28.01.2022.

Tekaški pokal Občine Kamnik - Tek 2015

KP - Mlajše deklice

20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL10. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 201515. Miklavžev tek - KAMNIŠKI POKAL
TekmovalecKlub 28.03. 27.04. 26.07. 10.10. 18.10. 05.12.Skupaj
1.VIRIANT MašaKGT PAPEŽSLO40404014035195
2.DOLINŠEK ViktorijaKGT PAPEŽSLO31222313531142
3.POLIČNIK LanaKGT PAPEŽSLO2831251026111
4.ZLATNAR KlaraKGT PAPEŽSLO26212000067
5. Zoja KranjecKGT PAPEŽSLO23120102460
6.PLANKAR UlaOŠ ŠMARTNOSLO01901241054
7.TEREZA Maruša ŠerkeziZŽS StranjeSLO2016010037
8.MALI HanaOŠ Šmartno v TuhinjuSLO000131234

KP - Mlajši dečki

20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL10. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 201515. Miklavžev tek - KAMNIŠKI POKAL
TekmovalecKlub 28.03. 27.04. 26.07. 10.10. 18.10. 05.12.Skupaj
1.POLJANŠEK IzakKGT PAPEŽSLO40404014040200
2.KRIŽNAR MajKGT PAPEŽSLO3535351350141
3.JERAS JakobKGT PAPEŽSLO23242412824123
4.VOVK AmbrožCALCIT BIKE TEAMSLO26310003188
5.GRČAR ŽanKGT PAPEŽSLO28026102580
6.POTOKAR NikKGT PAPEŽSLO17102110655
7.BELAJ NikTK TrisportSLO0280102352
8.ZORE MaksSLO0001261643
9.BIČANIČ TilenKGT PAPEŽSLO119010021
10.BIČANIČ DomenKGT PAPEŽSLO154010020

KP - Deklice

20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL10. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 201515. Miklavžev tek - KAMNIŠKI POKAL
TekmovalecKlub 28.03. 27.04. 26.07. 10.10. 18.10. 05.12.Skupaj
1.DOBOVŠEK HanaKGT PAPEŽSLO40353104040186
2.URŠIČ TjašaKGT PAPEŽSLO3531250028119
3.POLJANŠEK JonaOŠ FASLO0001352561

KP - Dečki

20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL10. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 201515. Miklavžev tek - KAMNIŠKI POKAL
TekmovalecKlub 28.03. 27.04. 26.07. 10.10. 18.10. 05.12.Skupaj
1.PODBREGAR RokKGT PAPEŽSLO31312504035162
2.PODBREGAR MihaKGT PAPEŽSLO35282812826145
3.PRELOVŠEK AlešKGT PAPEŽSLO4040013131143
4.MOČNIK MartinAK DOMŽALESLO003103540106
5.MAJ Natan Poženel/SLO0262310050

KP- Starejši dečki

20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL10. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 201515. Miklavžev tek - KAMNIŠKI POKAL
TekmovalecKlub 28.03. 27.04. 26.07. 10.10. 18.10. 05.12.Skupaj
1.ORAŽEM MihaKGT PAPEŽSLO3528280400131
2.URŠIČ NejcKGT PAPEŽSLO3131240035121
3.SUŠNIK RokKGT PAPEŽ KAMNIKSLO404035100116
4.KRANJEC ŽanKGT PAPEŽSLO28240102477

KP - Mladinke

20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL10. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 201515. Miklavžev tek - KAMNIŠKI POKAL
TekmovalecKlub 28.03. 27.04. 26.07. 10.10. 18.10. 05.12.Skupaj
1.OREHEK KarmenKGT PAPEŽSLO4002810069

KP - Mladinci

20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL10. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 201515. Miklavžev tek - KAMNIŠKI POKAL
TekmovalecKlub 28.03. 27.04. 26.07. 10.10. 18.10. 05.12.Skupaj
1.BOŽIČ AljažKGT PAPEŽSLO4040401040161
2.MEKIŠ MarinoKGT PAPEŽSLO26312414031152

KP - Članice

20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL10. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 201515. Miklavžev tek - KAMNIŠKI POKAL
TekmovalecKlub 28.03. 27.04. 26.07. 10.10. 18.10. 05.12.Skupaj
1.PEPERKO MajaTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO4028260031125
2.KLANČNIK KarmenŠD NAKLOSLO040400040120
3.KOSMATIN KatjaAK DOMŽALESLO035035400110
4.ORAŽEM NinaKGT PAPEŽSLO2222026311102
5.ŽIBERT DarinkaŠKD MEKINJESLO21210250067
6.KNEZ Tadeja/SLO0250028861

KP - Člani A

20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL10. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 201515. Miklavžev tek - KAMNIŠKI POKAL
TekmovalecKlub 28.03. 27.04. 26.07. 10.10. 18.10. 05.12.Skupaj
1.BREGAR GašperKGT PAPEŽSLO3140230040134
2.SITAR DenisŠKD MEKINJESLO15200254012112
3.STRNAD SimonŠD NANOS PODNANOSSLO252617310099
4.ERJAVŠEK BoštjanKGT PAPEŽSLO262513002488
5.SENICA VidKŠD PečeSLO03520002883
6.VOLKAR FranciŠKD MEKINJESLO92102602177
7.MOČNIK MetodRadomljeSLO19014035068
8.JUVAN MihaBrez klubaSLO20002401963
9.BREGAR MetodKGT PAPEŽSLO2328900060
10.ŽITNIK Urban/SLO02411230058
11.MLAKAR GregorKGT PapežSLO02212001650
12.HAFNER BorisKlub KomendaSLO1819000946
13.ŽELEZNIK Franci/SLO0601223041
13.HRIBAR MarkoBrez klubaSLO570821041

KP - Veterani A

20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL10. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 201515. Miklavžev tek - KAMNIŠKI POKAL
TekmovalecKlub 28.03. 27.04. 26.07. 10.10. 18.10. 05.12.Skupaj
1.KVEDER LadoŠKD MEKINJESLO404023354040195
2.GALIN BojanŠKD MEKINJESLO263528313531160
3.KLEMENC ToneKGT PAPEŽSLO28250222615116
4.TERAŽ FranciKGT PAPEŽSLO004040035115
5.HRASTOVEC MatjažBrez klubaSLO2024025289106
6.BAJEC HermanŠKD MEKINJESLO23220212413103
6.KOŽUH BojanKGT PAPEŽSLO2531250022103
8.KEMPRL BojanKGT PAPEŽSLO31035002894
9.RUČIGAJ ZdravcAK DOMŽALESLO182001823887
10.HUDMAL Roman/SLO02800312382
11.SAVIĆ MiroAcroni teanSLO00222802171
12.LEŠNIK Štefan/SLO02602301766
13.SRŠEN RajkoKOMENDA-MOSTASLO19191170763
14.POVŠE BraneDO KamnikSLO9130820050
15.SLATNAR Vladislav/SLO0238160047
16.HORVAT MihaBrez klubaSLO5110719042
17.PETEK ToneŠKD MEKINJESLO12160110039
18.ŠKRBINC MiranŠD ŠMARTNOSLO0041901437

KP - Veteranke

20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL10. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 201515. Miklavžev tek - KAMNIŠKI POKAL
TekmovalecKlub 28.03. 27.04. 26.07. 10.10. 18.10. 05.12.Skupaj
1.VAVPETIČ DarjaMici je zakonSLO404028284040188
2.MILIĆ MarinkaBrez klubaSLO3535040035145
3.SLAPAR SlavkaKlub KomendaSLO31260243124136
4.PETAČ Jolanda/SLO0310263522114
5.KUŠAR AndrejaGSŠRMSLO28250001770