Cestno kolesarstvo

Ženske A

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.NOVAK KatarinaBikeRepublicSLO0030253025503000190
2.ŠIMENC LauraBK UMAGSLO00030030600300150
3.SELAN DunjaTUŠ T.E.A.M.SLO002502521422500138
4.ŽAVBI SAŠA KunaverTUŠ T.E.A.M.SLO303000003600096
5.ZAJEC MajaŠD BAM.BISLO2502100183000094
6.BOJANC NikaKD SPRINT NOVO MESTOSLO0002100000021
6.ROTAR RebekaKK BLEDSLO0000210000021

Ženske B

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.BRELIH TinaKD ALPE SiSSLO0030303030602500205
2.NASTRAN JOŽI BrankKD LPPSLO252521211818361800182
3.OPEKA AjdaKD BRANIK MARIBORSLO0025251525502100161
4.NABERNIK MatejkaŠD TURBO MSLO303000252142000148
5.POGAČNIK HelenaKD ALPE SISSLO0211818715300300139
6.ŠKRAJNAR ŠpelaGanesha teamSLO0000000300030
7.MEŠKO MATEJKAKD SLOVENSKE SPECIALKARKESLO0000210000021
8.DOBROTINŠEK AnitaBikeRepublicSLO0000130000013
9.VIDOVIČ SilvaKZSSLO0000110000011
10.ŠPACAPAN METAKD BRDA DOBROVOSLO00009000009

Ženske C

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.CEGLAR VidaŠD BAM.BISLO03030253025600300230
2.RAKOŠ IvicaŠD TURBO MSLO3025253003050000190
3.VERŠNIK ZdenkaJB TEAM NOVO MESTOSLO001521110420250114
4.UŠENIČNIK TinaŠD BAM.BISLO021180150000054
5.ŠVAB LilijanaŠD BAM.BISLO0000250000025
6.JOŽICA AnželjŠD BAM.BISLO0021000000021
6.ANŽEL JOŽEFAŠD BAM.BISLO0000210000021
8.MESOJEDEC VesnaŠD TURBO MSLO0000180000018
9.OVEN MAJABTC CITY LJUBLJANASLO0000130000013

Amaterji

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.MURKO VidARCONT SELCESLO30112103021427250187
2.ALIČ MihaKD LPPSLO252530300250000135
3.POLAJNAR KlemenTEAM TURBO TROPOVCISLO13151513013269300134
4.MERCINA MatejJB TEAM NOVO MESTOSLO181302518050000124
5.ŠETRAJČIČ GregaB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO03018003062100105
6.SEDAR TadejJB TEAM NOVO MESTOSLO02100210303000102
7.ŠARC LeonKK NOVA GORICASLO018110131522110090
8.KOS MatejJB TEAM NOVO MESTOSLO00001036250062
9.OBAL PrimožTEAM TURBO TROPOVCISLO0000006000060
10.KARBA ŽanKK TROPOVCISLO210000014150050
11.BOŽNAR KristijanIZVIR VIPAVASLO00002518030046
12.GALUN DejanŠD RIKITEAMSLO150001501000040
13.BOŽNAR KristijanIZVIR VIPAVASLO00021000018039
14.PAJEK RokJB TEAM NOVO MESTOSLO00004012021037
15.BERLIČ BlažARCONT SELCESLO0713075200034
16.HRIBLJAN MatjažKK POSTOJNASLO0001866000030
17.GRBEC GašperKK POSTOJNASLO009009800026
18.ŽUMER MaticLjubljana MigimigiSLO0025000000025
19.KLOBASA DarjanARCONT SELCESLO0000504015024
20.PETELIN KarliKD BRANIK MARIBORSLO0040001800022
20.GOLOB UrbanKD ALPE SiSSLO006097000022
22.JERINA AndražKD ALPE SISSLO1107030000021
23.MAROLT ŽigaKD ROGSLO0000000180018
24.PETERLIN KarliKD BRANIK MARIBORSLO0001500000015
25.LIKAR AnejIZVIR VIPAVASLO095000000014
26.PETELIN KarliKD BranikSLO0000211000013
26.BERLOT GašperKD ALPE SISSLO0000000130013
27.BLAŽ BerličARCONT SELCESLO0000000013013
29.PODLESNIK AnžeJB TEAM NOVO MESTOSLO0001100000011
29.KOVAČIČ MiranKD LPPSLO0000110000011
31.MEDVEŠČEK LUKA HuskičKD LPPSLO00300300006
31.PLAZNIK MaticKD BRDA DOBROVOSLO00000006006
33.KRŽMANC MihaKAMEN KOCIPERSLO00000400004
34.PRELC BoštjanIZVIR VIPAVASLO00000001001

Master A

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.MESARIČ MitjaTUŠ T.E.A.M.SLO303030252125606180245
2.KUNAVER TomKD ALPE SISSLO2525013913367250153
3.DRAKSLER AndrejŠD KOLOKASLO000302521422100139
4.BUKVIČ DavorinARCONT SELCESLO015211813111811300137
5.MARIČ RobiTEAM TURBO TROPOVCISLO21212501518101800128
6.KRAVOS MatejTUŠ T.E.A.M.SLO00003030501500125
7.KOČNIK SimonARCONT SELCESLO181818000300210105
8.ŠTUCIN AlenMBK ČRNI VRHSLO00001800300048
9.GRBEC GregorKK PostojnaSLO00000152200037
10.MODIC AlešMeblojogi PRO- CONCRETESLO00001100250036
11.ŽNIDARIČ LukaTEAM TURBO TROPOVCISLO0000302600029
12.JAVORNIK GašperARCONT SELCESLO0000401490027
13.BRULC SrečkoKK MASTER TEAMSLO0002100000021
14.ADEMOVIĆ TadejARCONT SELCESLO0000601200018
15.RAČEČIČ OžbejKK POSTOJNASLO0001520000017
16.REBERNAK SebastjanKK TROPOVCISLO1500000000015
17.BLENKUŠ DomenJB TEAM NOVO MESTOSLO000090040013
17.ČERNIGOJ MatjažIZVIR VIPAVASLO0000000130013
19.KRAMAR MihaBK UMAGSLO0001100000011
20.KREGAR MatjažB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO00000900009
21.BABIC GASPERKZSSLO00005000005
21.DEBELJAK MihaENERGIJATEAM.COMSLO00000005005
23.MARETIČ ŽigaŠD KolokaSLO00001003004

Master B

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.BOGŠA UrošKD LPPSLO303030013306030250248
2.VENE UrošKD PAPEŽ PODGORJESLO00025252150000121
3.POLAK MarkoARCONT SELCESLO15021000360300102
4.JEZERŠEK AndrejKD ALPE SISSLO0018030250250098
5.RIBIČ ZoranŠD RIKITEAMSLO1800018030210087
6.GOLOB JozeKD BRANIK MARIBORSLO025152159050080
7.SIKOŠEK GregorJB TEAM NOVO MESTOSLO00030004200072
8.BOŠNJAK MihaB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO252125000000071
9.BERGANT RokŠD KolokaSLO00007132640050
10.MAČEK MarjanŠD METRELSLO000015110130039
11.HRAŠOVEC SimonTEAM TURBO TROPOVCISLO13000002200035
12.KRANJEC RobertKD LPPSLO00001100180029
13.JACKSON PETER SimonKD LPPSLO2100060000027
14.PAHOR SebastjanIZVIR VIPAVASLO0000900150024
15.KLAVORA MitjaJB TEAM NOVO MESTOSLO0000210000021
15.BEČ BorisKD LPPSLO0000370110021
17.ŠINKOVEC AndrejJB TEAM NOVO MESTOSLO0000018000018
18.ZAVODNIK BorisBAM.BISLO0000015000015
19.JAMNIK MatejKD LPPSLO000046000010
20.DEJAK JanezENERGIJATEAM.COMSLO00000009009
21.ČUČIČ MartinDEŠ FLEŠSLO00000007007
22.SIMONIČ ValentinIZVIR VIPAVASLO00000006006
23.DOLENC MarkoKZSSLO00001003004
24.PORENTA JurijŠD BAM.BISLO00002000002

Master C

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.VERČIČ UrošŠD BAM.BISLO182518214184221250192
2.BRATUŠ DeanTUŠ T.E.A.M.SLO0025303030263000171
3.MELIHEN MihaKD BRDA DOBROVOSLO30303001115120300158
4.FILIPIČ GregaKD ALPE SISSLO152121131521181800142
5.PREŠEREN JaniB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO250025025362500136
6.OTER MitjaKK PostojnaSLO0000211350150099
7.VESEL JožeKD PAPEŽ PODGORJESLO00018006000078
8.RIHTARIČ DavidŠD RIKITEAMSLO210001303000064
9.JORDAN DejanKD PAPEŽ PODGORJESLO00015092200046
10.HANŽIČ TadejKD BRANIK MARIBORSLO000001114130038
11.GUČEK AndrejBikeRepublicSLO0000250000025
11.JUVANČIČ GregorŠD BAM.BISLO0180007000025
13.HABIČ BoštjanŠD MetekSLO0000180000018
14.BABŠEK PeterBTC CITY LJUBLJANASLO0015000000015
15.FIŠER AndrejBAM.BISLO000005090014
15.FERJANČIČ BoštjanIZVIR VIPAVASLO000070070014
17.DOGŠA IztokGANESHA TEAMSLO0000000110011
18.TODOROVIČ DarkoŠD MetekSLO00009000009
19.RAKUN GregorBAM.BISLO00000600006
19.JERONČIČ BojanKK PANTALSLO00000006006
20.KRAJC DAMJANKZSSLO00002004006
21.KONIČ SebastjanCALCIT BIKE TEAMSLO00006000006
23.SODNIK SIMONKD ALPE SiSSLO00000005005
23.JERAM DamjanMBK ČRNI VRHSLO00005000005
25.BENCEK PrimožKD ALPE SISSLO00000003003
25.PETRIČ DejanMBK ČRNI VRHSLO00003000003
27.PIKL GREGORTUŠ T.E.A.M.SLO00001000001

Master D

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.HREN AlešKD LPPSLO0253030303060000205
2.JELIČ BorjaTUŠ T.E.A.M.SLO0302525250503000185
3.PLANINŠEK BorutKD ALPE SISSLO021210212502500113
4.PUKŠIČ FrancARCONT SELCESLO2115150613180210109
5.HAJDINJAK DušanTEAM TURBO TROPOVCISLO300000036030096
6.KONC GorazdKK KRANJSLO01818211500210093
7.KETIŠ DominikTEAM TURBO TROPOVCISLO250001803000073
8.KOVAČ MatjažIZVIR VIPAVASLO00002042180062
8.CESAR IgorKD PAPEŽ PODGORJESLO000180182600062
10.MIŠTRAFOVIĆ DaniloŠD BAM.BISLO00003152200040
11.ORAŽEM AlešKD ALPE SiSSLO00000210150036
12.BERNARD OmarTEAM TURBO TROPOVCISLO1800090000027
13.KOVAČ MarjanŠD TURBO MSLO0000000025025
14.ŠOOŠ RobertTEAM TURBO TROPOVCISLO1500000000015
14.ČANŽELJ AndrejJB TEAM NOVO MESTOSLO0001500000015
16.GROZNIK FranciŠD MetekSLO000050090014
17.ŠABEC IgorKK PostojnaSLO0000130000013
17.MARTINJAŠ AljošaCALCIT BIKE TEAMSLO0000000130013
19.LEVSTIK RobertŠD MetekSLO0000000110011
19.SAJOVEC ANDREJBAM.BISLO0000110000011
21.ZEMLJIČ DamjanKZSSLO00001007008
22.OTONIČAR DomenKK PostojnaSLO00007000007
23.CERAR PeterKZSSLO00000006006
24.VOZELJ MitjaKD RAJDSLO00000005005
25.GNEZDA MiranKOLEKTORSLO00004000004

Master E

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.MELANŠEK IztokTUŠ T.E.A.M.SLO30303030303042000222
2.PRPAR VladoTUŠ T.E.A.M.SLO2121181813185018210198
3.VODOPIVEC BorutKD BRDA DOBROVOSLO01821212525303000170
4.DANEVČIČ MarkoKD BRDA DOBROVOSLO001513015600250128
5.ŠPANDL MirkoARCONT SELCESLO2525909012015095
6.SESEK UrosTEAM TURBO TROPOVCISLO151167068618077
7.BAJEC FrancKK POSTOJNASLO1813703714130075
7.ČIBEJ BrunoIZVIR VIPAVASLO0001502118210075
9.LIKAR RobertIZVIR VIPAVASLO002525002200072
10.ISKRA TomiKD BRDA DOBROVOSLO001300002530068
11.PREMRN LucjanIZVIR VIPAVASLO000015113600062
12.ŠKERGET LovrencARCONT SELCESLO0000302600029
13.ŠEME TomažKK POSTOJNASLO01500013000028
14.KOGLER SašaKD BRANIK MARIBORSLO00011110000022
15.GOLOB GregaŠD METEKSLO0000210000021
16.ŠKRINJAR AleksanderKK PANTALSLO0000700110018
16.BRELIH BoštjanMBK ČRNI VRHSLO0000180000018
18.ŽNIDARŠIČ AntonCRK - CerknicaSLO0000601000016
19.JAUK MarjanGanesha teamSLO0000000150015
20.PERŠE BorisKD ALPE SiSSLO000050090014
21.KOGLER SasaKD BRANIK MARIBORSLO0011000000011
21.ZALESJAK DeanKZSSLO000040070011
23.GORJANEC DušanKD PAPEŽ PODGORJESLO00090000009
23.PRETNAR JanezSCOTT TEAMSLO00000900009

Master F

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.ŽAVBI AndrejTUŠ T.E.A.M.SLO03030303030600300240
2.DEBELJAK JanezKD LPPSLO3021252502500250151
3.MESOJEDEC MatjažŠD TURBO MSLO2102118151500210111
3.HVALA OskarKD BRDA DOBROVOSLO001821018360180111
5.KUTNAR BRANE FrančišekŠD BAM.BISLO02500251342000105
6.BOGATAJ IgorLJUBLJANA MIGIMIGISLO18151101803000092
7.ČUK TomislavŠD BAM.BISLO00000215000071
8.DETIČEK EdvardŠD TURBO MSLO0015151311000054
9.NOVAK BrankoŠD BAM.BISLO018013002200053
10.ČERNIGOJ MilanKD LPPSLO25000002600051
11.JUG SergejKK DJAK-ŠD SENGSLO00130000015028
12.POGRAJC ZvoneKK ZAGORSKA DOLINASLO0000210000021
13.BAJT RAJKOKD SLOGA 1902 IDRIJASLO0000110000011

Master G

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.SKUBIC BorislavKD LPPSLO30303025303042000217
2.STANKOVIČ DraganKD SPRINT NOVO MESTOSLO0021212521500300168
3.BRATINA MarjanKD BRDA DOBROVOSLO02518181515300210142
4.FABJAN BorisIZVIR VIPAVASLO021150130600250134
5.CAR LjuboKD BRANIK MARIBORSLO2500021133600095
6.RAKOŠ DraganŠD TURBO MSLO211599091800081
6.ČUDEN MarjanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO000300252600081
8.MIKULETIČ AndrejKK POSTOJNASLO1811545610015074
9.KIRIČ AvgustKD BRDA DOBROVOSLO01865770018061
10.REVEN DareŠD BAM.BISLO013769111200058
11.COLNARIČ SlavkoŠD TURBO MSLO000130182200053
12.SLAK BoštjanKD BRDA DOBROVOSLO00250180000043
13.KOZJEK AntonŠD BAM.BISLO001111001400036
14.BRANCELJ FranciŠD TURBO MSLO0013700000020
15.ZUPANČIČ MirkoKD PAPEŽ PODGORJESLO0001500000015
16.KOS ANDREASKZSSLO0000110000011
17.GOLČMAN AndrejKK GORJESLO00006000006

Master H

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.KASTELIC IvanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO303030253030600250260
2.POPOVIČ IvanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO2525253002550000180
3.BLAŽIČ JožefKD BRDA DOBROVOSLO0151821210300210126
4.PREŠEREN JanezB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO2121151825210000121
5.VEHAR DanijelKD BRDA DOBROVOSLO01821000360300105
6.MIHOVEC MatejŠD TURBO MSLO0000004200042

Master I

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.CIGOJ ZorkoKD BRDA DOBROVOSLO02530302530600300230
2.LAMPE BojanŠD TURBO MSLO30302525300500250215
3.SAKSIDA MarkoKD BRDA DOBROVOSLO02113181821360180145
4.MIHOVILOVIĆ IvanIZVIR VIPAVASLO002100250021067
5.HAFNER FrancŠD BAM.BISLO00002104200063
6.RAVBAR RUDIKD SPRINT NOVO MESTOSLO0002100000021
7.OTONIČAR JanezKK PostojnaSLO0018000000018
8.RAVBAR RudiKD SPRINT NOVO MESTOSLO0015000000015
8.BAHAR MilanKK PostojnaSLO0000150000015
10.BOŽIČ RudolfKK MedvodeSLO0000130000013