Tek

KP - Mlajše deklice

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.ŽAGAR NežaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO402425350122147
7.OSOLNIK RubiSLO02623001050

KP - Mlajši dečki

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.PEŠOVSKI LEON BužanKGT PAPEŽ KAMNIKSLO4035404035135225
2.PETEK NejcKGT PAPEŽ KAMNIKSLO3526313126123172
3.PETEK LukaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO2526282428022153
4.ČESEN Nal/SLO0400350140116
6.KRAPEŽ JakobZŽS STRANJESLO262402601077

KP - Deklice

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.DOLINŠEK ViktorijaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO40404040353535230
2.PODGORŠEK AnaAK MedvodeSLO0282835312431177
3.OSOLNIK LejlaKGT PapežSLO353531002328152
4.KRANJEC ZojaKGT PapežSLO028000192572
6.PLANKAR UlaOŠ ŠmartnoSLO025000222168

KP - Dečki

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.ROMŠAK NikKGT PAPEŽ KAMNIKSLO40353140282540214
2.PETEK JoštŠD ŠMARTNOSLO3531263502226175

KP- Starejši dečki

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.PRELOVŠEK AlešKGT PAPEŽ KAMNIKSLO4040310263140208
2.POLJANŠEK IzakKGT PAPEŽ KAMNIKSLO350263528260150

KP - Mladinke

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.MALI NušaAK DOMŽALESLO4040350314040226

KP - Mladinci

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.URŠIČ NejcKGT PAPEŽ KAMNIKSLO4035400253135206
2.AVBELJ DomenKGT PAPEŽ KAMNIKSLO31282640282631184
3.SUŠNIK RokKGT PAPEŽ KAMNIKSLO28313502600120
4.HREN TineTK Šmarnogorska navezaSLO0403103100102

KP - Članice

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.KNEZ TadejaSLO2228222802419143
2.JELOVŠEK JasminaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO4040400000120
3.KLINAR TinaSLO31028028031118
4.TERAŽ AMADEJAKGT PAPEŽ KAMNIKSLO243123000785
6.ŽIBERT DarinkaŠKD MEKINJESLO202502501172
8.ZUPAN ŠpelaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO002402302269
9.ČELESNIK TamaraŠKD MekinjeSLO035001302068
24.ŽNIDAR NinaTelovadnica JanjaSLO2100008130
25.STOJC JožicaTelovadnica JanjaSLO2300005129

KP - Člani A

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.BEČAN TimotejKGT PAPEŽ KAMNIKSLO404040031040191
2.BREGAR GašperKGT PapežSLO035350283531164
3.POTOČNIK UrošŠKD MEKINJESLO2224213112317138
4.ŽITNIK UrbanTRŽIČSLO2502502402498
5.ŠKRBINC SašoŠD ŠMARTNOSLO2123192616196
6.OSOLNIK GregorAMBROž TEAMSLO2426000201989
7.PLAZNIK MaticCNC servisSLO028280210077
8.MALI KlemenKGT PAPEŽ KAMNIKSLO202102810676
9.BAJDE Matej-SLO002301262575
11.BOŽIČ AljažKGT PapežSLO03124010056
12.DOLINŠEK DavidKGT PAPEŽ KAMNIKSLO190181601155
13.GREGORC MarkoSLO020021013054

KP - Člani B

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.GLOBOČNIK DušanSLO353504031035176
2.PETEK TomoŠD ŠMARTNOSLO31262835152628174
3.IGLIČ RobertSD PRESERJESLO2320252802511132
4.BREGAR MetodKGT PapežSLO028400250093
5.SITAR DenisŠKD MekinjeSLO025031002682
11.VUKOVIC ElminŠD ZAGORICASLO26000102047
15.ŽNIDARŠIČ AljošaML TeamSLO02300301743

KP - Veterani A

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.KVEDER LadoŠKD MEKINJESLO3535283502828189
2.BAJEC HermanŠKD MEKINJESLO26312531232423160
3.SRŠEN RajkoKGT PAPEŽ KAMNIKSLO2226222516917128
4.ŠKRBINC MiranŠD ŠMARTNOSLO2128212401419127
5.VIVOD MilanŠD TEAM MOZIRJESLO0035040040115
6.SUŠNIK FranciKGT PAPEŽ KAMNIKSLO400028151084
14.VRANKAR LojzeA smo, a nismo?SLO000220121347

KP - Veterani B

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.GALIN BojanŠKD MEKINJESLO40404040314040240
2.RUČIGAJ ZdravcŠD PRESERJESLO31263531212524172
3.KLEMENC ToneŠKD MEKINJESLO35310350260127
4.MALI KarolSLO28280280022106
5.PETEK ToneŠKD MEKINJESLO2525026022098
6.POVŠE BraneDU KAMNIKSLO2324025020092
7.PAPIČ MilivojKD LPPSLO002802502881
13.HORVAT MihaSULCI KAMNIKSLO22000019647

KP - Veteranke

23. gorski tek k Sv. Primožu 2018 TPOK30. mekinjski kros 2018 - TPOK13. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2018 - TPOK1. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2018 - TPKO19. gorski tek na Grintovec 2018 - TPOK10. Veronikin tek 2018 - TPOK18. Miklavžev tek 2018 - TPOK
TekmovalecKlub 31.03. 27.04. 27.05. 15.06. 29.07. 13.10. 02.12.Skupaj
1.BOGATAJ HelenaSLO3540354004035225
2.ŽLOGAR IvicaLJUBLJANASLO313531028040165
3.MEŽA BožaTD VzponSLO403128031028158
4.MILIČ MarinkaŠKD MEKINJESLO282803502326140

Sistem točkovanja in vrednotenja rezultatov tekaškega  pokala Občine Kamnik za leto 2018

Sistem točkovanja in vrednotenja rezultatov je določen po posebnem ključu, za točkovanje v vseh kategorijah velja enoten ključ.

Za končno skupno razvrstitev v pokalu mora imeti tekmovalec uvrstitve vsaj na treh tekmah. V primeru več uvrstitev s točkami se šteje najboljših šest uvrstitev.
V primeru enakega števila točk v končnem seštevku  je višje uvrščen tisti tekmovalec, ki ima več boljših uvrstitev.

Pravilnik (pravila točkovanja)