Cestno kolesarstvo

Ženske A

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.BOJANC NikaKD SPRINTSLO25303025030502530195
2.ZAJEC MajaŠD BAM.BISLO212525210254200159
3.NOVAK KatarinaBikeRepublicSLO0000006030090
3.ŠIMENC LauraBK UMAGSLO30003030000090

Ženske B

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.OPEKA AjdaKD BRANIK MARIBORSLO02130300050030161
2.ŠKRAJNAR ŠpelaGANESHA TEAMSLO3030000306000150
3.POGAČNIK HelenaKD ALPE SISSLO2118003025221821137
4.BRELIH TinaKD ALPE SISSLO2525000042250117
5.SAKSIDA KatarinaKD BRDA DOBROVOSLO18000000212564
6.MEŠKO MatejaŠD BAM.BISLO000000360036
7.OŽBOLT HelenaKD ALPE SiSSLO000000030030
7.NASTRAN BRANK JožiKD LPPSLO000000300030
9.KALAN MATEJAŠD BAM.BISLO000000260026
10.ŠPACAPAN METAKD BRDA DOBROVOSLO000250000025

Ženske C

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.RAKOŠ IvicaŠD TURBO MSLO302530252530602530205
2.CEGLAR VidaŠD BAM.BISLO030030302542300187
3.UŠENIČNIK TinaŠD BAM.BISLO00000036212582
4.ŠVAB LilijanaBAM.BISLO000000500050
5.ANŽEL JožicaŠD BAM.BISLO2500210000046
6.HABJAN DragicaŠD KolokaSLO000180000018

Amaterji

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.FRIM DavorinGANESHA TEAMSLO030302530255000190
2.ŠETRAJČIČ GregaB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO30003003060300180
3.BOŽNAR KristijanIZVIR VIPAVASLO212525212115362518153
4.ŠARC LeonKK NOVA GORICASLO021001800212585
5.POLAJNAR KlemenTEAM TURBO TROPOVCISLO718211315209083
6.GOLOB UrbanKD ALPE SISSLO61509042213069
7.JERINA AndražKD ALPE SISSLO150181105001564
8.ROPAS NejcBikeRepublicSLO0000021420063
9.SEDAR TadejJB TEAM NOVO MESTOSLO0000018300048
10.GRBEC GašperKK POSTOJNASLO00150130180046
11.SUŠNIK BlažKD LPPSLO0001500260041
11.KOREN GašperKK SOČASLO1100000003041
13.LIKAR AnejIZVIR VIPAVASLO1800000018036
14.PRELC BoštjanIZVIR VIPAVASLO0000060151334
14.KOS MatejJB TEAM NOVO MESTOSLO0000013002134
16.BERLOT GašperKD ALPE SISSLO000025000025
17.URŠIČ BlažKK PANTALSLO1300000011024
18.ALIČ MihaKD LPPSLO000180000018
19.KRAVANJA JanKK SOČASLO500000001116
20.PETELIN KarliKD BRANIK MARIBORSLO000000140014
21.PAJEK RokJB TEAM NOVO MESTOSLO000011000011
21.KANGLER MatejŠD TINJESLO000001100011
23.ČETINA NejcBikeRepublicSLO0000090009
23.ŽAGAR NejcLjubljana MigimigiSLO9000000009
25.ČESEN LukaIZVIR VIPAVASLO0000000707
26.MURKO VidArcont SelceSLO0000030003
27.BERLIČ BlažArcont SelceSLO0000010001

Master A

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.EJUP DamirKK ZAVRŠNICASLO30300015255000150
2.MARIČ RobiTEAM TURBO TROPOVCISLO212530182121000136
3.DRAKSLER AndrejŠD KOLOKASLO2500303004200127
4.KOSMAČ MihaKK ZAVRŠNICASLO1521021181502130126
5.PLANK MarkoBikeRepublicSLO0000030600090
6.KUNAVER TomKD ALPE SISSLO1118181313111411087
7.ŠTUCIN AlenMBK ČRNI VRHSLO18002500300073
8.KREGAR MatjažB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO00251500229071
9.PREŠEREN JureKK ZAVRŠNICASLO00000182625069
10.KOČNIK SimonARCONT SELCESLO0000250360061
11.GRBEC GregorKK POSTOJNASLO00210110180050
12.KRAVOS MatejTUŠ T.E.A.M.SLO000000030030
13.ČERNIGOJ UrošIZVIR VIPAVASLO0000013015028
14.MISLEJ BorutBrez klubaSLO000000018018
15.RAČEČIČ OžbejKK PostojnaSLO000000013013
15.KURINČIČ NejcKK SOČASLO130000000013
17.ROZMAN AnžeŠD KolokaSLO000000120012
18.BUKVIČ DavorinArcont SelceSLO0000090009
18.KRAMAR MihaBK UMAGSLO9000000009
20.ČERNIGOJ MatjažIZVIR VIPAVASLO0000000707
20.BLATNIK ŽigaKK ZAVRŠNICASLO0000070007
21.JUG DeanKZSSLO7000000007

Master B

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.JEZERŠEK AndrejKD ALPE SISSLO300025302550300190
2.STIBILJ JernejŠD TURBO MSLO030302125042250173
3.MIHOVEC LukaŠD TURBO MSLO21252115211526025139
4.ČRETNIK MarkoGANESHA TEAMSLO000300306000120
5.KRAMBERGER MihaKK BIKE-EK HALOZE 2002SLO001190131815066
6.GRAHELJ LukaJB TEAM NOVO MESTOSLO0000021360057
7.ŠINKOVEC AndrejJB TEAMSLO02113180000052
8.ZAVODNIK BorisBAM.BISLO0000018300048
9.MELINC MatevžKK SOČASLO2500000002146
10.BRECELJ MatejIZVIR VIPAVASLO0007000181843
11.HRAŠOVEC SimonTEAM TURBO TROPOVCISLO0181500000033
12.KLAVORA MitjaJB TEAM NOVO MESTOSLO000000003030
13.SALAVEC GoranTEAM TURBO TROPOVCISLO002500000025
14.DEČKO DenisBikeRepublicSLO000000220022
15.ŠTOKELJ MihaIZVIR VIPAVASLO000000021021
16.BOGŠA UrošKD LPPSLO001800000018
17.KRANJEC RobertKD LPPSLO000130000013
17.SIMONIČ ValentinIZVIR VIPAVASLO000000013013
19.POLJANEC DejanMBK ČRNI VRHSLO000000011011
19.DOLENC MarkoKZSSLO000110000011
21.MIKUŠ TomažIZVIR VIPAVASLO0000000909

Master C

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.BRATUŠ DeanTUŠ T.E.A.M.SLO300030303060300210
2.VERČIČ UrošŠD BAM.BISLO212525021184200152
3.FILIPIČ GregaKD ALPE SISSLO18210251815262125136
4.DOGŠA IztokGANESHA TEAMSLO2530000253600116
5.PREŠEREN JaniB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO0000250302530110
6.GUČEK AndrejBikeRepublicSLO003000215000101
7.HANŽIČ TadejKD BRANIK MARIBORSLO1318212101114130100
8.FERJANČIČ BoštjanIZVIR VIPAVASLO150018000151866
9.JERONČIČ BojanKK PANTALSLO11000000112143
10.JORDAN DejanKD PAPEŽ PODGORJESLO0000002218040
11.VESEL JožeKD PAPEŽ PODGORJESLO0000013180031
12.PETRIČ DejanMBK ČRNI VRHSLO0001500100025
13.ERJAVEC RokGANESHA TEAMSLO001800000018
14.RIHTARIČ DavidŠD RIKITEAMSLO001500000015
15.PERIC MARKOKD BRDA DOBROVOSLO000130000013
16.MELIHEN MihaKD BRDA DOBROVOSLO000000120012
17.JUVANČIČ GregorŠD BAM.BISLO00000740011
18.PROSEN MarkoKAMPLC RACING TEAMSLO0000000909
18.ŠTUMPFEL GregorKZSSLO0000090009
20.FIŠER AndrejBAM.BISLO0000008008
21.ŽGAVC BoštjanIZVIR VIPAVASLO0000000707
22.RAKUN GregorŠD BAM.BISLO0000006006
23.STARMAN JanCALCIT BIKE TEAMSLO0000002002

Master D

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.KONC GorazdKK KRANJSLO3021300030363030186
2.KAMPUŠ BorisIZVIR VIPAVASLO21152103025302521152
3.PLANINŠEK BorutKD ALPE SISSLO01825212118221815125
4.ŠABEC IgorKK POSTOJNASLO1825015013182118115
5.ALIČ SimonKD BRDA DOBROVOSLO03002500420097
6.SMUK BoštjanŠD TURBO MSLO1513181318089086
7.HREN AlešKD LPPSLO0003000500080
8.PRISTAVEC MiroKK ZAVRŠNICASLO000182521140078
9.JELIČ BorjaTUŠ T.E.A.M.SLO000000600060
10.OTONIČAR DomenKK PostojnaSLO000001112111347
11.DOLENC GregorKD HRASTNIKSLO0111500060032
12.ŠABEC MatejKK POSTOJNASLO139000007029
13.CESAR IgorKD PAPEŽ PODGORJESLO0000015013028
14.GAJSER LeonŠD TINJESLO000000260026
15.VOLARIČ MilkoKK SOČASLO000000002525
16.KOVAČ MatjažIZVIR VIPAVASLO000000015015
17.MIŠTRAFOVIĆ DaniloŠD BAM.BISLO000000100010
18.RAC RadovanTEAM TURBO TROPOVCISLO0000004004
19.SAJOVEC ANDREJBAM.BISLO0000002002

Master E

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.LIKAR RobertIZVIR VIPAVASLO25303025025423030187
2.DOLAR TomažKK ZAVRŠNICASLO21252503018362121158
3.VODOPIVEC BorutKD BRDA DOBROVOSLO150021015302525131
4.ČIBEJ BrunoIZVIR VIPAVASLO1818018021261818119
5.BRELIH BoštjanMBK ČRNI VRHSLO300030005000110
6.JAUK MarjanGANESHA TEAMSLO0000030600090
7.SESEK UrosTEAM TURBO TROPOVCISLO11151813159127084
8.ISKRA TomiKD BRDA DOBROVOSLO132100250013072
9.DANEVČIČ MarkoKD BRDA DOBROVOSLO000152113220071
10.PRPAR VladoTUŠ T.E.A.M.SLO0000180180036
11.ŽGAVEC MilanIZVIR VIPAVASLO000000091524
12.KOGLER SašaKD BRANIK MARIBORSLO002100000021
13.PREMRN LucjanIZVIR VIPAVASLO000000015015
14.PREMUZIC BorisŠD BAM.BISLO000000140014
15.ŠKERGET LovrencArcont SelceSLO000001100011
15.GRUDEN GregorIZVIR VIPAVASLO000000011011

Master F

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.BOJANC BrankoKD SPRINTSLO3025303003060250205
2.MULEJ RobertKD BRDA DOBROVOSLO21212521025423030173
3.ČUK TomislavŠD BAM.BISLO25181825018362125150
4.DEBELJAK JanezKD LPPSLO0300025215000126
5.HVALA OskarKD BRDA DOBROVOSLO18151391811261521113
6.ŽAVBI AndrejTUŠ T.E.A.M.SLO00211830000069
7.BOGATAJ IgorLjubljana MigimigiSLO00013210220056
8.BAUMAN RobertKD BRDA DOBROVOSLO0000013018031
9.ŠVAB VinkoBAM.BISLO000000300030
9.ŽBONTAR SašoŠD TURBO MSLO0015150000030
11.MESOJEDEC MatjažŠD TURBO MSLO000009013022
12.KUTNAR BRANE FrančišekŠD BAM.BISLO000000180018
13.JUG SergejKK DJAK-ŠD SENGSLO150000000015
13.HOMEC ZoranPEKARNA MAGUšARSLO000001500015
15.ČERNIGOJ MilanKD LPPSLO000110000011

Master G

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.ČUDEN MarjanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO303030303030603030210
2.ZUPANČIČ MirkoKD PAPEŽ PODGORJESLO0212521025422125159
3.PREŠEREN BrankoKK ZAVRŠNICASLO1525018251802521132
4.BRATINA MarjanKD BRDA DOBROVOSLO131818112115301818123
5.SKUBIC BorislavKD LPPSLO00025021500096
6.RAKOŠ DraganŠD TURBO MSLO111115131892271594
7.COLNARIČ SlavkoŠD TURBO MSLO2100150131811078
8.STANKOVIČ DraganKD SPRINTSLO25150000360076
9.REVEN DareŠD BAM.BISLO99091501491369
10.KOZJEK AntonŠD BAM.BISLO18130000260057
11.KIRIČ AvgustKD BRDA DOBROVOSLO7706136100049
12.CAR LjuboKD BRANIK MARIBORSLO00210011013045
13.ŠINKOVEC BorutKD HRASTNIKSLO000707126032
14.LIKAR SrečkoIZVIR VIPAVASLO000000015015
15.FRANK FranjoKD BRANIK MARIBORSLO001300000013

Master H

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.POPOVIČ IvanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO303030302506000205
2.MIHOVEC MatejŠD TURBO MSLO2502525303042030182
3.MIKULIN ZvezdanKD BRDA DOBROVOSLO001818018303021135
4.BLAŽIČ JožefKD BRDA DOBROVOSLO1815210021262518129
5.VEHAR DanijelKD BRDA DOBROVOSLO02102102536025128
6.KASTELIC IvanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO21250000500096

Master I

Vzpon na Kuhinjo 201922. kolesarski vzpon na Kal 20194. vzpon na Areh 201919. Cestno gorska dirka Poljane - Stari vrh 2019Vzpon na Pokljuko 201927. skok na Roglo 201914. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP24. rekreativni vzpon Vipava – Nanos 2019Vzpon za pokal občine Kobarid 2019
TekmovalecKlub 25.05. 22.06. 06.07. 14.07. 28.07. 17.08. 24.08. 14.09. 05.10.Skupaj
1.CIGOJ ZorkoKD BRDA DOBROVOSLO303030303025603030210
2.HAFNER FrancŠD BAM.BISLO2525025253050250180
3.RAVBAR RUDIKD SPRINT NOVO MESTOSLO0182521021422125155
4.MIHOVILOVIĆ IvanIZVIR VIPAVASLO212101821036180135
5.SAKSIDA MarkoKD BRDA DOBROVOSLO18150151815301521117
6.KONČINA RafaelKD HRASTNIKSLO01321001800052
7.BAHAR MilanKK POSTOJNASLO000000260026