Super pokal

Moški

Duatlon Logatec 2019 - SUPER POKALDP Triatlon za pokal Istre 2019 - super pokalAkvatlon Rajhenburg 2019 - Super pokalDP Triglav triatlon Bled 2019 - Super pokal
TekmovalecKlub 27.04. 01.06. 09.06. 07.09.Skupaj
1.PLANKO MatevžTK Trisport KamnikSLO151501545
2.MEDVED JakobTK LjubljanaSLO10128030
3.BOJANC KlemenŠK Triatlon LajfSLO61001228
4.KLENOVŠEK UrhTK LjubljanaSLO7810025
5.BAU MartinŠK TRIATLON LAJFSLO0015015
5.MANDIČ MarkTK UtripSLO5001015
7.OBREZA DomenTK Trisport EksotermSLO026513
8.MOČNIK MaticŠDPSLO0012012
8.ŠKUFCA MaksTK Inles Riko RibnicaSLO050712
8.LAVRENČIČ TineTK Eklimas AjdovščinaSLO1200012
11.DEČMAN MatejTK Inles Riko RibnicaSLO065011
11.MAMIČ JakobTK LjubljanaSLO407011
13.GAŠPARIČ NandeTK LjubljanaSLO343010
14.DOLINAR GregaTK INLES RIKO RIBNICASLO00088
14.ŠKRJANC JanTK Trisport KamnikSLO80008
16.MAJDIČ JureTK Inles Riko RibnicaSLO07007
17.PETELINŠEK AmadejTK 3KMSLO00066
18.KRIŽAN PeterTK LjubljanaSLO00044
18.MOČNIK JakobŠDPSLO00404
20.MARADIN JanTK Trisport KamnikSLO03003
20.VILFAN LukaTK LjubljanaSLO00033
22.MAJDIČ TomažTK Inles Riko RibnicaSLO00202
22.RIZMAL JurijTK KrškoSLO00022
22.MAVRIC FILIP MrakTK LjubljanaSLO20002

Ženske

Duatlon Logatec 2019 - SUPER POKALDP Triatlon za pokal Istre 2019 - super pokalAkvatlon Rajhenburg 2019 - Super pokalDP Triglav triatlon Bled 2019 - Super pokal
TekmovalecKlub 27.04. 01.06. 09.06. 07.09.Skupaj
1.BARTOL MonikaTK Inles Riko RibnicaSLO151515045
2.DOLINAR MAJDIČ SimonaTK Inles Riko RibnicaSLO1212121539
3.POGAČAR NežaTK UtripSLO7710024
3.HOČEVAR KatjaTK LjubljanaSLO0861024
5.SELIŠKAR AnaTK Novo mestoSLO1030821
6.PETERKA MonikaŠD 3ŠportSLO0601218
7.MANDL NinaMultisport klub KrškoSLO058013
8.RUS RahelaTK LjubljanaSLO400610
8.KLEMENC MarušaTK UtripSLO0100010
8.PILIH VitaTK Trisport KamnikSLO325010
11.PERKO LizaTK LjubljanaSLO54009
12.PLUŠKO LanaTK LjubljanaSLO80008
13.VRTAČIČ TjašaTK TRISPORT EXOTERMSLO00707
13.ŽNIDAR TjašaTK Trisport EksotermSLO00077
15.AHAČIČ AjdaTK Trisport KamnikSLO60006
16.MAČEK MatejaTriatlon klub 3KMSLO00055
17.VOVKO Barbara3K ŠportSLO00044
17.PODRECCA TEATK Inles Riko RibnicaSLO00404
19.ŠUMAH AnaTRIATLON KLUB 3KMSLO00033
19.LAVRIČ LaraTK INLES RIKO RIBNICASLO00303
21.MARKOVIČ BLANKA KocenTK LogatecSLO20002
21.KOMPARA KarmenTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO00022

Točkovanje
Za končno razvrstitev bodo šteli najboljši trije točkovni dosežki. Tekmovanje bo potekalo samo v absolutni konkurenci, zato se v točkovanju za slovenski super pokal šteje generalna uvrstitev tekmovalcev na posameznem tekmovanju. V primeru, da je po zaključku zadnjega tekmovanja, ki šteje za slovenski super pokal,  pri dveh ali več tekmovalcih seštevek točk enak, se mesta razdelijo glede na uvrstitev na tekmovanju v standardni razdalji ali sprint triatlon, pri čemer se upošteva rezultat s tekmovanja, kjer je nastopilo več  licenciranih tekmovalcev.