Tek

KP - Mlajše deklice

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.DEISINGER JonnaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO28400004028136

KP - Mlajši dečki

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.PETEK LukaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO2435031402521176
2.PAVLIN FilipKGT PAPEŽ KAMNIKSLO314040280230162
3.PUŠKAR ŽanKGT PAPEŽ KAMNIKSLO2119350017092
4.PODJED ŽigaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO231502600872
5.JANŽEKOVIČ ErazemTELOVADNICA JANJASLO026000241161
6.PISEK JakobBrez klubaSLO02100018443

KP - Deklice

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.DOLINŠEK ViktorijaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO035400404031186
2.PUŠKAR MašaKGT PAPEžSLO025350026086

KP - Dečki

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.ROMŠAK NikKGT PAPEŽ KAMNIKSLO3140402540028204
2.PEŠOVSKI BUŽAN LeonKGT PAPEŽ KAMNIKSLO2331352335023170
3.PETEK NejcKGT PAPEŽ KAMNIKSLO2228021313126159
4.ČESEN Nal/SLO035310002591

KP- Starejši dečki

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.POLJANŠEK IzakKGT PAPEŽ KAMNIKSLO035402840040183
2.DACAR JakaCALCIT BIKE TEAMSLO02831002831118

KP - Starejše deklice

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.KRANJEC ZojaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO3140403104040222

KP - Mladinke

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.MALI NušaAK DOMŽALESLO35101004077

KP - Mladinci

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.URŠIČ NejcKGT PAPEŽ KAMNIKSLO35040140040156
2.PRELOVŠEK AlešKGT PAPEŽ KAMNIKSLO250312635025142
3.DACAR LukaAK DOMŽALESLO000280312685

KP - Članice

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.KLINAR TinaKGT PAPEŽ KAMNIKSLO40400350035150
2.KNEZ TadejaSLO028280402419139
3.KANIŽAR JožiTELOVADNICA JANJASLO026250311184
4.ŽIBERT DarinkaŠKD MEKINJESLO242521008280
5.JERALA MarjetaLET'S DANCESLO000190282471
6.DACAR DarjaDRUŠTVO ADDIKOSLO002600151253
7.BOHORČ SašaSLO002400121046
8.KUHAR SonjaModra šola teka z AC LovšeSLO0022003126

KP - Člani A

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.BEČAN TimotejKGT PAPEŽ KAMNIKSLO40400350040155
2.VOGRIN DavidKD SLOGA 1902 IDRIJASLO280352240023148
3.POTOČNIK UrošŠKD MEKINJESLO242825135182132
4.FLORJANIČ MarkoŠD SUHADOLESLO00402003525120
5.GOLOB UrbanŠKD MEKINJESLO1923240023897
6.ŠKRBINC SašoŠD ŠMARTNOSLO21252310161096
7.MALOVRH MatevžTK LogatecSLO003100312284
8.ŽITNIK UrbanKGT PAPEŽ KAMNIKSLO253501200072
9.MALI KlemenKGT PAPEŽ KAMNIKSLO182422100166
10.HREN TineTK ŠMARNOGORSKA NAVEZASLO22310100054

KP - Člani B

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.SITAR DenisŠKD MEKINJESLO25312816353124174
2.VOLKAR FranciŠKD MEKINJESLO35400004035150
3.IGLIČ RobertŠD PRESERJE PRI RADOMLJAHSLO1826231262321137
4.PETEK TomoŠD ŠMARTNOSLO280019312526129
5.PIKEL JernejBREZ KLUBASLO212825120023109
6.GLOBOČNIK DušanKGT PAPEŽ KAMNIKSLO3104031000102
7.BERTONCELJ UrošŠD KolokaSLO003500352898
8.OSOLNIK DamjanSLO220260002270
9.ŽELEZNIK FranciŠD ČEšNJICESLO110190240155
10.PEČJAK VinkoŠMIHELSLO00012521653
11.KOSTANJEVEC StojanPEDAGOšKA FAKULTETASLO15024000544
12.BOHORČ MihaSLO00210015137
13.KUHAR IgorModra šola teka z AC LovšeSLO00180010129

KP - Veterani A

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.KVEDER LadoŠKD MEKINJESLO2835310403131196
2.BAJEC HermanŠKD MEKINJESLO3140260312823179
3.SRŠEN RajkoKGT PAPEŽ KAMNIKSLO2226235281817134
4.MOČNIK MetodKD ALPE SiSSLO0035280040103
5.SENEGAČNIK MarjanPulse performanceSLO1924210250190
6.KEMPERL BojanKGT PAPEŽ KAMNIKSLO000223526083
7.ŠKRBINC MiranŠD ŠMARTNOSLO00241001944
8.KOŽUH BojanKGT PAPEŽ KAMNIKSLO03101100143
9.VRANKAR LojzeA SMO, A NISMO?SLO00220019142
10.KUŠAR Vinko4sports Wels AustriaSLO18020000139

KP - Veterani B

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.GALIN BOJANŠKD MEKINJESLO3540404040040235
2.KLEMENC ToneŠKD MEKINJESLO4035350353525205
3.RUČIGAJ ZdravcŠD PRESERJESLO26283123312518164
4.PETEK ToneŠKD MEKINJESLO2425250022096
5.MALI KarolKGT PAPEŽ KAMNIKSLO2502822001691
6.RIHTARIČ MARJANIHOVASLO310031002688
7.KEMPERL ZvonkoŠD MENINASLO026002623580
8.JELENC VidKD MENGEŠSLO002600281569
9.HORVAT MihaSULCI KAMNIKSLO22024000147

KP - Veteranke

24. gorski tek k Sv. Primožu 2019 TPOK31. mekinjski kros - Memorial Mira Petka 2019 TPOK2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK20. GORSKI TEK NA GRINTOVEC 2019 - TPOK14. češnjiški tek - Memorial Zdravka Berlica 2019 TPKO11. Veronikin tek 2019 TPOK19. Miklavžev tek 2019 - TPOK
TekmovalecKlub 30.03. 27.04. 24.05. 28.07. 22.09. 12.10. 01.12.Skupaj
1.ŽLOGAR IvicaPULSE PERFORMANCESLO3140312540035202
2.MILIČ MarinkaŠKD MEKINJESLO2531350312624172
3.BOGATAJ HelenaSLO283540035026164
4.GRM KsenijaKINVITALSLO3500004031106
5.KUŠAR AndrejaA SMO, A NISMO?SLO240260001767

Sistem točkovanja in vrednotenja rezultatov tekaškega  pokala Občine Kamnik za leto 2019

Sistem točkovanja in vrednotenja rezultatov je določen po posebnem ključu, za točkovanje v vseh kategorijah velja enoten ključ.

Za končno skupno razvrstitev v pokalu mora imeti tekmovalec uvrstitve vsaj na treh tekmah. V primeru več uvrstitev s točkami se šteje najboljših šest uvrstitev.
V primeru enakega števila točk v končnem seštevku  je višje uvrščen tisti tekmovalec, ki ima več boljših uvrstitev.

Pravilnik (pravila točkovanja)