Gorsko kolesarstvo XCO

do 7 god. M (U7 M)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.LAMPE OžbejMBK SportR.SiSLO00000100100100300
2.BOBOLANOVIĆ TimonPulaCRO600001000080240
3.KOCMAN TijanSLO0010000000100
3.KRIŽAN BorisENERGIJATEAM.COMSLO1000000000100
4.KRIŽAN BorENERGIJATEAM.COMSLO0100000000100
6.SAVIĆ DavidBK NOVIGRADCRO00000800080
6.PAJCA MarioBK MTB Istra - PazinCRO80000000080
8.COLNAR FranoCRO00000006060
9.RUSAC PaoloPazinCRO50000000050
10.RUSAC PatrikPazinCRO45000000045

do 9 god. M (U9 M)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.PILČIĆ FilipBK GrobnikCRO100606060100506060550
2.DEJAK UrbanENERGIJATEAM.COMSLO0100100100080080460
3.BRUNI ChristianXC TEAM TriesteITA8080080008050370
4.LAMPE UrbanMBK SportR.SiSLO00000100100100300
5.MLAKAR TineMBK SportR.SiSLO0080006000140
6.BARTOLIĆ AnteoIndCRO0000803000110
7.TURČIĆ DinoBBK GROŽNJANCRO500000400090
8.PETEH LeanVK ARUPINUMCRO60000000060
9.BJELOPERA RokoPulaCRO45000000045
9.CEROVINA MateoCRO00000450045
11.ADAMOVIĆ AlexCRO00000350035

do 11 god. M (U11 M)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.DEJAK LenartENERGIJATEAM.COMSLO01001001000100100100600
2.KUHAR NoaBK ŽMINJCRO6060404560605045420
3.JUGOVIĆ DominikBK GrobnikCRO80506008006060390
4.BAN AdrienBK GrobnikCRO100404550500080365
5.BOZANIĆ IvanoBK GrobnikCRO3030274045454550312
6.ABRAMOVIĆ PavelBK GrobnikCRO2735303540403530272
7.HLABIAN ErikCycling team FriuliITA000801008000260
8.BRUNI MatteoXC TEAM TriesteITA5045060004040235
9.ROJC ŽanCALCIT BIKE TEAMSLO0800000800160
10.MLAKAR JakobMBK SportR.SiSLO0050005000100
11.RENCEL JakobSLO00800000080
12.RADETIĆ FrankoBK GrobnikCRO350000003570
13.SABADIN IvorCRO000035030065
14.RAVNIĆ FranAdrenalina MTB TeamCRO210350000056
15.MAJCAN TinoBK MTB Istra - PazinCRO45000000045
16.ŠESTAN LeonAdrenalina MTB TeamCRO200240000044
17.BULJIĆ DemianAdrenalina MTB TeamCRO40000000040
18.HAJDUK MatijaAdrenalina MTB TeamCRO24000000024

do 11 god. Ž (U11 W)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.MOHORIĆ LeaBK GrobnikCRO10010008000080360
2.ŠENKINC MateaBBK TEAM RODEOCRO0001008000100280
3.MARCHESIC LindaIndITA000060501000210
4.KIŠ HanaBK PorečCRO00001006000160
5.ŠOŠTARKO TajdaCALCIT BIKE TEAMSLO0000010000100
6.PEVEC KajaENERGIJATEAM.COMSLO00000800080

do 13 god. M (U13 M)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.VORKAPIĆ ErikBK GrobnikCRO10010080100801006080700
2.IVANOVIĆ NeoBK GrobnikCRO8005005080100100460
3.TURČIĆ MarkoBK NOVIGRADCRO608060060508050440
4.MIKULIČIĆ NikolaBK GrobnikCRO456040803545045350
5.RENCEL FilipSLO001000100000200
6.PAVUŠEK BartolBK GrobnikCRO00060450500155
7.KRAMAR AleksejAdrenalina MTB TeamCRO400450000085
8.BROZNIĆ AntonioCRO00000006060
8.KERŽAN ŽanENERGIJATEAM.COMSLO00000600060
10.MAJCAN NinoBK MTB Istra - PazinCRO50000000050
11.ŠENKINC DamjanBBK TEAM RODEOCRO00004000040

do 15 god. M (U15 M)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.PAŠKVAN MatijaBK GrobnikCRO601008010050505050540
2.MARGETIĆ MatkoBK GrobnikCRO808008080606060500
3.GRUBIŠIĆ PatrikBK GrobnikCRO4560506060403540390
4.IVANČIĆ GianiAdrenalina MTB TeamCRO1000100008000280
5.PAHOR ŽanENERGIJATEAM.COMSLO000010010000200
6.STARMAN GalCALCIT BIKE TEAMSLO00000080100180
7.BUDISELIĆ SandroBK GrobnikCRO00600045045150
8.MEDIĆ FraneBK CRIKVENICACRO0000004080120
9.GLADEK MarcelMBK SportR.SiSLO0000001000100
10.ŠOBOT LoganAdrenalina MTB TeamCRO50000000050
11.HRVATIN KenBK BUZETCRO00000045045
12.KRIŽANAC DiegoAdrenalina MTB TeamCRO40000000040

do 15 god. Ž (U15 W)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.MLAKAR DašaMBK SPORTR.SISLO010010010001001000500
2.MASTRANGELO AlessiaCycling Team FriuliITA1000808010060800500
3.HLABIAN SaraCycling team FriuliITA00060805060100350
4.ŠVEHAR LaraAdrenalina MTB TeamCRO80000000080
4.MOVRIN EmaENERGIJATEAM.COMSLO00000800080
6.EDELINSKI EmiliAdrenalina MTB TeamCRO00600000060

Kadeti 15-16 god. (U17 M)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.ŽIVKOVIĆ SebastianBK GrobnikCRO6010060100604080100600
2.RUBA MarkoAdrenalina MTB TeamCRO1000800806000320
3.PERUŠKO IvanBK AXACRO800001005000230
4.GOLMAJER AžbeCALCIT BIKE TEAMSLO0000010000100
4.STARMAN JakaCALCIT BIKE TEAMSLO0000001000100
5.COSIC DeniAdrenalina MTB TeamCRO0010000000100
7.PISTOLATO LucaASD TEAM VELOCIRAPTORSITA00000800080
7.GRBAC DominikBBK TEAM RODEOCRO00080000080
9.MATEJČIĆ TomislavBBK TEAM RODEOCRO00060000060
10.BOLJUNČIĆ IvanAdrenalina MTB TeamCRO50000000050
10.ČUPIĆ MatijaCRO00500000050
11.HRABAR SandroBBK TEAM RODEOCRO00050000050
13.EDELINSKI AntonioAdrenalina MTB TeamCRO00450000045
13.KERNJUS DeniBK NovigradCRO00000450045
15.LUCA Pettarinicollio bike teamITA00000350035
16.FLAVIO Floracollio bike teamITA00000300030

Juniori 17-18 god. (U19 M)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.BERTON Alessandroasd team velociraptorsITA10010080100805010080690
2.BALDAŠ PaoloBK POREČCRO80010006045800365
3.PETEH SvenVK ARUPINUMCRO5080600035600285
4.CHIUMENTI GIACOMOASD TEAM VELOCIRAPTORSITA000010010000200
5.MATEK LovroBICIKLISTIČKI KLUB ZADARCRO0000000100100
6.VANTAGGIATO Ramonasd team velociraptorsITA00000800080
6.SUŠANJ BojanBBK TEAM RODEOCRO00080000080
8.KERŽAN ŽigaENERGIJATEAM.COMSLO00000600060
8.LOSINSKIY NikitaBK MTB ISTRA PAZINCRO60000000060
9.VLAH AntonioBBK TEAM RODEOCRO00060000060
11.BERTOVIĆ NoaBK AXACRO00005000050
12.PILAT NoelBK MTB ISTRA PAZINCRO45000000045
13.ABBRESCIA MatteoMBC TriesteITA00000400040

Seniori 19-29 god. (U30 M)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.TOMAŠEV AlenBK CRIKVENICACRO0100080800100100460
2.ŽUŽIĆ DiegoBK POREČCRO050304045402760292
3.PAJEK RokJB TEAM NOVO MESTOSLO800800004580285
4.SEDAR TadejJB TEAM NOVO MESTOSLO00006080800220
5.POZZECCO DanielTEAM EPPINGERITA000100100000200
6.ALBERT StefanBBK OTOK KRKCRO604540450000190
7.LEGOVIĆ MartinBK NOVIGRADCRO00060060600180
8.SULINI DiegoSC Cottur A.S.D.ITA00005045500145
9.PAHLJINA DinoB.K. MAGCRO00355000050135
10.LUČIĆ HrvojeBBK TEAM RODEOCRO002135400300126
11.VITASOVIČ AlešSLO0802700000107
12.BAŽON SandiBBK GROŽNJANCRO1000000000100
12.DRAGAR BlažENERGIJATEAM.COMSLO0000010000100
13.FOLLEDORE EmanueleKI.CO.SYS TEAMITA0010000000100
15.PAHLJINA DominikBK MAGCRO005000035085
16.SABOL AndrejCRO500240000074
17.BRATOVIC IvanBK POREČCRO000270350062
18.TONI AntonioINDIVIDUALCRO00600000060
18.KOCMAN SimonSLO06000000060
20.ANDREA Luciolicollio bike teamITA00000500050
21.SIROČIĆ GregorJB TEAM NOVO MESTOSLO45000000045
21.BUBAŠ MarioCRO00000004545
22.STANIŠIĆ VanjaPulaCRO00450000045
24.JERKOVIĆ MarkoBK CRIKVENICACRO00000040040
24.BRAJKOVIĆ KarloBBK GROŽNJANCRO40000000040
26.HODAK AntonioBK CRNA KRALJICA PLITVICECRO00030000030

Master A 30-39 god. (U40 M)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.SIKOŠEK GregorJB TEAM NOVO MESTOSLO100100100100100100050650
2.GOLOB RokJB TEAM NOVO MESTOSLO304504540458060345
3.DEJAK JanezENERGIJATEAM.COMSLO405060400604540335
4.VODOPIVEC LukaMBK SPORTR.SISLO060125045406035302
5.ĐURĐEVIĆ AndreaBBK GROŽNJANCRO8005005050500280
6.DUNDOVIĆ SašaBBK TEAM RODEOCRO3535403035303030265
7.HOLC AndrejB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO60808040000224
8.DAGRI AlbertoCOLLIO BIKE TEAMITA27193024302400154
9.GRUBIŠIĆ LukaAdrenalina MTB TeamCRO45045000045135
10.BOŽIĆ IgorVK ARUPINUMCRO14019180172421113
11.ROBEK DamjanJB TEAM NOVO MESTOSLO2120020272100109
12.BRAJKOVIĆ BenjaminBK POREČCRO20018152116180108
13.PILČIĆ IvicaBK GrobnikCRO121715131913017106
14.BRNELIĆ HrvojeBK GrobnikCRO101511617101616101
15.GALIĆ JuricaBK MONTESCRO0000001000100
15.BELAK JureCALCIT BIKE TEAMSLO0000000100100
17.RADOVČIĆ NikolaBBK OTOK KRKCRO241820170001998
18.DEBELJAK MihaENERGIJATEAM.COMSLO17300002002491
19.KLAVORA MitjaEppinger TeamSLO000602400084
20.MACAN RonaldBK AXACRO0027002727081
20.SECCARECCIA BorisCRO1101612012151581
22.ČEFUTA TomažEppinger TeamITA00080000080
22.CUCINOTTA ClaudioSportway cycling teamITA00000800080
23.HRIBOVŠEK BoštjanCALCIT BIKE TEAMSLO00000008080
24.BOLE MiranTEAM EPPINGERITA00008000080
26.BOŠNJAK MihaB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO502700000077
26.PETEH EmilVK ARUPINUMCRO131614001420077
28.DAVIDIĆ GoranBK GrobnikCRO19211719000076
29.HALOVIĆ IvanBBK TEAM RODEOSLO00002015211874
30.HORVAT BojanBK POREČCRO80010188141169
31.SVITIĆ DeanAdrenalina MTB TeamCRO000000352762
31.VIDOVIC SasaBK GROBNIKCRO000270350062
33.SANDRI SimoneEppinger TeamITA00006000060
34.VIDMAR GregorKK KMSLO0240160019059
35.ILIJEVIĆ DimitriBBK TEAM RODEOCRO003521000056
36.MILOSEVIC ManuelBK NOVIGRADCRO002400190043
37.PODGORNIK TadejMBK SportR.SiSLO00000040040
37.OKORN ŽigaKD KMSLO04000000040
39.SABADIN ViktorBK NOVIGRADCRO000016913038
40.RUŽIĆ DavorBK Vid RočićCRO00035000035
41.GRABAR KristianBK GROBNIKCRO000140001428
42.SOBOT FilipAdrenalina MTB TeamCRO001300110024
43.BABIĆ ĐulijanoINDIVIDUALCRO00210000021
44.BOBOLANOVIĆ TihomirADRENALINA MTB TEAMCRO00000002020
45.PIKULIĆ DavorBK GrobnikCRO18000000018
45.VRHOVNIK MohorENERGIJATEAM.COMSLO00000180018
47.KLADIĆ SlavenBK MAG-RABCRO00050001217
47.PITACCO LucaASD Gruppo Generali TriesteITA00000017017
49.KRIŽAN BorutENERGIJATEAM.COMSLO16000000016
50.KAZALAC MarijanCRO15000000015
51.GRŠIĆ MarkoJB TEAM NOVO MESTOSLO01400000014
52.RIBARIĆ SlavkoBK MAG-RABCRO00000001313
53.CORELLI EdiINDIVIDUALCRO00011000011
54.ŠKERLIĆ DamirCRO00100000010
54.ŠPEHAR StjepanBK CRNA KRALJICA PLITVICECRO00000001010
56.ATANASIĆ AndrejBK NovigradCRO900000009
56.LO ANTONIO BalboITA000000099
57.ŠPEHAR DamirBK CRNA KRALJICA PLITVICECRO000100089
58.TOMLJANOVIC SilvioIndividualCRO000900009
60.VAŠKA SašaCRO000800008
61.RUSAC NevenBK MTB Istra - PazinCRO700000007
61.TRINAJSTIĆ DankoIndCRO000700007
63.SENKIĆ DanijelBK GrobnikCRO000300003
64.PERKIĆ FranjoBK MAG-RABCRO000200002

Master B 40-49 god. (U50 M)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.VESEL JožeKD PAPEŽ PODGORJESLO608080801000600460
2.RIJAVEC AlešENERGIJATEAM.COMSLO806006002780100407
3.PREŠEREN JaniB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO1001001001000000400
4.VUKMIR RobertoCRO400604545183560303
5.BRUNI MauroTriesteITA4550050004080265
6.MARCHESIC AlessandroASD GRUPPO GENERALI TRIESTEITA00008045450170
7.PERICA AnteBBK TEAM RODEOCRO212130402413170166
8.VIDMAR KristijanBBK TEAM RODEOCRO00203527161935152
9.ROSET PavaoBGK TUŠKANACCRO00000501000150
10.UGRIN DraženCRO0401918002050147
11.PUSTIJANAC MarioAdrenalina MTB TeamCRO500500201900139
12.ZUPANČIČ RokŠD BAM.BISLO304535016000126
12.ŽUFIĆ AlenBBK GROŽNJANCRO14301624198150126
14.KUHAR BojanBK ŽMINJCRO152712121351221117
15.BIZZOTTO AlessandroSC Cottur A.S.D.ITA000035152440114
16.LOČNIKAR BojanBIKEREPUBLICSLO0000600500110
17.TOMAT LorisA.S.D. VALCHIARO'ITA0000010000100
18.ZEC MilkoBBK GROŽNJANCRO130210211127093
19.TONČIĆ MarkoCRO110141715601982
20.DEL ANDREA PICOLLOSportway cycling teamITA00000800080
21.FABAC PatrikBK NOVIGRADCRO8201069081778
22.BALENOVIĆ GoranBK CRIKVENICACRO1735000002476
23.STARMAN JanCALCIT BIKE TEAMSLO000000304575
24.GLAVIĆ RelvisBK NOVIGRADCRO000050210071
25.BAN TomBK POREČSLO9011812191868
26.CRLJENICA ManuelCRO3501800120065
26.TRAMIŠAK TiborBICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICACRO1900160003065
28.GALIĆ SinišaBBK TEAM RODEOCRO16001400132063
29.BREZAR EdoardoASD GRUPPO GENERALI TRIESTEITA0000301021061
30.OVAN FrancescoSportway cycling teamITA00000600060
31.PERAN JadranB.K. MAGCRO0013210016050
32.VIŽIN BoštjanŠD SupersnurfSLO000300018048
32.KLIBA KristianAdrenalina MTB TeamCRO240240000048
34.BABIĆ DaliborBK BUZETCRO00450000045
35.PERUŠKO SergioBK AXACRO270170000044
35.STOJIŠIĆ DanijelAdrenalina MTB TeamCRO002701700044
37.PAVUŠEK DavorBK CrikvenicaCRO00004000040
37.PEVEC EvgenENERGIJATEAM.COMSLO00000400040
38.BONAS DragoLoborikaCRO00400000040
40.ZIDARIĆ GoranBK BUZETCRO000011002738
41.BILIĆ LorisAdrenalina MTB TeamCRO180001800036
42.COCEANO LorenzoValchiaroITA00000350035
43.ZOSSI FabrizioSportway cycling teamITA00000300030
44.RUŽIĆ IgorBBK TEAM RODEOCRO00027000027
45.ŽIVKOVIĆ DaliborBK GrobnikCRO70071010025
46.NEMEČEK DejanZipVitSLO00000240024
46.BAN AdrianoBK GROBNIKCRO02400000024
48.JURMAN DavorBK ŽMINJCRO120000010022
49.KATALINIĆ MiroslavBBK TEAM RODEOCRO20000000020
49.KRALJ DeanMBC TRIESTEITA00000200020
50.BENIC ALFREDOBK CAMPETTOCRO00020000020
52.PENKO PeterIndSLO00019000019
53.KUDER AlešBL SPORTSLO00000170017
54.MINATELLI MaurizioXC TEAM TRIESTEITA00015000015
54.ĐOKIĆ IgorSRK AlbaCRO00150000015
56.BRAČKO AleksanderŠD SUPERSNURFSLO00000014014
56.ŠIFNER RonaldoCRO00000311014
57.ŠENKINC BojanBBK TEAM RODEOCRO00001400014
58.IGOR MedeotITA00000140014
60.VIDRAJZ BoštjanFLEX-TOOLS.SISLO00013000013
61.DIZDAR PetarBBK TEAM RODEOCRO00011000011
62.BRAJKOVIĆ ROBI PierinoBBK GROŽNJANCRO10000000010
62.BIONDIĆ IvicaIndCRO00010000010
63.DAVIDE DavorCRO0090010010
65.GAĆINA KristijanK1 BikesportCRO000900009
65.TEČIĆ IvanBK CAMPETTOCRO000009009
67.CUK ZLATKO PEJOVSKIBK KAIROSCRO008000008
68.LORENCIN IvanCRO007000007
68.KERŽAN PeterENERGIJATEAM.COMSLO000007007
70.ORBANIĆ ElizejBK ŽMINJCRO600000006
71.BEG ZlatkoBK MagCRO000500005
72.ROBERTO Luciolicollio bike teamITA000004004
73.BON DEL ADRIANOcollio bike teamITA000002002
74.TURČIĆ DenisIndividualCRO000001001
74.IPAVEC Robertocollio bike teamITA000001001

Master C-D 50+ god. (50+ M)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.MILOCCO Giancarlocollio bike teamITA60100100508060100100650
2.MARASSI GiovanniA.S.D. BIKE & RUN GORIZIAITA10080808060456080585
3.BUKOVAC DenisBK NOVIGRADCRO405050040275050307
4.INGUSCIO MaurizioG.S. Azzida Valli del NatisoneITA0001001008000280
5.MASTRANGELO AlbertoSC COTTUR ASDITA30045404520350215
6.ROSINI GiulianoXC TEAM TriesteITA164035243018270190
7.HEK MAURO BK MTB ISTRA - PAZINCRO500600021400171
8.RADMANOVIĆ DarioBK MTB ISTRA PAZINCRO8000000800160
9.BERTON Massimoasd team velociraptorsITA15030212715240132
10.TIEFENGRABER IgorKD ALPE SISSLO00005030450125
11.CAPUTO StefanoGruppo Bastioni Bike ASDITA180027350300110
12.VRBAN MilanBICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICACRO0004500060105
13.VESEL PeterUNI teamSLO0000010000100
14.MOŠKUN ZdravkoSLO045000004590
15.PUŠIĆ ŽeljkoPulaCRO1704000170074
16.PETROPOLI ŽeljkoBBK TEAM RODEOCRO000300003565
17.ČUDEN MarjanB.V.G. GULČ - BTS COMPANYSLO06000000060
17.UDOVIĆ DenisBBK TEAM RODEOCRO00060000060
19.GOMOJIĆ ĆiroBK MTB Istra - PazinCRO240035000059
20.PALADINO Gianfrancocollio bike teamITA00000500050
21.HEK AlfredBK MTB Istra - PazinCRO45000000045
21.BROZIC MatteoASD PEDALE RONCHESEITA210000240045
23.BOBEN AlešMTB TRBOVLJESLO00000400040
23.ZANIN RobertoASD SAGITTA BIKEITA00000004040
25.HRELJA RobertAdrenalina MTB TeamCRO35000000035
25.ALESSANDRO Sfiligojcollio bike teamITA00000350035
27.BUBAŠ RobertinoCRO00000003030
28.BERTETIĆ RobertBK MTB ISTRA - PAZINCRO27000000027
29.GORJANEC DušanKD PAPEŽ PODGORJESLO20000000020
30.MARCO Doncollio bike teamITA00000190019
30.ZORKO DavorBK MTB Istra - PazinCRO19000000019
32.MAURIZIO Moschioncollio bike teamITA00000160016

Seniorke 30+ god. (30+ W)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.COSLIANI DonatellaSC Cottur ASDITA10001001008060800520
2.MARUŠIĆ RominaCRO501008050503545100510
3.BOTTER FiorellaA.S.D. Team VelociraptorsITA8080506045455080490
4.KUHAR BarbaraBK ŽMINJCRO60060806040600360
5.CHERIN SilvanaXC TEAM TriesteITA356045454030400295
6.KIRŠIĆ AndreaBGK TUŠKANACCRO000001001000200
7.CAPON RobertaASD GRUPPO GENERALI TRIESTEITA00001008000180
8.FERRI TeaCRO00000500050
9.DRUŽETA DubravkaBK TNT PazinCRO45000000045
10.MOHORIĆ MajaBK GrobnikCRO40000000040

Juniorke 15-29 god. (U30 W)

1. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Prvenstvo Istre 2018.ZLIK - XC Kočevje - KD Melamin 2018/2019ZLIK - XC Šijanska šuma - BK Pula 2018/2019ZLIK- XC Ronjgi - BBK Team Rodeo 2018/2019ZLIK - XC St. Becich - BK Poreč 2018/2019ZLIK - XC Novigrad - BK Novigrad 2018/2019ZLIK - XC Roč - BK Buzet 2018/2019ZLIK - XC Stazine - BK Grobnik 2018/2019
TekmovalecKlub 18.11. 02.12. 16.12. 13.01. 27.01. 10.02. 24.02. 17.03.Skupaj
1.PILČIĆ ValentinaBK GrobnikCRO1001001008060808080680
2.JURETIĆ AntonelaBK GrobnikCRO808080100800100100620
3.DEČMAN NikaCALCIT BIKE TEAMSLO000010010000200