Cici

CICIBANI

Duatlon Dobrna 2018 - CICI...Duatlon Logatec 2018 - CICI...17. Ptujski triatlon 2018 - CICI - AKVATLON...Triatlon Ankaran 2018 - CICI - AKVATLON...Akvatlon Rajhenburg 2018 - CICI...Triatlon za pokal Istre 2018 - CICI - TRIATLON...Triatlon Kočevje 2018 - CICI - AKVATLON...AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018 - CICI - TRIATLON...Triatlon za pokal mesta Celje 2018 - CICI - TRIATLON...4. Triatlon Ljubljana 2018 - CICI - TRIATLON...TRIGLAV TRIATLON BLED 2018 - CICI - AKVATLON...Triatlon Ajdovščina - CICI 2018...NKBM TRIATLON DOOPLEK 2018...
TekmovalecKlub 14.04. 27.04. 06.05. 26.05. 27.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 08.09. 16.09.Skupaj
1.SELIŠKAR LovroTK NOVO MESTOSLO111011110011110
2.RIHAR ValTriatlonski klub LjubljanaSLO10110111011019
2.LOVRENČIČ MarkoTK NOVO MESTOSLO11101111001109
3.SELIŠKAR RokTK NOVO MESTOSLO11101111001019
5.MANDIČ MajTK UTRIPSLO11101110101008
5.MEŽNAR ŽANTK Trisport ExotermSLO11110110011008
7.NAVODNIK GregaTK VelenjeSLO11101001010107
8.KRIŽAN BorTK Inles Riko RibnicaSLO11100011001006
8.VIDMAR MaksTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO01100100011106
9.ZUPAN LukaTK NOVO MESTO SLO11101100000106
10.JURČIČ AnejŠD PosavjeSLO10101000110106
12.HUDOVORNIK DomenTK Trisport ExotermSLO01100000111005
12.LULIK NaiTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO11100010000105
14.DOLINAR UrbanTriatlonski klub LjubljanaSLO01000101010004
14.SMOLE MartinTK TRISPORT EXOTERMSLO00110101000004
15.MLAKAR JakaTK UTRIPSLO10101000001004
16.ŠEPEC JakaTK NOVO MESTOSLO10101100000004
18.TURŠIČ LukaTK UTRIPSLO01100010000003
18.REBERNIK JakaTK NOVO MESTOSLO10101000000003
19.MORI MaksTriatlonski klub LjubljanaSLO11000000010003
20.ŠTEBE LiamTK UTRIPSLO10100001000003
21.REBERNIK MihaTK NOVO MESTOSLO10101000000003
22.BRECELJ BrinTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO01000100000103
24.ROK UršičTK Trisport ExotermSLO00000101000002
24.OGRIN JušTK UTRIPSLO00001000001002
26.MAJDIČ JureTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO00001000000001
26.GJEREK BorTK LogatecSLO01000000000001
27.KAVČIČ TimotejTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO01000000000001
28.JERAM MaksTK LogatecSLO01000000000001
29.COLJA ErazemTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO01000000000001

CICIBANKE

Duatlon Dobrna 2018 - CICI...Duatlon Logatec 2018 - CICI...17. Ptujski triatlon 2018 - CICI - AKVATLON...Triatlon Ankaran 2018 - CICI - AKVATLON...Akvatlon Rajhenburg 2018 - CICI...Triatlon za pokal Istre 2018 - CICI - TRIATLON...Triatlon Kočevje 2018 - CICI - AKVATLON...AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018 - CICI - TRIATLON...Triatlon za pokal mesta Celje 2018 - CICI - TRIATLON...4. Triatlon Ljubljana 2018 - CICI - TRIATLON...TRIGLAV TRIATLON BLED 2018 - CICI - AKVATLON...Triatlon Ajdovščina - CICI 2018...NKBM TRIATLON DOOPLEK 2018...
TekmovalecKlub 14.04. 27.04. 06.05. 26.05. 27.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 08.09. 16.09.Skupaj
1.SIMIČAK LARATK Trisport ExotermSLO11111001001007
1.KRIŽAN ElaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO11100011001107
3.MARTINŠEK EnjaTRIATLONSKI KLUB TELEMACH LJUBLJANASLO00101100010116
3.HRIBAR AnjaTK Trisport ExotermSLO10110110001006
5.LULIK MeiTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO11000110000105
5.KERŠEVAN SaraTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO11100100000105
7.KROMAR UršaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO01000110000003
8.JOKIČ ATALIJA TijaTK Trisport ExotermSLO01000100000002
9.MIHELIČ MašaTK Inles Riko RibnicaSLO00000010000001
9.ŠKRLJ VidaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO01000000000001
10.VALIČ LiaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO01000000000001

MLAJŠI DEČKI

Duatlon Dobrna 2018 - CICI...Duatlon Logatec 2018 - CICI...17. Ptujski triatlon 2018 - CICI - AKVATLON...Triatlon Ankaran 2018 - CICI - AKVATLON...Akvatlon Rajhenburg 2018 - CICI...Triatlon za pokal Istre 2018 - CICI - TRIATLON...Triatlon Kočevje 2018 - CICI - AKVATLON...AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018 - CICI - TRIATLON...Triatlon za pokal mesta Celje 2018 - CICI - TRIATLON...4. Triatlon Ljubljana 2018 - CICI - TRIATLON...TRIGLAV TRIATLON BLED 2018 - CICI - AKVATLON...Triatlon Ajdovščina - CICI 2018...NKBM TRIATLON DOOPLEK 2018...
TekmovalecKlub 14.04. 27.04. 06.05. 26.05. 27.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 08.09. 16.09.Skupaj
1.ŠPOLJAR MarkoTK NOVO MESTOSLO11101111000119
1.LOVRENČIČ JurijTK NOVO MESTOSLO11101111001109
2.ŠPORN MarkTK Trisport ExotermSLO11110111101009
4.DENŠA TianTriatlonski klub LjubljanaSLO11100011011108
5.STRNIŠA LovroTK NOVO MESTOSLO11100101100107
5.DEŽMAN LukaTK Trisport ExotermSLO11001111001007
6.MEDVEDEC STEFAN MatijaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO01100110101107
7.HUDOVORNIK ErikTK Trisport ExotermSLO01100100111017
9.BARTELJ MihaTK NOVO MESTOSLO11101001000016
9.ČAMPA MatevžTK NOVO MESTOSLO11101001000106
10.JURMAN SamoTriatlonski klub LjubljanaSLO11100000010116
12.ZUPANČIČ IzakTK Trisport ExotermSLO10110101000005
12.PAVLIN MarcelTK UTRIPSLO10001111000005
13.VIDMAR AdamTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO01100100001105
14.BREGAR JakobTriatlonski klub LjubljanaSLO01010100010015
15.GAŠPERIČ JakobTK UTRIPSLO11101001000005
16.PREZELJ JakaTK Trisport ExotermSLO11000011001005
18.ZAMIDA MarkTK NOVO MESTOSLO01001100000104
18.ILAR LunTK TRISPORT EXOTERMSLO00101000101004
19.KORITNIK AleksanderTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO11110000000004
20.ČERNELIČ MaticTK Trisport ExotermSLO11100001000004
21.MARTINŠEK TianTriatlonski klub LjubljanaSLO00001100010014
23.PLEŠE ŽanTRIATLON KLUB INLES RIKO RIBNICASLO00110010000003
23.KRAPEŽ LovroTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO01000100000103
24.MLAKAR NaceTK UTRIPSLO10101000000003
25.VERBIČ MihaTriatlonski klub LjubljanaSLO11000000010003
26.KOVAČIČ JURIJ GalTK NOVO MESTOSLO01100001000003
28.DACA MaticTriatlonski klub LjubljanaSLO01001000000002
29.BIRSA JobTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO00000000000101
29.PRIMOSICH MichaelŠD 3ŠPORTSLO00100000000001
30.TANZE MiranTK LogatecSLO01000000000001
31.LAVRENČIČ VidTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO01000000000001
32.ŠALAMON Jaša*TK LogatecSLO01000000000001
33.COLJA OskarTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO01000000000001

MLAJŠE DEKLICE

Duatlon Dobrna 2018 - CICI...Duatlon Logatec 2018 - CICI...17. Ptujski triatlon 2018 - CICI - AKVATLON...Triatlon Ankaran 2018 - CICI - AKVATLON...Akvatlon Rajhenburg 2018 - CICI...Triatlon za pokal Istre 2018 - CICI - TRIATLON...Triatlon Kočevje 2018 - CICI - AKVATLON...AMBROŽ TRIATLON KAMNIK 2018 - CICI - TRIATLON...Triatlon za pokal mesta Celje 2018 - CICI - TRIATLON...4. Triatlon Ljubljana 2018 - CICI - TRIATLON...TRIGLAV TRIATLON BLED 2018 - CICI - AKVATLON...Triatlon Ajdovščina - CICI 2018...NKBM TRIATLON DOOPLEK 2018...
TekmovalecKlub 14.04. 27.04. 06.05. 26.05. 27.05. 02.06. 09.06. 24.06. 12.08. 26.08. 01.09. 08.09. 16.09.Skupaj
1.KOVAČ KimTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO11100110111109
2.BELA LINA KočarTK UTRIPSLO11100110110018
3.KRIŽAN MiaTriatlon klub Inles Riko RibnicaSLO11100011001107
4.VALIČ IsaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO01100100100105
5.PRELOŽNIK AnaTK VelenjeSLO11101000000004
5.PERC ŽivaTK VELENJESLO00101000001014
7.VALIČ ElaTK EKLIMAS AJDOVŠČINASLO01000000000001
7.STRGAR TajaTK Trisport ExotermSLO01000000000001
8.KLAUŽ InjaTK VelenjeSLO10000000000001