WEINHANDL SebastianURC Radsport Scheicher GnasAUT5000300000050800210
4.KOLLE NikolasGIANT StatteggAUT100005000000000150
5.MEDIĆ FraneBICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICACRO80004000000000120
5.KAVCIC BlazKK ZAVRŠNICASLO04080000000000120
7.KOLAR NickRAJD LJUBLJANASLO817253000001035098
8.ZAPUŠEK GašperŠD SUPERSNURFSLO020350000001525095
9.ROMBO MarkRAJD LJUBLJANASLO201530800000416093
10.KOVACIC LarsŠD SUPERSNURFSLO6136040000036092
11.JERKIČ MihaKK ČRN TRNSLO0000000003060090
12.POLOVSAK JanKK RAVNESLO0000000002550075
12.JOKSIMOVIĆ TOMO TerpinŠD SUPERSNURFSLO0255000000000075
14.BATIČ BenoKK ČRN TRNSLO0304000000000070
15.BABAČIČ MajCALCIT BIKE TEAMSLO0880000001730063
16.GOSTINČAR JAKA PetrteŠD SUPERSNURFSLO21020000000138053
17.POHN ValentinSportunion GmundenAUT3000200000000050
17.WINKLER KevinBikeclub GIANT StatteggAUT4000100000000050
19.HECK MaximilianBike Club Giant StatteggAUT2500170000000042
20.TEGETHOFF KilianXC Club MühldorfAUT350060000000041
21.ŽNIDARIČ NejcŠD SUPERSNURFSLO0412000000612034
21.ŠKEDELJ AnŠD SVETI JURIJSLO400200000820034
23.BERGER JonasBikeclub GIANT StatteggAUT1600130000000029
24.ŠPACAPAN NalKK ČRN TRNSLO061600000000022
25.JUREČIČ JakobŠD SUPERSNURFSLO0000000002406
26.RAŠKO NalRAJD LJUBLJANASLO0001000000001

U19 M

DH Kope 2021 - etapa 2...DH SORICA 2021 - etapa 1...DH SORICA 2021 - etapa 2...DH Kope 2021 - etapa 1...DH TRŠĆE 2021...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - et...Downhill Tršće & Unior Downhill Cup 2021 - odpovedano - Ge...DH KOČEVJE 2021 -odpovedano...DH KOPE 2021 #2 - etapa 1...DH KOPE 2021 #2 - etapa 2...DH KOPE 2021 #2 - Generalno...
TekmovalecKlub 05.09. 25.07. 25.07. 05.09. 26.09. 26.09. 26.09. 26.09. 10.10. 17.10. 17.10. 17.10.Skupaj
1.PODLIPNIK EnejBIKEHANIC - 20 CHOCOLATESLO040100000000501000290
2.FILIPIC MelDH VISIT POHORJE SLO40860400000030800258
3.SAVARIN AndrejRAJD LJUBLJANASLO35255060000025500191
4.KOKELJ NaceWOLF RTSLO0308000000040400190
5.FREUND LeoDo-BikerAUT100005000000000150
6.STOJKO ValentinRAJD LJUBLJANASLO201320130000013600139
7.ŠTEKAR JanŠKTD AVčESLO0204010000017350113
8.AUER JulianUNION VR fahrradprofi.atAUT80002500000000105
9.HABERSCHEK NikRC Kreuzer Bad VöslauAUT6000300000000090
10.JEVŠENAK GAL KodričRAJD LJUBLJANASLO121535100000000072
11.RÜCKLINGER Luca Lietz Sport Racing TeamAUT5000200000000070
12.SMRDEL MihaMBK ČRNI VRHSLO0501600000000066
13.ZAPUŠEK AndražŠD SUPERSNURFSLO8604000001525058
14.LESKOVAR TimiDH VISIT POHORJE SLO4002000002030056
15.SVETE RokGOLOVEC TRAILSSLO6172500000000048
16.FOCKENBERGER TimmyRadwerker.at | LevelnineAUT3000170000000047
17.PUNGERŠEK NejcŠD SUPERSNURFSLO048000000820040
17.EICHINGER NicoAUT2500150000000040
17.STARMAN JanRAJD LJUBLJANASLO0103000000000040
20.ZUPAN JanŠD SUPERSNURFSLO0000000001016026
21.SVETEC ČrtomirŠD SUPERSNURFSLO160080000000024
22.PEITL LovroRAJD LJUBLJANASLO000000000612018
23.ZUPET TilenRAJD LJUBLJANASLO031200000000015
24.WAGNER PaulGruppetto GrazAUT2003000000005

TOČKOVANJE
55. člen (točkovanje tekmovalcev) Za pripravo rezultatov je že takoj po zaključku tekme zadolžena ekipa za izvedbo tekmovanja za PS in DP v spustu. Za pripravo in vodenje točkovanja je zadolžena ekipa Prijavim.se. Če imata v končni razvrstitvi PS dva tekmovalca enako število točk, je višje uvrščen tisti z boljšo uvrstitvijo na finalni dirki. Če sta oba brez točk na finalni dirki, odloča boljši rezultat s predzadnje dirke in tako naprej. Točke prejmejo vsi tekmovalci z licencami KZS ne glede na državljanstvo. V kategoriji amaterji točke prejmejo tudi državljani Republike Slovenije brez licenc KZS – tudi z enodnevnimi licencami. Če je v pokalu 5 dirk, se nobena dirka ne odšteje pri točkovanju. Če je v pokalu 6 dirk ali več, se vsakemu tekmovalcu odšteje po ena najslabša uvrstitev v polfinalu in po ena najslabša uvrstitev v finalu. V skupnem točkovanju šteje 5 najboljših polfinalnih in finalnih uvrstitev.
V primeru da se izpelje samo en nastop, se podelijo točke za finale.

56. člen (točkovanje klubov) Točkovanje klubov: iz vsakega nastopa se upoštevajo točke najboljših dveh članov, ter najboljšega iz kategorij mladinci (U19), mlajši mladinci (U17), veterani in ženske iz vsakega kluba. Točke tekmovalcev iz posameznih kategorij vedno štejejo v ekipno razvrstitev ne glede na število nastopajočih v kategoriji. V klubskem točkovanju se klubske točke ne odštevajo.

Pravilnik (pravila točkovanja)