Gorsko kolesarstvo XCO

U17 M

XC Griči 2018 UCI C1XCO Završnica 2018 UCI C2 XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. majSloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1XCO Črni Vrh 2018 UCI C2XC Krvavec DP 2018XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUPXC RAVNE 2018XC ENERGIJA MENGEŠ 2018
TekmovalecKlub 02.04. 22.04. 13.05. 03.06. 01.07. 22.07. 01.09. 16.09. 07.10.Skupaj
1.PEČNIK TeoKK RAVNESLO150150200261502001502001501350
2.KLEMENČIČ JakobMBK SportR.SiSLO200200150200200120901201201310
3.ŽLE BlažCALCIT BIKE TEAMSLO12012085150951502001502001185
4.KRANJEC MATIC ŽagarCALCIT BIKE TEAMSLO9080120120100100951000725
5.GNEZDA NaceMBK SportR.SiSLO65659010085752895100675
6.HRIBAR JernejCALCIT BIKE TEAMSLO367070858001208585631
7.DOLENŠEK AnžeKK ZAVRŠNICASLO507560657085708070575
8.JEREB JanMBK SportR.SiSLO20608080759585080555
9.JEREB TineMBK SportR.SiSLO93850556080607575493
10.BOŠNJAK franBBK ŠIŠMIŠCRO38851009090010000465
11.VOVK PeterCALCIT BIKE TEAMSLO40554540500659095440
12.AUER NalCALCIT BIKE TEAMSLO125065453650406090436
13.MRAK MatevžMBK SportR.SiSLO72836344070365050344
14.GOLMAJER AžbeCALCIT BIKE TEAMSLO284075006555060295
15.BRUS JakobIZVIR VIPAVASLO303428380245540222
16.PAVLIČ GalCALCIT BIKE TEAMSLO0340000326555186
17.STARMAN JakaCALCIT BIKE TEAMSLO000606590000155
18.BAKOŠ MatejKK ZAVRŠNICASLO000005504538138
19.ŠTERN NejcKK RAVNESLO000006007065135
20.PRELOVŠEK JureENERGIJATEAM.COMSLO1436380000045133
21.PERUŠKO IvanBK AXACRO000705503400125
22.OLEKSANDR HUDYMA UKRAINE TEAMUKR0100001200000120
23.VALENTIN ReinbacherAUTOHOME RACING TEAMAUT4500950000095
23.NADALUTTI ValentinoASD TEAM GRANZONITA7095000000095
25.VAZZOLA GIANNICUBE CRAZY VICTORIA BIKEITA3490000000090
25.KROBOT MihaelBK Mura AvanturaCRO0000450450090
27.FLOCCO KevinASD TEAM GRANZONITA22450380000083
28.LACKOVIĆ LukaBBK ŠIŠMIŠCRO02640000380078
29.PEROSA AndreaASD JAMS BIKE TEAM BUJAITA03032360000068
30.OKMAŽIĆ LukaBK MAKARSKACRO0005000300050
31.FLANK MarcoCycling Team FriuliITA000034000034
32.ŠOIĆ LeonBBK ŠIŠMIŠCRO024000000024

U17 W

XC Griči 2018 UCI C1XCO Završnica 2018 UCI C2 XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. majSloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1XCO Črni Vrh 2018 UCI C2XC Krvavec DP 2018XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUPXC RAVNE 2018XC ENERGIJA MENGEŠ 2018
TekmovalecKlub 02.04. 22.04. 13.05. 03.06. 01.07. 22.07. 01.09. 16.09. 07.10.Skupaj
1.HOMAR TamaraENERGIJATEAM.COMSLO951501502002002002002001201420
2.JANEŽIČ AnaENERGIJATEAM.COMSLO12020020001501501501501501150
3.NADU AnjaBK MONTESCRO7512000001200200440
4.TEPIĆ KlaraBBK ŠIŠMIŠCRO000010009500195
5.TRSTENJAK IdaBICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“CRO0000120010000120
6.PAPO ALICEASD JAMS BIKE TEAM BUJAITA851000000000100
7.RUMAC ELISA ASD JAMS BIKE TEAM BUJAITA7095000000095

U15 M

XC Griči 2018 UCI C1XCO Završnica 2018 UCI C2 XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. majSloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1XCO Črni Vrh 2018 UCI C2XC Krvavec DP 2018XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUPXC RAVNE 2018XC ENERGIJA MENGEŠ 2018
TekmovalecKlub 02.04. 22.04. 13.05. 03.06. 01.07. 22.07. 01.09. 16.09. 07.10.Skupaj
1.RUS JureMBK SportR.SiSLO2002002001502001202002002001550
2.SMRDEL MihaMBK SportR.SiSLO90150120100150200100120951035
3.PAHOR ŽanENERGIJATEAM.COMSLO120120150120120651501501001030
4.VOVK AmbrožCALCIT BIKE TEAMSLO100651009510015095100150890
5.GLADEK MarcelMBK SportR.SiSLO55559590951009095120740
6.DEČMAN JakaCALCIT BIKE TEAMSLO704580758090708580630
7.JANEŽIČ LukaENERGIJATEAM.COMSLO40756007595856090580
8.KAVČIČ JernejKD SLOGA 1902 IDRIJASLO50707580902875085525
9.JAGODIČ DavidCALCIT BIKE TEAMSLO30249070857065900500
10.MARKELJ TimKK ZAVRŠNICASLO03855606080608060455
11.MAROLT JakaKK ZAVRŠNICASLO13366540657506575421
12.AHAČIČ GašperENERGIJATEAM.COMSLO9113836060557070340
13.SVETLIČIČ JoštMBK SportR.SiSLO1402438558550055321
14.KAVČIČ BlažKK ZAVRŠNICASLO11303234454505545286
15.ZUPAN BenjaminKK ZAVRŠNICASLO03222284036455040271
16.INKRET JanCALCIT BIKE TEAMSLO7283630505522038259
17.POTOČNIK VidKK RAVNESLO282634005007565252
18.BREZAR VidCALCIT BIKE TEAMSLO31320243438304536240
19.STARMAN GalCALCIT BIKE TEAMSLO5018323640344034234
20.FLOCCO AlanASD TEAM GRANZONITA2640858500000210
21.OKMAŽIĆ IvanBK MAKARSKACRO0002000012000200
22.ROSSI LORENZOasd team velociraptorsITA3690406500000195
23.FELICIJAN VIDENERGIJATEAM.COMSLO091626323403832178
24.FERRETTO MATTIAasd team velociraptorsITA6010070000000170
25.KRANJC AlexKK ZAVRŠNICASLO0141020030283630168
26.SACCON FedericoCONEGLIANO BIKE TEAM A.S.D.ITA65950000000160
27.SVILOKOS JakovBK MONTESCRO16342650003800148
28.VRHOVNIK ŽanENERGIJATEAM.COMSLO0162803800050132
29.DI CRISTIANO GasperoASD TEAM GRANZONITA386050000000110
30.GOMBAČ JureENERGIJATEAM.COMSLO02230450000097
31.KALTAK giorgioG.S. WINNERBIKEITA0854500000085
32.KOSELJ AnžeKK ZAVRŠNICASLO81800300002682
33.TONEATTI LUCA ASD JAMS BIKE TEAM BUJAITA7580000000080
33.TRSTENJAK MatijaBICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“CRO0000700800080
35.GOLMAJER JušCALCIT BIKE TEAMSLO010130032200075
36.DELLA MEA AssiASD JAMS BIKE TEAM BUJAITA450000000050
37.AHOLA RubenBBK ŠIŠMIŠCRO0011000240035
38.ARALICA MarinBK MONTESCRO01212220000034
39.JUKIČ MirzaCALCIT BIKE TEAMSLO001400000014
40.POHAR AžbeKK ZAVRŠNICASLO6000000006

U15 W

XC Griči 2018 UCI C1XCO Završnica 2018 UCI C2 XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. majSloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1XCO Črni Vrh 2018 UCI C2XC Krvavec DP 2018XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUPXC RAVNE 2018XC ENERGIJA MENGEŠ 2018
TekmovalecKlub 02.04. 22.04. 13.05. 03.06. 01.07. 22.07. 01.09. 16.09. 07.10.Skupaj
1.KRANJEC HANA ŽagarCALCIT BIKE TEAMSLO2002002001502002002002002001600
2.MLAKAR DašaMBK SportR.SiSLO8515015001501501001501501000
3.SMRDEL TinaMBK SportR.SiSLO50120100120120120959595865
4.MOVRIN EmaENERGIJATEAM.COMSLO5595120100100958510090785
5.KLEMENČIČ IvanaMBK SportR.SiSLO70859585958512090100755
6.KRANJEC ZojaCALCIT BIKE TEAMSLO388090809090908585690
7.MOROZ NušaKD SLOGA 1902 IDRIJASLO600000100150120120490
8.REINBACHER HeleneAUTOHOME RACING TEAMAUT800020000000200
9.ČOGA DORA SpasovskiBK MONTESCRO07507500000150
10.TOMASELLA ElenaCONEGLIANO BIKE TEAM A.S.D.ITA901000000000100

U13 M

XC Griči 2018 UCI C1XCO Završnica 2018 UCI C2 XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. majSloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1XCO Črni Vrh 2018 UCI C2XC Krvavec DP 2018XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUPXC RAVNE 2018XC ENERGIJA MENGEŠ 2018
TekmovalecKlub 02.04. 22.04. 13.05. 03.06. 01.07. 22.07. 01.09. 16.09. 07.10.Skupaj
1.TERPIN TineMBK SportR.SiSLO2002002002002002002002002001600
2.BOŠKIN FilipKD SLOGA 1902 IDRIJASLO15090150150901208015090990
3.RUDOLF JernejMBK SportR.SiSLO901009095120150120120120915
4.UTRANKER FilipŠD 2SimplSLO8595100801509515085150910
5.ZUPANIČ JURIJENERGIJATEAM.COMSLO100120120100001009580715
6.PEČNIK TianKK RAVNESLO8080858595100859085705
7.LIPOVŠEK MaticENERGIJATEAM.COMSLO7050959010075950100675
8.AŽMAN JušKK ZAVRŠNICASLO08575708565708095560
9.KOBAL AžbeENERGIJATEAM.COMSLO387070656555556055495
10.ŠTAJNAR GašperCALCIT BIKE TEAMSLO5060600070757570410
11.KUNC AmbrožMBK SportR.SiSLO284540405550455560390
12.LOPATIČ ŽanCALCIT BIKE TEAMSLO406555757080000385
13.ŠTRIKER TineKK RAVNESLO607565075850700370
14.KERŽAN ŽanENERGIJATEAM.COMSLO16403650456050050347
15.JAGODIČ AžbeENERGIJATEAM.COMSLO14283434504534045284
16.GOLOB NikCALCIT BIKE TEAMSLO263250600065075282
17.KOŠELJNIK NaceKK RAVNESLO00800090901000280
18.ZUPAN UrbanKK ZAVRŠNICASLO2055454504005040275
19.OSOLIN MatejCALCIT BIKE TEAMSLO03805560006565245
20.MUŠIČ MarkoENERGIJATEAM.COMSLO123032364000038176
21.GUTMAN OŽBEJENERGIJATEAM.COMSLO11260323800036132
22.MAVROVIĆ MirkoBK MONTESCRO3436038004000114
23.RENCELJ FilipCycling Team FriuliITA4500080000080
24.KOČAR MarkENERGIJATEAM.COMSLO30343800000072
25.PETKOVŠEK NejcENERGIJATEAM.COMSLO9243000000054
26.TURČIĆ MarkoBBK GROŽNJANCRO1800000380038
27.HUBLIN DAVID IvanušićBK MARATON KREIDLERCRO0003000320032

U13 W

XC Griči 2018 UCI C1XCO Završnica 2018 UCI C2 XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. majSloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1XCO Črni Vrh 2018 UCI C2XC Krvavec DP 2018XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUPXC RAVNE 2018XC ENERGIJA MENGEŠ 2018
TekmovalecKlub 02.04. 22.04. 13.05. 03.06. 01.07. 22.07. 01.09. 16.09. 07.10.Skupaj
1.PUŠEC MirtaBK MONTESCRO90150200200001502002001100
2.GNEZDA HanaKD SLOGA 1902 IDRIJASLO12010085100200120100120100960
3.MIKUŽ NikaMBK SportR.SiSLO809512095150200859090925
4.ŠERKEZI TEREZA MarušaCALCIT BIKE TEAMSLO075150801201000150150825
5.JANEŽIČ MetaENERGIJATEAM.COMSLO10012095120015090100120805
6.AHAČIČ NastjaENERGIJATEAM.COMSLO60658085090758595575
7.SUŠNIK TjašaCALCIT BIKE TEAMSLO5060070958565085510
8.MLINAR LucijaKK RAVNESLO857010000950950375
9.LIPOVAC AmelieBK MONTESCRO02000150009500350
10.NADU LenaBK MONTESCRO70859090008000345
11.HUNJAK AnaBK MURA AVANTURACRO0007510007000175
12.VITKOVICS VandaFemat-ZKSEHUN150900000000150
13.CASASOLA NadiaASD LIBERTAS CERESETTOITA7580000000080
14.NOVAK ROSA IvanaKD SLOGA 1902 IDRIJASLO5507500000075

U11 M

XC Griči 2018 UCI C1XCO Završnica 2018 UCI C2 XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. majSloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1XCO Črni Vrh 2018 UCI C2XC Krvavec DP 2018XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUPXC RAVNE 2018XC ENERGIJA MENGEŠ 2018
TekmovalecKlub 02.04. 22.04. 13.05. 03.06. 01.07. 22.07. 01.09. 16.09. 07.10.Skupaj
1.MAJNIK MaksCALCIT BIKE TEAMSLO20020020015002002002001501350
2.UTRANKER JakaŠD 2SimplSLO120120080120120150150200980
3.DEJAK LenartENERGIJATEAM.COMSLO10015012020001501204095975
4.TOMINŠEK JakaCALCIT BIKE TEAMSLO15095150120150850120120905
5.CIGALE AmadejMBK SportR.SiSLO8585100100100100953890755
6.AUER NikCALCIT BIKE TEAMSLO90909585095805080665
7.KOROŠEC AljažKK ZAVRŠNICASLO807570708065908060610
8.ZUPANC KRISTJAN AnclinCALCIT BIKE TEAMSLO070809590368510075595
9.RUPNIK OžbeMBK SportR.SiSLO301000906090100085555
10.ROJC ŽanCALCIT BIKE TEAMSLO50455560706060055455
10.MLAKAR JakobMBK SportR.SiSLO7036900957008545455
12.ŽONTA VidCALCIT BIKE TEAMSLO403428456575656565454
13.ŠERKEZI MATJAŽ JožaCALCIT BIKE TEAMSLO36263636455509070368
14.KLEMENČIČ UrbanMBK SportR.SiSLO655575055007034354
15.BERLEC OskarCALCIT BIKE TEAMSLO3828505585007550353
16.PRELEC ŽigaCALCIT BIKE TEAMSLO5550656550006036345
17.KUNC LovroMBK SportR.SiSLO34304532754545550331
18.MAKSIMOVIĆ LukaCALCIT BIKE TEAMSLO3232405000095100317
19.JUTERŠEK NejcCALCIT BIKE TEAMSLO60388575080000300
20.KOKALJ DavidCALCIT BIKE TEAMSLO02430283838404528247
21.RENCELJ JakobCycling Team FriuliITA950002000000200
22.MOČNIK TomažKD SLOGA 1902 IDRIJASLO00383440500032194
23.BENDA GalENERGIJATEAM.COMSLO0034004050038162
24.PLUT LanCALCIT BIKE TEAMSLO006030000040100
25.ANTLER JurijKK DJAKSLO4500400000085

U11 W

XC Griči 2018 UCI C1XCO Završnica 2018 UCI C2 XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. majSloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1XCO Črni Vrh 2018 UCI C2XC Krvavec DP 2018XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUPXC RAVNE 2018XC ENERGIJA MENGEŠ 2018
TekmovalecKlub 02.04. 22.04. 13.05. 03.06. 01.07. 22.07. 01.09. 16.09. 07.10.Skupaj
1.TERPIN EvaMBK SportR.SiSLO2002002002002002002002002001600
2.TANCIK MetaENERGIJATEAM.COMSLO15015015015015015015001501050
3.INKRET AnaCALCIT BIKE TEAMSLO0120120120120120120150120990
4.KOBAL NeŽaENERGIJATEAM.COMSLO9590100100100100100120100815

U9 M

XC Griči 2018 UCI C1XCO Završnica 2018 UCI C2 XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. majSloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1XCO Črni Vrh 2018 UCI C2XC Krvavec DP 2018XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUPXC RAVNE 2018XC ENERGIJA MENGEŠ 2018
TekmovalecKlub 02.04. 22.04. 13.05. 03.06. 01.07. 22.07. 01.09. 16.09. 07.10.Skupaj
1.KRAPEŽ JakobCALCIT BIKE TEAMSLO2002002002002002002002002001600
2.LAMPE UrbanMBK SportR.SiSLO1001201501501501501501501501170
3.RUPNIK LukaMBK SportR.SiSLO851500120120120120120120870
4.ŠEKORANJA ŽanCALCIT BIKE TEAMSLO9095120951001009595100800
5.DEJAK UrbanENERGIJATEAM.COMSLO120901001008075100900680
6.GRUDEN ŽIGAENERGIJATEAM.COMSLO707085857595858580660
7.HAFNER MatijaCALCIT BIKE TEAMSLO65080909085808085590
8.MLAKAR TineMBK SportR.SiSLO75859509590010095560
9.MLEČNIK AljažMBK SportR.SiSLO8075080858007575550
10.ARBAJTER JoštCALCIT BIKE TEAMSLO0100900000090190

U9 W

XC Griči 2018 UCI C1XCO Završnica 2018 UCI C2 XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. majSloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1XCO Črni Vrh 2018 UCI C2XC Krvavec DP 2018XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUPXC RAVNE 2018XC ENERGIJA MENGEŠ 2018
TekmovalecKlub 02.04. 22.04. 13.05. 03.06. 01.07. 22.07. 01.09. 16.09. 07.10.Skupaj
1.ŠOŠTARKO TajdaCALCIT BIKE TEAMSLO2002002002002002002002002001600
2.UTRANKER NežaŠD 2SimplSLO1201501501501501501501501501200
3.PEVEC KajaENERGIJATEAM.COMSLO9595120120120120120120120935
4.MRAK MetkaKD SLOGA 1902 IDRIJASLO100100100100100100859595790
5.KOBAL EVAENERGIJATEAM.COMSLO09095090909510090650
6.MLEČNIK AnikaMBK SPORTR.SISLO00009595090100290

U7 M

XC Griči 2018 UCI C1XCO Završnica 2018 UCI C2 XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. majSloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1XCO Črni Vrh 2018 UCI C2XC Krvavec DP 2018XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUPXC RAVNE 2018XC ENERGIJA MENGEŠ 2018
TekmovalecKlub 02.04. 22.04. 13.05. 03.06. 01.07. 22.07. 01.09. 16.09. 07.10.Skupaj
1.RUPNIK LanMBK SportR.SiSLO2002002002002002002002002001600
2.MIKUŽ FilipMBK SportR.SiSLO1501501201201501201501201501110
3.HORVAT JanBBK ŠIŠMIŠCRO012015015012001000100640
4.GLADEK PatrikMBK SPORTR.SISLO00100959095010085565
5.LAMPE OžbejMBK SPORTR.SISLO00000150120150120420
6.RUPNIK TilenMBK SPORTR.SISLO00900950959590375
7.VOJSKA PatrikMBK SPORTR.SISLO0095100100100000300

U7 W

XC Griči 2018 UCI C1XCO Završnica 2018 UCI C2 XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. majSloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1XCO Črni Vrh 2018 UCI C2XC Krvavec DP 2018XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUPXC RAVNE 2018XC ENERGIJA MENGEŠ 2018
TekmovalecKlub 02.04. 22.04. 13.05. 03.06. 01.07. 22.07. 01.09. 16.09. 07.10.Skupaj
1.KOSEC AnamarijaCALCIT BIKE TEAMSLO02002002002002002002002001400
2.TANCIK EmaENERGIJATEAM.COMSLO20015015015015001500150950