8. VN OBČINE KOMENDA

Cestno kolesarstvo Tekma:8. VN OBČINE KOMENDA Datum:18.05.2014
Mesto St.št. Tekmovalec Klub Licenca u010cas Vou017enje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 52 Šimenc Laura Ženski KD ALPE SiS SLO19910725 0:43:03.00
2 . 30 Tanja KONCILIJA Ženski Radenska KD Življenje
3 . 60 Jug Nina Ženski KK DJAK SLO19890507
4 . 51 Zajec Maja Ženski ŠD BAM.BI SLO19900212
5 . 56 Komel Tadeja Ženski KD BRDA DOBROVO SLO19840410
ŽENSKE B-Ž
1 . 54 Opeka Ajda Ženski KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 0:43:03.00
ŽENSKE C-Ž
1 . 171 Trojar Andreja Ženski ŠD TURBO M SLO19610921
2 . 50 Uršič Vida Ženski ŠD BAM.BI SLO19530608
3 . 59 Rakoš Ivica Ženski ŠD TURBO M SLO19600514
AMATERJI -M
1 . 75 Polajnar Klemen Moški ŠD BAM.BI SLO19950920 0:57:32.00
2 . 64 Černigoj Uroš Moški IZVIR VIPAVA SLO19850428
3 . 80 Obal Primož Moški TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925
4 . 76 Porenta Primož Moški ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19880430
5 . 68 Hrovat Jan Moški UNI Team SLO19880716
6 . 182 Pajek Luka Moški Brez kluba
7 . 153 Bonča Blaž Moški TUŠMOBIL SLO19890706
8 . 181 Pajek Rok Moški Brez kluba
9 . 84 Žakelj Anže Moški ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19870402
10 . 184 Pinter Uroš Moški BikeRepublic SLO19890720
11 . 82 Kulišić Tomislav Moški ŠD BAM.BI A2U TEAM CRO19850113
12 . 62 Brulc Srečko Moški KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524
13 . 74 Pogačar Jani Moški KK TEMPO SIGAS SLO19880609
14 . 69 Koželj Martin Moški ŠD BAM.BI SLO19890712
15 . 143 Maretič Žiga Moški ŠD Koloka SLO19870303
16 . 70 Kramar Miha Moški KD ALPE SiS SLO19850615
17 . 155 Marolt Žiga Moški KK TEMPO SIGAS SLO19930719
18 . 200 Hostnik Andraž Moški KK TEMPO SIGAS SLO19900801
19 . 156 Plevel Robert Moški KD ALPE SLO19881214
20 . 79 Šilak Jernej Moški ŠD TURBO M SLO19850129
21 . 189 Primožič Žiga Moški Brez kluba
22 . 65 Cindrič Izidor Moški BikeRepublic SLO19940304
23 . 71 Krajnc Miha Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19880316
24 . 196 Rožman Bernard Moški BAM.BI
25 . 144 Maček Marjan Moški ŠD Metrel
26 . 152 Marinko Matjaž Moški KD ALPE SLO19870730
27 . 147 Galun Dejan Moški BikeRepublic SLO19941223
28 . 66 Cirnski Simon Moški KK TEMPO SIGAS SLO19940330
29 . 67 Hiršman Gregor Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19870806
30 . 198 Biček Nejc Moški ŠD BAM.BI
31 . 63 Černe Jure Moški ŠD TURBO M SLO19870524
32 . 78 Sanković Alex Moški KK Postojna SLO19940914
MASTER A-M
1 . 91 Lovše Matej Moški TUŠMOBIL SLO19831114 0:58:04.00
2 . 96 Vene Uroš Moški KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129
3 . 92 Obid Andraž Moški KD ALPE SiS SLO19831129
4 . 93 Porenta Jurij Moški ŠD BAM.BI SLO19830108
5 . 94 Ribič Zoran Moški KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19800127
6 . 88 Bošnjak Miha Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214
7 . 195 Hrkalovič Miroslav Moški ŠD BAM.BI SLO19820824
8 . 97 Holc Andrej Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318
9 . 95 Stubelj Aleš Moški KK PANTAL SLO19830618
10 . 180 Belec Uroš Moški KK ČRNOMELJ SLO19841206
11 . 90 Kramberger Miha Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203
12 . 151 Majer Nino Moški KK ČRNOMELJ SLO19831217
MASTER B-M
1 . 113 Zupanič Janez Moški IZVIR VIPAVA SLO19761025 0:58:04.00
2 . 108 Prešeren Jani Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802
3 . 101 Fabjan Matic Moški TUŠMOBIL SLO19761020
4 . 99 Dakskobler Matej Moški KK PANTAL SLO19760901
5 . 192 Smolej Uroš Moški ŠD BAM.BI SLO19770208
6 . 102 Filipič Grega Moški KD ALPE SiS SLO19761119
7 . 112 Vesel Jože Moški KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204
8 . 111 Vantur Mihael Moški TUŠMOBIL SLO19790718
9 . 105 Omahen Blaž Moški ŠD TURBO M SLO19750812
10 . 193 Gregor VRANKAR Moški ŠD BAM.BI SLO19771003
11 . 110 Starman Jan Moški CALCIT BIKE TEAM SLO19760226
MASTER C-M
1 . 115 Hajdinjak Dušan Moški TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 0:57:32.00
2 . 199 Uroš OVEN Moški ŠD GRMADA SLO19700729
3 . 116 Jelič Borja Moški TUŠMOBIL SLO19741205
4 . 120 Poglavc Alojz Moški KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915
5 . 117 Krapež Aleš Moški IZVIR VIPAVA SLO19731107
6 . 119 Osojnik Borut Moški ŠD TURBO M SLO19700113
7 . 188 Rovšček Borut Moški TUŠMOBIL SLO19710924
8 . 201 Hren Aleš Moški ŠD POLJANE SLO19720716
9 . 154 Košič Vojko Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19720907
10 . 194 Jeraj Sebastijan Moški ŠD BAM.BI SLO19730309
11 . 118 Laharnar Jure Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19710926
12 . 187 Kuster David Moški KD ALPE SiS SLO19721216
13 . 121 Vukan Slavko Moški TEAM TURBO TROPOVCI
14 . 191 Svete Boštjan Moški BICIKEL.COM SLO19731216
MASTER D-M
1 . 134 Melanšek Iztok Moški TUŠMOBIL SLO19660228 0:57:32.00
2 . 131 Kuret Iztok Moški KD ALPE SiS SLO19670428
3 . 141 Danevčič Marko Moški KD BRDA DOBROVO SLO19660606
4 . 197 Žakelj Vladimir Moški ŠD BAM.BI SLO19650130
5 . 137 Donša Janez Moški TEAM TURBO TROPOVCI SLO19670619
6 . 130 Gruden Gregor Moški IZVIR VIPAVA SLO19680208
7 . 146 Benedik Jurij Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19680602
8 . 129 Bajec Franc Moški KK Postojna SLO19660530
MASTER E-M
1 . 2 Debeljak Janez Moški ŠD BAM.BI SLO19620908 0:45:22.00
2 . 3 Novak Branko Moški ŠD BAM.BI SLO19620213 0:45:33.00 0:03:18.00
3 . 6 Bauman Robert Moški KD BRDA DOBROVO SLO19641226
4 . 4 Petrič Slavko Moški KK MASTER TEAM SLO19620702
5 . 175 Kutnar Frančišek Brane Moški ŠD BAM.BI SLO19621118
6 . 8 Hvala Oskar Moški KD BRDA DOBROVO SLO19640821
7 . 185 Slavko LUŽAR Moški Brez kluba
8 . 7 Rožič Darko Moški KD BRDA DOBROVO SLO19610204
9 . 44 Jug Sergej Moški KK DJAK SLO19631102
MASTER F-M
1 . 15 Skubic Borislav Moški ŠD TURBO M SLO19581024 0:45:22.00
2 . 19 Slak Boštjan Moški KD BRDA DOBROVO SLO19580214 0:45:33.00 0:03:18.00
3 . 170 Fabjan Boris Moški IZVIR VIPAVA SLO19571120
4 . 16 Stankovič Dragan Moški SPRINT NOVO MESTO SLO19580629
5 . 11 Brancelj Franci Moški ŠD TURBO M SLO19550113
6 . 12 Brecelj Miloš Moški IZVIR VIPAVA SLO19590302
7 . 47 Papič Milivoj Moški ŠD TURBO M SLO19560618
8 . 43 Čuden Marjan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501
9 . 14 Reven Dare Moški ŠD BAM.BI SLO19570402
10 . 45 Rakoš Dragan Moški ŠD TURBO M SLO19560417
11 . 18 Kirič Avgust Moški KD BRDA DOBROVO SLO19561215
MASTER G-M
1 . 23 Mihovec Matej Moški ŠD TURBO M SLO19511103 0:45:22.00
2 . 22 Kastelic Ivan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 0:45:33.00 0:03:18.00
3 . 21 Govekar Anton Moški ŠD TURBO M SLO19530130
4 . 24 Popovič Ivan Moški B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626
5 . 25 Prešeren Janez Moški KD MENGEŠ SLO19501109
6 . 20 Frangež Franc Moški KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19530105
7 . 174 Edo PODGORŠEK Moški BEXEL Komenda
MASTER H-M
1 . 172 Cigoj Zorko Moški KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:45:22.00
2 . 31 Lampe Bojan Moški ŠD TURBO M SLO19470823 0:45:33.00 0:03:18.00
3 . 32 Končina Rafael Moški KD HRASTNIK SLO19450917
4 . 176 Štrancar Jožef Moški IZVIR VIPAVA SLO19470629
5 . 32 Mihovilović Ivan Moški IZVIR VIPAVA SLO19490131
MASTER I-M
1 . 39 Mikuž Franc Moški IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:45:22.00
2 . 42 Hafner Jožef Moški KD BRDA DOBROVO SLO19400317 0:45:33.00 0:03:18.00
3 . 38 Kotnik Herbert Moški KD MENGEŠ SLO19430309
4 . 41 Danevčič Anton Moški KD BRDA DOBROVO SLO19410420
5 . 40 Učanjšek Edvard Moški KD HRASTNIK SLO19340512
DEČKI C (U13)-M
1 . 50 Manilo MORO Moški GC Pasiano 0:25:15.00
2 . 5 Kranjec Žagar Matic Moški RADENSKA AS SLO20020603
3 . 14 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020216
4 . 40 Vandur Gaber Moški TANIN SEVNICA SLO20020528 0:25:20.00 0:00:05.00
5 . 9 Praprotnik Čurič Vid Moški RADENSKA AS SLO20020804
6 . 34 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ SLO20020325
7 . 48 Davide ALFIERE Moški GC Pasiano
8 . 39 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA SLO20020608
9 . 32 Klasinc Enej Moški PERUTNINA PTUJ SLO20021024
10 . 47 Žnidar Žiga Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20040803
11 . 20 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO20021213
12 . 38 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030224
13 . 3 Groznik Svit Moški RADENSKA AS SLO20020201
14 . 31 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART SLO20020926
15 . 10 Skukan Gašper Moški RADENSKA AS SLO20030131
16 . 51 Lukas CESTER Moški GC Pasiano
17 . 15 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020501
18 . 21 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL SLO20050511
19 . 121 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI SLO20031106
20 . 36 Poropat Žan Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030925
21 . 1 Bašelj Jaša Moški RADENSKA AS SLO20020614 0:25:35.00 0:00:20.00
22 . 23 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030304 0:25:56.00 0:00:41.00
23 . 122 Rengeo Nikolaj Moški KK TROPOVCI SLO20021106 0:25:59.00 0:00:44.00
24 . 45 Jenčič Lan Moški KK SAVA KRANJ SLO20030718 0:26:10.00 0:00:55.00
25 . 49 MONTAGNER PATIES Eric Moški GC Pasiano 0:26:15.00 0:01:00.00
26 . 13 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040124 0:26:18.00 0:01:03.00
27 . 43 Flajs Maj Moški KK SAVA KRANJ SLO20050128 0:27:27.00 0:02:12.00
28 . 26 Lončar Luka Moški BK STUBAKI
29 . 52 Jakopović Jani Moški BK Sveti Donat
30 . 44 Florjanič Jaka Moški KK SAVA KRANJ SLO20040601 0:27:39.00 0:02:24.00
31 . 33 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030509 0:28:08.00 0:02:53.00
32 . 37 Vidovič Filip Teo Moški PERUTNINA PTUJ SLO20021103 0:28:18.00 0:03:03.00
33 . 16 Hajsinger Janko Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030626 0:28:36.00 0:03:21.00
34 . 35 Petek Rene Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030612 0:28:45.00 0:03:30.00
35 . 17 Judež Bine Moški KK ADRIA MOBIL SLO20061116 0:28:58.00 0:03:43.00
36 . 57 Markovič Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030422 0:29:33.00 0:04:18.00
37 . 18 Lovše Domen Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040917 0:29:41.00 0:04:26.00
38 . 58 Markež Maj Moški PERUTNINA PTUJ SLO20031225 0:29:55.00 0:04:40.00
39 . 2 Čuk Enej Moški RADENSKA AS SLO20050901 0:30:11.00 0:04:56.00
40 . 6 Oven Martin Moški RADENSKA AS SLO20031203 0:30:19.00 0:05:04.00
41 . 19 Jamnik Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030214 0:30:43.00 0:05:28.00
42 . 4 Kern Tadej Moški RADENSKA AS SLO20030228 0:30:47.00 0:05:32.00
43 . 25 Turk Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040611
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 69 Bevc Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010404 0:45:25.00
2 . 85 Šranc Andrej Moški KK GORJE SLO20011225
3 . 67 Jeretina Marko Moški RADENSKA AS SLO20011007
4 . 73 Badovinac Urban Moški KK ADRIA MOBIL
5 . 70 Ravbar Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010501
6 . 80 Suhadolnik Maks Moški KK SAVA KRANJ SLO20010221
7 . 63 Zalar Gašper Moški RADENSKA AS SLO20010728
8 . 86 Žnidar Maj Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20010516
9 . 68 Kogovšek Kancijan Moški RADENSKA AS SLO20011228
10 . 60 Čemažar Jaka Moški RADENSKA AS SLO20010215
11 . 64 Čadež Matevž Moški RADENSKA AS SLO20010821
12 . 75 Ljubec Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20011108
13 . 66 Križman Marko Moški RADENSKA AS SLO20010922
14 . 74 Polanec Gašper Moški PERUTNINA PTUJ SLO20010226
15 . 61 Čuk Tjaž Moški RADENSKA AS SLO20010426
16 . 71 Dolenc Lan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010619
17 . 84 Slapničar Vid Moški KK GORJE SLO20010811
18 . 76 Peršak Vid Moški KK TBP LENART SLO20010105
19 . 79 Dolhar Jakob Moški KK SAVA KRANJ SLO20010115
20 . 65 Vilfan Jakob Moški RADENSKA AS SLO20010901
21 . 87 Gracin Tin Moški BK Pula
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 118 Čadež David Moški KK SAVA KRANJ 0:45:25.00
2 . 126 Zadro Zvonimir Moški BK Sokol Vinkovci
3 . 90 Jančar Žiga Moški RADENSKA AS SLO20000117
4 . 103 Skok Anže Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915
5 . 93 Cunder Martin Moški RADENSKA AS SLO20000805
6 . 98 Bahč Gregor Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000826
7 . 97 Colnar Martin Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000629
8 . 107 Hozjan Marko Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000320
9 . 102 Omrzel Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20001231
10 . 99 Rataj Žan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000925
11 . 94 Groznik Urh Moški RADENSKA AS SLO20000902
12 . 91 Kimovec Žan Mark Moški RADENSKA AS SLO20000224
13 . 95 Jagodic Filip Moški RADENSKA AS SLO20000920
14 . 114 Švab Tilen Moški KK SAVA KRANJ SLO20000328
15 . 108 Malovič Nace Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000912
16 . 100 Bogataj Patrik Moški KK ADRIA MOBIL SLO20001023
17 . 101 Cvelbar Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO20001118
18 . 96 Kostanjšek Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20000429
19 . 42 Rengeo Aleksander Moški KK TROPOVCI SLO20001213
20 . 127 Jovičić Antonio Moški BK Sokol Vinkovci
21 . 110 Slekovec Žiga Moški KK TBP LENART SLO20000202
22 . 104 Ljubec Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000225
23 . 117 Kušar Jan Moški KK SAVA KRANJ SLO20000902
24 . 115 Kalamar Žan Moški KK SAVA KRANJ SLO20000607
25 . 123 Stranić Luka Moški Meridiana Kamen Team SLO19970414
26 . 113 Pirih Aleš Moški KK SAVA KRANJ SLO20000306
27 . 41 Supi Rok Moški KK TROPOVCI SLO20000721
28 . 116 Oman Urban Moški KK SAVA KRANJ SLO20000630
29 . 120 Fink Miha Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20000228
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 170 Jerman Žiga Moški RADENSKA AS SLO19980626 1:09:53.00
2 . 198 Sagadin Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO19990501
3 . 173 Merčun Matej Moški RADENSKA AS SLO19980104
4 . 225 Lavrič Martin Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128
5 . 206 Horvat Žiga Moški KK TROPOVCI SLO19980913
6 . 213 Primožič Jaka Moški KK SAVA KRANJ SLO19981208
7 . 186 Zupančič Mitja Moški KK ADRIA MOBIL SLO19980701
8 . 218 Černe Gregor Matija Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980520
9 . 175 Paulič Jaka Moški RADENSKA AS SLO19981129
10 . 176 Oven Jaka Moški RADENSKA AS SLO19980930
11 . 238 Pepić Domagoj Moški BK Sokol Vinkovci
12 . 239 Leš Mihael Moški BK Perfa
13 . 197 Roškar Tim Moški PERUTNINA PTUJ SLO19980626
14 . 212 Čemažar Nik Moški KK SAVA KRANJ SLO19990802
15 . 194 Prah Aljaž Moški TANIN SEVNICA SLO19981220
16 . 247 Kvasina Filip Moški BK Perfa
17 . 226 Laharnar Luka Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980826
18 . 199 Kramberger Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO19980127 1:10:09.00 0:00:16.00
19 . 179 Šetina Matic Moški RADENSKA AS SLO19990909
20 . 174 Ostervuh Jan Moški RADENSKA AS SLO19990402 1:10:15.00 0:00:22.00
21 . 171 Pogačar Tadej Moški RADENSKA AS SLO19980921
22 . 214 Katrašnik Matic Moški KK SAVA KRANJ SLO19981005 1:10:19.00 0:00:26.00
23 . 172 Cizelj Pavel Moški RADENSKA AS SLO19990115 1:10:23.00 0:00:30.00
24 . 182 Debevec Blaž Moški RADENSKA AS SLO19990215 1:10:26.00 0:00:33.00
25 . 187 Jarc Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO19990409
26 . 188 Potočki Viktor Moški KK ADRIA MOBIL 1:11:58.00 0:02:05.00
27 . 200 Paj Jernej Moški PERUTNINA PTUJ SLO19990519 1:12:40.00 0:02:47.00
28 . 207 Bagari Uroš Moški KK TROPOVCI SLO19990112 1:13:22.00 0:03:29.00
29 . 231 Andrej BIZJAK Moški Meridiana Kamen Team
30 . 189 Novak Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO19991117 1:13:29.00 0:03:36.00
31 . 215 Eržen Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO19990127
32 . 233 Jakopović Sven Moški BK Sveti Donat 1:13:35.00 0:03:42.00
33 . 177 Finkšt Matic Moški RADENSKA AS SLO19990113
34 . 184 Križman Matjaž Moški RADENSKA AS SLO19990613
35 . 181 Kogovšek Krištof Moški RADENSKA AS SLO19990404
36 . 201 Medved Jan Moški PERUTNINA PTUJ SLO19990701
37 . 211 Ketiš Mitja Moški KK TBP LENART SLO19980111
38 . 232 Horvat Matej Moški KK ČRNOMELJ SLO19981006
39 . 183 Kranjec Nik Moški RADENSKA AS SLO19980526
40 . 248 Vincelj Leonard Moški BK Perfa
41 . 220 Marolt Tilen Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980304
42 . 230 Bavec Timotej Moški HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO19990620 1:13:48.00 0:03:55.00
43 . 190 Konda Kristjan Moški KK ADRIA MOBIL SLO19981125 1:13:58.00 0:04:05.00
44 . 185 Starčič Dino Moški RADENSKA AS SLO19990313 1 KROG
45 . 191 Poberžnik Juš Moški KK ADRIA MOBIL SLO19990702 4 KROGI
46 . 192 Ljubi Matic Moški KK ADRIA MOBIL SLO19980604
47 . 195 Podlesnik Anže Moški TANIN SEVNICA SLO19990904
48 . 196 Bregar Žan Moški TANIN SEVNICA SLO19980815
49 . 209 Strmšek Žiga Moški KK TBP LENART SLO19980216
50 . 210 Divjak Domen Moški KK TBP LENART SLO19991226
51 . 224 Slapničar Bor Moški KK GORJE SLO19990605
52 . 202 Gomilšak Rene Moški PERUTNINA PTUJ SLO19990126 7 KROGOV
52 . 237 Luburić Fran Moški BK Sokol Vinkovci 8 KROGOV
53 . 235 Puškarević Dorijan Moški BK Pula 9 KROGOV
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 242 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ SLO20021025 0:25:20.00
2 . 245 Šmit Maruša Ženski KK GORJE SLO20030517
3 . 240 Čemažar Klara Ženski RADENSKA AS SLO20030815
4 . 243 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ SLO20020803
5 . 246 Šmiderer Zala Ženski KK ADRIA MOBIL SLO20040408
6 . 241 Kranjec Žagar Hana Ženski RADENSKA AS SLO20050609
7 . 244 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ SLO20030829
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 53 Povše Maša Ženski RADENSKA AS SLO20010927 0:25:20.00
2 . 54 Jenko Katja Ženski KK SAVA KRANJ SLO20010630
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 160 Penko Karin Ženski RADENSKA AS SLO19990803 0:45:25.00
2 . 167 Kerpan Katja Ženski MEBLOJOGI SLO19991208
3 . 161 Majnik Ana Ženski RADENSKA AS SLO19980705
4 . 162 Ustar Maša Pia Ženski RADENSKA AS SLO19990901
5 . 163 Zajc Hajdi Ženski RADENSKA AS SLO19981215
6 . 164 Weisseisen Eva Ženski RADENSKA AS SLO19980429
7 . 168 Štrancar Ema Ženski MEBLOJOGI SLO19990623
8 . 166 Komar Liza Ženski KK SAVA KRANJ SLO19990921
9 . 236 Kuna Andrea Ženski BK Pula CRO19980306
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 252 Jeretina Katja Ženski RADENSKA AS SLO19970523 1:13:35.00
2 . 253 Žnidaršič Anita Ženski RADENSKA AS SLO19960301
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 254 Kern Špela Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO19900224 1:09:53.00
2 . 88 Antonela FERENČIĆ Ženski Meridiana Kamen Team
3 . 89 Zrimšek Petra Ženski KK SAVA KRANJ SLO19880519

Komentarji