Cestno kolesarstvo

Ženske A

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.GALUF LucijaJB TEAM NOVO MESTOSLO303030503018030200
2.SELAN DunjaTUŠ T.E.A.M.SLO252525422525025167
3.NOVAK KatarinaBikeRepublicSLO2102160212100144
4.ZAJEC MajaŠD BAM.BISLO00026130301887
5.MAČEK TinaKD LPPSLO0211836000075
6.ZUPANC NusaPICIBICISLO000300002151
7.ŠIMENC LauraBK UmagSLO00000300030
8.MAJER KatjaBTC CITY LJUBLJANASLO00001800018
9.ŠKRLJ MajaIZVIR VIPAVASLO00000150015
9.VERDEL NinaBikeRepublicSLO00001500015
11.ROTAR RebekaKK BledSLO00001100011
12.KOMEL TadejaKD BRDA DOBROVOSLO000090009

Ženske B

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.BRELIH TinaKD ALPE SiSSLO25252560303000195
2.POGAČNIK HelenaKD ALPE SiSSLO000421818025103
3.OPEKA AjdaKD BRANIK MARIBORSLO3030300000090
4.NABERNIK MatejkaŠD BAM.BISLO000502500075
5.PODPEČAN AnaCALCIT BIKE TEAMSLO002100210042
5.PATAJAC JULIJA KosmačIZVIR VIPAVASLO212100000042
7.DOLINAR NinaJB TEAM NOVO MESTOSLO00036000036
8.ROTAR Melita3 GENERACIJESLO00000003030
9.ŠKRAJNAR ŠpelaGANESHA TEAMSLO00000250025
10.DOBROTINŠEK AnitaKD RogSLO00002100021
11.OŽBOLT HelenaKD SLOVENSKE SPECIALKARKESLO00001500015

Ženske C

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.CEGLAR VidaŠD BAM.BISLO25030602103030196
2.RAKOŠ IvicaŠD TURBO MSLO3030255000025160
3.VERŠNIK ZdenkaJB TEAM NOVO MESTOSLO212518261302518133
4.URŠIČ VidaŠD BAM.BISLO0021361500072
5.UŠENIČNIK TinaŠD BAM.BISLO000301800048
6.RAKUŠ JelkaŠD BAM.BISLO00042000042
7.ŠKERLJ IvankaKD BRDA DOBROVOSLO00003000030
8.ŠVAB LilijanaŠD BAM.BISLO00002500025
9.MERČON UrškaKD RogSLO00000002121

Amaterji

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.MURKO VidKD SELCESLO302118303003021162
2.POLAJNAR KlemenTEAM TURBO TROPOVCISLO18301322911250119
3.ALIČ MihaKD LPPSLO072542001825117
4.MESARIČ MitjaTUŠ T.E.A.M.SLO425303604015114
5.VRHOVNIK LukaKD RogSLO21015141815030113
6.PAJEK RokJB TEAM NOVO MESTOSLO015018112121086
7.MERCINA MatejJB TEAM NOVO MESTOSLO00060360069
8.HOMAN GregorBAM.BISLO2500264013068
9.BEG UrošJB TEAM NOVO MESTOSLO000501300063
10.AVGUŠTIN SimonŠD RIKITEAMSLO5130421001861
11.KARBA ŽanKK TROPOVCISLO0182110090058
12.BOŽNAR KristijanIZVIR VIPAVASLO9001218180057
13.ŠETRAJČIČ GregaJB TEAM NOVO MESTOSLO150000300045
14.VRTNIK TimotejŠD BAM.BISLO000025130038
15.KOS MatejJB TEAM NOVO MESTOSLO110000250036
16.GALUN DejanŠD RIKITEAMSLO7902000018
17.PODLESNIK AnžeJB TEAM NOVO MESTOSLO61100000017
18.JERINA AndražKD ALPE SiSSLO0460050015
18.PELOZ TomažKK PANTALSLO0078000015
19.KLOBASA DarjanKD SELCESLO0600009015
20.OVEN JakaŠD GRMADASLO00000015015
22.KOREN GašperKK SOČASLO20110000013
22.PRELC BoštjanIZVIR VIPAVASLO13000000013
24.GRBEC GašperKK PostojnaSLO00000011011
25.BERLIČ BlažKD SELCESLO3500200010
26.BERLOT GašperKD ALPE SiSSLO009000009
27.KANGLER MatejŠD TINJESLO000007007
27.KOSTELEC AljažKK KRANJSLO000070007
28.HORVAT MatejJB TEAM NOVO MESTOSLO000601007
29.KRŽMANC MihaKAMEN KOCIPERSLO000052007
31.ŽNIDARIČ LukaTEAM TURBO TROPOVCISLO000060006
32.FISTER DušanKK TROPOVCISLO005000005
33.OSVALD FlorjanJB TEAM NOVO MESTOSLO004000004
34.KOTNIK KlemenKD ALPE SiSSLO000003003
34.KRAVANJA JanKK SOČASLO003000003
36.GOLOB UrbanKD ALPE SiSSLO002000002
37.BREZNIK MarkŠD MetekSLO000010001

Master A

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.KRAVOS MatejTUŠ T.E.A.M.SLO30213060253000196
2.BOŠNJAK MihaB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO13302550130250156
3.BOGŠA UrošŠD TURBO MSLO18181836182500133
4.DRAKSLER AndrejŠD KolokaSLO21015301521300132
5.PORENTA PrimožŠD BAM.BISLO00212621180086
6.KLAVORA MitjaJB TEAM NOVO MESTOSLO1525005021066
7.SIKOŠEK GregorJB TEAM NOVO MESTOSLO250063000061
8.ROZMAN AnžeŠD KolokaSLO515980615058
9.MARIČ RobiKD ALPE SiSSLO7131347130057
10.SAJKO MarioJB TEAM NOVO MESTOSLO00042090051
11.POLAK MarkoKD SELCESLO600184018046
12.KOČNIK SimonŠD TINJESLO0111114270045
13.ŠTUCIN AlenMBK SportR.SiSLO000221300035
14.GRUŠOVNIK MatjažŠD RIKITEAMSLO90012030024
15.ADEMOVIĆ TadejKK TBP LenartSLO110010000021
15.MODIC AlešKK PANTALSLO00006150021
17.PLEVEL RobertKD ALPE SiSSLO00000110011
18.ARTENJAK AndrejKK BIKE-EK HALOZE 2002SLO000090009
18.PETOVAR JernejTEAM TURBO TROPOVCISLO090000009
20.PREŠEREN JureKK ZAVRŠNICASLO000005005
20.KREGAR MatjažB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO300200005
22.KRAMAR MihaKD ALPE SiSSLO000004004
22.KULOVEC AljažKD SPRINT NOVO MESTOSLO000031004
24.VODOPIVEC LukaMBK SportR.SiSLO000002002
25.ZUPANČIČ RokKD RogSLO000010001

Master B

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.MAČEK MarjanKD LPPSLO18301560251100159
2.VENE UrošKD PAPEŽ PODGORJESLO3025305011000146
3.LOVŠE MatejTUŠ T.E.A.M.SLO250042303000127
4.SALAVEC GoranTEAM TURBO TROPOVCISLO01503621025097
5.JACKSON PETER SimonJB TEAM NOVO MESTOSLO150111452103096
6.RIHTARIČ DavidŠD RIKITEAMSLO211300015212191
7.RIBIČ ZoranŠD RIKITEAMSLO11721301800087
8.MELIHEN MihaKK KRANJSLO7211800902580
9.GOLOB RokJB TEAM NOVO MESTOSLO000269030065
10.GULJA SimonIZVIR VIPAVASLO1300221300048
11.VELIČKI TrajčeŠD RIKITEAMSLO018250000043
12.JEZERŠEK AndrejKD ALPE SiSSLO0013015130041
13.ŠALAMUN DarkoKD LPPSLO511610070039
14.ZAVODNIK BorisBAM.BISLO00918700034
15.ČRETNIK MarkoGANESHA TEAMSLO00000250025
16.BERGANT RokŠD KolokaSLO00004018022
17.HOLC AndrejB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO90012000021
18.MORETTI AndrejŠD BAM.BISLO00000180018
19.KOVAČEC IztokTUŠ T.E.A.M.SLO0056230016
20.PORENTA JurijŠD BAM.BISLO6070000013
21.BAŠELJ MatejKD SPRINT NOVO MESTOSLO0000660012
22.GOLOB JozeKD BRANIK MARIBORSLO0902000011
23.MIKUŠ TomažIZVIR VIPAVASLO4600000010
24.GREGORČIČ PeterŠD BAM.BISLO000800008
25.CIPOT BoštjanTEAM TURBO TROPOVCISLO000034007
26.KRAMBERGER MihaKK BIKE-EK HALOZE 2002SLO050000005
26.BEČ BorisKD LPPSLO000005005
28.BABŠEK PeterBTC CITY LJUBLJANASLO004000004
28.JUVANČIČ GregorŠD BAM.BISLO000400004
30.DOGŠA IztokGANESHA TEAMSLO000002002
31.DEJAK JanezENERGIJATEAM.COMSLO000001001
31.DOLENC MarkoKZSSLO000010001

Master C

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.PREŠEREN JaniB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO30303060252500200
2.BRATUŠ DeanMBK SportR.SiSLO2502536303000146
3.JELIČ BorjaTUŠ T.E.A.M.SLO2102142212100126
4.FILIPIČ GregaKD ALPE SiSSLO1821183013900109
5.OTER MitjaKK PostojnaSLO1301309030065
6.ZUPANIČ JanezIZVIR VIPAVASLO000501100061
7.OMAR BernardTEAM TURBO TROPOVCISLO025026000051
8.KONC GorazdKK KRANJSLO110002703050
9.HANŽIČ TadejKD BRANIK MARIBORSLO018518030044
10.PLANINŠEK BorutKD ALPE SiSSLO000018130031
11.HABIČ BoštjanŠD MetekSLO000015150030
12.MAHORIČ MitjaTUŠ T.E.A.M.SLO001114000025
12.VERČIČ UrošŠD BAM.BISLO00000025025
14.OMAHEN BlažJB TEAM NOVO MESTOSLO00022000022
15.VESEL JožeKD PAPEŽ PODGORJESLO15000600021
16.GUČEK AndrejBikeRepublicSLO00000180018
16.PETRIČ DejanMBK SportR.SiSLO00007110018
17.JERONČIČ BojanKK PANTALSLO00612000018
18.FERJANČIČ BoštjanIZVIR VIPAVASLO9000450018
20.LEVSTIK RobertŠD MetekSLO00150000015
20.TOMAZINI IzidorJB TEAM NOVO MESTOSLO01500000015
22.JORDAN DejanKD PAPEŽ PODGORJESLO0070040011
23.SMOLEJ UrošŠD BAM.BISLO00010000010
24.POLOVIČ JanezŠD KostanjevicaSLO009000009
25.KROHNE AljošaJB TEAM NOVO MESTOSLO000800008
26.ANDREJC SebastjanKK RAVNESLO000006006
27.VERSTOVSEK StanislavJB TEAM NOVO MESTOSLO000050005
28.TODOROVIČ DarkoKD ALPE SiSSLO000012003
28.ŠPRINGER IgorKD RogSLO000030003
30.ZUPANČIČ RokKD RogSLO000001002

Master D

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.HAJDINJAK DušanTEAM TURBO TROPOVCISLO0300603025300175
2.ISKRA TomiKD BRDA DOBROVOSLO25182112002530131
3.VODOPIVEC BorutKD BRDA DOBROVOSLO2103036180025130
4.CESAR IgorKD PAPEŽ PODGORJESLO18211818131800106
5.HREN AlešKD LPPSLO0004225300097
6.GOLOB GregaŠD MetekSLO0005011150076
7.KOVAČ MatjažIZVIR VIPAVASLO9150267001875
8.KOVAČ MarjanŠD TURBO MSLO0002200212164
9.LIKAR RobertIZVIR VIPAVASLO300250000055
10.PUKŠIČ FrancKD SELCESLO1301501018047
11.SAJOVEC AndrejŠD BAM.BISLO000301500045
12.KETIŠ DominikTEAM TURBO TROPOVCISLO025014000039
13.RAC RadovanTEAM TURBO TROPOVCISLO09010270028
14.JAUK MarjanGANESHA TEAMSLO00002100021
14.MARTINJAŠ AljošaCALCIT BIKE TEAMSLO00000210021
16.ROTAR Tomaž3 GENERACIJESLO00000001515
16.ŠABEC IgorKK PostojnaSLO00004110015
17.KAMPUŠ BorisIZVIR VIPAVASLO15000000015
19.ŽNIDARŠIČ AntonKZSSLO0000590014
20.KOGLER SašaKD BRANIK MARIBORSLO01300000013
20.ORAŽEM AlešKD ALPE SiSSLO00000130013
22.KURNIK MiranTEAM TURBO TROPOVCISLO01100000011
22.VERBIČ RomanKD LPPSLO11000000011
24.PRISTAVEC MiranTopFit TeamSLO000090009
25.GOLOB JurijJB TEAM NOVO MESTOSLO000035008
26.GNEZDA MiranKD SLOGA 1902 IDRIJASLO000060006
26.ČANŽELJ AndrejJB TEAM NOVO MESTOSLO000006006
28.VOZELJ MitjaKD RAJDSLO000004004
29.KODERMAN MarjanKD ALPE SiSSLO000003003

Master E

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.MELANŠEK IztokTUŠ T.E.A.M.SLO3030306025253030210
2.PRPAR VladoTUŠ T.E.A.M.SLO18151536001813115
3.ŠKERGET LovrencKD SELCESLO9211330402111105
4.ŠEME TomažIZVIR VIPAVASLO21618220002592
5.DANEVČIČ MarkoKD BRDA DOBROVOSLO130111290252191
6.ČERNIGOJ MilanKD LPPSLO151825011001887
7.GRM TomažKD RogSLO000422100063
8.BRELIH BoštjanMBK SportR.SiSLO000030300060
9.MURGELJ MatjažBikeRepublicSLO2513210000059
10.BAJEC FrancKK PostojnaSLO674183130755
11.HVALA OskarKD BRDA DOBROVOSLO006260013954
12.KALAN AlešŠD BAM.BISLO00050000050
13.GORJANEC DušanKD PAPEŽ PODGORJESLO0119000111546
14.ŠPANDL MirkoKD SELCESLO49707015042
15.ŠESEK UrosTEAM TURBO TROPOVCISLO35260119640
16.ŠKRINJAR AleksanderKK PANTALSLO70506180036
16.GRUDNIK IgorKD ALPE SiSSLO000015210036
18.ŠIRAJ AndrejKK PostojnaSLO000018150033
19.GRUDEN GregorIZVIR VIPAVASLO02500000025
20.HERNAUS MitjaKD RogSLO00014000014
21.ČIBEJ BrunoIZVIR VIPAVASLO00001300013
21.BAUMAN RobertKD BRDA DOBROVOSLO00310000013
22.MESOJEDEC MatjažŠD TURBO MSLO0008500013
24.KUZMIN KokaKD BIKE EK HALOZE 2002SLO11000000011
25.ŠKERLJ IgorKD BRDA DOBROVOSLO500000005
26.ADAMIČ MarkoB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO000020002

Master F

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.ŽAVBI AndrejTUŠ T.E.A.M.SLO303030603003030210
2.DEBELJAK JanezKD LPPSLO252521502102525171
3.BOGATAJ IgorRog ASSLO13211536001815118
4.BOJANC BrankoKD SPRINT NOVO MESTOSLO0025422500092
5.BRATINA MarjanKD BRDA DOBROVOSLO210130130212189
6.NOVAK BrankoŠD BAM.BISLO180030000048
7.ČUK TomislavŠD BAM.BISLO001800001836
8.DETIČEK EdvardŠD TURBO MSLO001101500026
9.JUG SergejKK DJAK-ŠD SENGSLO15090000024
10.POGRAJC ZvoneKK ZAGORSKA DOLINASLO00001800018
10.PETOVAR MiranTEAM TURBO TROPOVCISLO01800000018
12.ŽBONTAR SašoŠD TURBO MSLO00001100011
13.BRICELJ MatejRog ASSLO000090009
14.KUTNAR BRANE FrančišekŠD BAM.BISLO000070007
15.ŠINKOVEC BorutKD HRASTNIKSLO000060006
16.BAJT RajkoKD SLOGA 1902 IDRIJASLO000050005

Master G

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.ČUDEN MarjanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO302525503003030195
2.CAR LjuboKD BRANIK MARIBORSLO18303060250025188
3.SKUBIC BorislavKD LPPSLO21211842002521148
4.BRANCELJ FranciŠD TURBO MSLO15182136180210129
5.REVEN DareŠD BAM.BISLO015153021001596
6.RAKOŠ DraganŠD TURBO MSLO111311260001879
7.KIRIČ AvgustKD BRDA DOBROVOSLO91192270131175
8.BLAŽIČ JožefKD BRDA DOBROVOSLO0071850151358
9.PAPIČ MilivojKD LPPSLO1300013018044
10.MIKULETIČ AndrejKK PostojnaSLO706140011038
11.POPOVIČ IvanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO25000000025
12.KOS AndreasKZSSLO00001500015
13.KOZJEK AntonKK KRANJSLO00130000013
14.SKUŠEK MarjanKD SPRINT NOVO MESTOSLO00001100011
15.GOLČMAN AndrejKK GORJESLO000090009
16.UHELJ SilvanIZVIR VIPAVASLO000060006

Master H

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.KASTELIC IvanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO3030060003030180
2.PREŠEREN JanezB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO18252136002118139
3.MIHOVILOVIĆ IvanIZVIR VIPAVASLO2103030250021127
4.VEHAR DanijelKD BRDA DOBROVOSLO00255000250100
5.HAFNER FrancŠD BAM.BISLO0004221002588
6.GOVEKAR AntonŠD TURBO MSLO2500263000081
7.MIKULIN ZvezdanKD BRDA DOBROVOSLO00001800018
8.KERMAVNAR Miloš3 GENERACIJESLO00000001515

Master I

5. kolesarska dirka Slap-Lože 20189. POKAL OBČINE TIŠINA 201812. VN OBČINE KOMENDA- LIDLOV POKAL ZA MLADE15. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 2018Maraton Franja BTC City 201812. maraton Alpe Scott 2018Pokal Bleda 20187. VN Občine Vodice 2018
TekmovalecKlub 25.03. 08.04. 20.05. 03.06. 10.06. 08.07. 21.07. 22.09.Skupaj
1.LAMPE BojanŠD TURBO MSLO303025603003030210
2.CIGOJ ZorkoKD BRDA DOBROVOSLO2503050002525155
3.SAKSIDA MarkoKD BRDA DOBROVOSLO212115362101821138
4.KONČINA RafaelKD HRASTNIKSLO025214200210109
5.BAHAR MilanKK PostojnaSLO001330000043
6.OTONIČAR JanezKK PostojnaSLO00002500025
7.RAVBAR RUDIKD SPRINT NOVO MESTOSLO00180000018