Cestno kolesarstvo

Ženske A

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.BOJANC NikaKD SPRINTSLO253030250255000185
2.ZAJEC MajaŠD BAM.BISLO212525210214200155
3.ŠIMENC LauraBK UMAGSLO30003030000090
4.NOVAK KatarinaBIKEREPUBLICSLO000000600060
5.JANČIČ NikaBTC City LjubljanaSLO000003000030

Ženske B

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.ŠKRAJNAR ŠpelaGANESHA TEAMSLO3030000306000150
2.OPEKA AjdaKD BRANIK MARIBORSLO0213030005000131
3.POGAČNIK HelenaKD ALPE SISSLO21180030211800108
4.BRELIH TinaKD ALPE SISSLO25250000360086
5.JENKO ŽivaŠD BAM.BISLO000000420042
6.MEŠKO MatejaŠD BAM.BISLO000000300030
7.NASTRAN JOŽI BrankKD LPPSLO000000260026
8.ŠPACAPAN METAKD BRDA DOBROVOSLO000250000025
8.FRECE SaraBTC CITY LJUBLJANASLO000002500025
10.KALAN MATEJAŠD BAM.BISLO000000220022
11.SAKSIDA KatarinaKD BRDA DOBROVOSLO180000000018

Ženske C

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.RAKOŠ IvicaŠD TURBO MSLO3025302525306000200
2.CEGLAR VidaŠD BAM.BISLO03003030254200157
3.ŠVAB LilijanaŠD BAM.BISLO000000500050
4.ANŽEL JožicaŠD BAM.BISLO2500210000046
5.UŠENIČNIK TinaŠD BAM.BISLO000000360036
6.HABJAN DragicaŠD KolokaSLO000180000018

Amaterji

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.FRIM DavorinGANESHA TEAMSLO030302530215000186
2.ŠETRAJČIČ GregaB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO3000300306000150
3.BOŽNAR KristijanIZVIR VIPAVASLO21252502103600128
4.POLAJNAR KlemenTEAM TURBO TROPOVCISLO718211315200076
5.ROPAS NejcBIKEREPUBLICSLO0000018420060
6.GOLOB UrbanKD ALPE SISSLO6150904220056
7.JERINA AndražKD ALPE SISSLO15018110500049
8.GRBEC GašperKK POSTOJNASLO00150130180046
9.SEDAR TadejJB TEAM NOVO MESTOSLO0000015300045
10.SUŠNIK BlažKD LPPSLO0001500260041
11.ŠARC LeonKK NOVA GORICASLO0210018000039
12.BOŽNAR KristijanIZVIR VIPAVASLO0002101300034
13.BERLOT GašperKD ALPE SISSLO000025000025
13.ŽUMER MaticLJUBLJANA MIGIMIGISLO000002500025
15.ALIČ MihaKD LPPSLO000180000018
15.LIKAR AnejIZVIR VIPAVASLO180000000018
17.PETELIN KarliKD BRANIK MARIBORSLO000000140014
18.URŠIČ BlažKK PANTALSLO130000000013
19.KOS MatejJB TEAM NOVO MESTOSLO000001100011
19.KOREN GašperKK SOČASLO110000000011
20.PAJEK RokJB TEAM NOVO MESTOSLO000011000011
22.KANGLER MatejŠD KOŠTRUNISLO0000090009
22.ŽAGAR NejcLjubljana MigimigiSLO9000000009
24.ČETINA NejcBIKEREPUBLICSLO0000070007
25.PRELC BoštjanIZVIR VIPAVASLO0000060006
26.KRAVANJA JanKK SOČASLO5000000005
27.MURKO VidŠD ArcontSLO0000030003
28.BERLIČ BlažŠD ArcontSLO0000010001

Master A

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.EJUP DamirKK ZAVRŠNICASLO30300015255000150
2.MARIČ RobiTEAM TURBO TROPOVCISLO212530182121000136
3.DRAKSLER AndrejŠD KOLOKASLO2500303004200127
4.KOSMAČ MihaKK ZAVRŠNICASLO1521021181500090
4.PLANK MarkoBIKEREPUBLICSLO0000030600090
6.KUNAVER TomKD ALPE SISSLO111818131311140087
7.ŠTUCIN AlenMBK ČRNI VRHSLO18002500300073
8.KREGAR MatjažB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO00251500220062
9.KOČNIK SimonARCONT SELCESLO0000250360061
10.GRBEC GregorKK POSTOJNASLO00210110180050
11.PREŠEREN JureKK ZAVRŠNICASLO0000018260044
12.ČERNIGOJ UrošIZVIR VIPAVASLO000001300013
12.KURINČIČ NejcKK SOČASLO130000000013
14.ROZMAN AnžeŠD KOLOKASLO000000120012
15.BUKVIČ DavorinŠD ArcontSLO0000090009
15.KRAMAR MihaBK UMAGSLO9000000009
17.JUG DeanKZSSLO7000000007
17.BLATNIK ŽigaKK ZAVRŠNICASLO0000070007

Master B

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.JEZERŠEK AndrejKD ALPE SISSLO30002530255000160
2.STIBILJ JernejŠD TURBO MSLO03030212504200148
3.MIHOVEC LukaŠD TURBO MSLO2125211521152600129
4.ČRETNIK MarkoGANESHA TEAMSLO000300306000120
5.GRAHELJ LukaJB TEAM NOVO MESTOSLO0000021360057
6.ŠINKOVEC AndrejJB TEAMSLO02113180000052
7.KRAMBERGER MihaKK BIKE-EK HALOZE 2002SLO00119013180051
8.HRAŠOVEC SimonTEAM TURBO TROPOVCISLO0181500000033
9.ZAVODIK BorisŠD BAM.BISLO000000300030
10.SALAVEC GoranTEAM TURBO TROPOVCISLO002500000025
10.MELINC MatevžKK SOČASLO250000000025
12.DEČKO DenisBIKEREPUBLICSLO000000220022
13.BOGŠA UrošKD LPPSLO001800000018
13.ZAVODNIK Borisbambi.siSLO000001800018
15.KRANJEC RobertKD LPPSLO000130000013
16.DOLENC MarkoSLO000110000011
17.BRECELJ MatejIZVIR VIPAVASLO0007000007

Master C

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.BRATUŠ DeanTUŠ T.E.A.M.SLO30003030306000180
2.VERČIČ UrošŠD BAM.BISLO212525021184200152
3.FILIPIČ GregaKD ALPE SISSLO182102518152600123
4.DOGŠA IztokGANESHA TEAMSLO2530000253600116
5.GUČEK AndrejBikeRepublicSLO003000215000101
6.HANŽIČ TadejKD BRANIK MARIBORSLO13182121011140098
7.PREŠEREN JaniB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO0000250300055
8.FERJANČIČ BoštjanIZVIR VIPAVASLO1500180000033
9.VESEL JožeKD PAPEŽ PODGORJESLO0000013180031
10.PETRIČ DejanMBK Črni VrhSLO0001500100025
11.JORDAN DejanKD PAPEŽ PODGORJESLO000000220022
12.ERJAVEC RokGANESHA TEAMSLO001800000018
13.RIHTARIČ DavidŠD RIKITEAMSLO001500000015
14.PERIC MARKOKD BRDA DOBROVOSLO000130000013
15.MELIHEN MihaKD BRDA DOBROVOSLO000000120012
16.JERONČIČ BojanKK PANTALSLO110000000011
16.JUVANČIČ GregorŠD BAM.BISLO00000740011
18.ŠTUMPFEL GregorKZSSLO0000090009
19.FIŠER AndrejŠD BAM.BISLO0000008008
20.RAKUN GregorŠD BAM.BISLO0000006006
21.STARMAN JanCALCIT BIKE TEAMSLO0000002002

Master D

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.KONC GorazdKK KRANJSLO30213000303600147
2.KAMPUŠ BorisIZVIR VIPAVASLO211521030253000142
3.PLANINŠEK BorutKD ALPE SISSLO018252121182200125
4.ALIČ SimonKD BRDA DOBROVOSLO03002500420097
5.ŠABEC IgorKK POSTOJNASLO1825018013180092
6.SMUK BoštjanŠD TURBO MSLO1513181518080087
7.HREN AlešKD LPPSLO0003000500080
8.JELIČ BorjaTUŠ T.E.A.M.SLO000000600060
8.PRISTAVEC MiranKK ZAVRŠNICASLO00002521140060
10.DOLENC GregorKD HRASTNIKSLO0111500060032
11.GAJSER LeonŠD TINJESLO000000260026
12.OTONIČAR DomenKK POSTOJNASLO0000011120023
13.ŠABEC MatejKK POSTOJNASLO139000000022
14.CESAR IgorKD PAPEŽ PODGORJESLO000001500015
15.MIŠTRAFOVIĆ DaniloŠD BAM.BISLO000000100010
16.RAC RadovanTEAM TURBO TROPOVCISLO0000004004
17.SAJOVEC ANDREJŠD BAM.BISLO0000002002

Master E

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.LIKAR RobertIZVIR VIPAVASLO253030250254200177
2.DOLAR TomažKK ZAVRŠNICASLO212525030183600155
3.BRELIH BoštjanMBK ČRNI VRHSLO300030005000110
4.ČIBEJ BrunoIZVIR VIPAVASLO18180180212600101
5.JAUK MarjanGannesha TEAMSLO0000030600090
6.SESEK UrosTEAM TURBO TROPOVCISLO11151813159120084
7.VODOPIVEC BorutKD BRDA DOBROVOSLO150021015300081
8.DANEVČIČ MarkoKD BRDA DOBROVOSLO000152113220071
9.ISKRA TomiKD BRDA DOBROVOSLO13210025000059
10.PRPAR VladoTUŠ T.E.A.M.SLO0000180180036
11.KOGLER SasaKD BRANIK MARIBORSLO002100000021
12.PREMUZIC BorisŠD BAM.BISLO000000140014
13.ŠKERGET LovroŠD ArcontSLO000001100011

Master F

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.BOJANC BrankoKD SPRINTSLO302530300306000205
2.MULEJ RobertKD BRDA DOBROVOSLO212125210254200155
3.ČUK TomislavŠD BAM.BISLO251818250183600140
4.DEBELJAK JanezKD LPPSLO0300025215000126
5.HVALA OskarKD BRDA DOBROVOSLO181513918112600101
6.ŽAVBI AndrejTUŠ T.E.A.M.SLO00211830000069
7.BOGATAJ IgorLJUBLJANA MIGIMIGISLO00013210220056
8.ŠVAB VinkoŠD BAM.BISLO000000300030
8.ŽBONTAR SašoŠD TURBO MSLO0015150000030
10.KUTNAR BRANE FrančišekŠD BAM.BISLO000000180018
11.JUG SergejKK DJAK-ŠD SENGSLO150000000015
11.HOMEC ZoranPEKARNA MAGUšARSLO000001500015
13.BAUMAN RobertKD BRDA DOBROVOSLO000001300013
14.ČERNIGOJ MilanKD LPPSLO000110000011
15.MESOJEDEC MatjažŠD TURBO MSLO0000090009
16.CERAR IgorSLO0000070007

Master G

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.ČUDEN MarjanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO3030303030306000210
2.ZUPANČIČ MirkoKD PAPEŽ PODGORJESLO02125210254200134
3.BRATINA MarjanKD BRDA DOBROVOSLO1318181121153000115
4.PREŠEREN brankoKK ZAVRŠNICASLO15250182518000101
5.SKUBIC BorislavKD LPPSLO00025021500096
6.RAKOŠ DraganŠD TURBO MSLO11111513189220090
7.STANKOVIČ DraganKD SPRINTSLO25150000360076
8.COLNARIČ SlavkoŠD TURBO MSLO210015013180067
9.KOZJEK AntonŠD BAM.BISLO18130000260057
10.REVEN DareŠD BAM.BISLO9909150140056
11.KIRIČ AvgustKD BRDA DOBROVOSLO7706136100049
12.CAR LjuboKD BRANIK MARIBORSLO0021001100032
13.ŠINKOVEC BorutKD HRASTNIKSLO000707120026
14.FRANK FranjoKD BRANIK MARIBORSLO001300000013

Master H

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.POPOVIČ IvanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO303030302506000205
2.MIHOVEC MatejŠD TURBO MSLO250252530304200177
3.VEHAR DanijelKD BRDA DOBROVOSLO0210210253600103
4.BLAŽIČ JožefKD BRDA DOBROVOSLO18152100212600101
5.KASTELIC IvanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO21250000500096
6.MIKULIN ZvezdanKD BRDA DOBROVOSLO001818018300084

Master I

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.CIGOJ ZorkoKD BRDA DOBROVOSLO3030303030256000210
2.HAFNER FrancŠD BAM.BISLO25250250305000155
3.RAVBAR RUDIKD SPRINT NOVO MESTOSLO01825210214200127
4.MIHOVILOVIĆ IvanIZVIR VIPAVASLO21210182103600117
5.SAKSIDA MarkoKD BRDA DOBROVOSLO181501518153000111
6.KONČINA RafaelKD HRASTNIKSLO01321001800052
7.BAHAR MilanKK POSTOJNASLO000000260026
8.HAFNER FranciBAMBISLO000025000025