Cestno kolesarstvo

Ženske A

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.NOVAK KatarinaBikeRepublicSLO00302530255030030195
2.ŠIMENC LauraBK UmagSLO00030030600300150
3.SELAN DunjaTUŠ T.E.A.M.SLO002502521422500138
4.ZAJEC MajaŠD BAM.BISLO250210018300025119
5.ŽAVBI SAŠA KunaverTUŠ T.E.A.M.SLO303000003600096
6.BOJANC NikaKD SPRINTSLO0002100000021

Ženske B

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.BRELIH TinaKD ALPE SiSSLO0030303030602500205
2.OPEKA AjdaKD BRANIK MARIBORSLO00252515255021030176
3.NASTRAN BRANK JožiKD LPPSLO2525212118183618025153
4.NABERNIK MatejkaŠD TURBO MSLO303000252142000148
5.POGAČNIK HelenaKD ALPE SiSSLO02118187153003021138
6.ŠKRAJNAR ŠpelaGANESHA TEAMSLO0000000300030
7.MEŠKO MatejaŠD BAM.BISLO0000210000021
8.DOBROTINŠEK AnitaBikeRepublicSLO0000130000013
9.VIDOVIČ SilvaKZSSLO0000110000011
10.ŠPACAPAN METAKD BRDA DOBROVOSLO00009000009

Ženske C

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.CEGLAR VidaŠD BAM.BISLO030302530256003030210
2.RAKOŠ IvicaŠD TURBO MSLO30252530030500025190
3.VERŠNIK ZdenkaJB TEAM NOVO MESTOSLO0015211104202518132
4.UŠENIČNIK TinaŠD BAM.BISLO0211801500002175
5.ANŽEL JožicaŠD BAM.BISLO00210210000042
6.ŠVAB LilijanaŠD BAM.BISLO0000250000025
7.MESOJEDEC VesnaŠD TURBO MSLO0000180000018
8.OVEN MAJABTC CITY LJUBLJANASLO0000130000013

Amaterji

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.MURKO VidARCONT SELCESLO301125030214272515173
2.ALIČ MihaKD LPPSLO2525303002500025160
3.MERCINA MatejJB TEAM NOVO MESTOSLO181302518050300127
4.POLAJNAR KlemenTEAM TURBO TROPOVCISLO13151813013269300115
5.ŠARC LeonKK Nova GoricaSLO01813013152211030111
6.ŠETRAJČIČ GregaB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO03021003062100108
7.SEDAR TadejJB TEAM NOVO MESTOSLO02100210303000102
8.BOŽNAR KristijanIZVIR VIPAVASLO0002125180518996
9.KOS MatejJB TEAM NOVO MESTOSLO00001036250062
10.OBAL PrimožTEAM TURBO TROPOVCISLO0000006000060
11.PETELIN KarliKD BRANIK MARIBORSLO005152111800051
12.KARBA ŽanKK TROPOVCISLO210000014150050
13.KLOBASA DarjanARCONT SELCESLO00005040152145
14.GOLOB UrbanKD ALPE SiSSLO0070970201843
15.GRBEC GašperKK PostojnaSLO00110098001341
16.GALUN DejanŠD RIKITEAMSLO150001501000040
17.PAJEK RokJB TEAM NOVO MESTOSLO00004012021037
18.BERLIČ BlažARCONT SELCESLO0715075200036
19.HRIBLJAN MatjažKK PostojnaSLO0001866000030
20.LIKAR AnejIZVIR VIPAVASLO0960000001126
21.JERINA AndražKD ALPE SISSLO1109030000023
22.MAROLT ŽigaBTC CITY LJUBLJANASLO0000000180018
23.MEDVEŠČEK HUSKIČ LukaKD LPPSLO004003000714
24.BLAŽ BerličArcont SelceSLO0000000013013
24.BERLOT GašperKD ALPE SiSSLO0000000130013
26.KOVAČIČ MiranKD LPPSLO0000110010012
27.PODLESNIK AnžeJB TEAM NOVO MESTOSLO0001100000011
28.PLAZNIK MaticKD BRDA DOBROVOSLO00000006006
29.KRŽMANC MihaKAMEN KOCIPERSLO00000400004
29.PRELC BoštjanIZVIR VIPAVASLO00000004004

Master A

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.MESARIČ MitjaTUŠ T.E.A.M.SLO303030252125606180200
2.KUNAVER TomKD ALPE SISSLO25250137133672530154
3.DRAKSLER AndrejŠD KolokaSLO000302521422100139
4.KRAVOS MatejTUŠ T.E.A.M.SLO00003030501500125
5.MARIČ RobiTEAM TURBO TROPOVCISLO21212501518101800118
6.BUKVIČ DavorinARCONT SELCESLO0152118131118113015117
7.KOČNIK SimonARCONT SELCESLO181818000300210105
8.GRBEC GregorKK PostojnaSLO000001522001855
9.ŠTUCIN AlenMBK ČRNI VRHSLO00001800300048
10.ADEMOVIĆ TadejARCONT SELCESLO00006012002543
11.MODIC AlešMeblojogi PRO- CONCRETESLO00001100250036
12.ŽNIDARIČ LukaTEAM TURBO TROPOVCISLO0000302600029
13.JAVORNIK GašperARCONT SELCESLO0000401490027
14.BRULC SrečkoKK MASTER TEAMSLO0002100000021
14.GRUŠOVNIK MatjažŠD RIKITEAMSLO0000000002121
16.RAČEČIČ OžbejKK PostojnaSLO0001520000017
17.REBERNAK SebastjanKK TROPOVCISLO1500000000015
18.BLENKUŠ DomenJB TEAM NOVO MESTOSLO000090040013
18.ČERNIGOJ MatjažIZVIR VIPAVASLO0000000130013
20.KRAMAR MihaBK UmagSLO0001100000011
21.KREGAR MatjažB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO00000900009
22.DEBELJAK MihaENERGIJATEAM.COMSLO00000005005
22.BABIC GASPERKZSSLO00005000005
24.MARETIČ ŽigaŠD KolokaSLO00001003004

Master B

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.BOGŠA UrošKD LPPSLO303030013306030250210
2.POLAK MarkoARCONT SELCESLO150210003603030132
3.VENE UrošKD PAPEŽ PODGORJESLO00025252150000121
4.JEZERŠEK AndrejKD ALPE SiSSLO0018030250250098
5.RIBIČ ZoranŠD RIKITEAMSLO1800018030210087
6.GOLOB JozeKD BRANIK MARIBORSLO025152159050080
7.SIKOŠEK GregorJB TEAM NOVO MESTOSLO00030004200072
8.BOŠNJAK MihaB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO252125000000071
9.BERGANT RokŠD KolokaSLO00007132640050
10.MAČEK MarjanŠD MetekSLO000015110130039
11.ZAVODNIK BorisBAM.BISLO00000150002136
12.HRAŠOVEC SimonTEAM TURBO TROPOVCISLO13000002200035
13.KRANJEC RobertKD LPPSLO00001100180029
14.JACKSON PETER SimonKD LPPSLO2100060000027
14.PORENTA JurijŠD BAM.BISLO0000200002527
16.PAHOR SebastjanIZVIR VIPAVASLO0000900150024
17.BEČ BorisKD LPPSLO0000370110021
17.KLAVORA MitjaJB TEAM NOVO MESTOSLO0000210000021
19.ŠINKOVEC AndrejJB TEAM NOVO MESTOSLO0000018000018
20.JAMNIK MatejKD LPPSLO000046000010
21.DEJAK JanezENERGIJATEAM.COMSLO00000009009
22.ČUČIČ MartinDEŠ FLEŠSLO00000007007
23.SIMONIČ ValentinIZVIR VIPAVASLO00000006006
24.DOLENC MarkoKZSSLO00001003004

Master C

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.BRATUŠ DeanTUŠ T.E.A.M.SLO0025303030263000171
2.MELIHEN MihaKD BRDA DOBROVOSLO303030011151203030165
3.VERČIČ UrošŠD BAM.BISLO1825182141842212521155
4.PREŠEREN JaniB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO250025025362500136
5.FILIPIČ GregaKD ALPE SISSLO1521211315211818025124
6.OTER MitjaKK PostojnaSLO0000211350150099
7.VESEL JožeKD PAPEŽ PODGORJESLO00018006000078
8.RIHTARIČ DavidŠD RIKITEAMSLO210001303000064
9.JORDAN DejanKD PAPEŽ PODGORJESLO00015092200046
10.JUVANČIČ GregorŠD BAM.BISLO01800070001338
10.HANŽIČ TadejKD BRANIK MARIBORSLO000001114130038
12.GUČEK AndrejBikeRepublicSLO0000250000025
13.JERONČIČ BojanKK PANTALSLO0000000601824
14.HABIČ BoštjanŠD MetekSLO0000180000018
15.STARMAN JanCALCIT BIKE TEAMSLO0000000001515
15.BABŠEK PeterBTC CITY LJUBLJANASLO0015000000015
17.FIŠER AndrejBAM.BISLO000005090014
17.FERJANČIČ BoštjanIZVIR VIPAVASLO000070070014
19.DOGŠA IztokGANESHA TEAMSLO0000000110011
20.TODOROVIČ DarkoŠD MetekSLO00009000009
21.RAKUN GregorBAM.BISLO00000600006
21.KONIČ SebastjanCALCIT BIKE TEAMSLO00006000006
22.KRAJC DAMJANKZSSLO00002004006
24.JERAM DamjanMBK ČRNI VRHSLO00005000005
24.SODNIK SIMONKD ALPE SiSSLO00000005005
26.PETRIČ DejanMBK ČRNI VRHSLO00003000003
26.BENCEK PrimožKD ALPE SiSSLO00000003003
28.PIKL GREGORTUŠ T.E.A.M.SLO00001000001

Master D

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.HREN AlešKD LPPSLO02530303030600030210
2.JELIČ BorjaTUŠ T.E.A.M.SLO0302525250503000185
3.PLANINŠEK BorutKD ALPE SiSSLO0212102125025025138
4.KONC GorazdKK KRANJSLO0181821150021015108
5.PUKŠIČ FrancARCONT SELCESLO21151506131802113103
6.HAJDINJAK DušanTEAM TURBO TROPOVCISLO300000036030096
7.KOVAČ MatjažIZVIR VIPAVASLO000020421802183
8.KETIŠ DominikTEAM TURBO TROPOVCISLO250001803000073
9.CESAR IgorKD PAPEŽ PODGORJESLO000180182600062
10.MIŠTRAFOVIĆ DaniloŠD BAM.BISLO00003152200040
11.ORAŽEM AlešKD ALPE SiSSLO00000210150036
12.LEVSTIK RobertŠD MetekSLO00000001101829
13.BERNARD OmarTEAM TURBO TROPOVCISLO1800090000027
14.KOVAČ MarjanŠD TURBO MSLO0000000025025
15.ČANŽELJ AndrejJB TEAM NOVO MESTOSLO0001500000015
15.ŠOOŠ RobertTEAM TURBO TROPOVCISLO1500000000015
17.GROZNIK FranciŠD MetekSLO000050090014
18.ŠABEC IgorKK PostojnaSLO0000130000013
18.MARTINJAŠ AljošaCALCIT BIKE TEAMSLO0000000130013
20.SAJOVEC ANDREJBAM.BISLO0000110000011
21.ZEMLJIČ DamjanKZSSLO00001007008
22.OTONIČAR DomenKK PostojnaSLO00007000007
23.CERAR PeterKZSSLO00000006006
24.VOZELJ MitjaKD RAJDSLO00000005005
25.GNEZDA MiranKOLEKTORSLO00004000004

Master E

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.MELANŠEK IztokTUŠ T.E.A.M.SLO303030303030420030192
2.PRPAR VladoTUŠ T.E.A.M.SLO21211818131850182121152
2.VODOPIVEC BorutKD BRDA DOBROVOSLO01821212525303000152
4.DANEVČIČ MarkoKD BRDA DOBROVOSLO0015130156002515143
5.ŠPANDL MirkoARCONT SELCESLO2525909012015095
6.ISKRA TomiKD BRDA DOBROVOSLO0013000025301886
7.ČIBEJ BrunoIZVIR VIPAVASLO0001502118210075
8.SESEK UrosTEAM TURBO TROPOVCISLO1511670686181372
8.BAJEC FrancKK POSTOJNASLO1813700714130072
9.LIKAR RobertIZVIR VIPAVASLO002525002200072
11.PREMRN LucjanIZVIR VIPAVASLO000015113600062
12.GOLOB GregaŠD METEKSLO00002100002546
13.KOGLER SašaKD BRANIK MARIBORSLO001111110000033
14.ŠEME TomažKK PostojnaSLO01500013000028
15.ŠKERGET LovrencARCONT SELCESLO0000002600026
16.ŠKRINJAR AleksanderKK PANTALSLO0000700110018
16.BRELIH BoštjanMBK ČRNI VRHSLO0000180000018
18.ŽNIDARŠIČ AntonCRK - CerknicaSLO0000601000016
19.JAUK MarjanGANESHA TEAMSLO0000000150015
20.PERŠE BorisKD ALPE SiSSLO000050090014
21.ZALESJAK DeanKZSSLO000040070011
22.GORJANEC DušanKD PAPEŽ PODGORJESLO00090000009
22.PRETNAR JanezSCOTT TEAMSLO00000900009

Master F

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.ŽAVBI AndrejTUŠ T.E.A.M.SLO030303030306003030210
2.DEBELJAK JanezKD LPPSLO30212525025002525155
3.HVALA OskarKD BRDA DOBROVOSLO0018210183601821132
4.KUTNAR BRANE FrančišekŠD BAM.BISLO025002513420015120
5.MESOJEDEC MatjažŠD TURBO MSLO21021181515002118114
6.BOGATAJ IgorLJUBLJANA MIGIMIGISLO1815110180300011103
7.ČUK TomislavŠD BAM.BISLO000002150001384
8.DETIČEK EdvardŠD TURBO MSLO0015151311000054
9.NOVAK BrankoŠD BAM.BISLO018013002200053
10.ČERNIGOJ MilanKD LPPSLO25000002600051
11.JUG SergejKK DJAK-ŠD SENGSLO00130000015028
12.POGRAJC ZvoneKK ZAGORSKA DOLINASLO0000210000021
13.BAJT RAJKOKD SLOGA 1902 IDRIJASLO0000110000011

Master G

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.SKUBIC BorislavKD LPPSLO30303025303042000192
2.STANKOVIČ DraganKD SPRINTSLO00212125215003015168
3.FABJAN BorisIZVIR VIPAVASLO0211501306002525159
4.BRATINA MarjanKD BRDA DOBROVOSLO025181815153002113127
5.CAR LjuboKD BRANIK MARIBORSLO250002113360018113
6.ČUDEN MarjanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO00030025260030111
7.RAKOŠ DraganŠD TURBO MSLO2115990918001183
8.MIKULETIČ AndrejKK POSTOJNASLO1811545610015767
9.REVEN DareŠD BAM.BISLO013769111200961
9.KIRIČ AvgustKD BRDA DOBROVOSLO01865770018061
11.COLNARIČ SlavkoŠD TURBO MSLO000130182200053
12.SLAK BoštjanKD BRDA DOBROVOSLO00250180000043
13.BRANCELJ FranciŠD TURBO MSLO00137000002141
14.KOZJEK AntonŠD BAM.BISLO001111001400036
15.ZUPANČIČ MirkoKD PAPEŽ PODGORJESLO0001500000015
16.KOS ANDREASKZSSLO0000110000011
17.GOLČMAN AndrejKK GORJESLO00006000006

Master H

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.KASTELIC IvanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO3030302530306002530210
2.POPOVIČ IvanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO2525253002550000180
3.VEHAR DanijelKD BRDA DOBROVOSLO018210003603025130
4.BLAŽIČ JožefKD BRDA DOBROVOSLO0151821210300210126
5.PREŠEREN JanezB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO2121151825210000121
6.MIHOVEC MatejŠD TURBO MSLO0000004200042

Master I

10. Pokal občine Tišina 2019 (OMR in OCK)16. Krompirjev pokal BAM.Bi Voklo 201913. VN Obč. Komenda in Lidlov Pokal 2019 (OMR in OCK)Kolesarska dirka Gabrje 2019 (OMR in OCK)Maraton Franja 2019Argonavtski maraton 2019 - OMRPOKAL OBČINE ŠALOVCI 2019 - DP13. maraton Alpe Scott 2019Pokal Bleda 20198. VN OBČINE VODICE 2019
TekmovalecKlub 14.04. 12.05. 19.05. 02.06. 09.06. 16.06. 29.06. 07.07. 27.07. 21.09.Skupaj
1.CIGOJ ZorkoKD BRDA DOBROVOSLO025303025306003030210
2.LAMPE BojanŠD TURBO MSLO303025253005002525190
3.SAKSIDA MarkoKD BRDA DOBROVOSLO021131818213601818132
4.HAFNER FrancŠD BAM.BISLO000021042002184
5.MIHOVILOVIĆ IvanIZVIR VIPAVASLO002100250021067
6.RAVBAR RudiKD SPRINTSLO00152100000036
7.OTONIČAR JanezKK PostojnaSLO0018000000018
8.BAHAR MilanKK PostojnaSLO0000150000015
9.BOŽIČ RudolfKK MedvodeSLO0000130000013