Nazaj na koledar
10 SO Oct

7. Veronikin tek 2015

Kamnik, 10.10.2015

Prijavljeni

Priimek Ime Klub Kategorija Trasa Plačano
1 ZORE Maks Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
2 TORKAR Lenart Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
3 TORKAR Ažbe Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
4 PRELEC Žiga Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
5 KUHAR Žiga Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
6 KALIšNIK Nejc OP MARIJE VERE Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
7 KALIšNIK Nace OŠ MARIJE VERE Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
8 HRIBAR Patrik Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
9 KREMžAR Nace 4X4 OFF-ROAD CLUB Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
10 PATE Urban OŠ FRANA ALBREHTA Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
11 BOLTAR Jan OŠ FRANA ALBREHTA Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
12 ZORE Lucija Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
13 DOLINšEK David KGT PAPEŽ Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
14 VIRIANT Maša KGT PAPEŽ Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
15 KRANJEC Zoja KGT PAPEŽ Najmlajši (letnik 2005 in mlajši)
16 POžENEL Natan Maj ŠKTD LOM Mlajši (2003 in 2004)
17 PODBREGAR Miha KGT PAPEŽ Mlajši (2003 in 2004)
18 POLIČNIK Lana KGT PAPEŽ Mlajši (2003 in 2004)
19 MOčNIK Eva AK DOMŽALE Mlajši (2003 in 2004)
20 PODBREGAR Rok KGT PAPEŽ Starejši (2001 in 2002)
21 KRANJEC Žan KGT PAPEŽ Starejši (2001 in 2002)
22 DOBOVšEK Hana KGT PAPEŽ Starejši (2001 in 2002)
23 ARBAJTER Urban KGT PAPEŽ Dijaki 1997 do 2000
24 LONčAREK Anja Dijakinje 1997 do 2000
25 ŽITNIK Urban Kategorija A (1996 – 1986)
26 VIVOD Jernej Kategorija A (1996 – 1986)
27 PRIMOžIč Lenart Kategorija A (1996 – 1986)
28 BOžIč Aljaž KGT PAPEŽ Kategorija A (1996 – 1986)
29 DREMELJ Saška Kategorija A (1996 – 1986)
30 ČELESNIK Tamara Kategorija A (1996 – 1986)
31 PEPERKO Maja TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA Kategorija A (1996 – 1986)
32 RIFL Damijan SKD SELA Kategorija B (1985 – 1976)
33 PODJED Matija Kategorija B (1985 – 1976)
34 LOVENJAK Damir Kategorija B (1985 – 1976)
35 KOPRIVNIKAR Peter TK RADOMLJE Kategorija B (1985 – 1976)
36 IVANEC Robert Kategorija B (1985 – 1976)
37 GRIL Andrej HITRE žELVE KOMENDA Kategorija B (1985 – 1976)
38 GREGORC Marko Kategorija B (1985 – 1976)
39 VOLKAR Franci ŠKD MEKINJE Kategorija B (1985 – 1976)
40 SITAR Denis ŠKD MEKINJE Kategorija B (1985 – 1976)
41 ŠKRBINC Sašo ŠD ŠMARTNO Kategorija B (1985 – 1976)
42 PAVLIC Mary Kategorija B (1985 – 1976)
43 NOVAK Barbara Kategorija B (1985 – 1976)
44 HOZJAN Marko Kategorija B (1985 – 1976)
45 VIVOD Milan Kategorija C (1975 – 1966)
46 ŠUMLAJ Aljoša Kategorija C (1975 – 1966)
47 STRNAD Simon Kategorija C (1975 – 1966)
48 RUčIGAJ Uroš Kategorija C (1975 – 1966)
49 POTOčNIK Janez AGP PRO Kategorija C (1975 – 1966)
50 MUJKIć Sadik AK RADOVLJICA Kategorija C (1975 – 1966)
51 MAROLT Jože TAJMA - IBIS AG.SI Kategorija C (1975 – 1966)
52 JUVAN Miha TOPATLET Kategorija C (1975 – 1966)
53 ARBAJTER Iztok Kategorija C (1975 – 1966)
54 ŠTALEC Vladimir AK ŽELEZNIKI Kategorija C (1975 – 1966)
55 ZARNIK Maja Kategorija C (1975 – 1966)
56 HRIBAR Tanja ŠC MARATONC Kategorija C (1975 – 1966)
57 CERAR Barbara Kategorija C (1975 – 1966)
58 BERčIč Silva Kategorija C (1975 – 1966)
59 ŽIBERT Darinka ŠKD MEKINJE Kategorija C (1975 – 1966)
60 STELE Vladimir Kategorija D (1965 – 1956)
61 SAVIć Miro ACRONI-TEAM Kategorija D (1965 – 1956)
62 NAGODE Mitja Kategorija D (1965 – 1956)
63 KERT Anton PLETILSTVO JAKOPINA Kategorija D (1965 – 1956)
64 HRASTOVEC Matjaž Kategorija D (1965 – 1956)
65 DETIčEK Edvard TOPALTET Kategorija D (1965 – 1956)
66 BERčIč Zoran Kategorija D (1965 – 1956)
67 ARZENšEK Vojko AD KLADIVAR Kategorija D (1965 – 1956)
68 KVEDER Lado ŠKD MEKINJE Kategorija D (1965 – 1956)
69 BAJEC Herman ŠKD MEKINJE Kategorija D (1965 – 1956)
70 JENKO Uroš VITEZI DOBREGA TEKA Kategorija D (1965 – 1956)
71 ŠKRBINC Miran ŠD ŠMARTNO Kategorija D (1965 – 1956)
72 SRšEN Rajko KOMENDA-MOSTA Kategorija D (1965 – 1956)
73 VAVPETIč Darja 0 Kategorija D (1965 – 1956)
74 PETRAš Slavka Kategorija D (1965 – 1956)
75 MEGLIč Jana Kategorija D (1965 – 1956)
76 MILIč Marinka ŠKD MEKINJE Kategorija D (1965 – 1956)
77 SLAPAR Slavka KK KOMENDA Kategorija D (1965 – 1956)
78 MERC Jani Kategorija E (1955 in starejši)
79 BOJKOV Bojan Kategorija E (1955 in starejši)
80 PAJENK Marjanca Kategorija E (1955 in starejši)
81 KLEMENC Tone KGT PAPEŽ Kategorija E (1955 in starejši)
82 JELENC Vid KD MENGEŠ Kategorija E (1955 in starejši)
83 RUčIGAJ Zdravc AK DOMŽALE Kategorija E (1955 in starejši)
* z zelono barvo so označene preverjene licence

Ura

10, Oct. ( SO ) , 2015 - 09:30 h

Lokacija

Kamnik - Kamnik ,SLOVENIJA

Organizator

TIC Kamnik telefon : 01 831 82 50 email : info@kamnik-tourism.si

Booking.com

Nudim prevoz

Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.

Iščem prevoz

Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.

Nudim prevoz

Dodaj prevoz
od: čas: Št. prostih mest: Pobiram po poti:

Iščem prevoz

Iščem prevoz
od: čas:

Št. prostih mest:

Pobiram po poti:

Več informacij o tekmi: 7. Veronikin tek 2015


Prostor za vaš oglas/Place for your add

Prostor za vaš oglas/Place for your add

Prostor za vaš oglas/Place for your add
Booking.com