Cestno kolesarstvo - ciklokros

STAREJŠI MLADINCI

Ciklokros Črne njive 2018/2019 - SMPCiklokros Škofja Loka 2018/2019 - smpCiklokros Vipava 2018/2019 - smp3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 - SMPCycling united ciklokros 2018/2019 - SMPCiklokros Nova Gorica 2018/2019 SMP
TekmovalecKlub 10.11. 18.11. 24.11. 02.12. 08.12. 23.12.Skupaj
1.AVBELJ BlažROG ASSLO353235323232198
2.RAVBAR JanKK ADRIA MOBILSLO323032303535194
3.KRANJEC MATIC ŽagarCALCIT BIKE TEAMSLO283530282830179
4.MEDVED JakobKK IZVIR VIPAVASLO02828262528135
5.KOVAČ ŠtefanKK KRANJSLO3025250240104
6.DRAGAR LukaROG ASSLO0026030056
7.ŠKRLEC ErikKK KRANJSLO0240026050
8.KLEMENČIČ JakobMBK SPORTR.SISLO000350035
9.ZALAR GašperROG ASSLO026000026
10.MAČEK MaticKK KRANJSLO000023023

MLAJŠI MLADINCI

Ciklokros Črne njive 2018/2019 - SMPCiklokros Škofja Loka 2018/2019 - smpCiklokros Vipava 2018/2019 - smp3. CIKLOKROS CERKNICA 2018/2019 - SMPCycling united ciklokros 2018/2019 - SMPCiklokros Nova Gorica 2018/2019 SMP
TekmovalecKlub 10.11. 18.11. 24.11. 02.12. 08.12. 23.12.Skupaj
1.KRALJ FabijanKK PANTALSLO303232323535196
2.RUS JureMBK SPORTR.SISLO353526353030191
3.PETEK AljažKK KRANJSLO322828303232182
4.CVJETIČANIN MaksKK KRANJSLO283030252828169
5.SKOK Alešsloga 1902SLO26262524026127
6.SMRDEL MihaMBK SPORTR.SISLO0035280063
7.DOLINŠEK JakaKK KRANJSLO0250026051
8.KOVAČ JanezKK KRANJSLO0240023047
9.JABLANOVEC LukaKK TROPOVCISLO000260026
10.KOŠIR VidKK KRANJSLO000025025
11.JEROMEL VidKK PERUTNINA PTUJSLO000024024
12.GREGORČIČ NatanROG ASSLO000230023
13.ŠEN TilenKD SLOGA 1902 IDRIJASLO000220022

Selle SPM junior pokal:
Absolutna razvrstitev (MTB+ CX kolesa)
Državljanstvo: slovensko
Kategorija: mlajši mladinci, starejši mladinci

Če odkrijete napako nas, prosimo, obvestite na info@prijavim.se